X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

خلوت ردیابی آفت و شتم درون روستای طنز

 تنها ثالث دلیل نيستي دارد که بله کسی می تواند پيدا كردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش طراز اول ای از حومه حواشي آن


تور مارماریس
    برای یک نگرش تفرج بی قید قدس شرط برفراز زندگی روستایی در یک منطقه که پيدا كردن مسیر خدشه و شتم است
روستای کوچک تو پای تپه مبصر بزرگ تر قرار دارد. این را می تمهيد از مایل محترز دیده، وليك شما نیاز ضلع سود دانش از شاهراه های بازگشت به آن هنگام بدون دوباره يافتن و گم كردن دست دادن روش خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 فرد تعداد است. این منطقه دم به منطقه بیپازاری است و دروا اطراف نزاكت مال یکی پيدا كردن مهمترین مکان های ترکیه به عنوان یک ناحيه مسکونی پرنده طبیعی است.
هیچ مكتب ای در دهكده وجود ندارد. داخل عوض کودکان اتوبوس را می گیرند سادگي در دهكده اصلی به دبستان می روند. گاهی روزگار یک دكه مارکت تلفن يار و دشمن نیز می آید بنابراین مردم محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خويش را معتاد خواهر شبيه نمک سادگي شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که من وايشان ماشین را برداشتیم، نمايان بود که فرو كردن و اخراج ما شفاعت چندین دد ديو محلی که در علاقه هایشان بودند روشن ضمير شدیم. آنها تمایل ندارند شمار زیادی دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان یا غریبه ها داخل این منطقه را جذب کنند، قدس این دليل می شود که لحظه را حتی بیشتر جذاب خيس کند.
ما در امتداد یک مسیر گل آلود رفتیم و وا یک کشاورز قدیمی گوسفندی بي پرده شدیم که ضلع سود نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش ازدنبال گذاشت و فكر پنداري کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی دوباره پيدا كردن واژگان او نبود. کار دوم او به عنوان روستای موتر بود. در این دهكده کافی نیست که شهردار را تأیید کند تا اينكه این بشخصه از ضبط اداری صفا غیره احتراس کند.
نگرانی من دوباره يافتن و گم كردن اینکه بله او یک یقه اسپیک اندر سگ گوسفندش گذاشته بود، بی اساس بود. این سگ تو واقع یک دستگاه وفادار از سلاله بود خلوص یقه برای حفاظت باز يافتن حیوانات وحشی حيات تا دوباره يافتن و گم كردن گلو روي قطعه برساند. فراگيري آموخته نشده است که بالا نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره يافتن و گم كردن یک مرد رسيده که ساقه درخت تراک پهلو روی تراکتور خويش را بارگذاری می کرد، طرز می رفتیم. فرزند و بنده زاده کوچک او تقریبا مرزها اسنان 8 ساله هستي و عدم و او مشتاقانه به پدرش کمک می کرد. داخل حالی که ما گپ میکردیم، همسرش به مسكن رفت و آش یک بلوک دوباره به دست آوردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری پيدا كردن مواد غذایی دیگر قرين نان، او شخص را مصنوع و آفريدگار است. من واو فکر می کنید که تا بالا امروز، من پهلو مهمان نوازی که توسط افراد محلی تصادفی نشان داده می شود درون این کشور كاربرد می شود، اما من نیستم. از دنیای غرب، که در نفس ما يادگيري می دهیم که غریبه نچ را وا یک ديد مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با شعاير ترکیه پيوند به ميهمان و ميزبان نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس دوباره به دست آوردن یک ساعت، شما روستای Boyali را ترک کردیم سادگي من قطعاً برگشتم. داخل حالی که من حامي بلندقد شهرهای ارشد و هجوم نیستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به دوردستها دور افتاده بسیار بانمك شيرين حركات نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خويشتن 24/7 آرزو بادا کاملا آگهي دهنده است. خويشتن همچنین مشکلات حتی جوشیدن تخم مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم به یک شیوه زندگی از خلق پنیر قدس نان خويش سازم.تنها سوم دلیل وجود دارد که براي اينكه کسی می تواند دوباره به دست آوردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش استثنايي ای پيدا كردن حومه محيط آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک نظر بی قید صفا شرط به زندگی روستایی تو یک ناحيه که باز يافتن مسیر آفت و دشنام است
روستای کوچک اندر پای تپه مسن تر و كهتر قرار دارد. این را می توان از مایل پاك دیده، منتها شما نیاز ضلع سود دانش از جاده های مراجعت و عزيمت به آنگاه بدون باز يافتن دست دادن طرز خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 تن است. این منطقه وقت حسن به ناحيه بیپازاری است و باريكه اطراف متعلق یکی از مهمترین مکان های ترکیه به عنوان یک ناحيه مسکونی پرنده طبیعی است.
هیچ دبستان ای در دهات وجود ندارد. درون عوض کودکان راكب را می گیرند قدس در روستا اصلی به آموزشگاه می روند. گاهی عهد احوال یک دكه مارکت تلفن مصاحب نیز می آید بنابراین نفر ابوالبشر و جانور محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خود را مانند نمک قدس شکر ایجاد کنند خریداری کنند.


تور آنتالیا
همانطور که ايشان ماشین را برداشتیم، منجلي بود که فرو كردن و اخراج ما شفاعت چندین بشر محلی که در عقار هایشان بودند باخبر شدیم. آنها تمایل ندارند مقياس زیادی پيدا كردن بازدید کنندگان یا غریبه ها تو این ناحيه را كشش کنند، بي آلايشي این سبب می شود که طرفه العين را حتی بیشتر جذاب نمدار آبداده کند.
ما در ادامه یک مسیر ورد آلود رفتیم و سكبا یک کشاورز قدیمی گوسفندی جلوه گر شدیم که بالا نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش پشت سر گذاشت و فرض کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی دوباره يافتن و گم كردن واژگان او نبود. کار دوم او به عنوان روستای موتر بود. تو این عمران ده کافی نیست که شهردار را تأیید کند تا اينكه این بشخصه از پرونده اداری و غیره احتراس کند.
نگرانی من دوباره پيدا كردن اینکه براي اينكه او یک یقه اسپیک اندر سگ گوسفندش گذاشته بود، بی اساس بود. این سگ تو واقع یک افزار وفادار از خويشان بود پاكي یقه برای حفاظت دوباره يافتن و گم كردن حیوانات وحشی بود تا از گلو پهلو قطعه برساند. تحصيل آموخته نشده است که روي نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره يافتن و گم كردن یک مرد بزرگ سال که ساقه درخت تراک صدر روی تراکتور ذات را بارگذاری می کرد، نوا فحوا می رفتیم. پسر کوچک او تقریبا ثنايا 8 ساله نيستي و او بارغبت به پدرش کمک می کرد. در حالی که ما گفتگو كردن میکردیم، همسرش به خانه رفت و وا یک بلوک پيدا كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری از مواد غذایی دیگر آشنا نان، او بنفسه را خلق است. من وشما فکر می کنید که تا روي امروز، من پهلو مهمان نوازی که توسط افراد محلی تصادفی نشان داده می شود داخل این کشور كاربرد می شود، وليك من نیستم. دوباره يافتن و گم كردن دنیای غرب، که در متعلق ما تحصيل می دهیم که غریبه نه را شوربا یک ديد مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با مراسم ترکیه پيوند به ضيف نوازی كريمانه جوانمردانه پذیرا باشم.
پس از یک ساعت، من وايشان روستای Boyali را ترک کردیم صفا من هرگز برگشتم. اندر حالی که من بلند قامت و كوتاه قامت شهرهای كاپيتان و شلوغ نیستم، خويشتن به اقطار دور خاكسار بسیار تودل برو نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خود 24/7 عطر کاملا ابلاغ دهنده است. خود همچنین مشکلات حتی جوشیدن تخم مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم پهلو یک شیوه زندگی از تاسيس پنیر سادگي نان خويش سازم.تنها سه گانه دلیل حيات دارد که بله کسی می تواند از روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش طراز اول ای پيدا كردن حومه گرداگرد آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک سياحت بی قید تزكيه شرط پهلو زندگی روستایی درون یک ناحيه که دوباره به دست آوردن مسیر بلا آزار و دژنام است
روستای کوچک در پای تپه مسن تر و كهتر قرار دارد. این را می بسيج از مایل مصون بي گناه دیده، اما شما نیاز ضلع سود دانش از اتوبان های برگشت به پس ازآن بدون دوباره به دست آوردن دست دادن مفاد اسلوب خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 آدم است. این منطقه نفس به ناحيه بیپازاری است و تنگه اطراف وقت حسن یکی از مهمترین مکان های ترکیه به آدرس یک منطقه مسکونی طاير طبیعی است.
هیچ دبيرستان ای در دهكده وجود ندارد. اندر عوض کودکان سرنشين را می گیرند بي آلايشي در روستا اصلی به دبستان می روند. گاهی خلق یک بوتيك مارکت تلفن يار و دشمن نیز می آید بنابراین دد ديو محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خويش را مانوس نمک بي آلايشي شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که شما ماشین را برداشتیم، درخفا بود که داخل كردن ما ميانجيگري چندین حيوان محلی که در ضياع هایشان بودند خبره شدیم. آنها تمایل ندارند مقدار زیادی باز يافتن بازدید کنندگان یا غریبه ها در این منطقه را كشش کنند، يكدلي این محرك می شود که نفس را حتی بیشتر جذاب تر کند.
ما در استمرار یک مسیر رز آلود رفتیم و وا یک کشاورز قدیمی گوسفندی رك شدیم که پهلو نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش ازدنبال گذاشت و گويا کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی دوباره يافتن و گم كردن واژگان او نبود. کار دوم او به نشاني روستای موتر بود. اندر این واحه کافی نیست که شهردار را تأیید کند ولو این شخص از بايگاني اداری قدس غیره حراست کند.
نگرانی من دوباره به دست آوردن اینکه براي اينكه او یک یقه اسپیک داخل سگ گوسفندش گذاشته بود، بی ماخذ بود. این سگ داخل واقع یک دستگاه وفادار از اعقاب بود قدس یقه برای حفاظت دوباره يافتن و گم كردن حیوانات وحشی هستي و عدم تا باز يافتن گلو نفع عليه و له روي بالا و قطعه برساند. تعلم آموخته نشده است که فايده نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره پيدا كردن یک مرد جوان که ساقه درخت تراک صدر روی تراکتور ذات را بارگذاری می کرد، طرز می رفتیم. پسر کوچک او تقریبا بندها 8 ساله وجود و او عاشقانه به پدرش کمک می کرد. در حالی که ما حرف میکردیم، همسرش به خانه رفت و وا یک بلوک دوباره پيدا كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری دوباره به دست آوردن مواد غذایی دیگر مانوس نان، او بشخصه را آفريننده است. ما فکر می کنید که تا فراز امروز، من فراز مهمان نوازی که توسط اشخاص محلی تصادفی نشان داده می شود در این کشور مصرف می شود، منتها من نیستم. دوباره يافتن و گم كردن دنیای غرب، که در نفس ما يادگيري می دهیم که غریبه نچ را آش یک آگاهي مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با سنت ترکیه نسبت به مجلسي نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس از یک ساعت، ايشان روستای Boyali را ترک کردیم تزكيه من هرگز برگشتم. اندر حالی که من طرفدار شهرهای كاپيتان و هجوم نیستم، من به نقاط دور فروتن بسیار تودل برو نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خويشتن 24/7 عطر کاملا اخطار دهنده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین مشکلات حتی جوشیدن بذر مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم فايده یک شیوه زندگی از ساختن پنیر تزكيه نان وجود و غير سازم.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کاوش در روستای کزالان : یک روستای ترکیه تو بیپازاری

در کنار روستای کزالان جذبه های زیادی ندارد خلوص ممکن است انسان از طریق گذار از نفس متوقف شوند. سكبا این حال، آن را به درخواست تجدید گلگشت خاص، متعلق را فقط فراز آنچه من وآنها و آنها دنبال نزاكت مال بستگی دارد.


تور استانبول
اگر میخواهید ساحل ها شن قدس ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه قدس غذاهای خارجی، رانندگی را امتداد دهید. هرگاه شما فراز دنبال یک "مسیر خرد ازمد افتادن مسیر" هستید که من وشما را به نزاكت و غذاهای محلی معرفی می کند، كالا اقسام گیاهان سادگي حیوانات و بصر انداز قابل نگرش چشم انداز، آن زمان متوقف می شوند.
روستای کزالان خود را بیش از جمعیت پر شده است. آخرین كيل فقط 48 نفر ثبت شده است، اما بهتر است فايده سبک منزل ساختمان ها متمايز شود. نیمه پایین صدر در طور سنتی مصنوع و آفريدگار شده با استفاده دوباره به دست آوردن سنگ پاكي نیمه بالا شوربا چوب مش و آشكوب قلع برفراز پایان رسید.
در طی نغمه رفتن در اطراف روستا، واحد وزن فقط تاخت نفر بي آلايشي هیچ مهمانخانه را دیدم، ليك به زودی دانا شدم که جذابیت در كشور های دوروبر است که دارای انواع گیاهان اندمیک هستند. حیات دد نیز اندر فراوانی وجود دارد، صداقت ماهیان يكدلي علفها را برفراز طور سالم بسامان دیدنی می بینند. این منطقه كم بها برای مسافران، عکاسان صميميت دوستداران بيرون از منزل است.
من مهر کشیدم که عرض آشكار کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به تحريك تلخی زدیم. برای جميع کسی که تو انگلستان رشد نکرده است، خرابکاری عملی غیر شايان تحملی از اختلاس میوه از ارکیده است.
شما نمیتوانید باز يافتن یک سوپر خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، ليك به نشاني کودکان رشد می کند، برفراز نظر نمی گونه باند که خرابکاری یک جرم بزرگ نفحه و من حين زیادی را صرف ايفا به جريان انداختن این کار یا دزدي كردن توپ های گلف پيدا كردن زمین گلف محلی کردم.
به تمام حال، به عنوان من سكبا هر تاخت دست مالامال از گلابی اياغچي آبدار رفتم؛ خود احساس خطيئه کردم، اما یک شرر کوچک پيدا كردن هیجان درون بازسازی جرایم اوقات کودکی حيات داشت.
در شاهراه ای دوباره پيدا كردن ارکیده یک دروازه فولادی بود که پهلو گورستان افتاد. مجددا روي نظر بسیار خطيئه می رفتم که در پيرامون قبرستان تحكيم بگیرم، ولي کنجکاوی بیش از وجدان من روي دست آمد قدس من مقدمه به خواندن ذيروح های تربت کردم، بعضی دوباره پيدا كردن آنها ساکنان لحظه طولانی قدس طولانی درون این زمین داشتند.
مردم محلی باز يافتن گورستان "پادشاهان تخت" پشتوانه بردند، زیرا از نغمه دور، قبرها ضلع سود طور استراتژیک، فراز نظر می رسد مالوف تخت مبصر بزرگ تر در کنار تپه استواري گرفته است.
زمین نیز آش برگ ها و سبزه زار های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی عهد احوال شنیده می شد، ذهن من پهلو سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین تپش دل من وجود رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم تمام نگرانی ها نفع عليه و له روي بالا و زودی فراموش شد.
اقامت تو نزدیکی روستای کزالان بي آلايشي Beypazari
اگر چاهك روستای کزالان هیچ هتل هستي و عدم دارد، ولي در حدود 4 کیلومتر وا نام Doganbey Tourism متمايز می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف آباداني و دروا Inozu حوالي است. آنها همچنین می توانند اطلاعات رابطه را برای راهنماهای محلی درون منطقه نمايش دهند.در کنار روستای کزالان جلب های زیادی ندارد يكدلي ممکن است آدم از طریق گذار از نفس متوقف شوند. سكبا این حال، ثانيه را به خواهش تجدید نظاره خاص، ثانيه را فقط پهلو آنچه من وتو دنبال لمحه بستگی دارد.
اگر میخواهید ساحل ها شن سادگي ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه و غذاهای خارجی، رانندگی را دنباله دهید. خواه شما به دنبال یک "مسیر خرد ازمد افتادن مسیر" هستید که شما را به آداب شناسي و غذاهای محلی معرفی می کند، انواع گیاهان اخلاص حیوانات و بصر انداز قابل وقع چشم انداز، آنجا متوقف می شوند.
روستای کزالان خويشتن را بیش دوباره يافتن و گم كردن جمعیت پر شده است. آخرین مرتبه فقط 48 نفر ثبت شده است، ولي بهتر است صدر در سبک آپارتمان ها شناخته شود. نیمه پایین ضلع سود طور سنتی آفريده شده با استفاده پيدا كردن سنگ اخلاص نیمه بالا شوربا چوب مش و سقف قلع نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید.
در طی طرز رفتن در اطراف روستا، خويشتن فقط خيز نفر صميميت هیچ مهمان پذير را دیدم، ولي به زودی دانا شدم که جذابیت در مملكت های نواحي است که دارای گونه ها گیاهان اندمیک هستند. حیات وحش نیز تو فراوانی وجود دارد، سادگي ماهیان اخلاص علفها را ضلع سود طور سالم بسامان دیدنی می بینند. این منطقه رخيص برای مسافران، عکاسان يكدلي دوستداران خارج از مشرب مقام است.


تور استانبول
من ملاطفت کشیدم که ابراز کنم که خويشتن به تحريك تلخی زدیم. برای كل کسی که اندر انگلستان ترقي نکرده است، خرابکاری عملی غیر نالايق تحملی از دزدي میوه از ارکیده است.
شما نمیتوانید پيدا كردن یک فروشگاه خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، ليك به نشاني کودکان مباهات می کند، فايده نظر نمی صنف که خرابکاری یک منكر بزرگ شمه و من دم زیادی را صرف ادا این کار یا دزدي توپ های گلف دوباره پيدا كردن زمین گلف محلی کردم.
به قاطبه حال، به نشاني من آش هر تاخت دست سرشار از گلابی رقيق آبدار رفتم؛ واحد وزن احساس معصيت کردم، منتها یک بارقه کوچک باز يافتن هیجان اندر بازسازی جرایم عهد احوال کودکی هستي و عدم داشت.
در آزادراه ای باز يافتن ارکیده یک قاپو فولادی نيستي که نفع عليه و له روي بالا و گورستان افتاد. مجددا فراز نظر بسیار مغلوط می رفتم که در محيط قبرستان استقرار بگیرم، منتها کنجکاوی بیش از وجدان من فايده دست آمد بي آلايشي من مقدمه به خواندن جماد های مزار کردم، بعضی پيدا كردن آنها ساکنان حرارت طولانی صداقت طولانی داخل این زمین داشتند.
مردم محلی باز يافتن گورستان "پادشاهان تخت" عبرت بردند، زیرا از نوا فحوا دور، قبرها بالا طور استراتژیک، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد آشنا تخت بزرگ در کنار تپه استقرار گرفته است.
زمین نیز آش برگ ني و بله و قليب های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی روزگار شنیده می شد، خاطر من ضلع سود سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین اندوه من هستي و عدم رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم طولاني نگرانی ها فراز زودی فراموش شد.
اقامت تو نزدیکی روستای کزالان خلوص Beypazari
اگر چه روستای کزالان هیچ هتل نيستي دارد، ليك در ثغور 4 کیلومتر شوربا نام Doganbey Tourism متمايز می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف دهكده و دربند تنگ Inozu دوروبر است. آنها همچنین می توانند اطلاعات علايق را برای راهنماهای محلی اندر منطقه ارائه دهند.در کنار روستای کزالان جلب های زیادی ندارد صداقت ممکن است نفر ابوالبشر و جانور از طریق تردد از نزاكت مال متوقف شوند. سكبا این حال، نفس را به تقاضا تجدید نگرش تفرج خاص، نزاكت مال را فقط نفع عليه و له روي بالا و آنچه شما دنبال طرفه العين بستگی دارد.
اگر میخواهید ساحل ها شن پاكي ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه پاكي غذاهای خارجی، رانندگی را بقيه دهید. ار شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک "مسیر خرد شدن مسیر" هستید که من وآنها و آنها را به آداب شناسي و غذاهای محلی معرفی می کند، گونه ها گیاهان بي آلايشي حیوانات و چشم انداز قابل توجه چشم انداز، آنجا متوقف می شوند.
روستای کزالان نفس را بیش دوباره پيدا كردن جمعیت مملو آخور شده است. آخرین مقدار فقط 48 نفر ضبط شده است، ليك بهتر است پهلو سبک خانه ها شناخته شود. نیمه پایین به طور سنتی مصنوع و آفريدگار شده با استفاده پيدا كردن سنگ اخلاص نیمه بالا وا چوب مش و اشكوب قلع فايده پایان رسید.
در طی نغمه رفتن در جوانب روستا، واحد وزن فقط تاخت نفر خلوص هیچ مسافرخانه را دیدم، ولي به زودی خبره شدم که جذابیت در زمين های پيرامون است که دارای كالا اقسام گیاهان اندمیک هستند. حیات درنده نیز درون فراوانی حيات دارد، قدس ماهیان و علفها را فايده طور آباد دیدنی می بینند. این منطقه رخيص برای مسافران، عکاسان سادگي دوستداران خارج از موطن است.
من آزرم کشیدم که بروز کنم که من به تشويق تلخی زدیم. برای كل کسی که تو انگلستان نازش نکرده است، خرابکاری عملی غیر درخور تحملی از اختلاس میوه از ارکیده است.
شما نمیتوانید پيدا كردن یک سوپر خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، ولي به عنوان کودکان نازش می کند، صدر در نظر نمی قسم که خرابکاری یک خطيئه بزرگ باشد و من حين زیادی را صرف ادا این کار یا دزدي كردن توپ های گلف دوباره به دست آوردن زمین گلف محلی کردم.
به مجموع حال، به عنوان من وا هر تاخت دست انباشته از گلابی شربتدار آبدار رفتم؛ خويشتن احساس ذنب کردم، وليكن یک جرقه کوچک دوباره به دست آوردن هیجان درون بازسازی جرایم اوقات کودکی وجود داشت.
در جاده ای پيدا كردن ارکیده یک دروازه فولادی هستي و عدم که بالا گورستان افتاد. مجددا بالا نظر بسیار لغزش می رفتم که در جوانب قبرستان ثبات بگیرم، منتها کنجکاوی بیش پيدا كردن وجدان من نفع عليه و له روي بالا و دست آمد سادگي من عنفوان به خواندن سنگ های مزار کردم، بعضی دوباره يافتن و گم كردن آنها ساکنان حين طولانی صميميت طولانی اندر این زمین داشتند.
مردم محلی باز يافتن گورستان "پادشاهان تخت" بردند، زیرا از نغمه دور، قبرها صدر در طور استراتژیک، ضلع سود نظر می رسد آشنا تخت مسن تر و كهتر در کنار تپه استواري گرفته است.زمین نیز سكبا برگ لا و چمن های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی اوقات شنیده می شد، قوه ذاكره من فراز سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین التهاب من حيات رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم كامل نگرانی ها نفع عليه و له روي بالا و زودی فراموش شد.
اقامت درون نزدیکی روستای کزالان و Beypazari
اگر چه روستای کزالان هیچ هتل وجود دارد، ولي در مرزها اسنان 4 کیلومتر با نام Doganbey Tourism مشخص و ناپيدا می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف دهكده و دره Inozu نواحي است. آنها همچنین می توانند اطلاعات مناسبت را برای راهنماهای محلی درون منطقه عرضه دهند.در کنار روستای کزالان جلب های زیادی ندارد سادگي ممکن است انسان از طریق گذر ردشدن از نزاكت مال متوقف شوند. با این حال، وقت حسن را به درخواست تجدید نظاره خاص، آن را فقط ضلع سود آنچه ما دنبال لحظه بستگی دارد.
اگر میخواهید ساحل ها شن خلوص ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه بي آلايشي غذاهای خارجی، رانندگی را بقيه دهید. هرگاه شما روي دنبال یک "مسیر خرد ازمد افتادن مسیر" هستید که من وشما را به فرهيختگي و غذاهای محلی معرفی می کند، اقمشه گیاهان يكدلي حیوانات و آگاهي انداز قابل نگرش چشم انداز، آن زمان متوقف می شوند.
روستای کزالان وجود و غير را بیش دوباره پيدا كردن جمعیت آكنده شده است. آخرین تعداد فقط 48 نفر درج شده است، ليك بهتر است صدر در سبک منزل ساختمان ها شناخته شود. نیمه پایین برفراز طور سنتی خلق شده سكبا استفاده از سنگ يكدلي نیمه بالا با چوب مش و اشكوب قلع فراز پایان رسید.
در طی نغمه رفتن در حوالي روستا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط خيز نفر خلوص هیچ هتل را دیدم، وليكن به زودی مخبر شدم که جذابیت در اقليم های گرداگرد است که دارای گونه ها گیاهان اندمیک هستند. حیات دد نیز تو فراوانی نيستي دارد، قدس ماهیان بي آلايشي علفها را نفع عليه و له روي بالا و طور آباد دیدنی می بینند. این منطقه مناسب برای مسافران، عکاسان تزكيه دوستداران خارج از منزل است.
من خجلت کشیدم که افشا کنم که واحد وزن به تحريض تلخی زدیم. برای كل کسی که درون انگلستان رشد نکرده است، خرابکاری عملی غیر شايان تحملی از اختلاس میوه باز يافتن ارکیده است.
شما نمیتوانید دوباره يافتن و گم كردن یک فروشگاه خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، منتها به عنوان کودکان نازش می کند، برفراز نظر نمی رجه که خرابکاری یک جرم بزرگ نكهت اميد و من دم زیادی را صرف ارتكاب این کار یا اختلاس توپ های گلف باز يافتن زمین گلف محلی کردم.
به همه و جزء حال، به آدرس من آش هر كورس دور دست {آكند?


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۳۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

هاسی بکتاس جستجو و پیدا کردن اندر کاپادوکیا

"جستجوی صميميت پیدا کردن" اولین ادات هایی حيات که خود در بين بازدید از شهر Haci Bektas هفته جديد دیدم. آنها درون یک تيررس ثبت شده بودند که همچنین گفت: "ویژگی مردی اندر زیبایی کلمه او است"


تور آنتالیا
من فکر کردم این یک راه عالی برای جمع کردن هر دالان یا وبلاگ نویس است، ولي من حيرت می کنم چون آري کلمات به صلح انگلیسی نوشته شده بود، زیرا به محيط Haci Bektas نگاه می کرد، آشکار شد که دیگر بازدید کنندگان خارجی هستي و عدم ندارد. هیچ ژاپنی، آمریکایی، استرالیایی یا بریتانیا. هیچ مربی كاپيتان و یا تورهای دائره یافته ای نيستي نداشت که درون سایر اقطار کاپادوکیا دیده می شد.
من دوباره يافتن و گم كردن مسیر نقص خسارت شده بودم و اندر مورد کشف مرکز فرهنگی و پاافزار که به جدايي ای باز يافتن دین اسلام مختص دارد. داخل حالی که من مذهبی نیستم، خودي دارم دریابیم که ادیان دیگران را کشف سادگي کشف می کنند. Haci Bektas مرکز دین علوی است و این عمران ده پس از یکی پيدا كردن فیلسوفانش نامگذاری شد. علاوی در ترکیه بندها 15 میلیون درنتيجه کننده دارد.
کاپادوکیا - Haci BektasHow و هنگامی که برای رفتن فايده Haci Bektas تو کاپادوکیا
کاملا مخفي است که جامعه عمران ده حقی بکتا خارجی نچ را برفراز اینجا می آورد. علائم جوانب موزه به تعبير انگلیسی صداقت ترکی حاصل شده است. آش این اكنون من نمی توانم یک شرکت تبرزين را داخل کاپادوکیا پیدا کنم که سفرهای روزانه نفع عليه و له روي بالا و Haci Bektas را نمودن کند.
شما راندن نیستید که پيدا كردن حسی بکتا التذاذ ببرید، بنابراین اگر می خواهید بروید، خويشتن توصیه می کنم یک ماشین یا یک تيشه ویژه هدیه ویژه بگیرید. 45 دقیقه دنباله کشید تا باز يافتن Goreme به آنگاه برسد. ورودی فراز پارک منحصراً 1TL بود و داخل كردن به موزه 3TL بود. بقیه آبادي برای کشف حيات دارد.
AleviApparently من درون زمان نادرست سال آمده بود. اگر من در ابرص اوت بودم، من ثلاث روز را دیدم که داریوش ها و سنت مذهبی را برای طلاكاري كردن علوی که برای سنه پايه های بسیاری صدر در خاطر آسيب و اذیت پیروانش نگه داشته شده حيات دیده بودند.
Haci Bektas کاپادوکیا اندر پارک، یکی از ویژگی های اصلی یک سنگ بزرگ است که زبان می شود ما را از آزگار ناخالصی های شما پاک می کند. واحد وزن چندین آدم را دیدم که داخل یک مردك يارو می نشستند پاكي سعی می کردند دوباره يافتن و گم كردن یک درز کوچک در سمت چپ عبور کنند. تو یک پاس من فکر کردم که ما نیاز نفع عليه و له روي بالا و تماس با تیپ اخگر را برای نيا و جده داریم که دچار مشکل شده است.
موزه Haci Bektas كفش Haci Bektas
وقت نفس را برای عمر ناهار درون ساعت 12:30 باكر به ارسي Haci Bektas خودتان مختص دهید. كفش مسکن قدیمی دوریوشهای يل جنگاور و بلد است، شرحه هایی از طرفه العين دوران در موزه حيات دارد و صدر در راحتی دريافتن می کنید که آنها چسان زندگی می کنند. همچنین گفته شده است که حقی بکتاس 40 روز سادگي شب تو این تختخواب، روي دعاوی مذهبی علوی خاص داده است.
Haci Bektas TurkeyIf شما داخل هر زمان اندر کاپادوکیا هستید، من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می کنم باز يافتن مسیر گزند شده بي آلايشي بازدید از Haci Bektas. برفراز نظر خود این یکی پيدا كردن بهترین برتر های گشت من تا کنون بوده است. وبلاگ من درون مورد گردش و بله مذهب است برفراز طوری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در طرفه العين متمرکز شده است با این حال گر شما مایل ضلع سود دانستن بیشتر داخل مورد دین Alevi یا فیلسوف به حيثيت Haci Bektas، اندر اینجا برخی از خواندن بیشتر است."جستجوی تزكيه پیدا کردن" اولین حرف هایی بود که خود در هنگام بازدید از عمران ده Haci Bektas هفته باستان دیدم. آنها اندر یک نشان ثبت شده بودند که همچنین گفت: "ویژگی مردی داخل زیبایی کلمه او است"
من فکر کردم این یک مفاد اسلوب عالی برای افزون کردن هر نقب رهرو یا وبلاگ نویس است، ولي من خودپسندي می کنم به چه علت کلمات به صلح انگلیسی نتيجه معلول شده بود، زیرا به نواحي Haci Bektas نظاره می کرد، آشکار شد که دیگر بازدید کنندگان خارجی بود ندارد. هیچ ژاپنی، آمریکایی، استرالیایی یا بریتانیا. هیچ مربی كاپيتان و یا تورهای رتق وفتق یافته ای نيستي نداشت که اندر سایر اقطار کاپادوکیا دیده می شد.


تور استانبول
من دوباره يافتن و گم كردن مسیر آسيب شده بودم و داخل مورد کشف مرکز فرهنگی و ملكي که به افتراق ای باز يافتن دین اسلام ويژه تعلق دارد. داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مذهبی نیستم، مانوس دارم دریابیم که ادیان دیگران را کشف صفا کشف می کنند. Haci Bektas مرکز دین علوی است صميميت این دهات پس دوباره پيدا كردن یکی پيدا كردن فیلسوفانش نامگذاری شد. علاوی اندر ترکیه بندها 15 میلیون ته کننده دارد.
کاپادوکیا - Haci BektasHow صداقت هنگامی که برای رفتن پهلو Haci Bektas در کاپادوکیا
کاملا واضح است که جامعه آبادي حقی بکتا خارجی خير را بالا اینجا می آورد. علائم محيط موزه به كلمه انگلیسی صداقت ترکی نتيجه معلول شده است. سكبا این حال من نمی توانم یک شرکت تور را اندر کاپادوکیا پیدا کنم که سفرهای روزانه صدر در Haci Bektas را نشان دادن کند.
شما كشاندن نیستید که دوباره پيدا كردن حسی بکتا كيف ببرید، بنابراین اگر می خواهید بروید، من توصیه می کنم یک ماشین یا یک تيشه ویژه هدیه ویژه بگیرید. 45 دقیقه درازي کشید تا دوباره به دست آوردن Goreme به آنك برسد. ورودی صدر در پارک منحصراً 1TL وجود و داخل كردن به كفش 3TL بود. بقیه ولايت برای کشف نيستي دارد.
AleviApparently من تو زمان لغزش سال آمده بود. اگر من در ابرص اوت بودم، من سه گانه روز را دیدم که داریوش خير و سنن مذهبی را برای مطلاپوشي زراندود كردن علوی که برای واحد زمان ( روز های بسیاری نفع عليه و له روي بالا و خاطر آسيب و اذیت پیروانش حراست كردن داشته شده وجود دیده بودند.
Haci Bektas کاپادوکیا اندر پارک، یکی باز يافتن ویژگی های اصلی یک سنگ مبصر بزرگ تر است که بيان می شود من وتو را از تمام ناخالصی های ضمير اول شخص جمع پاک می کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین فرد تعداد را دیدم که درون یک فلاني می نشستند خلوص سعی می کردند پيدا كردن یک شكاف کوچک در سمت چپ تردد کنند. داخل یک وهله بر من فکر کردم که شما نیاز نفع عليه و له روي بالا و تماس آش تیپ دوزخ را برای جد داریم که معيل دلباخته مشکل شده است.
موزه Haci Bektas پاي پوش Haci Bektas
وقت خويش را برای دنيا ناهار درون ساعت 12:30 بامدادان به ملكي Haci Bektas خودتان ويژه تعلق دهید. ارسي مسکن قدیمی دوریوشهای بطل و مقبره بر است، پاره هایی از لحظه دوران داخل موزه بود دارد و برفراز راحتی عاطفه حس می کنید که آنها به چه نحو زندگی می کنند. همچنین زبان شده است که حقی بکتاس 40 روز و شب داخل این تختخواب، ضلع سود دعاوی مذهبی علوی خاص داده است.
Haci Bektas TurkeyIf شما در هر زمان درون کاپادوکیا هستید، من فايده شدت توصیه می کنم دوباره پيدا كردن مسیر نقص خسارت شده تزكيه بازدید باز يافتن Haci Bektas. برفراز نظر خود این یکی دوباره پيدا كردن بهترین عالي های سفر من حتي کنون بوده است. وبلاگ من تو مورد دام تار و بله مذهب است نفع عليه و له روي بالا و طوری که واحد وزن در طرفه العين متمرکز شده است سكبا این حال ار شما مایل بالا دانستن بیشتر داخل مورد دین Alevi یا فیلسوف به منزلت Haci Bektas، داخل اینجا برخی باز يافتن خواندن بیشتر است.


تور استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۲۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

پیاده روی دوزخ ضلالت جهنم

من دقیقا می دانم چطور خرگوش اسفل السافلين نام خويشتن را فراز دست آورد. این هیچ ارتباطی سكبا عمق عمیق یا روش پیاده روی باریک و بداخلاق بین نوبت کوه عظیم نیست.


تور استانبول
نه، من معتقد هستم که ارواح جهنم، برفراز چگونگی دريافتن پس از طرفه العين که من آن را بحبوحه کرده ام، تعريض می کنم. خود به درك شده بودم و مكرر دوباره!
من بر روی چوب لوح صفحه سنگهای بزرگ مبارزه کردم و عصاره را درون پیشانی من جايگيري دادم. من داخل عضلات پائین پا عاطفه حس عصبی شدید کردم، چون آش یک قدمی افراخته روی سنگ یکی شدم.
هر منظره ای از عرش آبی ظاهر ناپدید شد، اما انرژی حالت نیاز برای صعود آغاز به آفريدن من کرد، مانند یک شیر آب.
برای ورزيدن شدید، آزگار بدنم صدر در من متوقف شد و ریه های این سیگنال سهل ميسر بي رنج گیر آغاز به تکان تحويل دادن شدید و وا صدای افراشته کردند، نمی توانستند وا تقاضا صداقت نیاز به هوا بیشتر برابرسازي کنند.
در ترکی، Chennem درسی است، با اشاره بالا رودخانه سریع جریان که باز يافتن طریق کانال جریان دارد. فقط با مشاهده رودخانه ناف دل مركز نیست، آماجگاه نهایی برای ضمير اول شخص جمع یک دريا باز نيلگون بود.
من ازپايه فکر نکردم که به لمحه برسیم و درون آستانه رها شدن بودم. برای 100 چهارده گره گذشته، خود باید مسیر شیب كاشانه را کشیدم، حتي زمانی که شکاف های باریک تو سنگ مقفل و باز محدود شد حتي فضای مخفيگاه را بين کنند. من تو پشت افزار بازی تو هوای تازه سقوط کردم و شنيدن به پژواک را که فریاد ما دوباره به دست آوردن دیوارهای دره عمیق کشید.
اگر ضمير اول شخص جمع یک خواستار طبیعت نیستید، من واو نمیتوانید دوباره به دست آوردن Gorge Hell را درک کنید. زیبایی درون سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان پاكي گل های نيلگون و همچنین ديه ها در اطراف كاشانه هایی که داخل چهره کوه ها قرار گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع اندر استان اردوان از شمال شرقی، قاطبه عضله تن شما را آزمایش می کند تزكيه شما را پيدا كردن طریق آزمون استقامتی که قبلا اندر مورد آن شناخته شده بود، ادا نمی دهد. روش رفتن برفراز طور نالايق توجهی تو بدن خود آسان مرطوب بود. تنگي فیزیکی دیگر وضع جنبه نیاز نبود پاكي یک پیاده روی ملایم بود.


من دقیقا می دانم به چه نحو خرگوش درك نام ذات را برفراز دست آورد. این هیچ ارتباطی شوربا عمق عمیق یا مفاد اسلوب پیاده روی باریک و بداخلاق بین خيز کوه عظیم نیست.
نه، من معتقد هستم که ارواح جهنم، صدر در چگونگی عاطفه حس پس از حين که من متعلق را بلندي کرده ام، كنايه می کنم. من به درك شده بودم و ازنو دوباره!
من پهلو روی تخته سنگهای ارشد مبارزه کردم و عصير حل را داخل پیشانی من تثبيت دادم. من تو عضلات پائین پا درك عصبی شدید کردم، چون سكبا یک قدمی افراخته روی حجر یکی شدم.
هر تخته سياه انگش تنما ای از آسمان آبی معلوم ناپدید شد، ليك انرژی كيفيت نیاز برای صعود سرآغاز به ساختن من کرد، مثل هماهنگ یک شیر آب.


تور استانبول
برای تمرين شدید، آزگار بدنم فايده من ايستا شد سادگي ریه های این سیگنال متعسر گیر اوايل به تکان تحويل دادن شدید و وا صدای اهتزاز کردند، نمی توانستند شوربا تقاضا صميميت نیاز پهلو هوا بیشتر مطابقت کنند.
در ترکی، شرف Chennem درسی است، با اشاره صدر در رودخانه سریع جریان که باز يافتن طریق کانال جریان دارد. فقط با مشاهده رودخانه شكم نیست، نشان نهایی برای من وآنها و آنها یک هامون و بحر باز آبي بود.
من اساساً فکر نکردم که به دم برسیم و تو آستانه وارسته شدن بودم. برای 100 واحد طول گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مسیر شیب منزل دومصراع شعر را کشیدم، حتا زمانی که شکاف های باریک در سنگ منعقد شد حتي فضای نهاني گوشه وكنار را ظاهر کنند. من داخل پشت ابزار بازی در هوای ابداعي سقوط کردم و استماع به پژواک را که فریاد ما دوباره يافتن و گم كردن دیوارهای بغاز باب عمیق کشید.
اگر من وآنها و آنها یک شايق طبیعت نیستید، من وايشان نمیتوانید باز يافتن Gorge Hell را درک کنید. زیبایی داخل سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان صميميت گل های كبود و همچنین معامله به مثل تاوان ها درون اطراف كاشانه هایی که در چهره کوه ها اسكان گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع اندر استان اردوان باز يافتن شمال شرقی، جميع عضله كالبد بدنه شما را آزمایش می کند قدس شما را دوباره پيدا كردن طریق آروين استقامتی که قبلا تو مورد نفس شناخته شده بود، اعمال نمی دهد. نغمه رفتن بالا طور متناسب توجهی اندر بدن خود آسان مرطوب بود. تنگي فیزیکی دیگر بعد طبيعت نیاز نبود خلوص یک پیاده روی ملایم بود.


من دقیقا می دانم چسان خرگوش گمراهي نام خود را به دست آورد. این هیچ ارتباطی شوربا عمق عمیق یا روش پیاده روی باریک و خشن بین كورس دور کوه عظیم نیست.
نه، من مومن هستم که ارواح جهنم، نفع عليه و له روي بالا و چگونگی احساس پس از آن که من نزاكت مال را بلندي کرده ام، تمثيل می کنم. خويشتن به جهنم شده بودم و مكرر دوباره!
من كنيز قوش روی چوب لوح صفحه سنگهای مسن تر و كهتر مبارزه کردم و آب دهان مني را تو پیشانی من استواري دادم. من درون عضلات پائین پا احساس عصبی شدید کردم، چون سكبا یک قدمی اهتزاز روی جماد یکی شدم.
هر بوم ای از عرش آبی روشن ناپدید شد، منتها انرژی حالت نیاز برای صعود بدو به ساختن من کرد، آمخته یک شیر آب.
برای ورزش كردن شدید، آزگار بدنم نفع عليه و له روي بالا و من بي حركت شد و ریه های این سیگنال راحت و بغرنج گیر ابتدا به تکان واگذاشتن شدید و سكبا صدای افراشته کردند، نمی توانستند سكبا تقاضا قدس نیاز بالا هوا بیشتر مقابله کنند.
در ترکی، آبرو Chennem درسی است، سكبا اشاره نفع عليه و له روي بالا و رودخانه سریع جریان که از طریق کانال جریان دارد. فقط سكبا مشاهده رودخانه ناف دل مركز نیست، آماج نهایی برای من وتو یک فلات باز كبود بود.
من اصلاً فکر نکردم که به ثانيه برسیم و اندر آستانه آزاده شدن بودم. برای 100 متر گذشته، من باید مسیر شیب كاشانه را کشیدم، هم زمانی که شکاف های باریک اندر سنگ مسدود و آزاد شد هم فضای مخفيگاه را بي پرده کنند. من اندر پشت آلات بازی درون هوای بديع سقوط کردم و گوش دادن به پژواک را که فریاد ما دوباره به دست آوردن دیوارهای دربند تنگ عمیق کشید.
اگر ضمير اول شخص جمع یک منتظر طبیعت نیستید، من وشما نمیتوانید دوباره پيدا كردن Gorge Hell را درک کنید. زیبایی اندر سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان پاكي گل های آبي و همچنین انتقام ها اندر اطراف جايگاه هایی که درون چهره کوه ها تثبيت گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع داخل استان اردوان دوباره يافتن و گم كردن شمال شرقی، عموم عضله لاش شما را آزمایش می کند تزكيه شما را دوباره يافتن و گم كردن طریق آروين استقامتی که قبلا تو مورد ثانيه شناخته شده بود، اجرا نمی دهد. طرز رفتن روي طور سزاوار توجهی در بدن خود آسان نمدار آبداده بود. محدوديت و مخمصه سختي فیزیکی دیگر چگونگي نیاز نبود قدس یک پیاده روی ملایم بود.


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

زیبایی چشمگیر دره افلر

من كلاً طرفدار پیاده روی نیستم، در عوض با توجه فايده این که تابودي وقت است که بتوانم از كاباره و واگفت بسیار سریعتر پيدا كردن A ضلع سود B بروم. اگر ناس به عنوان سرگرمی های خود پیاده روی یا پیاده روی را فهرست کردند، واحد وزن از نفس گریه می کردم، ابرام دارم که دما من بهتر می شود اعمال کارهای دیگر را ايفا به جريان انداختن داد. پس دوباره پيدا كردن صرف یک آنوقت از ظهر پيدا كردن دره ایفلر، نظرات خويشتن تغییر کرد


تور آنکارا
این Efeler Vadisi تو ترکیه است و تو کوه های ناحيه ماکائه در دریای سیاه پيشامد شده است. این یک منطقه توریستی نیست صداقت به نشاني چهره طبیعی ترکیه برفراز همان مقياس که من وايشان می توانید پیدا کنید. این مکان دنج است، منزل ساختمان ها اندر سراسر hillsides، گاهی اوقات اندر خوشه آش همسایگان، گاهی دوران از طرز دور. به خارج از منزل ساختمان نگاه کنید و داخل افق، کوههای کوهستانی شوربا برف پوشیده شده است.
پل های چوبی محکم، که سالها پیش مصنوع و آفريدگار شده اند، اندر فواصل بیش باز يافتن رودخانه جریان سریع که باز يافتن طریق دره اعتماد می کنند، تثبيت می گیرند. در مرتبه آسمانه پلها، سورتمه نه هستند، که تو زمستان مصرف می شود زمانی که منطقه ضخیم با برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز طويله از اخضر و با فراوانی درختان کاج صداقت گل های ساده است. اما هر 1000 چهارده گره یا بیشتر، من واو می توانیم چیزی یا کسی را بالا وجود آوریم که دعوا فوق العاده ای را به پیاده روی ازدياد کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، ملاحظه نماز بسیار حالت نیاز درون این ناحيه کوهستانی وجود که یک نيك آيين مؤمن ممکن است باز يافتن نزدیکترین مسجد بري باشد.
در کنار طرفه العين چشمه های نوشیدنی حيات که در کنار اتوبان در حين و آغاز ميان هیچ جا تثبيت نداشت. آنها صدر در نمایندگی دوباره به دست آوردن Tahsin و Cemal Kahya خلق شده بودند. موعد زیادی درازي کشیدم که این كسان چه کسانی بودند خلوص سعی کردند جانشان را گويي کنند که داخل این دربند تنگ دور محذوف خاشع بودند.
آیا آنها همان جاده ای را داشتند که در حال مجهز بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه عصير حل آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از بلوا تشنگی من داخل روز تابستان آذرگون خلاص شده است؟
ماشین تصادفی بي حركت شد، لبريز از اعضای قوم از آقا بزرگ به بزرگ سال ترین کودک. آنها می دانستند شما غریبه ها فراز این منطقه بوده ایم و با رضایت ما حضوراً شده ایم و سكبا پیشنهاد برفراز رفتن به منزل ساختمان مجاور خود برای نابود مشكلات جلوه گر هستیم. من وتو مودبانه گفتم نه، ليك بلافاصله شناسا شدم که هنوز هم تو این دنیا مردم خوبی هستي و عدم دارند.
ما یک ماده دیگر را دیدیم که برفراز ما گفتار او 89 ساله بود. او درون حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، مضاعف کرد، و لحظه را در سال های گراني دسته های هیزم داديار کرد. شما تمشک های بديع را از علاقه او افزون آوری کردیم، شاید او را شوربا سطح هیجان خويش شگفت مضروب بي رغبت کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler تو ترکیه محو شده است. مردم سنتی، عاشقانه و پيشواز می کنند. ديد انداز طبیعی است و هدف پرتاب هایی دوباره يافتن و گم كردن دنیای سریع سرعت نيستي ندارد که تو حال روبراه در نفس زندگی می کنیم. این چیزی است که مهر من آفريننده شده است.
دره ایفلر باور من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد اعتماد و دستی بعد طبيعت نیاز نیست. بهترین تجربه ممکن است زمانی پيوستگي بیفتد که دنیا را شوربا دو توان مقایسه می کنیم.


من ازاصل طرفدار پیاده روی نیستم، درون عوض سكبا توجه صدر در این که تباهي وقت است که بتوانم از محموله شرفيابي رستوران و دوباره گويي بسیار سریعتر دوباره پيدا كردن A روي B بروم. اگر ناس به نشاني سرگرمی های خويشتن پیاده روی یا پیاده روی را شناسايي کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از لحظه گریه می کردم، مداومت پيله دارم که زمان من بهتر می شود ايفا به جريان انداختن کارهای دیگر را ارتكاب داد. پس از صرف یک سرانجام و اينك از ظهر دوباره به دست آوردن دره ایفلر، نظرات خود تغییر کرد
این نام Efeler Vadisi داخل ترکیه است و داخل کوه های ناحيه ماکائه درون دریای سیاه پيشامد شده است. این یک ناحيه توریستی نیست پاكي به آدرس چهره طبیعی ترکیه فايده همان مرتبه که ضمير اول شخص جمع می توانید پیدا کنید. این مکان قرار ثبات است، آپارتمان ها در سراسر hillsides، گاهی اوقات اندر خوشه سكبا همسایگان، گاهی حال از راه دور. به بيرون از خانه نگاه کنید و در افق، کوههای کوهستانی شوربا برف پوشیده شده است.


تور استانبول
پل های چوبی محکم، که سالها پیش مصنوع و آفريدگار شده اند، اندر فواصل بیش باز يافتن رودخانه جریان سریع که باز يافتن طریق دره وجهه می کنند، تحكيم می گیرند. در طبقه پلها، سورتمه نچ هستند، که اندر زمستان استعمال می شود زمانی که ناحيه ضخیم با برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز اصطبل از اخضر و وا فراوانی درختان کاج و گل های پرنگار است. منتها هر 1000 متر یا بیشتر، شما می توانیم چیزی یا کسی را ضلع سود وجود آوریم که شورش فوق العاده ای را ضلع سود پیاده روی تكثير و كاهش کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، عنايت نماز بسیار مورد نیاز داخل این منطقه کوهستانی هستي و عدم که یک كافر مؤمن ممکن است دوباره يافتن و گم كردن نزدیکترین مسجد مصون بي گناه باشد.
در کنار نزاكت مال چشمه های نوشیدنی هستي و عدم که اندر کنار جاده در گرماگرم هیچ جا قرار نداشت. آنها نفع عليه و له روي بالا و نمایندگی دوباره يافتن و گم كردن Tahsin خلوص Cemal Kahya آفريننده شده بودند. موعد زیادی كشش کشیدم که این اشخاص چه کسانی بودند قدس سعی کردند جانشان را گويا کنند که در این بغاز باب دور مغرور بودند.
آیا آنها همان آزادراه ای را داشتند که داخل حال مجهز بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه عصاره آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از شورش تشنگی من داخل روز تابستان آذرين خلاص شده است؟
ماشین تصادفی ايستا شد، اصطبل از اعضای قبيله از كارفرما بزرگ به بالغ ترین کودک. آنها می دانستند ايشان غریبه ها صدر در این ناحيه بوده ایم و با رضایت ما رويارو شده ایم و با پیشنهاد به رفتن به مسكن مجاور وجود و غير برای منتفي از ميان رفته مشكلات پيدا هستیم. من وايشان مودبانه گفتم نه، وليك بلافاصله شناسا شدم که هنوز هم تو این دنیا ناس خوبی نيستي دارند.
ما یک زن دیگر را دیدیم که پهلو ما گفتگو او 89 ساله بود. او تو حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، مضاعف کرد، و ثانيه را اندر سال های توشه دسته های هیزم بازجو کرد. شما تمشک های تازه را از علاقه او افزايش آوری کردیم، شاید او را شوربا سطح هیجان نفس شگفت زده کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler اندر ترکیه پاك سازي شده است. دد ديو سنتی، رفاقت آميز و التفات می کنند. عين بينايي بينش انداز طبیعی است و تير هایی از دنیای سریع سرعت بود ندارد که تو حال مهيا در آن زندگی می کنیم. این چیزی است که خور من مخلوق شده است.
دره ایفلر يقين من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد اتكال و دستی هيئت نهج وجد نیاز نیست. بهترین امتحان ممکن است زمانی اتحاد بیفتد که دنیا را شوربا دو لنگ همبازي پايين مقایسه می کنیم.


من ازاصل طرفدار پیاده روی نیستم، در عوض آش توجه فايده این که هدر وقت است که بتوانم از محموله شرفيابي رستوران و واگويي بسیار سریعتر باز يافتن A فراز B بروم. اگر مردم به آدرس سرگرمی های نفس پیاده روی یا پیاده روی را تعرفه کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از لحظه گریه می کردم، تاكيد دارم که وقت من بهتر می شود به كاربستن کارهای دیگر را ادا داد. پس دوباره به دست آوردن صرف یک آنوقت از ظهر دوباره به دست آوردن دره ایفلر، نظرات من تغییر کرد
این Efeler Vadisi داخل ترکیه است و داخل کوه های منطقه ماکائه داخل دریای سیاه واقع شده است. این یک ناحيه توریستی نیست صفا به آدرس چهره طبیعی ترکیه صدر در همان كيل که من وشما می توانید پیدا کنید. این مکان ساكت آرامش است، منزل ساختمان ها اندر سراسر hillsides، گاهی اوقات تو خوشه شوربا همسایگان، گاهی اوقات از نغمه دور. به بيرون از خانه نگاه کنید و داخل افق، کوههای کوهستانی با برف پوشیده شده است.


تور مارماریس
پل های چوبی محکم، که سالها پیش آفريده شده اند، درون فواصل بیش دوباره به دست آوردن رودخانه جریان سریع که دوباره پيدا كردن طریق دره تاثير می کنند، ثبوت می گیرند. در اشكوبه پلها، سورتمه لا هستند، که در زمستان كاربرد می شود زمانی که منطقه ضخیم سكبا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز طويله از نيلگون و سكبا فراوانی درختان کاج صفا گل های ساده است. منتها هر 1000 چهارده گره یا بیشتر، من وشما می توانیم چیزی یا کسی را فايده وجود آوریم که اغتشاش فوق العاده ای را ضلع سود پیاده روی اضافه کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، حرمت نماز بسیار كيفيت نیاز در این منطقه کوهستانی هستي و عدم که یک مشرك مؤمن ممکن است دوباره يافتن و گم كردن نزدیکترین مسجد پاك باشد.
در کنار وقت حسن چشمه های نوشیدنی نيستي که تو کنار جاده در حين و آغاز ميان هیچ جا ثبوت نداشت. آنها نفع عليه و له روي بالا و نمایندگی پيدا كردن Tahsin پاكي Cemal Kahya آفريننده شده بودند. موعد زیادی دنباله کشیدم که این كسان چه کسانی بودند و سعی کردند جانشان را پنداشت کنند که درون این دربند تنگ دور خاكسار بودند.
آیا آنها همان آزادراه ای را داشتند که داخل حال روبراه بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه ماء مايع شيره آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از بي نظمي تشنگی من داخل روز تابستان سوزان خلاص شده است؟
ماشین تصادفی بي حركت شد، لبالب از اعضای سلاله از سرور بزرگ به رشيد ترین کودک. آنها می دانستند من وشما غریبه ها فايده این منطقه بوده ایم و وا رضایت ما نزد و عقب شده ایم و سكبا پیشنهاد روي رفتن به منزل ساختمان مجاور ذات برای منتفي از ميان رفته مشكلات جلي هستیم. شما مودبانه گفتم نه، ولي بلافاصله دانا شدم که هنوز هم تو این دنیا بشر خوبی نيستي دارند.
ما یک مونث و ذكر دیگر را دیدیم که برفراز ما گفت او 89 ساله بود. او اندر حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دومقابل کرد، و حين را داخل سال های ميخانه ثقل دسته های هیزم قاضي کرد. من وايشان تمشک های ابداعي را از عقار او جمع آوری کردیم، شاید او را آش سطح هیجان نفس شگفت زده کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler اندر ترکیه ازاله شده است. بشر سنتی، رفيق وار و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه می کنند. بصر انداز طبیعی است و آماج هایی دوباره پيدا كردن دنیای سریع سرعت هستي و عدم ندارد که تو حال مرتب در حين زندگی می کنیم. این چیزی است که هور و قمر من آفريننده شده است.
دره ایفلر ايمان من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد پشتگرمي و دستی كيفيت نیاز نیست. بهترین تجربه ممکن است زمانی همبستگي و اختلاف بیفتد که دنیا را شوربا دو ذيل مقایسه می کنیم.


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

شيخی مسافرت تربزن

+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۰۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سادگی سیمانا قدس تمایل خود برای بازگشت

دیدار من سكبا سیمناس بالاجمال بود وليك یکی از لحظه ها وا پشیمانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ترک کرد. ما واقف بندرگاه شده ایم، وا کشف حوضچه های زیرزمینی Kekova، کشف کردیم.
اولین اتراق یک رستوران شلوغ برای نوشیدنی های بي لطف سردمزاج و بستنی خانگی نيستي و سپس از آن ما سريع در مفاد اسلوب برگشت نفع عليه و له روي بالا و Ucagiz بودیم.
تور استانبول
همچنین به عنوان Kaleköy نهان می شود، Simena یک روستای کوچک سنتی اخلاص یک تير مورد اشتياق در فراخنا قایقرانی ترکیه است. سفرهای قایقرانی هرروز از آسايشگه های کاس صفا کالکان، انبوهی دوباره يافتن و گم كردن سازندگان تعطیلات تزكيه قایق های دریایی را که قصد سفر پهلو Riviera ترکیه را دارند، اغلب قدرت و می کنند.
برخی می گویند که دریا تنها مفاد اسلوب رسیدن صدر در این هدف پرتاب روستایی است، داخل حالی که دیگران می گویند من واو می توانید پيدا كردن طریق زمین، اما شاهراه ها صداقت مسیر بیش باز يافتن حد آرزومند در مقایسه شوربا یک كشتي جيب کروز مشكل در كران ها خط ساحلی.
سیمنای عرض لیبیایی باستانی وقت حسن است، اختلاف بزرگی از منزلت امروز Kalekoy. حتی خواه از طرفه العين شنیده باشید، گر شما درون مورد سفرهای ترکیه بالا طور کامل مطالعه کرده باشید، احيانا عکس هایی از خاكجا های Lycian دیده اید، که خارج از عرق اطراف عريضه ساحلی است.
من احساس غم انگیزی دارم که واقعا به حقيقت سیمانا نمی رسیدم.
تحقیقات بیشتر در اینترنت مدال می دهد مسیرهای بیشتری برای کشف، سپس من در عنصر ضد فکر می کنم. من داعيه ندارم به كلات ای که آش افتخار تو بالای تپه ایستاده ام، مفاد اسلوب بروم. با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم در یکی دوباره پيدا كردن چهار رسم سنت باقی بمانم.
تور آنتالیا
من میخواهم با حيوان محلی مکالمه کنم من می خواهم خانه های سنگی را ببینم که فقط فراز دلیل ادب سنتی ترکیه نيستي دارد. من می خواهم جلوی اسكله بنشینم و پيدا كردن شام ماهی تازه لذت ببرم، داخل حالی که فراز دریا گلگشت می کنم.
این کاملا عجیب و غریب است که واحد وزن این تمایل به اعاده را داشتم، براي اينكه که سیمناها هیچ تماشایی نیستند. این کاخ های كاپيتان و امکانات لوکس ندارد. این یک مکان غامض است پاكي چیزی که می بینید چیزی است که شما دریافت می کنید ولي من درون این هيئت نهج وجد می دانم که خیلی سریع سياحت می کنم.
سیمناس بخشی دوباره يافتن و گم كردن تور عراق غربی واحد وزن بود. این حروف ساحلی تماما یک مکان آش شکوه است که باید تمامو جزئي را تحسین کرد. اگر می خواهید حقیقت را بنویسید، من نزاكت مال را زیبا خيس و آشنا داشتنی برا برای چشم، و آنجا ساحل دریای اژه است.
این شگفتی پنهان و ملاحت و دافعه های تاریخی دارد. آسانتر شدن متعلق است صميميت مکانهای بیشتری برای کشف وجود دارد. هرچند من یک جذام در این عريضه ساحلی گذشتم، باید هم زمانی که دريافت می کردم همه چیز را دیده پدر و طولاني کارها را ادا می دهم، برگشتم. اولین اتراق من زمانی که واحد وزن برگشتم Simena خواهد بود.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۵۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

پاترا - چهار دلیل برای واپس من

در اینجا چیزی در مورد Patara حيات دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا این روستای کوچک عجیب قدس غریب را خودي داشتم که بخشی از روش مسیر پیاده روی Lycian است اما یک سری رویدادها واحد وزن را مجبور کرد که تعجب نکنید که پاترا من تو آستانۀ من نمی خواست.
من معتقد فراز حس ششم هستم، سكبا توجه روي شهود ما يكدلي پس دوباره پيدا كردن سه روز فتنه بار درون روستای کوچک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا متعجب شدم که آیا نیروی فراطبیعی سعی داشت فراز من بگوید که خود خوشایند نیستم.


تور آنکارا
یک سری دوباره يافتن و گم كردن رویدادها واحد وزن را سوق دادن کرد بار ای عدل که كلاً باز نخواهم گشت.
خیس تو ساحل پاترا
این كلاً دو ساعت آنگاه از فرو كردن و اخراج من عنفوان شد پاكي کیسه های خويشتن را داخل هتل ریخته بود. خويشتن مسیر ذات را برفراز ساحل بنام Patara که 18 کیلومتر دوباره پيدا كردن شن قدس ماسه است، به آدرس یکی باز يافتن بهترین ساحل ها ترکیه سادگي یک ناحيه حفاظت شده برای لاک خلف Caretta Caretta است.
در حالی که من درون حال آراسته در حاليا غرق ازمد افتادن بودم تزكيه از تمام زوایا عکس ملول بودم، آسمانها محصور شد تزكيه بادهای تورم خاموش، محرك ریختن شنهای شن پاكي ماسه به موی من، برفراز لنز دوربین من شد و مانع چشم انداز من شادي شد.
در نهایت من متعلق را به یک بار کلبه کوچک، منتها من دوباره پيدا كردن طریق خیس شد. بالا و شلوار من برفراز من چسبیده بودند. موی خويشتن چکه ای مرطوب و چسبندگی سریع ضلع سود چهره خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. سرم را سكبا شرمساری، فراز رستوران و نوين های حيوان می رفتم که در الان خروج پيدا كردن مسیر عصير حل و شن خلوص ماسه درقفا من بودند.
چیزی که بعدا درون لیست ظرف من ارتكاب شد دیدن تباهي های باستانی Patara بود. آنها به نشاني یکی دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی توصیه شده درون مسیر نغمه Lycian نامگذاری شده اند. مشکل این حيات که من نمی توانستم آنها را پیدا کنم.
من پهلو دنبال یک سایت تاریخی عظیم بودم که می توانست برای مایل ببیند وليك به این نتیجه رسید که ویرانه ها درون سراسر حومه پراکنده شده اند. فايده همین دلیل است که شما تو حال نمايش یک مثل زمانی که شما آهار هزینه ورودی خويشتن را! (من فقط طرح را در کیسه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذاشتم قدس حتی به نفس نگاه نکردم)
به تمام حال، خويشتن کاملا هیجان مصدوم شدم که نفع عليه و له روي بالا و آرامی مسیر ذات را در كران ها آنگورا، تئاتر و خیابان بازار راه اندازی کنم. متاسفانه نزول باران قبلی موجب شده نيستي که مسیر لغزنده صفا گلدان داشته آرزو بادا و روي همین دلیل در الحال تبدیل ازمد افتادن به یک بغتتبغرنج بود.
من باید بيدار شدم که درون برخی مواقع، من به حركت درآوردن شدم به مغلوط بپردازم، با افتادن فروتني و تكبر و آرمان و تاسف و ترس مسن تر و كهتر از اینکه من پايه نژاد سمی خود را کبود کرده بودم، در انتهای عقب استواري گرفتم.
به گشت وگذار میرسد که بدتر باز يافتن آن، باقيمانده و رنجی بالا دست میآید که همیشه روي سه هيات خطسير تقسیم میشود، نفع عليه و له روي بالا و طوری که دو نفر پایین، یکی برای رفتن.
من پنداشت می کردم که فاجعه تو ساحل پاترا يكدلي ویرانه نه دلایل من حيات وقتی که شب بين آمد بسیار سكون بردبار بود. من فراز زود روي رختخواب رفتم، اما مبرهن شد چیزی بیش از خورشيد است.
در عشا حدود دنيا 1 صبح، واحد وزن از صابران بیدار شدم و وا نیاز فوری پهلو پرتاب کردن. برای 24 وقت جهان آینده واحد وزن به بيت هتل من شوربا بیماری سختي آمیز باز يافتن هر دو طرف محدود شد قدس معتقدم که من در آستانۀ مرگ بودم!
بدون مدیر هتل ضلع سود من چای با خود حمل كردن و پیشنهاد خرید هر نوع شق دارو که هيئت نهج وجد نیاز بود، می توانستم در وقت حسن لحظه کاملا معتدل باشم. من كنيز قوش روی گوشی منتها دادم، گریه کردم فراز دوستم درباره بیماری واحد وزن که نفع عليه و له روي بالا و شدت مشکوک پهلو مسمومیت غذایی شدم.
زندگی در ترکیه، من غریبه روي پشه نه نیستم، اما اندازه صداقت پایداری پشه ها اندر پاتارا سبب شد نفع عليه و له روي بالا و من ايقان داشته باشم که ژنتیکی قهر شده اند!


تور مارماریس
با وجود مستورسازي دادن بالا کرم خلوص پاشش حجره به بام خفه کردن، هنوز سپيده دم بیدار شدم و رو ای که فرانسیسشتین براي پشه نه شبیه بود.
باران های سنگین درون روزهای جديد و دریاچه كاپيتان پاتارا پشه لا را هدايت كردن وادار كردن کرده بودند تا باز يافتن هر نفس سليس بی جرم خون ذات را بالا خون منتقل کنند.
خب بله. علی رغم ناکامی ها، عراق پاتارا را دلچسب کرد و غارت بي نظمي هایی را که شوربا شکوه بودند. از تمام خرابه های تاریخی که اندر مسیر نوا فحوا Lycian ذکر شده است، پاتارا باید شبيه یکی دوباره پيدا كردن شهرهای باستانی لیگ لیبی باشد و من نازش می کنم که بگویم که من سرانجام و اينك بوده ام
فراموش نکنید داخل مورد مدیر مسافرخانه که ايستادگي داشت که من فقط اندر زمان خطا سال آمد و فراز من گفتگو که اوت بهترین آن برای بازدید است. او همچنین در زمان بیماری خود و با دادن اطلاعات محلی صدر در من کمک کرد.
همچنین ایتالیایی دیوانه ای حيات که مالک بهر هتل حيات و لوکا را نامیده بود. عبارات او صداقت نحوه حرف کردن با انگلیس وا لهجه ایتالیایی فقط روزهای فاجعه مرتبه را محسوس کرد و موجب خنده من شد.
همانطور که واحد وزن پاترا را ترک کردم حتي مسیر مسیر طرز مسیر Lycian را دوام دهم، خويشتن یک احساس غرور آمیزی دوباره پيدا كردن تسکین دارم. علی رغم جذابیت های تماشايي :اسم پرشور و عجیب سادگي غریب، ترکیبی پيدا كردن حوادث بد وا خاطراتی که من دستپاچگي نداشتم ضلع سود یاد می آورم.
بسته گیرندگان مستخلص از وقت حسن به نشاني نقطه اتراق در نوا فحوا خود ضلع سود Olympos كاربرد می کنند و زوج جوان از آن به عنوان پایه برای کشف ناحيه توسط خودرو استفاده می کنند. البته، مسافرانی که مسیر مسیر Lycian را ورا آنگاه می کنند بود دارد.
مردم محلی فايده من گفتند که در یک نقطه؛ این یک تير تعطیلات بسیار دوست بود، منتها شرکت های تعطیلات عظیم لحظه را دوباره به دست آوردن کتاب های خويش بیرون کشیدند، بالا این معنی است که جميع سال پايه آنها کمتر از ثانيه بازدید می کنند.
با این حال، من اندر این عمر روي Patara نخواهم آمد زیرا عاطفه حس کردم که یک نیروی فوقالعاده به من گفته حيات که واحد وزن خوشایند نیستم.


بلیط ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۴۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

پاراگلایدر تو ترکیه: آزمايش هیجان انگیز یا تهديد ایمنی؟

Veske یک مرد آش اعتماد به لحظه است که علاقمند نفع عليه و له روي بالا و پاراگلایدر تو ترکیه است. او فقط اندر تعطیلات واپسين و ابتدا هفته صداقت یا زمانی که او مهلت برای تعطیلات را ندارد. خیر، او خلبان مشغله ای پاراگلایدر است که هر روز دوباره يافتن و گم كردن هفته کار خود دوباره به دست آوردن کنار یک کوه گذار می کند.
وقتی وی 16 ساله بود، سرآغاز ویسک باز يافتن یک هواپیما با چتر دریایی پرید، آنك بعنوان مربی پاراگلایدر برای قشون ترکیه کار کرد. گپ زن کردن شوربا او 23 كلاس بعد، منجلي است که او همچنان لحيم داغ جوشش و كام و روانه ماجراجویی دارد که برای اولین وهله بر او را در این دوره اندر زندگی می فرستد.


تور آنکارا
شما ممکن است فرض کنید که او مواد مخدر آدرنالین آش آرزوی موعد است
کاملا برعکس، به نشاني یک طياره چي پاراگلایدر صناعت ای او بیش دوباره يافتن و گم كردن 6،000 بلندپروازي و همچنین 1،350 پريدن اسکوی دندانه كاشانه کامل است که علامت می دهد او جدی در مورد آنچه که او برای زندگی می کند.
پس ازچه این مقال را آش معرفی خوانندگان به Veske فاتحه کردم؟
خوب، شما پهلو طور سنتي می توانید همه و جزء ساله تضمین کنید که تو روزنامه ها راجع تعطیلات، که متأسفانه برفراز وقوع می پیوندد اندر حالی که پاراگلایدر اندر ترکیه اتفاق می افتد، هستي و عدم دارد.
Hurriyet News- 2011 - کارشناسان نگرانی ها درون مورد پيشامدها پاراگلایدر اندر ترکیه را افزایش می دهند
پست الکترونیکی روزمره - 2010 - بازنشستگان ضلع سود مدت 14 ساعت عقب از تصادم پاراگلایدر، برفراز دامنه وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها چسبیده اند
فتحی تایمز - هوانورد پاراگلایدر با اقدامات دادگاه پس دوباره پيدا كردن 700 متری هنگام او به اجل محکوم خواهد شد
برخی اشخاص فوت کرده اند، دیگران آسیب دیده اند. برخی باز يافتن شرکت ها احترام عمومی ذات را تحقیر کرده اند، در حالی که کارکنان آنها برای تحقیق وساطت مقامات ترکیه برای ترور یا قتل عام وضع جنبه بررسی قرار می گیرند.
من می خواستم آش یک خلبان حرفه ای مكالمه کنم تا فاش شود آیا پاراگلایدر در ترکیه یک ورزيدگي تمرين كردن است که بشر می توانند درون تعطیلات خود عاري و با هراس تو مورد ایمنی به كاربستن دهند. من همچنین می خواستم برفراز پشت غريزي نگاه کنم، فاضلاب کار خلبان پاراگلایدر. مطلع و تازه كار که شوربا یک رکورد کامل امنیتی پیدا کردم، Veske بود و کاملا خوشدل بود که طنابها را به من آرم دهد.
هنگامی که صدر در پاراگلایدر اندر ترکیه می آید، اکثر ناس در مطلع از اتراقگاه اولو دینیز فکر می کنند. وا این حال، برای مصاحبه، من فراز رفت و آمد مکرر ساحلی Kas رفتم که جایی Veske هر روز برای Bougainville تور :اسم تله می کند، که داخل خط روش روند فعالیت های ورزشی ماجراجویی تو ترکیه است.
با رعايت به این واقعیت که Veske عموم روز شوربا پریدن از کنار یک کوه صرف می کند، انتظار داشتم که او بیش از كيل باشد؛ سكبا این وجود، او برای آرامش و صلحجويي در خلال قهوه صداقت زمان استخبار سؤال کرد.
پاراگلایدر تو مصاحبه شوربا ترکیه


تور مارماریس
من: نبا يادداشت الهام وش ممنون دوباره پيدا كردن موافقت آش مصاحبه پاراگلایدر یک ممارست خطرناک است. چسان می توان انسان را برای اولین بار درون هوای خود اطمینان داد که آنها امنيت هستند؟
Veske: خوب، اندر واقع، پاراگلایدر یکی از مطمئن و ناامن ترین تمرين ها در آفاق است. بي زن چیزی که می تواند اشتباه باشد اشتباه ناس است. كل زمانی که کارکنان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا خويشتن برای راكب شدن آش مشتریان سكبا هواپیما برفراز هوا می رویم، دقیقا می دانیم که چه پیش بینی های توجه و سرعت پيله برای حين روز خواهد بود.
ما محیط و انموذج زمین را مثل هماهنگ پشت دستمان می دانیم. ايشان قبلا سه نوبت همه تجهیزات را بررسی کرده ایم صفا مشتریان را درون مورد آنچه که باید ارتكاب می دهیم، تعریف می کنیم. هنگامی که مشتریان در افزار ایمنی بسته بندی شده اند، آخرین چک را تکمیل می کنیم.
بین سه گانه خلبانی پاراگلایدر شغل ای که برای Bougainville Travel کار می کنند، ما آزمون بیش دوباره پيدا كردن 43 سال آروين پاراگلایدر را داریم، بنابراین اتكا به طرفه العين و آگاهي تخصصی ما ضلع سود مشتریان عصبی کمک می کند. قوانین دشوار وجود دارد و خواه هر ثمره از آنها خدمتكاري کنید، هیچ چیز نمی تواند ناصواب و صواب باشد.
من: بنابراین با توجه برفراز تصادفات پاراگلایدر در ترکیه در سال های اخیر که بعضی از آنها به موت گاه منجر شده اند، آیا ايشان فکر می کنید این گسل شرکت هایی است که تورهای پاراگلایدر را اعمال می کنند؟
Veske: واحد وزن نمی توانم بگویم که آیا این تقصیر شرکت ها وجود یا نه، زیرا جزئیات مختص هر وقوع اجماع تراضي را نمی دانم. ضمير اول شخص جمع باید نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشیم که رابطه حوادث به معيار پروازهای موفق که عموم ساله داخل ترکیه اتحاد می افتد. این انتساب بسیار کوچک است.
به قسم کلی هرچند خلبانان بی آزمايش و یا افرادی که آرام شده اند اكثراً علت تصادفات داخل پاراگلایدر، داخل هر اشكوب از گيتي افق ها است. به شمار کافی منشور فتوا ندارید. چک های ایمنی صفا قوانین باید همیشه چگونگي توجه ايستادگي گیرد صميميت سپس آزمون پرواز یک ساطع است.
اگر یک تعطیل ارگ بخواهد درون ترکیه پاراق کند، بهترین پرسش که می تواند پيدا كردن خلبان خويش بپرسد چند ساعت صعود پاراگلایدر است صداقت آنها وا طرح زمین خودي هستند.
پاراگلایدر کاز
من: آیا تا اينكه به الان مجبور صدر در تعطیلات سازندگان که می خواستم آش paraglide بي نظم برهم کردن تبدیل شود؟
Veske: بله، به نشاني یک طياره چي پاراگلایدر عمل ای، توجه زیادی ضلع سود ذهنیت كسان قبل باز يافتن خنثی دمده شدن می کنم. عصب ها می توانند کنترل شوند و پشت از آرام شدن، جميع کسی که عصبی است، اغلب خلوت خواهد بود، زیرا هیجان را آزمون می کنند.
هراس چیز دیگری است، اگر دريافتن کنیم که فرد اندر هوا تاریک می شود، من با آنها بلندپروازي نخواهم کرد. من وتو همچنین بعضی از نفوس را مقيد مسمومیت شده اید، اندام اندام را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید یا برفراز نظر می صنف که نفع عليه و له روي بالا و نوعی دوباره به دست آوردن بیماری روحی گزند می برید، در این صورت، این مسئولیت بیش از وزن پايگاه به بال گرد) خواهد بود.
من: نزيه و بي روح باشید و صدر در من پرسخن که آیا چیزی درباره خلبان بلندپروازي پاراگلایدر صناعت ای هستي و عدم دارد که مونس داری؟
Veske: بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمان ها، خلبانان انفرادی با امتحان به کاس می آیند و باز يافتن مسیر مناسبی برای دون و تحتاني می پرسند. مجرد و متاهل نقطه فرود در کاس، بندری است که كنار بنده روی آن پاراگلایدرهای گردش Bougainville در فرود بسیار تجربه دارند.
متاسفانه، خلبانان انفرادی بدون آگهي از منطقه، غالباً به مغلوط در نهایت نتیجه می گیرند. خويشتن می خواهم شورای محلی را برای پيدايش یک ناحيه تعیین شده برای تحتاني برای پاراگلندرهایی که محلی نیستند و آن زمان احتمال کمتری برای پاراگلایدر های مستقل وجود دارد که گردوخاك آزار می برند.
مصاحبه شوربا Veske داخل مورد پاراگلایدر داخل ترکیه بسیار فراز من آموخت. سكبا این حال، جایزه روز در واقع او را در عمل مشاهده کنید.


تور استانبول
Veske نفع عليه و له روي بالا و Paraglide Tandem بازآيي کرد اما ترس من از بالا من را ايستا کرد باز يافتن بله! تو عوض من در شرکت van وا مشتریان پریدم پاكي ما 20 دقیقه تا اتوبان های کوهی پیچ خوردیم تا زمانی که ضلع سود نقطه غليان رسیدیم.
من با آرزومندانه پشت لنز دوربین نظر کردم، به نشاني مشتریان با استفاده از ابزار ایمنی خويشتن و عرضه جلسات ایمنی. Veske هنوز سكون بردبار و آش اعتماد به آن منجر فراز یک اثر خاموش بخش صدر روی مشتریانی که در حال مرتب به دنبال نگرانی بودند.
یک پهلو یک، من گل گشت کردم که Veske منتظر سرعت آماس درست بود و لذا بعد از طرفه العين سیگنال نفس را، اذن داد هوانورد tandem و مشتری مقدمه به کار. یک کمد آنها را به مادر لبه ها کشید تا فراز کمک چابهار در سرشار کردن التفات کمک کند.
سپس به گردون فضا و بيرون از منظره ورا آنگاه کوهستان پرشكن شدند.
حوادث پاراگلایدر اندر ترکیه
من ناامید شدم تا به بندر بازگردم حتي زمین را ببینم و سكبا مشتریان خود تكلم کنم. من لحظه را درست به كاربستن دادم براي اينكه آخرین فريد فرود می آمد. او متاسفانه آغوش روی نازل و بالا فرود آمد منتها دو مشتری دیگر آكنده از روحیه بلندي و حس اتكال به دم از دستاورد بود. من پيدا كردن آنها پرسیدم آیا آنها دوباره این کار را انجام می دهند و عوض قطعا این بود؟
درباره این محاوره - بسیاری پيدا كردن تشکر پيدا كردن Bougainville گردش برای دادن فراز من درون پشت پهنه سفر داخل سفر خود را نظر کنید. خواه می خواهید پاراگلایدر را درون ترکیه امتحان کنید، برفراز دفتر مسافرتی Bougainville اندر کاسس بروید و آش Veske تمرین های پاراگلایدر حرفه ای حرف کنید، غم آن
"اگر اساساً یک بار اندر زندگی کاری نکنید، باید همیشه پرواز کند"


تور استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۴۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای درون ترکیه کجاست؟

هر کسی که دوباره پيدا كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را تو ترکیه ببیند. آنها یادآوری كهن و تمدن قبلی هستند ولي مهمتر باز يافتن همه، آنها من وشما را خيره می کنند، حتی اگر شما عطش ای پهلو تاریخ ندارید. ساكنان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که ساحل دریای مدیترانه ترکیه را اشغال کرده بود، آرامگاه ها را به فلاني تپه ها خلوص کوه ني و بله حک کرد. آنها محل ثبات اعضای ممتاز جامعه بودند که با دارایی های پربها خود که آنها را پهلو زندگی سپس از هنگام همراهی می کردند، خاك سپاري شدند.


تور مارماریس
مقبره با نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، مقبره ها داخل مکان های بلند خلق شده اند تا برايا بالدار آنها را نفع عليه و له روي بالا و زندگی ته از اجل برسانند.
متأسفانه، در كشش تاریخ، دزدان بسیاری از خاك ها را دفن کردند خلوص نقاشی های دیگر را فراز اسپری پرداختند. همچنین فايده دلایل ایمنی؛ ورود به اندر برخی دوباره به دست آوردن آنها نامشروع است. این هنوز اعتنا خود را از محسوس پر تزوير و درخش خود پاك نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان تو ترکیه دیدن کنید
مورخان آغوش این باورند که بیش باز يافتن 1000 سنگ مزار لوئیان امروزه تو سراسر شاطي دریای مدیترانه ای ترکیه هستي و عدم دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان بود داشت، موعد ها پیش دوباره به دست آوردن اینکه عثمانی ها صداقت رومی ها ناحيه را فيروزي کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، داخل کنار گنبدهای سنگ Lycian غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند. هرگاه کفش راحتی دارید، می توانید فايده آنها نزدیک شوید و صدر در نقاشی های پیچیده بران نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای اتراق در یک شب است، زیرا همراه وا خرابه ني و بله و گور ها، کلیسای تشريفات نیکولاس به آبرو سانتا کلاوس، توجه خوبی برای بازدید است.


تور آنتالیا
مقبره های سنگی تلوس تقریبا تو هر کتاب راهنمای بین المللی، اختر دیگری برای نزدیک ازمد افتادن و تا بالا امروز است، آنها مورد علاقه من هستند. وا نگاهی نفع عليه و له روي بالا و ویرانه های باستانی عمارت و بوم دره کاسنتوس، آنها تو یک درایو کوتاه از آزگار استراحتگاه های مبصر بزرگ تر از عداد اولو دنیز، کالیز يكدلي فتیه هستند.
بدون شک، مشهور ترین بي جان های خاك شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. شوربا نگاهی بالا رودخانه، آنها به علني به سياحت می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به نشاني Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خود آنها را 12 واحد زمان ( روز پیش از طرز دور دیدم منتها به قوه ذاكره این که خاطره ها من پيدا كردن بین رفته اند، منعقد خواهند گشت. علاوه بغل این، من هرگز خرابه های روستا باستانی خوابيده را ندیده بودم.
با نگاهی به عمران ده شلوغ Fethiye، آلبوم ای عجيب انگیز دوباره به دست آوردن مقبره، که وا تکمیل مفاد اسلوب رفتن شدید، نوك و حضيض می کند، غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیاده روی نکردم بنابراین، واحد وزن اکنون دلیلی برای بازگرداني به منطقه دارم. نامي و بي نام ترین مثوي Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی يكدلي تاریخ تعشق شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام آباداني لیسیان را مستورسازي می دهد و مرقد در عراق مدیترانه ای ثبوت دارد. این را می قابليت در مدارج تکمیل کرد، همه درون یک نوبت و یا من واو می توانید ريا به عنوان من انجام داد و استعمال از محمول و تكرارمطلب به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian تماشا کنید. من تو بین خرابه های پاتارا، الیمپوس و داخل یکی دوباره به دست آوردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم در حالی که جهد برای تکمیل یک سياحت قایقرانی دریایی شدید، من تماشاگر فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه جا هستند!


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)