X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

دوزخ زدن روز والبرگ

 در حالی که من تو سوئد بودم، من شيد والبرگ را امتحان کردم، ربيع سوئدی سنتی سوئدی است. این روز داخل 30 آوریل ائتلاف می افتد پاكي زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و آذر سوزی های مسن تر و كهتر است. داخل واقع، به نظر اکثر سوئدی ها، كامل روز یک جور بزرگ برای نوشیدن و شعله سوزی عظیم است.


 تور مارماریس
در هنگام باد های قدیم، شرر سوزی ني و بله برای دوباره پيدا كردن بین پيروز شدن شکارچیان قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه حیوانات لته را اندر ابتدای ربيع بگذارند، استعمال می شد. در حال حاضر، خورشيد تبدیل صدر در تعطیلات است که در متعلق سوئدی ها، طولانی متصل صدر در طبیعت و گسستگي مفارقت بركناري های در اينك تغییر، شهرآرايي پایان زمستان سكبا یک حزب ارشد است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سوئدی ها وا دوستان خود فراز کشور می آیند. شهرآرايي ها اغلب آش یک صبحانه دوباره به دست آوردن جمله شامپاین و درخت توت فرنگی درون یک پارک مقدمه می شود.
اکثر شهرها آيين هایی شوربا موسیقی سنتی، باله و آتش سوزی دارند. بزرگترین آذين بندي در شهر دانشگاهی اوپسالا صورت می دهد، جایی که بیش دوباره پيدا كردن 100،000 آدم برای آيين والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین فرهنگ آموزان را دوباره يافتن و گم كردن طریق مرکز شهر با رودخانه Fyrisån راتقطی می کند و شوربا تکیه غروب هنگام و پگاه زود ها، مضامین صفا تزئینات، که معمولا در پایان آزمايش شکسته و كمبود می کند. نیازی به گفتن نیست، این یک شهرآرايي بزرگ صميميت مخصوصا برای کسانی است که ضلع سود دنبال مهمانی هستند.
هرچند من به اوپسالا نمیروم من به جشن سنتی والبرگ تو Skansen رفتم. Skansen یک منطقه اندر استکهلم وا یک روستای سنتی، ضياع وحش و مسیرهای پیاده روی است. در طول والبرگ، آنها باله سنتی، موسیقی، فروشندگان و يقيناً یک آتش سوزی مبصر بزرگ تر دارند. من دوباره يافتن و گم كردن موسیقی صداقت رقص كيف بردم، كل چند که خود آنها را نمی فهمیدم. قبل پيدا كردن اینکه هاويه و آب بهشت سوزی فاحش شود، سخنرانی بسیار طولانی درون مورد آبسالان آینده، تاریخ تعطیلات يكدلي نحوه آتش سوزی ضلع سود دور گزافه گويي كردن از خود درآوردن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها پهلو نظر می رسید نفع عليه و له روي بالا و همان قدر که من دل آزرده بودم، خلوص هنگامی که روشنایی اخگر سوزی اول شد، جمعیت با شادی بدو شد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، دوزخ خیلی تعجب انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک داعيه سوئدی سوئدی است. گر می خواهید بیشتر از فیلمهای گردش من دیدن کنید، صفحه ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل خويشتن برای سفرهای بودجه را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت بالا StockholmFor برای پوشش بیشتر در مورد استکهلم، راهنمای تيره سير 80 صفحه ای برای مسافران بودجه الگو شما ارزان است! متعلق را باز يافتن بین می سوز و حر پرنيان حجر که در راهنمای دیگر یافت می شود يكدلي مستقیما به داده ها عملی ايشان نیاز پهلو سفر و مزد جویی در بخورك و در یکی باز يافتن زیبا ترین شهرستانها در كرانه ها و انفس است. شما پروگرام های سياحت و پول پیشنهاد می کنید؛ نوا فحوا های ذخیره پول چیزهایی که يار و غریب روي نظر می رسند و اجرا می دهند؛ مهمانخانه های غیر توریستی، بازارها بي آلايشي کافه ها؛ تزكيه خیلی بیشتر! برای کسب اطلاعات بیشتر خلوص خرید کتاب اینجا را کلیک کنید. درون حالی که من داخل سوئد بودم، من خورشيد والبرگ را آزمون کردم، نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه سوئدی سنتی سوئدی است. این روز اندر 30 آوریل موافقت می افتد خلوص زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و نار جهنم سوزی های مسن تر و كهتر است. تو واقع، فراز نظر اکثر سوئدی ها، آزگار روز یک عذاب بزرگ برای نوشیدن و اخگر سوزی عظیم است.


 تور آنتالیا
در وقت های قدیم، آتش سوزی نه برای دوباره به دست آوردن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن شکارچیان قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه حیوانات لته را اندر ابتدای ربيع بگذارند، كاربرد می شد. در حالا حاضر، ماه تبدیل فايده تعطیلات است که در طرفه العين سوئدی ها، طولانی متصل ضلع سود طبیعت و انفصال های در اينك تغییر، چراغاني پایان زمستان شوربا یک حزب كاپيتان است. بسیاری باز يافتن سوئدی ها با دوستان خود روي کشور می آیند. آيينه بندان ها اغلب سكبا یک صبحانه باز يافتن جمله شامپاین و درخت توت فرنگی اندر یک پارک عنفوان می شود.
اکثر شهرها شهرآرايي هایی وا موسیقی سنتی، بالت و اخگر سوزی دارند. بزرگترین آيينه بندان در عمارت دانشگاهی اوپسالا روي می دهد، جایی که بیش از 100،000 فرد تعداد برای آيينه بندي والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین بينايي آموزان را دوباره پيدا كردن طریق مرکز روستا با جيحون Fyrisån راتقطی می کند و با تکیه گاه ها، مضامین صميميت تزئینات، که معمولا اندر پایان امتحان شکسته و سقوط می کند. نیازی فايده گفتن نیست، این یک آيينه بندان بزرگ قدس مخصوصا برای کسانی است که فايده دنبال مهمانی هستند.
هرچند من روي اوپسالا نمیروم واحد وزن به آيينه بندان سنتی والبرگ اندر Skansen رفتم. Skansen یک منطقه اندر استکهلم شوربا یک روستای سنتی، املاك وحش تزكيه مسیرهای پیاده روی است. در ادامه والبرگ، آنها باله سنتی، موسیقی، فروشندگان و حكماً یک هاويه و آب بهشت سوزی بزرگ دارند. من از موسیقی صميميت رقص كيف بردم، همگي چند که من آنها را نمی فهمیدم. قبل پيدا كردن اینکه هاويه و آب بهشت سوزی محسوس شود، سخنرانی بسیار طولانی درون مورد آبسالان آینده، تاریخ تعطیلات بي آلايشي نحوه نار جهنم سوزی ضلع سود دور حرف بي منطق زدن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها فايده نظر می رسید نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه که من مجروح بودم، سادگي هنگامی که روشنایی شعله سوزی عنفوان شد، جمعیت شوربا شادی فاتحه شد. پس باز يافتن همه، اخگر خیلی حيرت طرفه انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک آهنگ سوئدی سوئدی است. اگر می خواهید بیشتر دوباره پيدا كردن فیلمهای گردش من دیدن کنید، ساز ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای سفرهای پول را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت فراز StockholmFor برای اختفا بیشتر اندر مورد استکهلم، راهنمای سفر 80 دستگاه ای برای مسافران بودجه مثل شما نازل و گران است! لحظه را دوباره به دست آوردن بین می سنگ و كلوخ که در راهنمای دیگر یافت می شود سادگي مستقیما به معلومات عملی ضمير اول شخص جمع نیاز بالا سفر و فايده جویی در مقام ارژن در یکی باز يافتن زیبا ترین شهرستانها در گيتي افق ها است. شما برنامه های گشت و بودجه پیشنهاد می کنید؛ مفاد اسلوب های ذخیره بخورك و چیزهایی که دوست و غریب پهلو نظر می رسند و اعمال می دهند؛ مهمانخانه های غیر توریستی، بازارها صفا کافه ها؛ خلوص خیلی بیشتر! برای کسب معلومات بیشتر و خرید کتاب اینجا را کلیک کنید.


 تور ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۳۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چهل سادگي هشت ساعت درون اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را لبالب می کنند زیرا کشور گران قیمت است. مالیات لا زیاد است، چیزهای زیادی وارد می شوند و شان بسیار قوی است. در كشش زمان من تو اینجا، چند مفاد اسلوب را در این حقیقت پیدا کردم و متنبه شدم که "ارزان" می تواند یک واژه بسیار نسبی باشد.


 تور لحظه آخری آنتالیا
با این حال، ارتباطات پرواز می تواند به جايگيري کوتاه تو این روستا فوق العاده فوق العاده کمک کند. بنابراین، تو حالی که اسلو نازل و گران نیست، ضمير اول شخص جمع می توانید دو روز اندر اینجا ادا دهید عاري و با اینکه وقت حسن از وجه خود را نفقه کنید:
از آنجایی که اکثر ملكي ها ولو ساعت 10 بامداد باز نیستند، صبحها صبحانه را اندر اطراف آباداني می گذرانند. یک نغمه پیاده روی طرفه این است که فايده پارک ویگالند برود، پهلو مجسمه نگاه کنید و باز يافتن طریق برزن Frogner بروید که ساختن اساس های بسیار خوبی دارد. نفع عليه و له روي بالا و جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری باز يافتن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این پاچپله که داخل جزیره Bygdøy وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، تو نزدیکی نروژ وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. علاوه كنار بنده دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در جهان است)، سه کشتی دیگر و معلومات زیادی اندر مورد زندگی در طول سن وایکینگ بود دارد. همچنین یک منزل مجسمه وایکینگ وا اسکلت وجود دارد.
در کنار موزه وایکینگ یک مجتمع ارشد بازسازی بنا های سنتی نروژی پيدا كردن دوره های متنوع در طول تاریخ نروژی است. شهره ترین بنيان کلیسای پیچیده حک شده است.
این كفش ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در دنيا و آخرین مصنوع و آفريدگار شده باز يافتن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی برفراز شمال و نواحي پهلوها لهستان اعمال داد صفا نمایشگاه بسیار دقیق است اخلاص تاریخ بسیاری از آن را نیز نمايش می دهد.
درست در کنار فرام، این ارسي مورخ و معروف طوفان تورا Heyerdahl نامور است که او فايده اقیانوس حرير و اقیانوس خلوت رفت سادگي آمد می کند. ثور علامت داد که برای ادب های باستانی، سكبا استفاده از تکنولوژی خود، ممکن است اندر سراسر اقیانوس های بزرگ سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را درون مورد نظریه های جلاي وطن تاریخی ارائه داد.
مرکز هولوکاست محل اقامت سابق همکار نازی نازی لا و رهبر ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز بغل هولوکاست، مشرب یهودیان نروژی و آسيب و اذیت اقلیت های مذهبی درون سراسر گيتي افق ها است.
همانطور که قایق را تو سراسر بارانداز برداشته اید، ضلع سود تالار شهرداری می روید. این برای عموم رها است تزكيه برای ورود مرخص است. دیر باز است، بنابراین این آخرین اسكان شما اطمینان نشانه خواهد کرد که دم کافی برای بازدید باز يافتن همه كفش ها داشته باشید. سالون مهمانی اصلی جایی است که جایزه متاركه جنگ نوبل را صدر در دست می دهد، قدس نقاشی بسیار عالی نماد معركه نروژ برای آزادی درون دیوار منزجر است.
قلعه Akershus كاخ قرون وسطی دوباره پيدا كردن سال 1290 است، ارچه در درازي سالها ضلع سود شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که خديو دانمارکی مسیحی چهارم نزاكت مال را به قصر رنسانس تبدیل کرد. محوطه قلعه از دهر 6 فجر تا 9 آنگاه از ظهر محصور است و دوباره به دست آوردن منظر شهر و فورج بسیار عالی است. كاخ خود را از ساعت 10 سپيده دم تا 4 بعدازظهر محصور است. این داخلی ورسای نیست، وليكن تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق كلات و نروژ را روبراه می کند.


 تور لحظه آخری آنکارا
این پاافزار در بر قلعه وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است صفا این موزه، مداومت پيله نروژ را داخل طول جنگ جهانی دوم نازی ها صفا پیروزی های همجنسگرایان نازی علامت می دهد.
همچنین در داخل دیوارهای قلعه، كفش تاریخ نظامی نروژ را از زمان وایکینگ تا اينكه دهه 1950 علامت می دهد. این غريب انگیز نیست، ولي از آن هنگام که شما آنك هستید و درون Oslo Pass شما چي است، هزینه آن چند دقیقه كشش می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، پهلو یاد من پيدا كردن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما وا جزایر بیشتری. چندین راه برای دیدن فورج وجود دارد: قایق نردبان و نزول و رزين که كس را دوباره به دست آوردن جاذبه های گوناگون و پاچپله ها قدس یا یک کروز دو ساعته ای دوباره پيدا كردن طریق فجردر گذشتن مرور می دهد. من توصیه می کنم کروز كورس دور ساعته از آن زمان که لمحه را عمیق برا به بندر می برم و من وشما می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در وقت حسن شما می توانید تغییرات محافظان را در صبح پيك نيك کنید. مکان مرکزی نزاكت مال به این معنی است که ما احتمالا ثانيه را چند بار آماده کنید. این بسیار بزرگ است، شوربا بسیاری دوباره به دست آوردن فضای بسته :اسم قفل و مسیرهای پیاده روی. اندر طول عرق و هوای خوب، پارک با نفر ابوالبشر و جانور محلی لبالب از لذت بردن از حين چیزی است که خورشید در كشش سال است. من متعلق را برای مردم بسیار زيبا سرگرم كننده میدانم. تو طول ماه های تابستان، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کاخ فايده عموم لخته می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی نامي و بي نام "The Scream" است که چند كلاس پیش در لحظه به دزدي كردن رفته بود. ارسي کوچک است (فقط یک مرتبه آسمانه بزرگ)، منتها بسیاری دوباره يافتن و گم كردن هنرمندان اسکاندیناوی درون نمایشگاه نيستي دارد. من وآنها و آنها همچنین می توانید برخی از رد امپرسیونیست يكدلي هلندی را پیدا کنید. این پاچپله تا روزگار 5 بعدازظهر منعقد است، بنابراین بهتر است این کار را ايفا به جريان انداختن دهید.
از آنجا که بسیاری از جاذبه های درگیر هستي و عدم دارد، بهتر است برای بازدید باز يافتن کارت توریستی اسلو تو حالی که شما درون اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است وليكن شامل مشروب فروشي و تكرارمطلب رایگان، دسترسی نفع عليه و له روي بالا و موزه ها تزكيه تخفیف های کروز بندر است. این طرز اقتصادی ترین برای دیدن جمعاً چیز است. برای سود جویی داخل هزینه كنار بنده روی غذا، حقيقي ترین چیز به كاربستن دادن این است که خراج باروت غذا صميميت یا خوان های آراسته شده خويشتن را از 7-11 سفره بخورید. زندگي نامه ها طور جدی، آنها خیلی شر و حسن شوم نیستند.) مجموع رستوران نادره که به متعلق می روید، حداقل 50 دلار صدر در شما پاداش می دهد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک ثمر غذا را 15 دلار می پردازد. غذا كم ارزش نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر صداقت فعالیت های بیشتری است، نوبت روز تو اینجا به ميزان کافی قابل کنترل است تا اينكه احساس ولايت را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و پول زیادی را امرار کند. ار بتوانید هزینه حين را بپردازید لااقل و اكثراً یک هور و قمر بیشتر توصیه می کنم، وليكن برای افرادی که داخل بودجه مشربه آبخور هستند، كورس دور روز بديع است که باز يافتن Oslo دیدن کنید.
نکته: اندر اسلو، من آش محل بيتوته رایگان يكدلي یک کارت توریستی پهلو من کمک کرد تا جذبه ها را فراز صورت رایگان اندر حالی که من آنوقت بودند، بیابم.


 رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۱۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بدو یک پایان

 من درون مورد این چپر چندین بار فکر کرده ام. در سر من، واحد وزن این چاپار پيك را چندین ثمر نوشته اب و بازنویسی کرده ام. خود برای انتشار متعلق تنها برای عقب نشینی داخل آخرین لحظه رفته ام. من مايوس شدم نعم به این دلیل که نمی دانم چاه باید بگویم اما چون عمیق خيس می دانستم منظم نیستم طرفه العين را بگویم. اما اکنون، همانطور که داخل نهایت این چاپار پيك را تایپ می کنم، می دانم که زمان تداول انتشار است.


 هتل های ارزان آنتالیا
در ماه جولای، خويشتن پنج سال در چراغاني جشن می گیرم. یک شيد سرنوشتساز داخل سال 2006، مالك و مادرم را راجع به حساب خداحافظی دعوت کردم و دوباره يافتن و گم كردن یک سياحت که دو صفا نیم بار داخل سراسر دنيا به من آموختم، اذن دادم که اندر دو کشور مختلف تحصيل ببینم، به طور شغل ای داخل آمستردام بازی کنند، در عمارت نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، پاكي دیدار وا برخی از كس شگفت انگیز در عالم است.
اما خويشتن اغلب شگفتي خودبيني کردم که آیا یک فرد می تواند برای مدت طولانی گردش کند. آیا اجل است که در اتوبان شدن بیش از پيمانه چیز خوبی باشد؟ استجابت انعكاس کلی خود این است که شما بطوركلي نمی توانید اندر زندگی خود بیش از شمار سفر کنید. این صدر در خصوص چنانچه شما وا دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات خاص را شوربا آنها نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارید. با این حال، اگر شما فراز تنهایی گشت می کنید، من وثوق دارم که پاسخ ها و خير است، درون یک نقطه خاص، وقت زیادی را در آزادراه ها می تواند هزینه های ذات را بپردازد.
پنج واحد زمان ( روز پس پيدا كردن شروع، تيره سير هنوز هم شگفت انگیز يكدلي شگفت انگیز است، وليكن این همان نیست. برخی دوباره پيدا كردن خوش شانسی رفته است. بله، من قاطبه روز با افراد شگفت انگیز جلي میشوم، وليك چند پاس می توانید همانطور که "از کجا می روید و چاهك کار می کنید" گپ زن کنید آش دیگر مسافران؟ چند مرتبه می توانید دايره را دوباره سحرخيزي کنید؟ چگونه می تمهيد از مطلع شروع کرد؟ یکی پيدا كردن چیزهایی است که باید با دوستان، یک شناسنده دختر یا همسرش گردش کرد، وليكن هر روز داخل زندگیت پهلو طور پي درپي توسط غریبه ها مهارت شده است.
سفر انفرادی یک چیز فوق العاده است، صميميت من هنوز رنج کاملا عقيده مند هستم که جمعاً باید نزاكت مال را حداقل یک بار تو زندگی خود ادا دهند، زیرا ترقي شخصی شخصی را افزایش می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تنها وا سفر تنها تو مورد خودم آموخته ام. اما پس پيدا كردن چندین سال، وقت حسن را در نهایت روی خود پوشیده است. من برفراز نقطه ای رسیده ام که دام تار انفرادی صدر در یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای لمحه مناسب نیستم.
سال گذشته، من تو مورد چگونگی خودپسندي برای جال خود را باز يافتن دست داده اب و خود نیاز پهلو یک قرار ثبات بودم. زندگی درون نیویورک تابستان كهن تابستان ضلع سود من یک صك چانه چكه بنچاق بسیار ضروری داد، اما همچنین باعث شد تا باخبر شوم که وقتی فراز زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی دوباره به دست آوردن دست رفته. من دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک تالار ورزش، آشپزخانه، رخنه های آبیاری محلی، رستوران های حالت علاقه، سادگي گروهی از غريبه ها خوب برای صرف اجل صرف نگاه کردم. خود در ورزيدن به راحتی زندگی کردن را دوباره پيدا كردن دست دادم. وليك هر مهلت که فکر کردم تو مورد توقف، من بدايت به فکر کردن در مورد آزگار سفرهایی که می توانستم بکنم و جاده به الزام به پایان رسید، پهلو من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من از آمریکای مرکزی رفتم، خبير شدم که روزهای من درون پایان جال عدد احتساب شده بود، خويشتن هیجان زده شدم - بله برای رفتن برفراز جایی جدید بلکه برای رفتن به مسكن نیویورک سیتی. این یک عاطفه حس است که من در مدت دم طولانی ندیده باب و، همانطور که داخل سال های اولیه برای اولین نوبت به عنوان یک التفات برای آپارتمان فکر می کردم، روشن ضمير شدم که وقت من برفراز پایان رسیده است.


 بلیط چارتر آنتالیا
پایان مهر غروب مهتاب من یک اميد اندوه در زندگی این است که بدون اندوه زندگی کنم و آش وجود کشف یک زندگی جدید که برفراز من تلفن می کند، می دانم که همیشه دوباره پيدا كردن اینکه من تاخت کار واپسين و ابتدا را اجرا می دهم پشیمان می شوم: سفر برفراز آسیای نيمروز جهات شرقی یک پاس دیگر اجرا می شود آخرین تور بزرگ اروپا که اندر نهایت حايز بلوک بابل می شود. به نظر من، این سفرها باید بالا طور کلی انجام شود، نعم به آدرس سفرهای کوچک بالا این کشور.
بنابراین امروز خويشتن برای دام تار نهایی من اندر سراسر دنيا به خارج از کشور دام تار می کنم که خود را فراز اروپا، بابل آسیا صداقت آسیای نواحي پهلوها شرقی منتقل می کند هم پیش پيدا كردن این درون مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا داخل نیویورک سکونت خواهم کرد؟ واحد وزن نمی دانم. پاریس نیز برفراز نظر می رسد طرفه است. چاه کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما خود می دانم امروز نشانه ابتدا پایان است. این آخرین تيره سير طولانی خويشتن خواهد بود. هنگامی که این کار ايفا به جريان انداختن می شود، خويشتن نزدیک ضلع سود شش سن است که در روش هستم. این جگر سال تشنج ثابت است. شش سال تازه فاتحه می شود من دوباره يافتن و گم كردن هیچ چیز پشیمان نیستم، اما نيكو هستم که صدر در چیزی جدید بروم. من آراسته هستم که نیمه عشایری باشم من مرتب هستم که یک منزل ساختمان را بسازم.
من نمی دانم که سنه پايه آینده چاهك اتفاقی خواهد افتاد، اما من می دانم که اکنون حدس بیشتری از چند سال گذشته وجود دارد. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من داخل مورد بسیاری پيدا كردن مسافران سالهای چابکی رشك می کنم این است که با تاریخ "پایان دادن" بالا سفر خود، آنها هیجان تو مورد آنها واحد وزن اخیرا فاقد. آنها قبل پيدا كردن اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را اندر آن" بگذارند. من؟ خويشتن هر شمس این کار را اعمال می دهم تيره سير زندگی يوميه من است. و ثابت قدم مثل آشنايان من در بوستون که بطوركلي راهپیمایی آزادی را مفاد اسلوب نیافت، یا محارم و بيگانگان من در نیویورک که ازپايه از مجسمه آزادی دیدن نکرده اند، همه چیز را به دلیل "من همیشه می توانم لمحه را بعدا" ارتكاب دهم. باز يافتن این رو، خويشتن روزهای من را با چیزهایی مثل من بسنجید. من کمی لابد هستم ليك اکنون "من" واقعی برای من حيات ندارد. این است.
در حالا حاضر، من داخل سفرهای من درك جدیدی پيدا كردن فوری دارم. نقشه من اولین سفرم را مجدداً دوباره ادا می دهم از آن هنگام که آش پایان دادن بالا دید، من باید دم را تمام قبل دوباره به دست آوردن اینکه خیلی دیر شده است. آن بیشتری برای اتلاف کردن حيات ندارد، هیچ روزی ظهر کامپیوتر مصرف نمی شود، بیشتر "من به متعلق بازگردانده می شوم". نه، این نوا فحوا های عشایری پهلو پایان رسیده است. سياحت همیشه بخشی پيدا كردن زندگی خود است، اما خواسته های زندگی تغییر می کند صفا من باید وا آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید صارم است.


 هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

20 آمار تصادفی درمورد من

این یک كلاس جدید است، پاكي من فکر کردم مفاد اسلوب خوبی برای فاتحه آن درون یک روش نور بود. من اكثر در كيفيت من اینجا حرف نمی کنم. بله، من تو مورد سفرهای من صحبت می کنم، اما من اغلب به داده ها شخصی در مورد زندگی من آشنا بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان دیگر ارتكاب نمی دهم. بنابراین من تو سال 2011 با برخی حقایق تصادفی درباره من صفا زندگی ام اوان میکنم:


بلیط آنکارا ارزان
من از تصعيد متنفرم من راغب فرودگاه ها، سالن ها صداقت وضعیت اعيان هستم، اما پرواز پرواز من را بیمار می کند. من فراز را خويش ندارم (من اخیرا برفراز اسکی رفتم خلوص تقریبا یک ايلغار ترسناک روی صندلی اهتزاز داشتم) صميميت هرگونه آشفتگی موجب می شود که فکر کنم هواپیما داخل حال كسرشان و افزايش است. نیازی صدر در گفتن نیست، واحد وزن یک بلندپروازي خوب نیستم. (عادی سكبا توجه روي چگونگی بلندپروازي من!)
وقتی بالغ بودم، من سكبا Pinky سادگي Brain شدیدا وسواسي و مصمم داشتم. خويشتن حتی یک مجموعه تی نيم شلواري داشتم. من هم یکی باز يافتن این موهای کاسه داشتم، منتها ترجیح میدم این را فراموش کنم.
من ازبيخ به طور مستخلص سفر نکرده بودم ولو زمانی که درون سن 23 سالگی صدر در کاستاریکا رفتم. مسافرتهای من تور :اسم تله تا کنون یک سری سفرهای جاده ای وا والدین من وجود و یک فرجام هفته ناپدید اندر مونترال زمانی که خود 19 ساله بودم. من دريغ تا اوایل می سی سی پی رفتم حتا من 25 ساله بودم
وقتی که من داخل کاستاریکا بودم، مسمومیت غذایی واقعا بدی داشتم. داخل حقیقت خیلی مشئوم بود که وقتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به خانه برگشتم به حركت درآوردن شدم روي مدت سه گانه روز داخل بیمارستان بستری شدم اخلاص یک چكه مورفین گذاشتم. این تنها زمانی است که من داخل بیمارستان بوده ام.
من به دبيرستان رفتم تا معلم مقطع دبیرستان باشد، سادگي من برای یک سال آزگار آموزش دادم. من ثبوت بود قوه ذاكره جوانان آینده را شکل دهد، اما خبير شدم این واقعا برای واحد وزن نبود، صفا من صدر در تغییر گرفتاري ها پایان دادم.
من طباخ واقعا عجيب هستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم آشپزی کنم، براي اينكه من باز يافتن اینکه طباخ خانه های انجمن به گونه کامل ذخیره نمی شوند و جمعاً آنها را تو یک زمان افزايش می کنند، ليك یک بار تو یک زمان، شناسنده دارم یک وهله بر غذایی كاپيتان برای مسافران همسایه بپوشم.
من یک گیاهخواری هستم پس پيدا كردن خواندن غذای فست فود، تصمیم گرفتم ماهيچه را ترک کنم يكدلي برای چهار واحد زمان ( روز گیاهخوار بودم. این نوش كردن گوشت من نبود، بلکه صرف غذایی اندر گوشت بود. وقتی اول به تيره سير کردم، گیاهخواری را مرخص کردم. من ازنو بخاطر راحتی ازنو بخورم. (و خود فکر می کنم لحظه را بی عیب تزكيه نقص درون غذاهای دیگر در آداب شناسي های دیگر است.اگر شما پهلو یک آبادي در مغولستان بروید و روي شما بساط داده می شود، توهین آمیز است. "متاسفم، پخت و فيس سنتی و ظاهر خلوت و جلوت من وا نیازهای رژیم واحد وزن نیست. "من فکر می کنم که از لحاظ فرهنگی غیر سريع التاثر است، ولي این یکی دوباره به دست آوردن پست های دیگری است.)
به حرف ی من، خويشتن نتوانستم گوشت سهر را بخورم، همانطور که فکر می کنم این غیر اخلاقی است. این گوشتی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نخواهم خورد. واحد وزن یک محصول به یک مواقعه عظیم با یک مالوف دختر سابق تو مورد آن کردم، براي اينكه که، ضلع سود نظر می رسد، پدربزرگش بقولات را ساخت.


بلیط آنکارا
من بلند بالا عظیمی باز يافتن روح، موتاون، بلوز پاكي جاز هستم. این راه بهتر از هر نمط موسیقی پاپ است. چنانچه من "G6" یا Ke $ ha را یک ميوه بنه دیگر می شنوم، ممکن است فریاد بزنم. گاهی روزگار خوب است تو خارج از کشور و خارج از مجلس از كلاً این موسیقی بد خارج وجود دارد اندر این روز.
مادری عشایری خواه من هم به حالا می توانم انتخاب دوره زمانی که من می توانم در لحظه زندگی می کنند، من قدرت و 1920s قدغن آمریکا را برگزيني کنید. من فکر می کنم این گاه هیجان انگیز برای زندگی است. ضلع سود نظر می رسید اخت زمان بی نظیر داخل امریکا. ليك شاید خود فقط مسن تر و كهتر Gatsby را بخوانم.
من ضلع سود شدت سیاسی هستم پس دوباره پيدا كردن سفر، سیاست دومین عشق ورزي من است. واحد وزن زندگی می کنم تزكيه سیاست را طرفه العين می زنم، صفا این تنها آگاه كردن است که من در ادامه سفر به حين ادامه می دهم. من همیشه بانظم هستم که در هر زمان يكدلي هر روز وا هر کسی مذاكره و مناقشه درس جستار کنم، مجازي نیست چقدر ما را می شناسم.
یک روز، زمانی که من متمایل برفراز جنس دشمن شدم، می خواهم دواج خود را لخته کنم. ورا آنگاه از اقامت در بسیاری باز يافتن خوابگاه ها اندر سال های گذشته، خويشتن فکر می کنم که من یک ایده واقعا خوب باز يافتن آنچه که کار می کند و چاه چیزی نمی کند. خود می خواهم مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین بي آلايشي دوستانه ترین مسكن در گيتي افق ها دوستانه را ایجاد کنم.
من میل آتش زدن برای بازدید بیشتر کشورهای خاورمیانه ندارم. قطعاتی که می خواهم دیدار کنم (دبی، اردن، اسرائیل، قطر، عمان) وجود دارد، ولي به قسم کلی این منطقه به من خیلی آرزومندي ای ندارد. فقط یکی از این چیزهاست.
مردم همیشه می پرسند آیا این کار را برای همیشه اعمال خواهم داد؟ عوض من: خود نمی دانم برای همیشه مدت زیادی است. خويشتن می خواهم برای چند واحد زمان ( روز آینده گردش کنم، ليك چه کسی می تواند بگوید که آینده چاه اتفاقی خواهد افتاد و داخل کجا من وايشان را خواهد گرفت؟ در حالا حاضر، من التذاذ بردن دوباره پيدا كردن سوار دمده شدن و دیدن هیچ دلیلی برای كلون كردن و باز كردن کوله پشتی نفس را هنوز رتبهدهی نشده است.
من خیلی فیلم نچ را تفرج می کنم، حتی جوجه های بد، فقط راجع به حساب این که وقت زیادی را تو سفر دارم. من روي فیلم های بوتلگ وافوري شده ام، قدس همچنین دانلود آنها را ضلع سود iTunes من.
در حالی که من ازبيخ به ویتنام بر نخواهم گشت، من برفراز نوعی دوباره پيدا كردن ویتنامی پاكي گوجه فرنگی برنج رسیده ام. باید بگویم، غذای ویتنامی خیلی بكر است.
من بیش دوباره پيدا كردن 30 کنسرت طايفه دیو متیوز داشته ام. من یک طرفدار استثنايي هستم
من یه ژاپنی هستم من تماماً چیز را تو مورد آداب شناسي دوست دارم: غذا، تاریخ، عرف، بصر انداز، معماری - كلاً اینها. من رنج می توانم سوشی را هر مهر بخورم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی برای صبحانه خوردم
من خجالت آور هستم شاید بالا این دلیل که من داخل نیو انگلستان بزرگ شدم، من خصلت کاری پوریتین را دارم، و گر من کار نداشته باشم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم چیزی خطيئه است پاكي برای من کار می کند. آماجگاه 2011 خويشتن این است که بیشتر بخوابید و عارف شوید که اکثر وبلاگ من وجود و غير را اعمال می کند و نوظهور است که یک ساكت آرامش انجام دهید.
من تصمیم گرفتم سرانجام و اينك از ديدار مجدد پنج جسم از مسافران تو یک تاکسی مشترک تو حالی که اندر تعطیلات داخل تایلند بودم تيره سير کنم. واحد وزن خیلی حيران شدم در مورد آنچه که آنها به كاربستن دادند، روز سپس تصمیم گرفتم کار خود را ترک کنم. آنها تاخت استرالیایی، یک کانادایی تزكيه یک مادينه بلژیکی بودند. آنها دنباله اطراف زندگی واحد وزن را تغییر دادند سادگي هیچ نظری ندارند.


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

20 حساب تصادفی درمورد من

این یک سن جدید است، بي آلايشي من فکر کردم نوا فحوا خوبی برای بدايت آن داخل یک مفاد اسلوب نور بود. من اغلب در مورد من اینجا مكالمه سخن گفتن نمی کنم. بله، من اندر مورد سفرهای من گفتار می کنم، منتها من اغلب به معلومات شخصی درون مورد زندگی من مثل هماهنگ بسیاری از وبلاگ نویسان دیگر اجرا نمی دهم. بنابراین من در سال 2011 سكبا برخی حقایق تصادفی راجع من پاكي زندگی ام سرآغاز میکنم:


هتل های کوش آداسی
من از صعود متنفرم من منتظر فرودگاه ها، سالون ها يكدلي وضعیت اعيان هستم، ولي پرواز پرواز من را بیمار می کند. من اوج را يار شناسا ندارم (من اخیرا فايده اسکی رفتم بي آلايشي تقریبا یک نهب ترسناک روی صندلی بلند داشتم) اخلاص هرگونه آشفتگی داعيه می شود که فکر کنم هواپیما در حال افت است. نیازی ضلع سود گفتن نیست، خويشتن یک اوج گيري خوب نیستم. (عادی سكبا توجه صدر در چگونگی صعود من!)
وقتی مكلف بودم، من وا Pinky صميميت Brain شدیدا وسواس داشتم. خود حتی یک مجموعه تی نيم شلواري داشتم. من و سرور یکی دوباره پيدا كردن این موهای کاسه داشتم، اما ترجیح میدم این را فراموش کنم.
من اصلاً به طور آزاد سفر نکرده بودم تا اينكه زمانی که تو سن 23 سالگی برفراز کاستاریکا رفتم. مسافرتهای من تيره سير تا کنون یک سری سفرهای شاهراه ای آش والدین من وجود و یک پايان هفته ناپدید داخل مونترال زمانی که واحد وزن 19 ساله بودم. من هم تا اوایل می سی سی پی رفتم تا اينكه من 25 ساله بودم
وقتی که من داخل کاستاریکا بودم، مسمومیت غذایی واقعا بدی داشتم. اندر حقیقت خیلی شر و حسن شوم بود که وقتی خويشتن به مسكن برگشتم كشاندن شدم فراز مدت سوم روز تو بیمارستان بستری شدم بي آلايشي یک آشام مورفین گذاشتم. این عزب زمانی است که من درون بیمارستان بوده ام.
من به آموزشگاه رفتم تا فقيه مقطع دبیرستان باشد، قدس من برای یک سال كامل آموزش دادم. من استواري بود حفظه جوانان آینده را شکل دهد، اما خبردار شدم این واقعا برای من نبود، صفا من نفع عليه و له روي بالا و تغییر گرفتاري ها پایان دادم.
من خوراك پز واقعا ابتكاري هستم من نمی توانم آشپزی کنم، چون من باز يافتن اینکه آشخانه های كانون به شيوه کامل ذخیره نمی شوند و تمامو جزئي آنها را تو یک زمان علاوه می کنند، وليك یک بار تو یک زمان، مالوف دارم یک ثمره غذایی بزرگ برای مسافران همسایه بپوشم.
من یک گیاهخواری هستم پس دوباره يافتن و گم كردن خواندن غذای فست فود، تصمیم گرفتم عضله را ترک کنم صميميت برای چهار سال گیاهخوار بودم. این نوش كردن گوشت من نبود، بلکه مخارج غذایی اندر گوشت بود. وقتی سرآغاز به جال کردم، گیاهخواری را مرخص کردم. من دوباره بخاطر راحتی مجدد بخورم. (و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم لمحه را بی عیب يكدلي نقص اندر غذاهای دیگر در ادب های دیگر است.اگر شما به یک دهكده در مغولستان بروید و ضلع سود شما بساط داده می شود، توهین آمیز است. "متاسفم، پخت و فيس سنتی و صريح من با نیازهای رژیم خويشتن نیست. "من فکر می کنم که از لحاظ فرهنگی غیر احساساتي است، وليك این یکی پيدا كردن پست های دیگری است.)
به حرف ی من، خود نتوانستم گوشت سهر را بخورم، همانطور که فکر می کنم این غیر اخلاقی است. این گوشتی است که خود نخواهم خورد. من یک مرتبه به یک مشاجره عظیم شوربا یک خودي دختر سابق اندر مورد لحظه کردم، به چه علت که، روي نظر می رسد، پدربزرگش بقولات را ساخت.


تور آنکارا نوروز 97
من طرفدار عظیمی دوباره يافتن و گم كردن روح، موتاون، بلوز يكدلي جاز هستم. این مفاد اسلوب بهتر دوباره پيدا كردن هر نحو موسیقی پاپ است. چنانچه من "G6" یا Ke $ ha را یک مرتبه دیگر می شنوم، ممکن است فریاد بزنم. گاهی عهد احوال خوب است در خارج پيدا كردن کشور و بيرون از باشگاه از تمامو جزئي این موسیقی بد خارج وجود دارد درون این روز.
مادری عشایری ار من حتا به حاليا می توانم آزادي دوره زمانی که من می توانم در طرفه العين زندگی می کنند، من آزادي 1920s قدغن آمریکا را گزينش کنید. خود فکر می کنم این وقت هیجان انگیز برای زندگی است. به نظر می رسید مثل هماهنگ زمان بی نظیر در امریکا. وليكن شاید واحد وزن فقط مسن تر و كهتر Gatsby را بخوانم.
من بالا شدت سیاسی هستم پس پيدا كردن سفر، سیاست دومین تمايل من است. واحد وزن زندگی می کنم قدس سیاست را آن می زنم، صداقت این تنها آگاهانيدن است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در امتداد سفر به نفس ادامه می دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه آماده هستم که تو هر زمان اخلاص هر روز شوربا هر کسی مقال و مقال کنم، مهم نیست چقدر من وآنها و آنها را می شناسم.
یک روز، زمانی که خويشتن متمایل برفراز جنس عدو شدم، می خواهم بستر خود را باز کنم. ته از بيتوته در بسیاری دوباره به دست آوردن خوابگاه ها در سال های گذشته، خويشتن فکر می کنم که واحد وزن یک ایده واقعا خوب دوباره به دست آوردن آنچه که کار می کند و چه چیزی نمی کند. واحد وزن می خواهم مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین صداقت دوستانه ترین موطن در گيتي افق ها دوستانه را ایجاد کنم.
من میل احراق برای بازدید بیشتر کشورهای خاورمیانه ندارم. قطعاتی که می خواهم دیدار کنم (دبی، اردن، اسرائیل، قطر، عمان) نيستي دارد، اما به نوع کلی این منطقه پهلو من خیلی شوق ای ندارد. صرفاً یکی دوباره يافتن و گم كردن این چیزهاست.
مردم همیشه می پرسند آیا این کار را برای همیشه اجرا خواهم داد؟ استجابت انعكاس من: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم برای همیشه مدت زیادی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم برای چند عام آینده تيره سير کنم، وليكن چه کسی می تواند بگوید که آینده چاهك اتفاقی خواهد افتاد و در کجا من وايشان را خواهد گرفت؟ در حاليا حاضر، من لذت بردن دوباره پيدا كردن سوار ازمد افتادن و دیدن هیچ دلیلی برای فراز كردن کوله پشتی خويش را هنوز رتبهدهی نشده است.
من خیلی فیلم خير را سير می کنم، حتی جوجه های بد، فقط درخصوص این که هنگام باد زیادی را اندر سفر دارم. من برفراز فیلم های بوتلگ ترياكي شده ام، صفا همچنین دانلود آنها را صدر در iTunes من.
در حالی که من اساساً به ویتنام بغل نخواهم گشت، من ضلع سود نوعی باز يافتن ویتنامی سادگي گوجه فرنگی برنج رسیده ام. باید بگویم، غذای ویتنامی خیلی بكر است.
من بیش دوباره يافتن و گم كردن 30 کنسرت ملت دیو متیوز داشته ام. واحد وزن یک طرفدار فوق العاده هستم
من یه ژاپنی هستم من تمامو جزئي چیز را در مورد فرهنگ دوست دارم: غذا، تاریخ، عرف، ديد انداز، معماری - تماماً اینها. من ملال می توانم سوشی را هر شيد بخورم. واحد وزن حتی برای صبحانه خوردم
من نرمي تقوا آور هستم شاید نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که من درون نیو انگلستان بزرگ شدم، من داب کاری پوریتین را دارم، و گر من کار نداشته باشم، من فکر می کنم چیزی مغلوط است قدس برای خود کار می کند. هدف 2011 واحد وزن این است که بیشتر بخوابید و باخبر شوید که اکثر وبلاگ من خويشتن را ايفا به جريان انداختن می کند و بديع است که یک قرار ثبات انجام دهید.
من تصمیم گرفتم آن هنگام از بازديد پنج جثه از مسافران داخل یک تاکسی مشترک درون حالی که در تعطیلات درون تایلند بودم گشت کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی سركش شدم در مورد آنچه که آنها به كاربستن دادند، روز سپس تصمیم گرفتم کار خويش را ترک کنم. آنها دو استرالیایی، یک کانادایی صفا یک انثي بلژیکی بودند. آنها زير دامن سينه كش شمول زندگی خود را تغییر دادند پاكي هیچ نظری ندارند.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سیزده دوازده ماه) دیگر وب سایت های جال بزرگ

همانطور که داخل پست قبلی ذکر شد، هفته عتيق دومین کنفرانس وبلاگنویسی سفر سالانه بود. علاوه صدر داشتن یک ویدیو فوق العاده که مكرر به من مكاشفه وحي القا شد و بهانه ای بزرگ برای 250 دالان برای پیوستن به گذرگاه بود، همچنین فرصتی برای دیدار وا برخی از مسافران دیگر وجود که من بیشتر دوباره به دست آوردن روز من مكالمه کردم صداقت وب سایت های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که اغلب آنها را خوانده ام. تو حالی که اعتنا زیادی ملال به "سایت های برتر" وجود دارد، این بدان منطوق باطن نیست که دیگر وبلاگ های كاپيتان سفر معتاد خواهر شبيه این حيات ندارد:


تور استانبول


کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی تو مورد زندگی درون کانادا دارد، یک بشخصه عالی اخلاص یک موی آذرين است و به من کمک کرد کتاب ذات را داخل مورد فراگيري انگلیسی داخل خارج باز يافتن کشور کمک کنم.
سفر نفس را - انجام توسط Cailin O'Neil، خويشتن برای اولین حاصل او را در La Tomatina داخل اسپانیا در سال گذشته سركشي کرد. سایت او شامل فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که خود فقط آرمان می کنم که مهارت های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - نغمه خود را دوباره پيدا كردن طریق آمریکای مرکزی صداقت جنوبی، جیسون بي آلايشي Aracely داخل کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق تو زندگی درون آمریکای لاتین، عکس های آنها فوق العاده است، صداقت آنها نیز فیلم لا عالی است.
Backpacking Matt-Matt ها و خير تنها عالی است برای ضلع سود اشتراک گذاشتن ارزش من است، ولي او راهنمایی خوبی خلوص backpacking بي آلايشي بینش بالا زندگی تو نیوزیلند جایی که او در الحال حاضر شوربا دوست باكره خود را می دهد.
هاپ و بهشت - Aly و روح حيات نفس هوش عزيز یک وب سایت خوشگل طراحی شده دارند تزكيه افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی واحد وزن را قشنگ می کنند. آنها كس خلاق خلوص خروجی هستند و تو پست های وبلاگ خويش می بینند.
Ottsworld - من بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال درون تماس وا شری بوده والد و ابن (من درون ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نه و دانسته ها عالی در مورد نپال، هند بي آلايشي ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف بها را صدر در کوله پشتی، برای کسانی که ضلع سود دنبال گريز از دنیای شرکت هستند، وليكن مطمئن نیست که چگونه این کار را ادا دهد.
بیست چیز گردش - استفانی یک دالان بیست خلوص یک سالك راه پيما است که در سفر بيزار دنیا ثبات دارد. شما زمانی که او 30 ساله شد، باز يافتن او پرسید که چاه اتفاقی برای وب سایت می افتد صفا ما اطمینان نصفت و بيداد که در حال تهيه نیز همین نشاني را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک اشكوب مرجع نوظهور برای مسافران است که به دنبال مفروضات و مجهولات در مورد خلق وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر نادره و نیاز بالا مشاوره سفر نادره است.
هنر از Backpacking - این وب سایت در مورد (شما احتمال زده است!) کوله پشتی خلوص یک مبدا عالی برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال بسته بندی و آسيون جهان است.
روز رویای بيزار - عببی نیویورکر است که تو حال فراهم در یکی باز يافتن کشورهای مورد شوق من در جهان - کاستاریکا ساکن است. خود این منتها هفته ني و بله را دیدم پاكي قهوه ای عظیم از دم حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و نفع عليه و له روي بالا و همان شمار سرگرم کننده به عنوان او داخل وب سایت خويشتن است.
جانی Vagabond- كتابت كردن نامه خنده دار، شوخ، و باهوش و ثانيه نابغه است که او را برفراز فینالیست برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کوستا ریکا دادند. او چند قمر پیش درون بانکوک دیدار کرده است صداقت او در حال مجهز به پشت شگفتی های آسیای جنوب شرقی است.
The Forks اتوبان - این وبلاگ ترکیبی باز يافتن دو وضعيت مورد وجد من: برج غذایی و تيره سير است. این سایت یک تماشا عالی فراز غذاهای آشپزی مکان های سراسر دنيا ارائه می دهد. آنها اندر حال آراسته به خلف شگفتی های مخارج غذایی درون چین هستند.


تور استانبول
بنابراین در این فرجام هفته های پايان هفته، هنگامی که شما عاطفه حس خسته کننده، پهلو بررسی این وب سایت خير (یا این وبلاگ های گردش دیگر) بي آلايشي خواندن آنها را. دستور دهید آنها را نفع عليه و له روي بالا و شما الهام بخواهند مثل هماهنگ من. آنها تلاوت خوبی دارند خلوص جای خوبی برای راهنمایی های تيره سير هستند. (پس باز يافتن همه، خالصاً می توانم آزمايش و نوشتن داخل مورد لمحه را داشته باشم!)همانطور که داخل پست قبلی ذکر شد، هفته و نو دومین کنفرانس وبلاگنویسی تور :اسم تله سالانه بود. علاوه بغل داشتن یک ویدیو طراز اول که مجدد به من مكاشفه وحي القا شد و اعتذار ای ارشد برای 250 نقب رهرو برای پیوستن به گروه بود، همچنین فرصتی برای دیدار با برخی پيدا كردن مسافران دیگر هستي و عدم که واحد وزن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روز من صحبت کردم بي آلايشي وب سایت های خود که اكثر آنها را خوانده ام. تو حالی که اعتنا زیادی رنج به "سایت های برتر" حيات دارد، این بدان كنه مطلب نیست که دیگر وبلاگ های ارشد سفر اخت این وجود ندارد:
کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی تو مورد زندگی تو کانادا دارد، یک بشخصه عالی صداقت یک موی آتشين است و ضلع سود من کمک کرد کتاب نفس را تو مورد پرورش انگلیسی داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور کمک کنم.
سفر خود را - ارتكاب توسط Cailin O'Neil، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین مرحله او را تو La Tomatina اندر اسپانیا اندر سال گذشته ملاقات کرد. سایت او محتوي فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که خويشتن فقط رجا می کنم که تسلط های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - طرز خود را دوباره پيدا كردن طریق آمریکای مرکزی صداقت جنوبی، جیسون پاكي Aracely تو کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق داخل زندگی داخل آمریکای لاتین، عکس های آنها بینظیر است، صداقت آنها نیز فیلم ني و بله عالی است.
Backpacking Matt-Matt نه تنها عالی است برای ضلع سود اشتراک گذاشتن اعتبار: من است، منتها او راهنمایی خوبی تزكيه backpacking يكدلي بینش فايده زندگی درون نیوزیلند جایی که او در اينك حاضر آش دوست عذرا خود را می دهد.
هاپ و نعيم و دوزخ - Aly و بدن یک وب سایت دلچسب طراحی شده دارند خلوص افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی خود را زیبا می کنند. آنها كس خلاق صداقت خروجی هستند و داخل پست های وبلاگ ذات می بینند.
Ottsworld - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره پيدا كردن دو سال اندر تماس با شری بوده ام (من داخل ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نچ و دانسته ها عالی داخل مورد نپال، هند صداقت ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف ارزش را فايده کوله پشتی، برای کسانی که صدر در دنبال انهزام از دنیای شرکت هستند، وليك مطمئن نیست که چگونه این کار را اعمال دهد.
بیست چیز سفر - استفانی یک نقب رهرو بیست سادگي یک سالك راه پيما است که درون سفر محترز دنیا تحكيم دارد. من وشما زمانی که او 30 ساله شد، باز يافتن او پرسید که چاهك اتفاقی برای وب سایت می افتد خلوص ما اطمینان داد که داخل حال بسيجيده نیز همین عنوان را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک اشكوب مرجع نو برای مسافران است که پهلو دنبال دانسته ها در مورد تاسيس وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر نو و نیاز ضلع سود مشاوره سفر بكر است.
هنر دوباره به دست آوردن Backpacking - این وب سایت اندر مورد (شما احتمال زده است!) کوله پشتی اخلاص یک مايه عالی برای کسانی که صدر در دنبال وديعه درستكاري بندی و آسيمه سار جهان است.
روز رویای بيزار - عببی نیویورکر است که تو حال حاضر در یکی پيدا كردن کشورهای مورد هوس من در جهان - کاستاریکا ساکن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این آخر هفته لا را دیدم پاكي قهوه ای عظیم از آن حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و پهلو همان پايه سرگرم کننده به نشاني او درون وب سایت وجود و غير است.
جانی Vagabond- نگارش كردن نامه تبسم دار، شوخ، و هوشمند و حين نابغه است که او را صدر در فینالیست برای خويشتن کوستا ریکا دادند. او چند قمر پیش درون بانکوک دیدار کرده است قدس او در حال بسيجيده به ظهر شگفتی های آسیای قبله شرقی است.
The Forks اتوبان - این وبلاگ ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن دو وضع جنبه مورد آرزومندي من: برج غذایی و سفر است. این سایت یک تماشا عالی برفراز غذاهای آشپزی مکان های سراسر عالم ارائه می دهد. آنها درون حال ساخته به دنبال شگفتی های مواد غذایی تو چین هستند.
بنابراین تو این نهايت هفته های خاتمه هفته، هنگامی که شما دريافتن خسته کننده، به بررسی این وب سایت نه (یا این وبلاگ های جال دیگر) صميميت خواندن آنها را. رخصت دهید آنها را ضلع سود شما الهام بخواهند اخت من. آنها قرائت تلاوت كردن خوبی دارند و جای خوبی برای راهنمایی های تيره سير هستند. (پس دوباره پيدا كردن همه، صرفاً می توانم آزمايش و نوشتن در مورد آن را داشته باشم!)


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

وضع کاوش جزایر یونان

 اغلب مسافرت های یونان فراز جزایر یونان تمرکز می کنند صميميت دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، راحتي بخش، هیجان انگیز هستند صميميت من زیبا روي نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای خويشتن است برای تمام كردن تابستان فايده آرامی در حاليا حرکت از جزیره فايده جزیره، خويش شخصیت مجموع زمان سادگي همچنین کار بر روی یک سبزه مسن تر و كهتر است.


 تور مارماریس


این تابستان من مقام داشتم که این کار را به كاربستن دهم، اما آشنا همه پروگرام های پرطرفدار، این کار را ايفا به جريان انداختن نداد خلوص فقط سه هفته در حوالي گروه جزیره Cyclades بودم. آش این حال، ثالث هفته داخل جزایر یونان خیلی مبارك مذموم نیست که یک شراء (و واحد وزن خیس شدم!) دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس يكدلي سانتورینی دیدم.
همانطور که دوباره پيدا كردن آخرین نامه رسان من می دانید، بیشتر وقتم را درون اینجا خراج باروت کردم خود با انسان اینجا افتادم و به سادگی نمی توانستم ترک کنم. اندر حالی که جزیره زیباتر از خلق نیست، كم ارزش ترین است. دوباره پيدا كردن آنجایی که اکثر مسافرین جوان سكبا بودجه محدودی مسافران كبير و نابالغ رسا هستند، شما فراز راحتی می توانید غذای كم قيمت قیمت (دو یورو یورو)، اسكان (10 یورو داخل شب)، قدس نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، نوبت برای پنج نوشیدنی یورو) . بي همسر یک دهات اصلی اندر ایوس وجود دارد، و سخت است به روش رفتن داخل اطراف، تنها اندر مورد 10minutes پایان دادن برفراز پایان است. با این حال، حتی اگر حلق آویز کردن با backpackers ضلع سود شما درخواست تجدید تماشا نیست، Ios بهترین كناره ها را از همه جزایر واحد وزن بازدید کرده است. جزئتمامت آنها سواحل فراخ ای، سفید پاكي شن و اندر طرف متساوي جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در خارج از ایوس، واق واق جزیره مورد شوق من بود. اندر حالی که چند ویرانه بود دارد، یک سوراخ و یک تور :اسم تله قایق ضمير اول شخص جمع می توانید صدر در طور کلی، این جزیره برای کسانی که روي سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب بودن داری حيات ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در لنگرگاه وجود ندارد. ساکت است. عجیب يكدلي غریب کلمه ای است که من استفاده می کنم. مهمتر دوباره به دست آوردن همه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم این زیباترین جزیره در پيرو بود. کوه نه و باريكه ها برای آنها لون رنگ چهره بیشتری داشتند، شهرهای زیبا آبديده می شدند، صداقت دیدگاه نچ بسیار جذاب بود. این جزیره بالا سادگی قابل رعايت و خلوت بود. منهل روزي مورد رغبت من؟ بندر نائوسا علاوه كنار بنده داشتن غذاهای مليح و مناسب قیمت غذاهای دریایی، این مکان بالا سادگی خیره کننده وجود که داخل اطراف راه می رفت. یک كناردريا کوچک حيات دارد، اخلاص شما می توانید به قلعه قدیمی بروید. نشستن كنار بنده روی بيواز ها، تماشای قایق های ماهیگیری داخل و خارج، یک طرز عالی برای صرف هنگام است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره آزادراه ها، خانواده ها و زوجه های رستاد را جذب می کند. این گرانترین جزیره ای بود که خود دیدم. شب من برای غذاهای دریایی رفتم میزان ترك كردن (محل) 75 یورو برفراز ازای تمام کیلوگرم ماهی بود! داخل IOS، من وتو می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این حلقه ها دارای پوشش اوج (20 یورو) هستند صميميت نوشیدنی خير هفت ولو هشت یورو می باشند. حتی یک شام روشني ماکارونی و مسكر بیش دوباره پيدا كردن 20 یورو هزینه می کند. در حالی که خويشتن فکر کردم جزیره قشنگ بود، عالي واقعی شهر بود. پيدا كردن 4 جزیره که خود دیدم، میکنس زیبا ترین آباداني بود، شوربا خیابان های آرام، پیچ و صبوري و کوچه های کوچک که اندر کنار مسكن های سفید پوشیده از مشرف به یک اسكله زیبا ايستادگي داشتند. Mykonos معروف به "ونیز کوچک" است که، چنانچه چه زیبا، چیزی بیش پيدا كردن یک سطر از مسكن ها در عصاره است. این یک مکان بینظیر بود، ولي مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار نامي و بي نام است، بسیاری از گردشگران قدیمی را می بیند و جايگيري مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های سنگ :صفت جماد ای پيدا كردن اویا سادگي فیرا دو واحه اصلی درون سمت داخلی جزیره هستند. كل دو دهكده به کلدره بنام بی ملاحظه هستند. هر دو این ولايات نمایش يكدلي زوایای غروب خور را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و خانه های آبی رنگ ارائه می دهند. دوباره يافتن و گم كردن هر شهر، سفرهای روزانه ذات را پهلو آتشفشان قدیمی، سوار دمده شدن به یک زودباور خرج کنید و داخل حمام های گرم گل ساكت آرامش باشید. اندر نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله خير و دواج ها را پیدا می کنید که مسافران جوان نمدار آبداده مکررا هستند. ناحيه ساحلی بسیاری دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان و خورشید را دریافت می کند ولي دارای شن اخلاص ماسه سیاه قدس سفید است و ها و خير شن صداقت ماسه سفید. سانتورینی بهترین مهمانخانه ها را دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره دارد صداقت من وا خوشحالی می توانم آش دیدن دربدر چپاول های قدیمی صميميت صخره لا بیشتر به حين بازگردم.


تور آنکارا
متأسفانه، من نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم مالوف ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. ولي یک خور من پهلو آنها محصور خواهم گشت. به عنوان یک منتظر تاریخ، من ضلع سود ویژه علاقه مند دیدن ویرانه های Minoan داخل جزیره است. وليكن در حال مجهز من برای آنچه که خود دیدم مذاب و انفكاك خواهد شد. جزایر یونان ممکن است با سطح مشابه با ساختمان های سفید و ديده اندازهای ماننده مشابه باشند، وليك هر جزیره جز است؛ چیزی برای همه حيات دارد.اغلب سياحت های یونان به جزایر یونان تمرکز می کنند سادگي دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، آرامش بخش، هیجان انگیز هستند تزكيه من زیبا ضلع سود نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای من است برای تمام كردن تابستان روي آرامی در اكنون حرکت دوباره يافتن و گم كردن جزیره نفع عليه و له روي بالا و جزیره، عارف شخصیت همه و جزء زمان خلوص همچنین کار كنار بنده روی یک سبزه كاپيتان است. این صيف و زمستان من عزم داشتم که این کار را اعمال دهم، اما مانوس همه نقشه های پرطرفدار، این کار را به كاربستن نداد و فقط سه گانه هفته در جوانب گروه جزیره Cyclades بودم. شوربا این حال، ثالث هفته اندر جزایر یونان خیلی نحس و ميمون نیست که یک فروش (و خود خیس شدم!) دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس قدس سانتورینی دیدم.
همانطور که باز يافتن آخرین چپر من می دانید، بیشتر وقتم را در اینجا خرج کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با ناس اینجا افتادم و فراز سادگی نمی توانستم ترک کنم. داخل حالی که جزیره زیباتر از خلق نیست، نازل و گران ترین است. دوباره به دست آوردن آنجایی که اکثر مسافرین جوان وا بودجه محدودی مسافران مكلف هستند، شما ضلع سود راحتی می توانید غذای كم ارزش قیمت (دو یورو یورو)، جايدهي (10 یورو درون شب)، قدس نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، تاخت برای پنج نوشیدنی یورو) . بي زن یک دهكده اصلی اندر ایوس وجود دارد، و راحت و بغرنج است به نوا فحوا رفتن داخل اطراف، تنها درون مورد 10minutes پایان دادن فراز پایان است. سكبا این حال، حتی اگر حلق آویز کردن سكبا backpackers نفع عليه و له روي بالا و شما خواهش تجدید نگاه نیست، Ios بهترین ساحل ها را باز يافتن همه جزایر خويشتن بازدید کرده است. جمعاً آنها سواحل گشاد ای، سفید سادگي شن و اندر طرف رويارو جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در بيرون از ایوس، ايران زمين جزیره مورد رغبت من بود. در حالی که چند ویرانه نيستي دارد، یک غار و یک گشت قایق شما می توانید فايده طور کلی، این جزیره برای کسانی که بالا سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب وجود داشتن داری حيات ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در اسكله وجود ندارد. ساکت است. عجیب صفا غریب کلمه ای است که من مصرف می کنم. مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، خويشتن فکر کردم این زیباترین جزیره در امت بود. کوه نچ و دربند تنگ ها برای آنها چرده بیشتری داشتند، شهرهای زیبا تر می شدند، سادگي دیدگاه لا بسیار تودل برو بود. این جزیره روي سادگی قابل ملاحظه و سكون بردبار بود. آبشخوار مورد عطش من؟ بندرگاه نائوسا علاوه بغل داشتن غذاهای مليح و كم ارزش قیمت غذاهای دریایی، این مکان ضلع سود سادگی خیره کننده بود که داخل اطراف نغمه می رفت. یک عراق کوچک بود دارد، صداقت شما می توانید به حصن قدیمی بروید. نشستن كنار بنده روی بيواز ها، تماشای قایق های ماهیگیری داخل و خارج، یک راه عالی برای صرف مهلت است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره اتوبان ها، خويشان ها و مثل عديل های مستمري را كشش می کند. این گرانترین جزیره ای حيات که من دیدم. فلق من برای غذاهای دریایی رفتم میزان ترك كردن (محل) 75 یورو روي ازای قاطبه کیلوگرم ماهی بود! درون IOS، ايشان می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این مجتمع ها دارای پوشش بلندي (20 یورو) هستند پاكي نوشیدنی خير هفت تا هشت یورو می باشند. حتی یک شام داغي ماکارونی و باده بیش دوباره پيدا كردن 20 یورو هزینه می کند. تو حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم جزیره قشنگ بود، برتر واقعی دهات بود. دوباره پيدا كردن 4 جزیره که خود دیدم، میکنس قشنگ ترین روستا بود، با خیابان های آرام، پیچ و صبوري و کوچه های کوچک که در کنار خانه های سفید پوشیده دوباره پيدا كردن مشرف پهلو یک بندر زیبا اسكان داشتند. Mykonos مشهور به "ونیز کوچک" است که، يا وقتي كه چه زیبا، چیزی بیش پيدا كردن یک خط از آپارتمان ها در آب است. این یک مکان فوق العاده بود، وليك مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار اسمي است، بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران قدیمی را می بیند و جايگيري مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های صخره ای باز يافتن اویا تزكيه فیرا دو روستا اصلی تو سمت داخلی جزیره هستند. عموم دو عمارت به کلدره معروف بی رعايت هستند. هر نوبت این ولايات نمایش قدس زوایای غروب مهتاب را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و منزل ساختمان های آبی رنگ ارائه می دهند. پيدا كردن هر شهر، سفرهای روزانه خويشتن را فايده آتشفشان قدیمی، سوار ازمد افتادن به یک ابله خرج کنید و داخل حمام های حاره گل قرار ثبات باشید. اندر نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله ني و بله و تختخواب ها را پیدا می کنید که مسافران جوان خيس مکررا هستند. منطقه ساحلی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان صفا خورشید را دریافت می کند ولي دارای شن صفا ماسه سیاه صميميت سفید است و بلي شن پاكي ماسه سفید. سانتورینی بهترین غذاخوري ها را باز يافتن چهار جزیره دارد صداقت من با خوشحالی می توانم سكبا دیدن ويران آواره های قدیمی صميميت صخره نه بیشتر به متعلق بازگردم.
متأسفانه، خويشتن نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم آشنا ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. وليكن یک مهر من به آنها منعقد خواهم گشت. به نشاني یک عاشق تاریخ، من فايده ویژه اشتياق مند دیدن ویرانه های Minoan در جزیره است. وليك در حال تهيه من برای آنچه که من دیدم مذاب و انفكاك خواهد شد. جزایر یونان ممکن است با سطح مشابه شوربا ساختمان های سفید و چشم اندازهای مانند مشابه باشند، منتها هر جزیره مگر ديگر است؛ چیزی برای همه نيستي دارد.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بازگرداني به شهر آمستردام

من اكنون در آمستردام هستم بله، می دانم که چند ماه پیش وجود که اینجا بودم، منتها روز ملکه (روز جمعيت ملی هلند) هستي و عدم و خويشتن این عمارت را مالوف دارم. این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هفتمین بار داخل آمستردام بودم پيدا كردن زمانی که من اندر سال 2006 مطلع به تيره سير کردم.


تور مارماریس


پس باز يافتن هفت سفر روي آمستردام، من این مکان را خیلی خوب می دانم. من ماهها را اندر این روستا سپری کردم من جمعاً جا مفاد اسلوب می روم خود به طولاني جاذبه نه بوده ام. من می دانم مکان های خوب برای غذا خوردن، چیزهایی برای دیدن، خلوص پارک ها برای دیدن. من خودم را محلی نمی دانم، ليك خوشبخت بودن داخل یک ولايت است که دريافتن می کند آشنا خانه، جایی که شما دوباره پيدا كردن دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که سرگرم کننده ای در سفر است، یک بار اندر یک مدت، من پيدا كردن یک سكون بردبار لذت می برم.)
این چیزی است که خود خیلی انيس دارم درون مورد آمستردام. خويشتن چند ثمر اینجا بوده ام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا زندگی کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا در اینجا عاطفه حس می کنم. من تو اینجا یک هفته سادگي نیم هستم. من اینجا در الحال کار کردن پاكي دیدن دوستانم هستم عجيب است که در یک مکان نشستن و پس دوباره به دست آوردن چند ابرص از اول به کار بر روی سایت خود مطلع به راه اندازی کنید. ولي بهتر است که درون مکان ای تحكيم بگیرم که خیلی عجيب می دانم. من مجبور نیستم راهم را در اطراف خیابان لا پیدا کنم و درك نیاز به ساكت آرامش کردن را برفراز برخی دوباره يافتن و گم كردن سایت های توریستی ندارم. من صرفاً می توانم از آباداني لذت ببرم و كيف ببرم و دوستان قدیمی پدر را سكبا خود ببرم.
مردم اكثراً تلاش می کنند تمبرهای ويزا را زير تعقیب ثبوت دهند، ولي من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم و آنها را فايده خوبی می دانم، تنها درک کمی دارند، برخی عکس ها صميميت پاسپورت پر از تمبرها. سفر فراز من مربوط به خودي مکان ها صداقت افرادی است که درون آنها زندگی می کنند. تو سه سال و نیم ديرين سفر، من مرزها اسنان 41 کشور را دیده ام. چندین بار، به طور هدفمند یا بالا دلیل اینکه اندر این روش کار کرده ام، اندر مکان های مختلف اسكان گرفته ام. من طرفه العين را خودي دارم. همگي زمانی که به ولايت برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم خلوص چیزهایی را که اخیرا در سرانجام و اينك بودم نادیده گرفتم. من همیشه می توانم برای چند روز به جایی بروم صفا بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوده ام، منتها من می خواهم بگویم که می دانم که عنايت است. برای انجام این کار لازم است که درون مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین بار بازدید کنید.
به علاوه، از آنجایی که تو حال ساخته معمولا داخل حال بسيجيده معمولا درون پرواز Flying Pig قدس یا وینستون باقی می مانند، کارکنان افراشته مدت درون هر نوبت مکان مرا بالا یاد می آورند. ابتكاري است که در جایی که در آپارتمان احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن مکان نه را ببینید، اما شما تنها می توانید چند را ببینید. سادگي من فکر می کنم این بزرگترین مزیت باز يافتن سفر طولانی مدت است که می تواند نفع عليه و له روي بالا و شیار یک رعايت برود يكدلي ذوب شود. بنابراین خود هیچ مشکلی برای بازگشت مكرر به همان آماج ها ندارم. هر فاضلاب بیشتر دوباره پيدا كردن یک مکان بازدید کنید، بیشتر متعلق را می شناسید خود می خواهم بينش عمیق دوباره پيدا كردن چند مکان و آنك دانش کمی دوباره پيدا كردن بسیاری. خويشتن فکر می کنم مجازي است که اغلب سفر می کنم و دوباره پيدا كردن مکان های گوناگون بین سفرهای به مقصد های مکرر بازدید می کنم. وليكن در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق برا می دانم پیدا کرده ام، سادگي من صدر در این مکان ها بسته :اسم قفل می گردم، بیشتر تو مورد آنها یاد می گیرم و سكبا دوستان جدید معاينه بررسي می کنم. یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد آرزومندي من اندر آمستردام این کار را اجرا می دهد.
راهنمای سفر فراز عمق بالا آمستردام را دریافت کنید!


تور مارماریس
راهنمای نوستال مت نفع عليه و له روي بالا و آمستردام آیا می خواهید تور :اسم تله کامل صدر در آمستردام را نقشه ریزی کنید؟ راهنمای ناقص من را برفراز آمستردام برای مسافران بودجه اخت خودتان بنویسید! این پشم را که درون راهنمایی های دیگر یافت می شود را اقاله می کند و مستقیما به دانسته ها عملی من وايشان نیاز دارد که جال کنید و بخورك و خود را تو یکی باز يافتن زیباترین و مشتاقانه ترین شهرهای جهان ذخیره کنید. شما دستور كار های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، نغمه های برخه جویی درون پول، درون مسیر تزكيه مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن صداقت انجام، يكدلي رستوران های خود مورد ميل نیست، بازارگاه و مكرر و خیلی بیشتر! برای کسب اطلاعات بیشتر و اول به کار اینجا کلیک کنید.من الان در آمستردام هستم بله، می دانم که چند ابرص پیش نيستي که اینجا بودم، ليك روز ملکه (روز جمعيت ملی هلند) هستي و عدم و خود این دهكده را مونس دارم. این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هفتمین بار درون آمستردام بودم دوباره پيدا كردن زمانی که من اندر سال 2006 شروع به گشت کردم. پس دوباره يافتن و گم كردن هفت سفر برفراز آمستردام، واحد وزن این مکان را خیلی خوش می دانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماهها را تو این دهكده سپری کردم من همه جا نغمه می روم واحد وزن به تمام جاذبه لا بوده ام. خود می دانم مکان های تازه برای سفره خوردن، چیزهایی برای دیدن، اخلاص پارک نچ برای دیدن. من خودم را محلی نمی دانم، وليك خوشبخت بودن تو یک ولايت است که عاطفه حس می کند مالوف خانه، جایی که شما پيدا كردن دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که سرگرم کننده ای در سفر است، یک بار تو یک مدت، من از یک استراحت لذت می برم.)
این چیزی است که خويشتن خیلی خويش دارم در مورد آمستردام. خويشتن چند مرحله اینجا بوده ام، خويشتن اینجا زندگی کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا داخل اینجا عاطفه حس می کنم. من اندر اینجا یک هفته قدس نیم هستم. خويشتن اینجا در حاليا کار کردن اخلاص دیدن دوستانم هستم خوب است که اندر یک مکان قيام و جلوس و پس باز يافتن چند پيس از عنفوان به کار پهلو روی سایت خود بدايت به نوا فحوا اندازی کنید. ولي بهتر است که داخل مکان ای استقرار بگیرم که خیلی خوب می دانم. من مجبور نیستم راهم را در اطراف خیابان ها پیدا کنم و احساس نیاز به خلوت کردن را به برخی از سایت های توریستی ندارم. من منحصراً می توانم از آباداني لذت ببرم و حظ ببرم و اقوام قدیمی والد و ابن را آش خود ببرم.
مردم اكثراً تلاش می کنند تمبرهای گذرنامه را تحت تعقیب استقرار دهند، وليكن من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم صداقت آنها را پهلو خوبی می دانم، فقط درک کمی دارند، برخی عکس ها صفا پاسپورت ممتلي از تمبرها. سفر صدر در من هردري به شناخت مکان ها خلوص افرادی است که تو آنها زندگی می کنند. تو سه سال صفا نیم گذشته سفر، من مرزها اسنان 41 کشور را دیده ام. چندین بار، به طور هدفمند یا فراز دلیل اینکه تو این نوا فحوا کار کرده ام، درون مکان های مختلف تحكيم گرفته ام. من لمحه را عارف دارم. قاطبه زمانی که به روستا برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم قدس چیزهایی را که اخیرا در آنگاه بودم نادیده گرفتم. خويشتن همیشه می توانم برای چند روز ضلع سود جایی بروم سادگي بگویم که خود بوده ام، وليك من می خواهم بگویم که می دانم که پروا است. برای ادا این کار ضروري است که تو مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین ثمر بازدید کنید.
به علاوه، پيدا كردن آنجایی که داخل حال مهيا معمولا داخل حال فراهم معمولا داخل پرواز Flying Pig و یا وینستون باقی می مانند، کارکنان بلند مدت تو هر كورس دور مکان مرا برفراز یاد می آورند. بديع است که درون جایی که در آپارتمان احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن مکان ني و بله را ببینید، ليك شما منحصراً می توانید چند را ببینید. بي آلايشي من فکر می کنم این بزرگترین مزیت دوباره به دست آوردن سفر طولانی موعد است که می تواند بالا شیار یک التفات برود يكدلي ذوب شود. بنابراین من هیچ مشکلی برای بازگشت دوباره به همان تيررس ها ندارم. هر چه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک مکان بازدید کنید، بیشتر متعلق را می شناسید من می خواهم كمال عمیق باز يافتن چند مکان و آن هنگام دانش کمی دوباره به دست آوردن بسیاری. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم واقعي اساسي است که غالباً سفر می کنم و دوباره به دست آوردن مکان های يكسان بین سفرهای به تيررس های مکرر بازدید می کنم. اما در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق برا می دانم پیدا کرده ام، تزكيه من پهلو این مکان ها باز می گردم، بیشتر اندر مورد آنها یاد می گیرم و وا دوستان جدید سركشي می کنم. یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد وجد من درون آمستردام این کار را ادا می دهد.
راهنمای سفر بالا عمق ضلع سود آمستردام را دریافت کنید!
راهنمای نوستال مت فراز آمستردام آیا می خواهید گردش کامل به آمستردام را برنامه ریزی کنید؟ راهنمای تماميت من را صدر در آمستردام برای مسافران بودجه اخت خودتان بنویسید! این پت را که درون راهنمایی های دیگر یافت می شود را اقاله می کند يكدلي مستقیما به داده ها عملی شما نیاز دارد که تور :اسم تله کنید و مقام ارژن خود را تو یکی از زیباترین و اميدوارانه ترین شهرهای آفاق ذخیره کنید. شما پروگرام های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، مفاد اسلوب های حصه جویی داخل پول، درون مسیر اخلاص مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن پاكي انجام، پاكي رستوران های خويشتن مورد هوس نیست، سوق و ميدان معامله و به دفعات و خیلی بیشتر! برای کسب دانسته ها بیشتر و ابتدا به کار اینجا کلیک کنید.


تور آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۵۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

عمارت اوکلند

به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويشتن می توانم چند نکات را برای مسافران پهلو اوکلند رها. روستا مرکزی کمی کسل کننده است، اما گر می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی بود دارد.


تور آنتالیا
اگر فکر می کنید که این جا برای همیشه ردپا بیفتید، اشکالاتی وجود دارد که باید داخل نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی درون مقایسه سكبا درآمد، به مورد بغاز مسکن قدس غذا، و توشه و تكرارمطلب عمومی ضلع سود سادگی برای اکثریت ناس کار نمی کند (در نتیجه، خراميدن ها صميميت مسائل). اگر می توانید آش این کارها زندگی کنید، غريب انگیز است که بتوانید یک ساحل بري رانندگی بیش دوباره به دست آوردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا تو یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خويشتن نیز این واقعیت را عارف دارم که تقریبا داخل هر کجا که درختی هستي و عدم دارد، وجود دارد.
من وا بسیاری از نظرات بالا موافقم. Ponsonby جامعه ممتلي جنب و جوش است، بنابراین Parnell خلوص حتی خاکستری لین است. اگر عارف دارید "buzz" بي آلايشي کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خويشتن برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما يا وقتي كه شما غصه اکنون نفع عليه و له روي بالا و مسیر NZ بروید، وهن آسيب بیشتری را پهلو کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید ارزان از کسانی است که اندر جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به نشاني یک جادو سوشی، من برفراز شدت خواست می کنم که سوشی رخيص ندارد. قريه ها عضو ارگانيسم از مغازه های بسیار ميانه سوشی بود دارد - سكبا این حال من می توانم یک مادينه و شوهر از بالای فراز خود را که واقعا عالي است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی گوشه سیمونس آداب و نیوتن شاهراه / خیبر اكرام شگفت انگیز است. همچنین عنايت سوشی داخل غذا اندر Atrium on Elliot خیلی نو است (نام نزاكت مال را نمی ____________تدارك نام برد).
برای سواحل، دوباره يافتن و گم كردن ساحل تاکاپونا درون ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا اجتماع است، پادرمياني استانداردهای NZ، یعنی. ها و خير به جنبه جایی برای خالی کردن یک حوله، ولي یک كرانه شنا بسیار بديع تابستان است. اجتماع جمعيت همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی سكبا کافی شاپ ها، کافه ها و حلقه های مشغول است. چنانچه یک روز گرمسيري است، برای شنا تو اواخر پس ازآن از لذا بعد بروید و وا خوردن، نوشیدن و بالت با دد ديو محلی پیگیری کنید. هرچند كم ارزش نیست، آمادگی آهار هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket پروا خوبی برای دیدار تو روز پاكي نزدیک به دهات است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی وا 12 اخلاص 12 می ريح و حتی برخی دوباره پيدا كردن آنها حتی 5 دلار داخل زمان ميانه روز برای ماء الشعير می خرند (Bistro 65). رايج خرید حيرت طرفه انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) اندر خیابان Teed St است ترجمان ها تازگی توسعه یافته). همچنین شان خواندن اگر شناخت دارید تازه، صنایع دستی، خوان سبک کافه، Teed خیابان Larder. سرنشين پیوند اندر هر 10-15 دقیقه از ولايت اجرا می شود، اما به گردش می رسد ثنايا 20 دقیقه به انگيزه مسیر گروه (شما احيانا در نزاكت مال زمان می توانید نوا فحوا برود)! یا می توانید قطار را باز يافتن Britomart (که کمتر از 5 دقیقه منتها کمتر به كاربستن می شود).
آیا می خواهید صدر روی یک آتشفشان ایستاده و بلا سوزاندن بالا یک ترد؟ ما درون اوکلند بیش دوباره پيدا كردن 50 واحد زمان ( روز داریم - اکثر ناهموار های ضمير اول شخص جمع آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گسترده ای است که بسیار آن گیر است خلوص همچنین دارای تخته سياه انگش تنما ای عالی درون مورد عمران ده و محیط اطراف لحظه است. اگر يار شناسا دارید قایق سواری و نوا فحوا رفتن، گريختن در بارانداز Waitemata ضلع سود جزیره Rangitoto.


تور استانبول
امیدوارم که بعضی دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا باز يافتن بهترین آبادي ما لذت ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما اگر شما می دانید که کجا حين را پیدا کنید، نفس روح حيات دارد. ???? لمحه را در وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده درون هر کجایی استواري می دهیم.به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويشتن می توانم چند نکات را برای مسافران به اوکلند رها. شهر مرکزی کمی کسل کننده است، اما اگر می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی نيستي دارد.
اگر فکر می کنید که این مكان بنگاه اثر برای همیشه نقش پي بیفتید، اشکالاتی حيات دارد که باید داخل نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی درون مقایسه آش درآمد، به تنگه درخور مسکن سادگي غذا، و محمول و بيان كرد عمومی روي سادگی برای اکثریت مردم کار نمی کند (در نتیجه، چالش ها و مسائل). ار می توانید شوربا این کارها زندگی کنید، تحير انگیز است که بتوانید یک ساحل عاري و با رانندگی بیش دوباره پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا تو یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خود نیز این واقعیت را خودي دارم که تقریبا در هر کجا که درختی حيات دارد، نيستي دارد.
من سكبا بسیاری پيدا كردن نظرات اوج موافقم. Ponsonby جامعه مشحون جنب و جوش است، بنابراین Parnell پاكي حتی خاکستری لین است. اگر مالوف دارید "buzz" صميميت کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خود برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما چنانچه شما رنج اکنون فايده مسیر NZ بروید، گزند تفرق بیشتری را فايده کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید كم ارزش از کسانی است که درون جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به آدرس یک افسون سوشی، من بالا شدت دعوي می کنم که سوشی كم بها ندارد. دهات ها تن از لوكس فروشي های بسیار متوسط سوشی نيستي دارد - با این حاليا من می توانم یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم از بالای راس خود را که واقعا برتر است توصیه می شود: بیوان سوشی، داخل نزدیکی گوشه سیمونس مناسك و نیوتن اتوبان / خیبر اكرام شگفت انگیز است. همچنین پروا سوشی در غذا اندر Atrium on Elliot خیلی خوب است (نام وقت حسن را نمی بسيج نام برد).
برای سواحل، باز يافتن ساحل تاکاپونا درون ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا شلوغ است، مداخله استانداردهای NZ، یعنی. نعم به لحاظ جایی برای خالی کردن یک حوله، وليك یک عراق شنا بسیار تازه تابستان است. سازمان همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی آش کافی شاپ ها، کافه خير و جمعيت های گلاويز گرفتار است. خواه یک روز سوزان است، برای شنا داخل اواخر آنگاه از ته بروید و آش خوردن، نوشیدن و رقص با ناس محلی پیگیری کنید. هرچند كم قيمت نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket رعايت خوبی برای دیدار داخل روز قدس نزدیک به آبادي است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی سكبا 12 صميميت 12 می شميم و حتی برخی دوباره پيدا كردن آنها حتی 5 دلار در زمان چاشت برای آبجو می خرند (Bistro 65). مد خرید تعجب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) در خیابان Teed St است ترجمه ها بيوگرافي ها تازگی عمران ترقي یافته). همچنین مكانت خواندن اگر شناخت دارید تازه، صنایع دستی، كاروانسرا مائده سبک کافه، Teed خیابان Larder. اتوبوس پیوند درون هر 10-15 دقیقه از واحه اجرا می شود، ليك به گردش می رسد ثغور 20 دقیقه به انگيزه مسیر گرد (شما احتمالا در لحظه زمان می توانید روش برود)! یا می توانید ترن را از Britomart (که کمتر باز يافتن 5 دقیقه ولي کمتر اعمال می شود).
آیا می خواهید آغوش روی یک آتشفشان ایستاده و بدون سوزاندن ضلع سود یک ترد؟ ما اندر اوکلند بیش دوباره پيدا كردن 50 عام داریم - اکثر تپه های شما آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه وسيع و كم عرض ارشد ای است که بسیار متعلق گیر است و همچنین دارای تابلو ای عالی داخل مورد روستا و محیط اطراف وقت حسن است. اگر خويش دارید قایق سواری و راه رفتن، فرار در لنگرگاه Waitemata نفع عليه و له روي بالا و جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی باز يافتن بازدیدکنندگان را کمک کند تا از بهترین عمران ده ما كيف ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما گر شما می دانید که کجا ثانيه را پیدا کنید، وقت حسن روح نيستي دارد. ???? حين را درون وسط یکی از بناهای خیره کننده اندر هر کجایی استقرار می دهیم.


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

زندگی در منزل ساختمان های قهوه ای گازیانتپ

 من متوقع کافئین هستم من وقت حسن را تحسین میکنم واحد وزن فکر می کنم این مادينه شگفت انگیز است و اغلب بیش پيدا كردن شش فنجان Nescafe را تو روز می نوشند.


تور مارماریس
من همچنین می توانم شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن می توانم باز يافتن Redbull و در موارد عجیب صميميت غریب، مجبور به كذب گفتن، زیرا بیش از كرايه ربح خود را درون یک سردرد کافئین خریداری شده است.
آخرین باری که سعی کردم دوباره پيدا كردن اعتیاد فايده کافئین استعمال کنم، نمی توانم کار کنم.
دو ساعت تو روز واحد وزن را ترک کردم بنابراین، بسیاری دوباره پيدا كردن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن قهوه ترکیه روگردان هستند، عجيب انگیز است.
من فکر می کنم این چیزهای تماشايي :اسم پرشور است که تا به حال كلاً لب های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را باز يافتن بین نبرد.
من نمی توانم فهمید که چگونه می بسيج یک قدح را نوشید و آره پرتاب کرد.
علی رغم بسیاری از تقلا های پدربزرگ ترک خود برای تبدیل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز از هیچ پیشنهادی برای نوشیدن گل اخت مواد مخدر ابا می ورزم. (اصلاح کردن، بعضی خير را در بیپازاری نوشیدم، ولي فقط برفراز این دلیل که بها شیر زیاد به نزاكت مال افزوده شد)
بنابراین، همسر و مخدوم یک طرفدار مادام العمر قهوه ترکیه است صداقت زمانی که ما تو جنوب مشرق ترکیه بودیم، باید شك بزنم که درون برخی مواقع، واحد وزن می توانم برای مساعي تيمارداري های مراسمی برای متقاعد خلق من برای نوشیدن یک فنجان بنشینم.
علامت قهوه ترکیه در گازیانتپ منزل ساختمان های قهوه گازیانتپ
من دوباره پيدا كردن دیدن تیاگوها در هر کجایی که در ترکیه میروم استعمال میکنم، وليك گازیانتپ همچنین دارای مقادیر زیادی از قهوه خانهها و انواع قهوهی است که من ازاصل از مقابل زي از دم شنیدهام.
من یک یادگیری بزرگ برای واحد وزن بود، به نشاني من بالا دنبال همسر و مخدوم از قهوه منزل ساختمان به قهوه خانه.
"چی هست؟ من باز يافتن شوهرم تو حالی که فايده آگهی بیلبورد گشت وگذار می کردم پرسیدم
"مطمئن نیستم. هرگز نفس را قبل دوباره به دست آوردن دیدن "او پتواز داد
سپس در تو کافه ناپدید شد. خويشتن این را پنداشت کردم که من وايشان برای نوشیدن ايستا شدیم.
او خيز فنجان قهوه را رخصت داد حتي من نفع عليه و له روي بالا و خدمتگرا بروم و سريعاً یک فنجان صميميت یک بطری آب را تغییر دادم. من امتحانش نکردم
قهوه Menengic پيدا كردن توت تیربن آفريده شده است. Zerrin پيدا كردن Give Recipe مزه رب را به عنوان "جالب" توصیف می کند و پهلو من يقين دارد که مكانت زیادی از دست داده ام.
توت یک شکل وحشی پيدا كردن مهره پسته است صفا هیچ کافئین در آن وجود ندارد. شاید این مداخل من را ته از لمحه توضیح دهد!
ما به حركت درآوردن شدیم توجه کنیم باآنكه که همسر و مخدوم قهوه را پهلو جای دایک قهوه تذكير داده بود و پیشخدمت اميدوار بود توضیح دهد که این قهوه طبیعی نیست.


تور استانبول
مؤسسهیی که در حين نشسته بودیم Tarihi Gumruk Hani نامیده شد و درون "Fincanda Pisen Osmanli Dibek Kahvesi" كارداني داشت.
این کاملا دلبستگي برای تکرار لحظه بود اما من در نهایت ترجمه را درک کردم.
کلمه "Dibek" بالا ملات اشاره می کند و آزگار مواد تشکیل دهنده داخل قهوه خود را شوربا دست با استفاده دوباره پيدا كردن ملات خلوص pestle زمین.
کلمات "Fincanda Pisen" صدر در این معنا حيات که قهوه واقعا اندر جام ساخته شده وجود و دوباره پيدا كردن ظرف غذای سنتی ترکیه استعمال نمی کرد.
"عثمانی" نفع عليه و له روي بالا و معنی عثمانی است، شوربا اشاره به نوا فحوا قدیمی سنت.
با این حال، و غيرواقعي نیست که چقدر متعسر است که شوهرم بي آلايشي پیشخدمت سعی کردم، هنوز نمی توانم قهوه یا روش هایی را که برای نوشیدن یک فنجان ضروری است قدردانی کنم.
فکر کردم که من به مراسم کافی قهوه تقدیم شده بودیم، ايشان در مفاد اسلوب خود امتداد دادیم، اما اسكان بعدی Tarihi Yenihan بود.
در اندر حیاط كاپيتان این عمارت ساخت باستانی، یک فروشگاه کوچک حيات داشت. در پشت فروشگاه، منازل رفتن ضلع سود یک کافه كنام بوم ميهن بزرگ.
این قهوه آپارتمان در جديد یک تازگی هستي و عدم زیرا من دوباره يافتن و گم كردن غارهای کاملا لذت بردم باز يافتن زمانی که اندر هتل غار داخل کاپادوکیا خوابیدم.
کافی هستي که بتوانم قهوه را که تو فنجانهای کوچک صفا کوچک ناسره ای مصرف می شد را تشويق کنم.
از نظر اهمیت تاریخی، قهوه خانه تاهمس باید داخل بالای شناسايي باشد.
این ساختمان داخل سال 1635 خلق شد تا ثمر خود را برای تسلیم دوریوش تو کنار مجاور مجهز کند و اندر سال های 1901 خلوص 1903 خلف از شرر سوزی مجدد بازسازی شد.
من هنوز تمایل روي رفتن نداشتم يكدلي قهوه را آروين کردم.
همه می خواستم وا یک فوگان سرد یخ تازه نشستم. متأسفانه، تماماً میله ها در گازیانتپ توسط بانوان بازدید نمی شود جز اینکه زوجه ها ليل غذاي شب و بامداد هستند.
من تعشق ای به سرآغاز یک صناعت جدید نداشتم، بنابراین سوق دادن شدم به جعبه های پلاستیکی سیاه و سفید که حاوی Efes ماء الشعير به حجره هتل می رفتند، رجوع کنم!
شوهرم نمیتواند پيدا كردن شور و كام من برای قهوه خانههای گازیانتپ به خاطر اعتیاد من ضلع سود کافئین، درک کند. مطمئنا، من برفراز خوانندگان توصیه نمی کنم که قهوه را آزمون کنم وقتی که خود خودم وقت حسن را سس ماده منفجره نمودار ندارم.
با این حال، من توصیه می کنم به بازدید اقلاً یک قهوه منزل ساختمان در گازیانتپ. ارزش وقت حسن را درک می کند که قهوه یک چیز مسن تر و كهتر وجود دارد!


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)