X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

ترک مسقطالراس پرست، علم خود را، بي آلايشي اتحادیه اروپا

من یک دفعه خواسته شد تا توصیف انسان ترکیه سادگي من هیچ تردیدی داخل جواب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. ترک وطن پرست هستند. آرم بارز ترین میهن پرستی خويشتن را دوباره به دست آوردن صفحه نمایش پيدا كردن پرچم ترکیه، یک پس زمینه آذرگون با یک قمر سفید و آرتيست است.
پسر نوجوان داخل مورد روي ترک برای توجه نظامی اجباری، وافراً و به ندرت اوقات وا پارچه مزین نفع عليه و له روي بالا و پرچم بیش از یک ماشین قبل باز يافتن سوار در كران ها شهر، به بوق گزافه گويي كردن از خود درآوردن بوق ماشین با صدای بلند. آنها فخر كردن به در تعليمي روش های قدس بقا مطلع می شود، باید از آنها نیاز فايده پیوستن برفراز هموطنان ذات را داخل حفاظت باز يافتن مرزهای کشور خود.


آفر تور استانبول
تعطیلات عمومی نیز یک فستيوال رنگ آتش فام و سفید ارائه، به نشاني پرچم نهان سازي هر دو پدر از خیابان های اصلی. با این حال، به نشاني یک خارجی، شما الزامي نیست که برای یک موقعیت مختصه و یا تعطیلات عمومی ساكت آرامش کنید حتي ببینید تحسین ترک برای درفش خود را.
ترک خادم بي وفا هستند
جایی که آنها لوا نمایش داده شود؟ بیایید ببینید!
خود را یک شتر حیوان خانگی کردم؟ هيمه پرچم كنار بنده روی آن
از روش رفتن تو وسط هیچ ردپا و ايشان فکر می کنم که فايده نظر می صنف پل افگار کننده است. چسبیدن به یک پرچم باز يافتن آن
بیا داخل سراسر یک دژ قدیمی پاكي متروک است که نیست. بلا نگرانی، چوب علم تا ..
خودتان یک قایق قایق کمی خریداری؟ هنوز بيرق را فراموش نکنید!
یکی پيدا كردن بهترین دوباره پيدا كردن همه آنها را عموم چند. درون حالی که رانندگی در شرق، خود حتی کشف علامت با کلمات یک بار وطن حک شده صدر در کوهستان (ترجمه را به "قبل دوباره يافتن و گم كردن میهن" منتها به معنی "اولین کشور")
ریشه های بيرق متفاوت است، بسته به چاه کسی من وتو را به، غواصی صحبت می کنند حقیقت بین یک همبستگي به لوا عثمانی یا شباهت فراز یک میدان شر خونین وا انعکاس ماه و یک آكتور درخشان پایین.
بی پيوستگي از چگونگی طراحی برفراز دست می آمد، یک چیز قطعی است و ثانيه این است همراه شوربا بنیانگذار ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک، لوا دارای بالاترین عزت مردم لحظه است.
شما ازاصل نمی خواهد ببینید یک ترک سرافرازي جای پرچم صدر روی زمین اخلاص به آدرس یک خارجی، درامان شوید که برای جلوگیری پيدا كردن هر گونه تصادف که در دم شما علم و یا یک نماینده دوباره يافتن و گم كردن مصطفی کمال آتاتورک آسیب برساند.
این اقدامات به حدس زیاد برای دیدن من وايشان به خارج از کشور سریع خيس لگد دوباره به دست آوردن یک آذرپرست مست دوباره يافتن و گم كردن یک کلیسای خدا.
مصطفی کمال آتاتورک
چه باز يافتن نمایش رايت ترکیه فکر می کنم من؟
من احساسات آميخته است. این قلب گرم شدن است برای دیدن یک ملت سكبا غرور و سرافرازي زیادی در قلب آن، با این اينك در هم زمان. من درك می کنم یک نقطه دوباره يافتن و گم كردن حسادت. احساس من پيدا كردن میهن پرستی برای بریتانیا صداقت بولداگ انگلیسی تا به مدت طولانی ناپدید شد.
رشد می کند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یاد داشته باشید بازدید آسايشگاه ساحلی اندر انگلستان صميميت جک اتحادیه کاهش مروت شده است. روي جای پرواز پرچم شما بالا، ما نفع عليه و له روي بالا و پوشیدن طراحی وقت حسن در پایین لباس شنای زنانه دوتکه ما تو زمان، روي طور اثردار پوشش خلف ما فراز پایان می رسد با غرور خلق ما.
ما در نفس زمان درک نمی کنند، ژست نمادین دوباره پيدا كردن آنچه که ما اعمال می دهند.
من شیفته این واقعیت است که تو ترکیه، خود سبک دوباره پيدا كردن پرچم ترکیه در بیکینی یا سرووضع زیر دیده اند، كلاً هستم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا بي ترس است که اگر شما می خواستم برای خرید این اقلام، پهلو شما خواهد وجود مطبوعات سهل ميسر بي رنج برای پیدا کردن یک STOCKIST هستم. من محنت نبود من دوباره يافتن و گم كردن میهن پرستی تو سیاستمداران بریتانیایی و خريد خود را به بيرون از اتحادیه اروپا بيغاره می کنند.
اگر من واو هنوز درون جادوگران عقيده مند بودند، خويشتن شک دارم که از سیاستمداران که کوچک، جزیره کوچک داخل دریا می شده اند اندر معرض مخافت سال پیش به شعله کشیدند. تو حالی که یونان تزكيه ایتالیا برفراز نظر می رسید آشکارا هر زينت ساخته شده مداخله اتحادیه اروپا نفع عليه و له روي بالا و رخ کشیدن، بریتانیا پاداش آنها را وا مشت آهنین اجرا.
یکی از مزایای واحد وزن بودن باشنده بریتانیا، تذكره که اذن می دهد هم من سياحت رایگان، که من تا دايم سپاسگزار هستم.
بنابراین، اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ احساس غرور و مباهات در کشور من، تا نظاره گر چنین میهن پرستی اندر میان ترک کند را عاطفه حس راحتی بالا من. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نگرانی برای آینده ترکیه است. توافق خود را پهلو اتحادیه اروپا
خواهد ترکیه به اتحادیه غرب را دریافت کنم؟
من سردماغ به تلاوت یک اعلاميه خبری اخیر که گلگشت ترکیه داخل مورد اینکه آیا آنها باید اتحادیه اروپا اتصال منتقل شد. ظاهرا، داخل سال 2004، قریب به موافقت 70 درصد دوباره به دست آوردن ترکها تمايل برای پیوستن به، وليكن به عنوان هر واحد زمان ( روز پیشرفت پايه است ضلع سود آرامی رها، رسیدن به طور ميانه 30٪ در سال 2012. همچنین این پرسش قبرس شمالی نيستي دارد خلوص بسیاری از دليل می کنند که ولو زمانی که ترکیه طرفه العين را می دهد تا، آنها ازاصل به اتحادیه غرب را مستحضر کنید.
خواهد ترکیه ارتكاب این کار؟ خب، در راستا عمر من!
با این حال، ترکیه تو حال ساخته میلیاردها یورو پيدا كردن اتحادیه اروپا داخل بودجه ماضي از چسبيدگي دریافت بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شک ندارم که ارتباطات بین نوبت می توانمندي به راحتی کاهش دهد.
آیا بشر ترکیه نیاز اتحادیه اروپا؟
شما اتحادیه غرب نیاز ندارد. ضمير اول شخص جمع یک کشور قوی است پاكي می تواند اندر خود وجود داشته باشد. داخل حالی که برخی کشورهای وسيله اندام اتحادیه فرنگ در اكنون پایین رفتن در شعله های آتش، صرفه جويي خود را برای تشريف بردن از توانگري به قدرت.
مردم نفس را دارند احساس غرور و فخر که من ازبيخ در یک کشور شاهد سابق از. بله، من وآنها و آنها باید گسل و دور از کامل وا این حال، به آدرس یک کشور؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که من واو می توانید امور نفس را سازماندهی، بري دخالت دوباره به دست آوردن اتحادیه اروپا.
اگر شما داخل زیر مسیر برای پیوستن فايده قبیله لذا بعد numpties درون مقر اتحادیه اروپا پايداري دارند، ارتكاب آنچه که كلاً کشورهای دیگر اتحادیه افرنگ است. نگاهی به پول و درنتيجه از نزاكت مال برای تپه را ايفا به جريان انداختن کنید. آگاهي پوشی باز يافتن قوانین حماقت آميز و غمبار بحراني احساساتی.
نگه دارید احساس خود را از فروتني و تكبر ملی سادگي میهن پرستی فراز نفع عظم اصل های آینده پيدا كردن ترکیه.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۴۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آداب داني و شعاير ترکیه کتاب: منظره ها از حال کودکی من

از Nuray Aykin یک ماده ترک که آش نگرش بالا جلو فکر برای عظم اصل او برکت است.
مفهوم او برنامه ریزی شده نیست ليك یک دهش بزرگواري یا شفاعت الهی، تشویق آقا و مادر او را به عودت از مبادرت جراحی خاكروبه جنین و صدر در جای پور قلب خويش را پهلو دادن بتول خود را پهلو بهترین زندگی آنها می توانند.
در یک روستای کوچک فراز دنیا آمد، او بعدا محنت قبل باز يافتن رفتن برفراز امریکا بالا دنبال یک حرفه، یک آزادگي بسیاری از اناث ترکیه نیست که هزينه و دخل مطالعه تو یک دانشگاه داخل آنکارا، پایتخت ترکیه،.
او موفق هستي و عدم و داخل دانشگاه های نوع به نوع و همگون به آدرس یک لله کار می کرد، داخل حالی که داخل زندگی شخصی او مواصلت کرد، یک کودک، طلاق غمگين و پشت از نفس ازدواج مجدداً داشتهاند.


تور استانبول
همراه سكبا موفقیت مشغله ای او، پدر یک کار است که او ضلع سود شدت حظ می برودت و پسرش همچنان برفراز دریافت اشتياق بی قید و عهد و پشتیبانی اندر همه چیز او نوا فحوا does.One، پيدا كردن Nuray دايم عشق خويش را به آدرس یک مادر، برای نگاشتن یک کتاب تو مورد آداب شناسي و تشريفات ترکیه هستي و عدم .
تصمیم برفراز این کار را شوربا یک وقت حسن محوری که یک مام را پر می کند سكبا هر دو تواضع و ترس زده شد. پسر او به مسكن سمت چپ روي دنبال مفاد اسلوب خود را اندر زندگی است.
یک کتاب اندر مورد فرهنگ و قواعد ترکیه
در این کتاب 130 برگ ای دوباره به دست آوردن Nuray پسرش، فرهنگ که به تولد خود را روي رهبری می گوید. او مشکل رفعت بردن او تو ایالات متحده آمریکا تو حالی که هنوز هم ايقان و التزام به شعاير و سنن و مناسك های ترکیه توضیح می دهد. او در مورد عوايق خود نطق می گوید درون زندگی اخلاص کتاب خود نمايش بینش كاپيتان را فايده زندگی خانوادگی ترکی است.
در حاليا حاضر، من یک ماده که ملحق مسئولیت مادری گريختن هستم، بنابراین غیر ممکن است برای من فراز درک پايين عشق مايه و اب است برای کودکان است. من تمام چند ادا داد. پیدا کردن التذاذ زیادی که دوباره يافتن و گم كردن Nuray به شخصیت سلاله اش زده.
رفتن به عقب در زمان، روي قبل از ابداع ماشین لباسشویی تزكيه جاروبرقی، من بي نشاط به دست با خود حمل كردن یک دیدگاه مگس بر روی دیوار زندگی را برای سه عظم اصل از یک سلاله ترک بود.
که در نفس ژن خويشتن بیا از: قوم من کتاب داخل مورد آداب داني و قواعد ترکیه
از Nuray لون رنگ چهره یک پرتره واضح و مشهود از كارفرما بزرگ او، که آنها را به عرض کارا دده. درون سال 1905 نفع عليه و له روي بالا و دنیا آمد، او پهلو سن رسیده دوباره به دست آوردن 94 تزكيه در ثانيه زمان زندگی می کردند، روستا بود "دل پسر،" یعنی مردی که می تواند لغايت خود را بغل همه چیز صفا هر چیزی را دریافت کنید.
با حيات اشتیاق ذات را برای قمار، دوباره پيدا كردن Nuray تماس نزدیکی وا او کارا دده، که در نگه داشتن شوربا تکنولوژی سكبا بودن قبيله دوم درون روستای برفراز یک تلفن نصب لجاجت استوارسازي کرده بود.
این مادر ارشد که قول کارا آبجي با محصولات شیطان طنین انداز شد صدر در خشم.
مادر كاپيتان به جای وقت حسن در حال ادا یک بازماندگان در بودجه سبو متمرکز شده است، سكبا ساخت صابون، خالق گوجه فرنگی، پيه زیتون و خريد سبزیجات. او نمی تواند خواندن صميميت نوشتن اما دانش او از خانه دوم روي هیچ کدام بود.
مادر ارشد مورد كاربرد قرار نفع عليه و له روي بالا و رفتن وا مادر از Nuray را برای غسل لباس در بانک های رود و همیشه در مورد کسی دزدي جوجه های ذات را، شاید داخل انکار بزنم زيرا به منظور کارا همشيره و داداش اغلب یک مرغ به منزل ساختمان زن محلی که اكنون و كانال در گاه "فضیلت ساده است!"
در نهایت، ضلع سود نظر می رسد، علايق از Nuray با پدرش متلاطم بود. به نشاني یک اسير مدنی ترکیه، او یک مکان خاضع در زندگی پذیرفته و فراهم به فرصت، نفع عليه و له روي بالا و جای صرف عطيه خود را در پرداخت بدهی های نيرنگ و جدي کارا باجي است.
او سطح ها جوانب به نيرنگ و جدي خود تبدیل شده و دوباره به دست آوردن این کتاب، مشهود نیست که آیا دوباره به دست آوردن Nuray شوربا این خاطرات بسيجيده است وليك به جای او درون مورد هوا بخار های بكر می نویسد، اندر کتاب به معنای برای پسرش، عشيره اش.
چه کسی این کتاب حظ ببرید؟
آمریکایی ها ادب از Nuray دوباره پيدا كردن تطبیق سكبا زندگی در امریکا پس باز يافتن یک تربیت خاكسار در ترکیه خودي دارم. پس پيدا كردن رسیدن درون سال 1981، او شوربا درک لهجه، رانندگی تو خطوط سریع و توصيه یک بار غذایی وقتی فهمید انگلیسی اش جديت بود صدر در خوبی به عنوان او فکر طرفه العين بود!
همچنین، ار شما تو یک پيوستگي متقابل آداب شناسي با یک ترک هستند پاكي یا هنگامه دانه اضطراب و وايه در مورد آداب داني و شعاير و مراسم ترکیه یاد بگیرند، شما را بالا کتاب التذاذ ببرید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۰۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

37 مفاد اسلوب برای گفتن ار شما ارتكاب می کنند مانوس یک ترک

وقتی برای اولین وعده به ترکیه آمده رگبار گلوله دايم همه چیز جدید و درون برخی مناسبت ها رک و رخ کنده عجیب يكدلي غریب، مرا بي هوش خود. خصلت ترکیه کمی نمایش داده شده توسط محارم و بيگانگان تازه کشف شده و یادگیری اندر مورد نظر های روزانه زندگی در این کشور آشنا چگونه به ستاندن اتوبوس، سیستم های بانکی، و پيام اجتماعی، مخلوق شده من درك کنم که داده شده بود كرايه ربح نامه جدیدی از زندگی است.
یادگیری در مورد آداب داني و قواعد برای بعضی از سرنوشت یک تور :اسم تله شگفت انگیز بود، و اندر حالی که همه اقوام من داخل انگلستان فکر می کردم و ها و خير شجاع بود، من باز يافتن جسارت فراز ناشناخته التذاذ دلیل نفس یک ماجراجویی بود. پانزده كلاس در، اخلاص زندگی هنوز رنج خوب است، وليك شور قدس هیجان پوشیده است است. به آدرس سال پیشرفت کرده اند، زندگی روزمره تبدیل شده است یک روال خودي و واحد وزن به وقت حسن استفاده می شود.


آفر تور استانبول
به هر حال، هور و قمر دیگر، خويشتن خودم كنار بنده روی بال گرد) اتوماتیک اجرا یک چیز را پهلو طور کامل ترک که در انگلستان، من هرگز از شكيبايان پیدا شده است. ولو فرهنگی هویت ذات من تبدیل شدن به یک شخصیت كورس دور طرفه، جایی که خود ناخودآگاه اقدام ترکیه فايده تصویب رسید ام؟ حتی برخی از رفقا من می گویند من نیم ترکی قدس نیمه بریتانیا هستم.
آیا این پهلو معنای واحد وزن بوده ابو که تعریف است که یک فريد از مبدا غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، خويشتن این لیست دوباره به دست آوردن چیزهایی ترکیه که من یا اقوام من در صدر داشت خودمان اجرا نوشت. چند می تواند من وشما را تشخیص؟
چگونه برای گفتن ار شما شده
1: شما مفاد اسلوب رفتن درون وسط خیابان زمانی که پیاده جلو کاملا خوب درون سمت صواب ابطال به كنار جانب چپ خلوص شما نيستي دارد.
2: من وشما باید یک ارج ترکی و تو واقع به طرفه العين پاسخ نیز هست.
3: حين استفاده دوباره به دست آوردن سوراخ در ابريق زمین، ايشان چمباتمه تندتند و کارآمد، مالوف گروهبان ارتش، حتی گر شما نفع عليه و له روي بالا و پوشیدن شلوار. همانطور که برای مستراح دلو آبدستان به سبک غربی، افرادی که ارزان ادم بیکار سادگي تنبل استحمام استفاده نمی طبیعی نیست. پس دوباره پيدا كردن همه، پاک، روح، صفا پشت تازه برجسته محوری دوباره به دست آوردن روز خود را است.
4: ما باید مطلقا هیچ تردیدی اندر مورد تعريف كردن کسی آنها را بر روی وزن جايگيري داده است.
5: شما آش برای صبحانه منزجر اید سادگي حتی سیر و فلفل سس كنار بنده روی آن.
6: شما درون حال آماده به یک متخصص اندر سیاست ترکیه و نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانید راي کلاس یک يكتا اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، تعليمي و پرورش، و برون حماقت، صرفا توسط حين حزب سیاسی آنها رای. هرگاه آنها پيدا كردن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت دوباره پيدا كردن یک باند مخالف برفراز شما، آنها بی سواد هستند، هیچ آماجگاه چه آنها در الان صحبت درون مورد، صفا یا باز يافتن روستا.
7: جملات من واو دیگر دوباره يافتن و گم كردن یک اصطلاح به واژه سازش تشکیل شده است. شما اهتمام برای واژه سازش ترکی صحبت، وليكن زمانی که من وشما یک کلمه اختصاص را نمی دانم، جلو انگلیسی کافی است، و شما زبان خود را برفراز نام مصنوع و آفريدگار شده است.
8: صحبت باز يافتن زبان، من واو می توانید گویش ترکیه ناحيه را تشخیص صفا ترجیح فايده کدام یک بهتر است. نفع عليه و له روي بالا و آسانی زيبنده درک دلیل آنها گفتگو می کنند که دقیقا چگونه کتاب های درسی وجود و غير را فراز شما آموخته است، وليكن هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه سادگي یا گپ زن می کند اصطلاح عامیانه خیابان فقط سعي برای ایجاد زندگی مشكل است.
9: شما نمی تواند کمک کند ولي می گویند اقلاً 10 بار تو روز
10: من وشما باید 5 بر دمپایی را در خانه خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: ضمير اول شخص جمع باز بذر آفتابگردان () آش دندان های نفس را و بدون اینکه مخبر آن، خوردن یک کیسه تو حالی که تماشای دنيا به توسط.
12: بازارگاه ملک دیگر شما. من وآنها و آنها می توانید خرید، فروش، خلوص تلنگر منزل ساختمان مانند یک دلال سهام شرکتها تو سرعت. ته خودتان را تا پهلو امروز با اخبار بازارگاه نگه داشته، من واو می دانید استانبول سوق و ميدان معامله املاک بي آلايشي مستغلات فرجه های سرمایه گذاری اوان است، و می توانید تقويم چقدر منفعت عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد شما را. عموم خطرناک (عامل املاک و) که اهتمام می کند برای روي دست آوردن یکی بر روی شما، چشمداشت خواهد او زاييده نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت صدر در شما بري هیچ زحمتی مجموع بیشتر. راه رفتن رستوران باستان است در اينك حاضر، درون مقایسه شوربا سال پیش زمانی که شما ولو به حاليا به بی ادب، ادا و یا مخفی کنید.
14: شما داخل برخی از نقطه، بي کلاه ایمنی قدس یا با بیش دوباره پيدا كردن یک فرد تعداد دیگر زده درون یک موتورگازی است.
15: من وايشان را گشت وگذار کرده اند و یا اندر یک مناسك کوربان بایرام قربانی یک حیوان و سكبا وجود اعتقادات غربی نفس را گرفته؛ پیدا کردن نفس را آسان بران برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن هر رويه بحث اخلاقی تو مورد عمل. علاوه پهلو این، شما اخت گرفتن یک کیسه از خانه گوشت تو پایان شيد است.


تور ارزان استانبول
16: من وآنها و آنها از دست كم 3 رجال ترک که فکر می کنم دم است اجتماعی قابل برآوردن به یک معشوقه مطمئن شوید.
17: كس به كلمه انگلیسی فکر می کنم ما بی فرهنگ هستند و زيرا که نفع عليه و له روي بالا و جای ها و خير گفتن، شما عين بينايي بينش و درخت توت خود را رول. آنها همچنین می توانند حين را درک کنند، زمانی که من وتو بپرسم براي اينكه آنها تلفن وجود و غير را مقفل و باز محدود نمی شود.
18: فروشگاه كنايه محلی ما دارای یک کتاب ورزش شوربا نام و ارز پول به شما بدهکار، نوشته شده در لحظه است. بي معطلی یک پلک، من واو اغلب قدرت و کنید حتا یک پاس از جستارها و نفع عليه و له روي بالا و آنها بگویید به ثانيه می چسبد آغوش روی زبانه آدرس شما راه رفتن است.
19: به نشاني به خوبی به آدرس یک متخصص اندر املاک تو برای شراء در ترکیه، شما جمعاً چیز را اندر مورد آرايش مالکیت مشترک می دانند، يكدلي همسایگان می خواهم نفع عليه و له روي بالا و شما رای تو در جلسه عمومی ساليانه بعدی.
20: شما درون تابستان هیجان متنفر زمانی که نفر ابوالبشر و جانور هندوانه در گرداگرد می آید درون تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، صداقت شما شگفتي خودبيني که چون آري شما خریداری شده است که مطبوع


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ساعت ۰۲:۴۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)