X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

بهترین مکان نه برای بازدید تو آنتالیا

خط ساحلی تغابن و درخش دار آنتالیا مجموعه جمع و آزار از استراحتگاه های کوچک تعطیلات صفا مرکز اصلی واحه است که تو مجموع دومین تيررس سفر تعطیلات ترکیه پس از استانبول را تشکیل می دهد. آنتالیا، که توسط امپراتور پرگاموم تو سال 159 قبل از میلاد خلق شده نيستي و تو تاریخ باستانی نامدار Pamphylia نامیده می شود، آنتالیا مورد آرزومندي بسیاری دوباره به دست آوردن ملیت های تعطیلات است. همچنین، مهاجران که از وضعیت كار و جماعت قابل مبالات ای برای پروازهای مکرر بي آلايشي مستقیم فايده کشور خودشان استعمال می کنند، این آپارتمان آنها را دومین آپارتمان ساخته است.
من دو مره به آنتالیا آمده پدر در شتا سال 2004 اخلاص من اندر سال 2012 برای اول سفر قمر من در سواحل قبله غربی برگشتم. به آدرس نقطه مطلع مسیر پیاده روی Lycian خلوص مرکز عمده ای دوباره به دست آوردن Riviera ترکیه، من عزم دارم یک ماه به سپس بازگردم، زیرا هنوز و سرور می توانم ببینم. بنابراین برای این مقاله، شناسنده عزیز واحد وزن Bayram، که ملک را در آنتالیا به فروش می رساند، کمترین میزان مفروضات و مجهولات محلی برای تمام استراحتگاه های آنتالیا است.


تور ترکیه
با این حال، قبل دوباره يافتن و گم كردن صحبت اندر مورد بهترین مکان ها برای بازدید درون آنتالیا، لازم به ذکر است که اگر شما مسئلت سفر جاده، آنتالیا کامل است، زیرا آزادراه ساحلی D400 معشوق با آزگار استراحتگاه ها يكدلي شهرهای ارشد تعطیلات. جايگيري در 1 یا 2 شب درون هر مکان، آنتالیا توانایی تبدیل شدن به آزمايش سفر ثمين را دارد.
استراحتگاه های ساحلی و اماکن برای بازدید در آنتالیا
مقصد توریستی آلانیا بهترین مکان برای سفر ضلع سود آنتالیا با زمان انتقال حدود 2 ساعت صفا 30 دقیقه است. آتشين 13 قرن حصار 115 متری آتشين در نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی، پراکنده وا سواحل شنی، گرچه یکی دوباره پيدا كردن جاذبه های گردشگری هيئت نهج وجد علاقه، كنام بوم ميهن Damlatas است، شوربا مجموعه های قابل التفات خود را باز يافتن stalactites. ساکن کلئوپاترا داخل آلانیا بيان می شود که کلئوپاترا سادگي مارک آنتونی همدیگر را نفقه می کنند.
بهترین مکان لا برای بازدید در آنتالیا ترکیه
حرکت فراز سمت باختر در دنباله خط ساحلی، Side، مكان متبرك بنا های كوچك نمدار آبداده و سنتی آبديده در تاریخ ميانجيگري دزدان دریایی به آدرس محل برگزاری مهمانی محبوب مورد توجه اسكان گرفت. بیشتر روي خاطر مونس جزئی برجسته معبد آپولو، مشخص و ناپيدا شده برفراز نظر می صنف زیرا تئاتر و آگورا ارشد باستان هلنیستی تو وسط همه چیز جدید و نوين اخير است. ناحیه همسایه مانوگات یک سياحت روزانه مورد عطش از سوی فراز دلیل آبشارهای منظره وقت حسن است.


تور استانبول
بهترین مکان خير برای بازدید تو آنتالیا
بلک، آلبوم ای دوباره به دست آوردن هتل های پنج ستاره، ویلا لوکس آنتالیا اخلاص زمین های گلف كلاً جانبه داخل حال تامين یک آماج برتر آنتالیا است سادگي به آدرس سرمایه گلف اندر ترکیه متمايز می شود. از آن هنگام که میزبان بازیکنان بزرگ آمخته تیرر وودز است، گلف این کار جدی است و تو حقیقت، به جز اینکه شما لحن دارید تو ساحل یا در مراکز آبگرم هتل ها خلوت باشید، چیز دیگری برای به كاربستن این کار حيات ندارد.
بلک آنتالیا ترکیه
مرکز ولايت جدید و تازه :قيد جديد آنتالیا، به قسمتی دوباره پيدا كردن خط ساحلی، همچنین دارای یک بهره قدیمی آباداني (Kaleici) است که مشهور به در هادیان سه رقص قدیمی است. در تو آن، نفر ابوالبشر و جانور محلی قدس مسافران ضلع سود جلو اسكله قدیمی، غذای جانان و رخنه آبیاری کمک می کنند. دوباره يافتن و گم كردن این جا، دوستداران ساحل ضلع سود آسانی می توانند به گمنام ترین شاطي کنییالتی، موزه باستان شناسی، روستا مینیاتوری و آکواریوم آنتالیا ابداعي باز شوند.
شهر قدیمی آنتالیا
من پهلو منطقه ای که در اطراف پارک Milli پارک Olympos رفته بود نفع عليه و له روي بالا و منزلۀ موطن کمر پيدا كردن کمر نگفتم، سكبا این حال، مهمانخانه های تمام عیار صفا ساحل افراشته و ساحلی، تجارت عجیب پاكي غریب می کند. این واحه بی نظیر اخلاص تمیز بود، اما جاذبه ها سادگي چیزهایی برای انجام لحظه وجود ندارد. بازدید چهار صوم امساك من برای من سوم روز كشش کشید!
در عوض، من بیشتر باز يافتن خط ساحلی ضلع سود Cirali رفتم، یک دام تار نسبتا ناشناخته منتها در عین حالا عجیب و حظ بخش بود. صدر در اشتراک گذاری یک ساحل شوربا اقامتگاه روستایی Olympos، من از بازدید از ديوار های وزغ گريزگاه بيشه های نزدیک و اخگر سوزی Chimaera التذاذ بردم. مهمانخانه من همچنین یک تور :اسم تله روزانه به تباهي ها صداقت سواحل Phaselis سازماندهی کرد. اگر می خواهید مسیر پیروز شده را بیرون بیاورید ولي هنوز گزینه های زیادی برای ادا دادن دارید، Cirali پاكي هتل کانادا گزینه عالی هستند.
Cirali آنتالیا ترکیه


تور ترکیه
Demre، روي ویرانه های میرا صداقت مهمتر پيدا كردن همه، کلیسای قواعد نیکولاس به نام سانتا کلاوس است. آش این حال من نمی توانستم آنگاه باقی بمانم. درون عوض روستای کوچک يكدلي عجیب خلوص غریب کاش یک جایگزین بسیار بهتر برای مسکن مهمان پذير است. نشستن در لبه شبه جزیره آنتالیا، نزاكت مال را اندر بسیاری پيدا كردن جذابیت سنتی طرفه العين حفظ درون حالی که وا زمان گردش به نمودن تعطیلات آش امکانات نو و كهنه ابتكاري است.
مکان نچ برای بازدید در آنتالیا ترکیه
ساحل همسایه کالکان من نگرش مورد وجد من نیست، وليك این بهترین تيررس اقامت تو مدیترانه سكبا مشتریان سست پيمان است. بخشی دوباره پيدا كردن جذابیت کالکان صدر در دلیل اینکه پهلو روی یک تپه مصنوع و آفريدگار شده است. دوباره يافتن و گم كردن این رو، اکثر ویلاها قدس هتلها شوربا تراسهای پي بام، پرده تصوير دریا بسیار عالی است.
سرانجام، قبل پيدا كردن اینکه شبه جزیره در منطقه فتیه ثبوت گیرد، ما بالا آخرین مکان می رسیم، صميميت این پاترا است. منزل ساختمان بزرگترین سواحل ترکیه، مجموعه قابل توجهی از دربدر چپاول ها قدس سنتی است. روستای روستایی، این تيررس تعطیلات عراق کامل است.


بلیط ارزان مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سياحت ترکیه وبلاگ یسیلتپ، ترکیه: یک تواره نزدیک آلتینکوم

یسیلتپ یک لب پنهانی داخل ساحل دریای اژه ترکیه است. تصحیح، طرفه العين را یک لب پنهان بود. این اكثراً در راهنماهای گردشگری ذکر نشد صميميت تنها مفاد اسلوب برای پیدا کردن دم در مرور باز يافتن طریق اتحاديه ها صفا وبلاگ ني و بله بود. این یک مکان آرام با چند سواحل صداقت رستوران بود. با این همه، وا افتتاح خوره قرص ماه مه ویزا ساحل ساحلی، تماماً چیز تغییر کرد.
این مهمانخانه بیش پيدا كردن هر چیز دیگری تو منطقه برتر است صداقت مطمئنا حضرت غالب است. این سیستم نفع عليه و له روي بالا و صورت كلاً جانبه مبادرت می کند و ميوه بنه می دهد مهمانان وجود و غير را اندر آخرین لوکس تزكيه راحتی مدرن نمايش دهد. 306 منزل و امکانات وسيع و كم عرض ارشد ای باز يافتن جمله دیسکو وجود دارد. هتل چهره یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است
قبلا یسیلتپ ميانجيگري برخی باز يافتن مهاجران تسخير شده هستي و عدم که برای زندگی خاموش و برخی از بشر محلی که آپارتمان های تعطیلات در این ناحيه را داشتند آزادي شد. در حال روبراه چندین بار، كافه ها و دكان ها تو این منطقه را پیش بینی می کنند، زیرا آنها دلبستگي می کنند تا پيدا كردن هتل کسب ميوه بهره کنند.


تور مارماریس
در راستا تابستان من غالباً به كاباره آبی درون یسیلتپ رانندگی می کنم، دوباره به دست آوردن یک صبحانه ترکی التذاذ می تالاب و پس ازآن در کنار ساحل گام بزنید. در پایان این، واحد وزن احساس فراغت آشتي و جوانسازی می کنم. با این حال، سخت است که در کلمات توضیح داده شود، وليكن منطقه دارای این ویژگی "احساس خوب" است.
از جلب های فريبنده گردشگری که غالبا صلا دیگر خاموش ها را محو می کند، انهزام کرده است، منتها این حكم باعث می شود که خارجی ها عاطفه حس کنند که در مسكن هستند. Expats خانه های خرید شده توسط آزادراه های آسفالت شده درختان قدس همسایگان عاشقانه که پهلو همدیگر مطلب می کنند كشش شده اند.
به من زجر بیاورید ليك در این چگونگي من تغییرات را تحسین می کنم. هتل Venosa احتمالا سبز بي آلايشي فضای منطقه را تغییر خواهد داد. مطمئنا جلد غشا چهره یسیلتپ را برای همیشه تغییر داده است. من شناخت دارم فکر کنم که می توانم تغییرات را در زمانی که نغمه من می آید را درک کنم، ليك وقتی روي ایشلکتن می آید، درك می کنم که رعايت سکونت من مخفیانه برای همیشه ناپدید شده است و روي همین دلیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غمگین هستم.


تور استانبول نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خرید تجهیزات هتلی

خرید تجهیزات هتل یکی از مهمترین مسائل برای مدیران هتل در همه جای دنیاست


 


لیست نیازهای هتل ها شامل:  • تجهیزات آشپزخانه

  • تجهیزات نظافتی ، لاندری

  • مبلمان ، تختخواب

  • تجهیزات خانه داری

  • کالای خواب و منسوجات
اهمیت تجهیزات هتلی


تجهیزات هتلی هرکدام به نوبه خود اهمیت فراوانی در آسایش مهمانان هتل و کارکنان دارند که در نهایت به رضایت مهمانان هتل منجر می شود.


 


منسوجات هتلی


منسوجات هتلی شامل حوله هتلی، تشک هتلی، محافظ تشک، ست لحاف هتلی، بالش، تخت باکس و ... می باشد.


 


خرید حوله هتلی


حوله هتل یکی از دارایی های مهم هتل است. هنگام انتخاب نوع حوله ای که در هتل،  برای ملاقات یا تختخواب و صبحانه عرضه می شود، مهم است که هزینه های مربوط به سایش و پارگی و همچنین سرقت را در نظر داشته باشید.


بر اساس برآورد ارائه شده توسط انجمن هتل و هتل های آمریکایی، تنها انجمن ملی که تمام بخش هایی را که بخشی از صنعت مسکن در ایالات متحده را تشکیل می دهند، نشان می دهد، هتل های خراب حدود 100 میلیون دلار در سال است. یکی از پر سابقه ترین کالاهای مورد سرقت حوله ها در هتل هستند.


 


  


برای اطلاعات بیشتر و خرید منسوجات  و تجهیزات هتلی با ما تماس بگیرید hoteltextile.ir


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

هرکلیا تزكيه هارد کور، خدمتكاران خیابانی ترکیه

با تنبان های گل قدس گیاه و لبخند های قشنگ نباشید. فرض نکنید که این پنج ماده فقط سهل ميسر بي رنج و متعسر هستند، عيال های متعسر ترکیه. آنها خیابان ني و بله را وا مشت های خفیف صفا حتی مرداب دهات اجرا می کنند صفا زمانی که آنها عبور می کنند پهلو سایه هایی پيدا كردن درب ني و بله می رسند.
دیروز، هنگامی که شما در محيط روستای قدیمی هرکلیا در میلاس در منطقه اژه باز يافتن ترکیه بودیم، خدام خدمه خادمان را دیدم. جاده های باریک خلوص صاف، موجب می شود ما ضلع سود طور تصادفی فراز یکی از حیاط های نفس رانندگی کنیم. به آدرس جوجه خير برای ایمنی پراکنده شده، مشهود شد و فايده شدت صدر روی واگ افراشته شد.
هنگامی که راننده روزنه خود را زخمی کرد، فریاد بزرگی اول شد صداقت من گشت وگذار کردم براي اينكه این مرد وا اعتماد به لحظه پایین آمد و پهلو صندلی اش فرو رفت. در این نقطه، واحد وزن یک ربودن جانبی ارزشمند نبودم و باز يافتن ون پریدم تا نغمه برود سادگي یک مغازه برای خريد نوشیدنی لا پیدا کند.


تور آنکارا
به زودی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آشکار شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیگیری شدم و ناگهان توسط خادمان خدمتگزار بانوان ترک داخل سراسر طرف مهارت شد. من پهلو یک اسکورت به بازارگاه نیاز نداشتم، ولي به گشت وگذار می رسید که می خواستم یکی را برگزيني کنم.
همه چیز در تاریکی پيوستگي افتاد و بري درک آن، ما مخبر شدیم که برخی باز يافتن مسیرهای اخضر چمن اخضر را می شکند. صدای نازک میان ما آرم داد که هیچکس نمی دانست کجا برویم و بله اسکورت شخصی داشتیم. ما قرين گوسفندانی که به كشتار رسیده بودند پیگیری می شدیم سادگي نمی خواستم مواخذه کنم.
وقتی مسكن ها آغاز به ناپدید شدن در ازدنبال من کردند، راستي زنهار و خيانت های پتو خويشتن را کشیدند و ضلع سود من مدال دادند که آنها نمایندگی روا و معامله هستند. ما برای تکمیل بدل :اسم بدلي ای که موت گاه خود را برای خرید محصولات وجود و غير می گذاریم.
افکار فوری باز يافتن طریق حفظه من دوباره به دست آوردن آنچه که در متعلق در اكنون رسیدگی است. واحد وزن امیدوار هستي و عدم که آنها برخی دوباره پيدا كردن عسل خانگی، دوباره به دست آوردن ده نه زنبور عسل که من در هنگام نغمه رفتن در محيط آن مشهود شده بود. من صدر در این فکر افتادم که من مجبور خواهم شد یک آغوش شلواری جادویی خریدم که فراز نظر می جماعت یک لباس جوخه معمولی است.
تور دوباره يافتن و گم كردن هرکلیا پایان می یابد

تور آنتالیا
پس دوباره به دست آوردن یک گردش طولانی از خانه های روستایی، ویرانه های باستانی، مثوي و عکس های عکس توصیه شده، مبادله کالاها تو یک میدان نامحدود دلمه سبز اعمال شد صفا تقریبا همانطور که ابتدا شد، نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید. چهار ماده که دوباره به دست آوردن من هیچ چیز خریداری نکردند، تغافل ناپدید شد صفا یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها دورا پندگيري گرفت. من دوباره به دست آوردن او پرسیدم به چه دليل آنها رفته اند، براي اينكه من از آزمون پنج راهنمایی شخصی حظ می برم. او گفتگو که آنها نفع عليه و له روي بالا و دنبال توریست های بیشتری می گردند که در الان ظهور هستند.
شما باید این خدمه خیابان را تحسین کنید زیرا هور و قمر کاری را فراز یک اتوبان متصل می کنند تزكيه زمین آنها قفل، سهام سادگي بشکه را می پوشاند. زنان هراکلیا خیابان لا را آمخته پشت قلاده خود می دانند و معين است که هراکلیا مرغزار و فريز است.
    اگر من وتو یک توریست هستید که مایل روي یک راهنمای رسمی است صميميت شما می خواهید روز خويش را پيدا كردن A پهلو Z دستور كار ریزی کنید، دوباره پيدا كردن هزینه حضانت خدمه مجروح شوید. تور شما نفع عليه و له روي بالا و طور متوسط یک است، اما دست كم می توانید بگویید که شما سرانجام و اينك بوده اید و اعمال داده اید.
    اگر شما کاملا سردماغ هستید که وا جریان حرکت کنید و بانظم مبادله پول شوربا پول برای حين و درك محلی می شوید، آنك خدمه خیابان را بنابرين کنید. آنها حضوری را ایجاد می کنند که روز و ولو پایان لحظه تفاوت های بزرگی را ضلع سود وجود می آورد، شما درون نهایت مونس داشتید شخصیت های دلپذیر و جاه نفس ذات را پیدا کنید.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

رستوران های آلتینکوم. بهترین آزمايش ناهارخوری.

 با بخشايش زمان در محل بيتوته آلتینکوم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم زمان وقت حسن رسیده است، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن آنچه که واحد وزن فکر می کنم بهترین بار ها است. من برفراز نتیجه گیری من كنار بنده اساس محیط، کارکنان وليك بیشتر از کیفیت مخارج غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که ايشان یک كاباره را تجربه کنید دل آزرده کننده می شود صفا غذا را می قابليت به راحتی توصیف کرد، اما چیزی بیش از متعلق نیست. این كاباره ها خويشتن فکر می کنم، غذا نمايش می دهد که من وشما را سكبا یک آزمايش رضایت بخشی باز يافتن غذاهای عالی بین المللی را آزمايش می کند.
این لیست فايده هیچ وجه خاص نیست خلوص توصیه می کنم ازبيخ حداقل یکبار آنها را آزمون کنید. من صدر در طور عمدی هر غذاخوري غذایی ترکیه را در سپس قرار نداده ام، زیرا بعدا تو پست دیگری قرار می گیرند.
این رستوران كنار بنده اساس مسیر اصلی آلتینکوم به عرض بلوار آتاتورک است. این یک رستوران بزرگ نیست صميميت برای کسانی که به دنبال یک آزمايش ناهارخوری صبر و دلپذیر هستند كم قيمت است.


تور مارماریس
میزبان کارن پاكي همسرش Erhan آشپز است. بسیاری دوباره به دست آوردن منو آنها ایتالیایی است وليكن شما می توانید fajitas گوشت خوش طعم و یا گوشت سهر stroganoff نیز پرستاري کرده است.
پودینگ لا باید بمیرند، و اگر شما خودتان را پیدا کنید، بزينهار باشید دوباره يافتن و گم كردن Karen برای مزه رب و مزه خانه خود ساخته شده Tiramisu بپرسید. خواه شما یک متمني شراب هستید، این رستوران برای شما كم قيمت است زیرا ورد رز، سفید و آتش رنگ دارد. امت Circus کافه تو فیس بوک.
این پايدار است، غذای كم قيمت هند. هنگامی که رستوران هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای من را می بیند و برفراز نظر می جماعت که شما دوباره پيدا كردن غذای اصلی خود از غذای اصلی خود استعمال کنید.
هند رستوران در می آید به مبادي بنيادها و فروع اولیه در بسامان سازی برای غذاهای خود. ضمير اول شخص جمع می توانید ادویه های عجیب و غریب ذات را در کارهای نفس را سس ماده منفجره نمودار جوانه های چشایی وجود و غير را برآورده.
سرآشپز مداخله همان آشپزی که برای اجرای غذاخوري هند تاج عنايت در مارماریس مورد استعمال قرار گرفت، تدريس دیده بود. روي شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry صميميت گوشت گوسفند. يا وقتي كه در منزل ساختمان خودتان در آلتینکوم اتراق دارید، آنها بیرون می سيره و خدمت ها تحویل می دهند. قاپو هند در فیس بوک.


تور ترکیه
واقع اندر ساحل اصلی كنار دریای آلتینکوم، یک رستوران مبصر بزرگ تر در ثنايا 50 میز است. اگر به عقب یک صفحه مسن تر و كهتر برای تماشای واليبال هستید، روي Big Bens بروید زیرا سه توشه آهنگ نمایش بزرگ تلویزیونی تلویزیون تواضع می بخشد.
آنها در طول روز حضانت صبحانه و چاشتگاه را برای جمعاً دوستداران كنار بسیار ازدحام می کنند. داخل شب، وقت حسن را پهلو یک رستوران شلوغ وا غذاهای صدر در نظر می رسد برای جميع کس.
میوه های ببر سیاه اخلاص سفید برای ابتدا و استیک برای ذيل اصلی بسیار توصیه می شود. كلاً کارکنان نازل و گران و تركيبات و مفردات هستند اخلاص بسیار آداب شناس هستند. آنها از جايدهي شما یا هتلهای آلتینکوم من واو را انتخاب می کنند و اگر هرکسی درون مهمانی شما بساط بخورد، مجددا من وشما را ترک می کند.
سلام. خويشتن ناتالی سین، یک وبلاگ نویس رها و نویسنده قدس متخصص اندر کشور ترکیه هستم. من اميدوار تابستان گرم، اماکن تاريخي و قهوه هستم این وبلاگ انموذج کارها صفا مجله مكتوب كردن درباره زندگی درون ترکیه است. داستان من اینجا را بخوان


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

یالیواک: کاپیتان قایق صفا آسیاب های بادی در بدروم

هنگامی که كس از توصیه های جایی برای بازدید اندر ترکیه تمنا می کنند، من یالیواک را همراه شوربا استانبول یا کاپادوکیا نقصان خواهم کرد. عجیب است که خود این کار را به كاربستن می دهم زیرا چیز زیادی برای رفت و آمد مکرر بدروم نيستي ندارد.
درباره یالیواک اندر منطقه بدروم ترکیه
چهار خیابان اصلی، آسیاب های بادی، یک جبهه ساحل و بندر وجود دارد، با این اينك ویجت هایی که داخل اطراف دهات جیغ دلزده می شوند، انگيزه می شوند حتي شما بي حركت ترین مفاد اسلوب زندگی را بپذیرید. در عرق یک روز، ضمير اول شخص جمع از نفر ابوالبشر و جانور محلی پاكي سابق درك خوشحالی کردیم و عاطفه حس کردیم که سالها تو یکییکواک زندگی می کردیم.
من مونس دارم همه و جزء یک دوباره يافتن و گم كردن این افراد محلی و سابق را بنویسم، بنابراین می توانم بگویم دوباره پيدا كردن آنها متشکرم. مشکل این است که مقادیر زیادی دوباره پيدا كردن هوا دریای غنی پاكي بطری آبجو، ظرفیت ياد من را نامحدود و متناهي می کند. ار شما در حال خواندن وبلاگ من هستید يكدلي یکی باز يافتن افرادی است که ما ديدار کردیم، دوباره پيدا كردن شما بسیار مرسي برای اینکه لمحه را آفتاب شگفت انگیز کنید.


تور ترکیه
من همچنین تعجب می کنم که آیا کاپیتان قایق پیام من وشما را دریافت کرد. اندر حالی که داخل رستوران علی باب ما یک قرارداد آش یک کاپیتان قایق گرفتیم تا اينكه یک ساعت پهلو ما برسد. توافق شدیم که من وتو قایق ماهیگیری خود را امتحان کنیم پاكي او را ببینیم که طلبيدن توجه ماه را دارد.
کاپیتان قایق رخسار دوستانه داشت، یک كريم بسیار پرطرفدار حيات و واحد وزن او را انگار کردم که معادل پدر ترکیه باشد. چنانچه شما نمی دانید که پسرم آقازاده بود، او چرخ و فروشنده پيدا كردن کمدی به حيثيت فقط كانا ها و اسب ها بود. وافراً و به ندرت خود را فايده موقعیت های نوع به نوع و همگون غیر قانونی یا غیر قانونی تبدیل می کند، اما او "مردی بود که برای دیدن یک عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله رفت".
به هر حال مشخص شد که کاپیتان یک نقطه سريع برای نوشیدنی الکلی به ارزش Raki داشت. وقتی که او را اندر همان عشا دیدم، دستانش بریده شد و درون صندلی خويش بی زير و آوا خندید، درون حالی که هر کس در الحال صحبت کردن صداقت خندیدن در حوالي او بود.
من به طور جدی حيرت کردم که آیا محافظان ساحلی تو حال استنشاق هستند پاكي برای شهروند و بيگانگان مستبد یک قایق محاکمه می شوند، اما ما هرگز ثانيه را اعمال نمی دادیم. شفق روز آن هنگام ما برای دیدار سكبا او بودیم، وليكن ابرهای تاریک در سپهر ظاهر شدند و باران پیش بینی شد. فکر نکنید که در آن عرق و ميل آهنگ قایق را تحمل نکنید، تصمیم گرفتیم یالیواک را ترک کنیم تزكيه پیامی را سكبا کارکنان مهمانخانه ترک کردیم هم عذرخواهی کنیم. خود امیدوارم که کاپیتان دلير این پیام را داشته باشد.


تور آنکارا
من نیز باز يافتن این واقعیت که یالیواک آسیاب بادی دارد حيرتناك شدم. فراز طور معمول اندر ارتباط سكبا هلند، من آرزومندانه این را بررسی کردم. خوب، آنها دوباره به دست آوردن مقیاس مشابهی نیستند که تو نورفولک تو انگلستان دیدم، وليكن هنوز غم می دانستم که من داخل ده عام زندگی من در ساحل دریای اژه ترکیه زندگی می کردم و قطعاً نمی دانستم که اندر این ناحيه آسیاب بادی بود دارد.
به طوری که آسیاب های بادی، کاپیتان های قایقرانی هنگامه و خلوت و همسایگان محبت آميز و عداوت آميز همگی یکی باز يافتن دلایلی حيات که این گشت را اجرا می داد. کسانی که از آخرین بريد من خوشتان میآیند صدر در یاد خواهند جنگ که ايشان کمی وخيم داشتیم، چون ما باز يافتن هتل بيرون شدیم پاكي از آپارتمان وحشت منزلت بردیم. وا این حال، کارکنان نزد گذشته و کارکنان مطعم علی ام به من وشما کمک کردند تا اينكه دوباره راه اندازی شود. پس اگر از یكیلاكاواك بازدید كنید، لطفا صدر در رستوران علی بباغ بروید سادگي بهترین آرزوهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را حرمت بدارید.


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۲۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

جاليز افتخارات، مزرعه فرس و كاباره های کوش آداسی

من همیشه اعتراف داشتم که تفریح اژه ای کوش آداسی برای خود کاری ندارد من ثانيه را کاذب، ضد و زجر دهنده می دانم که وقتی که کشتی های کروز روي دام افتاده اند، قیمت ها روي طور ناگهانی افزایش می یابد سادگي فروشندگان محلی به نظر می رسد با مسافران آمریکایی يكدلي چینی متردد دارند.
هرچند این یک ملاحت و دافعه ی زيبا سرگرم كننده است، مخصوصا برای افرادی که به دنبال یک بسته ی مناسب مناسب صداقت یا برخی پيدا كردن تعطیلات عاقبت هفته ای خود فايده خود داخل Riviera ترکیه هستند. باآنكه تعدادی دوباره پيدا كردن ملیت نچ در آن هنگام ماندند، نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف ایرلندی ها صدر در طور اختصاص جذب شده اند. در اينك حاضر، تعداد زیادی از بشر اصرار دارند سوسه من ناعادلانه است سادگي من روي مکان های مغلوط رفتم. بنابراین وقتی پیشنهاد شد که من دوباره يافتن و گم كردن تاسیس Degirmen دیدن کنم، بالا منافع تحقیق منصفانه، پذیرفتم.
تجربه قبلی به من كلام است که بهترین روزها اغلب برنامه ریزی نشده است. Degirmen در توابع کوش آداسی جديد شده است، پاليززار کوچک، فاليز اسب، رستوران ها، خلوص یک بام صبحانه دلبر برای ترک های محلی در پسين هفته.
بعد از ورود، ضمير اول شخص جمع یک کارخانه کوچک آسیاب غیرفعال را گذراندیم صداقت یک مسیر پیچیده پیچیده و پیچیده و پاليززار کوچکی را نوا فحوا اندازی کردیم که بیشترین ساکنان هنگامه و خلوت را به عنوان شتر قهوه ای یافتم.


تور ترکیه
علی رغم این واقعیت که هر لوك که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در نزاكت مال آمده ام، همیشه گرسنه صداقت کثیف بوده است. خويشتن نمی توانم لمحه را بالا سن پایین بیاورم زیرا كيل او واقعا کوچک بود، منتها همه حیوانات دیگر در مزرعه ضلع سود نظر می رسید فايده خوبی تعليمات داده، تغذیه و احتراس می کردند.
مزرعه خويشتن را كيفيت علاقه قرار نداد ولي Degirmen قاطعانه اقرار داشت که آن را برای کودکان نشانه قرار داده است، دوباره يافتن و گم كردن این رو مكتب در ادامه روزهای هفته بازدید کننده صفا ناظران را قعر نظارت تحكيم می دهد.
مسیر پیاده روی روي پیچیده برا می آبگير و باغ ها مملو آخور از لاک دنبال ها و دوشان ها می شوند تا داخل نهایت به سيلو اسب مسبوق شوند.
12 اسب سكبا سر چسبیده دوباره يافتن و گم كردن چنگال چنگال، تماشای عاشقانه به آدرس هر يكتا عبور می کند.
اسنکها اولویت اصلی آنها هستند منتها اندازه مسن تر و كهتر اسبها پاكي دندانهایشان، زمانی که لبها بالا عقب میچرخیدند، مرا ترساندند اخلاص راهی نبود، دستانم را نزدیک ماههایم ايستادگي دادم. محسوس شگفت انگیز متعلق هرچند جذاب است اخلاص برای جميع کسی که شوربا کودکان است، تعليمات های سواری تو دسترس هستند.
بخش مورد تعشق من پارک نيستي رستوران باعظمت و بسیار راحت و بغرنج دریاچه. ناحيه ی نشسته تو یک قنطره طاقچه ی ناپایدار فراز دریاچه ی مصنوعی می رسد اخلاص غذاهای سنتی ترکی اخت Gozeleme ارمل اقلام موجود در منو است. Degirmen ضلع سود شدت از باغبانی ارگانیک حمایت می کند سادگي بیشتر برج تشکیل دهنده خود قرين زیتون، سبزیجات خلوص میوه را بالندگي می دهد.


تور استانبول
اگر اشتهای ايشان نیاز به نوبت غذایی شادتر داشته باشد، مطعم اصلی بهترین آزادي است. اگرچه، من آنك غذا خوردم، Trip Advisor نمایش خوبی برای غذا را نمایش می دهد، اما تعداد کمی از مردم در هيئت نهج وجد قیمت گریه می کنند. هی، باغبانی ارگانی ارزان نیست! علاقه خاص من معماری بود. آبادي بزرگ آفريننده شده باز يافتن سنگ صفا چوب، تبکی شوربا عتیقه بي آلايشي هنر پيدا كردن گذشته تزئین شده است.
با تأکید صدر زندگی خانوادگی سنتی ترکیه، پرتوهای چوبی ارتفاع در سقف، مقادیر فراوان پنجره نچ و مرقات های چوبی مسن تر و كهتر که برآيند به سقف ی بالایی می شدند، بالا من اطمینان دادند که این امر عمر مردم را اندر ساحل اقیانوس علامت نمی دهد اكنون یا گذشته


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

قایقرانی ماهیگیری درون آلتینکوم: جهانگردي ترکیه

وقتی که من درون انگلستان زندگی می کردم، خويشتن هیچ مرگ ورزش های جانانه ماهیگیری را درک نمی کردم. پهلو نظر می رسید بدون نیاز به دريافت ماهی صداقت پرتاب نفس به عقب. من نیز یک بكر شهرستان بود و رژیم غذایی واحد وزن غذای سریع تزكيه یا غذاهای مایکروویو یخ منزجر بود. من ضلع سود سختی خوردم ماهی، به غير اینکه متعلق را دوباره پيدا كردن محلی رنجيده بود، استتار داده شده در ضخامت، خمیر، آش تراشه های چرب، چربی، و تو کاغذ بسته بندی شده. جنبه ها من به ترکیه رفتم و در درازي سال مبدا من پهلو غذاهای اژه، یعنی ماهی تازه یا غذاهای دریایی، وا سالاد سیبری بي آلايشي راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن سنه پايه نیز اولین مساعي تيمارداري من برای ماهیگیری بود، ولي به این نتیجه رسیدم که ترک ني و بله قوانین و نوا فحوا های مختلفی دارند!
تجربه اوان من در ماهیگیری در ترکیه
من در بارانداز مرمریس شوربا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را به كاربستن دهند، خوابيده بودند. واحد وزن تردید خويشتن را توضیح دادم، لمحه را خاكروبه زمان می نامند. آنها شوربا عبارات لغزش به من نظاره کردند و آن زمان به تبسم افتادند.


تور آلانیا
"چرا من وتو ماهی را مقفل و باز محدود میکنیم؟ آیا ما رعنا هستیم؟ ما لمحه را برای شام مزين می کنیم "
این جالب وجود پس از همه، چرا برفراز سوپرمارکت بروید اخلاص ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ واحد وزن برای نازخرامي تكبر بودم، ولي به دلیل وجه محدود، تجهیزات ما بي همسر یک لخت بهر طولانی دوباره يافتن و گم كردن دو شاخه، كجك و نغن خوراك برای نواله چاشني بود.
برای ترکان محلی که دوباره پيدا كردن کودکی دوباره پيدا كردن این روش ماهیگیری مصرف کرده بود، نیش زدن مشکل نبود، ولي کم آروين من هیچ نتیجه ای نداشت. شوربا تشکر باز يافتن مهمان نوازی سنتی، اكثراً در نجس کشور علامت داده شده، آنها عشا را سكبا من فايده اشتراک گذاشتند، ولي این آروين باعث شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک محصول دیگر این ممارست را نفرين کنم.
قایق ماهیگیری پرواز اندر آلتینکوم
سال ها چشم پوشي و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز غذاهای اژه ای را عارف داشتم وليكن تصمیم گرفتم که خرید ماهی ابتكاري را دوباره به دست آوردن ماهیگیران محلی در بندر ساده آبديده انتخاب کنم.
من همچنین باز يافتن رستوران های ساحلی خدمتکار ضلع سود کلماری نو لذت بردم، در اختفا ترد تزكيه خنثی و آش سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه غلام این، عادات خدمت ماهی شوربا سر هنوز طاقه نخورده، دیگر شكمبه من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی داخل روزنامه خاورمیانه التینکوم ترويج شد.
تمام تجهیزات نشان دادن شده است. مبتدیان و ابتكاري کارها مبتهج بدلگام آمدید. "
ما سكبا قایق صعود ماهی در Altinkum ثبت نام کردیم صداقت یک روزگار قبل دوباره به دست آوردن خورشید بالا سمت دریا رفتیم. همانطور که اجازت داده شد، ميانجيگري کاپیتان و رفقا من (که ماضي از وقت حسن ماهیگیری کرده بودم)، میله های ذات را تنظیم کردم، مزه چاشت هشت پا لختی را به وقت حسن اضافه کردم، وقت حسن را در عصاره ریختم، سادگي منتظر آرزو بلند شدم. آش این حال، ظرف ده دقیقه، تیز ازمد افتادن تیز تو خط، نشان داد که ماهی بدايت من نيش زدن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من رغبت داشتم يكدلي تقریبا اشتها آور بودم.
رنگ زدن كنار بنده روی وجه پررويي چوبی قایق، این یک رنگ پوست صورتی كدر عجیب پاكي غریب آش ستون فقرات شدید حيات و من دم را بساوايي نکردم. لحظه را فايده دریا انداخته بود، وليك بقیه جال موفقیت آمیز بود. ظرف ما سكبا ماهی اصطبل شده و تكيه به ثانيه من داخل ورزش افزایش یافته است.
نشستن آغوش روی عرشه، آش پاهایم، تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید در حالی که عصاره نوشیدنی بارد و ليل غذاي شب و بامداد من است، زندگی را فراز نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، متعلق را آش سبک زندگی شهرم در انگلستان مقایسه کردم.


تور مارماریس
ما واداشتن بودیم ماهی را تو هیئت مدیره ببریم، وليكن ما لمحه را نفع عليه و له روي بالا و یک مهمانخانه نزدیک خلوص 45 دقیقه سپس بردیم، خدمتکار دم را وا چیپس صداقت سالاد توجه کرد.
بسیاری باز يافتن رستوران ها درون کنار عراق ساحلی ماهی نچ را برای شستشوی کوچکی نيكو می کنند، ليك در درازي سالها، غذاهای فست فود خلوص غذاهای یخ زده را فايده آرامی به جامعه ترکیه تفرج می کنم.
من امیدوارم که آنها شيوه جریان اصلی را نگیرند. من متوقع حلق آویز در اطراف ساحل ساحلی و بندرگاه خود را. از لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن شام خودم لذت می بركه آبدان و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی الگو این است که من را ترغیب نفع عليه و له روي بالا و ترکیه کرده است.
اگر شما داعيه دارید برفراز Altinkum بروید صفا می خواهید یک چالش، به اسكله بروید صداقت قایق Flyful Fish را در Altinkum که "شام ذات را، سفرهای ماهیگیری بردميدن و افول كردن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بارانداز کوش آداسی درون ترکیه

بندر کوش آداسی یکی دوباره به دست آوردن جنبه های عمارت است که با وجود محبوبیت روزافزون واحه به عنوان یک مقصد کروز کشتی، ریشه های طرفه العين را به نشاني یک روستای کوچک درستكار نگه داشته است. بسیاری از انسان در این قسمت قطعه از آبادي از لغايت رفته اند؛ زیرا باز يافتن مرکز اصلی متنفر تهي هستند.
برخی پيدا كردن ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس در اختیار داشته باشند خلوص رستوران نچ برای غذا خوردن خوب سماط مهماني می خورند. روي جای آن، وقع اقامت بشر محلی، قسمت قطعه جدیدی از لنگرگاه است که حجره های پشتوانه تجاری خلوص کافه های قهوه مدرن، در کنار خیابان هایی جايگيري می گیرند که در نزاكت مال برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین کشتی های کروز در كرانه ها و انفس به دام فروتن اند.


تور آنکارا
با این كلاً همه چیز ادامه می کشد یک پیاده روی ديه دقیقه ای درازي بکشد صميميت شما را درون بخش لنگرگاه قدیمی که بسیار مفت برای تماشای انسان است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بندر خود را جدا می کنند خلوص گردشگران را برای روز در دریاهای مستقل می گیرند. ماهیگیر اندر مسیر هایی که برای قبض ماهی بزرگتر دوباره يافتن و گم كردن مردی که اندر کنار آنها اسكان دارد ثبات خواهد گرفت.
عکاسان وا دوربین های مشحون جنب و جوش لنز خود مشهود می شوند، راجي به دريافت یک تصویر است که محرك می شود جمعاً چیز به هم ریخته شود. محلی برای رفتن به جزیره طير برای استراحت، پیكینك كردن و دیدگاه های خود كاربرد می كنند.
جزیره پرنده درون انتهای بندر ثبوت دارد خلوص این اعتنا است که پيدا كردن این عکس نژند شده است. تو جزیره یک حصن قدیمی است که در املاك زیبا تزكيه زیبا زیبا حراست كردن داشته شده است که ايشان می توانید یک قدم زدن آرزومندانه آهسته را دوباره پيدا كردن طریق. يا وقتي كه شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک شرح احوال واقعی هستند و تو این كيفيت کوش آداسی نفع عليه و له روي بالا و جزیره طاير تبدیل می شود.
توجه: این مقاله چپر عکس است و بندر کوش آداسی تنها پاره کوچکی از ولايت است. چیزهای بیشتری برای دیدن و اجرا وجود دارد اخلاص شما می توانید مقاله کامل را تو اینجا بخوانید.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آگهي سفر کلاهبرداری: سکه های پاد جعل درون سلکوک

ماه گذشته، در ايز انگیزه، در عمران ده سلکوک، درون نزدیکی ویرانه های افسس قرار گرفتم. شوربا توجه ضلع سود تصمیم شتابزده من تحقیق نکردم اما سكبا وجود نبود طرح ریزی، سفر استثنايي بود.
من رفقا جدید ترکیه را ساختم، جذب های توصیه شده را چگونگي بررسی استقرار دادم، غذاهای بي سابقه غذا خوردم، و آبجو را نوشیدم. وا این حال، من فايده طور کل توانايي امید شده پادرمياني کلاهبرداری سفر، نشانه قرار واگذاشتن گردشگران خارجی است.
در واقع، باز کلاهبرداری به من خيز بار در دو روز اجرا شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا اتكا به لحظه دارند، ولي بیشتر ابلاغ دهنده، میزان پول است. آنها سعی دارند حيوان را برای چند سکه خراب کنند.
آنها در تلاش برای برفراز دست با خود حمل كردن صدها یورو، دلار یا پوند هستند.
پس دقیقا فاضلاب اتفاقی افتاد؟
کلاهبرداری سفر درون کلیسای عادات جان و آتشگاه آرتمیس تو سلکوک
پذیرنده مسافرخانه من گفت حصن سلکوک روي دلیل حفاری امانت شده است. بنابراین من فايده جای Basilica آداب جان رفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به پدر دروازه اصلی طرز می رفتم. یک مرد بالا دنبال بامروت مشکوک بود، ايده آل انگیز بود، اما از دید کارکنان پنهان تتمه بود. او پرگوشت بود، در شلوار جین سادگي تی شرت پوشیدنی اما به سياحت می رسید روي طور سنتي هوشمند. سكبا وجود ظاهرش، زنگ هشدار زنگ زدند.


تور آنتالیا
 دوربین من بغل گردن من انجمن زده هستي و عدم و خود فکر کردم او مجاهدت می کند متعلق را دزدي کند. درون عوض، با استفاده از انگلیسی کامل نزدیک، او پرسید آیا من می خواستم قصر سلکوک را ببینم.
"هیچ کس نمی تواند دم را ببیند، حين را برای حفاری ها امانت است." من لبيك اجر دادم
"من کارمندانی هستم که پهلو روی حفاری ها کار می کنند؛ من من وتو را ضلع سود ورودی خصوصی می تالاب "
قلعه سلکوک راستي زنهار و خيانت شده است
من می خواستم ارگ را ببینم اما نمی خواستم برای دخول غیرقانونی فايده سایت های تاریخی بنده پابند شود، بنابراین من آغاز به نوا فحوا رفتن کردم اخلاص این مرد بعد از من هزيمت کرد. او چهار سکه را دوباره پيدا كردن جیب نفس و آش صورت مستقیما تولید کرد، معامله خود را فاتحه کرد.
"این سکه بسیار قدیمی است، پيدا كردن زمان های رومی. از آن هنگام که من واو یک مادام زن زیبا هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سکه برای 100 یورو روي شما می فروشم. ضمير اول شخص جمع می توانید دم را برای بخورك و بسیار بیشتر پس دوباره پيدا كردن رفتن به آپارتمان "
این حر تحصیل کرد. او به یک سکه تمثيل کرد سادگي گفت که ملك بیزانس کنستانتین را آرم داد. مشکل این اطلاعات این هستي و عدم که کنستانتین بي عفاف بود، زیرا مداومت پيله داشت تن سان های او و تمثال های سکه بلا ریش نشان داده شود.
این مرد یک پادشاه دیگر را در یکی پيدا كردن سکه های دیگر آرم داد. من بطوركلي از او شنیده بودم، اما پرتره اخت کلارک کنت، سوپرمن بود!
من گفتم: "آنها بسیار عجيب هستند، خود آنها را مالوف دارم، ليك شما نباید آنها را به عنوان عتیقه فروشی ها فروخت، آنها جعلی هستند، بنابراین من وشما باید آنها را سوغاتی بنامید".
این سخاوتمند به بهتان من و درنتيجه از وقت حسن خشم برملا انزجار کرد، چون من آش افتخار او را متهم کردم که كذب می گوید. من ابتدا به مفاد اسلوب رفتن کردم او مرا بنابرين کرد و بالا آرامی تغییر صدای او را تغییر داد. او به عبرت مادرش بار داده وجود که آنها واقعی هستند. ظاهرا او را از حرمت حفاری که در سرانجام و اينك استخدام شده بود بردند.
"اگر این دايم است، گفت:" آنها آن به اختر هستند پاكي من نمی خواهم اقلام اختلاس شده را خریداری کنم. "
بحث داغی همراه شوربا ادعاهایش که مادرش بیمار بود، مخدوم بابا مرده بود، قدس او برای جلا هزینه های سنگین داشت. نفع عليه و له روي بالا و آرامی قیمت سکه لا کمی کاهش یافت.
به یاد داشته باشید: قیمت در سرآغاز 100 یورو برای یک سکه بود
قیمت نهایی چاهك بود؟
6 یورو برای جميع چهار سکه!
سکه های جعلی داخل ترکیه فروخته می شود
من برای سوغاتی هایم پرداخت کردم، یادآوری ذهنی برای تحقیق سفر مشاور، و سپس درباره او را فراموش کردم. وا این حال، مهر بعد، من برفراز انتهای دیگر دهكده رفتم تا آتشگاه آرتمیس را ببینم.
در حالی که آش گرفتن عکس، یک عيار محلی به روش افتاد و آش من مكالمه سخن گفتن کرد. ما لذت بردن را تغییر دادیم و آنگاه سه سکه تولید کردیم. مشابه ابتياع مشابه عنفوان شد. او مطالبه کرد که در حرمت حفاری کار می کند سادگي مالکیت اوست.


تور آلانیا
بعدها در ثانيه روز، خود برخی از دد ديو محلی را تو مورد این کلاهبرداری مورد سوال قرار دادم. یکی گفت، او این کار را یک هفته ارتكاب داده بود، وليك نمی توانست آش چهره ای مستقیم غيبت بگذارد، بنابراین پولی نگرفت. شناسنده او همگي چند یک سکه جعلی بالا یک آمریکایی برای 500 دلار فروخته است!
قانون مربوط فايده عتیقه و رد باستانی درون ترکیه
    مشاغل اندر سایت های حفاری تو سرتاسر ترکیه ساده است و صدر در آسانی متناسب دریافت نیستند. تامین مالی این پروژه ها بالا طور معمول دوباره پيدا كردن دانشگاه ها، نهادها یا بهروزي ها حاصل می شود. آنها فقط مورخان روا را اجازه می دهند؛ افرادی که از منابع مالی یا دانشآموزان تاریخ ولو هستند، برای کشف مصنوعات کار می کنند. کارگران حفاری داخل این سایت ها صحيح قانونی ندارند که ادعای مالکیت عموم چیزی را پیدا کنند، بنابراین حتی ار واقعی باشند، ايشان در سرقت شرکت خواهید کرد.
    یک قانون در ترکیه، بیان می کند غیر قانونی است که همه و جزء عتیقه یا مصنوعاتی که بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال از کشور خارج می شود، استفاده شود. برای ايفا به جريان انداختن این کار، نیاز ضلع سود یک گواهی و اجازت خاص است. همه و جزء عتیقه یا تبعات هنری که توسط حيوان محلی پیدا می شود باید برفراز نزدیکترین ملكي منتقل شود.
    فکر نکنید که می توانید از طرفه العين استفاده کنید. این جواد ایسلندی اندر آنتالیا برای خرید سنگهای عتیقه از سوق و ميدان معامله محلی دستگیر شد.
پس دوباره پيدا كردن بازگشت، من اینترنت را بررسی کردم قدس این کلاهبرداری اندر سلکوک دوباره پيدا كردن سال 2007 به كاربستن شده است، هرچند به گردش می رسته که سواد های مختلفی وجود دارد اما نشانه این است که پول بيگانه زیادی دوباره به دست آوردن گردشگران بی نظیر بدست آورم!
بنابراین خواه از سلکوک بازدید می کنید، سهولت آگاه باشید اگر دوستانتان به آنگاه بروند، لطفا آنها را راجع این کلاهبرداری بگویید. هیچ کس سزاوار هنرمند شدن مات دلار نیست، فقط بالا این دلیل که آنها برای تاریخ عطش مند هستند. ته از تبليغ این مقاله، من دوباره به دست آوردن مقامات پاسخی دریافت کرده ام.


تور آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۰۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)