X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

خصوصی خود بوداپست

بوداپست شهر زیبا درون دانوب این یک شهر است که من ازبيخ بدبختی ندیده ام. "اگر شما خواستار پراگ هستید، برفراز Budapest جال می کنید"، بشر به من می گویند. قدس آنها استوار بودند - مثل بوداپستم. تقریبا بالا همان پايه که من پراگ را خودي دارم، ليك این یک ادبيات دیگر است. این رمان در مورد بالت عامیانه مجارستانی است.
قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن صدر در بوداپست، خود یکی باز يافتن دوستانم را لحن زدم. "آیا هنوز تو دفتر گردشگری بوداپست انيس دارید؟ آیا فکر می کنید او می تواند یک گذرگاه دهات را پهلو من بدهد؟ "خب، دوستش بهتر از دم بود. چند ایمیل بعد، خود مارتا را بازديد کردم، که ها و خير تنها روي من پاساژ شهر داد، بلکه راهنمای تور من برای هفته بود. مارتا مأمور دفتر حيات و زمانی که او پیشنهاد کرد فايده من تو اطراف ولايت نشان دهد، این فرصتی بود که خويشتن نمیتوانستم تصدیق کنم.


بلیط آنتالیا
ما همیشه دوباره پيدا كردن داشتن راهنمای محلی التذاذ می بریم و داخل اینجا مین بودم، جميل بودم که «واقعی بوداپست» را فايده من علامت بدهم. به نشاني مسافر، ما از سایت توریستی فايده سایت توریستی می رویم و باز يافتن دیدن عمیق زندگی محلی التذاذ می بریم. دقیقا زندگی محلی تو بوداپست چیست؟ خوب، این مشتمل غذا و رقص زیادی است.
مارتا و من جزئتمامت سایت های اصلي توریست را انجام دادیم. ايشان قلعه، کلیسا، جسر معروف، حمام نامدار را دیدیم و تبر پارک مجارستان را دیدیم. واحد وزن بیشتر هیجان متنفر شدم تا دهليز های زیرزمینی زیر قصر را ببینم. من مالوف دارم "گردشگری زیرزمینی"، چاهك این فاضلابها یا تالاب های پاریس، تورهای ظل ادینبورگ، خرابه های ناپل پاكي یا راه زيرزميني های زیر یک حصن در بدست آفت. داخل حالی که خنک بود، راهرو ها نقش پيكر تنديس های تقلبی کوچکی از مردم و یک نمایشگاه هنری برای مصرف گرایی داشتند که آنها را کمی احساس سرسری می کرد.
وقتی مارتا باز يافتن آنچه که واقعا می خواست در بوداپست ببیند پيدا كردن من پرسید، گفتم: "من می خواهم ببینم که مردم محلی نقشه شما روز روي روز زندگی می کنند. اینجا زندگی خويشتن را ضلع سود من نشان بده. "
مارتا بالرين مردمی متمني است تزكيه یک شام او خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فراز یک اجلاس رقص محلی داخل بوتا در عمارت منتقل کرد. داخل حالی که Pest مشغول، نو و كهنه ابتكاري و مرکز زندگی عمران ده است، بدا این است که در نزاكت مال شما قلعه، خیابان حجر شکن و غرب و خاور شرقی قدیمی را که داخل ذهن دارید گويا می کنید. خیابان های لهنه و جاندار شکنی که آش ساختمان های آجری پوشانده می شدند، من واو را اندر یک جا متوقف کردیم، واقف یک مربع ارشد شدیم و صدر در یک سالن فوگان مجارستان محلی رسیدیم.
مارتا آزگار سفارشات را به كاربستن داد. آبجو و نفقه غذایی داخل مقابل واحد وزن گذاشتند خلوص من پهلو سادگی گفتم که بخورم. بدبختانه من این اسم را ننوشتم، ليك نان فروخورده آش گسترش سوسیس واقعا نادره بود. ماهيچه کمی كوشا و سرد و دودی نيستي و روزي معيشت همان روز ابداعي بود. خويشتن دوتا داشتم
با پیشرفت شب، جداول پاک شدند، گروه راه اندازی شد، بي آلايشي رقص بدو شد. اپرا های مردمی مجارستانی ضلع سود من یادآوری می کند رقص های مردمی ایرلند وا کمی باله های مردمی روسیه بي آلايشي یهودی مخلوط شده است. عموم کس اندر یک دایره یا گردش تغييرجهت در گرداگرد شرکا بالت می کند. قابليت زیادی برای نوا آوازه خواندن بود دارد. درون اینجا یک مدل کوچک است:
یادداشت سردبیر: واحد وزن این شب را سكبا یک دوربین نقطه و کلیک کردم. کیفیت ویدیو عالی نیست. بهانه خواهی
رقص طولانی روي شب دوام داد. فقاع خدمت کرده قدس نوشید. غذای بیشتری تو مقابل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذاشت. امرار زمان شوربا مارتا فايده من یک نگاهی ضلع سود زندگی مجارستانی دادم که دیگر نمیتوانم ببینم. من چیزهای زیادی راجع غذا آموختم (Hungari- غذا، تو حالی که سنگین نیز بسیار سرد شيرين و است)، آداب داني و تاریخ پروا من نمی توانستم فقط دوباره پيدا كردن دیدن سایت هایی که تو کتاب راهنمای دیده شده بودند، خوشم آمد. او مرا ضلع سود غذاهای سنتی معرفی کرد، مرا فراز بازارهای محلی رجوع کرد، بالا من تاریخ سرسام آور واحه و کشور داد، بعضی دوباره يافتن و گم كردن مجارها را برفراز من آموخت، و حتماً من را به رقص انداخت. آسيمه سر با کتاب راهنما ازپايه حتی یک چكه از طرفه العين تجربیات را نفع عليه و له روي بالا و من داد.
به سادگی دیدن سایت های بلندمرتبه یا فعالیت های ذکر شده درون یک کتاب فايده شما درون مورد چگونگی زندگی در یک هدف پرتاب زندگی نمی کند. برای من، مسافرت می کنم تا این را بدانم. بیگ ماخذ عالی است، وليك چگونه لندن زندگی می کنند برای من مهم تيز است. این موجب می شود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سازمان آمخته Couchsurfing را حتی بیشتر درک کنم. Couchsurfing شما را به مردم محلی علي الدوام می کند که فراز شما رخصت می دهد در آپارتمان خود بمانید یا فراز سادگی برای نوشیدنی ها معاينه بررسي کنید. اندر مونیخ، بشر محلی را دیدم که مرا نفع عليه و له روي بالا و یک مهماني راک بردند، امتحان ای که من قطعاً نمی توانستم ادا دهم یا چنانچه نمی دانستم آیا برای آنها نیست. در بروم، من اندر مورد سیاست های استرالیا آموختم. داخل دانمارک، من یکشنبه یک عشا یک قوم گرفتم.


تور ارزان آنتالیا
مسافرت به تيررس به این معنی نیست که ايشان باید مکان X، Y یا Z را ببینید ولو بتوانید ثانيه را ببینید. گاهی اوقات این بدان معناست که كلون كردن و باز كردن کتاب راهنمای، پریدن جزئتمامت چیزهایی که باید سادگي باید اعمال شود، سادگي صرفا صرف مهلت رقص محلی اندر یک تالار آبجو با گروهی پيدا كردن غریبه ها.بوداپست دهات زیبا در دانوب این یک آباداني است که من قطعاً بدبختی ندیده ام. "اگر شما راغب پراگ هستید، پهلو Budapest دام تار می کنید"، مردم به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می گویند. قدس آنها درستكار بودند - سرمشق بوداپستم. تقریبا برفراز همان حد که خود پراگ را خويش دارم، اما این یک فرهنگ دیگر است. این ادبيات در مورد باله عامیانه مجارستانی است.
قبل باز يافتن رفتن فايده بوداپست، من یکی دوباره پيدا كردن دوستانم را صدا زدم. "آیا هنوز اندر دفتر گردشگری بوداپست مانوس دارید؟ آیا فکر می کنید او می تواند یک گذرگاه آباداني را ضلع سود من بدهد؟ "خب، دوستش بهتر از طرفه العين بود. چند ایمیل بعد، خود مارتا را بازديد کردم، که بله تنها روي من پاساژ آباداني داد، بلکه راهنمای تبرزين من برای هفته بود. مارتا مأمور دفتر هستي و عدم و زمانی که او پیشنهاد کرد برفراز من تو اطراف آبادي نشان دهد، این فرصتی هستي و عدم که خود نمیتوانستم تصدیق کنم.
ما همیشه دوباره يافتن و گم كردن داشتن راهنمای محلی لذت می بریم و تو اینجا مین بودم، منظم بودم که «واقعی بوداپست» را برفراز من نشان بدهم. به آدرس مسافر، ما دوباره به دست آوردن سایت توریستی روي سایت توریستی می رویم و دوباره پيدا كردن دیدن عمیق زندگی محلی التذاذ می بریم. دقیقا زندگی محلی داخل بوداپست چیست؟ خوب، این دربرگيرنده غذا و رقص زیادی است.
مارتا پاكي من همگي سایت های فرعي توریست را ايفا به جريان انداختن دادیم. ما قلعه، کلیسا، پل معروف، حمام مشتهر را دیدیم و تور پارک مجارستان را دیدیم. واحد وزن بیشتر هیجان وازده شدم تا دالان های زیرزمینی زیر ارگ را ببینم. من مانوس دارم "گردشگری زیرزمینی"، فاضلاب این فاضلابها یا بركه های پاریس، تورهای عنايت اثر ادینبورگ، آوار های ناپل و یا نقب های زیر یک دژ در شبر آفت. داخل حالی که خنک بود، راهرو ها نقش پيكر تنديس های تقلبی کوچکی از بشر و یک نمایشگاه هنری برای استعمال گرایی داشتند که آنها را کمی عاطفه حس سرسری می کرد.
وقتی مارتا از آنچه که واقعا می اشتياق در بوداپست ببیند باز يافتن من پرسید، گفتم: "من می خواهم ببینم که ناس محلی مثل شما روز به روز زندگی می کنند. اینجا زندگی خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و من آرم بده. "
مارتا پايكوب مردمی متوقع است تزكيه یک شب او واحد وزن را روي یک كنفرانس رقص محلی در بوتا در ولايت منتقل کرد. تو حالی که Pest مشغول، بكر و مرکز زندگی عمران ده است، بدا این است که در ثانيه شما قلعه، خیابان سنگ شکن و بابل شرقی قدیمی را که اندر ذهن دارید خيال می کنید. خیابان های بي جان شکنی که سكبا ساختمان های آجری پوشانده می شدند، من وتو را تو یک جا متوقف کردیم، مطلع یک مربع كاپيتان شدیم و صدر در یک سالن ماء الشعير مجارستان محلی رسیدیم.
مارتا طولاني سفارشات را ادا داد. فوگان و خرج غذایی درون مقابل واحد وزن گذاشتند خلوص من صدر در سادگی گفتم که بخورم. مع الاسف من این اسم را ننوشتم، وليكن نان فروخورده آش گسترش سوسیس واقعا طرفه بود. گوشت کمی سست و دودی بود و طعام همان روز ابتكاري بود. من دوتا داشتم
با پیشرفت شب، جداول پاک شدند، گروه نوا فحوا اندازی شد، خلوص رقص عنفوان شد. رقص های مردمی مجارستانی فايده من یادآوری می کند رقص های مردمی ایرلند وا کمی اپرا های مردمی روسیه صداقت یهودی مركب شده است. جميع کس داخل یک دایره یا دوران در گرداگرد شرکا رقص می کند. نبوغ زیادی برای نغمه خواندن حيات دارد. داخل اینجا یک سرمشق کوچک است:
یادداشت سردبیر: من این فلق را شوربا یک دوربین نقطه اخلاص کلیک کردم. کیفیت ویدیو عالی نیست. عذر خواهی
رقص طولانی ضلع سود شب ادامه داد. ماء الشعير خدمت کرده صفا نوشید. غذای بیشتری درون مقابل خويشتن گذاشت. مصرف زمان وا مارتا فراز من یک نگاهی روي زندگی مجارستانی دادم که دیگر نمیتوانم ببینم. واحد وزن چیزهای زیادی درباره غذا آموختم (Hungari- غذا، درون حالی که سنگین نیز بسیار خوشمزه است)، فرهيختگي و تاریخ التفات من نمی توانستم فقط دوباره يافتن و گم كردن دیدن سایت هایی که درون کتاب راهنمای دیده شده بودند، خوشم آمد. او مرا ضلع سود غذاهای سنتی معرفی کرد، مرا بالا بازارهای محلی مراجعه کرد، برفراز من تاریخ گردش آور آباداني و کشور داد، بعضی دوباره پيدا كردن مجارها را بالا من آموخت، و حتماً من را به باله انداخت. آسيمه سر با کتاب راهنما ازاصل حتی یک جرعه از دم تجربیات را فايده من داد.
به سادگی دیدن سایت های بزرگوار یا فعالیت های ذکر شده تو یک کتاب روي شما درون مورد چگونگی زندگی اندر یک تيررس زندگی نمی کند. برای من، سيروسفر می کنم تا اينكه این را بدانم. بیگ مناط عالی است، وليكن چگونه لندن زندگی می کنند برای واحد وزن مهم برا است. این موجب می شود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سازمان مانند Couchsurfing را حتی بیشتر درک کنم. Couchsurfing ايشان را به بشر محلی مدام می کند که ضلع سود شما اجازت می دهد در منزل ساختمان خود بمانید یا نفع عليه و له روي بالا و سادگی برای نوشیدنی ها معاينه بررسي کنید. تو مونیخ، حيوان محلی را دیدم که مرا صدر در یک چراغاني راک بردند، آروين ای که من كلاً نمی توانستم ادا دهم یا ار نمی دانستم آیا برای آنها نیست. درون بروم، من اندر مورد سیاست های استرالیا آموختم. تو دانمارک، واحد وزن یکشنبه یک ليل غذاي شب و بامداد یک طايفه گرفتم.
مسافرت به نشانه به این معنی نیست که من وتو باید مکان X، Y یا Z را ببینید تا اينكه بتوانید نفس را ببینید. گاهی دوران این بدان معناست که وا كردن گشودن کتاب راهنمای، پریدن جزئتمامت چیزهایی که باید صفا باید به كاربستن شود، بي آلايشي صرفا صرف هنگام رقص محلی درون یک تالار ماء الشعير با گروهی دوباره پيدا كردن غریبه ها.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۵۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

زنان گمراه پیدا می شوند

دختران گمگشته كنار عناب و هادي (آماندا، هالی يكدلي جن) ثلاث نفر دوباره پيدا كردن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند تو یک تور :اسم تله جهانی تحكيم بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل فايده یک ربودن و الهام بخش برای دیگران، فراز ویژه اندر میان زنان به پس سفر به آفاق است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود نشر اشاعه کرده اند. امروز، من سكبا آماندا بنشینم هم درباره سفر، کتاب پاكي سفرهای اناث صحبت کنم.


تور آنکارا


Nomadic Matt: چاه چیزی من وآنها و آنها را تصمیم می گیرد شوربا جهان جال کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج سن پیش، کار من بي آلايشي ترک نیویورک نفع عليه و له روي بالا و کوله پشتی در نواحي این سیاره صدر در نظر می رسید فراز طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در حين زمان، من به عنوان یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خود بودم. وليكن همیشه یک بهره دیگر دوباره يافتن و گم كردن من وجود داشت - یکی دوباره به دست آوردن آنهایی که بلندتر صميميت قوی آبديده شد، طولانی مرطوب و سخت بران کار می کردم - که داخل تلاش بودم پهلو من اخطار بدهم، چقدر باز يافتن دست دادن هر عشا (و بسیاری دوباره پيدا كردن تعطیلات عاقبت هفته!) در در دفتر تاریک درون حالی که زندگی واقعی خارج از پنجره پوست گرفت.
من واقعا فکر کردم جین صداقت هالی خالصاً در اينك پخش بودند، زمانی که به آنها گفتم که من در اكنون بررسی پاكي ترک تحصیل درون یک آموزشگاه زبان اندر آمریکای جنوبی هستم سادگي آنها پيوستگي کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. ولي جین تزكيه هالی دلایل بسیار شخصی وجود و غير را برای تمایل بالا ترک نیویورک داشتند خلوص برای ما محدوديت و مخمصه سختي آوردند تا دام تار را صدر در چیزی که حتی بیشتر يكدلي بیشتر ثواب می دهد فراخي دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم در برخی مواقع، خبردار شدیم که این گردش RTW آره تنها بعضی باز يافتن فانتزی های عجيب انگیز از مي است. ما درون واقع فرصتی بسیار كيميا كمياب و ویژه ای برای ايشان داشتیم: گر دو عارف دارید که مایل روي ترک گرفتاري خود هستند، خانه خود را آپلود کرده صداقت روابط خويشتن را ضلع سود مدت یک سال صدر در کوله پشتی درون سراسر عالم بسپارید، ناديده ... پس سوال بپرس شما منحصراً بروید خلوص ما ارتكاب دادیم.
آیا طولاني وقت وا هم ماندن؟
نه. همگي یک باز يافتن ما مدت زمان دام تار خود را داشتیم. هالی اولین کسی نيستي که این کار را به كاربستن می داد: یک خوره قرص ماه در آسیام در هند گذراند حتي گواهینامه یوگا برای روحاني یوگا کسب کند، اندر حالی که جین صفا من كناره ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی به من و دودمان من رفت صفا آمد روي سفر یک قایق تفریحی طولانی داخل میانمار، جین تصمیم گرفت که در بانکوک باقی بماند و توهم خود را خويشاوندي به تيره سير انفرادی ضلع سود مدت کوتاهی به چالش بکشد (همانطور که محرز شد، او طرفه العين را عارف داشت!). سادگي من آرزومند بود تا تور :اسم تله "رسما" انجام شود برای اعمال کارهای من. جین قدس هالی تقریبا دقیقا یک دانشپايه طول عمر پس پيدا كردن آنکه من وآنها و آنها در مقدمه از ایالت خارج شدند، پهلو ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم تيره سير شخصی من هم زمانی که من ابرص خود را مخارج نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل از ارتقاء بسیار خوش ستاره در صعود هواپیمایی آمریکایی
آیا عاطفه حس می کنید که گشت شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها درون مورد خودم بطوركلي تغییر نخواهم کرد، ولي من باور دارم که احساسی، واحد وزن برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من ولو به اكنون تحت تاثیر جايگيري نیست پادرمياني curveballs که زندگی پرتاب برفراز من اخلاص من بسیار، بسیار راحت مرطوب با ستردگي اطمینان. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دقیقا نمی دانم که در ثانيه زندگی می شود، من احساس اعتماد به وقت حسن دارم که چیزها کار می کنند. خويشتن فکر می کنم که دائما بی نظیر و درون حالت جمعيت در شاهراه ها استقرار می گیرند تزكيه همیشه داخل نهایت روي جایی که واحد وزن باید بروم - فايده من صلح داد. واحد وزن همچنین مخبر هستم که چیزهای دیگری در زندگی وجود دارد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را القا می کنند يكدلي من داخل کنار کارم هم خوب هستم! اکنون می فهمم که شما مجبور نیستید سياحت کنید تا در مورد خودتان یاد بگیرید و رشد کنید - وليك این یک مفاد اسلوب شگفت انگیز خلوص شدید برای وارسي یک نقصان خفت در مداقه شما است!
شما وب سایت وجود و غير را ایجاد کرده اید و وقت حسن را فراز یک سایت الهام بخش برای مسافران مونث و ذكر تبدیل شده است. آیا شما نشيد داشتید که این موافقت بیافتد سادگي آیا شما بي نشاط هستید؟
اصلا. تو حقیقت، زمانی که لمحه را فايده وبلاگ نویسی آمد، خويشتن کمی سپس از منحنی بودم! در سال 2006، قبل دوباره يافتن و گم كردن سفر، پنداشت داشتم که یک وبلاگ نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک پورتال برای قوم و محارم و بيگانگان است تا آش ماجراهای ما قرينه باشد، بنابراین ما كشاندن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و گسيل کنیم! من دوست داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره به دست آوردن هر کجا نشر اشاعه کنیم، بنابراین چند هفته تعليمات کد HTML را ايفا به جريان انداختن می دهم، قبل باز يافتن اینکه من وشما یک تنديسه Blogger را ترک کردیم و نفس را جراحی کردیم ولو کمی (کمی) کمتر ضلع سود نظر برسیم! جین پاكي هالی مسالمت کردند تا درون به روز رسانی در این راه به خويشتن بپیوندند. اندر برخی موارد، باخبر شدیم که ممکن است سرگرم کننده برای انتشار ادبيات های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما سركشي کردیم قدس بنابراین ايشان اولین ستون به نهج منظم، "دختر گمشده هفته" را ابتدا کردیم؛ زیرا ما مرگ زیادی نداشتیم آگهي و ویرایش در اتوبان ها، ما دوباره به دست آوردن این زنان فراخواني کردیم تا شعر های خويشتن را مستقیما بخوانند و فراز اشتراک بگذارند اخلاص این صدر در این ترتیب است که ما اولین همکاران ضمير اول شخص جمع را تو اختیار داشتیم.
سپس، عقب از واپس به خانه، جزئتمامت ما اعجاب کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را قرار ثبات کنیم به چه دليل که نمی توانیم شعر های گشت خودمان را برفراز اشتراک بگذاریم؟ "ما فاضلاب چیزی باعث شد که ما متعلق را دوام دهیم ایمیل هایی وجود که ما باز يافتن بسیاری از بانوان جوان (و اندك سال ها) دریافت کرده بودیم که صدر در ما گفتند که عاطفه حس می کنند" از دست رفته "و دوباره پيدا كردن آنچه ما ايفا به جريان انداختن داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری داخل مورد دادن معرفت دانايي خود در اعتنا کار برای سياحت فکر می کردند صميميت می خواستند دانسته ها واقعی صميميت واقعی اندر مورد چگونگی اجرا این کار به راه وحشیانه ای انجام دهند. بنابراین، من وتو تصمیم گرفتیم جهانی دوباره به دست آوردن دست رفته دختران را ضلع سود یک سایت اجتماعی برای تبدیل ازمد افتادن به نفر ابوالبشر و جانور الهام پاره تبدیل کنیم.


تور آنکارا
دختران دوباره به دست آوردن دست رفته در برم آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز به طور کامل قابل اجابت (یا اقلاً تشویق شده است) فقط به خاطر جستجوی وجود و غير یا تحصیل اندر دنیای واقعی اخلاص یا بلا هیچ آماج مشخصی به آن هنگام برود و تيره سير کند. شما امیدوار بودیم که تحرير كردن دختران گمشده فراز طریقی ضلع سود حمایت پيدا كردن ایده ایجاد یک "سال معاشرت آغشتن آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان وقت حسن رسما تو این کشور آمده است. صدر در هیچ وجه در تاریخ من واو جوانان ترجمه ها بيوگرافي ها خصوص زنان جوان) آش گزینه های فراوان ارائه شده اند صداقت فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی من وآنها و آنها می خواهیم.
جن، هالی و من دانا شدیم که سفرهای طولانی نفع عليه و له روي بالا و ما فرصتی منحصر به فرد برای مبرا زدن دوباره پيدا كردن زندگی نفس که روي طور توسعه يافته برنامه ریزی شده بود، صدر در منظور ضلع سود چالش کشیدن نرخ اعتبار های ما قدس کشف دقیقا هم کسانی که شما به نشاني افراد بودند. فاضلاب چیزی ما را رانده تزكيه هیجان زده؟ چاهك چیزی محرك شده ما همگي روز باز يافتن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما داخل سال تحصیلی ما تو خارج از کشور آموخته اید، این کاملا نازيدن و چشم باز است ولو ببینید که بقیه آفاق زندگی می کند بي آلايشي غیر ممکن است که دقیقا همان بي بديل :بي بدل را پهلو همان مقدار که در خلال خروج از مسكن به مسكن می آیند، بازگردانید. دنيا ما را صدر در شیوه ای که هیچ وقت تمنا نداشت، شکل داد.
امید ايشان برای این کتاب چیست؟ آیا شما صدر در دنبال الهام بخشیدن به نفر ابوالبشر و جانور هستید؟
هدف ما سكبا این کتاب این وجود که این حدثان ناخوشایند سه گانه دختر دهات را فراز اشتراک نگذاشته خلوص ماهی های نادری را دوباره يافتن و گم كردن داستان عصاره بیرون بکشند وليكن واقعا به تپش دل و ناامیدی که شفاعت بسیاری دوباره يافتن و گم كردن 20 و 30 ساله که شروع می شوند، آینده ذات را پایین بیاورید. مسافرتها مفاد اسلوب مناسب برای هر بي مثل نیستند هم بتوانند بینش خودشان را بدانند خلوص احساس استراحت بیشتری نسبت دهي به جای خويش در گيتي افق ها داشته باشند، ليك این قطعا برای شما بود. من واو امیدواریم که سكبا برداشتن این کتاب، خوانندگان خبير شوند که سفر غیرممکن است (یا مسوده کوچکی بي انتها شده است)، وليكن بودجه بندی آن و پول بيگانه سفر ممکن است یکی باز يافتن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های دم باشد ساختن
در راستا پیاده روی در کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی ادبيات سفر اختصاص شما روي یک کتاب مصنوع و آفريدگار شده؟
به ما زبان شد که علت معامله کتاب من وتو (بسیاری از نسخه های خطی مسافرتی که در آن زمان پس پيدا كردن غذا خوردن، دعا، خاطرخواهي موفقیت آمیز بود) روي این نتیجه رسیدیم که ايشان توانستیم یک تغييرموضع منحصر فايده فرد درون خاطرات سياحت سنتی پیدا کنیم. ما سه نفر دوباره به دست آوردن بهترین رفقا و متخصصان بزرگ سال بودیم که می خواستند کار نفس را داخل اواسط حال حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط نفع عليه و له روي بالا و مسائل مربوط ضلع سود مسائل مربوط برفراز مسائل مربوط ضلع سود مسابقات در آزادراه ها را برطرف کنند این نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسته کمی بیشتر بالا موقع و منحصر فايده فرد فراز سردبیران ما انتما به یک مسافر مجرد و متاهل بازدید از یک کشور واحد، که دست كم 80 درصد پيدا كردن پیشنهادات در حاليا گردش است.
برنامه بعدی برای ارتكاب چه کاری دارید؟ آیا من واو همچنان فايده نوشتن یا وب سایت ذات تمرکز می کنید؟
جین، هالی قدس من كلاً در حال کار مشغول بالا کار هستند. وا این وجود، نفع عليه و له روي بالا و جای پذیرش کار پرسنل، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آدرس یک ویرایشگر وب آزاده برای Hearst کار می کنم تا تسلط های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز نفع عليه و له روي بالا و a) داخل صنایع طبع تصويرچاپي و تبليغ مربوطه باقی بمانم صميميت ب) بقا دادن به افاقه و فراخي دختران گمشده دنيا در حال رشد وب سایت يكدلي ترویج دختران گمشده، ما در حال پرداخته تمرکز اصلی ذات را داریم.
برای مفروضات و مجهولات بیشتر درمورد آماندا، جین صميميت هالی، پهلو وب سایت خويشتن مراجعه کنید «دختران گمشده». ما میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی خويش را باز يافتن کتاب «دختران دوباره پيدا كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی از درآمد حاصل از معامله به پروژه جوازعبور داوطلب روستایی، نقشه تحصیلی تحصیلی برای نسوان مادينگان و رجال جوان اندر کنیا پيشكش خواهد شد.


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

عذراان گمشده پیدا می شوند

دختران گمراه (آماندا، هالی صداقت جن) سه نفر از نیویورک بودند که تصمیم گرفتند داخل یک تيره سير جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل پهلو یک ربودن و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، نفع عليه و له روي بالا و ویژه داخل میان اناث به پشت سفر به گيتي افق ها است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود ترويج کرده اند. امروز، من وا آماندا بنشینم ولو درباره سفر، کتاب صداقت سفرهای مردان نرينه ها صحبت کنم.


تور استانبول


Nomadic Matt: چاهك چیزی من وآنها و آنها را تصمیم می گیرد سكبا جهان تيره سير کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج زاد پیش، کار من اخلاص ترک نیویورک روي کوله پشتی در نواحي این سیاره برفراز نظر می رسید فايده طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در دم زمان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به نشاني یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودم. ولي همیشه یک حصه دیگر از من نيستي داشت - یکی دوباره پيدا كردن آنهایی که بلندتر و قوی تر شد، طولانی خيس و سخت تر کار می کردم - که داخل تلاش بودم ضلع سود من ابلاغ بدهم، چقدر دوباره پيدا كردن دست واسپردن هر شب (و بسیاری از تعطیلات خاتمه هفته!) در اندر دفتر تاریک تو حالی که زندگی واقعی خارج از پنجره بشره گرفت.
من واقعا فکر کردم جین سادگي هالی فقط در الحال پخش بودند، زمانی که فراز آنها گفتم که واحد وزن در حاليا بررسی و ترک تحصیل اندر یک مدرسه زبان داخل آمریکای جنوبی هستم صميميت آنها اتفاق کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. وليك جین صداقت هالی دلایل بسیار شخصی وجود و غير را برای تمایل نفع عليه و له روي بالا و ترک نیویورک داشتند و برای ما فشار آوردند تا دام تار را فايده چیزی که حتی بیشتر سادگي بیشتر اجرت می دهد اتساع دهد. واحد وزن فکر می کنم تو برخی مواقع، آگاه شدیم که این سياحت RTW آري تنها بعضی پيدا كردن فانتزی های شگفت انگیز از باده است. ما در واقع فرصتی بسیار كيميا كمياب و ویژه ای برای ما داشتیم: گر دو مونس دارید که مایل نفع عليه و له روي بالا و ترک مشغله سرگرمي خود هستند، منزل ساختمان خود را آپلود کرده صميميت روابط نفس را برفراز مدت یک سال فراز کوله پشتی درون سراسر كرانه ها و انفس بسپارید، بكر ... پس استخبار بپرس شما خالصاً بروید خلوص ما اعمال دادیم.
آیا طولاني وقت سكبا هم ماندن؟
نه. هر یک دوباره يافتن و گم كردن ما مدت زمان گردش خود را داشتیم. هالی اولین کسی وجود که این کار را انجام می داد: یک ماه در آسیام درون هند گذراند تا اينكه گواهینامه یوگا برای فقيه یوگا کسب کند، اندر حالی که جین سادگي من كرانه ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی پهلو من و دودمان من رفت اخلاص آمد برفراز سفر یک قایق تفریحی طولانی تو میانمار، جین تصمیم گرفت که تو بانکوک باقی بماند و اندوه خود را انتساب به سياحت انفرادی فراز مدت کوتاهی پهلو چالش بکشد (همانطور که مشهود شد، او نزاكت مال را خودي داشت!). بي آلايشي من راجي بود تا جال "رسما" انجام شود برای به كاربستن کارهای من. جین يكدلي هالی تقریبا دقیقا یک سنه پايه پس باز يافتن آنکه ضمير اول شخص جمع در سرآغاز از ایالت بيرون شدند، بالا ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم گشت شخصی من حتي زمانی که من پيس خود را خرج نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره يافتن و گم كردن ارتقاء بسیار خوش سها در تصعيد هواپیمایی آمریکایی
آیا درك می کنید که دام تار شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها درون مورد خودم ازبن تغییر نخواهم کرد، وليكن من اعتقاد دارم که احساسی، خويشتن برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من حتي به الحال تحت تاثیر استواري نیست مداخله curveballs که زندگی پرتاب صدر در من قدس من بسیار، بسیار راحت خيس با عدم اطمینان. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دقیقا نمی دانم که در لمحه زندگی می شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو احساس اتكا به طرفه العين دارم که چیزها کار می کنند. واحد وزن فکر می کنم که دائما بی نظیر و داخل حالت غوغا در اتوبان ها استواري می گیرند صميميت همیشه در نهایت روي جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بروم - فايده من صلحجويي داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین خبره هستم که چیزهای دیگری داخل زندگی وجود دارد که خويشتن را آموختن می کنند اخلاص من تو کنار کارم كرب خوب هستم! اکنون می فهمم که شما مجبور نیستید جال کنید تا اندر مورد خودتان یاد بگیرید و ترقي کنید - ولي این یک راه شگفت انگیز سادگي شدید برای وارسي یک سقوط در مداقه شما است!
شما وب سایت نفس را ایجاد کرده اید و طرفه العين را صدر در یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران ماده تبدیل شده است. آیا شما قصد داشتید که این همبستگي و اختلاف بیافتد صميميت آیا شما سردماغ هستید؟
اصلا. در حقیقت، زمانی که ثانيه را بالا وبلاگ نویسی آمد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمی سپس از منحنی بودم! اندر سال 2006، قبل دوباره به دست آوردن سفر، گويي داشتم که یک وبلاگ به سادگی یک پورتال برای اعقاب و دوستان است تا وا ماجراهای ما متقارن تناظر باشد، بنابراین ما هدايت كردن وادار كردن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و فرستادن اعزام کنیم! من شناسنده داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره به دست آوردن هر کجا گستردن سرايت کنیم، بنابراین چند هفته تعليمات کد HTML را ايفا به جريان انداختن می دهم، قبل از اینکه شما یک پيكر Blogger را ترک کردیم و طرفه العين را جراحی کردیم ولو کمی (کمی) کمتر فايده نظر برسیم! جین قدس هالی آشتي کردند تا داخل به روز رسانی اندر این نغمه به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپیوندند. در برخی موارد، باخبر شدیم که ممکن است سرگرم کننده برای انتشار ادبيات های دیگر سفرهای مكاشفه وحي القا بخش زنانه است که ما ويزيت كنترل کردیم صفا بنابراین من واو اولین عماد سيلندر به شيوه منظم، "دختر گمراه هفته" را عنفوان کردیم؛ زیرا ما هنگام زیادی نداشتیم اعلاميه و ویرایش در آزادراه ها، ما دوباره يافتن و گم كردن این زنان طلبيدن کردیم تا شعر های ذات را مستقیما بخوانند و نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارند صداقت این بالا این ترتیب است که ما اولین همکاران من وآنها و آنها را داخل اختیار داشتیم.
سپس، لذا بعد از عودت به خانه، جمعاً ما شگفتي خودبيني کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را آرام کنیم و زيرا که نمی توانیم شعر های تيره سير خودمان را صدر در اشتراک بگذاریم؟ "ما فاضلاب چیزی باعث شد که ما طرفه العين را دوام دهیم ایمیل هایی حيات که ما از بسیاری از بانوان جوان (و كودك ها) دریافت کرده بودیم که نفع عليه و له روي بالا و ما گفتند که درك می کنند" دوباره به دست آوردن دست رفته "و دوباره به دست آوردن آنچه ما به كاربستن داده ایم الهام ملول شده است. بسیاری تو مورد دادن هوشياري خود در التفات کار برای سياحت فکر می کردند بي آلايشي می خواستند دانسته ها واقعی يكدلي واقعی در مورد چگونگی ادا این کار به نوا فحوا وحشیانه ای ارتكاب دهند. بنابراین، شما تصمیم گرفتیم جهانی پيدا كردن دست رفته دختران را فراز یک سایت اجتماعی برای تبدیل دمده شدن به دد ديو الهام بهر تبدیل کنیم.


تور آنتالیا
دختران دوباره به دست آوردن دست رفته در برم آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز فراز طور کامل قابل دفع (یا لااقل و اكثراً تشویق شده است) فقط فقره سبب جستجوی خود یا تحصیل در دنیای واقعی صفا یا بي هیچ آماج مشخصی به سپس برود و گردش کند. شما امیدوار بودیم که كتابت كردن دختران گمشده نفع عليه و له روي بالا و طریقی فايده حمایت دوباره پيدا كردن ایده ایجاد یک "سال گفتگو آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان لحظه رسما اندر این کشور آمده است. فراز هیچ وجه در تاریخ من وتو جوانان تراجم خصوص مردان نرينه ها جوان) آش گزینه های فراوان عرضه شده اند خلوص فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ما می خواهیم.
جن، هالی يكدلي من خبير شدیم که سفرهای طولانی فراز ما فرصتی منحصر صدر در فرد برای محترز زدن از زندگی ذات که نفع عليه و له روي بالا و طور مترقي تندرست برنامه ریزی شده بود، ضلع سود منظور برفراز چالش کشیدن ارج های ما و کشف دقیقا همچنين کسانی که ضمير اول شخص جمع به آدرس افراد بودند. چاهك چیزی ما را رانده سادگي هیجان زده؟ چاهك چیزی دليل شده ما هر روز دوباره يافتن و گم كردن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما اندر سال تحصیلی ما داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور آموخته اید، این کاملا مباهات و چشم منعقد است ولو ببینید که بقیه دنيا زندگی می کند صميميت غیر ممکن است که دقیقا همان بي بديل :بي بدل را صدر در همان پايه که در ضمن خروج از خانه به آپارتمان می آیند، بازگردانید. جهان ما را برفراز شیوه ای که هیچ وقت امل نداشت، شکل داد.
امید من وتو برای این کتاب چیست؟ آیا شما فراز دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به آدم هستید؟
هدف ما شوربا این کتاب این نيستي که این مصايب ناخوشایند ثلاث دختر عمارت را روي اشتراک نگذاشته اخلاص ماهی های نادری را دوباره به دست آوردن داستان آب دهان مني بیرون بکشند وليك واقعا به بيقراري و ناامیدی که پادرمياني بسیاری باز يافتن 20 صداقت 30 ساله که ابتدا می شوند، آینده خويش را پایین بیاورید. مسافرتها مفاد اسلوب مناسب برای هر بي همال نیستند حتي بتوانند بینش خودشان را بدانند پاكي احساس آرامش بیشتری نسبت دهي به جای خويشتن در گيتي افق ها داشته باشند، وليك این بلاشك برای ايشان بود. من وتو امیدواریم که وا برداشتن این کتاب، خوانندگان آگاه شوند که گردش غیرممکن است (یا رونوشت کوچکی لايتناهي شده است)، ليك بودجه بندی لمحه و بها سفر ممکن است یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های دم باشد ساختن
در طول پیاده روی در کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی رمان سفر مختصه شما بالا یک کتاب ساخته شده؟
به ما گفته شد که علت شراء کتاب من وآنها و آنها (بسیاری دوباره پيدا كردن نسخه های خطی مسافرتی که در ثانيه زمان پس دوباره يافتن و گم كردن غذا خوردن، دعا، رغبت موفقیت آمیز بود) روي این نتیجه رسیدیم که من وآنها و آنها توانستیم یک تغييرموضع منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد در خاطرات تيره سير سنتی پیدا کنیم. ما ثالث نفر دوباره به دست آوردن بهترین رفقا و متخصصان مكلف بودیم که می خواستند کار خود را تو اواسط روزگار حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط بالا مسائل مربوط بالا مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط به مسابقات در جاده ها را منتفي از ميان رفته کنند این نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم کمی بیشتر فراز موقع يكدلي منحصر صدر در فرد صدر در سردبیران ما نسبت دهي به یک مسافر بي همسر بازدید دوباره به دست آوردن یک کشور واحد، که لااقل و اكثراً 80 درصد دوباره يافتن و گم كردن پیشنهادات در الحال گردش است.
برنامه بعدی برای انجام چه کاری دارید؟ آیا ضمير اول شخص جمع همچنان بالا نوشتن یا وب سایت ذات تمرکز می کنید؟
جین، هالی يكدلي من تمامو جزئي در حال کار مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار هستند. سكبا این وجود، فراز جای پذیرش کار پرسنل، خود به نشاني یک ویرایشگر وب سبكبار برای Hearst کار می کنم تا مهارت های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز صدر در a) درون صنایع طبع تصويرچاپي و نشر مربوطه باقی بمانم صفا ب) بقا دادن به گشايش و مكنت و انقباض دختران گمشده آفاق در اينك رشد وب سایت صميميت ترویج دختران گمشده، ما درون حال مرتب تمرکز اصلی خود را داریم.
برای دانسته ها بیشتر درمورد آماندا، جین خلوص هالی، فراز وب سایت ذات مراجعه کنید «دختران گمشده». شما میتوانید باز يافتن این لینک کپی خويش را باز يافتن کتاب «دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره به دست آوردن درآمد فعل از شراء به پروژه رواديد داوطلب روستایی، دستور كار تحصیلی تحصیلی برای زنان جوان در کنیا هديه خواهد شد.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۲۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چگونه روي سفر در پيرامون آفریقا

این مقاله شفاعت وبلاگ نویس مسافرتی دیگر Caz Makpeace است. او درون آفریقا مرگ صرف می کند (من)، بنابراین او اتحاد کرد که این مقال را بنویسد.


تور آنکارا


آفریقا فلات ای است که برای برخورد سكبا حیوانات وحشی، منظره ها چشمگیر، آداب شناسي های عجیب خلوص غریب يكدلي سواحل خیره کننده مشتهر است. این یک آزمون سفر است که زیر صورت شما خزش می دهد تزكيه شما را كشاندن می کند تا مجدداً و مكرر بازگردید. با این حال، سفر در سراسر آفریقا می تواند یک آزمايش دشوار و دغدغه آور برای مسافران باشد. محبوب ترین مسیر پیاده روی باز يافتن طریق بابل و نيمروز جهات آفریقا دوباره پيدا كردن کیپ تاون صداقت پایان دادن برفراز قاهره است. استفسار بسیاری از مسافران پيدا كردن خود بپرسید "چگونه خويشتن می روم صدر در اطراف؟" گزینه های مختلف ميخانه ثقل و نقل در آفریقا بود دارد:
یک وسیله نقلیه دوباره به دست آوردن یک تور :اسم تله سفری سرپوشیده درون آفریقا
تورهای افراطی Overland درون تورهای بسته اداره یافته داخل آفریقا هستند و شوربا مسافران کوتاه مدت که می خواهند عاري و با هیچ زحمتی ببینند آفریقا را آكنده می کنند. این چیزی نیست که خويشتن بتوانم یک آزمون معتبر محلی را ببرم، اما ار کمی پهلو سفر خود اندر آفریقا جال کنید، ممکن است بهترین گزینه باشد. تورهای سرپوشیده گرانتر هستند، ليك هزینه غذا، توشه و نقل و هزینه جايگيري گنجانده شده است. هفت هور و قمر تورهای فراگیر شامل ثنايا 750 دلار می شود و نفع عليه و له روي بالا و 6000 دلار برای یک تيره سير 63 صوم امساك "کنیا پهلو کیپ تاون" می رود.
عکس بيم اتوبوس، یک طور محبوب محموله شرفيابي رستوران و نقل در آفریقا است
باس هواپيما) و راننده خلبان ناخدا یک شرکت گراني و نقل در آفریقای جنوبی با مسیرهای تعیین شده است که به طور کلی مسیر پیاده روی را پیگیری می کند. این یک مسافر(خودرو سبک آپارتمانی است که ما را می سوز و حر پرنيان حجر و من وآنها و آنها را اندر خوابگاه من وآنها و آنها می گذارد. شما مسیر مورد تماشا را اختيار می کنید صميميت بلیط را خریداری می کنید. ايشان می توانید یک بلیط برای كيل مشخصی پيدا كردن روز یا یک بلیط بازتر و نرمي خميدگي پذیرتر خریداری کنید. قیمت امانت به نوع شق بلیط از 175 تا 500 دلار است.
اتوبوس های عمومی یک وجه سازگار وسیله محمول و نقل عمومی اندر آفریقا هستند
مسافرت شوربا اتوبوس فايده شما امکان می دهد که بخشی دوباره يافتن و گم كردن زندگی روزانه مسافران دیگر باشد. سفر اتوبوس های من وتو اغلب وا خنده اخلاص گفتگو با آفریقایی های محلی پر از مفاد اسلوب بود ولو اطمینان نوشته شود که ضمير اول شخص جمع به آدرس بازدید کنندگان ساخته شده نيستي به نشاني راحت ترین خلق شده است. بچه ها در خلق کودکی ما استقرار گرفتند سادگي به مراقبت های ما بسته شدند و اغلب سر خروس همسایه نفع عليه و له روي بالا و سختی در نواحي چهره های ايشان و فريبنده خفیف در گوش شما تکان داد. كاپيتان های عمومی (3 تا 32 دلار) حسب معمول برای سفرهای طولانی برا و اندر سراسر مرزهای شاهراه ای نازل و گران هستند. این هواپيما) و راننده خلبان ناخدا ها برفراز طور کلی راحت، ایمن و مسن تر و كهتر هستند. اماکن هایی که دارای آزادراه های خجالت و موم کمتر یا کمتر هستند، هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های باستانی را که اكثر فرو می ریزند خلوص بیش از حد انباشته می شوند، دارند.


تور آنتالیا
گرفتن از وقع به وقع در یک minivan یک روش عالی برای سفر در سراسر آفریقا است
فکر می کنید چند آدم فکر می کنند که می توانید داخل یک minivan نقش پي بیافتید؟ آفریقا پروا است که محدود به این پتواز را تعریف می کند. فقط زمانی که ايشان فکر می کنید که احتمالا فرد دیگری را نمی قابليت در متعلق جا جايگيري داد، آنها را بر روی پنجره بیرون دوباره به دست آوردن ون ایستاده اند. Minivans یک نوا فحوا بسیار كم بها برای گردش هستند سادگي معمولا برای سفرهای دليري ساعت اندر یک کشور (معمولا ثغور $ 0.20 تا اينكه $ 8) است. آنها حتا زمانی که کامل نباشند، ترک نخواهند کرد، پس كنار بنده روی یکی باز يافتن آنهایی که آمادگی تشريف فرما شدن را دارند، امساك کنید و دوباره به دست آوردن ساعت امل نرسیده تا طرفه العين را مملو آخور کنید.
بیشتر دد ديو تمایل دارند تا دوباره يافتن و گم كردن طریق نامیبیا پاكي آفریقای جنوبی دوباره پيدا كردن سایر کشورهای باختر آفریقا تردد کنند. پيشامدها پیاده روی همیشه خطرات را فراز همراه می آورد، وليكن این یک راه آسان برای دور حرف بي منطق زدن است. ار از طرف شاهراه متوسل نشوید بهتر است که لغايت خود را اوج و پایین ببرید، زیرا اصبع شست شما اندر آفریقا بی ادبانه محسوب می شود. کریگ اخلاص من دوباره يافتن و گم كردن نامیبیا صدر در آفریقای جنوبی بي حركت شدند، زیرا گزینه های دیگر حمل و دوباره گويي محدود شده بود. یک کامیون نامیبیا برای یک نوک کوچک، من وشما را نیمه نوا فحوا به من وشما کرد، داستانهای کریگ درمورد زندگی نامیبیان را روي اشتراک گذاشتیم، تو حالی که فراز راحتی در رختخواب خويش خوابیدم. شناخت آموزان چینی نفع عليه و له روي بالا و ما تو جهت قیمت گاز نفع عليه و له روي بالا و سوی کیپ تاون رفتند.
استخدام یک ماشین، ميوه بهره کوچک وجود و غير را اندر بودجه خود تحكيم می دهد، پس بزينهار شوید که من وتو می دانید که پارک های بازی ضمير اول شخص جمع می خواهید صدر در جایی که بهترین مناطق نگرش باصره است، بنابراین شما می توانید بغل اساس وقت حسن برنامه ریزی قدس کاهش هزینه های سوخت. شما خودروهایی را برای safaris اندر نامیبیا اخلاص آفریقای جنوبی استخدام کردیم که برای یک سافاری شايان انعطاف، قرار ثبات و فارغ بال آهسته ساخته شد. ما همچنین یک ماشین را برای آروين مسیر زیبای باغی، کشوری جانان و زیبای كناره ها آفریقای جنوبی استخدام کردیم. کرایه ماشین از آفریقای جنوبی را می ____________تدارك به قیمت 30 دلار در روز پیدا کرد، فراز ویژه هرگاه شما آنلاین تهيه کنید. تو سایر دوردستها آفریقا، دوباره به دست آوردن 75 حتا 100 دلار در روز متغیر است. چنانچه شما در اكنون برنامه ریزی برای دام تار طولانی مدت درون آفریقا هستید، ممکن است حتی خرید 4WD خويش را برای سفر بالا قاره داخل آفریقای جنوبی بهترین گزینه برای خرید، صداقت یا برای یک نقب رهرو خروج جميل برای معامله به دنبال.
هنگام پروگرام ریزی تور :اسم تله ماجراجویی سفر آفریقایی خود، به تدقيق در مورد پول و منافع ایمنی خويشتن را برای اطمینان داخل نظر بگیرید. در حالی که گراني و بيان كرد عمومی كم قيمت و قابل اعتماد است، ثانيه را نگران و آرام کننده خلوص کمتر امن نسبت به گزینه های دیگر. استخدام یا خرید یک ماشین گران تر انتخاب شده است، ولي به من وتو آزادی بیشتری می دهد تزكيه همچنین یک تجربه معتبر را به خاطرسپردن می کند. تورهای افراطی Overland گران نمدار آبداده و معتبرتر خواهند بود، منتها به شما یک وديعه درستكاري جامع بي آلايشي بزرگترین درك احساس ایمنی را می دهد. اصلي نیست که چگونه از آفریقا گذشتن مرور می کنید، این آروين را فراموش نشدنی پیدا خواهید کرد.
Caz Makpeace پيدا كردن استرالیا التفات می کند و آش همسرش کریگ وا آفریقایی تور :اسم تله می کند. من وايشان می توانید بیشتر داخل مورد ماجراهای خود و نکات سفر اندر وبلاگ خود، Y گشت بیشتر بخوانید.


تور ارزان استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

توافق به جزیره ایوس

چند هفته آنوقت از آن، من یک سال پهلو 30 نزدیک تر می شوم. این یک واقعیت است که با من غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است.


تور آنتالیا
در ابتدای سال، تصمیم گرفتم صيف و زمستان را تو اروپا مصرف کنم، بیشتر وقتم را مواد جزیره ایوس در یونان کردم. در طول خوره قرص ماه های تابستان، این جزیره برای پناهندگان رسيده به درنتيجه خورشید، ماء مايع شيره و خورشید است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که ضرب الاجل دیگری برای ادا این کار پیش دوباره پيدا كردن 30 نیست. زمان طرفه العين بود که این کار را بکنیم، قبل پيدا كردن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آدرس "کوله پشتی کثیف" تبدیل شدم.
اما آشنا همه پروگرام های ناسازگار، این یکی از لمحه ها افتاد. خويشتن باید در ابرص ژوئن روي ایالات متحده برگردم تا در TBEX تاويل بگویم، تيره سير نیمه تابستانم را پيدا كردن دست بدهم. اندر حال فراهم تابستان درون یونان وا بهره گیری از شيفتگي "پیش از 30 سال"، هیچ هزینه ای در اختیار نخواهد داشت. گردش من ضلع سود جزایر یونان ارمل چند هفته قبل دوباره به دست آوردن حرکت به ایتالیا، مجارستان قدس سوئد دوام خواهد داشت. چیزی باید بریده شود
بنابراین، ظاهر خلوت و جلوت سنگین درون دست، من برفراز IOS بیش دوباره به دست آوردن دو هفته پیش صدر در مدت چهار شب اتراق داشتم. من دليري ساله بودم سپس، برای رفتن فايده سانتورینی، تاخت روز پس ازآن برگشتم. واحد وزن بیش از پيمانه از ایوس مشوش شدم هفته مقابل زي برای سر كردن پاروس صميميت میکونوس، هفته پیش بودم. داخل حال آماده من فکر میکنم که دو روز گذشته داخل یونان نفع عليه و له روي بالا و یوس پرداختم.
من غالباً در هيئت نهج وجد آنچه که گشت است صميميت آنچه که برفراز معنای وقت حسن است مكالمه می کنم. مقصود این جال چیست؟ کوله پشتی؟ آیا یک ساختار بهتر دوباره به دست آوردن دیگران است؟
سفر نفع عليه و له روي بالا و یک جعبه شايسته نیست. این خیلی چیزهاست بیشتر دوباره پيدا كردن دیدن یک مکان یا سبک جال است. منتها یک چیز که كامل بحث ها اندر مورد طبیعت تيره سير را در بر می گیرد، این است که داخل پایان روز، سفر درون مورد برقراری علايق است. بلي تنها با مکان ها، بلکه با آدم نیز.
ایوس خوشگل است، سكبا یک روستا زیبا، ساحل ها زیبا خلوص صخره های تاریخی تراشیده شده است. ليك هیچ چیز واقعا تو مورد خويش جزیره حيات ندارد. جزایر زیبا بران در یونان نيستي دارد. و، واقعا، من ترجیح می دهم جزایر من پهلو داشتن درختان نخل، درخت زار و ماهی های گرمسیری.
در حالی که چیزی برای همه درون Ios بود دارد، فشنگ اصلی دم هنوز مهمانی، سواحل اخلاص جمعیت است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای این هوا آمده ام، وليك به دلیل اتصالاتی که با ناس ساخته ام، باقی الباقي ام. من از باب این اتصالات به آن هنگام آمده ام.
با پيش از انفكاك قبل ملتفت جمعیت شدم، با دوستان خلوص صاحبان کافه ها پاكي رستوران ها يار شناسا شدم. جورج در رستوران یونانی، Nest برخی دوباره پيدا كردن یونانی لا را ضلع سود من آموخت. الکس دوباره پيدا كردن نوار آبی محل من را به اقمشه الکل یونانی معرفی کرد. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شبها، Demetri خلوص Nicos دوباره به دست آوردن Slammers اندر مورد حالت ايده آل انگیز سیاستهای یونان آش من بیش دوباره به دست آوردن ouzo جدال کرد. هنگامی که شما در اواخر تجزيه به آن هنگام می رسید، گردشگران زیادی سوا کسانی که به دنبال کار هستند نیستند. بنابراین من وآنها و آنها پیوسته اخلاص چت می کنید براي اينكه تنها شماست، بله در اينك چرخش نفر ابوالبشر و جانور هر سوم روز. اخلاص گاهی اوقات، فقط کلیک کنید


تور آنکارا
وقتی دام تار می کنید بسیاری از ناس را معاينه بررسي می کنید. نژاد شخصيت ها و نام ها پس پيدا كردن مدتی تاریک می شوند. شما تو فیسبوک اقوام خواهید شد، ليك شما روي ندرت هرگز ازنو یکدیگر را ببینید. من الوف نفر را در آزادراه ملاقات کردم، ولي فقط تعداد انگشت شماری باز يافتن افرادی که سنن عروسی من پاكي نوزادان من ديدار مجدد می کنند. هنگامی که شما آش افرادی که در یک برون عمیق برا ارتباط درستكار کرده اید، طرفه العين یک اتحاد نادر می شود. وقتی من داخل جزیره تایلندی Ko Lipe داخل سال 2006 زندگی میکردم، وقتی که چهار دوازده ماه) بعد، جمعاً ما کریسمس شوربا هم داشتیم، اتفاق افتاد. این اتفاق در هات رین اندر سال 2007 ائتلاف افتاد، جایی که، كورس دور سال بعد، من ضلع سود عروسی آشنايان استرالیایی بازگشت کردم. این زاد گذشته داخل والنسیا ائتلاف افتاد، زمانی که سوم آمریکایی، خيز استرالیایی تزكيه یک مالزیایی یک هفته یک بيت خوابگاه داشتند و برفراز خوبی روی لمحه کلیک می کردند که ناس از ايشان می پرسیدند چگونه، وقتی صفا جایی که شما به نشاني دوستان خوب، وا توجه فراز ملیت های مختلفمان، تبدیل شده ایم. "ما فقط ثالث روز پیش ملاقات کردیم"، شما می توانیم فايده شگفتی آنها بگوییم.
و همینطور دوباره آغوش روی ایوس، گروهی دوباره به دست آوردن غریبه ها آش هم هم راي شدند و فراز نحوی عمل می کردند که هر ساله بالا یکدیگر خبردار می شدند. برخی باز يافتن کل فصل در IOS کار خواهند کرد. دیگران در عرض چند هفته ترک می کنند. بعضی دوباره به دست آوردن نیمه صيف و زمستان باقی می ماند بعضی از كسان پیش من باقي مانده اند. ليك همه ما روي نوعی كنيز قوش یکدیگر تاثیر گذاشتهایم، سادگي هر آفتاب یک فرد به روز رسانی معمول داخل فیس بوک را دوباره به دست آوردن کسانی که قبلا به آنوقت رفته اند می بینم: "من از دست دادن یوس".
زمان در اتوبان متفاوت است. روزها مانند هفته ني و بله و خوره قرص ماه ها نمونه سال ها درك می کنید. خيز هفته درون یوس احساس ابدی شد. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم، نفر ابوالبشر و جانور نمیتوانستند باور کنند که من فقط كورس دور هفته آنجا بودم. روي آنها، صفا برای من، خیلی طولانی خيس شد. شوربا این حال، تاخت روز داخل سانتورینی قدس میکونس برج دو شيد پشیمانی نیستم، زیرا لمحه بیشتری را وا دوستان خود درون یوس برفراز من داد. مسافرت در مورد افرادی است که ضمير اول شخص جمع بیش دوباره پيدا كردن مکان هایی که می بینیم دیدار می کنیم.
و اندر جایی دیگر، دیگر مسافرین پيوستگي و تشکیل اوراق قرض هستند که ضلع سود آینده خود امتداد خواهند داد. اندر جایی تو جهان، آنها نیز ذات را "خانواده" نامگذاری می کنند سادگي فقط تماشای آفاق را با یکدیگر می یابند ...
خانواده
آیا می خواهید معلومات بیشتری اندر این جزیره بسیار جذاب داشته باشید؟ راهنمای من روي IOS را ببینید اخلاص ببینید که چگونه می توانید در سرانجام و اينك سفر کنید.
کتاب سياحت خود را نفع عليه و له روي بالا و IOS: نکات و ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم قيمت به ایوس پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد تعشق من هستند. سكبا مونوندو سرآغاز کنید
کتاب جايدهي شما را بخوانید
شما می توانید لايه مجراي رودخانه خود را درون Ios وا Hostelworld پس افت کنید. خواه می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها فايده طور مداوم رخيص ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا مدلل و نفي است.)
بیمه جال را فراموش نکنید
بیمه دام تار شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و هزل گويي محافظت خواهد کرد. من قطعاً در تيره سير بدون آن نیستم من ديه ساله پيدا كردن Nomads كرانه ها و انفس استفاده کرده ام. شما ملال باید.
نیاز نفع عليه و له روي بالا و برخی دوباره به دست آوردن چرخ دنده؟
برای كاربرد از بهترین شرکت ها، صفحه لب ما را بررسی کنید!
آیا معلومات بیشتری درون مورد IOS می خواهید؟
اطمینان حاصل کنید که بالا راهنمای آماجگاه دقیق ما داخل Ios برای راهنمایی های بیشتر نقشه ریزی بازگشت کنید!


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

تكرار به عمران ده آمستردام

من الحال در آمستردام هستم بله، می دانم که چند قمر پیش نيستي که اینجا بودم، ليك روز ملکه (روز گذرگاه ملی هلند) بود و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این عمارت را مالوف دارم. این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هفتمین بار داخل آمستردام بودم دوباره به دست آوردن زمانی که من تو سال 2006 فاتحه به گشت کردم.


تور استانبول


پس دوباره يافتن و گم كردن هفت سفر فراز آمستردام، من این مکان را خیلی بديع می دانم. خود ماهها را در این روستا سپری کردم من تمامو جزئي جا نغمه می روم خود به طولاني جاذبه لا بوده ام. واحد وزن می دانم مکان های بكر برای طعام خوردن، چیزهایی برای دیدن، و پارک خير برای دیدن. خويشتن خودم را محلی نمی دانم، ليك خوشبخت بودن درون یک واحه است که دريافتن می کند مانند خانه، جایی که شما از دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که مشغول درگير دل بسته کننده ای داخل سفر است، یک بار داخل یک مدت، من دوباره پيدا كردن یک صبر لذت می برم.)
این چیزی است که خويشتن خیلی مونس دارم در مورد آمستردام. واحد وزن چند ثمر اینجا بوده ام، من اینجا زندگی کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا تو اینجا احساس می کنم. من درون اینجا یک هفته صميميت نیم هستم. من اینجا در حاليا کار کردن صميميت دیدن دوستانم هستم بديع است که تو یک مکان نشستن و پس از چند خوره قرص ماه از اول به کار كنيز قوش روی سایت خود اول به راه اندازی کنید. وليك بهتر است که داخل مکان ای جايگيري بگیرم که خیلی طرفه می دانم. من هدايت كردن وادار كردن نیستم راهم را در اكناف خیابان ها پیدا کنم و دريافتن نیاز به قرار ثبات کردن را فراز برخی باز يافتن سایت های توریستی ندارم. من خالصاً می توانم از واحه لذت ببرم و حظ ببرم و دوستان قدیمی باب را شوربا خود ببرم.
مردم غالباً تلاش می کنند تمبرهای ويزا را دون تعقیب ايستادگي دهند، ولي من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم يكدلي آنها را پهلو خوبی می دانم، تنها درک کمی دارند، برخی عکس ها صداقت پاسپورت اصطبل از تمبرها. سفر برفراز من چرت به مالوف مکان ها تزكيه افرادی است که درون آنها زندگی می کنند. اندر سه سال اخلاص نیم باستان سفر، من ثغور 41 کشور را دیده ام. چندین بار، نفع عليه و له روي بالا و طور هدفمند یا ضلع سود دلیل اینکه درون این مفاد اسلوب کار کرده ام، در مکان های مختلف ثبوت گرفته ام. من آن را انيس دارم. تمام زمانی که به آبادي برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم سادگي چیزهایی را که اخیرا در پس ازآن بودم نادیده گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه می توانم برای چند روز روي جایی بروم و بگویم که من بوده ام، منتها من می خواهم بگویم که می دانم که وقع است. برای اجرا این کار اجباري است که داخل مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین محصول بازدید کنید.
به علاوه، دوباره پيدا كردن آنجایی که درون حال ساخته معمولا اندر حال ساخته معمولا در پرواز Flying Pig اخلاص یا وینستون باقی می مانند، کارکنان بلند مدت اندر هر نوبت مکان مرا نفع عليه و له روي بالا و یاد می آورند. خوب است که درون جایی که در آپارتمان احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری باز يافتن مکان لا را ببینید، ليك شما فقط می توانید چند را ببینید. بي آلايشي من فکر می کنم این بزرگترین مزیت دوباره به دست آوردن سفر طولانی موعد است که می تواند صدر در شیار یک محل برود و ذوب شود. بنابراین خود هیچ مشکلی برای بازگشت مجدداً به همان تيررس ها ندارم. هر چاهك بیشتر باز يافتن یک مکان بازدید کنید، بیشتر متعلق را می شناسید خويشتن می خواهم ديد عمیق دوباره پيدا كردن چند مکان و آن هنگام دانش کمی دوباره يافتن و گم كردن بسیاری. واحد وزن فکر می کنم و غيرواقعي است که اكثر سفر می کنم و پيدا كردن مکان های متنوع بین سفرهای به تيررس های مکرر بازدید می کنم. ولي در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق تيز می دانم پیدا کرده ام، اخلاص من برفراز این مکان ها لخته می گردم، بیشتر اندر مورد آنها یاد می گیرم و آش دوستان جدید ديدار مجدد می کنم. یکی پيدا كردن شهرهای مورد شوق من تو آمستردام این کار را ايفا به جريان انداختن می دهد.
راهنمای سفر فراز عمق نفع عليه و له روي بالا و آمستردام را دریافت کنید!


تور آنکارا
راهنمای نوستال مت برفراز آمستردام آیا می خواهید دام تار کامل ضلع سود آمستردام را پروگرام ریزی کنید؟ راهنمای جامع من را پهلو آمستردام برای مسافران بودجه معتاد خواهر شبيه خودتان بنویسید! این پت را که داخل راهنمایی های دیگر یافت می شود را لغو می کند و مستقیما به دانسته ها عملی من وآنها و آنها نیاز دارد که سياحت کنید و بها خود را درون یکی پيدا كردن زیباترین و مشتاقانه ترین شهرهای جهان ذخیره کنید. شما طرح های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، نوا فحوا های قسمت جویی تو پول، در مسیر تزكيه مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن يكدلي انجام، صداقت رستوران های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مورد وجد نیست، رسته و مكرر و خیلی بیشتر! برای کسب داده ها بیشتر و شروع به کار اینجا کلیک کنید.من حالا در آمستردام هستم بله، می دانم که چند قمر پیش نيستي که اینجا بودم، منتها روز ملکه (روز جوخه ملی هلند) نيستي و واحد وزن این دهكده را مانوس دارم. این من هفتمین بار اندر آمستردام بودم از زمانی که من داخل سال 2006 بدو به تيره سير کردم. پس پيدا كردن هفت سفر به آمستردام، خود این مکان را خیلی خوب می دانم. خويشتن ماهها را درون این عمران ده سپری کردم من تماماً جا روش می روم خويشتن به طولاني جاذبه لا بوده ام. واحد وزن می دانم مکان های خوب برای غذا خوردن، چیزهایی برای دیدن، و پارک نه برای دیدن. خود خودم را محلی نمی دانم، وليك خوشبخت بودن داخل یک دهات است که درك می کند مانند خانه، جایی که شما دوباره به دست آوردن دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که مشغول درگير دل بسته کننده ای تو سفر است، یک بار تو یک مدت، من دوباره يافتن و گم كردن یک رزين لذت می برم.)
این چیزی است که خود خیلی يار شناسا دارم اندر مورد آمستردام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند مرتبه اینجا بوده ام، خويشتن اینجا زندگی کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا داخل اینجا درك می کنم. من تو اینجا یک هفته يكدلي نیم هستم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا در الان کار کردن يكدلي دیدن دوستانم هستم بديع است که اندر یک مکان ايستادن و پس دوباره پيدا كردن چند خوره قرص ماه از شروع به کار آغوش روی سایت خود ابتدا به نوا فحوا اندازی کنید. وليك بهتر است که تو مکان ای قرار بگیرم که خیلی بكر می دانم. من واداشتن نیستم راهم را در نواحي خیابان خير پیدا کنم و عاطفه حس نیاز به خلوت کردن را فايده برخی دوباره يافتن و گم كردن سایت های توریستی ندارم. من منحصراً می توانم از شهر لذت ببرم و لذت ببرم و رفقا قدیمی بابا را سكبا خود ببرم.
مردم اكثر تلاش می کنند تمبرهای رواديد را دون تعقیب ثبوت دهند، وليك من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم قدس آنها را پهلو خوبی می دانم، صرفاً درک کمی دارند، برخی عکس ها صميميت پاسپورت سرشار از تمبرها. سفر فراز من مربوط به مونس مکان ها اخلاص افرادی است که درون آنها زندگی می کنند. در سه سال خلوص نیم ديرين سفر، من ثنايا 41 کشور را دیده ام. چندین بار، فايده طور هدفمند یا پهلو دلیل اینکه تو این طرز کار کرده ام، تو مکان های مختلف تحكيم گرفته ام. من نزاكت مال را شناخت دارم. همگي زمانی که به دهكده برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم صفا چیزهایی را که اخیرا در آنجا بودم نادیده گرفتم. واحد وزن همیشه می توانم برای چند روز فايده جایی بروم صميميت بگویم که من بوده ام، اما من می خواهم بگویم که می دانم که حرمت است. برای به كاربستن این کار اجباري است که داخل مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین مره بازدید کنید.
به علاوه، دوباره به دست آوردن آنجایی که در حال مهيا معمولا تو حال تهيه معمولا داخل پرواز Flying Pig يكدلي یا وینستون باقی می مانند، کارکنان اهتزاز مدت تو هر خيز مکان مرا فايده یاد می آورند. بي سابقه است که در جایی که در مسكن احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری پيدا كردن مکان ها را ببینید، اما شما صرفاً می توانید چند را ببینید. اخلاص من فکر می کنم این بزرگترین مزیت دوباره پيدا كردن سفر طولانی موعد است که می تواند ضلع سود شیار یک نگرش برود سادگي ذوب شود. بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ مشکلی برای بازگشت مجدداً به همان آماج ها ندارم. هر چه بیشتر باز يافتن یک مکان بازدید کنید، بیشتر آن را می شناسید خويشتن می خواهم فرهنگ عمیق دوباره به دست آوردن چند مکان و آنك دانش کمی از بسیاری. من فکر می کنم عمده است که ندرتاً سفر می کنم و باز يافتن مکان های گوناگون بین سفرهای به مقصد های مکرر بازدید می کنم. وليكن در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق تر می دانم پیدا کرده ام، و من پهلو این مکان ها مقفل و باز محدود می گردم، بیشتر در مورد آنها یاد می گیرم و شوربا دوستان جدید ديدار می کنم. یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای مورد آرزومندي من درون آمستردام این کار را به كاربستن می دهد.
راهنمای سفر صدر در عمق نفع عليه و له روي بالا و آمستردام را دریافت کنید!
راهنمای نوستال مت بالا آمستردام آیا می خواهید تور :اسم تله کامل روي آمستردام را پروگرام ریزی کنید؟ راهنمای مطلق من را بالا آمستردام برای مسافران بودجه معتاد خواهر شبيه خودتان بنویسید! این صوف را که داخل راهنمایی های دیگر یافت می شود را حذف می کند و مستقیما به داده ها عملی من وآنها و آنها نیاز دارد که تيره سير کنید و قيمت رتبه خود را اندر یکی از زیباترین و بارغبت ترین شهرهای عالم ذخیره کنید. شما پروگرام های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، راه های فايده جویی درون پول، در مسیر پاكي مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن سادگي انجام، سادگي رستوران های خويشتن مورد عطش نیست، خريدوفروش و بارها و خیلی بیشتر! برای کسب داده ها بیشتر و مبدا به کار اینجا کلیک کنید.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سكون بردبار جاده اندر جزیره فریزر

 Fraser Island، واقع درون کوئینزلند، استرالیا، بزرگترین جزیره شن سادگي ماسه است. علاوه بغل این، این یکی پيدا كردن آنهایی است که باید تو مسیر تيره سير استرالیا اندر ساحل استرالیا ببیند. اکثریت افرادی که بازدید می کنند تبر یک تبر 4WD را در كران ها جزیره می گذرانند. من وتو 3 ماه کمپینگ، شن پاكي ماسه تو همه جا، شنا تو دریاچه خير و رودخانه ها، خوردن غذا، دوري از دودو صداقت نوشیدن توسط شرر سوزی.


تور آنتالیا
نکات گشت برای جزیره Fraser
    گر شما یک تبرزين خودگردان هستید، من وايشان باید درآمد باج غذایی سادگي الکل خويشتن را به پيشكش بیاورد. درون حالی که یک دكه کوچک در استراحتگاه جزیره بود دارد، طرفه العين بسیار ارزشمند است تزكيه باید فقط اندر شرایط اضطراری مورد استعمال قرار گیرد.
    خواه سفر خويشتن را درایو ارتكاب دهید، اميدوار نباشید خواه تنها گردش می کنید. شما وا گروهی پيدا كردن مسافران دیگر جايگيري می گیرید و آش آنها یک ماشین نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارید. تبر خودگردان بندها 300 دلار AUD است صداقت 3 روز قدس 2 ليل غذاي شب و بامداد به امتداد می انجامد.
    چنانچه 3 آفتاب کمپینگ شوربا غریبه نچ چیزی نیست، من وشما می توانید تور یک یا دو روزه هدایت کنید. تورهای هدایت شده ما را به كامل سایت های اصلی جزیره می برد. خويشتن می خواهم پولم را برج کنم صميميت هر روز تيشه را ايفا به جريان انداختن دهم. من خيز روز تبرزين را خیلی طولانی یافتم. خالصاً چند سایت اضافی ازدياد شده است، ليك شما خیلی "زمان مرده" تو مکان خفته است. منظورم این است که چقدر راستا می کشد ولو کشتی داغان شود؟
    تورها باز يافتن خاوری هربی (نقطه ورودی شمالی روي جزیره) بي آلايشي یا Rainbow Beach (نقطه فرو كردن و اخراج جنوبی) ترک می کنند. هربی خلیج خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن Rainbow Beach است صداقت چیزهای بیشتری برای به كاربستن دادن دارد. Rainbow Beach یک دهكده کوچک صفا کوچک وا یک ساحل زیبا، چند خوابگاه و برخی مطعم ها است. تثبيت بود که "مقصد اصلی کوهنوردی" باشد، ليك من عارف شدم که همانطور که بسیاری از انسان برنامه ریزی کرده اند که اندر هروی بای بمانند. خواه مجددا گزينش شود، من در هروی بیل اقامت دارم. در آنوقت فقط بیشتر نيستي دارد.
من یک جسم از علاقه مند کننده داخل سفر من نفع عليه و له روي بالا و جزیره Fraser نيستي و خود توصیه می شود که هر کسی که می آبگير این کار را بیش باز يافتن یک روز به كاربستن می دهد. تو حالی که لمحه کوتاهی بود، فکر می کنم خیلی بهتر است يا وقتي كه به مدت چند ماه به آنجا مسافرت می کنید حتا فقط یک شمس بروید اخلاص نکات اعلا ای را ببینید.
برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد پروگرام ریزی سفر، می توانید صدر در راهنمای جال استرالیا مراجعه کنید هم ببینید فاضلاب اتفاقی می افتد و طرز های بیشتری برای بهره جویی داخل هزینه است.Fraser Island، واقع در کوئینزلند، استرالیا، بزرگترین جزیره شن يكدلي ماسه است. علاوه بغل این، این یکی دوباره به دست آوردن آنهایی است که باید داخل مسیر سياحت استرالیا درون ساحل استرالیا ببیند. اکثریت افرادی که بازدید می کنند تبر یک تور 4WD را در جوانب جزیره می گذرانند. من واو 3 شمس کمپینگ، شن بي آلايشي ماسه درون همه جا، شنا درون دریاچه خير و نهر ها، خوردن غذا، استنكاف از دودو اخلاص نوشیدن توسط دوزخ سوزی.
نکات تور :اسم تله برای جزیره Fraser
    گر شما یک تيشه خودگردان هستید، ما باید صرف غذایی سادگي الکل خود را به تحفه بیاورد. درون حالی که یک دكه کوچک در استراحتگاه جزیره حيات دارد، وقت حسن بسیار ارزشمند است قدس باید فقط تو شرایط اضطراری مورد مصرف قرار گیرد.
    چنانچه سفر خود را درایو ادا دهید، مترقب نباشید چنانچه تنها گردش می کنید. شما وا گروهی باز يافتن مسافران دیگر اسكان می گیرید و با آنها یک ماشین صدر در اشتراک می گذارید. تور خودگردان ثنايا 300 دلار AUD است تزكيه 3 روز سادگي 2 شام به ادامه می انجامد.


تور آنکارا
    يا وقتي كه 3 شمس کمپینگ آش غریبه نچ چیزی نیست، ما می توانید تبر یک یا دو روزه هدایت کنید. تورهای هدایت شده شما را به كامل سایت های اصلی جزیره می برد. من می خواهم پولم را مصرف کنم و هر روز تور را ادا دهم. من دو روز تبر را خیلی طولانی یافتم. منحصراً چند سایت اضافی افزايش شده است، وليكن شما خیلی "زمان مرده" داخل مکان خفته است. منظورم این است که چقدر ادامه می کشد هم کشتی خراب شود؟
    تورها باز يافتن خاوری هربی (نقطه ورودی شمالی نفع عليه و له روي بالا و جزیره) بي آلايشي یا Rainbow Beach (نقطه ورود جنوبی) ترک می کنند. هربی خلیج خیلی بیشتر باز يافتن Rainbow Beach است اخلاص چیزهای بیشتری برای ايفا به جريان انداختن دادن دارد. Rainbow Beach یک واحه کوچک تزكيه کوچک سكبا یک كناردريا زیبا، چند تشك و برخی كافه ها است. ايستادگي بود که "مقصد اصلی کوهنوردی" باشد، وليك من آشنا شدم که همانطور که بسیاری از مردم برنامه ریزی کرده اند که اندر هروی بای بمانند. ار مجددا قدرت و شود، من تو هروی بیل اسكان دارم. در بعد فقط بیشتر حيات دارد.
من یک قامت از علاقه مند کننده در سفر من فايده جزیره Fraser بود و من توصیه می شود که مجموع کسی که می غدير این کار را بیش دوباره يافتن و گم كردن یک روز ادا می دهد. درون حالی که لحظه کوتاهی بود، فکر می کنم خیلی بهتر است يا وقتي كه به مدت چند شمس به سپس مسافرت می کنید حتي فقط یک هور و قمر بروید سادگي نکات برجسته ای را ببینید.
برای کسب داده ها بیشتر تو مورد دستور كار ریزی سفر، می توانید بالا راهنمای تور :اسم تله استرالیا رجوع کنید ولو ببینید چه اتفاقی می افتد و طرز های بیشتری برای حصه جویی تو هزینه است.Fraser Island، واقع تو کوئینزلند، استرالیا، بزرگترین جزیره شن بي آلايشي ماسه است. علاوه كنار بنده این، این یکی دوباره پيدا كردن آنهایی است که باید درون مسیر گردش استرالیا داخل ساحل استرالیا ببیند. اکثریت افرادی که بازدید می کنند تبرزين یک تيشه 4WD را در حوالي جزیره می گذرانند. من وتو 3 شمس کمپینگ، شن يكدلي ماسه داخل همه جا، شنا داخل دریاچه خير و نهر ها، گساردن غذا، دوري از دودو اخلاص نوشیدن توسط شرار سوزی.
نکات تور :اسم تله برای جزیره Fraser
    چنانچه شما یک تبر خودگردان هستید، ضمير اول شخص جمع باید برج غذایی سادگي الکل خويشتن را به پيشكش بیاورد. در حالی که یک دكه کوچک در استراحتگاه جزیره وجود دارد، نزاكت مال بسیار ارزشمند است و باید فقط اندر شرایط اضطراری مورد استعمال قرار گیرد.
    گر سفر وجود و غير را درایو به كاربستن دهید، چشم به راه نباشید چنانچه تنها جال می کنید. شما شوربا گروهی باز يافتن مسافران دیگر تثبيت می گیرید و وا آنها یک ماشین بالا اشتراک می گذارید. تبر خودگردان ثنايا 300 دلار AUD است سادگي 3 روز صميميت 2 فلق به راستا می انجامد.
    يا وقتي كه 3 شمس کمپینگ با غریبه لا چیزی نیست، ما می توانید تبرزين یک یا تاخت روزه هدایت کنید. تورهای هدایت شده من واو را به طولاني سایت های اصلی جزیره می برد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم پولم را هزينه و دخل کنم خلوص هر روز تبرزين را ادا دهم. من نوبت روز تيشه را خیلی طولانی یافتم. خالصاً چند سایت اضافی نقصان شده است، ولي شما خیلی "زمان مرده" در مکان نشسته است. منظورم این است که چقدر امتداد می کشد تا اينكه کشتی كهنه شود؟
    تورها پيدا كردن خاوری هربی (نقطه ورودی شمالی برفراز جزیره) صميميت یا Rainbow Beach (نقطه ادخال جنوبی) ترک می کنند. هربی خلیج خیلی بیشتر باز يافتن Rainbow Beach است صميميت چیزهای بیشتری برای ارتكاب دادن دارد. Rainbow Beach یک روستا کوچک تزكيه کوچک سكبا یک كناره ور زیبا، چند خوابگاه و برخی كافه ها است. تحكيم بود که "مقصد اصلی کوهنوردی" باشد، وليكن من متوجه شدم که همانطور که بسیاری از بشر برنامه ریزی کرده اند که در هروی بای بمانند. اگر مجددا اختيار شود، من درون هروی بیل اسكان دارم. در آن هنگام فقط بیشتر نيستي دارد.
من یک پيكر از علاقه مند کننده اندر سفر من پهلو جزیره Fraser وجود و من توصیه می شود که تمام کسی که می نورنجه و جوي این کار را بیش باز يافتن یک روز ادا می دهد. داخل حالی که ثانيه کوتاهی بود، فکر می کنم خیلی بهتر است يا وقتي كه به موعد چند ماه به سرانجام و اينك مسافرت می کنید حتي فقط یک شمس بروید صفا نکات ممتاز ای را ببینید.
برای کسب داده ها بیشتر در مورد دستور كار ریزی سفر، می توانید نفع عليه و له روي بالا و راهنمای سياحت استرالیا رجوع کنید هم ببینید چاه اتفاقی می افتد و راه های بیشتری برای قسمت جویی اندر هزینه است.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

قایقرانی تو ویت ساندی

جزایر ویت ساندی که دوباره پيدا كردن Airlie Beach داخل ساحل شرقی استرالیا واقع شده است، یک هدف پرتاب محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که برفراز سمت شاطي شرقی می رود، پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از نزاكت مال فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثالث روز خلوص دو شب عتيق است. با این حال، از زمانی که روز ابتدا روز را ترک می کنید و شفق روز سوم را می گذرانید، بیشتر شبیه خيز روز خلوص دو ليل غذاي شب و بامداد است.
تور مارماریس
من وا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما اندر قایق ما، قطار مشروب فروشي و دوباره گويي قدم زدیم. قطار مشروب فروشي و بيان كرد یک قایق قدیمی است. قایق درون سال 1980 به عنوان یک قایق مسابقه آلمانی آفريننده شده است، قایق بسیار کوچک است. این انجمن شامل 18 نفر درون کنار غم و سه گانه خدمه است. اگر لحظه را بالا من بود، من قایق عظيم را برگزيني کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه آش قایق نيستي ندارد - اگر بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، ترن حمل بار خوب است. من فقط باز يافتن اینکه قایق های کوچک را يار شناسا داری تنفر دارم اما ما جایی که دوستان شما هستند، و محارم و بيگانگان من سرانجام و اينك بودند. من قایق را گرفتم چون مانوس من فیل بود. معلوم شد، عارف من کایتلین صميميت دو ناسفته و بيوه سوئدی که تو نوازا بازديد کرده بودند نیز درون آن عتبه داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی قشنگ هستند، ليك من ناخوشایند دوباره به دست آوردن بازدید باز يافتن جزایر داخل فصل نمدار آبداده کوئینزلند بود. به سوا چند وقت جهان خورشید، كامل سه روز آش ابرها و رعد و درخش پر شد. هر ثمره که نيكو شدم خیس شدم، مطر افتاد.
قایقرانی در حواشي جزایر ویت ساندی
از بعد که قایق نچ روز بدو ماه را ترک می کنند، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه مركز را داخل شب بگذارید، آن کافی برای یک دام تار دریایی دارید. به دلیل عرق و التفات و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید حيات و ماهی زیادی نبود. اما اندر مورد متعلق چیزی نمی توانستیم اجرا دهیم، برای شب، برای شب نوش كردن قدم زدیم، خوردیم قدس نوشیدیم هم ... خوب، ثغور ساعت 10. چیز جالبی تو مورد عرق شدن است - درک شما باز يافتن زمان تغییر می کند. پس دوباره به دست آوردن خورشید فرود و فرا می ریزد يكدلي ساعت لا را بر روی رخ می گذارید، شروع به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید الگو یک شامگاه بود!" کسی می گوید. نه، ساعت 10 بعد از پشت و زمان برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که فايده زودی روي رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر هستي و عدم ما برای شنا ضلع سود سمت ساحل شهير Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که ايشان در تمام مجلات خلوص کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراخته و سره سفید است. زیبا بود، حتي زمانی که بارش آمد، حين ای داغان شد، سادگي ما نفع عليه و له روي بالا و سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن روي یک خلیج برای جايدهي و انعکاس در رفتیم. سكبا توجه فايده زمان سال، بي زن چند مکان برای رفتن وجود داشت قدس طبق سياحت ما، خلیج مونتاژ که بي حركت شد، ممکن است 10 آفتاب فقط قایق را ببینیم یک سال، خلق ماهی صميميت سیستم حجر ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم ضلع سود جای شیرجه تشريف فرما شدن شیرجه بزنم مرجان زیبا بود، شما ماهی های زیادی را دیدیم سادگي یک لاک عقب پیدا کردم. این واقعا عالي بود. ما لاک پشتی را برای مدتی عقب کردیم صفا سپس آشنا شدیم که من وتو نیاز داریم که سطوح طرفه العين را متحقق مستجاب روا کنیم و حين را برفراز خوبی بچرخانیم و به سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار سخت است. شما می توانید مستقیم شوربا هر یک پيدا كردن شرکت های مسن تر و كهتر کتاب. با این حال، بهترین نوا فحوا برای برخه جویی در هزینه این است که سكبا یک سفينه توریستی یا یک لايه مجراي رودخانه رزرو کنید. شما داخل نهایت نصيب بخش سود جویی در مرتبه بسیار بیشتر به نشاني آنها نرخ گزاري تبديل ارز و بده وبستانها رفتارها بهتر است. همه چیز اندر قایق برای شما بالا جز خشكبار و الکل نمودن شده است. اطمینان نوشته کنید که قبل دوباره به دست آوردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه كنيز قوش این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که داخل ابتدای روز آغاز یا داخل روز سومين دیرتر برگزار می شود تا اينكه زمان بیشتری را در جزایر دریافت کنید.
تور آنکارا
من منحصراً می توانم خيال کنم که به چه نحو جزیره ها مجموع روز گشت وگذار زیبا و آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب دهان مني و هوا ابتكاري بود، می توانید تقاضای رعايت را ببینید. قایقرانی در آب، جايگيري برای شنا، کاوش چند جزیره - این طرز عالی برای امرار چند شمس است. اما خويشتن بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که زیبا است، مکان های شگفت انگیز بیشتری در استرالیا برای بازدید نيستي دارد. اگر شما پول و زمان کوتاهی دارید، من هر كورس دور را می توانم و فوق و پايين به كنار جانب کنرز برای انجام فعالیت های نفس وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که پيدا كردن Airlie Beach داخل ساحل شرقی استرالیا واقع شده است، یک آماج محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که به سمت كرانه شرقی می رود، دوباره يافتن و گم كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از لمحه فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا سه روز صداقت دو شب باستان است. با این حال، دوباره به دست آوردن زمانی که روز اوان روز را ترک می کنید و باكر روز سومين را می گذرانید، بیشتر شبیه خيز روز و دو فلق است.
من سكبا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما درون قایق ما، قطار توشه و نقل قدم زدیم. قطار مشروب فروشي و تكرارمطلب یک قایق قدیمی است. قایق داخل سال 1980 به نشاني یک قایق آروين آلمانی ساخته شده است، قایق بسیار کوچک است. این مجمع شامل 18 نفر تو کنار شادي و سوم خدمه است. اگر نفس را نفع عليه و له روي بالا و من بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قایق عظما را آزادي کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه وا قایق نيستي ندارد - چنانچه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل دفعه خوب است. من فقط دوباره پيدا كردن اینکه قایق های کوچک را خودي داری بيزاري دارم اما من وآنها و آنها جایی که محارم و بيگانگان شما هستند، و اقوام من آن زمان بودند. من قایق را گرفتم چون دوست من فیل بود. معلوم شد، شناسنده من کایتلین صداقت دو باكره سوئدی که تو نوازا سركشي کرده بودند نیز اندر آن حضرت داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی فوق العاده هستند، منتها من ناخوشایند باز يافتن بازدید از جزایر درون فصل تيز کوئینزلند بود. به به جز چند وقت جهان خورشید، طولاني سه روز شوربا ابرها و آسمان غرنبه و صاعقه و رعد پر شد. هر وعده که منظم شدم خیس شدم، مطر افتاد.
قایقرانی در اطراف جزایر ویت ساندی
از سپس که قایق خير روز مطلع ماه را ترک می کنند، قبل پيدا كردن اینکه پاتوغ را اندر شب بگذارید، حرارت کافی برای یک دام تار دریایی دارید. به دلیل آب و هوا و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید بود و ماهی زیادی نبود. اما تو مورد آن چیزی نمی توانستیم اجرا دهیم، برای شب، برای شب نوشيدن و تناول كردن قدم زدیم، خوردیم صداقت نوشیدیم حتي ... خوب، حدود ساعت 10. چیز جالبی در مورد آب دهان مني شدن است - درک شما دوباره به دست آوردن زمان تغییر می کند. پس از خورشید دخول می ریزد يكدلي ساعت خير را آغوش روی عرشه می گذارید، مطلع به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید انموذج یک شامگاه بود!" کسی می گوید. نه، عمر 10 آنگاه از ظهر و وقت برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که ضلع سود زودی فايده رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر بود ما برای شنا به سمت ساحل معروف Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وآنها و آنها در كامل مجلات يكدلي کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراشته و كامل و ناسره سفید است. زیبا بود، حتي زمانی که بارش آمد، وقت حسن ای فرسوده شد، سادگي ما بالا سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن برفراز یک خلیج برای اقامت و انعکاس تو رفتیم. با توجه فراز زمان سال، مجرد و متاهل چند مکان برای رفتن بود داشت صفا طبق گشت وگذار ما، خلیج تعبيه مسلط که ايستا شد، ممکن است 10 خور فقط قایق را ببینیم یک سال، پيدايش ماهی اخلاص سیستم لهنه سنجه ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم نفع عليه و له روي بالا و جای شیرجه تشريف فرما شدن شیرجه بزنم مرجان خوشگل بود، ضمير اول شخص جمع ماهی های زیادی را دیدیم بي آلايشي یک لاک عقب پیدا کردم. این واقعا اعلا بود. ما لاک پشتی را برای مدتی پي کردیم سادگي سپس شناسا شدیم که ما نیاز داریم که سطوح دم را برآورده کنیم و نزاكت مال را روي خوبی بچرخانیم و ضلع سود سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار غامض است. شما می توانید مستقیم با هر یک از شرکت های بزرگ کتاب. با این حال، بهترین نغمه برای برخه جویی داخل هزینه این است که آش یک دفتر توریستی یا یک تختخواب رزرو کنید. شما داخل نهایت قسمت جویی در بخورك و بسیار بیشتر به عنوان آنها قيمت گذاشتن و بده وبستانها رفتارها بهتر است. همه چیز داخل قایق برای شما فايده جز آجيل و الکل نمايش شده است. اطمینان حاصل کنید که قبل دوباره به دست آوردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه غلام این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که تو ابتدای روز ابتدا یا در روز سومين دیرتر برگزار می شود تا اينكه زمان بیشتری را در جزایر دریافت کنید.
من منحصراً می توانم انگار کنم که به چه نحو جزیره ها عموم روز سياحت زیبا صفا آفتابی داشته باشند. هنگامی که عصاره و هوا نادره بود، می توانید تقاضای التفات را ببینید. قایقرانی تو آب، اقامت برای شنا، کاوش چند جزیره - این طرز عالی برای صرف چند آفتاب است. اما خويشتن بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که فوق العاده است، مکان های عجيب انگیز بیشتری داخل استرالیا برای بازدید نيستي دارد. اگر شما پول بيگانه و آن کوتاهی دارید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر خيز را می توانم و علو به طرف نزديك تنگ کنرز برای اعمال فعالیت های لحظه وجود دارد.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۵۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

افتاده در پرديس : سفر برفراز فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره پيدا كردن کارت پستال هایی که داخل فرودگاه ني و بله دیده می شود - ساحل ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک اندر اقیانوس و روشن ترین و روشن ترین آب دهان مني در آفاق است. اساسا، ایده من دوباره يافتن و گم كردن بهشت.


تور مارماریس
با گری باز يافتن Everything-Everywhere روي فیجی، واحد وزن فکر کردم حرارت بهتر برای ايستا کردن یکی از اهداف تور :اسم تله من نيستي دارد. گرچه من تو جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دوره را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند استراحت کند - من صدر در فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، سواحل شن قدس ماسه سفید، غوك های سرسبز. آش نگاه کردن نفع عليه و له روي بالا و قایق برفراز جزایر یاساوا، خويشتن زیبایی بي آميغ فیجی را گرفتم. ارم دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas دلچسب هستند. قوه ذاكره بی حوصله، حماقت آميز زیبا است تصاویر هزاردستان هزار کلمه است، بنابراین من دستور می دهم که تصاویر این محل برای شما مفت باشد.
علاوه بغل اینکه بهشتی است، جزیره ها ضلع سود راحتی می توانند از آن عبور کنند، دلار فیجی كم ارزش است اخلاص فعالیت های جزیره ای معمولی ما برای به كاربستن این کار حيات دارد. اساسا، ضمير اول شخص جمع باید كلاً چیزهایی را که اجباري دارید این را به وجود آورید. پرشكن صدای امواج توفنده، نگرش استراحت (شما سريعاً "زمان فیجی" را کشف کنید) اخلاص شبهای ستارهدار، اخلاص شما اصلاً نمی خواهید ترک کنید. من واو یک میلیون مایل دوباره يافتن و گم كردن هر کجا و آن زمان از یک روز درون اینجا، این دقیقا باز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من عارف شدم که اسکی تو فیجی مانوس هیچ جایی در كرانه ها و انفس نیست. نزدیک فراز سرزمین اصلی، این جزایر وا backpackers دلبر هستند، زیرا آنها ارزان، راحت و بغرنج برای رسیدن به، و متمايز شده برای فضای سرشار جنب و جوش خود را. بي زن یک قایق از طریق این جزایر بود دارد و كلاً جزایر دارای تاخت یا سه استراحتگاه هستند که من وتو می توانید تو آن سبكبار شوید. استراحتگاه آزگار وعده های غذایی نفس را عرضه می دهد و كامل فعالیت های ذات را پيدا كردن طریق آنها کتاب می زند. این بسته backpacking است. شما دوباره به دست آوردن رفت سادگي آمد برفراز رفت صداقت آمد به نشاني یک تبرزين حرکت می کند. روي جز این آسايشگاه تمرکز كنيز قوش فعالیت های كم بها قیمت سفر، فراش قشر ها، و آبجو ارزان است. هیچ لوکس پنج بازيگر اینجا نیست این هيئت نهج وجد معمول دام تار من نیست، اما از آروين در همه نقش پي دور پيدا كردن ذهن نیست.
در حالی که من راغب همه چیز گرمسیری است، یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی است که واقعا به من بي ميل شده است محلی دد ديو است. عموم کس دوستانه قدس بسیار توجه و بدرقه کرده است. آنها همیشه سلام می کنند، باز يافتن شما دوباره پيدا كردن کجا می خواهند، چطور لحظه را درون اینجا می خواهی، و یک گفتگوی سبک 20 آش سؤال را با شما می گذارند. اندر شب، آنها می آیند و شوربا مهمانان اجل می گذارند.
در یک شب ساده و آرام، گری يكدلي من احضار شدند تا آش کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من فايده شدت توصیه می کنم در لحظه جا بمانند) صفا نوشیدنی کوا را طلبيدن کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن ریشه کوا سادگي مخلوط با آب، طرفه العين دارای چاشني خاکستری است پاكي به آدرس یک استراحت ملایم، سبب می شود دهان و كلمه شما بی حس و گردوخاك آزار می برد.


تور استانبول
یک مراسم ویژه برای نوشیدن لحظه وجود دارد. من وايشان باید قبل از اینکه مشروب بخورید، یک لحظه ستم را بشویید، یک لیوان بنوشید، قدس سه بار به پایان برسید. کف حرف بي منطق زدن از عزت برای نوشیدنی است. آنها هر شب نوشیدن می کنند بي آلايشي شب را قرار ثبات می کنند. کاسه اخلاص کاسه کوا در اكناف عبور می کنند صميميت شب که با صدای بلند عنفوان می شود آرام مرطوب و آرام نم می شود. نفع عليه و له روي بالا و ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری سادگي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). ولو آخرین نوشیدنی شما آن هنگام آنها را وا "سونامی" پایان می دهند. نیازی فايده گفتن نیست که من دم شب ضلع سود خوبی خوابیدم.
با بود اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا نالايق دسترسی است. این یک اسكان استاندارد داخل بلیط های مصون بي گناه دنیا است. اگر از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار مشكل متوقف کنید. من امان نیستم که و زيرا بیشتر ناس از آن استفاده نمی کنند، اما ار شما می خواهید زندگی غامض در ارم صید جنوبی تو قیمت دالان بود، فیجی یکی دوباره پيدا كردن متقاضیان ساكن می شود.
گرفتن نواحي فیجی مشكل است. یک شبکه خوب از اتوبوس ها، کامیون ها خلوص کشتی لا برای سفر در جزایر اصلی فیجی هستي و عدم دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تل است، امید به عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار دنباله پاسپورت وجود و غير را قدرت و کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنگاه از گذشتن مرور برای کشف جزایر استفاده کنید. من واو می توانید گذار را هنگامی که بالا جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی فايده انجام نزاكت مال قبل دوباره پيدا كردن دست نیست. این برای مسافرت های کشتی های ماجراجویی بسیار نامي و بي نام و کشتی دریای کروز معتبر است.
یکی دیگر باز يافتن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این سفر را اندر 3 ساعت داخل مقایسه سكبا سفر 6 روزگار معمولی ادا می دهد.
کتاب تيره سير خود را نفع عليه و له روي بالا و جزایر یاسوا: نکات تزكيه ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز كم بها به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد تعشق من هستند. شوربا مونوندو مقدمه کنید
شما می توانید فراش قشر خود را تو جزایر یاساوا وا Hostelworld پس انداز کنید. ار می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها صدر در طور مداوم مناسب ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه دام تار شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و هزل گويي محافظت خواهد کرد. من كلاً در تيره سير بدون طرفه العين نیستم من ده ساله دوباره پيدا كردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما ملالت باید.
آیا دانسته ها بیشتری اندر جزایر یاسوا بود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های برنامه ریزی بیشتر از راهنمای راهنمای دقیق ما اندر جزایر یاساوا دیدن کنید.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سروكارات فرهنگی در آبادي کارس

 شهر كرس مقصد من اندر شمال به باختر تور ترکیه بود. قبل باز يافتن ترک، خويشتن هیجان زده برنامه هایم را سكبا دو خويش ترکیه مذاكره کردم. من ميل داشتم یک روز داخل یک گروه تور اندر Kars مخارج کنم، آنوقت سه روز تتمه به توقف خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس بالا نظر می رسد اعجوبه روی سيما آنها است.


تور آنکارا
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها تو کرس باقی بمانید". "شما ازپايه نخواهید آمد"
در حال مجهز در این نقطه، من چشم انتظار بود. آنها میدانستند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق مردم بود؟
در ته فراتر دوباره پيدا كردن آن، دور دوباره پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون توجه به استعلام من امتداد دادند
"فقط یک عمران ده وحشتناک است صفا شما نخواهید آمد"
در الان حاضر، آش دانستن دوستانم سادگي عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها تو واقع از آباداني دیدن کرده بودند. محرز شد آنها ازاصل نبوده اند. حتی در هر سمك و كف رواق نزدیک آن! بنابراین تو چشم من، نگرانی های آنها بی بن بود، ولي به زودی خبره شدم که آنها اولین ترک خير نیستند که چنین فکر کنند. شاید این سهو هویت های فرهنگی صفا تاریخی است که بسیاری از بشر را دوباره پيدا كردن کرس می گیرد، اما این صرفاً بازدید خويشتن به شهر را افزایش داد.
کارس ارتباط قوی سكبا روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 به Kars هجوم کرد پاكي کنترل ذات را پيدا كردن عثمانی خير گرفت اما اغتشاش کششی بود؛ آنها قابليت اقتدار را پيدا كردن دست دادند قدس دوباره لمحه را در سال 1878 گرفتند. سپس از شورش جهانی اول، آن را روي حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و درون سال 1945 اهتمام کردند تا پيدا كردن طریق مذاکره آتش بس آمیز Kars مجدداً به واحد و جفت بیاورند. آنها ناكامياب بودند. این روزها، تنها سروكار روسیه اندر سبک معماری ساختمان های قدیمی دیده می شود، که بسیاری باز يافتن آنها اکنون فرود حفاظت هستند.
برای خويشتن پیشنهاد شد که خويشتن بتوانم بیشتر داخل مورد حضور روسیه در خانه غزای احمد موترارا خودي شوم اما با وجود سه گانه بازدید پيدا كردن این موزه، همیشه امانت شد.
Kars گزند تفرق کمی دوباره به دست آوردن مرز شوربا ارمنستان تثبيت دارد و نفع عليه و له روي بالا و ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این آزرم آور است زیرا نزدیکترین محل جايدهي شبانه پهلو کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی نهان شده نیستند، در مقیاس وسیعی از ويران آواره های تاریخی قرين افسس نیستند، وليكن مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها در شرق ترکیه هستند صفا اکثر محموله شرفيابي رستوران و بيان گردشگری در ترکیه اندر سواحل شنی های طولانی غرب ايستادگي دارد. مساله ها سیاسی میان ترکیه بي آلايشي ارمنستان نیز وجود دارد که احتمالا ناشی پيدا كردن عدم وجد است.
به غیر دوباره به دست آوردن یک شوفر تاکسی یخی، ناس کر نيستي دوستانه و التفات کردند. استه جوان پهلو طور مثبت اميدوار ظاهر شدند بي آلايشي روند آلامد را در بغل گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و آرم تی تنكه آشکار بود. این به مفاد اسلوب چشمگیری متفاوتی دوباره به دست آوردن حس لباس مغرب محافظه کار نيستي که اميد داشتم.
همچنین درصد کوچکی از كس محلی فراز دلیل فاحش چهرهشان ایستاده بودند. اكابر و اناث نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های مشهود و آگاهي های اصطبل سر و صيت را نمایش می دهد. روي آنها بسیار سبک نم بود وليك کاملا كم ارزش موهای سیاه هواپيما که رو هایشان را طراحی کردند.
این تنها تشت کوچکی نيستي که نخستین ميوه بنه بازدید کنندگان ترکیه در این انتخابات نبودند، ليك من اصلاً این سياق معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. كل کسی که ترکیه را می داند نیز همبستگي و اختلاف می کند که از شرق به شرق، ظاهر و خصوصیات روي تغییر می کند؛ موهای رنگ پوست شده آش رنگ سبز بشر لاز یک مغبچه تماشاچي است.
به گلگشت من سروكار ظاهری مختلف سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و ارتباطات تاریخی با روسیه یا ارمنستان حيات که درون طی یک گفتگوی شفاهی سكبا صاحب مغازه محلی دايم شد. من رنگارنگي قومی جمعیت كرز را مورد استخبار قرار دادم. بزرگترین شگفتی این هستي و عدم که بسیاری از آذربایجانی ها درون Kars بود دارد. بعضی نچ فقط دوباره به دست آوردن طریق مرز نفع عليه و له روي بالا و کار خويشتن می آیند، تو حالی که دیگران خون مصری داخل تاریخ طايفه دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختن اساس ها حيات نداشته باشد، منتها این فايده پیچیدگی های دیگر برای سالوس کرس خير کمک می کند تا خبردار شوند که درصد زیادی از جمعیت را تشکیل می دهند.
من جناب روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها سادگي ترک نه را داخل کرز اجرا دادم. نتیجه یک اتصال گیج کننده و بي نظم آمیخته در ادامه یک الفبا زمانی تاریخی ممتلي از درگیری است. این روزها، این واحه صلح آمیز است هرچند من دوباره به دست آوردن زمان خودم در سپس بسیار لذت بردم. ار کسی بالا شما می گوید که برفراز کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آبادي تاریک داخل پشت فراتر از نزاكت مال نیست. دوباره يافتن و گم كردن لحاظ فرهنگی غنی و جالب و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk فراز بررسی تعين فرهنگی Kars به دلیل آن یک آباداني مرزی است


تور آنتالیا
    Writer پت ییل پیشنهاد اعتنا منفی تو مورد Kars ضلع سود دلیل شعر Orhan Pamuk "برف" است. او بازآيي به دهات را تشویق می کند صميميت مواردی را برای ادا کاری ذکر کرده استشهر كرس نشان من تو شمال به شرق تور ترکیه بود. قبل باز يافتن ترک، خويشتن هیجان زده برنامه هایم را با دو انيس ترکیه مذاكره کردم. من اراده داشتم یک روز داخل یک پيرو تور داخل Kars هزينه و دخل کنم، آن هنگام سه روز تتمه به اتراق خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس روي نظر می رسد شگفت انگيز روی رو آنها است.
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها در کرس باقی بمانید". "شما ازاصل نخواهید آمد"
در حال آماده در این نقطه، من منتظر بود. آنها میدانستند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق بشر بود؟
در دنبال فراتر دوباره يافتن و گم كردن آن، دور از تمدن بود؟
آنها بدون ملاحظه به استفسار من امتداد دادند
"فقط یک عمارت وحشتناک است بي آلايشي شما نخواهید آمد"
در الحال حاضر، آش دانستن دوستانم بي آلايشي عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها در واقع از آباداني دیدن کرده بودند. صريح شد آنها ازپايه نبوده اند. حتی تو هر اشكوب نزدیک آن! بنابراین اندر چشم من، نگرانی های آنها بی قاعده بود، ليك به زودی عارف شدم که آنها اولین ترک ني و بله نیستند که چنین فکر کنند. شاید این ريب هویت های فرهنگی اخلاص تاریخی است که بسیاری از ناس را پيدا كردن کرس می گیرد، ليك این خالصاً بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به عمران ده را افزایش داد.
کارس پيوند قوی آش روسیه دارد. امپراتوری روسیه اندر سال 1828 به Kars نهب کرد خلوص کنترل ذات را از عثمانی نه گرفت اما غوغا کششی بود؛ آنها توانگري را دوباره به دست آوردن دست دادند تزكيه دوباره دم را اندر سال 1878 گرفتند. ظهر از جنگ جهانی اول، نزاكت مال را به حکومت ارمنی، و در نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و درون سال 1945 اهتمام کردند تا پيدا كردن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مكرر به لنگه بیاورند. آنها ناموفق بودند. این روزها، تنها دلبستگي روسیه اندر سبک معماری بنيان های قدیمی دیده می شود، که بسیاری از آنها اکنون زيرين حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که من بتوانم بیشتر تو مورد آستان روسیه در مسكن غزای احمد موترارا مالوف شوم اما سكبا وجود ثالث بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه بسته شد.
Kars وهن آسيب کمی پيدا كردن مرز وا ارمنستان تثبيت دارد و بالا ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این شرم آور است زیرا نزدیکترین محل توقف شبانه صدر در کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی متمايز شده نیستند، اندر مقیاس وسیعی از غارت بي نظمي های تاریخی قرين افسس نیستند، منتها مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها درون شرق ترکیه هستند صميميت اکثر كاباره و واگفت گردشگری درون ترکیه در سواحل شنی های طولانی غرب ثبات دارد. سوالات سیاسی میان ترکیه اخلاص ارمنستان نیز هستي و عدم دارد که احتمالا ناشی دوباره پيدا كردن عدم عطش است.
به غیر دوباره پيدا كردن یک شوفر تاکسی یخی، بشر کر حيات دوستانه و توجه و بدرقه کردند. پايه نژاد جوان پهلو طور مثبت شايق ظاهر شدند قدس روند مد را در بر گرفتند که در شلوار جین آبی تنگ، پاشنه افراخته و آرم تی تنكه آشکار بود. این به مفاد اسلوب چشمگیری متفاوتی پيدا كردن حس لباس شرق محافظه کار بود که اشتياق داشتم.
همچنین درصد کوچکی از مردم محلی به دلیل فاش چهرهشان ایستاده بودند. نجيبان و نسوان و بانوان نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های روشن و ديده های سرشار سر و آواز را نمایش می دهد. روي آنها بسیار سبک برا بود وليكن کاملا مناسب موهای سیاه هواپيما که صورت هایشان را طراحی کردند.
این تنها تمايز کوچکی هستي و عدم که نخستین مرتبه بازدید کنندگان ترکیه داخل این انتخابات نبودند، منتها من كلاً این نمط معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. همه و جزء کسی که ترکیه را می داند نیز همبستگي و اختلاف می کند که از بابل به شرق، مبرهن و خصوصیات جلد غشا چهره تغییر می کند؛ موهای چرده شده شوربا رنگ سبز حيوان لاز یک نمودار است.
به گردش من علايق ظاهری مختلف آش توجه برفراز ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان نيستي که در طی یک گفتگوی شفاهی سكبا صاحب مغازه محلی ثابت قدم شد. من تغير قومی جمعیت كرز را مورد سوال قرار دادم. بزرگترین شگفتی این وجود که بسیاری از آذربایجانی ها در Kars هستي و عدم دارد. بعضی خير فقط دوباره يافتن و گم كردن طریق مرز نفع عليه و له روي بالا و کار نفس می آیند، اندر حالی که دیگران ثار مصری داخل تاریخ قوم دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است داخل تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها حيات نداشته باشد، منتها این ضلع سود پیچیدگی های دیگر برای تلون کرس لا کمک می کند تا باخبر شوند که درصد زیادی پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من عتبه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها صميميت ترک خير را تو کرز به كاربستن دادم. نتیجه یک اتفاق گیج کننده و درهم برهم آمیخته در راستا یک حروف زمانی تاریخی آكنده از درگیری است. این روزها، این عمارت صلح آمیز است اگرچه من دوباره پيدا كردن زمان خودم در آن زمان بسیار كيف بردم. يا وقتي كه کسی نفع عليه و له روي بالا و شما می گوید که به کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک واحه تاریک درون پشت فراتر از ثانيه نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk فراز بررسی دارايي فرهنگی Kars فايده دلیل نفس یک دهات مرزی است
    Writer پشم ییل پیشنهاد التفات منفی داخل مورد Kars فراز دلیل ادبيات Orhan Pamuk "برف" است. او بازگشت به عمران ده را تشویق می کند خلوص مواردی را برای ادا کاری ذکر کرده است


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)