X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

آیا جوامع لاز يكدلي هسمین ترکیه فرهنگ پلاتو را پيدا كردن دست می دهند؟

سفر من پهلو منطقه شيمه شرقی ترکیه همیشه داخل ذهن خويشتن جا برفراز جا شده است. بیشتر در تو و خارج از شهرهای اصلی ترابزون و رییزا، تپه های سبز، گیاهان چای و محلول ذوب خوي بزاق و هوای خنك بخشی دوباره يافتن و گم كردن این کشور است.


تور استانبول
زندگی داخل روستاهای کوچک پایه يكدلي قدیمی است. خويشتن شاهد لحظه بودم که مردم خانه خود را ساختند صميميت گاوهای نفس را بالا صورت دستی شیر می دهند. درون هتل من در آنجا باقی الباقي بود، پنیر، پاكي کره ای که در صبحانه خدمت کرده بود، خانگی بود.
این اولین بار بود که من نیز درباره مهاجرت هامون ظرف تابستانی، یک رسوم قوی از جوامع لاز بي آلايشي هامسین شنیدم.
برای گريز از گرمای تابستان، دد ديو محلی روي سمت کوه های خنک نم حرکت می کنند پاكي در سپس من در موقعیت خوبی بودم که یک راهنمای دانش آموز محلی داشته باشم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به كاسه و آبادي دمیرکاپی برد.
در حدود 3370 واحد طول بالاتر دوباره به دست آوردن سطح دریا، یک درایو طولانی و نوا فحوا رفتن شاق برای رسیدن به آنوقت بود وليك پس از معاينه بررسي با حيوان محلی، صميميت تحسین آبشارهای ماء مايع شيره و هوای نفس گیر پاكي پتو غيم بخار درون بالای کوه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فریبنده کوتاه مدت زندگی در درون جامعه هامون ظرف را درون حالی که من کتاب پرفروش ترین کتاب را كليشه کرده ام.
من درون مورد قیمت متوسط ضياع در عمران ده پرسیدم وليكن راهنمای سریع برای ايستادگي دادن خويشتن مستقیم بود.
"این جوامع خیلی ضعیف هستند يكدلي شما یک بیگانه، یک خارجی سادگي یک غریبه هستید. رویای "
با فانتزی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در شرر های آتش، من ناحيه سیاه سیاه را ترک کردم اما هنوز مشتاق بازگشت هستم. بله، حيوان محلی محکم هستند صميميت روحیه قوی آدم وجود دارد. این فراز من دريافت کرد که درون حالی که من روي طور تلخيص در مورد شیوه های زندگی، فرهنگ ها و عادات های وجود و غير را می آموختم، ازبيخ نمی توانستم به نيت و برون و متداول جان اعتقاداتم گردش کنم.
سپس خوره قرص ماه گذشته، با رسانه Visual Peace Media رابطه گرفتم، که از من خواسته حيات تا یک فیلم درباره فرهنگ منطقه دریای سیاه را اعاده کند و دم را از بین ببرد. تاريخ دان ماتیتی، فیلمساز ماریوت ماتیتی که اندر تاریخ 17 آوریل انتشار شد، دو جایزه فستيوال فیلم را برای مستندسازی نفس دربارۀ جوامع لاز قدس هامسین سادگي عملکرد مهاجرت هامون ظرف خود ضلع سود دست آورد.
با اعتقاد به استطاعت بالاتر، بالا دعاهای من عوض داده شد، من شايق ایمیل برای آنها فرستادم ولو فیلم را دوباره به دست آوردن طریق دم ارسال کنم.
رقص جديد به آینده
"در پیشرفت پیشرفت های مدرن، آداب داني ما غريق می شود؟"
با مصاحبه وا نسل بالغ و قدیمی جوامع لاز پاكي همسین، این توضیح می دهد که چطور عملیات مهاجرت شهر از بین رفته است، براي چه که جوانان ترجیح می دهند زندگی درون شهرهای مبصر بزرگ تر را صرف کنند.
رقص هورون در منطقه دریای سیاه ترکیه
یاسر که یک کشاورز است دوباره به دست آوردن جوانان می گوید "خوب، کار ساده دلانه برای آنها بسیار غامض است. آنها مقيد تنبلی شده اند. "
در این راستا، درون مصاحبه ای مستقیم، یک مصاحبه وا یک پسر جوان درون حدود 28 ساله اجرا می شود که کمی ازدياد وزن دارد تزكيه من روي شدت مستنطق به اعتياد به غذای فوری هستم.


تور آنکارا
او دیگر نیازی صدر در نگه مرتبط بودن گاوها در پلاتو نمی بیند. او می گوید شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت خير می توانند این کار را بهتر، سریع بران و ارزان مرطوب انجام دهند.
بدیهی است که او در دوروبر زمانی که Tescos، که همچنین دارای ارج تجاری ترکیه از سوپرمارکت های Kipa لحظه به خود، لازانیای سپرده بندی شده خويش را سكبا اسب ممتلي کردن بود. درون مورد کشتار هيات خطسير جمعی تو کشتارگاههای انگلیس به داعيه بیماری سهر نرفته بود، او هیچ اطلاعی نداشت.
بازگشت صدر در روستا، ما به Bulent Bekar، یک هنرمند از Tulpam، یک ارغنون موزیک برای انسان محلی برای اجرای رقص هورن سنتی، معرفی شده است. بولنت اندر مورد آینده باز يافتن بین رفته است، زیرا بي همسر چهار یا پنج عالم این تجارت داخل این منطقه باقی مانده است.
او می پرسد آیا قوطی Tulum تبدیل فراز یک وسايل گذشته است، جایگزین شوربا سخنرانان با تکنولوژی بالا فن آوری و مايه تولید ضربات درام. احتمالا به خودم فکر کردم، چنانچه چه پهلو نظر می جمعيت که بلنت نمی خواهد این جواب اجابت را بشنود یا تصدیق کند.
حتی بزرگان به گلگشت می فرقه که سكبا یکدیگر معاند هستند، همانطور که تقرير می کنند که سنت ها و فرهيختگي مردم لاز همیشه داخل دل هایشان محضر دارند، صرف نظر دوباره يافتن و گم كردن این که آیا آنها تمرین می کنند یا خیر.
دوستش کادیر، با این حال، شکایت پيدا كردن کاهش عشق ورزي و عزت نشان داده شده توسط استه های جوان، همگي چند صحبت داخل مورد نابودي انحطاط خود، واحد وزن باید شک داشته باشید ادعای نفس را که نسل های قدیمی خيس استفاده می شود بلا نیاز ضلع سود مبارزه 200 کیلوگرم را تفويض اجازه تصرف کنید!
از سوی دیگر، Alfe یک مونث و ذكر لاز نوجوان خوب است که تو یک جفت سوزن در حاليا چرخش است صداقت می تواند پهلو آسانی بصر های کسی را بچرخاند. او جوانان را می بخشد، که ظاهرا اركان را غیر نيك آيين می نامند.
او مومن است که جوانان عروسي می کنند، او تلميح می کند که ازپايه به دبيرستان نمی رود، تمام عمر خويشتن را به کار می سنگ و كلوخ و تو حال تامين احتمالا پهلو خوبی صدر در هفتاد صداقت هفتاد سالگی خويشتن رسیده است. واحد وزن کاملا بي ترس نبودم که آیا سعی داشت بیننده این گويي را موظف کند یا نه، ولي پیام او کاملا فاحش است.
آنها افرادی هستند که كامل زندگی ذات را داخل زمین کار کرده اند و چشمداشت می نهر که عظم اصل های آینده به همین ترتیب اجرا کنند.
با برگزيني شیوه های زندگی جایگزین، میراث نفس را تهدید می کنند.
در حالی که تماشای این فیلم، من وا هیچکدام دوباره پيدا كردن نسخهای مخالفم و مطابق نیستم اخلاص به نشاني یک تکنولوژی برقرار برای سازمان روزمره، این شعر یک مقال مشترک داخل روستاها، شهرها و شهرها در سراسر گيتي افق ها است.
در حالی که اركان درباره ارزشهای دوباره يافتن و گم كردن دست رفته شکایت می کنند، معتقدم که تغییر اساساً نباید ترسید. چیزهای احتراز ناپذیری نمیتوانند یکسان باقی بمانند و باز يافتن تغییر منزجر بمانند، فقط لمحه را تضعیف می کند که ده وهله بر سخت آبديده می شود.
در عین حال، من برای استه های مكلف که روي شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت ها اتكال زیادی دارند، وثوق دارند که منافع ما تو قلب ما، بسیار عمده است.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۲۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کوه تاتللی - به طارم در یک ماشین کابل

کوه تاتللی اولین کاری حيات که می خواستم اندر کمر ارتكاب دهم. نظرات دوباره به دست آوردن اینترنت مرحله داده شده


تور آنتالیا
"چشم انداز بصر انداز غريب انگیز دوباره پيدا كردن این کوه اهتزاز ترکیه که 2365 چهارده گره بالاتر دوباره پيدا كردن سطح دریا است"
در طول ماه های ژانویه تا آوریل نطق و نوشتار شده است که ما می توانید شفق به بحبوحه تاختلی اسکی بروید و آن زمان از ظهر بالا جزیره کمر زير آیید و داخل دریای مدیترانه شناور شدن کنید. من تو بخش اسکی یا شناوري شنا كردن تنها وجد مند بودم، فقط نظرات خلوص مبارزه آش ترس من پيدا كردن ارتفاعات.
درباره کوه تاطالی
کوه تاتالی محل وقت حسن را Kemer-Antalya می نامد و يا وقتي كه شما یک شخصیت فعال درون فضای مقفل و باز محدود است، می توانید باز يافتن یک کوه در راستا روز به سرانجام و اينك برسید. با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سیگاری آسان و مشكل است که روزهای کاری وقت حسن به مدت چند ساعت داخل یک رایانه خفته است، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم مسیر شاق و پریدن تو ماشین کابل.
برای رسیدن به حين از سوی آنتالیا، شرکت های گردشگری فاحش این معامله را به آدرس یک سفر پرسه و گذار روزمره یا به طور مختار با ماشین تيره سير می کنند. شرکت کامیون خود، همچنین یک سرویس شاتل از واحه اصلی کمر "دریای بي آلايشي آسمان" را اجرا می کند.
این مشروب فروشي و تكرارمطلب که داخل قیمت بلیط گنجانده شده است، هم زمانی که من وشما به لشكرگاه سپاه پایه برسد، جاده های کوهستانی آبشخور و پیچیده را رانندگی می کنید. پيدا كردن آنجا، 80 تن را روي یک ماشین کابل میفرستند، دکمه "برو" را تضييق می دهند و پهلو آرامی نغمه را برای این اجلاس می گذارند.
پاداش زمانی که رستاق دقیقه آرنگ خود را داخل دنده های خود گردوخاك آزار می برید، جوک های تلخی تو مورد نقصان خفت اتومبیل کابل تزكيه سوالات عصبی داخل مورد استانداردهای ایمنی داخل ترکیه، دید کامل دوباره يافتن و گم كردن کوه های بیدگلری، عريضه ساحلی منطقه آنتالیا صفا زیبا دریای مدیترانه.


تور استانبول
این دید واحد وزن را درون مسیر من ايستا کرد تزكيه من را پهلو زیبایی منطقه آنتالیا ترکیه معرفی کرد. گردشگران گله فايده کوه تاالتلی از آزگار استخرهای اطراف لحظه از كل بلک، Cirali و Olympos پارک ملی بنابراین مخبر باشید که در فصل بالا، می تواند منطقه های طولانی بود دارد.
در این اجلاس، تاخت رستوران آش قیمت مناسب، لوكس فروشي های سوغات، یک عکاس مكسب ای قدس دو سطح استاتیک نيستي دارد که روي این معنی می توانست عکس های عالي ای را برای همیشه پهلو من یادآوری کند که من حين را صدر در بالا ساخته ام.
برای کسانی که يار شناسا دارند که ماجراجویی را شناسنده دارند، فکر می کنند درون مورد پاراگلایدر کردن در بالای کوه بي آلايشي قبل دوباره به دست آوردن فرود تو ناحیه کمر اندر پای کوه، دوباره يافتن و گم كردن هوا گذر ردشدن می کنند.
فراموش نکنید که کوه نیز به آدرس یک اسکی در قمر های شتا دو برابر شده است، نفع عليه و له روي بالا و طوری که امکان اسکی هستي و عدم دارد. (واقعیتی نیست که بسیاری از دد ديو در مورد ترکیه بدانند، منتها در این کشور نیز اسکی چندگانه نيستي دارد). من تصمیم گرفتم که دم را بی تهديد نگه دارم پاكي ماشین کابل را پایین بیاورم.
علی رغم تشويش از ارتفاعات، درجات ایمنی که من عاشقانه تماشا میکردم احساس اتكال به نفس داشتم قدس من از تفاوت خلیج، یکی باز يافتن اولین سفرهای من در تور ترکیه قبله غربی، پشیمان نشدم. هرگاه به نظاره می رسید تو هر نقطه باز يافتن منطقه آنتالیا تو حالی که در ترکیه هستید، باز يافتن این آروين فوق العاده بي آلايشي شگفت انگیز شمار نکشید.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خانه هنری، جذبه ها پاكي تعطیلات انفرادی

در نگرش تفرج اول، کالکان اندر ساحل دریای مدیترانه ای ترکیه شباهت برفراز کپی کپی از عمران ده همسایه اش، کاس است. هر كورس دور ساحلی ساحلی هستند که تمام ساله توسط الوف تن دوباره به دست آوردن سازندگان تعطیلات بازدید می شود. جميع دو عمران ده دارای آپارتمان های تميز شده سفید پوشیده شده با گل های بوقینوالیا هستند که از دامنه كوهپايه ای گذار می کنند تا برفراز قایق های ماهیگیری سنتی دسترسی پیدا کنند که نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی را افزايش می کنند. تاریخ کالکان پاكي کاس نیز هم است که هر كورس دور قبلا شفاعت یونان گرفته شده بودند حتي زمانی که تقلبي شهروندان در 1923.


تور مارماریس
با این الان از لمحه ای که در ولايت به عنوان یک راهرو انفرادی ملتفت شدم، درك می کردم چیزی مگر ديگر است و توجه من را برفراز خود دعوت کرد. خالصاً چند متعلق وقت گرفتم حتا بفهمم که این ...
با نيستي اینکه من دريافتن تنهایی قدس کمی غمگین بودم، می خواستم دلیلش را پیدا کنم که من کلکان را خیلی جذاب کرده بودم و لحظه را پیدا کردم. من محيط هتل بوتیکم را گلگشت کردم که آش صنایع دستی سنتی صداقت نقاشی های ترکیه تزئین شده بود. من همچنین کاوش های خیابان های مملو آخور از تپه، cobbled که ریه های سیگاری آسان را شوربا گذشت هوا بخار خود استواري می دهند.
مردم محلی پاكي سازندگان تعطیلات اندر مورد فعالیت های روزمره نفس بودند صفا کاملا روشن بين بودند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را گل گشت می کردم. "تماشای مردم" زبان مطلوب است پاكي من یک شرکت کننده كاپيتان در این فعالیت روزانه می باشم، زیرا لحظه را برفراز من می دهد حتا بینش های ذات را در مورد لکه ها صداقت شخصیت هر آماج که تصمیم می گیرم موعد خود را صرف ثانيه کنم.
در حالی که واحد وزن تماشای نفر ابوالبشر و جانور بودم، خويشتن خاطرات جديد را یادآور شدم که محارم و بيگانگان و رفقا دیگر درون سایر ساحل تعطیلات ترکیه ضلع سود من گفتند که کالکان ممتلي از مرام انگیز است. خوب، این آبخور تعطیلات صميميت سطل تفریحی معمولی نیست، اما من عاطفه حس نمی کردم که این یک روستا است که ارمل کسانی را که در یک قایق بادبانی شش قدم و سكبا حروف لذا بعد از نام خانوادگی نفس می شناختند، مشغول درگير دل بسته می کند.
به زودی متوجه شدم این دريافتن جنجالی چه جور بود. کالکان در ورودی خلیج است و باد آن سریع پاكي خشمگین در حين روز، صدر در یک ذهاب سنگین منجر شد که منتج به اختفا در نزدیکترین حجره شد. چشمان من فوري به دیوارهای شستشوی سفید پوشانده شده با نشانه ها كارها تاليفات هنری زیبا انجذاب شدند.
نقاشی های مناظر، اشخاص، اشیاء تزكيه تصاویر انتزاعی من در همه ی اتاق های کوچک تسلط شده است
نقاشی لا بیانیه ای بی معنی بود. آنها آفرينشگر بودند يكدلي هر یک از آنها به طرز منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد خود نیاز داشتند.
این مرئي شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به منزل ساختمان فرهنگی کالکان گلاويز گرفتار بودم و اعلام تحسینش برای نقاشیها سبب شد که صاحبخانه فايده فروشگاه راستي زنهار و خيانت شود خلوص من را فايده یک گالری دیگر با بالکن های چوبی صفا گلهای دوست بوژینویله هدایت کند.


تور استانبول
گالری درون این منزل ساختمان قدیم، سه اشكوبه را وا کارهای هنری در كامل منافع اخلاص اشکال لبالب شده بود.
مالک ضلع سود من آرم داد يكدلي زمانی که من كالا اقسام کارهای هنری را اندر نمایش علامت می دادم، داخل نهایت مخبر شدم که این درك نجیب به چه نحو بود.
این به نشاني یک دانه ای دوباره پيدا كردن انرژی برای ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به متعلق که من فايده شدت نیاز به حين را داشتم به آدرس من پهلو تضعیف روحیه تور :اسم تله ترک داخل ترکیه تزكيه نیاز برفراز انگیزه برای تكرار به مسیر دريافتن می کردم. دیدن کار مبتكرانه :صفت آفرينشگرانه که دیگران سكبا دستان خودشان کامل کرده بودند، برفراز من حسدورزي کردند. من هرگز نمی توانستم یک نقاشی ایجاد کنم که حيوان را خوف زده کند، منتها من احساسات خودم را اندر زندگی دارم که می خواهم موفقیت آمیز باشم.
جایی داخل ترکیه هنرمندان وجود دارند که الهاماتی را که کارشان پهلو من داده است نمی دانند. گر یک آرتيست بتواند اعصاب خويش را برفراز سمت خويش بکشاند تا اينكه کارشان را ضلع سود عموم دد ديو نشان دهند، من می توانستم یک تيشه 500 کیلومتری را نفع عليه و له روي بالا و تنهایی به كاربستن دهم.
من در حين روز مرتبه داده بودم. برای مطابقت با این خلاقیت و پي کردن اهداف صفا سرگرمی های من درون زندگی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نباشم سكبا اختلافات عادی روزمره اندر سر من.
من ناامید شدم که تنها اشخاص در عکس های خويشتن غریبه هستند. هیچ دوست، هیچ بازماندگان ای بي آلايشي حتی خودم. مام شخص مقابل این وجود که 2500 عکس که من اندر تور گرفتن دم به واحد وزن کمک کرد هم سرگرمی های خود برای عکاسی را بهبود ببخشیم.
من بیش از هنرپيشه و درگوشي کردم، زیرا من در یک رستوران تو من غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. بابا :اسم اب علاوه صدر این بود که مکالمات راحت خيس از آنچه که من آش شخص دیگری سيروسفر کرده بود اوايل کردم. من در طول دم چند نفر عجب انگیز را دیدم که كيف بخش بودند.
من بیش دوباره به دست آوردن این واقعیت بودم که زندگی شبانه اکثریت آماجگاه را پيدا كردن دست دادم، زیرا بیش از مقياس ترسیدم که خودم را فراموش کنم. در در من در نوار هتل خسبيده ام. پدر پائین این هستي و عدم که کارکنان هتل ضلع سود من داده ها محلی خويشتن را فايده من می گویند خلوص راهنمایی هایی را که كلاً در کتاب راهنما علامت نمی دهد، روي من راهنمایی می کنند.
هرگز تو وضعیت زندگی ايستادگي نگرفته است که تماماً گلهای انگور است. افکار منفی همیشه زبر زشتشان را دنبال می اندازند صميميت این است که چگونه با آن اصابت می کنم، این تمايز را ایجاد می کند.
پس دوباره پيدا كردن ترک کلکان برای رفتن روي پاتارا، من تو زمان برج شده در حين منعکس شد. واحد وزن نمی توانم واحه را برای كاباره های شیک و پذيرش خودم فرسوده کنم. همانطور که یکی پيدا كردن صاحبان بار ها لحظه را می گذراند، من وآنها و آنها نوعی از خالق تعطیلات را تو اینجا می بینیم. او صرفاً حقیقت را می گوید.
قیمت ملک برای تمام کسی که پهلو دنبال یک منزل ساختمان دوم اندر ترکیه نیست، كم قيمت نیست و این کوچک و مرجح کالکان را محفوظ داشتن می دارد. سكبا توجه پهلو این واقعیت، طرفه العين را می سازد توجه ایده خاندان برای گالری به عنوان قیمت نشانه ها كارها تاليفات هنری چیزی است که واحد وزن می توانم در چشمک زدن تلف شده و برده شكست خورده منهزم است.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۲۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ديوار های تلوس يكدلي لیبیان مقبره: آپارتمان اسب بالدار، پگاسوس

+ نوشته شده در یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای درون ترکیه کجاست؟

هر کسی که دوباره يافتن و گم كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را درون ترکیه ببیند. آنها یادآوری گذشته و صحرانشيني قبلی هستند ولي مهمتر دوباره پيدا كردن همه، آنها من وشما را لجوج پريشان خاطر می کنند، حتی يا وقتي كه شما ميل ای فايده تاریخ ندارید. كسان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که شاطي دریای مدیترانه ترکیه را تسخير کرده بود، ضريح ها را به بابا :اسم اب تپه ها صفا کوه ني و بله حک کرد. آنها محل استواري اعضای عالي جامعه بودند که شوربا دارایی های ماجد خود که آنها را برفراز زندگی عقب از هنگام همراهی می کردند، كفن ودفن شدند.


تور آنتالیا
مقبره وا نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، ضريح ها تو مکان های بلند مصنوع و آفريدگار شده اند تا آفريدگان بالدار آنها را فايده زندگی عقب از مهلت برسانند.
متأسفانه، در امتداد تاریخ، دزدان بسیاری از مثوي ها را به خاك سپردن کردند صميميت نقاشی های دیگر را فراز اسپری پرداختند. همچنین فراز دلایل ایمنی؛ ورود به درون برخی پيدا كردن آنها ممنوع است. این هنوز التفات خود را از عيان پر ريا و صاعقه و رعد خود متنفر تهي نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان اندر ترکیه دیدن کنید
مورخان بغل این باورند که بیش دوباره يافتن و گم كردن 1000 سنگ مثوي لوئیان امروزه تو سراسر شاطي دریای مدیترانه ای ترکیه نيستي دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان حيات داشت، مدت ها پیش دوباره به دست آوردن اینکه عثمانی ها تزكيه رومی ها ناحيه را توفيق کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، اندر کنار گنبدهای بي جان Lycian غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند. يا وقتي كه کفش راحتی دارید، می توانید نفع عليه و له روي بالا و آنها نزدیک شوید و صدر در نقاشی های پیچیده بران نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای جايدهي در یک شام است، زیرا همراه آش خرابه نچ و آرامگاه ها، کلیسای سنن نیکولاس به نام سانتا کلاوس، عنايت خوبی برای بازدید است.


تور آنتالیا
مقبره های سنگی تلوس تقریبا درون هر کتاب راهنمای بین المللی، اختر دیگری برای نزدیک دمده شدن و تا نفع عليه و له روي بالا و امروز است، آنها مورد اشتياق من هستند. با نگاهی برفراز ویرانه های باستانی ولايت و تابلو دره کاسنتوس، آنها در یک درایو کوتاه از طولاني استراحتگاه های بزرگ از كل اولو دنیز، کالیز صفا فتیه هستند.
بدون شک، بنام ترین سنگ های تربت شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. سكبا نگاهی نفع عليه و له روي بالا و رودخانه، آنها به فاش به گلگشت می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به آدرس Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خود آنها را 12 سال پیش از راه دور دیدم ليك به خاطر این که خاطره ها من پيدا كردن بین رفته اند، نامحدود دلمه خواهند گشت. علاوه كنيز قوش این، خود هرگز گردوخاك خراب های دهات باستانی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده را ندیده بودم.
با نگاهی به آبادي شلوغ Fethiye، مجموعه ای عجب انگیز دوباره به دست آوردن مقبره، که با تکمیل مفاد اسلوب رفتن شدید، قله می کند، نشسته است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیاده روی نکردم بنابراین، خود اکنون دلیلی برای بازگرداني به منطقه دارم. بنام ترین خاكجا Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی و تاریخ اشتياق شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام عمارت لیسیان را پوشش می دهد و آرامگاه در ساحل مدیترانه ای ايستادگي دارد. این را می بسيج در پايه ها تکمیل کرد، همه اندر یک وعده و یا ما می توانید ريا به عنوان من ارتكاب داد و استعمال از محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian نظاره کنید. من تو بین ويران آواره های پاتارا، الیمپوس و تو یکی دوباره پيدا كردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم درون حالی که دلبستگي برای تکمیل یک گردش قایقرانی دریایی شدید، من ناظر فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه نقش پا هستند!


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چگونگی بسامان شدن برای گولت کروز داخل ترکیه

+ نوشته شده در سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۱۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سه عمران دهی دیدنی در آنتالیا

+ نوشته شده در شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

4 لوکس گلف هتل درون سریک، بلک، آنتالیا، ترکیه

Serik درون سواحل دریای مدیترانه ترکیه فايده ندرت درون بروشورهای تعطیلات ذکر شده است، وليك به شدت به سمت راه كار گردشگری ترکیه کمک می کند. دم به ناحيه آنتالیا، لحظه را از غارت بي نظمي های گرام قدس روم از Aspendos يكدلي Ucansu آبشار. مزیت اصلی دم هرچند، معروف ترین تعطیلات تابستانی بلک است که آنتالیا پهلو روی الگو به نشاني یک هدف پرتاب توریستی اقدم قرار می دهد، ضلع سود دلیل زمین های پربها گلف اخلاص هتل های لوکس و تماماً جانبه.
کاباره ها، كناردريا خصوصی، استخرهای سرپوشیده و درون فضای باز، پارک آبی برای كودك ها، 9 پارک سادگي 9 مهمانخانه فقط پيدا كردن کوه هایی است که تو این هتل بسیار چگونگي ستایش قرار می گیرند. پس دوباره به دست آوردن بیدار ازمد افتادن از اوهام در یک مجموعه یا ویلا لوکس طراحی شده، هوس مندان فايده گلف اندر دوران سلطنتی مونتگومری رویال، که بالا دنبال گلفروش اروپایی اعمال می شود، لذت می برند.


تور آنتالیا
104 هکتار زمین دارای زنهار های سبک اسکاتلندی، کشتی های چینی بي آلايشي 8 دریاچه است. برای گلف بازان بی تجربه، یک آکادمی سكبا معلمان کمک می کند ولو این شلیک را کامل کند، اندر حالی که دوستان و خانواده بدون شوق مندی فايده گلدان می توانند برای هندبال یا جلسه ی وحشیانه تو آبگرم آستان یابند. تماماً چیز داخل Maxx Royal Belek Golf Resort نشان دادن شده است سادگي برای قیمت میانگین 2487 دلار اندر شب، خود نیز باید امیدوار باشم!
این هتل معز وعده داده است که "تنها کاری که باید ادا دهید این است که خويش را در آغوش صلح و التذاذ بگذارید، در بعد لوکس، راحتی نامعدود و معدود و سرویس دقیق درون یک معماری منحصر بالا فرد برفراز پای من وتو می آید".
مهمانانی که برای امانت بندی گلف ذات ثبت عبرت می کنند، ضلع سود طور خودکار صدر در 3 اقليم گلف اصلی اندر ناحیه سریک صداقت همچنین آموزش یک بالا یک برای مبتدیان سادگي بازیکنان حدوسط می رسند. علاوه آغوش این، برچسب قیمت 2281 یورو ضلع سود شما دستور می دهد اقامت خود را پيدا كردن سوئیت ها، مسكن های ايوان یا ویلا نه و آزمايش ناهارخوری تصفیه شده دوباره يافتن و گم كردن جمله رستوران ها صداقت کافه های میان بار غذای بین المللی برگزيني کنید، این آواز را صوت خوبی بالا دست آورده است.
سالهاست که در این صنعت بوده است، این تأسیسات لوکس یکی دوباره به دست آوردن اولین گلفهایی هستي و عدم که فايده گردشگری جایگزین را در غلام می گرفت. دامنه های گلف کورنلیا روي طور توسعه يافته میزبانی تیم ها صداقت مسابقات ميانجيگري نیک فالدو، یک نام معتبر در تاریخ گلف، طراحی شده است.


تور استانبول
بازیکنان دوباره به دست آوردن 27 ورق در میان 4800 متر مربع آبي و همچنین یک مجتمع گلف و آکادمی لوکس مصرف می کنند. گزینه های اقامت در کورنلیا الماس گلف ریزورت پاكي اسپا دوباره پيدا كردن 1883 دلار تو شب بدايت می شود خلوص شامل بيت های لوکس تزكيه سوئیت نه است، ليك برای کسانی که می توانند از ثانيه بپردازند، بهترین آزادگي یک ویلای دریاچه حيلت و برق دار است.
Associated with the brand name of the Club of Golf Carya، Regnum Carya Golf & Spa Resort امانت های گلف ذات را "اولین جماعت گلف کلاسیک ترکیه در سبک معماری انگلیسی سنتی" توصیف کرده است.
قبلا به نشاني یکی پيدا كردن 100 مرکز اقدم گلف در عالم شناخته شده است، همچنین میزبانی آزمون ها بین المللی 18 پخش را داخل اختیار دارد، وليك آخرین معقد که آنها از دم استفاده می کنند، تف لامپ نچ است که طرفداران گلف را پهلو سختی می توانمندي بازی کرد اندر شب . داخل عوض، پس از یک شمس طولانی روی سبز، یک آلبوم عجیب تزكيه غریب را داخل قیمت فقط پيدا كردن 1034 دلار تو شب بخواهید!
سلب مسئولیت: من یک نویسنده برای Hipmunk هستم صداقت این مقال بخشی از پروژه #HipmunkCityLove است.


تور آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۰۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

دره تذكره - وجه دریافت بي آلايشي اقامت

من کرایه ی من را به کاپیتان قایق تاکسی دادم پاكي روی صندلی چوبی صندلی نشستم که پيدا كردن درد بي آلايشي دل مبصر بزرگ تر ترس افتاد. تو گذشته، نقشه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای طرفه العين روز پیچیده نبود. من تنها می خواستم قایق تاکسی را دوباره به دست آوردن ساحل داخل الو دنیز بگیرم تا شهره شناخته شده داخل دره ی پروانه، یک دره مبصر بزرگ تر که یکی پيدا كردن زیباترین تزكيه شگفت انگیزترین مکان های ترکیه قلمداد می شود. اندر ترکیه نفس را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است يكدلي این یک الگو عالی دوباره به دست آوردن نتیجه زیبا از کار والده اصل طبیعت است.


تور استانبول
با این الحال برای قبض قایق تاکسی کوچک برای گاه خروج پروگرام ریزی شده، من به حركت درآوردن شدم دستکش قایقهای عظما را اعمال کنم که نفع عليه و له روي بالا و جای آن، مشتری منفردشان بود. طولاني توضیحات که واحد وزن نمی خواستم نفع عليه و له روي بالا و بازدید از شش جزیره، sunbath اخلاص شنا سادگي یا حظ بردن از باربیکیو سرد شيرين و BBQ فراز گوش شنونده کاهش یافته است. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های بيع عادی آنها کار نمی کرد، آنها ضلع سود برخی ادبيات های عجیب صميميت غریب يكدلي شگفت انگیز لغايت یافتند که چنانچه اولین بار اندر ترکیه بود، ممکن است گروش داشته باشم.
با محل به شراء بلیط پهلو Volkan، قایق تاکسی ضلع سود دره تذكره دو خور قبل پيدا كردن غرق شدن بود. هنگامی که خريدار بلیط برفراز مصطفی رابطه گرفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط شوربا صدای مودبانه دست افزار زدم، اما خیلی شاد شدم که از استعاره چشمم دیدم، قایق تاکسی درون نهایت قایقرانی را دیدم.
من ضلع سود تدریج صدر روی قایق تاکسی نشستم و نفع عليه و له روي بالا و سمت دره گذرنامه رفتیم. در حال حرکت فايده دستگیرنده فروشندگان بلیط و آبديده شدن در ضمن بالا رفتن دوباره يافتن و گم كردن قایق تاکسی صدر در طور کامل ارزش حين را به نشاني ما اندر پیش پيدا كردن کوه مبصر بزرگ تر بزرگ که تو نهایت منجر پهلو کانین خوشگل که صدر در بسیاری از نهج پروانه مسكن منجر شده است.
من قبلا ابلاغ داده بودم تمايل نداشتم که ويزا های بسیاری را ببینم چون نزاكت مال ها از تجزيه نبودند وليك چند قدم بالا نظر می رسید که من دوباره پيدا كردن قایق تاکسی بيرون می شدم سادگي عمیق نم و عمیق برا به قنات می رفتم که برفراز من یادآوری فیلم "پارک ژوراسیک " اولین تيررس من داخل دره یك بغاز باب پروانه، آبشار بود، اما مجبور شدم روي عقب برگردم، وقتی كه قله كردن آنجا از 900 متر، برای یك بديع كار طرح من دشوارتر بود. اندر عوض خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای برخی از نوشیدنی های مستحکم نفع عليه و له روي بالا و سمت كناره ور رفتم.


تور استانبول
امکانات رستوران در دره جوازعبور اساسی است وليك این چیزی است که باريكه عمیق است. تاکید صدر این نیست که من واو هر وجه سازگار هوی و هوس خود را مدح کنید هم احساس استراحت و نوآوری کنید. هدف نصب العين آرزو "ما یکی هستیم. ما جمعاً هستیم". وقتی که باز يافتن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، نسل هیپای گمگشته كنار عناب و هادي را تو نظر بگیرید يكدلي همچنین مقاومت دارد که میز خود را با استفاده دوباره يافتن و گم كردن ظروف خود را ضلع سود نقطه شستشوی وضعيت نظر روشن کنید.
اگر صدر در دنبال مکانهایی هستید که داخل جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که درون مسیر ضرب و شتم قرار دارند، دره رواديد باید در دستور کار خويش باشد. جايدهي اساسی است، درون واقع نزاكت مال یک کلبه چوبی است بي آلايشي امکانات استحمام حمام های مشترک پهلو ترتیب پایین آبديده از مسیر صدر در دره است. چنانچه کلبه های چوبی ایده شما سرگرم کننده نباشد، می توانید یک خيمه اندرون را برای فلق بخرید یا حتی اندر ساحل خوابیدید!
این که آیا شما داخل روزهای شامگاه یا شبانه صدر در دره ی ويزا می روید تاکید غلام "چیزهایی که باید ارتكاب دهید" مربوط صدر در برقراری ارتباط آش طبیعت است. تاجران و مسافران شمس یک میدان در کانین را داخل اختیار خواهند داشت اندر حالیکه عکاسان بهتر فضای حفظه را تو دوربین های خود خلاص می کنند. شناگران تزكيه snorkelers در محلول ذوب خوي بزاق کریستال آبی بسیار عالی خواهد نيستي و یا شما صرفاً می توانید خنک صفا sunbath درون ساحل. حرارت شب برای مهمانی های BBQ بي آلايشي fires تو ساحل ذخیره شده است.
شما می توانید تو یکی باز يافتن سفرهای قایق های مشبع که از Olu Deniz ترک می کنید، شوربا این حال موعد خود را بي انتها کنید. بهترین نوا فحوا این است که سكبا استفاده باز يافتن تاکسی قایقرانی رسمی دره پته که پيدا كردن 11.30 سپيده دم و 2 آنگاه از ظهر پيدا كردن اولو دنیز گذشتن مرور می کند و دوباره يافتن و گم كردن دره تو ساعت 1 صداقت 5 پس ازآن از ظهر محصور می گردد. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: هر چیزی که توسط فروشندگان بلیط ضلع سود شما كلام می شود، نادیده متاثر می شود، زیرا آنها فقط اهتمام می کنند که من وتو را اندر قایق خود تحكيم دهند بي آلايشي هر چیزی را برای رسیدن به نفس می گویند.


تور آنتالیا
شهرت دربند تنگ ی پروانه گشادگي می یابد و دوباره به دست آوردن دهه ی 1970 مصنوع و آفريدگار شده است. طبیعی است که پنداشت شود که صدر در دلیل بازدید بیشتر صداقت بیشتر مردم، دربند تنگ عمیق توسط سران گردشگری حریص بي آلايشي صاحبان مسافرخانه ها ویران خواهد شد. شوربا این حال يا وقتي كه کارها همچنان ارتكاب می شود، این مقصد هرگز از اشتباهات گردشگری جرمی که اغلب در سایر نقاط ترکیه دیده می شود، كاهش نخواهد کرد.
سازمان هایی که روي دنبال دره پروانه می سياق "از مسافران روحانی تزكيه پرماجرا برای التذاذ بردن دوباره پيدا كردن این جنان منحصر پهلو فرد" پذيرايي می کند. آماجگاه این است که دربند تنگ را به آدرس یک قبله نگهداری کنید که می تواند برای همیشه التذاذ ببرد صميميت این کار را با تبلیغ حسرت "زندگی در هماهنگی سكبا طبیعت" ادا می دهد. كس محلی سادگي داوطلبان برفراز طور جدي کار می کنند ولو اطمینان رگه شود که دره پيدا كردن سوء استعمال و ردي استفاده مراقبت می شود. مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد آنها صفا دره ويزا می توانید پیدا کنید


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۲۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گورج ساکلینت: دهات پنهان ترکیه

سفر من ضلع سود گورج ساکلینت داخل ذهن من به آدرس یک اشتباه ارشد سفر است. من پیش باز يافتن این اندر کتابهای راهنمای کتاب خواندم که به پندگيري کانین 300 متر خراج و 18 کیلومتری، یکی باز يافتن عمیق ترین در دنيا بود؛ از این رو نام نزاكت مال به عمارت مخفی تبدیل می شود.
ساکلینت شکل گیری دیوارهای تنگه عمیق، فراز این معنی است که حتی درون اواسط تابستان، عرق از طریق متعلق از کوه اکدگ تنخواه می کند، زیرا هنوز خورشید نمی تواند به لحظه برسد.
در ادامه زمستان، فقره سبب سیلاب خير حتی فکر می کنم نزدیک شدن به كاريز نیز بسیار خطرناک است.
من برفراز شدت می خواستم طرفه العين را ببینم، اندر حالی که من اندر الیو دینیز بودم، منحصراً برای یک تور هدایت پذیرفته شدم که همچنین من وشما را به ویرانه های Tlos، روستای Uzumlu يكدلي Yakapark دیدنی تبدیل کرد.


تور آنتالیا
ورود پهلو گورج ساکلینت
این تور برفراز صورت ماهرانه ترتیب داده شده بود، آش استفاده از محمول و بازگفت قابل اطمینان خلوص یک راهنمای که طويله از داده ها مفید بود.
هنگامی که ما تو گورج ساکلینت وارد شدیم، ما پيدا كردن طریق ورودی من واو را پهلو ما رساند صفا ما را درون زیر یک پل کوچک بالا سمت ورودی کانن هدایت کردیم.
گودال فلزی مخلوق شده در کنار آن، بازدید کنندگان را فايده یک منطقه سنگی، جایی که هرگاه آنها می خواهند، آنها می توانند پيدا كردن طریق محلول ذوب خوي بزاق انجماد برای چهار کیلومتر روي قبرستان راه رفتن.
ساکلینت Canyon Fethiye ترکیه
حالا این جایی است که مشکل و انجماد می شود. پیاده روی بیش از اندازه سنگ ني و بله و پيدا كردن طریق عرق کم عمق عرق دارای پتانسیل بسیار بالایی برای شمار کشیدن پيدا كردن پاهای ضمير اول شخص جمع است. هر بلاگر مسافرتی که نفع عليه و له روي بالا و طور فنی آراسته به سيروسفر انفرادی است، باید تصمیم بگیرد.
1: تجهیزات خويش را درون یک کیسه ضد ماء مايع شيره قرار دهید تزكيه هیچ عکسی با مقاله خويش ندارید.
2: پیاده روی را کامل کنید و نفس را به آدرس "یکی از نزاكت مال چیزها" باید دوباره به دست آوردن بین ببرید.
3: خويشتن را برای خرید یک دوربین ضد ماء مايع شيره و پوشیدن تبختر های نامناسب عام فريه کنید. سپس برگشت
گورج ساکلینت


تور آنتالیا
همه چیزهایی که خويشتن می توانم در مورد دوربین DSLR من بديع خریداری کنم. اگر دوربین خراب شود، من آشنا یک کودک گریه میکنم قدس باید تيره سير ماهانه كناردريا دریای مدیترانه را بريده کنم. مسافرت انفرادی مشغول درگير دل بسته کننده است، اما گاهی اوقات، برخی پيدا كردن معایب دارد.
ساکرنت گرجستان Fethiye ترکیه
در عوض، من منطقه رستوران را کشف کردم و باز يافتن مغازه نه بازدید می کردم. صاحب مغازه تحفه یک ورقه برای یک مهمان پذير کوچک صفا روستایی سكبا چادر، کمپینگ و منزل ساختمان های خوابگاه گذاشت. در كشش روز، یک امام دانشمند می تواند واحد وزن را بالا گشت بي آلايشي گذار داخل کانیون، قدس یا درون یک آردنالین عجله توشه و بيان كرد rafting. به قسم خلاصه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم پیاده روی های پیاده روی یا ماهیگیری را پس کنم. واقع داخل داخل، هیچ سواحل درون نزدیکی بود دارد، اما این نگرش مادر طبیعت ترساندن بود صفا اذیت کردن من در همان زمان. من فروخته شدم
فتحیه ساکرنت گوره
از لحاظ فنی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ساکلینت گورج را پيدا كردن لیست ظرف من علامت بزنم، اما من دم را ندارم. من فقط برون این ناحيه را لامسه کردم. این یک فروپاشی خرید تورهای گروهی شوربا برنامه های كلكسيون است. یک روز، آش یک دوربین ضد عرق Go-Pro بي آلايشي محل جايگيري یک شبانه، سكبا دوربین Go-Pro باز می گردم. گورج ساکلینت يار به عنوان یک گردش روزانه است، وليكن من احساس می کنم، بيتوته در یک فلق یک آزمون بسیار هیجان انگیز است.
سلب مسئولیت: خود یک نویسنده مستقل برای هیپنونک هستم بي آلايشي ما اندر پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. به زودی برای قاصد پستچي های آموزنده خيس برای کمک پهلو شما تو سفر صدر در شبه جزیره نادره انگیز Fethiye چک کنید


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)