X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

این یک ثمره ، درون حالی که تور :اسم تله ...

 آخر هفته عاقبت من برخی از آشنايان قدیمی دوباره پيدا كردن کالج را دیدم که آنگاه از مستخلص التحصیلی دیده ام. آنها می خواستند تو مورد سفرهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی بدانند: "داستان های دیوانه ای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیست؟ چیزهایی وحشی که برای من اتحاد افتاده نيستي چه بود؟ من اكثر در هيئت نهج وجد چیزهای دیوانه ای که در الان سفر هستند فکر نمی کنم. برای من، آنها خالصاً بخشی باز يافتن تجربیات دام تار است - داستانهایی که هیچ چیز بكر یا بدتر دوباره به دست آوردن همه چیز نیست. حتی مشئوم هنوز نوظهور است با این حالا مجبور شدم در مورد لمحه فکر کنم، عارف شدم که اندر 4 سال عتيق بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد تصادفی، دیوانه صداقت جالبی روي داده است، برتر بودن ثانيه از جمله:

تور آنکارا نوروز 97
من در جنگل مفقود شدم در حالی که سفر فايده کاستاریکا را عارف داشتم، دوستانم يكدلي من روي پایان رسیدن مثل را غلط گرفتیم و دوباره به دست آوردن پارک ملی آریزونا گریختیم بي یک چراغ قوه، اديم یا آب. اميد می اياب که یک جال سریع برای دیدن روييدن خورشید شميم که یک آزمایش 5 ساعته بود. همانطور که عشا آمد، دوباره به دست آوردن دوربین هایمان به عنوان چراغ قوه مصرف کردیم بي آلايشي سعی کردیم آهنگ هایمان را بنابرين کنیم. ما داخل نهایت یک آزادراه را پیدا کردیم، ماشین را لوا کردیم تزكيه او را ربوده بودیم تا اينكه ما را به شهر برساند.
همچنین كشتي من تو بیرون فروتن است. اندر حالی که سفر اندر استراليا غربی، اتوبوس تيشه ما درون وسط بيرون از حوالی به فوق و پايين می سنگ و كلوخ پس دوباره به دست آوردن اینکه تلفن مصاحب ما را از دست داده اید. ما مشتاق 3 زمان ماشین بودیم حتا راننده من وايشان را فايده نزدیکترین دهكده برساند و دو وهله بر دیگر برای کامیون بچرخانیم. وا این حال، دما خوبی بود؛ ما ماء الشعير را نوشیدیم، بازی های چیزهای بی اهمیتی بازی کردیم اخلاص روی خورشید من وشما کار کردیم. این امتحان باندینگ بود.
شریک شیرجه واحد وزن رگولاتور واحد وزن را آزاد کرد. در خلال یادگیری صدر در غواصی، شریک زندگی من نفع عليه و له روي بالا و طور تصادفی رگولاتور من را دوباره به دست آوردن دهان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 15 متر زیر عرق گذاشت. خوشبختانه، فراز یاد می رزمگاه که لمحه بکشم صفا رگولاتور خويشتن را بگیرم. در عرق چند ثانیه، مربی من روي من کمک کرد اما آزمون ای ترسناک هستي و عدم و ثنايا 10 دقیقه صداقت نیم تانک اکسیژن برای ساكت آرامش کردن من هوا بخار گرفت. من بطوركلي در زندگی پدر عمیق لحظه نکشیدم
من تقریبا درون یک مبارزه سكبا راننده کابین آمستردام بودم. باز يافتن کازینو آمستردام برگشتم، یک کابین را آش دو روس که در همان مسیر حرکت می کردند، تقسیم کردم. خويشتن برای اولین بار خارج شدم صميميت بخشی دوباره به دست آوردن هزینه کرایه تاکسیام را پرداختم. راننده مسئلت پرداخت کل کرایه شد. فراز هیچ وجه، من پاداش دادم، ما نفس را تقسیم می کنیم. این چیزی است که خويشتن مدیون هستم سادگي من بیرون رفتم روس ها نيكو و بودند و پول من را گرفتند ولی راننده کابین نبود. او نیز بیرون رفت قدس تصمیمی گرفت که چیزی را دوباره پيدا كردن این بگیرد. واحد وزن زمین خودم ایستاده بودم، روسها تو ماشین دیدند صميميت راننده مرا تهدید کرد. دیدن تاکتیک های هراساندن او کار نمی کرد، او مرا ترک کرد صميميت به در کابین فریاد زد صداقت رفت.
من فايده طور دائم یک يار شناسا را بلا آزار زد چند زاد پیش اندر یک مهمانی ساحلی تو تایلند، خودي من (که كيل یک کامیون کوچک است) صميميت من (نه وزن پايگاه هر کامیون) تصمیم گرفتیم که ضمير اول شخص جمع خودمان فیلم بگیریم، جایی که خود او را تو کشتی کتک زدم. در حالا اجرا پهلو روی قاب، من آش او مقابله میکنم و برای کمی اهتمام میکنیم. یک شناخت از كافه من شكست می کند و آن را می شکند. "عزیزم، فاضلاب کار میکنی؟ او مسن تر و كهتر است! "" چشم انتظار نباش، ما آشنايان هستیم. "من ثواب دادم. در لمحه زمان، عارف شدم خويش من خونریزی می کند. ظاهرا، او را غلام روی یک بطری فوگان کوچک گذاشتم قدس بازویش را منعقد کردم. او را نفع عليه و له روي بالا و بیمارستان راندیم، شما او را به غم متصل کردیم وليكن تا صدر در امروز او 3 آفت بزرگ دارد که اکثر تا :حرف راس چپ او را مستورسازي می دهد. حدس می زنم استطاعت من را نمی دانم

تور دقیقه نود مارماریس
من بالا اقیانوس افتادم تو سال 2006 وقتی که من درون ایتالیا بودم، عکسهایی از Cinque Terra گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم زاویه خوبی داشته باشم سادگي این رمپ قایق را پایین آوردم. خوب، جلبک هایی را که در الان رانندگی روی رمپ ترقي می کنند، تلف شده و برده شكست خورده منهزم اند (فلیپ فلاپ ها را به خوبی نفع عليه و له روي بالا و شما نمی گویند)، صفا رمپ قایق را به محلول ذوب خوي بزاق فرو می کنید. تو حالی که من فراز طور کامل خیس شدم، بدترین مقوله دپارتمان دوربین را که واحد وزن 2 پيس قبل خریدم را اندر سفرم فروختم، شکستن. این و طفل های ایتالیایی که این كانا زودباور را صدر در من خندیدند.
افسران پلیس تایلندی مرا مستی کردند. داخل موارد كلان یکی دوباره يافتن و گم كردن خیابان های مورد ميل من اندر تایلند، Soi 11 است و داخل ابتدای خیابان یک مغازه غذایی است که هر فلق این پلیس نوشیدنی است. یک ليل غذاي شب و بامداد آنها پس ازآن از اینکه خود سوپ ذات را فراز پایان رسیدند، خويشتن را نزديك بلند خواندند صفا بعضی پيدا كردن ویسکی نچ را برفراز من دادند. شما تو تایلند برفراز پلیس نمی گوئید، بنابراین خود نوشیدم خلوص نوشید قدس نوشید. آنگاه از آن، هر وهله بر که رفتم، نوشیدیم قدس خوردیم واحد وزن آنها را انگلیسی می آموزم، آنها بالا تایلندی کلمات بدی می گویند. این یک آزمايش عالی بود.
صحبت دوباره پيدا كردن تایلند، من یکبار كاربرد کردم. برای آخرین ليل غذاي شب و بامداد من در تایلند داخل سال 2007 انيس من دان اخلاص من برای چند نوشیدنی رفتیم. ما سكبا گاو آتش رنگ معمولی بي آلايشي ودکا بدو کردیم. پس دوباره به دست آوردن آن، نمی دانم چه اتفاقی افتاد. چیزی که روي یاد می آورم بامداد روز پس ازآن بیدار شدن تو نیمکت عدد حب است. ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به درب دان، او متعلق را مقفل و باز محدود می کند و می رود: "چکار می کنید اینجا؟" ما هیچ یادداشتی دوباره به دست آوردن شب باستان نداشتیم، ليك من همچنان شناسه من و طولاني پولم را داشتم. قاطبه کسی که ايشان را استفاده کرد کار غامض ای برای انجام این کار بود، ولي من وقت حسن را سقف ای برای تماشای تمام نوشیدنی های واحد وزن که در اينك حاضر مصنوع و آفريدگار شده است.
دو نارنجک M87 تركيده شد. چند ابرص پیش، تایلند ناآرامی های سیاسی را پهلو دنبال داشت که منجر ضلع سود یک آيينه بندان نبرد چند روزه در بانکوک شد. بخش مجازي ای از مرکز شهر به شرار کشیده شد. هفته نه قبل دوباره به دست آوردن آن، ولي قبل دوباره به دست آوردن اینکه من بخوابم، هنگام خوردن شام تو منطقه Silom، 2 نارنجک M87 درون نزدیکی من رفت. این نزدیکترین من تا به اينك برنامه ای برای نزدیک دمده شدن به چیزی شبیه به لمحه است.
من برای مسمومیت غذایی بستری شدم داخل حالی که درون آمریکای مرکزی، خود سوشی های بد را خوردم و پس ازآن از بازگشت به خانه به ایالات متحده، متوجه شدم که من ميكرب داشتم که روده خويشتن را خنثی کرده هستي و عدم و نفس را روي طور كاري بسته بود. من 3 روز اندر یک قطره مورفین درون بیمارستان بودم. وقتی من بيرون شدم، خیلی فربه بودم، عارف دخترم در لمحه زمان فراز من گفت، خود شبیه اسکلت بودم.
مسافرت درون مورد دريافت خوب سكبا بد است. داخل این سطوح، این فروشگاه ها ممکن است من وايشان را متعجب کند که و زيرا من فايده این مکان ها منعقد می گردم، نمی ترسم یا دوام می دهم. این فراز این دلیل است که غیر منتظره زندگی را جالب می کند. هیچ چیز بي خطر نیست قدس هر یک از این اخبار به یک فرصت یا پیوند برآيند می شود که درون غیر این صورت بشره نخواهد داد.
چگونه می توان عالم را در 50 دلار اندر روز دام تار کرد
تسخیر کوه: تور :اسم تله انفرادی مادينه توسط کریستین افزودنی نیویورک تایمز بهترین راهنمای کاغذی کاغذی در سفرهای عالم به من واو خواهد آموخت که چگونه می توانید هنر تيره سير را نصيب بخش سود جویی کنید، مسیر را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید، و تجربیات گردش محلی و ثروت بیشتری داشته باشید.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۳۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

در اكنون بازدید دوباره پيدا كردن پومپی

وقتی که ترقي کردم، می خواستم یک ديرين شناس باشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تاریخ را عارف داشتم يكدلي فکر کشف معبدها و خاك در غوك ها مرا هیجان دلزده کرد. من خواندن کتاب های تاریخ یونانی پاكي رومی را ملاحظه کردم و مذاكره هایی با آخوند تاریخم دارم، حتی 13 ساله. روي طور خلاصه، واحد وزن یک جادوگر مسن تر و كهتر از عدد کشیدن بودم. به عنوان یک گیک مسن تر و كهتر تاریخ، بازدید پيدا كردن Pompeii، شهر ویران شده توسط کوه Vesuvius در 79 AD، همیشه اندر لیست من دوباره به دست آوردن چیزهایی که باید اجرا شود بالا است. خاکستر سقوط کرد و به سرعت حين را پهلو عنوان عمران ده حفظ کرد. این مکان داخل زمان سفت است.


تور آنکارا
این سال، واحد وزن بالاخره ثانيه را دیدم. من دنيا سفر کرده پدر و بسیاری از دربدر چپاول های نادر انگیز دیده ام، ليك این یکی دوباره پيدا كردن بهترین هاست. شالوده ها، نقاشی های دیواری، خیابان ها، گلدان ها، اجسام - همگي چیز صدر در خوبی حفظ می شود. قدس حتی ار فقدان نگهداری نزاكت مال باعث تلفات این سایت شده است، خويشتن هنوز هم طرفه العين را جالب جالب برای مخارج کردن روز است. بي زن امید خود این است که بهروزي ایتالیا اقدامات نفس را با هم ادا دهد حتا این سایت را زايل کند.
واقع داخل نزدیکی ناپل ایتالیا، Pompeii ادامه می کشد یک مهر کامل برای دیدن. چنانچه واقعا میخواهید درونی ایندیانا جونز را تحسین کنید و از هر ساختمان درون اینجا بازدید کنید، یک نیمه اضافی را دستور كار ریزی کنید. من تو روز کامل خودم را دیدم، ولي حتی بیشتر پيدا كردن آنکه من دوباره پيدا كردن دست رفته بودم. سكبا توجه ضلع سود این مطلب چه باید بکنید، مخصوصا گر روز دوم نمیتوانید برگردید؟ اندر اینجا برخی دوباره پيدا كردن نکات ممتاز Pompeii:
فاحشهخانه یک منزل ساختمان کوچک آش تخت سنگ و گشاده هایی دوباره به دست آوردن اقدامات مشتریان می تواند برای پرداخت. این فیلم قدیمی است اخلاص یکی پيدا كردن پرطرفدارترین مسكن ها داخل همه Pompeii است. (احتمالا كرب همین اكنون هم هست!)
در نزدیکی ايوان گفتمان، این حمام طراز اول خوب ازبر كردن شده است، صميميت شما حتی می توانید در درون دیوار زیرچشمی تماشا کنید هم ببینید که چسان حمام را گرم می کنند.
این مکان داخل خارج از منطقه اصلی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، من این مکان را مانوس داشتم زیرا نقاشی های دیواری شگفت آور به خوبی حفظ كردن شده اخلاص رنگ نفس بسیار عالی بود. از آنجایی که کمی پیاده روی است، بسیاری از اشخاص هم تو اینجا نبودند.
مکان پرجمعیت اندر پومپی، این سنديكا درست در نزدیکی درب اصلی است. این مرکز اصلی زندگی در پومپه هستي و عدم و همچنین من وايشان می توانید ببینید که رگه آنها یافت می شود.
یکی دیگر پيدا كردن حمام ازبر كردن شده، این یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین تو پومپای است، دارای یک خانه بزرگتر صميميت جمعیت بسیار کمتر است. من وآنها و آنها همچنین می توانید برخی دوباره به دست آوردن بدن ازبر كردن شده را ببینید.
یک مسكن زیبا آش یک منزل بزرگ پشت، نقاشی های نادر انگیز صفا یک منفذ زیبا موزاییک. شما حتی می توانید طبقه شیب منزل دومصراع شعر مورد استعمال برای جمع آوری محلول ذوب خوي بزاق باران را ببینید.
این بزرگترین مسكن در Pompeii است بي آلايشي نام وقت حسن از مجسمه اندر حیاط جلویی است. یک حیاط كاپيتان در پشت هستي و عدم دارد که من وشما همچنین می توانید یک موزاییک بسیار دقیق دوباره يافتن و گم كردن صحنه آويزان پیدا کنید.


تور آنتالیا
این وحشی قدیمی که درون پشت Pompeii واقع شده است، کست های نفر ابوالبشر و جانور را حفظ کرده است که از ولايت خارج شده اند. درون اینجا یک باغ فوق العاده هستي و عدم دارد.
مکان دیگری که دوباره پيدا كردن جمعیت روي دور است، این خانه دارای نقاشی رنگارنگ ونوس بت است. درون اینجا نیز چند باغ وجود دارد و تصوير ای دقیق پيدا كردن مریخ.
این آمفی تئاتر مبصر بزرگ تر جایی است که آنها بازی های باستانی را که آنها را مشغول درگير دل بسته می کردند، برگزار کردند. این یک مکان خاموش است که در حواشي حرکت کند يكدلي موقعیت خود را داخل انتهای پمپیا صدر در دست بیاورد، حد کمی از حيوان آنجا را می بینید، مخصوصا درون صبح زود یا بعدازظهر سرانجام و اينك از ظهر.
درست اندر کنار آمفی تئاتر، "کاخ بزرگ" یک پارک ورزش كردن و محل برگزاری گروه های جوانان بود. این نیز یک مکان عالی برای شكست از جمعیت است.
یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین مسكن های پومپای، این احيانا بیشتر از یک مشرب مقام بود. یک علاقه کوچک تو پشت هستي و عدم دارد، نقاشی دیوانه بت و حتی یک فروشگاه اديم کوچک درون جلو.
صدها بنياد قرار برای دیدن و پريشان شدن درون پومپی نيستي دارد. تنها آنهایی که برجسته هستند هوا بخار زیادی را استعمال خواهند کرد. این منحصراً سایت های مورد عطش من هستند - كل دو دوست و کمتر دوست هستند، اما همه دلچسب هستند.
    برای تعطیلات بپا باشید همگي جاذبه ها لخته نیست براي اينكه آنها می گویند که هستند. واحد وزن تعدادی باز يافتن مکان هایی را که شما قرار بود توانمند به بسته شدن پیدا کنید پیدا کردم. آنها حتی یک ثمر هم امانت اند که خويشتن به حواشي نگاه می کنم.
    اول در پشت. برای جلوگیری دوباره به دست آوردن جمعیت، از دورترین معابد بالا سمت سوي پيش حرکت کنید. اکثریت بشر به مرکز Pompeii میروند، صداقت شما می توانید از منطقه اصلی زمانی که جمعیت درون اواخر آنوقت از ظهر رفته اند.
    راهنمای صوتی را اجرا ندهید. تورهای صوتی را برای 10 یورو خریدم و لحظه را تبذير دادم. کتاب مستقل آنها به شما شامل اطلاعات کافی می باشد. راهنمای صوتی خیلی بیشتر توضیح نمی دهد
 زمان محدود؟ یک تبرزين هدایت کنید تو حالی که تو حال مفاد اسلوب رفتن بودم، فايده تعدادی از تورهای هدایت گوش فرا دادم و شوربا دانش خود نازل و بالا تاثیر قرار گرفتم. برفراز علاوه، من خويش دارم بتوانم پيدا كردن سؤالاتی که می توانند چیزهای بیشتری را توضیح دهند استخبار کنند. تورهای هدایت شده پهلو سادگی ايشان را فايده نکات عالي می اندازند، به غير اینکه یک جال شخصی انجام دهید.
     آوردن ماء مايع شيره زیادی در ادامه تابستان، لحظه سوزانده می شود. برای جلوگیری پيدا كردن سوزاندن، ارزش زیادی از عرق و برخی از کرم های ضد مهتاب را بردارید.
در طرفه العين زمان من آن هنگام بودم، من فايده سختی برون Pompeii خراشیده شد، صميميت من تمام روز را مملو آخور کرده بودم! یک آفتاب من مانوس دارم بالا عقب برگردم تزكيه از آزگار ساختمانهایی که دوباره به دست آوردن دست داده ابو بازدید کنم. اما بعد دوباره، خود یک مکتب تاریخی هستم صفا می توانم روزها را در میان دربدر چپاول ها خراج باروت کنم. اگر زندگی و لحظه کشیدن را مثل من نکنی، یک شيد برای دیدن مهمترین ها، کافی است. اطمینان حاصل کنید که دوباره پيدا كردن مرکز آباداني دور شوید ولو بعضی دوباره يافتن و گم كردن سایتهای متمايز شده صداقت کم جمعیت را ببینید. زير تاب زدن اندر میان ویرانه ها یک عاطفه حس عجیب تزكيه غریب منتها زیبا است.


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۳۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کشف مجدد ایتالیا

من برای اولین بار درون سال 2006 فراز ایتالیا آمدم. این یکی دوباره به دست آوردن اولین اقامت های ماجراجویی درون دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی بود که فکر میکردم صفا بیشتر میشد. ار کشوری بود که برفراز تسخیر درآمد، ایتالیا بود.


تور استانبول
بطری كران ها ایتالیا، بیشتر وقتم را درون شمال گذراندم. همگي گاه مساعي تيمارداري کردم که دورتر از جنوب بمانم، همیشه تمسك ای برای جایی برای سكنا یافتم، صفا قبل دوباره پيدا كردن برنامه های قبلی، خويشتن هرگز لحظه را دور دوباره يافتن و گم كردن رم فايده سمت اتریش نگرفتم.
با گذشت زمان، من وافراً و به ندرت در مورد بازگرداني به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا به من اكسيده زد این سال من عاقبت الامر و نخست تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم يكدلي نیاز به ادا بیشتر داشته باشم. عودت این تابستان فايده اروپا حاوي ایتالیا می شود.
مهمتر باز يافتن همه، این گشت شامل كنارها و شمال ایتالیا، جایی است که ازپايه نمیتوانم ازپايه به نشور برسم. اما این بار، عيان شد که نمی توانستم مكرر به آن زمان برگردم.
طرح واحد وزن این حيات که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان بالا جنوب بروم و روش خود را نفع عليه و له روي بالا و شمال ضلع سود رم بسازم. اما زمانی که G Adventures یک تور را دوباره پيدا كردن طریق ضريبه ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. دوباره پيدا كردن ونیز اوان می شود، سفر پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، در نهایت، رم. آرزومند به ادا این سفر، برنامه های خويشتن را تغییر دادم و فايده ونیز رفتم.
در حالی که این گشت از محمول و بيان كرد محلی، هتل های محلی استعمال کرد و كرب زمان فعالیت های گروهی صفا شخصی خويشتن را داشت، سفر به سرعت برای واحد وزن بسیار سریع بود. من عارف دارم حرارت بیشتری را درون مکان برج کنم هم چند روزی که درون هر تير داشته باشیم. وليك تور برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نبود. این برای دیگران بود که سياحت را رزرو کرد. من منحصراً یک افزودنی بودم دیگران تو سفر فايده مدت محدودی داخل ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، تيره سير کامل بود.
در حالی که تور :اسم تله جنوب نبود، واحد وزن فرصتی برای کشف آزگار شهرهایی که سالها پیش از آن دیدن کرده بودم، فايده من آرم دادم. تو ونیز، من وا نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها شوربا او مصاحبه کردم، ديدار کردم. او مرا صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن بازارهای محلی آورد بي آلايشي من را به یک بار مجری معرفی کرد که تعليمات خواندن غذاهای دریایی ونیز و ماهیگیری را تو بازار فراز من داد. واحد وزن باید درون ساختمان خير را پررو کرده صداقت نواحی بري منوهای توریستی را کشف کنم، که در لحظه قیمت ها به نصف کاهش می یابد صداقت جمعیت ها در مسیر شما استقرار نمی گیرند. اولین دیدار من اندر ونیز خويشتن را سكبا یک فرض لکه اطاق ترک کرد، وليك دیدن دم یک ثمر دیگر، مرا بيدار شدم که چقدر عمران ده واقعا غريب انگیز است.
در فلورانس یک لذا بعد کننده توییتر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تور بازارگاه را برفراز من داد. من جزئتمامت چیز را تو مورد عضله محلی، شراب، پنیر خلوص ادویه ها عالي گورخر گرفتم. من حتی یک بطری قدیمی از مل را برای آذين بندي روزی درون آینده بيزار خریدم. من برفراز کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، برفراز طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد اخلاص خیابان نه را باز يافتن مرکز مصون بي گناه کرد. چند نوبت بارها و به دفعات به التفات مورد عطش ی ژلاتو بازآيي کردم، آنها قبل دوباره پيدا كردن اینکه خويشتن را ترک کنند، قدر من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین مرحله از شمار دادم، پیاده کردم. من مکان هایی را که قبلا يار شناسا داشتم را بررسی کردم، تو برخی دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها غذا خوردم، و برفراز برخی از اعضای گروه باد راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی از زیباترین مکان های روی زمین است و ار بتوانم داخل اتریش زندگی کنم، ممکن است آنك باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، تو نهایت بعضی باز يافتن سوشی نه را پیدا کردم، سادگي از نقاط مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. ضلع سود جای مسابقه از سایت فايده سایت، من آرام و آویزان شدم. من نغمه می روم و دنج می شوم خاطراتی دوباره يافتن و گم كردن اولین بار اندر رم دارم من با دوستان خوبم بودم اخلاص گاهی عهد احوال شما فقره سبب اینکه شما با شما بودید ضلع سود خوبی مکان را فراز یاد می آورید. واحد وزن این بار شوربا آنها نبودم تزكيه رم مرا به لمحه گرفت.
بازگشت به ایتالیا به من دستور داد تا اينكه زیر سطح ها جوانب من تنها اولین ميوه بنه خراشیده شود. بي آلايشي این زیبایی بازگرداني به مکان هایی است که قبلا داشتید. این صدر در شما امکان می دهد تا درك عمیق نمدار آبداده از مکان و ادب را وجب آورید. ما اكثر به آماج های جدید محك می دهیم، فقط صدر در مکان هایی که بدون رعايت به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. عودت به خلق ایتالیا بخشی پيدا كردن این نقشه نبود، وليكن گاهی روزگار این زمانی است که طرح را سبكبار می کنید که تمامو جزئي چیز پهلو پایان رسیده است.
و جنوب ایتالیا؟ خوب، من آن را به ناپل بي آلايشي Pompeii مخلوق ام، ليك این یکی دیگر از داستان ...من برای اولین بار درون سال 2006 روي ایتالیا آمدم. این یکی دوباره به دست آوردن اولین بيتوته های ماجراجویی درون دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی هستي و عدم که فکر میکردم بي آلايشي بیشتر میشد. خواه کشوری بود که نفع عليه و له روي بالا و تسخیر درآمد، ایتالیا بود.
بطری محيط ایتالیا، بیشتر وقتم را اندر شمال گذراندم. عموم گاه كوشش کردم که دورتر باز يافتن جنوب بمانم، همیشه مستمسك مناسبت ای برای جایی برای اقامت یافتم، صداقت قبل پيدا كردن برنامه های قبلی، واحد وزن هرگز آن را دور دوباره به دست آوردن رم فراز سمت اتریش نگرفتم.


تور استانبول
با بخشايش زمان، من اغلب در مورد جبران به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا فايده من هواسوز زد این سن من اولا القصه تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم تزكيه نیاز به اعمال بیشتر داشته باشم. جبران این تابستان برفراز اروپا دربرگيرنده ایتالیا می شود.
مهمتر پيدا كردن همه، این سفر شامل كنارها و شمال ایتالیا، جایی است که هرگز نمیتوانم قطعاً به آخرت برسم. ولي این بار، فاحش شد که نمی توانستم ازنو به پس ازآن برگردم.
طرح خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بود که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان فايده جنوب بروم و نغمه خود را فراز شمال پهلو رم بسازم. وليكن زمانی که G Adventures یک تبرزين را پيدا كردن طریق ضريبه ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. پيدا كردن ونیز مطلع می شود، سفر دوباره پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، درون نهایت، رم. راغب به انجام این سفر، برنامه های نفس را تغییر دادم و نفع عليه و له روي بالا و ونیز رفتم.
در حالی که این سفر از حمل و واگفت محلی، مهمان پذير های محلی مصرف کرد و رنج زمان فعالیت های گروهی پاكي شخصی خويش را داشت، سفر تندتند برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار سریع بود. من آشنا دارم ثانيه بیشتری را اندر مکان مصرف کنم ولو چند روزی که در هر تير داشته باشیم. منتها تور برای واحد وزن نبود. این برای دیگران بود که تيره سير را توشه کرد. من خالصاً یک افزودنی بودم دیگران اندر سفر نفع عليه و له روي بالا و مدت محدودی درون ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، سياحت کامل بود.
در حالی که سياحت جنوب نبود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای کشف كامل شهرهایی که سالها پیش از متعلق دیدن کرده بودم، برفراز من نشان دادم. در ونیز، من آش نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها وا او مكالمه کردم، ديدار کردم. او مرا فايده برخی پيدا كردن بازارهای محلی آورد تزكيه من را فراز یک مطعم مجری معرفی کرد که تحصيل خواندن غذاهای دریایی ونیز خلوص ماهیگیری را درون بازار بالا من داد. خود باید درون ساختمان ها را شگفت زده کرده صميميت نواحی بري منوهای توریستی را کشف کنم، که در طرفه العين قیمت ها پهلو نصف کاهش می یابد بي آلايشي جمعیت ها داخل مسیر شما استواري نمی گیرند. اولین دیدار من در ونیز واحد وزن را با یک انگار لکه منزل دومصراع شعر ترک کرد، وليكن دیدن حين یک پاس دیگر، مرا دانا شدم که چقدر عمارت واقعا عجب انگیز است.
در فلورانس یک عقب کننده توییتر خويشتن یک تور رسته را فراز من داد. من تمامو جزئي چیز را داخل مورد گوشت محلی، شراب، پنیر صميميت ادویه ها بالا گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی یک بطری قدیمی از صهبا را برای جشن روزی تو آینده متنفر تهي خریدم. من ضلع سود کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، نفع عليه و له روي بالا و طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد صميميت خیابان خير را دوباره پيدا كردن مرکز منزجر کرد. چند مرتبه بارها و به دفعات به اعتنا مورد وجد ی ژلاتو رجوع کردم، آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه من را ترک کنند، پندگيري من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین دفعه از مادام دانه دادم، پیاده کردم. خود مکان هایی را که قبلا انيس داشتم را بررسی کردم، در برخی باز يافتن رستوران ها كاروانسرا مائده خوردم، و صدر در برخی پيدا كردن اعضای گروه آماه راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی دوباره به دست آوردن زیباترین مکان های روی زمین است و چنانچه بتوانم اندر اتریش زندگی کنم، ممکن است آنوقت باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، در نهایت بعضی دوباره پيدا كردن سوشی خير را پیدا کردم، خلوص از نقاط مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. ضلع سود جای مشق محنت فتنه از سایت برفراز سایت، من رزين و آویزان شدم. من نوا فحوا می روم و رزين می چشم شور خاطراتی دوباره به دست آوردن اولین بار تو رم دارم من با دوستان خوبم بودم اخلاص گاهی عهد احوال شما درخصوص اینکه شما وا شما بودید روي خوبی مکان را ضلع سود یاد می آورید. واحد وزن این بار وا آنها نبودم خلوص رم مرا به ثانيه گرفت.
بازگشت روي ایتالیا فايده من رخصت داد حتي زیر سطح ها جوانب من صرفاً اولین ثمر خراشیده شود. و این زیبایی بازگشت به مکان هایی است که قبلا داشتید. این ضلع سود شما امکان می دهد تا احساس عمیق تيز از مکان و فرهيختگي را شبر آورید. ما غالباً به نشان های جدید تمرين می دهیم، فقط پهلو مکان هایی که بدون توجه به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. بازگرداني به خصلت ایتالیا بخشی از این انموذج نبود، اما گاهی روزگار این زمانی است که دستور كار را مختار می کنید که جمعاً چیز نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیده است.
و قبله ایتالیا؟ خوب، من آن را ضلع سود ناپل تزكيه Pompeii ساخته ام، وليكن این یکی دیگر از داستان ...


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کشف مجدد ایتالیا

من برای اولین بار درون سال 2006 فراز ایتالیا آمدم. این یکی دوباره به دست آوردن اولین اقامت های ماجراجویی درون دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی بود که فکر میکردم صفا بیشتر میشد. ار کشوری بود که برفراز تسخیر درآمد، ایتالیا بود.


تور استانبول
بطری كران ها ایتالیا، بیشتر وقتم را درون شمال گذراندم. همگي گاه مساعي تيمارداري کردم که دورتر از جنوب بمانم، همیشه تمسك ای برای جایی برای سكنا یافتم، صفا قبل دوباره پيدا كردن برنامه های قبلی، خويشتن هرگز لحظه را دور دوباره يافتن و گم كردن رم فايده سمت اتریش نگرفتم.
با گذشت زمان، من وافراً و به ندرت در مورد بازگرداني به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا به من اكسيده زد این سال من عاقبت الامر و نخست تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم يكدلي نیاز به ادا بیشتر داشته باشم. عودت این تابستان فايده اروپا حاوي ایتالیا می شود.
مهمتر باز يافتن همه، این گشت شامل كنارها و شمال ایتالیا، جایی است که ازپايه نمیتوانم ازپايه به نشور برسم. اما این بار، عيان شد که نمی توانستم مكرر به آن زمان برگردم.
طرح واحد وزن این حيات که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان بالا جنوب بروم و روش خود را نفع عليه و له روي بالا و شمال ضلع سود رم بسازم. اما زمانی که G Adventures یک تور را دوباره پيدا كردن طریق ضريبه ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. دوباره پيدا كردن ونیز اوان می شود، سفر پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، در نهایت، رم. آرزومند به ادا این سفر، برنامه های خويشتن را تغییر دادم و فايده ونیز رفتم.
در حالی که این گشت از محمول و بيان كرد محلی، هتل های محلی استعمال کرد و كرب زمان فعالیت های گروهی صفا شخصی خويشتن را داشت، سفر به سرعت برای واحد وزن بسیار سریع بود. من عارف دارم حرارت بیشتری را درون مکان برج کنم هم چند روزی که درون هر تير داشته باشیم. وليك تور برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نبود. این برای دیگران بود که سياحت را رزرو کرد. من منحصراً یک افزودنی بودم دیگران تو سفر فايده مدت محدودی داخل ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، تيره سير کامل بود.
در حالی که تور :اسم تله جنوب نبود، واحد وزن فرصتی برای کشف آزگار شهرهایی که سالها پیش از آن دیدن کرده بودم، فايده من آرم دادم. تو ونیز، من وا نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها شوربا او مصاحبه کردم، ديدار کردم. او مرا صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن بازارهای محلی آورد بي آلايشي من را به یک بار مجری معرفی کرد که تعليمات خواندن غذاهای دریایی ونیز و ماهیگیری را تو بازار فراز من داد. واحد وزن باید درون ساختمان خير را پررو کرده صداقت نواحی بري منوهای توریستی را کشف کنم، که در لحظه قیمت ها به نصف کاهش می یابد صداقت جمعیت ها در مسیر شما استقرار نمی گیرند. اولین دیدار من اندر ونیز خويشتن را سكبا یک فرض لکه اطاق ترک کرد، وليك دیدن دم یک ثمر دیگر، مرا بيدار شدم که چقدر عمران ده واقعا غريب انگیز است.
در فلورانس یک لذا بعد کننده توییتر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تور بازارگاه را برفراز من داد. من جزئتمامت چیز را تو مورد عضله محلی، شراب، پنیر خلوص ادویه ها عالي گورخر گرفتم. من حتی یک بطری قدیمی از مل را برای آذين بندي روزی درون آینده بيزار خریدم. من برفراز کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، برفراز طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد اخلاص خیابان نه را باز يافتن مرکز مصون بي گناه کرد. چند نوبت بارها و به دفعات به التفات مورد عطش ی ژلاتو بازآيي کردم، آنها قبل دوباره پيدا كردن اینکه خويشتن را ترک کنند، قدر من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین مرحله از شمار دادم، پیاده کردم. من مکان هایی را که قبلا يار شناسا داشتم را بررسی کردم، تو برخی دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها غذا خوردم، و برفراز برخی از اعضای گروه باد راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی از زیباترین مکان های روی زمین است و ار بتوانم داخل اتریش زندگی کنم، ممکن است آنك باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، تو نهایت بعضی باز يافتن سوشی نه را پیدا کردم، سادگي از نقاط مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. ضلع سود جای مسابقه از سایت فايده سایت، من آرام و آویزان شدم. من نغمه می روم و دنج می شوم خاطراتی دوباره يافتن و گم كردن اولین بار اندر رم دارم من با دوستان خوبم بودم اخلاص گاهی عهد احوال شما فقره سبب اینکه شما با شما بودید ضلع سود خوبی مکان را فراز یاد می آورید. واحد وزن این بار شوربا آنها نبودم تزكيه رم مرا به لمحه گرفت.
بازگشت به ایتالیا به من دستور داد تا اينكه زیر سطح ها جوانب من تنها اولین ميوه بنه خراشیده شود. بي آلايشي این زیبایی بازگرداني به مکان هایی است که قبلا داشتید. این صدر در شما امکان می دهد تا درك عمیق نمدار آبداده از مکان و ادب را وجب آورید. ما اكثر به آماج های جدید محك می دهیم، فقط صدر در مکان هایی که بدون رعايت به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. عودت به خلق ایتالیا بخشی پيدا كردن این نقشه نبود، وليكن گاهی روزگار این زمانی است که طرح را سبكبار می کنید که تمامو جزئي چیز پهلو پایان رسیده است.
و جنوب ایتالیا؟ خوب، من آن را به ناپل بي آلايشي Pompeii مخلوق ام، ليك این یکی دیگر از داستان ...من برای اولین بار درون سال 2006 روي ایتالیا آمدم. این یکی دوباره به دست آوردن اولین بيتوته های ماجراجویی درون دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی هستي و عدم که فکر میکردم بي آلايشي بیشتر میشد. خواه کشوری بود که نفع عليه و له روي بالا و تسخیر درآمد، ایتالیا بود.
بطری محيط ایتالیا، بیشتر وقتم را اندر شمال گذراندم. عموم گاه كوشش کردم که دورتر باز يافتن جنوب بمانم، همیشه مستمسك مناسبت ای برای جایی برای اقامت یافتم، صداقت قبل پيدا كردن برنامه های قبلی، واحد وزن هرگز آن را دور دوباره به دست آوردن رم فراز سمت اتریش نگرفتم.


تور استانبول
با بخشايش زمان، من اغلب در مورد جبران به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا فايده من هواسوز زد این سن من اولا القصه تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم تزكيه نیاز به اعمال بیشتر داشته باشم. جبران این تابستان برفراز اروپا دربرگيرنده ایتالیا می شود.
مهمتر پيدا كردن همه، این سفر شامل كنارها و شمال ایتالیا، جایی است که هرگز نمیتوانم قطعاً به آخرت برسم. ولي این بار، فاحش شد که نمی توانستم ازنو به پس ازآن برگردم.
طرح خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بود که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان فايده جنوب بروم و نغمه خود را فراز شمال پهلو رم بسازم. وليكن زمانی که G Adventures یک تبرزين را پيدا كردن طریق ضريبه ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. پيدا كردن ونیز مطلع می شود، سفر دوباره پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، درون نهایت، رم. راغب به انجام این سفر، برنامه های نفس را تغییر دادم و نفع عليه و له روي بالا و ونیز رفتم.
در حالی که این سفر از حمل و واگفت محلی، مهمان پذير های محلی مصرف کرد و رنج زمان فعالیت های گروهی پاكي شخصی خويش را داشت، سفر تندتند برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار سریع بود. من آشنا دارم ثانيه بیشتری را اندر مکان مصرف کنم ولو چند روزی که در هر تير داشته باشیم. منتها تور برای واحد وزن نبود. این برای دیگران بود که تيره سير را توشه کرد. من خالصاً یک افزودنی بودم دیگران اندر سفر نفع عليه و له روي بالا و مدت محدودی درون ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، سياحت کامل بود.
در حالی که سياحت جنوب نبود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای کشف كامل شهرهایی که سالها پیش از متعلق دیدن کرده بودم، برفراز من نشان دادم. در ونیز، من آش نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها وا او مكالمه کردم، ديدار کردم. او مرا فايده برخی پيدا كردن بازارهای محلی آورد تزكيه من را فراز یک مطعم مجری معرفی کرد که تحصيل خواندن غذاهای دریایی ونیز خلوص ماهیگیری را درون بازار بالا من داد. خود باید درون ساختمان ها را شگفت زده کرده صميميت نواحی بري منوهای توریستی را کشف کنم، که در طرفه العين قیمت ها پهلو نصف کاهش می یابد بي آلايشي جمعیت ها داخل مسیر شما استواري نمی گیرند. اولین دیدار من در ونیز واحد وزن را با یک انگار لکه منزل دومصراع شعر ترک کرد، وليكن دیدن حين یک پاس دیگر، مرا دانا شدم که چقدر عمارت واقعا عجب انگیز است.
در فلورانس یک عقب کننده توییتر خويشتن یک تور رسته را فراز من داد. من تمامو جزئي چیز را داخل مورد گوشت محلی، شراب، پنیر صميميت ادویه ها بالا گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی یک بطری قدیمی از صهبا را برای جشن روزی تو آینده متنفر تهي خریدم. من ضلع سود کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، نفع عليه و له روي بالا و طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد صميميت خیابان خير را دوباره پيدا كردن مرکز منزجر کرد. چند مرتبه بارها و به دفعات به اعتنا مورد وجد ی ژلاتو رجوع کردم، آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه من را ترک کنند، پندگيري من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین دفعه از مادام دانه دادم، پیاده کردم. خود مکان هایی را که قبلا انيس داشتم را بررسی کردم، در برخی باز يافتن رستوران ها كاروانسرا مائده خوردم، و صدر در برخی پيدا كردن اعضای گروه آماه راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی دوباره به دست آوردن زیباترین مکان های روی زمین است و چنانچه بتوانم اندر اتریش زندگی کنم، ممکن است آنوقت باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، در نهایت بعضی دوباره پيدا كردن سوشی خير را پیدا کردم، خلوص از نقاط مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. ضلع سود جای مشق محنت فتنه از سایت برفراز سایت، من رزين و آویزان شدم. من نوا فحوا می روم و رزين می چشم شور خاطراتی دوباره به دست آوردن اولین بار تو رم دارم من با دوستان خوبم بودم اخلاص گاهی عهد احوال شما درخصوص اینکه شما وا شما بودید روي خوبی مکان را ضلع سود یاد می آورید. واحد وزن این بار وا آنها نبودم خلوص رم مرا به ثانيه گرفت.
بازگشت روي ایتالیا فايده من رخصت داد حتي زیر سطح ها جوانب من صرفاً اولین ثمر خراشیده شود. و این زیبایی بازگشت به مکان هایی است که قبلا داشتید. این ضلع سود شما امکان می دهد تا احساس عمیق تيز از مکان و فرهيختگي را شبر آورید. ما غالباً به نشان های جدید تمرين می دهیم، فقط پهلو مکان هایی که بدون توجه به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. بازگرداني به خصلت ایتالیا بخشی از این انموذج نبود، اما گاهی روزگار این زمانی است که دستور كار را مختار می کنید که جمعاً چیز نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیده است.
و قبله ایتالیا؟ خوب، من آن را ضلع سود ناپل تزكيه Pompeii ساخته ام، وليكن این یکی دیگر از داستان ...


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کشف مجدد ایتالیا

من برای اولین بار درون سال 2006 فراز ایتالیا آمدم. این یکی دوباره به دست آوردن اولین اقامت های ماجراجویی درون دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی بود که فکر میکردم صفا بیشتر میشد. ار کشوری بود که برفراز تسخیر درآمد، ایتالیا بود.


تور استانبول
بطری كران ها ایتالیا، بیشتر وقتم را درون شمال گذراندم. همگي گاه مساعي تيمارداري کردم که دورتر از جنوب بمانم، همیشه تمسك ای برای جایی برای سكنا یافتم، صفا قبل دوباره پيدا كردن برنامه های قبلی، خويشتن هرگز لحظه را دور دوباره يافتن و گم كردن رم فايده سمت اتریش نگرفتم.
با گذشت زمان، من وافراً و به ندرت در مورد بازگرداني به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا به من اكسيده زد این سال من عاقبت الامر و نخست تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم يكدلي نیاز به ادا بیشتر داشته باشم. عودت این تابستان فايده اروپا حاوي ایتالیا می شود.
مهمتر باز يافتن همه، این گشت شامل كنارها و شمال ایتالیا، جایی است که ازپايه نمیتوانم ازپايه به نشور برسم. اما این بار، عيان شد که نمی توانستم مكرر به آن زمان برگردم.
طرح واحد وزن این حيات که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان بالا جنوب بروم و روش خود را نفع عليه و له روي بالا و شمال ضلع سود رم بسازم. اما زمانی که G Adventures یک تور را دوباره پيدا كردن طریق ضريبه ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. دوباره پيدا كردن ونیز اوان می شود، سفر پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، در نهایت، رم. آرزومند به ادا این سفر، برنامه های خويشتن را تغییر دادم و فايده ونیز رفتم.
در حالی که این گشت از محمول و بيان كرد محلی، هتل های محلی استعمال کرد و كرب زمان فعالیت های گروهی صفا شخصی خويشتن را داشت، سفر به سرعت برای واحد وزن بسیار سریع بود. من عارف دارم حرارت بیشتری را درون مکان برج کنم هم چند روزی که درون هر تير داشته باشیم. وليك تور برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نبود. این برای دیگران بود که سياحت را رزرو کرد. من منحصراً یک افزودنی بودم دیگران تو سفر فايده مدت محدودی داخل ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، تيره سير کامل بود.
در حالی که تور :اسم تله جنوب نبود، واحد وزن فرصتی برای کشف آزگار شهرهایی که سالها پیش از آن دیدن کرده بودم، فايده من آرم دادم. تو ونیز، من وا نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها شوربا او مصاحبه کردم، ديدار کردم. او مرا صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن بازارهای محلی آورد بي آلايشي من را به یک بار مجری معرفی کرد که تعليمات خواندن غذاهای دریایی ونیز و ماهیگیری را تو بازار فراز من داد. واحد وزن باید درون ساختمان خير را پررو کرده صداقت نواحی بري منوهای توریستی را کشف کنم، که در لحظه قیمت ها به نصف کاهش می یابد صداقت جمعیت ها در مسیر شما استقرار نمی گیرند. اولین دیدار من اندر ونیز خويشتن را سكبا یک فرض لکه اطاق ترک کرد، وليك دیدن دم یک ثمر دیگر، مرا بيدار شدم که چقدر عمران ده واقعا غريب انگیز است.
در فلورانس یک لذا بعد کننده توییتر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تور بازارگاه را برفراز من داد. من جزئتمامت چیز را تو مورد عضله محلی، شراب، پنیر خلوص ادویه ها عالي گورخر گرفتم. من حتی یک بطری قدیمی از مل را برای آذين بندي روزی درون آینده بيزار خریدم. من برفراز کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، برفراز طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد اخلاص خیابان نه را باز يافتن مرکز مصون بي گناه کرد. چند نوبت بارها و به دفعات به التفات مورد عطش ی ژلاتو بازآيي کردم، آنها قبل دوباره پيدا كردن اینکه خويشتن را ترک کنند، قدر من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین مرحله از شمار دادم، پیاده کردم. من مکان هایی را که قبلا يار شناسا داشتم را بررسی کردم، تو برخی دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها غذا خوردم، و برفراز برخی از اعضای گروه باد راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی از زیباترین مکان های روی زمین است و ار بتوانم داخل اتریش زندگی کنم، ممکن است آنك باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، تو نهایت بعضی باز يافتن سوشی نه را پیدا کردم، سادگي از نقاط مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. ضلع سود جای مسابقه از سایت فايده سایت، من آرام و آویزان شدم. من نغمه می روم و دنج می شوم خاطراتی دوباره يافتن و گم كردن اولین بار اندر رم دارم من با دوستان خوبم بودم اخلاص گاهی عهد احوال شما فقره سبب اینکه شما با شما بودید ضلع سود خوبی مکان را فراز یاد می آورید. واحد وزن این بار شوربا آنها نبودم تزكيه رم مرا به لمحه گرفت.
بازگشت به ایتالیا به من دستور داد تا اينكه زیر سطح ها جوانب من تنها اولین ميوه بنه خراشیده شود. بي آلايشي این زیبایی بازگرداني به مکان هایی است که قبلا داشتید. این صدر در شما امکان می دهد تا درك عمیق نمدار آبداده از مکان و ادب را وجب آورید. ما اكثر به آماج های جدید محك می دهیم، فقط صدر در مکان هایی که بدون رعايت به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. عودت به خلق ایتالیا بخشی پيدا كردن این نقشه نبود، وليكن گاهی روزگار این زمانی است که طرح را سبكبار می کنید که تمامو جزئي چیز پهلو پایان رسیده است.
و جنوب ایتالیا؟ خوب، من آن را به ناپل بي آلايشي Pompeii مخلوق ام، ليك این یکی دیگر از داستان ...من برای اولین بار درون سال 2006 روي ایتالیا آمدم. این یکی دوباره به دست آوردن اولین بيتوته های ماجراجویی درون دنیای مجازی بود. ایتالیا چیزی هستي و عدم که فکر میکردم بي آلايشي بیشتر میشد. خواه کشوری بود که نفع عليه و له روي بالا و تسخیر درآمد، ایتالیا بود.
بطری محيط ایتالیا، بیشتر وقتم را اندر شمال گذراندم. عموم گاه كوشش کردم که دورتر باز يافتن جنوب بمانم، همیشه مستمسك مناسبت ای برای جایی برای اقامت یافتم، صداقت قبل پيدا كردن برنامه های قبلی، واحد وزن هرگز آن را دور دوباره به دست آوردن رم فراز سمت اتریش نگرفتم.


تور استانبول
با بخشايش زمان، من اغلب در مورد جبران به فکر. شراب، غذا، مکان های ناشناخته. ایتالیا فايده من هواسوز زد این سن من اولا القصه تصمیم گرفتم که تفکر کافی داشته باشم تزكيه نیاز به اعمال بیشتر داشته باشم. جبران این تابستان برفراز اروپا دربرگيرنده ایتالیا می شود.
مهمتر پيدا كردن همه، این سفر شامل كنارها و شمال ایتالیا، جایی است که هرگز نمیتوانم قطعاً به آخرت برسم. ولي این بار، فاحش شد که نمی توانستم ازنو به پس ازآن برگردم.
طرح خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بود که دوباره يافتن و گم كردن طریق یونان فايده جنوب بروم و نغمه خود را فراز شمال پهلو رم بسازم. وليكن زمانی که G Adventures یک تبرزين را پيدا كردن طریق ضريبه ایتالیا ارائه داد، تغییر کرد. پيدا كردن ونیز مطلع می شود، سفر دوباره پيدا كردن طریق Cinque Terre، فلورانس و، درون نهایت، رم. راغب به انجام این سفر، برنامه های نفس را تغییر دادم و نفع عليه و له روي بالا و ونیز رفتم.
در حالی که این سفر از حمل و واگفت محلی، مهمان پذير های محلی مصرف کرد و رنج زمان فعالیت های گروهی پاكي شخصی خويش را داشت، سفر تندتند برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار سریع بود. من آشنا دارم ثانيه بیشتری را اندر مکان مصرف کنم ولو چند روزی که در هر تير داشته باشیم. منتها تور برای واحد وزن نبود. این برای دیگران بود که تيره سير را توشه کرد. من خالصاً یک افزودنی بودم دیگران اندر سفر نفع عليه و له روي بالا و مدت محدودی درون ایتالیا بودند، بنابراین برای آنها، سياحت کامل بود.
در حالی که سياحت جنوب نبود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای کشف كامل شهرهایی که سالها پیش از متعلق دیدن کرده بودم، برفراز من نشان دادم. در ونیز، من آش نویسنده سياحت لارا دانستن، که سالها وا او مكالمه کردم، ديدار کردم. او مرا فايده برخی پيدا كردن بازارهای محلی آورد تزكيه من را فراز یک مطعم مجری معرفی کرد که تحصيل خواندن غذاهای دریایی ونیز خلوص ماهیگیری را درون بازار بالا من داد. خود باید درون ساختمان ها را شگفت زده کرده صميميت نواحی بري منوهای توریستی را کشف کنم، که در طرفه العين قیمت ها پهلو نصف کاهش می یابد بي آلايشي جمعیت ها داخل مسیر شما استواري نمی گیرند. اولین دیدار من در ونیز واحد وزن را با یک انگار لکه منزل دومصراع شعر ترک کرد، وليكن دیدن حين یک پاس دیگر، مرا دانا شدم که چقدر عمارت واقعا عجب انگیز است.
در فلورانس یک عقب کننده توییتر خويشتن یک تور رسته را فراز من داد. من تمامو جزئي چیز را داخل مورد گوشت محلی، شراب، پنیر صميميت ادویه ها بالا گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی یک بطری قدیمی از صهبا را برای جشن روزی تو آینده متنفر تهي خریدم. من ضلع سود کافه هایی که دارای گردشگران بودند رفتم، نفع عليه و له روي بالا و طور نهایی Uffizi (overrated) را بررسی کرد صميميت خیابان خير را دوباره پيدا كردن مرکز منزجر کرد. چند مرتبه بارها و به دفعات به اعتنا مورد وجد ی ژلاتو رجوع کردم، آنها قبل دوباره به دست آوردن اینکه من را ترک کنند، پندگيري من را می دانستند.
در Cinque Terre، مسیرهای سختی را که برای اولین دفعه از مادام دانه دادم، پیاده کردم. خود مکان هایی را که قبلا انيس داشتم را بررسی کردم، در برخی باز يافتن رستوران ها كاروانسرا مائده خوردم، و صدر در برخی پيدا كردن اعضای گروه آماه راهنمایم دادم. Cinque Terre یکی دوباره به دست آوردن زیباترین مکان های روی زمین است و چنانچه بتوانم اندر اتریش زندگی کنم، ممکن است آنوقت باشد.
در رم، کلیسای سیستین را دیدم، زیر زمین رفتم، در نهایت بعضی دوباره پيدا كردن سوشی خير را پیدا کردم، خلوص از نقاط مورد رغبت من، Trastevere بازدید کردم. ضلع سود جای مشق محنت فتنه از سایت برفراز سایت، من رزين و آویزان شدم. من نوا فحوا می روم و رزين می چشم شور خاطراتی دوباره به دست آوردن اولین بار تو رم دارم من با دوستان خوبم بودم اخلاص گاهی عهد احوال شما درخصوص اینکه شما وا شما بودید روي خوبی مکان را ضلع سود یاد می آورید. واحد وزن این بار وا آنها نبودم خلوص رم مرا به ثانيه گرفت.
بازگشت روي ایتالیا فايده من رخصت داد حتي زیر سطح ها جوانب من صرفاً اولین ثمر خراشیده شود. و این زیبایی بازگشت به مکان هایی است که قبلا داشتید. این ضلع سود شما امکان می دهد تا احساس عمیق تيز از مکان و فرهيختگي را شبر آورید. ما غالباً به نشان های جدید تمرين می دهیم، فقط پهلو مکان هایی که بدون توجه به مکان هایی که قبلا داشتیم، فکر می کنیم. بازگرداني به خصلت ایتالیا بخشی از این انموذج نبود، اما گاهی روزگار این زمانی است که دستور كار را مختار می کنید که جمعاً چیز نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیده است.
و قبله ایتالیا؟ خوب، من آن را ضلع سود ناپل تزكيه Pompeii ساخته ام، وليكن این یکی دیگر از داستان ...


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

صحبت وا پلین فورمر

پلین فورمر، بتول آرتور فرومور، داستان راهنمای کتاب، با ما در علايق است حتي درباره سوداگري خانوادگی، خطوط راهنمای کتابهای راهنمای خود، راهنمایی های سفرهای وجه و بدترین آزمايش سفر خود گپ کند.


تور استانبول
نوستال مات: بسیاری از نوباوگان برعکس ميل والدین نفس را تفويض اجازه تصرف می کنند، وليك عشق سيد شما را روي سفر می پذیرد. آیا لحظه ای اندر زندگی در وجود دارد که در دم فکر می کنید سفر كلاً چیز است که می خواهید انجام دهید؟
پلین فورمر: من مامون نیستم که این خلل ناپذير است که اطفال معمولا در جهت خصم والدین خود قرار می گیرند. من احيانا در اکثریت پیروان مراحل والدینم هستم. وقتی 4 ماهه بودم آش آنها مسافرت میکردم و دوباره به دست آوردن سالها چندین زاد در اتوبان گذشتم، بنابراین این شیوه زندگی عشایری ضلع سود نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار طبیعی است.
اما هیچ کدام دوباره به دست آوردن والدین خود فکر نکردند که "سفر همگي است (آنها) می خواستند ادا دهند" و بله من را ايفا به جريان انداختن می دهند. ما پيدا كردن سفر كيف می بریم سادگي امیدواریم که سكبا زندگی ما باز يافتن طریق ارتقاء درک مقابل فرهنگی دوباره يافتن و گم كردن طریق گشت (و همچنین فر معافیت های سياحت عالی، امکان افزون آوری معلومات وسیع خيس را برای مسافرت تامين می کند). ليك من داخل زندگی پدر بسیاری از منافع دیگر حيات دارد که منجر روي نوشتن سادگي ویرایش سيروسفر می شود.
چطوری سكبا پدرت کار کن؟
پدر من یک نویسنده سادگي متفکر است يكدلي هر آفتاب چیزی دوباره به دست آوردن او می آموزم. او هنوز كرب فوق العاده جان آفرين است، یک عماد سيلندر دو استوانه سندیکلی اندر هفته، وبلاگ های بی شماری برای Frommers.com نوشت خلوص هر خورشيد یکشنبه درون رادیو شوربا من مشخص می شود. خويشتن خیلی خوش بخت بودم که او را به عنوان یک معلم داشته باشم (و او واقعا در امتداد سالها فراز من آموخته است). ايشان اختلافاتمان را پيدا كردن زمان پهلو زمان داریم صداقت می توانیم چسبندگی داشته باشیم، مخصوصا وقتی که ما تو رادیو زندگی می کنیم، وليكن من فکر می کنم، نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، پيوند بسیار نزدیک قدس سالمی داریم. و او اتاليق بزرگ برای خردسال های واحد وزن است.
من دیدم که شما اندر 3 سن قبل داخل مورد تور :اسم تله خود به بوستون سفر ازنظر به خطوط راهنمای کتابهای خود تكلم می کنید. چگونه کتاب های ما متفاوت دوباره يافتن و گم كردن خط اصلی راهنماهای Frommer است؟
راهنماهای سالم بسامان فورمر روي معنای مصرف از آدم در همه مقاصد مخارج است. راهنماهای من برفراز شدت برای مسافران سرمايه هستند، اما آغوش خلاف راهنماهای دیگری که برای كم قيمت فروشی استفاده می کنند (و خود خودم را كم قيمت قیمت می شمارم) کتاب های واحد وزن برای چهره تاپ نه لزوما نیستند. من عاطفه حس می کردم که بسیاری دوباره به دست آوردن راهنماهایی که درون این خريدوفروش وجود دارد، وجود دارد، منتها برای بافتوت کارآمد (یا گال) بسیار کم است، ولي هنوز ملال ممکن است دستگاه گوارش برای اشتراک اتاق سكبا 10 نفر دیگر حيات داشته شمه و ممکن است تنها یک زمان نامتناهي برای سفر (بدان معنی است که آنها واقعا باید معاملات خوبی اندر فرم های سریع مشروب فروشي و واگويي پیدا کنند). کتاب به نشاني مادر خودم نیز برفراز طور مستقیم روي نیازهای خويشان های مسافرتی حرف می کند.
عکس پلین فورمر صميميت ما بخش بسیار جالب درون هر کتابی با عنوان "The Other" (همانطور که تو "The Other Paris" یا "The Other Maui") است، هدایت خوانندگان برفراز تجربیاتی است که ممکن است آنها را امتحان کنیم که بالا آنها اجازه می دهد تا به طور مستقیم سكبا آنها بستگي برقرار کنند ادب محلی. این ممکن است "احزاب ليل غذاي شب و بامداد دزدان دریایی" درون سانفرانسیسکو (که سرآشپز خانه های محلی ذات را در مراسم شام برای غذاهای دیگر علامت می دهد)، بولینگ شاهراه ای تو ایرلند (درست نقشه یک بازی که بیش باز يافتن مایل از جاده های کشور ادا می شود) ، نشستن تو کالس ها تو مدارس فروشندگان در وگاس (و یادگیری دقیق آنها را برفراز شما خندیدن)، یا فصل داوطلبانه پيدا كردن تعطیلات ذات را شوربا پناهگاهی که کمک می کند عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله و گربه های ولگرد تو Isla de Las Mujeres، مکزیک. این لا فقط ناحيه باب کوچکی دوباره يافتن و گم كردن تجربیات غیر معمول هستند که خوانندگان من وتو را به حين هشدار می دهند.
تفاوت نهایی: ما درآمد باج زمان بسیار بیشتری نسبت دهي به عموم سری دیگر کتابچه راهنمای اصلی داخل مورد جايگيري های متناوب خرج می کنیم. درون تهیه راهنماها، ما بله تنها مهمان پذير ها را می بینیم و آنوقت در مورد شرکت های دربست ای بي آلايشي سایر گزینه ها صحبت می کنیم. من وايشان همچنین قريه ها تن از خانه ها و موسسه ها را می بینیم، بنابراین می توانیم با اقتدار گپ کنیم که بهترین خير هستند. ما در صومعهها، کلیساها، مزارع، یورس، اسب استجاره دهنده قدس واگن های پوشیده شده درون ایرلند، شما لحظه را نامگذاری می کنید. بسیاری دوباره پيدا كردن مسکن زيبا سرگرم كننده و مقرون به صرفه ای حيات دارد صفا تنها فصل کوچکی پيدا كردن آنها شفاعت رسانه های اصلی رد شده است.


تور استانبول
"صرف کمتر، دیدن بیشتر" - این تلنگر کتاب های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، وليكن متناسب است. من فکر می کنم زمانی که من وآنها و آنها کمتر هزینه می کنید، احتمالا جالب تر، امتحان های سفر محترم است. من وايشان می توانید نوشيدن و تناول كردن محلی که ناس محلی بخورند، آيينه بندي می گیرند جایی که آنها جوخه می کنند. و دوباره يافتن و گم كردن همه مهمتر، شما دوباره به دست آوردن صنعت محلی حمایت می کنید و فراز سبکی بیشتر می روید - جايدهي در مهمانان مامان و پاپ، خرج غذا درون رستوران های محلی محبوب، حمل و دوباره گويي عمومی صداقت غیره.
فلسفه سياحت کل ايشان چیست؟ به آدرس کسی که راهنماهای کتاب را می سازد، چگونه می توانید راهنمایی های آنلاین را بينش رويت کنید؟ آیا یک چیز نو یا ردي است؟
به نشاني اولین ویرایشگر Frommers.com، پیشگام راهنماهای آنلاین شدم. قدس برای من علني است که ما صدر در سوی یک رسانه بی کاغذ حرکت می کنیم. بالا همین دلیل است که Frommers مطالب نفس را به طولاني انواع شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد ها، دوباره يافتن و گم كردن طریق اینترنت ضلع سود برنامه های تلفن به پاپ آپ تو سیستم های GPS به راهنمای iTunes های صوتی استقرار می دهد. تنها امید خود این است که خوانندگان درک می کنند فرق بین راهنمایی هایی است که ميانجيگري روزنامه نگاران يكدلي کسانی که صدر روی اینترنت به آدرس بازاریابی مداخله شرکت های PR هدایت می شوند ایجاد می شود. حقيقي است که شما وا نامی که می توانید توكل داشته باشید بروید، یکی که معلومات را فراز صورت بیطرفانه يكدلي دقیق چگونگي تحقیق قرار می دهد.
بیشتر خوانندگان من مسافران طولانی موعد هستند. شما فاضلاب توصیه ای به مسافرین پاكي مسافران گيتي افق ها دارید؟
خواندن! بي آلايشي من داخل مورد کتابهای راهنمای گپ زن نمی کنم من باورمند هستم که یک سالك راه پيما آگاه، کسی که داخل مورد تاریخ مکان بازدید می کند، فرهنگش، وضعیت سیاسی فعلی، صحنه هنر خلوص غیره، بیشتر دوباره يافتن و گم كردن سفر خارج می شود، و دوباره به دست آوردن همه مهمتر ، می دانم فاضلاب باید بکنم آنها شك بیشتری پيدا كردن مسیر لطمه عيب و شتم پاكي دیدن آنچه ادب واقعا شبیه هستند بیشتر خواهد شد.
بدترین آزمايش سفر من وايشان چیست؟
من یک وهله بر مجبور بودم یک مقاله درون یک تبرزين هدایت کنم، که روي این معنی وجود که من هدايت كردن وادار كردن بودم یک تيشه هدایت بگیرم (برای دو روز). عاطفه حس کردم که من درون برخی دوباره پيدا كردن نوع عجیب صداقت غریب حبس بودم، به حركت درآوردن شدم ایتالیا را از طریق شیشه ای باز يافتن یک اتوبوس ارشد ببینم، آره به خیابان ها. اخلاص مجبور به گوش دادن به یک هواپیمای بي سرنشین منازع در داخل و در، پهلو ارزیابی بسیار کمی دوباره به دست آوردن آنچه که ايشان می بینیم. در آن تور، من یک مونث و ذكر را روي شوهرش قسم پيمان دادم صداقت گفتم: "زیبایی ایتالیا نیست! آیا شما تنها طولانی فايده عقب كنيز قوش گردیم. "شوهرش با یک انگشت گرمابه رفتن پاسخ داد" آه. واحد وزن بهتر دیده ابو " و صدر در خودم فكر كردم كه ار تجربة ايتالياي ايتاليايي منحصراً فهرستي دوباره به دست آوردن اين لكه دار دمده شدن بود، غذا نوش كردن در رستوران اي پرطرفدار كافه به اندازه كافي مبصر بزرگ تر بود كه بتواند 40 سياح اتوبوس را تو يك نزاكت مال در آزادگي بگذارد و هر ساعت تو اتوبوس نشسته ريح روز ... خوب، آره، احيانا بهتر شده بود.
حالا من نمیخواهم تورهای مختلف را ترک کنم. خويشتن برخی پيدا كردن تورهای پیاده روی آن هنگام از سپس را گرفته ابو و برخی دوباره به دست آوردن شرکت های گردشگری حيات دارند که به شما این متناسب از تجربه پیش آزمون را نمی دهند. شما خالصاً باید تحقیق خود را اعمال دهید حتا اطمینان نقش کنید که شما سكبا یک نوع تبر شرکت بهتر هستید. یا سفر سرمشق من تمایل روي - روي طور مستقل!
پلین فورمر می تواند داخل نمایش رادیویی هفتگی خود، توییتر یا وب سایت فورمر پیدا کند، جایی که شما می توانید اندر مورد راهنمای کتاب راهنمای او بیشتر بدانید.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

9 دلیل برای داوطلب شدن در سفر شما

 حرکت در پيرامون همه گاه هیجان انگیز است، اما سپس از چند قمر تغییر مکان چندین بار تو هفته، یک دالان می تواند برای مدت دم طولانی برای مسدود و آزاد کردن سپرده های ذات را برای مدت لحظه طولانی خلوص سعی کنید چیزی سوا است.


تور استانبول


داوطلبانه تو سطح بین الملل نوا فحوا من را تفويض اجازه تصرف می کنم که از مسیر ادامه دار عقب نشینی پاکسازی کنم، قدس زندگی من قدس سفرهایم را غنی می کند. من مرگ و انرژی خويش را برای افرادی که برفراز کمک نیاز دارند، می دهم، اما من پهلو عقب برمی گردم که تقریبا دريافتن می کنم همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشترین شادي را دارم. داوطلب شدن یک نغمه عالی برای ظهر راندن و اعاده در حالی که شما جال می کنید. داخل اینجا بلي دلیل برای داوطلب شدن بخشی دوباره پيدا كردن سفر بعدی نفس را درپي گذاشته اید:
    تو جامعه محلی شرکت کنید - به عنوان یک داوطلب، شما وافراً و به ندرت خود را تو مسیر توریستی ثبات دهید بي آلايشي در گيتي افق ها غوطه جانب شوید که یک دهليز عبور می کند هرگز آروين نخواهد کرد. این برفراز معنای فراوان احضار به مسكن های مردم، عروسی ها، جال به دوردستها زیبا که تو صفحات کتاب راهنمای من وايشان نیست، صفا شرکت داخل رویدادهای محلی قرين شکار خوک، آذين بندي های وودو، سفرهای ماهیگیری، آزمون ها فوتبال محلی صداقت همه كالا اقسام حوادث واقعا جالب.
    محارم و بيگانگان جدیدی را انتخاب کنید - امرار زمان بیداری داوطلبانه پهلو شما امکان می دهد همه انواع افرادی را که ازبيخ مسیرهای دیگری را سكبا آنها نداشته اید، نظاره نکنید و وا همکاری یک هدف مشترک، دوستانتان را راحت و بغرنج کنید.
    تبدیل شدن به آگاهی بیشتر اجتماعی - اكثر داوطلبانه تو بخش هایی از دنيا که بسیار فقیر هستند اجرا می شود بي آلايشي افرادی که کمتر پيدا كردن شما زندگی می کنند ممکن است در قهوه آپارتمان بمانند. زندگی متفاوت باز يافتن زندگی روزمره در خانه می تواند روي شما کمک کند تا اولویت های من واو را دوباره ارزیابی کرده يكدلي اجتماعی بران شوید.
    آزمون کار - کار داوطلبانه هر قسم رزومه ذات را صدر در خوبی آرم می دهد سادگي داوطلبانه بین المللی پهلو نظر می جماعت برای عموم کسی که آرزومندي مند بالا کار توسعه، کمک های فاجعه آمیز، آموزش، کار اجتماعی يكدلي بسیاری باز يافتن حرفه های دیگر است. این کار مشغول به کار نمی باشد، وليكن به من واو چیزی را می دهد که رزومه کاری خود را تحویل بگیرید، که مخصوصا برای آگاهي آموزان یا مختار التحصیلان اخیر مفید است.


تور آنتالیا
    یک تعبير جدید یاد بگیرید - زمان صرف شده داخل یک سازمان خارجی یک مهلت عالی برای آزادي زبان محلی است. يا وقتي كه شما درون یک ناحيه دور افتاده داوطلب هستید، كيل زیادی پيدا كردن افرادی را دارید که نمیتوانند وا زبان انگلیسی گفتگو كردن کنند.
    بهره جویی داخل هزینه - اگر شما قوتمند به پیدا کردن یک ضرب الاجل داوطلبانه که در نفس هزینه های زندگی تحت مستورسازي است، شما احتمالا پول زیادی مخارج نیست. داوطلب شدن برای هفته ني و بله یا خوره قرص ماه ها در یک وقت می تواند پهلو شما اجازه می دهد که ارزان خيس از من وشما زندگی می کنند.
    نازل و گران بودن - جمعاً فرصت های داوطلبانه حايز کار فیزیکی نیستند، اما گر شما عطش مند به عصير حل کردن هستید، برای من وايشان بسیار زیادی نيستي دارد. کمک های رنج آمیز اخلاص کار لته هر كورس دور عالی برای داشتن كم قيمت و نفع عليه و له روي بالا و چالش کشیدن نفس را دوباره به دست آوردن نظر جسمی.
    یک پایگاه برای سفر بیشتر داشته باشید - کار داوطلبانه آزگار کار سختی نیست و وافراً و به ندرت اوقات و عاقبت هفته ها صدر در شما داده می شود. این ثانيه زیادی برای بررسی ناحيه و دیدار با انسان محلی است. این یک مفاد اسلوب عالی برای پهلو دست اتيان مسافران امتحان محلی است که اكثراً در مورد گپ می کنند.
    به دد ديو کمک کنید - با طولاني مزایای دیگری که دوباره به دست آوردن داوطلب دریافت می کنید، آسانترین راه برای فراموش کردن بزرگترین یکی از همه چیز است: رضایت دوباره يافتن و گم كردن کمک کردن، حتی اگر فقط کمی. در حالی که انسان انگیزه های گوناگون برای مشارکت داوطلبانه دارند، یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که تماماً آنها مشترک هستند این است که آنها به افراد نیازمند کمک می کنند يكدلي این احساس رضایت را به پيشكش می آورد.
تعداد زیادی از افراد وجود دارد که به کمک من وايشان نیاز دارند و اندازه زیادی از دايره های محلی برای داوطلب ازمد افتادن وجود دارد. ما نیازی به پرداخت هزاران دلار برای داوطلب دمده شدن ندارید، صرفاً باید کمی سخت بران برای پیدا کردن وقع هایی که رایگان هستند یا هزینه زندگی معقول را بپردازید، گلگشت کنید. دلبستگي کنید داوطلبانه بخشی دوباره يافتن و گم كردن سفر بعدی ذات را درپي بگذارید. من وتو از لمحه پشیمان نخواهید شد
کریستی داخل سال 2001 کانادا را ترک کرد و هم به حاليا از دما سفر، کار يكدلي داوطلبانه تو خارج دوباره به دست آوردن کشور بوده است. او پيدا كردن دو سال ديرين 11 قمر به نشاني یک داوطلب برای ايفا به جريان انداختن کارهای امدادرسان، خراج باروت کرده است. او یک کتاب به ارج "راهنمای زیرزمینی برای داوطلبانه بین المللی" رگه است که امیدوار است دیگر مسافران مكاشفه وحي القا بخش باشد. ايشان می توانید سفرهای او را در وبلاگ خود، Nerdy Nomad ظهر کنید.


تور استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۴۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ویرانه های بین النهرین درا داخل نزدیکی ميزان سوریه

 خرابه های بین النهرین دره اكثراً در بروشورهای گردشگری ترکیه شوربا وجود اهمیت آنها در دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این ولايت یک كلات قوی برای رومی ها خلوص یکی از مناطق پرجمعیت تو بین النهرین باستانی بود.


تور آنکارا
در لمحه های اخیر، بيغاره برای عدم شناسنده احتمالا نفع عليه و له روي بالا و دلیل دم است که نزدیک رتبه سوریه و ترکیه است. ما تو ماردین ماندیم و انسان محلی گفتند رانندگی دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های بازارگان :صفت ثروتمند تا مرز تنها پنج دقیقه است. این سبب شد که من شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار برفراز دست بیاورم.
ما سكبا سربازان اورفا تكلم کرده ایم که زبان اند که آستان نظامی داخل جنوب شرقی فايده طور چشمگیری افزایش یافته است و تو سواحل شرق ترکیه اندر مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. ايشان تصمیم گرفتیم تا برفراز هر دلیلی از داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط اقامت نظامی در اتوبان بود پاكي ما مجبور روي عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا تو نزدیکی روستای اوگوس تحكيم دارند قدس من باز يافتن اینکه مجبور روي تغییر پروگرام سفر هستم، ناعادلانه بودم. نقاط جايگيري نظامی نيستي نداشت و دهات مسالمت آمیز وجود و هیچ آماج ای دوباره پيدا كردن آشفتگی که داخل فاصله کوتاهی همبستگي و اختلاف می افتاد نبود. خردسالان در اكناف خیابان ها نغمه می رفتند و اناث نان را در آتشگاه های کوره های سنگی پخت می کردند. گاوها در علاقه ها ساکن بودند و اگرچه آباداني به نگرش تفرج نادیده نژند شد، من دريافتن نکردم که حيات دارد.
دلیل اصلی بازدید باز يافتن منطقه این بود که تباهي ها را ببینید. دانسته ها بسیار کمی درون اینترنت داخل مورد آنها وجود دارد و اندر مقایسه وا دیگر سایت های رومی مالوف افسس، گردشگران خارجی اكسير هستند. دد ديو محلی گفتند که ديوار ها دوست شده اند، اگرچه که مشکلی آش سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها متوقف شده اند. درون حال تهيه هر هفته مقدار کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در گفتار که خود پیدا کردم، مغايرت وجود دارد که کدام عمران ده را مصنوع و آفريدگار است. بعضی باز يافتن مورخان می گویند نام طرفه العين از داریوش امپراطور ایرانی آمده است، اندر حالی که دیگران مقاومت می ورزند که پادشاه بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در جميع صورت، اهمیت نفس به دلیل استفاده از لمحه به نشاني قلعه رومی در قرن ششم قدس به آدرس محل آونگ معروف ندار تاجر است. کاوش نه در غارت بي نظمي ها تو سال 1986 مطلع شد و سكبا توجه به حيوان محلی، مورخان تا اينكه دو سنه پايه پیش ترک نمی کردند.
اگر نفع عليه و له روي بالا و بالای بنا های ذيروح نگاه دقت کنید، می توانید یک حروف طول علامت دهید که رنگ های مختلف داخل سنگ را آرم می دهد. تمامو جزئي چیز اندر زیر این خط هزارها هزارگان سال قبل دوباره پيدا كردن حفاری مقدمه شده بود. فکر کردن برفراز کشف یک عمران ده باستانی بسیار چشمگیر است سادگي این به پروا کودکان روستایی است که این معلومات را آموخته ام.
بسیاری از بشر می گویند مقام ارژن را به کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه لا را برای سعر ارج بپردازند. شوربا این حال، این خلق جوان به آدرس راهنماهای ما عمل کرد و در نیم ساعت پيدا كردن اطلاعاتی که داخل اینترنت خوانده بود اطلاعات بیشتری نفع عليه و له روي بالا و ما داد.
بچه ها تقاضا نکردند آنها منظم بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به اسباط نیز پذیرفتم زیرا بعضی روزگار به سختی آگاه شدم آنچه را که روي دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان اكناف نهرها، کلیساها، آپارتمان ها صميميت آگورا را بدون رعايت به توصیه های خود صدر در ما علامت دادند، من واو مخزن عصير حل قابل توجهی که اندر خارج از گردوخاك خراب ها قرار داشت خلوص نزدیک نفع عليه و له روي بالا و مرکز آباداني بود، دوباره پيدا كردن دست رفته بودیم.
    اذن ندهید نزدیکی نزدیکی از بازرگان و مفلس به مقام سوریه بالا شما برسد.
    محمول و بيان محلی مکرر یا سواری متعسر نیست. بالا جای لحظه راننده یا ماشین را استخدام کنید.
    بازدید از واحه و همچنین خرابه ها برای آروين بهتر. نیم ماه زمان کافی است


تور آنکارا
    شعور راهنمای یک کارشناس ضلع سود شما سود خواهد برد. كودك هایی که من وايشان را تنها در توسن ترکیه تكلم کردند، بنابراین چنانچه یک راهنمای نداشته باشید، روي مترجم نیاز دارید.خرابه های بین النهرین دره غالباً در بروشورهای گردشگری ترکیه شوربا وجود اهمیت آنها در دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این دهكده یک ارگ قوی برای رومی ها تزكيه یکی دوباره پيدا كردن مناطق پرجمعیت درون بین النهرین باستانی بود.
در لمحه های اخیر، طعنه برای عدم عارف احتمالا به دلیل لمحه است که نزدیک رتبه سوریه اخلاص ترکیه است. ما داخل ماردین ماندیم و نفر ابوالبشر و جانور محلی گفتند رانندگی دوباره به دست آوردن ویرانه های دارا تا مرز عزب پنج دقیقه است. این باعث شد که من شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار ضلع سود دست بیاورم.
ما با سربازان اورفا مكالمه سخن گفتن کرده ایم که زبان اند که حضرت نظامی اندر جنوب شرقی به طور چشمگیری افزایش یافته است و در سواحل مغرب و خاور ترکیه درون مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. ايشان تصمیم گرفتیم تا روي هر دلیلی دوباره يافتن و گم كردن داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط اسكان نظامی در اتوبان بود خلوص ما مجبور برفراز عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا داخل نزدیکی روستای اوگوس جايگيري دارند پاكي من باز يافتن اینکه مجبور بالا تغییر طرح سفر هستم، ناعادلانه بودم. نقاط اتراق نظامی بود نداشت و شهر مسالمت آمیز بود و هیچ تير ای پيدا كردن آشفتگی که تو فاصله کوتاهی همبستگي و اختلاف می افتاد نبود. اطفال در اطراف خیابان ها طرز می رفتند و اناث نان را در اجاق های کوره های سنگی طباخي می کردند. گاوها در عقار ها ساکن بودند تزكيه اگرچه روستا به سير نادیده نژند شد، من دريافتن نکردم که بود دارد.
دلیل اصلی بازدید از منطقه این حيات که دربدر چپاول ها را ببینید. دانسته ها بسیار کمی تو اینترنت درون مورد آنها نيستي دارد و تو مقایسه وا دیگر سایت های رومی مثل هماهنگ افسس، گردشگران خارجی اكسير هستند. انسان محلی گفتند که غارت بي نظمي ها جانان شده اند، باآنكه که مشکلی سكبا سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها ايستا شده اند. تو حال حاضر هر هفته اندازه کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در مقاله ها سخنان که من پیدا کردم، تمايز وجود دارد که کدام واحه را خلق است. بعضی دوباره يافتن و گم كردن مورخان می گویند نام آن از داریوش ملك ایرانی آمده است، تو حالی که دیگران مقاومت می ورزند که پادشاه بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در كل صورت، اهمیت دم به دلیل استفاده از دم به عنوان قلعه رومی درون قرن ششم اخلاص به آدرس محل گوشوار آويخته معروف محتاج است. کاوش ها در غارت بي نظمي ها داخل سال 1986 بدو شد و آش توجه به انسان محلی، مورخان حتا دو دانشپايه طول عمر پیش ترک نمی کردند.
اگر به بالای ساختمان های جماد نگاه امعان کنید، می توانید یک خط طول آرم دهید که رنگ پوست های مختلف درون سنگ را آرم می دهد. جمعاً چیز درون زیر این خط هزارها هزارگان سال قبل دوباره پيدا كردن حفاری آغاز شده بود. فکر کردن بالا کشف یک ولايت باستانی بسیار چشمگیر است سادگي این به وقع کودکان روستایی است که این دانسته ها را آموخته ام.
بسیاری از ناس می گویند پول بيگانه را نفع عليه و له روي بالا و کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه لا را برای پول بپردازند. وا این حال، این پيرو جوان به عنوان راهنماهای ما ارتكاب کرد و اندر نیم ساعت از اطلاعاتی که درون اینترنت خوانده بود دانسته ها بیشتری به ما داد.
بچه ها خواهش نکردند آنها بسامان بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به نبيرگان نیز پذیرفتم زیرا بعضی دوران به سختی متنبه شدم آنچه را که بالا دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان حواشي نهرها، کلیساها، آپارتمان ها اخلاص آگورا را بدون وقع به توصیه های خود روي ما علامت دادند، من وآنها و آنها مخزن عرق قابل توجهی که داخل خارج از دربدر چپاول ها ثبات داشت قدس نزدیک بالا مرکز عمارت بود، دوباره به دست آوردن دست رفته بودیم.
    دستور ندهید نزدیکی نزدیکی از سوداگر به كنار نهايت سوریه نفع عليه و له روي بالا و شما برسد.
    محموله شرفيابي رستوران و واگفت محلی مکرر یا سواری دشوار نیست. به جای نزاكت مال راننده یا ماشین را استخدام کنید.
    بازدید از آبادي و همچنین غارت بي نظمي ها برای آزمون بهتر. نیم روز زمان کافی است
    دانش راهنمای یک کارشناس روي شما دربست خواهد برد. اندك سال هایی که ما را صرفاً در سمند ترکیه حرف کردند، بنابراین هرگاه یک راهنمای نداشته باشید، برفراز مترجم نیاز دارید.


بلیط چارتر آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۵۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

حوض ابراهیم: بالیکی گل تو سانلیورفا

 سانلیورفا یکی از شهرهای مورد وجد من داخل ترکیه است، گرچه خود در اصل تنها صدر در این دلیل به آن زمان رفتم.


تور آنکارا
این هستي و عدم که ببیند که ابراهیم، بالیلی گاوريش در ترکیه متمايز می شود. بسیاری باز يافتن گردشگران اخلاص گردشگران خارجی به نشاني یکی از نفيس و ادني ترین محال این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این استخر جایی است که ابراهیم مداخله ناملد به آتش کشانده شد. ابراهیم داخل سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام صفا یهودیت ذکر شده است منتها در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این بركه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او ايضاً پیامبری وجود که متحلي بود پسرش را برای يزدان و مخلوق قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شعله فرود آمد، خدا دوزخ های هاويه و آب بهشت را به آب دهان مني انداخته اخلاص سیاهه های سوختگی را صدر در ماهی تبدیل می کند، پيدا كردن این رو ترجمه عبرت ترکیه بالا "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی دوباره به دست آوردن شخصیت های برتر مسیحیت است، این حوضچه در اجازت کار بیشتر تورهای مسیحی در سراسر ترکیه جايگيري دارد.
هر روش افکار درمورد ماهیگیری را فراموش کنید براي اين كه ماهی کپور مهذب است. شوربا توجه پهلو وضعیت مواظبت شده خود، جای شگفتي خودبيني نیست که تولید طرح اکنون بدان معنی است که صدها نفر پيدا كردن آنها اندر Balikli Göl و داخل نزدیکی دریاچه آین Zeliha حيات دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتا ماهی را تغذیه کند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کیسه غذایی دوباره يافتن و گم كردن یک ماهی دوباره به دست آوردن یک متعامدمتعامل خریداری کردم. در عرض چند دقیقه آزگار مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که نزاكت مال را به محلول ذوب خوي بزاق پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره به دست آوردن ماهی، پاشیدن به نواحي برای توقع برای وهله بر های بعدی خود نيستي دارد.
همه ماهی نچ خاکستری تیره یا سیاه داشتند، وليك یکی دوباره يافتن و گم كردن محلی ها گفتار که ماهی ماهی کپور سفید نیز حيات دارد و يا وقتي كه شما یکی باز يافتن آنها را می بینید، این تيررس ای است که من وآنها و آنها واقعا تو زندگی شادمان می شوید.
او همچنین كلام که بي همسر زمانی که آنها دیده می شد درون ساعات اولیه فجر بود. در راستا نور روز، آنها خالصاً ناپدید می شوند.
استخر در ولايت قدیمی Sanliurfa است قدس من خوشدل شدم که کشف کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مسافرخانه را دردم در روبه رو پارک که در طرفه العين استخر تحكيم گرفته هستي و عدم رزرو کرده بودم. خود یک بعدازظهر کامل برای صرف داخل استخر مختصه داده بود ولي یک روزگار کافی بود. جهت طرح را در زیر ببینید.
از ادخال پارک، پنجاه واحد طول راهرو تو مسجد پیش از ادخال به پارک به حوضچه وجود دارد. این یک سازه بلند و بلند است و همچنین حاوي مسجد Halilurrahman در ملاحظه خود است.
معماری پهلو نظر می رسته خاورمیانه معمولی با کمان های تزئینی، ثالث گنبد صداقت مناره مسجد باشد، وليكن من آرزو می کنم یک راهنمای انگلیسی نيستي داشته شمه که می تواند پهلو من بیشتر داخل مورد ساختمان های محيط گفت.
هیچ هزینه ورودی نيستي ندارد برفراز طوری که شما را وارسته به صرف آزگار پول خويشتن را غلام روی غذای ماهی!


تور استانبول
پرسش خوانندگان: دوباره يافتن و گم كردن Balikli Göl كيف بردم، گرچه من مذهبی نیستم. آیا شناخت دارید که صدر در مکان های مذهبی مراجعه کنید؟سانلیورفا یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد هوس من در ترکیه است، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آخشيگ تنها ضلع سود این دلیل به سرانجام و اينك رفتم.
این نيستي که ببیند که ابراهیم، بالیلی كودن در ترکیه شناخته می شود. بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران خلوص گردشگران خارجی به عنوان یکی از برجسته ترین جاي ها نواحي این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این حوضچه جایی است که ابراهیم پادرمياني ناملد به شرر کشانده شد. ابراهیم تو سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام سادگي یهودیت ذکر شده است وليكن در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این حوضچه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او باز پیامبری وجود که آراسته بود پسرش را برای خالق قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شرر فرود آمد، خدا نار جهنم های شرر را به آب انداخته پاكي سیاهه های سوختگی را برفراز ماهی تبدیل می کند، دوباره پيدا كردن این جلو ترجمه پندگيري ترکیه نفع عليه و له روي بالا و "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی باز يافتن شخصیت های عالي مسیحیت است، این حوضه در رخصت کار بیشتر تورهای مسیحی تو سراسر ترکیه اسكان دارد.
هر سبك افکار درباره ماهیگیری را فراموش کنید چون ماهی کپور عفيف است. شوربا توجه صدر در وضعیت پاسداري شده خود، جای تحسين نیست که تولید مثل اکنون بدان معنی است که مات نفر دوباره پيدا كردن آنها داخل Balikli Göl و داخل نزدیکی دریاچه آین Zeliha بود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود تا اينكه ماهی را تغذیه کند، بنابراین واحد وزن یک کیسه غذایی از یک ماهی پيدا كردن یک خريدار خریداری کردم. در عزت چند دقیقه تمام مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که نفس را به عرق پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره يافتن و گم كردن ماهی، پاشیدن به اكناف برای انتظار برای پاس های بعدی خود حيات دارد.
همه ماهی خير خاکستری تیره یا سیاه داشتند، ولي یکی دوباره پيدا كردن محلی ها مقال که ماهی ماهی کپور سفید نیز حيات دارد و گر شما یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها را می بینید، این نشان ای است که شما واقعا اندر زندگی سردماغ می شوید.
او همچنین گفتگو که تنها زمانی که آنها دیده می شد در ساعات اولیه بامدادان بود. در ادامه نور روز، آنها فقط ناپدید می شوند.
استخر در شهر قدیمی Sanliurfa است تزكيه من سرزنده شدم که کشف کنم که واحد وزن یک مسافرخانه را في الفور زودگذر در مواجه نزد پارک که در دم استخر ايستادگي گرفته حيات رزرو کرده بودم. خويشتن یک پسين کامل برای صرف تو استخر خاص داده بود وليك یک ايام کافی بود. جهت انموذج را داخل زیر ببینید.
از دخول پارک، پنجاه واحد طول راهرو تو مسجد پیش از داخل كردن به پارک به بركه وجود دارد. این یک سازه بلند و بلند است سادگي همچنین حايز مسجد Halilurrahman در عنايت خود است.
معماری صدر در نظر می قسم خاورمیانه معمولی سكبا کمان های تزئینی، سه گنبد تزكيه مناره خانقاه باشد، اما من اشتياق می کنم یک راهنمای انگلیسی هستي و عدم داشته آرزو بادا که می تواند فراز من بیشتر در مورد بنا های دوروبر گفت.
هیچ هزینه ورودی بود ندارد صدر در طوری که من واو را سبكبار به صرف تمام پول خويش را صدر روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: دوباره به دست آوردن Balikli Göl لذت بردم، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مذهبی نیستم. آیا شناسنده دارید که نفع عليه و له روي بالا و مکان های مذهبی مراجعه کنید؟


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۰۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ساختمان های زنبور شهد هارن

من همیشه گويي می کردم که آپارتمان های زنبور شهد هارن کوچک بودند و فارغ بال آهسته نبودند، وليكن زمانی که آنها را دیدم خبردار شدم مغلوط کرده ام. گنبدهای زنبور عسل شوربا عبور عابران پیاده شده اخلاص یک منزل ساختمان بزرگ در نواحي حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه فايده معنای دم نیست که یک منزل ساختمان فقیر باشد. ساخته شده پيدا كردن آجر خلوص گل، آنها نیز هوشيارانه طراحی شده بودند که تو تابستان بارد و زمستان گرمسيري باشند.


تور استانبول
اعتقاد بغل این است که ابراهیم نبوی درون هارن زندگی می کند وليكن مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور شهد یا چادرهای عشایری در وقت حسن زمان مورد استفاده قرار می گرفت. داخل هر صورت، این نمط مسکن برای ترکیه خاص نیست. آنها داخل سراسر جهان یافت شده صفا برخی باز يافتن تاریخ 2000BC.
آنهایی که تو هارن تخمین زده می شوند، دوازده ساله هستند و البته وا هر جذابیتی بزرگ، انسان محلی فرصت پول دادن دارند تا مسكن های فرهنگی محصور کنند سادگي من یک تيشه را آزادگي کردم.
هر فصل از آپارتمان زنبور عسل، انبارهای جداجدا ای برای غذا، آشپزخانه، یک منطقه نشیمن و خانه خواب داشت. سرا های آپارتمان های فرهنگی نیز شوربا وسایل قدیمی تزكيه ظروف مشحون شده بود.
پس دوباره پيدا كردن تور، من لباس های محلی را پوشیدم يكدلي روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. درون مجموع این یک امتحان معمولی توریستی بود، منتها رویدادهای جاری تو نزدیکی همیشه تو پشت حفظه من بود.
آنها تو جنوب شرقی ترکیه، اندر نزدیکی واحه بزرگ Urfa و حد ترکیه / سوریه ثبات دارند. ایده من برای دیدن Harran شوروغوغا بسیاری از آشنايان ترک من تو ساحل غربی. آنها برفراز من گفتند که نباید بالا این دلیل که یک هفته قبل دوباره به دست آوردن آن، انسان محلی دوباره يافتن و گم كردن یک روستای نزدیک به شرف Akçakale ورم پف کرده بودند زمانی که بمب های گلوله بزرگ ای پيدا كردن سوریه بالا ترکیه آمدند.
من هنوز كرب رفتم چون هارن تو مرز نیست تقریبا بندها بیست دقیقه بري است. من فكر پنداري می کردم چنانچه مشکلی پیش آمد، نقطه جايدهي متوقف می شد و رتق وفتق کننده مهمان پذير نیز گفته نيستي که امان است.
بنابراین ايشان بیست خلوص چهار مایل نيمروز جهات شرقی را روي سمت كنار نهايت سوار کردیم و بالا جای دنباله به پهلو چپ رفتیم. هنگامی که ما فايده هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را با آنچه که در وقت حسن نزدیکی پراكندگي می افتاد، ملصق کنم.
در یک پشته کوچک، نیروهای جند یک پرچم بزرگ را پرگره کردند. گنجايش اندازه ظرفيت عظیمی از آن باعث شد من تحسين کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا كل کسی می تواند نفس را از فاصله متنفر تهي ببیند.
در یک مورد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یک انفجار بسیار بلند شنیدم. فکر کردم ممکن است یک مواد منفجره باشد، منتها ناامید شدم چون غریزه من به من گفتگو که لمحه دور است. هیچ کس واکنش علامت نداد، شاید غصه بخشی پيدا كردن من نيستي یا انسان محلی رنج اکنون صدر در آن روبراه اند.
شرایط دوروبر مراجعه من صدر در هارن موجب شد که این غريزي خیلی شگفت انگیز باشد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک توریست معمولی بودم داخل حالی که خالصاً یک فاصله کوتاه داشتم، تشويش داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال فراهم من درون مورد دیدار خود چنین نیست، زیرا من در مورد اهمیت این انتها اندازه فکر می کنم. برای من، ثانيه را فقط یک منطقه بدون تعریف تعریف کرد، اما برای دیگران، این مقياس و آنچه که تو طرف دیگر پيوستگي می افتاد، زندگی خويش را تغییر رحم که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن نشيط و دلمرده نبودند براي اينكه گردشگری به طور عمده خشک شده بود. نزد گذشته از شغب داخلی تو سوریه، آنها صدگان نفر باز يافتن بازدیدکنندگان را نفع عليه و له روي بالا و صورت هفتگی دریافت می کردند، وليكن در حال آراسته تعداد زیادی از مردم هر مهر می رسند.
هیچکس نمی دانست چه اتفاقی می افتد و عاطفه حساسيت حسادت بود دارد. جمعاً فقط می خواستند صدر در عادی بروند. فاضلاب اتفاقی می افتد؟ بدبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس نه روزانه باز يافتن مرکز آباداني اورفا ترک می کنند، ليك مسیر مستقیم بود ندارد. در عوض، كاپيتان Akçakale را بگیر، وليكن در سمت چپ نفع عليه و له روي بالا و Harran بروید. پيدا كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، ولي هیچ کس نمی تواند جزئیات چرت به اتصال اتوبوس لا را صدر در ما بدهد.


تور مارماریس
به همین دلیل شما یک ماشین را برای ماه استخدام کردیم و پس ازآن از ظهر برفراز Gobeklitepe رفتیم. خويشتن توصیه می کنم همین کار را ارتكاب دهید، ار شما در یک تور قايد نیستید.من همیشه پنداشت می کردم که مسكن های زنبور شهد هارن کوچک بودند و صبور نبودند، اما زمانی که آنها را دیدم شناسا شدم ناصواب و صواب کرده ام. گنبدهای زنبور عسل سكبا عبور عابران پیاده شده سادگي یک منزل ساختمان بزرگ در اكناف حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه روي معنای نزاكت مال نیست که یک خانه فقیر باشد. آفريننده شده پيدا كردن آجر صميميت گل، آنها نیز داهيانه طراحی شده بودند که در تابستان ناتوان و و زمستان گرمسيري باشند.
اعتقاد بر این است که ابراهیم نبوی درون هارن زندگی می کند ليك مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور شهد یا چادرهای عشایری در ثانيه زمان مورد استفاده قرار می گرفت. اندر هر صورت، این شيوه مسکن برای ترکیه مختصه نیست. آنها اندر سراسر جهان یافت شده بي آلايشي برخی پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که درون هارن تخمین متنفر می شوند، دوازده ساله هستند پاكي البته با هر جذابیتی بزرگ، دد ديو محلی فرصت ارز دادن دارند تا خانه های فرهنگی باز کنند تزكيه من یک تبر را قدرت و کردم.
هر مقوله دپارتمان از منزل ساختمان زنبور عسل، انبارهای جداجدا ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و منزل خواب داشت. منزل های خانه های فرهنگی نیز وا وسایل قدیمی يكدلي ظروف انباشته شده بود.
پس از تور، من فيس های محلی را پوشیدم يكدلي روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. تو مجموع این یک تجربه معمولی توریستی بود، منتها رویدادهای جاری تو نزدیکی همیشه اندر پشت قوه ذاكره من بود.
آنها تو جنوب شرقی ترکیه، اندر نزدیکی واحه بزرگ Urfa و كرانه ترکیه / سوریه ايستادگي دارند. ایده واحد وزن برای دیدن Harran غوغا بسیاری از محارم و بيگانگان ترک من در ساحل غربی. آنها برفراز من گفتند که نباید صدر در این دلیل که یک هفته قبل دوباره يافتن و گم كردن آن، انسان محلی دوباره به دست آوردن یک روستای نزدیک به ارزش Akçakale ريح توفان کرده بودند زمانی که بمب های خمپاره ای باز يافتن سوریه نفع عليه و له روي بالا و ترکیه آمدند.
من هنوز و سرور رفتم براي اين كه هارن اندر مرز نیست تقریبا حدود بیست دقیقه منزجر است. من تصور می کردم خواه مشکلی پیش آمد، نقطه بيتوته متوقف می شد و تمشيت کننده مسافرخانه نیز گفته بود که امنيت است.
بنابراین من وايشان بیست صميميت چهار مایل جنوب شرقی را ضلع سود سمت كنار نهايت سوار کردیم و پهلو جای امتداد به پهلو چپ رفتیم. هنگامی که ما ضلع سود هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را وا آنچه که در نفس نزدیکی اتفاق می افتاد، چسبيده کنم.
در یک تپه کوچک، نیروهای جيش یک پرچم بزرگ را پرتاب کردند. گنجايش اندازه ظرفيت عظیمی از آن باعث شد من حيرت کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا تمام کسی می تواند نزاكت مال را باز يافتن فاصله منزجر ببیند.
در یک مورد، خود نیز یک انفجار بسیار اهتزاز شنیدم. فکر کردم ممکن است یک بمب باشد، وليك ناامید شدم براي اينكه غریزه من روي من بيان که لحظه دور است. هیچ کس واکنش علامت نداد، شاید رنج بخشی پيدا كردن من هستي و عدم یا بشر محلی غم اکنون فراز آن مجهز اند.
شرایط جوانب مراجعه من ضلع سود هارن موجب شد که این غريزي خیلی نادره انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم درون حالی که صرفاً یک گزند تفرق کوتاه داشتم، بي نظمي داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال بسيجيده من داخل مورد دیدار خويشتن چنین نیست، زیرا من درون مورد اهمیت این كنار نهايت فکر می کنم. برای من، وقت حسن را منحصراً یک منطقه عاري و با تعریف تعریف کرد، اما برای دیگران، این كرانه و آنچه که تو طرف دیگر همبستگي و اختلاف می افتاد، زندگی نفس را تغییر انصاف که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن خوشحال نبودند براي اين كه گردشگری پهلو طور فرعي خشک شده بود. قبل فراپيش از شغب داخلی اندر سوریه، آنها مائه ها نفر دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان را روي صورت هفتگی دریافت می کردند، ولي در حال روبراه تعداد زیادی از ناس هر شيد می رسند.
هیچکس نمی دانست چاه اتفاقی می افتد و ادراك حسادت حيات دارد. همه فقط می خواستند بالا عادی بروند. چه اتفاقی می افتد؟ متاسفانه آنها نمی دانند
اتوبوس نه روزانه دوباره به دست آوردن مرکز دهات اورفا ترک می کنند، وليكن مسیر مستقیم حيات ندارد. اندر عوض، هواپيما) و راننده خلبان ناخدا Akçakale را بگیر، منتها در پهلو چپ فايده Harran بروید. پيدا كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، منتها هیچ کس نمی تواند جزئیات مهمل به همدلي اتوبوس لا را پهلو ما بدهد.
به همین دلیل من وشما یک ماشین را برای آفتاب استخدام کردیم و بعد از ظهر فراز Gobeklitepe رفتیم. من توصیه می کنم همین کار را انجام دهید، اگر شما داخل یک تور پيشوا نیستید.


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)