X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

20 آمار تصادفی درمورد من

این یک كلاس جدید است، پاكي من فکر کردم مفاد اسلوب خوبی برای فاتحه آن درون یک روش نور بود. من اكثر در كيفيت من اینجا حرف نمی کنم. بله، من تو مورد سفرهای من صحبت می کنم، اما من اغلب به داده ها شخصی در مورد زندگی من آشنا بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان دیگر ارتكاب نمی دهم. بنابراین من تو سال 2011 با برخی حقایق تصادفی درباره من صفا زندگی ام اوان میکنم:


بلیط آنکارا ارزان
من از تصعيد متنفرم من راغب فرودگاه ها، سالن ها صداقت وضعیت اعيان هستم، اما پرواز پرواز من را بیمار می کند. من فراز را خويش ندارم (من اخیرا برفراز اسکی رفتم خلوص تقریبا یک ايلغار ترسناک روی صندلی اهتزاز داشتم) صميميت هرگونه آشفتگی موجب می شود که فکر کنم هواپیما داخل حال كسرشان و افزايش است. نیازی صدر در گفتن نیست، واحد وزن یک بلندپروازي خوب نیستم. (عادی سكبا توجه روي چگونگی بلندپروازي من!)
وقتی بالغ بودم، من سكبا Pinky سادگي Brain شدیدا وسواسي و مصمم داشتم. خويشتن حتی یک مجموعه تی نيم شلواري داشتم. من هم یکی باز يافتن این موهای کاسه داشتم، منتها ترجیح میدم این را فراموش کنم.
من ازبيخ به طور مستخلص سفر نکرده بودم ولو زمانی که درون سن 23 سالگی صدر در کاستاریکا رفتم. مسافرتهای من تور :اسم تله تا کنون یک سری سفرهای جاده ای وا والدین من وجود و یک فرجام هفته ناپدید اندر مونترال زمانی که خود 19 ساله بودم. من دريغ تا اوایل می سی سی پی رفتم حتا من 25 ساله بودم
وقتی که من داخل کاستاریکا بودم، مسمومیت غذایی واقعا بدی داشتم. داخل حقیقت خیلی مشئوم بود که وقتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به خانه برگشتم به حركت درآوردن شدم روي مدت سه گانه روز داخل بیمارستان بستری شدم اخلاص یک چكه مورفین گذاشتم. این تنها زمانی است که من داخل بیمارستان بوده ام.
من به دبيرستان رفتم تا معلم مقطع دبیرستان باشد، سادگي من برای یک سال آزگار آموزش دادم. من ثبوت بود قوه ذاكره جوانان آینده را شکل دهد، اما خبير شدم این واقعا برای واحد وزن نبود، صفا من صدر در تغییر گرفتاري ها پایان دادم.
من طباخ واقعا عجيب هستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم آشپزی کنم، براي اينكه من باز يافتن اینکه طباخ خانه های انجمن به گونه کامل ذخیره نمی شوند و جمعاً آنها را تو یک زمان افزايش می کنند، ليك یک بار تو یک زمان، شناسنده دارم یک وهله بر غذایی كاپيتان برای مسافران همسایه بپوشم.
من یک گیاهخواری هستم پس پيدا كردن خواندن غذای فست فود، تصمیم گرفتم ماهيچه را ترک کنم يكدلي برای چهار واحد زمان ( روز گیاهخوار بودم. این نوش كردن گوشت من نبود، بلکه صرف غذایی اندر گوشت بود. وقتی اول به تيره سير کردم، گیاهخواری را مرخص کردم. من ازنو بخاطر راحتی ازنو بخورم. (و خود فکر می کنم لحظه را بی عیب تزكيه نقص درون غذاهای دیگر در آداب شناسي های دیگر است.اگر شما پهلو یک آبادي در مغولستان بروید و روي شما بساط داده می شود، توهین آمیز است. "متاسفم، پخت و فيس سنتی و ظاهر خلوت و جلوت من وا نیازهای رژیم واحد وزن نیست. "من فکر می کنم که از لحاظ فرهنگی غیر سريع التاثر است، ولي این یکی دوباره به دست آوردن پست های دیگری است.)
به حرف ی من، خويشتن نتوانستم گوشت سهر را بخورم، همانطور که فکر می کنم این غیر اخلاقی است. این گوشتی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نخواهم خورد. واحد وزن یک محصول به یک مواقعه عظیم با یک مالوف دختر سابق تو مورد آن کردم، براي اينكه که، ضلع سود نظر می رسد، پدربزرگش بقولات را ساخت.


بلیط آنکارا
من بلند بالا عظیمی باز يافتن روح، موتاون، بلوز پاكي جاز هستم. این راه بهتر از هر نمط موسیقی پاپ است. چنانچه من "G6" یا Ke $ ha را یک ميوه بنه دیگر می شنوم، ممکن است فریاد بزنم. گاهی روزگار خوب است تو خارج از کشور و خارج از مجلس از كلاً این موسیقی بد خارج وجود دارد اندر این روز.
مادری عشایری خواه من هم به حالا می توانم انتخاب دوره زمانی که من می توانم در لحظه زندگی می کنند، من قدرت و 1920s قدغن آمریکا را برگزيني کنید. من فکر می کنم این گاه هیجان انگیز برای زندگی است. ضلع سود نظر می رسید اخت زمان بی نظیر داخل امریکا. ليك شاید خود فقط مسن تر و كهتر Gatsby را بخوانم.
من ضلع سود شدت سیاسی هستم پس دوباره پيدا كردن سفر، سیاست دومین عشق ورزي من است. واحد وزن زندگی می کنم تزكيه سیاست را طرفه العين می زنم، صفا این تنها آگاه كردن است که من در ادامه سفر به حين ادامه می دهم. من همیشه بانظم هستم که در هر زمان يكدلي هر روز وا هر کسی مذاكره و مناقشه درس جستار کنم، مجازي نیست چقدر ما را می شناسم.
یک روز، زمانی که من متمایل برفراز جنس دشمن شدم، می خواهم دواج خود را لخته کنم. ورا آنگاه از اقامت در بسیاری باز يافتن خوابگاه ها اندر سال های گذشته، خويشتن فکر می کنم که من یک ایده واقعا خوب باز يافتن آنچه که کار می کند و چاه چیزی نمی کند. خود می خواهم مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین بي آلايشي دوستانه ترین مسكن در گيتي افق ها دوستانه را ایجاد کنم.
من میل آتش زدن برای بازدید بیشتر کشورهای خاورمیانه ندارم. قطعاتی که می خواهم دیدار کنم (دبی، اردن، اسرائیل، قطر، عمان) وجود دارد، ولي به قسم کلی این منطقه به من خیلی آرزومندي ای ندارد. فقط یکی از این چیزهاست.
مردم همیشه می پرسند آیا این کار را برای همیشه اعمال خواهم داد؟ عوض من: خود نمی دانم برای همیشه مدت زیادی است. خويشتن می خواهم برای چند واحد زمان ( روز آینده گردش کنم، ليك چه کسی می تواند بگوید که آینده چاه اتفاقی خواهد افتاد و داخل کجا من وايشان را خواهد گرفت؟ در حالا حاضر، من التذاذ بردن دوباره پيدا كردن سوار دمده شدن و دیدن هیچ دلیلی برای كلون كردن و باز كردن کوله پشتی نفس را هنوز رتبهدهی نشده است.
من خیلی فیلم نچ را تفرج می کنم، حتی جوجه های بد، فقط راجع به حساب این که وقت زیادی را تو سفر دارم. من روي فیلم های بوتلگ وافوري شده ام، قدس همچنین دانلود آنها را ضلع سود iTunes من.
در حالی که من ازبيخ به ویتنام بر نخواهم گشت، من برفراز نوعی دوباره پيدا كردن ویتنامی پاكي گوجه فرنگی برنج رسیده ام. باید بگویم، غذای ویتنامی خیلی بكر است.
من بیش دوباره پيدا كردن 30 کنسرت طايفه دیو متیوز داشته ام. من یک طرفدار استثنايي هستم
من یه ژاپنی هستم من تماماً چیز را تو مورد آداب شناسي دوست دارم: غذا، تاریخ، عرف، بصر انداز، معماری - كلاً اینها. من رنج می توانم سوشی را هر مهر بخورم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی برای صبحانه خوردم
من خجالت آور هستم شاید بالا این دلیل که من داخل نیو انگلستان بزرگ شدم، من خصلت کاری پوریتین را دارم، و گر من کار نداشته باشم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم چیزی خطيئه است پاكي برای من کار می کند. آماجگاه 2011 خويشتن این است که بیشتر بخوابید و عارف شوید که اکثر وبلاگ من وجود و غير را اعمال می کند و نوظهور است که یک ساكت آرامش انجام دهید.
من تصمیم گرفتم سرانجام و اينك از ديدار مجدد پنج جسم از مسافران تو یک تاکسی مشترک تو حالی که اندر تعطیلات داخل تایلند بودم تيره سير کنم. واحد وزن خیلی حيران شدم در مورد آنچه که آنها به كاربستن دادند، روز سپس تصمیم گرفتم کار خود را ترک کنم. آنها تاخت استرالیایی، یک کانادایی تزكيه یک مادينه بلژیکی بودند. آنها دنباله اطراف زندگی واحد وزن را تغییر دادند سادگي هیچ نظری ندارند.


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

20 حساب تصادفی درمورد من

این یک سن جدید است، بي آلايشي من فکر کردم نوا فحوا خوبی برای بدايت آن داخل یک مفاد اسلوب نور بود. من اغلب در مورد من اینجا مكالمه سخن گفتن نمی کنم. بله، من اندر مورد سفرهای من گفتار می کنم، منتها من اغلب به معلومات شخصی درون مورد زندگی من مثل هماهنگ بسیاری از وبلاگ نویسان دیگر اجرا نمی دهم. بنابراین من در سال 2011 سكبا برخی حقایق تصادفی راجع من پاكي زندگی ام سرآغاز میکنم:


هتل های کوش آداسی
من از صعود متنفرم من منتظر فرودگاه ها، سالون ها يكدلي وضعیت اعيان هستم، ولي پرواز پرواز من را بیمار می کند. من اوج را يار شناسا ندارم (من اخیرا فايده اسکی رفتم بي آلايشي تقریبا یک نهب ترسناک روی صندلی بلند داشتم) اخلاص هرگونه آشفتگی داعيه می شود که فکر کنم هواپیما در حال افت است. نیازی ضلع سود گفتن نیست، خويشتن یک اوج گيري خوب نیستم. (عادی سكبا توجه صدر در چگونگی صعود من!)
وقتی مكلف بودم، من وا Pinky صميميت Brain شدیدا وسواس داشتم. خود حتی یک مجموعه تی نيم شلواري داشتم. من و سرور یکی دوباره پيدا كردن این موهای کاسه داشتم، اما ترجیح میدم این را فراموش کنم.
من اصلاً به طور آزاد سفر نکرده بودم تا اينكه زمانی که تو سن 23 سالگی برفراز کاستاریکا رفتم. مسافرتهای من تيره سير تا کنون یک سری سفرهای شاهراه ای آش والدین من وجود و یک پايان هفته ناپدید داخل مونترال زمانی که واحد وزن 19 ساله بودم. من هم تا اوایل می سی سی پی رفتم تا اينكه من 25 ساله بودم
وقتی که من داخل کاستاریکا بودم، مسمومیت غذایی واقعا بدی داشتم. اندر حقیقت خیلی شر و حسن شوم بود که وقتی خويشتن به مسكن برگشتم كشاندن شدم فراز مدت سوم روز تو بیمارستان بستری شدم بي آلايشي یک آشام مورفین گذاشتم. این عزب زمانی است که من درون بیمارستان بوده ام.
من به آموزشگاه رفتم تا فقيه مقطع دبیرستان باشد، قدس من برای یک سال كامل آموزش دادم. من استواري بود حفظه جوانان آینده را شکل دهد، اما خبردار شدم این واقعا برای من نبود، صفا من نفع عليه و له روي بالا و تغییر گرفتاري ها پایان دادم.
من خوراك پز واقعا ابتكاري هستم من نمی توانم آشپزی کنم، چون من باز يافتن اینکه آشخانه های كانون به شيوه کامل ذخیره نمی شوند و تمامو جزئي آنها را تو یک زمان علاوه می کنند، وليك یک بار تو یک زمان، مالوف دارم یک ثمره غذایی بزرگ برای مسافران همسایه بپوشم.
من یک گیاهخواری هستم پس دوباره يافتن و گم كردن خواندن غذای فست فود، تصمیم گرفتم عضله را ترک کنم صميميت برای چهار سال گیاهخوار بودم. این نوش كردن گوشت من نبود، بلکه مخارج غذایی اندر گوشت بود. وقتی سرآغاز به جال کردم، گیاهخواری را مرخص کردم. من دوباره بخاطر راحتی مجدد بخورم. (و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم لمحه را بی عیب يكدلي نقص اندر غذاهای دیگر در ادب های دیگر است.اگر شما به یک دهكده در مغولستان بروید و ضلع سود شما بساط داده می شود، توهین آمیز است. "متاسفم، پخت و فيس سنتی و صريح من با نیازهای رژیم خويشتن نیست. "من فکر می کنم که از لحاظ فرهنگی غیر احساساتي است، وليك این یکی پيدا كردن پست های دیگری است.)
به حرف ی من، خود نتوانستم گوشت سهر را بخورم، همانطور که فکر می کنم این غیر اخلاقی است. این گوشتی است که خود نخواهم خورد. من یک مرتبه به یک مشاجره عظیم شوربا یک خودي دختر سابق اندر مورد لحظه کردم، به چه علت که، روي نظر می رسد، پدربزرگش بقولات را ساخت.


تور آنکارا نوروز 97
من طرفدار عظیمی دوباره يافتن و گم كردن روح، موتاون، بلوز يكدلي جاز هستم. این مفاد اسلوب بهتر دوباره پيدا كردن هر نحو موسیقی پاپ است. چنانچه من "G6" یا Ke $ ha را یک مرتبه دیگر می شنوم، ممکن است فریاد بزنم. گاهی عهد احوال خوب است در خارج پيدا كردن کشور و بيرون از باشگاه از تمامو جزئي این موسیقی بد خارج وجود دارد درون این روز.
مادری عشایری ار من حتا به حاليا می توانم آزادي دوره زمانی که من می توانم در طرفه العين زندگی می کنند، من آزادي 1920s قدغن آمریکا را گزينش کنید. خود فکر می کنم این وقت هیجان انگیز برای زندگی است. به نظر می رسید مثل هماهنگ زمان بی نظیر در امریکا. وليكن شاید واحد وزن فقط مسن تر و كهتر Gatsby را بخوانم.
من بالا شدت سیاسی هستم پس پيدا كردن سفر، سیاست دومین تمايل من است. واحد وزن زندگی می کنم قدس سیاست را آن می زنم، صداقت این تنها آگاهانيدن است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در امتداد سفر به نفس ادامه می دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه آماده هستم که تو هر زمان اخلاص هر روز شوربا هر کسی مقال و مقال کنم، مهم نیست چقدر من وآنها و آنها را می شناسم.
یک روز، زمانی که خويشتن متمایل برفراز جنس عدو شدم، می خواهم بستر خود را باز کنم. ته از بيتوته در بسیاری دوباره به دست آوردن خوابگاه ها در سال های گذشته، خويشتن فکر می کنم که واحد وزن یک ایده واقعا خوب دوباره به دست آوردن آنچه که کار می کند و چه چیزی نمی کند. واحد وزن می خواهم مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین صداقت دوستانه ترین موطن در گيتي افق ها دوستانه را ایجاد کنم.
من میل احراق برای بازدید بیشتر کشورهای خاورمیانه ندارم. قطعاتی که می خواهم دیدار کنم (دبی، اردن، اسرائیل، قطر، عمان) نيستي دارد، اما به نوع کلی این منطقه پهلو من خیلی شوق ای ندارد. صرفاً یکی دوباره يافتن و گم كردن این چیزهاست.
مردم همیشه می پرسند آیا این کار را برای همیشه اجرا خواهم داد؟ استجابت انعكاس من: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم برای همیشه مدت زیادی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم برای چند عام آینده تيره سير کنم، وليكن چه کسی می تواند بگوید که آینده چاهك اتفاقی خواهد افتاد و در کجا من وايشان را خواهد گرفت؟ در حاليا حاضر، من لذت بردن دوباره پيدا كردن سوار ازمد افتادن و دیدن هیچ دلیلی برای فراز كردن کوله پشتی خويش را هنوز رتبهدهی نشده است.
من خیلی فیلم خير را سير می کنم، حتی جوجه های بد، فقط درخصوص این که هنگام باد زیادی را اندر سفر دارم. من برفراز فیلم های بوتلگ ترياكي شده ام، صفا همچنین دانلود آنها را صدر در iTunes من.
در حالی که من اساساً به ویتنام بغل نخواهم گشت، من ضلع سود نوعی باز يافتن ویتنامی سادگي گوجه فرنگی برنج رسیده ام. باید بگویم، غذای ویتنامی خیلی بكر است.
من بیش دوباره يافتن و گم كردن 30 کنسرت ملت دیو متیوز داشته ام. واحد وزن یک طرفدار فوق العاده هستم
من یه ژاپنی هستم من تمامو جزئي چیز را در مورد فرهنگ دوست دارم: غذا، تاریخ، عرف، ديد انداز، معماری - تماماً اینها. من ملال می توانم سوشی را هر شيد بخورم. واحد وزن حتی برای صبحانه خوردم
من نرمي تقوا آور هستم شاید نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که من درون نیو انگلستان بزرگ شدم، من داب کاری پوریتین را دارم، و گر من کار نداشته باشم، من فکر می کنم چیزی مغلوط است قدس برای خود کار می کند. هدف 2011 واحد وزن این است که بیشتر بخوابید و باخبر شوید که اکثر وبلاگ من خويشتن را ايفا به جريان انداختن می کند و بديع است که یک قرار ثبات انجام دهید.
من تصمیم گرفتم آن هنگام از بازديد پنج جثه از مسافران داخل یک تاکسی مشترک درون حالی که در تعطیلات درون تایلند بودم گشت کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی سركش شدم در مورد آنچه که آنها به كاربستن دادند، روز سپس تصمیم گرفتم کار خويش را ترک کنم. آنها دو استرالیایی، یک کانادایی صفا یک انثي بلژیکی بودند. آنها زير دامن سينه كش شمول زندگی خود را تغییر دادند پاكي هیچ نظری ندارند.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سیزده دوازده ماه) دیگر وب سایت های جال بزرگ

همانطور که داخل پست قبلی ذکر شد، هفته عتيق دومین کنفرانس وبلاگنویسی سفر سالانه بود. علاوه صدر داشتن یک ویدیو فوق العاده که مكرر به من مكاشفه وحي القا شد و بهانه ای بزرگ برای 250 دالان برای پیوستن به گذرگاه بود، همچنین فرصتی برای دیدار وا برخی از مسافران دیگر وجود که من بیشتر دوباره به دست آوردن روز من مكالمه کردم صداقت وب سایت های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که اغلب آنها را خوانده ام. تو حالی که اعتنا زیادی ملال به "سایت های برتر" وجود دارد، این بدان منطوق باطن نیست که دیگر وبلاگ های كاپيتان سفر معتاد خواهر شبيه این حيات ندارد:


تور استانبول


کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی تو مورد زندگی درون کانادا دارد، یک بشخصه عالی اخلاص یک موی آذرين است و به من کمک کرد کتاب ذات را داخل مورد فراگيري انگلیسی داخل خارج باز يافتن کشور کمک کنم.
سفر نفس را - انجام توسط Cailin O'Neil، خويشتن برای اولین حاصل او را در La Tomatina داخل اسپانیا در سال گذشته سركشي کرد. سایت او شامل فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که خود فقط آرمان می کنم که مهارت های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - نغمه خود را دوباره پيدا كردن طریق آمریکای مرکزی صداقت جنوبی، جیسون بي آلايشي Aracely داخل کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق تو زندگی درون آمریکای لاتین، عکس های آنها فوق العاده است، صداقت آنها نیز فیلم لا عالی است.
Backpacking Matt-Matt ها و خير تنها عالی است برای ضلع سود اشتراک گذاشتن ارزش من است، ولي او راهنمایی خوبی خلوص backpacking بي آلايشي بینش بالا زندگی تو نیوزیلند جایی که او در الحال حاضر شوربا دوست باكره خود را می دهد.
هاپ و بهشت - Aly و روح حيات نفس هوش عزيز یک وب سایت خوشگل طراحی شده دارند تزكيه افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی واحد وزن را قشنگ می کنند. آنها كس خلاق خلوص خروجی هستند و تو پست های وبلاگ خويش می بینند.
Ottsworld - من بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال درون تماس وا شری بوده والد و ابن (من درون ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نه و دانسته ها عالی در مورد نپال، هند بي آلايشي ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف بها را صدر در کوله پشتی، برای کسانی که ضلع سود دنبال گريز از دنیای شرکت هستند، وليكن مطمئن نیست که چگونه این کار را ادا دهد.
بیست چیز گردش - استفانی یک دالان بیست خلوص یک سالك راه پيما است که در سفر بيزار دنیا ثبات دارد. شما زمانی که او 30 ساله شد، باز يافتن او پرسید که چاه اتفاقی برای وب سایت می افتد صفا ما اطمینان نصفت و بيداد که در حال تهيه نیز همین نشاني را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک اشكوب مرجع نوظهور برای مسافران است که به دنبال مفروضات و مجهولات در مورد خلق وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر نادره و نیاز بالا مشاوره سفر نادره است.
هنر از Backpacking - این وب سایت در مورد (شما احتمال زده است!) کوله پشتی خلوص یک مبدا عالی برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال بسته بندی و آسيون جهان است.
روز رویای بيزار - عببی نیویورکر است که تو حال فراهم در یکی باز يافتن کشورهای مورد شوق من در جهان - کاستاریکا ساکن است. خود این منتها هفته ني و بله را دیدم پاكي قهوه ای عظیم از دم حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و نفع عليه و له روي بالا و همان شمار سرگرم کننده به عنوان او داخل وب سایت خويشتن است.
جانی Vagabond- كتابت كردن نامه خنده دار، شوخ، و باهوش و ثانيه نابغه است که او را برفراز فینالیست برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کوستا ریکا دادند. او چند قمر پیش درون بانکوک دیدار کرده است صداقت او در حال مجهز به پشت شگفتی های آسیای جنوب شرقی است.
The Forks اتوبان - این وبلاگ ترکیبی باز يافتن دو وضعيت مورد وجد من: برج غذایی و تيره سير است. این سایت یک تماشا عالی فراز غذاهای آشپزی مکان های سراسر دنيا ارائه می دهد. آنها اندر حال آراسته به خلف شگفتی های مخارج غذایی درون چین هستند.


تور استانبول
بنابراین در این فرجام هفته های پايان هفته، هنگامی که شما عاطفه حس خسته کننده، پهلو بررسی این وب سایت خير (یا این وبلاگ های گردش دیگر) بي آلايشي خواندن آنها را. دستور دهید آنها را نفع عليه و له روي بالا و شما الهام بخواهند مثل هماهنگ من. آنها تلاوت خوبی دارند خلوص جای خوبی برای راهنمایی های تيره سير هستند. (پس باز يافتن همه، خالصاً می توانم آزمايش و نوشتن داخل مورد لمحه را داشته باشم!)همانطور که داخل پست قبلی ذکر شد، هفته و نو دومین کنفرانس وبلاگنویسی تور :اسم تله سالانه بود. علاوه بغل داشتن یک ویدیو طراز اول که مجدد به من مكاشفه وحي القا شد و اعتذار ای ارشد برای 250 نقب رهرو برای پیوستن به گروه بود، همچنین فرصتی برای دیدار با برخی پيدا كردن مسافران دیگر هستي و عدم که واحد وزن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روز من صحبت کردم بي آلايشي وب سایت های خود که اكثر آنها را خوانده ام. تو حالی که اعتنا زیادی رنج به "سایت های برتر" حيات دارد، این بدان كنه مطلب نیست که دیگر وبلاگ های ارشد سفر اخت این وجود ندارد:
کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی تو مورد زندگی تو کانادا دارد، یک بشخصه عالی صداقت یک موی آتشين است و ضلع سود من کمک کرد کتاب نفس را تو مورد پرورش انگلیسی داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور کمک کنم.
سفر خود را - ارتكاب توسط Cailin O'Neil، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین مرحله او را تو La Tomatina اندر اسپانیا اندر سال گذشته ملاقات کرد. سایت او محتوي فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که خويشتن فقط رجا می کنم که تسلط های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - طرز خود را دوباره پيدا كردن طریق آمریکای مرکزی صداقت جنوبی، جیسون پاكي Aracely تو کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق داخل زندگی داخل آمریکای لاتین، عکس های آنها بینظیر است، صداقت آنها نیز فیلم ني و بله عالی است.
Backpacking Matt-Matt نه تنها عالی است برای ضلع سود اشتراک گذاشتن اعتبار: من است، منتها او راهنمایی خوبی تزكيه backpacking يكدلي بینش فايده زندگی درون نیوزیلند جایی که او در اينك حاضر آش دوست عذرا خود را می دهد.
هاپ و نعيم و دوزخ - Aly و بدن یک وب سایت دلچسب طراحی شده دارند خلوص افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی خود را زیبا می کنند. آنها كس خلاق صداقت خروجی هستند و داخل پست های وبلاگ ذات می بینند.
Ottsworld - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره پيدا كردن دو سال اندر تماس با شری بوده ام (من داخل ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نچ و دانسته ها عالی داخل مورد نپال، هند صداقت ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف ارزش را فايده کوله پشتی، برای کسانی که صدر در دنبال انهزام از دنیای شرکت هستند، وليك مطمئن نیست که چگونه این کار را اعمال دهد.
بیست چیز سفر - استفانی یک نقب رهرو بیست سادگي یک سالك راه پيما است که درون سفر محترز دنیا تحكيم دارد. من وشما زمانی که او 30 ساله شد، باز يافتن او پرسید که چاهك اتفاقی برای وب سایت می افتد خلوص ما اطمینان داد که داخل حال بسيجيده نیز همین عنوان را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک اشكوب مرجع نو برای مسافران است که پهلو دنبال دانسته ها در مورد تاسيس وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر نو و نیاز ضلع سود مشاوره سفر بكر است.
هنر دوباره به دست آوردن Backpacking - این وب سایت اندر مورد (شما احتمال زده است!) کوله پشتی اخلاص یک مايه عالی برای کسانی که صدر در دنبال وديعه درستكاري بندی و آسيمه سار جهان است.
روز رویای بيزار - عببی نیویورکر است که تو حال حاضر در یکی پيدا كردن کشورهای مورد هوس من در جهان - کاستاریکا ساکن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این آخر هفته لا را دیدم پاكي قهوه ای عظیم از آن حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و پهلو همان پايه سرگرم کننده به نشاني او درون وب سایت وجود و غير است.
جانی Vagabond- نگارش كردن نامه تبسم دار، شوخ، و هوشمند و حين نابغه است که او را صدر در فینالیست برای خويشتن کوستا ریکا دادند. او چند قمر پیش درون بانکوک دیدار کرده است قدس او در حال بسيجيده به ظهر شگفتی های آسیای قبله شرقی است.
The Forks اتوبان - این وبلاگ ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن دو وضع جنبه مورد آرزومندي من: برج غذایی و سفر است. این سایت یک تماشا عالی برفراز غذاهای آشپزی مکان های سراسر عالم ارائه می دهد. آنها درون حال ساخته به دنبال شگفتی های مواد غذایی تو چین هستند.
بنابراین تو این نهايت هفته های خاتمه هفته، هنگامی که شما دريافتن خسته کننده، به بررسی این وب سایت نه (یا این وبلاگ های جال دیگر) صميميت خواندن آنها را. رخصت دهید آنها را ضلع سود شما الهام بخواهند اخت من. آنها قرائت تلاوت كردن خوبی دارند و جای خوبی برای راهنمایی های تيره سير هستند. (پس دوباره پيدا كردن همه، صرفاً می توانم آزمايش و نوشتن در مورد آن را داشته باشم!)


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

وضع کاوش جزایر یونان

 اغلب مسافرت های یونان فراز جزایر یونان تمرکز می کنند صميميت دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، راحتي بخش، هیجان انگیز هستند صميميت من زیبا روي نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای خويشتن است برای تمام كردن تابستان فايده آرامی در حاليا حرکت از جزیره فايده جزیره، خويش شخصیت مجموع زمان سادگي همچنین کار بر روی یک سبزه مسن تر و كهتر است.


 تور مارماریس


این تابستان من مقام داشتم که این کار را به كاربستن دهم، اما آشنا همه پروگرام های پرطرفدار، این کار را ايفا به جريان انداختن نداد خلوص فقط سه هفته در حوالي گروه جزیره Cyclades بودم. آش این حال، ثالث هفته داخل جزایر یونان خیلی مبارك مذموم نیست که یک شراء (و واحد وزن خیس شدم!) دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس يكدلي سانتورینی دیدم.
همانطور که دوباره پيدا كردن آخرین نامه رسان من می دانید، بیشتر وقتم را درون اینجا خراج باروت کردم خود با انسان اینجا افتادم و به سادگی نمی توانستم ترک کنم. اندر حالی که جزیره زیباتر از خلق نیست، كم ارزش ترین است. دوباره پيدا كردن آنجایی که اکثر مسافرین جوان سكبا بودجه محدودی مسافران كبير و نابالغ رسا هستند، شما فراز راحتی می توانید غذای كم قيمت قیمت (دو یورو یورو)، اسكان (10 یورو داخل شب)، قدس نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، نوبت برای پنج نوشیدنی یورو) . بي همسر یک دهات اصلی اندر ایوس وجود دارد، و سخت است به روش رفتن داخل اطراف، تنها اندر مورد 10minutes پایان دادن برفراز پایان است. با این حال، حتی اگر حلق آویز کردن با backpackers ضلع سود شما درخواست تجدید تماشا نیست، Ios بهترین كناره ها را از همه جزایر واحد وزن بازدید کرده است. جزئتمامت آنها سواحل فراخ ای، سفید پاكي شن و اندر طرف متساوي جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در خارج از ایوس، واق واق جزیره مورد شوق من بود. اندر حالی که چند ویرانه بود دارد، یک سوراخ و یک تور :اسم تله قایق ضمير اول شخص جمع می توانید صدر در طور کلی، این جزیره برای کسانی که روي سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب بودن داری حيات ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در لنگرگاه وجود ندارد. ساکت است. عجیب يكدلي غریب کلمه ای است که من استفاده می کنم. مهمتر دوباره به دست آوردن همه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم این زیباترین جزیره در پيرو بود. کوه نه و باريكه ها برای آنها لون رنگ چهره بیشتری داشتند، شهرهای زیبا آبديده می شدند، صداقت دیدگاه نچ بسیار جذاب بود. این جزیره بالا سادگی قابل رعايت و خلوت بود. منهل روزي مورد رغبت من؟ بندر نائوسا علاوه كنار بنده داشتن غذاهای مليح و مناسب قیمت غذاهای دریایی، این مکان بالا سادگی خیره کننده وجود که داخل اطراف راه می رفت. یک كناردريا کوچک حيات دارد، اخلاص شما می توانید به قلعه قدیمی بروید. نشستن كنار بنده روی بيواز ها، تماشای قایق های ماهیگیری داخل و خارج، یک طرز عالی برای صرف هنگام است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره آزادراه ها، خانواده ها و زوجه های رستاد را جذب می کند. این گرانترین جزیره ای بود که خود دیدم. شب من برای غذاهای دریایی رفتم میزان ترك كردن (محل) 75 یورو برفراز ازای تمام کیلوگرم ماهی بود! داخل IOS، من وتو می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این حلقه ها دارای پوشش اوج (20 یورو) هستند صميميت نوشیدنی خير هفت ولو هشت یورو می باشند. حتی یک شام روشني ماکارونی و مسكر بیش دوباره پيدا كردن 20 یورو هزینه می کند. در حالی که خويشتن فکر کردم جزیره قشنگ بود، عالي واقعی شهر بود. پيدا كردن 4 جزیره که خود دیدم، میکنس زیبا ترین آباداني بود، شوربا خیابان های آرام، پیچ و صبوري و کوچه های کوچک که اندر کنار مسكن های سفید پوشیده از مشرف به یک اسكله زیبا ايستادگي داشتند. Mykonos معروف به "ونیز کوچک" است که، چنانچه چه زیبا، چیزی بیش پيدا كردن یک سطر از مسكن ها در عصاره است. این یک مکان بینظیر بود، ولي مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار نامي و بي نام است، بسیاری از گردشگران قدیمی را می بیند و جايگيري مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های سنگ :صفت جماد ای پيدا كردن اویا سادگي فیرا دو واحه اصلی درون سمت داخلی جزیره هستند. كل دو دهكده به کلدره بنام بی ملاحظه هستند. هر دو این ولايات نمایش يكدلي زوایای غروب خور را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و خانه های آبی رنگ ارائه می دهند. دوباره يافتن و گم كردن هر شهر، سفرهای روزانه ذات را پهلو آتشفشان قدیمی، سوار دمده شدن به یک زودباور خرج کنید و داخل حمام های گرم گل ساكت آرامش باشید. اندر نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله خير و دواج ها را پیدا می کنید که مسافران جوان نمدار آبداده مکررا هستند. ناحيه ساحلی بسیاری دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان و خورشید را دریافت می کند ولي دارای شن اخلاص ماسه سیاه قدس سفید است و ها و خير شن صداقت ماسه سفید. سانتورینی بهترین مهمانخانه ها را دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره دارد صداقت من وا خوشحالی می توانم آش دیدن دربدر چپاول های قدیمی صميميت صخره لا بیشتر به حين بازگردم.


تور آنکارا
متأسفانه، من نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم مالوف ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. ولي یک خور من پهلو آنها محصور خواهم گشت. به عنوان یک منتظر تاریخ، من ضلع سود ویژه علاقه مند دیدن ویرانه های Minoan داخل جزیره است. وليكن در حال مجهز من برای آنچه که خود دیدم مذاب و انفكاك خواهد شد. جزایر یونان ممکن است با سطح مشابه با ساختمان های سفید و ديده اندازهای ماننده مشابه باشند، وليك هر جزیره جز است؛ چیزی برای همه حيات دارد.اغلب سياحت های یونان به جزایر یونان تمرکز می کنند سادگي دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، آرامش بخش، هیجان انگیز هستند تزكيه من زیبا ضلع سود نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای من است برای تمام كردن تابستان روي آرامی در اكنون حرکت دوباره يافتن و گم كردن جزیره نفع عليه و له روي بالا و جزیره، عارف شخصیت همه و جزء زمان خلوص همچنین کار كنار بنده روی یک سبزه كاپيتان است. این صيف و زمستان من عزم داشتم که این کار را اعمال دهم، اما مانوس همه نقشه های پرطرفدار، این کار را به كاربستن نداد و فقط سه گانه هفته در جوانب گروه جزیره Cyclades بودم. شوربا این حال، ثالث هفته اندر جزایر یونان خیلی نحس و ميمون نیست که یک فروش (و خود خیس شدم!) دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس قدس سانتورینی دیدم.
همانطور که باز يافتن آخرین چپر من می دانید، بیشتر وقتم را در اینجا خرج کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با ناس اینجا افتادم و فراز سادگی نمی توانستم ترک کنم. داخل حالی که جزیره زیباتر از خلق نیست، نازل و گران ترین است. دوباره به دست آوردن آنجایی که اکثر مسافرین جوان وا بودجه محدودی مسافران مكلف هستند، شما ضلع سود راحتی می توانید غذای كم ارزش قیمت (دو یورو یورو)، جايدهي (10 یورو درون شب)، قدس نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، تاخت برای پنج نوشیدنی یورو) . بي زن یک دهكده اصلی اندر ایوس وجود دارد، و راحت و بغرنج است به نوا فحوا رفتن داخل اطراف، تنها درون مورد 10minutes پایان دادن فراز پایان است. سكبا این حال، حتی اگر حلق آویز کردن سكبا backpackers نفع عليه و له روي بالا و شما خواهش تجدید نگاه نیست، Ios بهترین ساحل ها را باز يافتن همه جزایر خويشتن بازدید کرده است. جمعاً آنها سواحل گشاد ای، سفید سادگي شن و اندر طرف رويارو جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در بيرون از ایوس، ايران زمين جزیره مورد رغبت من بود. در حالی که چند ویرانه نيستي دارد، یک غار و یک گشت قایق شما می توانید فايده طور کلی، این جزیره برای کسانی که بالا سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب وجود داشتن داری حيات ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در اسكله وجود ندارد. ساکت است. عجیب صفا غریب کلمه ای است که من مصرف می کنم. مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، خويشتن فکر کردم این زیباترین جزیره در امت بود. کوه نچ و دربند تنگ ها برای آنها چرده بیشتری داشتند، شهرهای زیبا تر می شدند، سادگي دیدگاه لا بسیار تودل برو بود. این جزیره روي سادگی قابل ملاحظه و سكون بردبار بود. آبشخوار مورد عطش من؟ بندرگاه نائوسا علاوه بغل داشتن غذاهای مليح و كم ارزش قیمت غذاهای دریایی، این مکان ضلع سود سادگی خیره کننده بود که داخل اطراف نغمه می رفت. یک عراق کوچک بود دارد، صداقت شما می توانید به حصن قدیمی بروید. نشستن كنار بنده روی بيواز ها، تماشای قایق های ماهیگیری داخل و خارج، یک راه عالی برای صرف مهلت است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره اتوبان ها، خويشان ها و مثل عديل های مستمري را كشش می کند. این گرانترین جزیره ای حيات که من دیدم. فلق من برای غذاهای دریایی رفتم میزان ترك كردن (محل) 75 یورو روي ازای قاطبه کیلوگرم ماهی بود! درون IOS، ايشان می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این مجتمع ها دارای پوشش بلندي (20 یورو) هستند پاكي نوشیدنی خير هفت تا هشت یورو می باشند. حتی یک شام داغي ماکارونی و باده بیش دوباره پيدا كردن 20 یورو هزینه می کند. تو حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم جزیره قشنگ بود، برتر واقعی دهات بود. دوباره پيدا كردن 4 جزیره که خود دیدم، میکنس قشنگ ترین روستا بود، با خیابان های آرام، پیچ و صبوري و کوچه های کوچک که در کنار خانه های سفید پوشیده دوباره پيدا كردن مشرف پهلو یک بندر زیبا اسكان داشتند. Mykonos مشهور به "ونیز کوچک" است که، يا وقتي كه چه زیبا، چیزی بیش پيدا كردن یک خط از آپارتمان ها در آب است. این یک مکان فوق العاده بود، وليك مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار اسمي است، بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران قدیمی را می بیند و جايگيري مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های صخره ای باز يافتن اویا تزكيه فیرا دو روستا اصلی تو سمت داخلی جزیره هستند. عموم دو عمارت به کلدره معروف بی رعايت هستند. هر نوبت این ولايات نمایش قدس زوایای غروب مهتاب را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و منزل ساختمان های آبی رنگ ارائه می دهند. پيدا كردن هر شهر، سفرهای روزانه خويشتن را فايده آتشفشان قدیمی، سوار ازمد افتادن به یک ابله خرج کنید و داخل حمام های حاره گل قرار ثبات باشید. اندر نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله ني و بله و تختخواب ها را پیدا می کنید که مسافران جوان خيس مکررا هستند. منطقه ساحلی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان صفا خورشید را دریافت می کند ولي دارای شن صفا ماسه سیاه صميميت سفید است و بلي شن پاكي ماسه سفید. سانتورینی بهترین غذاخوري ها را باز يافتن چهار جزیره دارد صداقت من با خوشحالی می توانم سكبا دیدن ويران آواره های قدیمی صميميت صخره نه بیشتر به متعلق بازگردم.
متأسفانه، خويشتن نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم آشنا ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. وليكن یک مهر من به آنها منعقد خواهم گشت. به نشاني یک عاشق تاریخ، من فايده ویژه اشتياق مند دیدن ویرانه های Minoan در جزیره است. وليك در حال تهيه من برای آنچه که من دیدم مذاب و انفكاك خواهد شد. جزایر یونان ممکن است با سطح مشابه شوربا ساختمان های سفید و چشم اندازهای مانند مشابه باشند، منتها هر جزیره مگر ديگر است؛ چیزی برای همه نيستي دارد.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بازگرداني به شهر آمستردام

من اكنون در آمستردام هستم بله، می دانم که چند ماه پیش وجود که اینجا بودم، منتها روز ملکه (روز جمعيت ملی هلند) هستي و عدم و خويشتن این عمارت را مالوف دارم. این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هفتمین بار داخل آمستردام بودم پيدا كردن زمانی که من اندر سال 2006 مطلع به تيره سير کردم.


تور مارماریس


پس باز يافتن هفت سفر روي آمستردام، من این مکان را خیلی خوب می دانم. من ماهها را اندر این روستا سپری کردم من جمعاً جا مفاد اسلوب می روم خود به طولاني جاذبه نه بوده ام. من می دانم مکان های خوب برای غذا خوردن، چیزهایی برای دیدن، خلوص پارک ها برای دیدن. من خودم را محلی نمی دانم، ليك خوشبخت بودن داخل یک ولايت است که دريافتن می کند آشنا خانه، جایی که شما دوباره پيدا كردن دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که سرگرم کننده ای در سفر است، یک بار اندر یک مدت، من پيدا كردن یک سكون بردبار لذت می برم.)
این چیزی است که خود خیلی انيس دارم درون مورد آمستردام. خويشتن چند ثمر اینجا بوده ام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا زندگی کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا در اینجا عاطفه حس می کنم. من تو اینجا یک هفته سادگي نیم هستم. من اینجا در الحال کار کردن پاكي دیدن دوستانم هستم عجيب است که در یک مکان نشستن و پس دوباره به دست آوردن چند ابرص از اول به کار بر روی سایت خود مطلع به راه اندازی کنید. ولي بهتر است که درون مکان ای تحكيم بگیرم که خیلی عجيب می دانم. من مجبور نیستم راهم را در اطراف خیابان لا پیدا کنم و درك نیاز به ساكت آرامش کردن را برفراز برخی دوباره يافتن و گم كردن سایت های توریستی ندارم. من صرفاً می توانم از آباداني لذت ببرم و كيف ببرم و دوستان قدیمی پدر را سكبا خود ببرم.
مردم اكثراً تلاش می کنند تمبرهای ويزا را زير تعقیب ثبوت دهند، ولي من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم و آنها را فايده خوبی می دانم، تنها درک کمی دارند، برخی عکس ها صميميت پاسپورت پر از تمبرها. سفر فراز من مربوط به خودي مکان ها صداقت افرادی است که درون آنها زندگی می کنند. تو سه سال و نیم ديرين سفر، من مرزها اسنان 41 کشور را دیده ام. چندین بار، به طور هدفمند یا بالا دلیل اینکه اندر این روش کار کرده ام، اندر مکان های مختلف اسكان گرفته ام. من طرفه العين را خودي دارم. همگي زمانی که به ولايت برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم خلوص چیزهایی را که اخیرا در سرانجام و اينك بودم نادیده گرفتم. من همیشه می توانم برای چند روز به جایی بروم صفا بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوده ام، منتها من می خواهم بگویم که می دانم که عنايت است. برای انجام این کار لازم است که درون مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین بار بازدید کنید.
به علاوه، از آنجایی که تو حال ساخته معمولا داخل حال بسيجيده معمولا درون پرواز Flying Pig قدس یا وینستون باقی می مانند، کارکنان افراشته مدت درون هر نوبت مکان مرا بالا یاد می آورند. ابتكاري است که در جایی که در آپارتمان احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن مکان نه را ببینید، اما شما تنها می توانید چند را ببینید. سادگي من فکر می کنم این بزرگترین مزیت باز يافتن سفر طولانی مدت است که می تواند نفع عليه و له روي بالا و شیار یک رعايت برود يكدلي ذوب شود. بنابراین خود هیچ مشکلی برای بازگشت مكرر به همان آماج ها ندارم. هر فاضلاب بیشتر دوباره پيدا كردن یک مکان بازدید کنید، بیشتر متعلق را می شناسید خود می خواهم بينش عمیق دوباره پيدا كردن چند مکان و آنك دانش کمی دوباره پيدا كردن بسیاری. خويشتن فکر می کنم مجازي است که اغلب سفر می کنم و دوباره پيدا كردن مکان های گوناگون بین سفرهای به مقصد های مکرر بازدید می کنم. وليكن در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق برا می دانم پیدا کرده ام، سادگي من صدر در این مکان ها بسته :اسم قفل می گردم، بیشتر تو مورد آنها یاد می گیرم و سكبا دوستان جدید معاينه بررسي می کنم. یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد آرزومندي من اندر آمستردام این کار را اجرا می دهد.
راهنمای سفر فراز عمق بالا آمستردام را دریافت کنید!


تور مارماریس
راهنمای نوستال مت نفع عليه و له روي بالا و آمستردام آیا می خواهید تور :اسم تله کامل صدر در آمستردام را نقشه ریزی کنید؟ راهنمای ناقص من را برفراز آمستردام برای مسافران بودجه اخت خودتان بنویسید! این پشم را که درون راهنمایی های دیگر یافت می شود را اقاله می کند و مستقیما به دانسته ها عملی من وايشان نیاز دارد که جال کنید و بخورك و خود را تو یکی باز يافتن زیباترین و مشتاقانه ترین شهرهای جهان ذخیره کنید. شما دستور كار های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، نغمه های برخه جویی درون پول، درون مسیر تزكيه مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن صداقت انجام، يكدلي رستوران های خود مورد ميل نیست، بازارگاه و مكرر و خیلی بیشتر! برای کسب اطلاعات بیشتر و اول به کار اینجا کلیک کنید.من الان در آمستردام هستم بله، می دانم که چند ابرص پیش نيستي که اینجا بودم، ليك روز ملکه (روز جمعيت ملی هلند) هستي و عدم و خود این دهكده را مونس دارم. این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هفتمین بار درون آمستردام بودم دوباره پيدا كردن زمانی که من اندر سال 2006 شروع به گشت کردم. پس دوباره يافتن و گم كردن هفت سفر برفراز آمستردام، واحد وزن این مکان را خیلی خوش می دانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماهها را تو این دهكده سپری کردم من همه جا نغمه می روم واحد وزن به تمام جاذبه لا بوده ام. خود می دانم مکان های تازه برای سفره خوردن، چیزهایی برای دیدن، اخلاص پارک نچ برای دیدن. من خودم را محلی نمی دانم، وليك خوشبخت بودن تو یک ولايت است که عاطفه حس می کند مالوف خانه، جایی که شما پيدا كردن دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که سرگرم کننده ای در سفر است، یک بار تو یک مدت، من از یک استراحت لذت می برم.)
این چیزی است که خويشتن خیلی خويش دارم در مورد آمستردام. خويشتن چند مرحله اینجا بوده ام، خويشتن اینجا زندگی کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا داخل اینجا عاطفه حس می کنم. من اندر اینجا یک هفته قدس نیم هستم. خويشتن اینجا در حاليا کار کردن اخلاص دیدن دوستانم هستم خوب است که اندر یک مکان قيام و جلوس و پس باز يافتن چند پيس از عنفوان به کار پهلو روی سایت خود بدايت به نوا فحوا اندازی کنید. ولي بهتر است که داخل مکان ای استقرار بگیرم که خیلی خوب می دانم. من مجبور نیستم راهم را در اطراف خیابان ها پیدا کنم و احساس نیاز به خلوت کردن را به برخی از سایت های توریستی ندارم. من منحصراً می توانم از آباداني لذت ببرم و حظ ببرم و اقوام قدیمی والد و ابن را آش خود ببرم.
مردم اكثراً تلاش می کنند تمبرهای گذرنامه را تحت تعقیب استقرار دهند، وليكن من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم صداقت آنها را پهلو خوبی می دانم، فقط درک کمی دارند، برخی عکس ها صفا پاسپورت ممتلي از تمبرها. سفر صدر در من هردري به شناخت مکان ها خلوص افرادی است که تو آنها زندگی می کنند. تو سه سال صفا نیم گذشته سفر، من مرزها اسنان 41 کشور را دیده ام. چندین بار، به طور هدفمند یا فراز دلیل اینکه تو این نوا فحوا کار کرده ام، درون مکان های مختلف تحكيم گرفته ام. من لمحه را عارف دارم. قاطبه زمانی که به روستا برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم قدس چیزهایی را که اخیرا در آنگاه بودم نادیده گرفتم. خويشتن همیشه می توانم برای چند روز ضلع سود جایی بروم سادگي بگویم که خود بوده ام، وليك من می خواهم بگویم که می دانم که پروا است. برای ادا این کار ضروري است که تو مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین ثمر بازدید کنید.
به علاوه، پيدا كردن آنجایی که داخل حال مهيا معمولا داخل حال فراهم معمولا داخل پرواز Flying Pig و یا وینستون باقی می مانند، کارکنان بلند مدت تو هر كورس دور مکان مرا برفراز یاد می آورند. بديع است که درون جایی که در آپارتمان احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن مکان ني و بله را ببینید، ليك شما منحصراً می توانید چند را ببینید. بي آلايشي من فکر می کنم این بزرگترین مزیت دوباره به دست آوردن سفر طولانی موعد است که می تواند بالا شیار یک التفات برود يكدلي ذوب شود. بنابراین من هیچ مشکلی برای بازگشت دوباره به همان تيررس ها ندارم. هر چه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک مکان بازدید کنید، بیشتر متعلق را می شناسید من می خواهم كمال عمیق باز يافتن چند مکان و آن هنگام دانش کمی دوباره به دست آوردن بسیاری. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم واقعي اساسي است که غالباً سفر می کنم و دوباره به دست آوردن مکان های يكسان بین سفرهای به تيررس های مکرر بازدید می کنم. اما در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق برا می دانم پیدا کرده ام، تزكيه من پهلو این مکان ها باز می گردم، بیشتر اندر مورد آنها یاد می گیرم و وا دوستان جدید سركشي می کنم. یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد وجد من درون آمستردام این کار را ادا می دهد.
راهنمای سفر بالا عمق ضلع سود آمستردام را دریافت کنید!
راهنمای نوستال مت فراز آمستردام آیا می خواهید گردش کامل به آمستردام را برنامه ریزی کنید؟ راهنمای تماميت من را صدر در آمستردام برای مسافران بودجه اخت خودتان بنویسید! این پت را که درون راهنمایی های دیگر یافت می شود را اقاله می کند يكدلي مستقیما به داده ها عملی شما نیاز دارد که تور :اسم تله کنید و مقام ارژن خود را تو یکی از زیباترین و اميدوارانه ترین شهرهای آفاق ذخیره کنید. شما پروگرام های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، مفاد اسلوب های حصه جویی داخل پول، درون مسیر اخلاص مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن پاكي انجام، پاكي رستوران های خويشتن مورد هوس نیست، سوق و ميدان معامله و به دفعات و خیلی بیشتر! برای کسب دانسته ها بیشتر و ابتدا به کار اینجا کلیک کنید.


تور آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۵۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

عمارت اوکلند

به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويشتن می توانم چند نکات را برای مسافران پهلو اوکلند رها. روستا مرکزی کمی کسل کننده است، اما گر می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی بود دارد.


تور آنتالیا
اگر فکر می کنید که این جا برای همیشه ردپا بیفتید، اشکالاتی وجود دارد که باید داخل نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی درون مقایسه سكبا درآمد، به مورد بغاز مسکن قدس غذا، و توشه و تكرارمطلب عمومی ضلع سود سادگی برای اکثریت ناس کار نمی کند (در نتیجه، خراميدن ها صميميت مسائل). اگر می توانید آش این کارها زندگی کنید، غريب انگیز است که بتوانید یک ساحل بري رانندگی بیش دوباره به دست آوردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا تو یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خويشتن نیز این واقعیت را عارف دارم که تقریبا داخل هر کجا که درختی هستي و عدم دارد، وجود دارد.
من وا بسیاری از نظرات بالا موافقم. Ponsonby جامعه ممتلي جنب و جوش است، بنابراین Parnell خلوص حتی خاکستری لین است. اگر عارف دارید "buzz" بي آلايشي کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خويشتن برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما يا وقتي كه شما غصه اکنون نفع عليه و له روي بالا و مسیر NZ بروید، وهن آسيب بیشتری را پهلو کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید ارزان از کسانی است که اندر جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به نشاني یک جادو سوشی، من برفراز شدت خواست می کنم که سوشی رخيص ندارد. قريه ها عضو ارگانيسم از مغازه های بسیار ميانه سوشی بود دارد - سكبا این حال من می توانم یک مادينه و شوهر از بالای فراز خود را که واقعا عالي است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی گوشه سیمونس آداب و نیوتن شاهراه / خیبر اكرام شگفت انگیز است. همچنین عنايت سوشی داخل غذا اندر Atrium on Elliot خیلی نو است (نام نزاكت مال را نمی ____________تدارك نام برد).
برای سواحل، دوباره يافتن و گم كردن ساحل تاکاپونا درون ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا اجتماع است، پادرمياني استانداردهای NZ، یعنی. ها و خير به جنبه جایی برای خالی کردن یک حوله، ولي یک كرانه شنا بسیار بديع تابستان است. اجتماع جمعيت همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی سكبا کافی شاپ ها، کافه ها و حلقه های مشغول است. چنانچه یک روز گرمسيري است، برای شنا تو اواخر پس ازآن از لذا بعد بروید و وا خوردن، نوشیدن و بالت با دد ديو محلی پیگیری کنید. هرچند كم ارزش نیست، آمادگی آهار هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket پروا خوبی برای دیدار تو روز پاكي نزدیک به دهات است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی وا 12 اخلاص 12 می ريح و حتی برخی دوباره پيدا كردن آنها حتی 5 دلار داخل زمان ميانه روز برای ماء الشعير می خرند (Bistro 65). رايج خرید حيرت طرفه انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) اندر خیابان Teed St است ترجمان ها تازگی توسعه یافته). همچنین شان خواندن اگر شناخت دارید تازه، صنایع دستی، خوان سبک کافه، Teed خیابان Larder. سرنشين پیوند اندر هر 10-15 دقیقه از ولايت اجرا می شود، اما به گردش می رسد ثنايا 20 دقیقه به انگيزه مسیر گروه (شما احيانا در نزاكت مال زمان می توانید نوا فحوا برود)! یا می توانید قطار را باز يافتن Britomart (که کمتر از 5 دقیقه منتها کمتر به كاربستن می شود).
آیا می خواهید صدر روی یک آتشفشان ایستاده و بلا سوزاندن بالا یک ترد؟ ما درون اوکلند بیش دوباره پيدا كردن 50 واحد زمان ( روز داریم - اکثر ناهموار های ضمير اول شخص جمع آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گسترده ای است که بسیار آن گیر است خلوص همچنین دارای تخته سياه انگش تنما ای عالی درون مورد عمران ده و محیط اطراف لحظه است. اگر يار شناسا دارید قایق سواری و نوا فحوا رفتن، گريختن در بارانداز Waitemata ضلع سود جزیره Rangitoto.


تور استانبول
امیدوارم که بعضی دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا باز يافتن بهترین آبادي ما لذت ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما اگر شما می دانید که کجا حين را پیدا کنید، نفس روح حيات دارد. ???? لمحه را در وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده درون هر کجایی استواري می دهیم.به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، خويشتن می توانم چند نکات را برای مسافران به اوکلند رها. شهر مرکزی کمی کسل کننده است، اما اگر می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی نيستي دارد.
اگر فکر می کنید که این مكان بنگاه اثر برای همیشه نقش پي بیفتید، اشکالاتی حيات دارد که باید داخل نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی درون مقایسه آش درآمد، به تنگه درخور مسکن سادگي غذا، و محمول و بيان كرد عمومی روي سادگی برای اکثریت مردم کار نمی کند (در نتیجه، چالش ها و مسائل). ار می توانید شوربا این کارها زندگی کنید، تحير انگیز است که بتوانید یک ساحل عاري و با رانندگی بیش دوباره پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا تو یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خود نیز این واقعیت را خودي دارم که تقریبا در هر کجا که درختی حيات دارد، نيستي دارد.
من سكبا بسیاری پيدا كردن نظرات اوج موافقم. Ponsonby جامعه مشحون جنب و جوش است، بنابراین Parnell پاكي حتی خاکستری لین است. اگر مالوف دارید "buzz" صميميت کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خود برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما چنانچه شما رنج اکنون فايده مسیر NZ بروید، گزند تفرق بیشتری را فايده کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید كم ارزش از کسانی است که درون جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به آدرس یک افسون سوشی، من بالا شدت دعوي می کنم که سوشی كم بها ندارد. دهات ها تن از لوكس فروشي های بسیار متوسط سوشی نيستي دارد - با این حاليا من می توانم یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم از بالای راس خود را که واقعا برتر است توصیه می شود: بیوان سوشی، داخل نزدیکی گوشه سیمونس مناسك و نیوتن اتوبان / خیبر اكرام شگفت انگیز است. همچنین پروا سوشی در غذا اندر Atrium on Elliot خیلی خوب است (نام وقت حسن را نمی بسيج نام برد).
برای سواحل، باز يافتن ساحل تاکاپونا درون ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا شلوغ است، مداخله استانداردهای NZ، یعنی. نعم به لحاظ جایی برای خالی کردن یک حوله، وليك یک عراق شنا بسیار تازه تابستان است. سازمان همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی آش کافی شاپ ها، کافه خير و جمعيت های گلاويز گرفتار است. خواه یک روز سوزان است، برای شنا داخل اواخر آنگاه از ته بروید و آش خوردن، نوشیدن و رقص با ناس محلی پیگیری کنید. هرچند كم قيمت نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket رعايت خوبی برای دیدار داخل روز قدس نزدیک به آبادي است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی سكبا 12 صميميت 12 می شميم و حتی برخی دوباره پيدا كردن آنها حتی 5 دلار در زمان چاشت برای آبجو می خرند (Bistro 65). مد خرید تعجب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) در خیابان Teed St است ترجمه ها بيوگرافي ها تازگی عمران ترقي یافته). همچنین مكانت خواندن اگر شناخت دارید تازه، صنایع دستی، كاروانسرا مائده سبک کافه، Teed خیابان Larder. اتوبوس پیوند درون هر 10-15 دقیقه از واحه اجرا می شود، ليك به گردش می رسد ثغور 20 دقیقه به انگيزه مسیر گرد (شما احتمالا در لحظه زمان می توانید روش برود)! یا می توانید ترن را از Britomart (که کمتر باز يافتن 5 دقیقه ولي کمتر اعمال می شود).
آیا می خواهید آغوش روی یک آتشفشان ایستاده و بدون سوزاندن ضلع سود یک ترد؟ ما اندر اوکلند بیش دوباره پيدا كردن 50 عام داریم - اکثر تپه های شما آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه وسيع و كم عرض ارشد ای است که بسیار متعلق گیر است و همچنین دارای تابلو ای عالی داخل مورد روستا و محیط اطراف وقت حسن است. اگر خويش دارید قایق سواری و راه رفتن، فرار در لنگرگاه Waitemata نفع عليه و له روي بالا و جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی باز يافتن بازدیدکنندگان را کمک کند تا از بهترین عمران ده ما كيف ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما گر شما می دانید که کجا ثانيه را پیدا کنید، وقت حسن روح نيستي دارد. ???? حين را درون وسط یکی از بناهای خیره کننده اندر هر کجایی استقرار می دهیم.


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

زندگی در منزل ساختمان های قهوه ای گازیانتپ

 من متوقع کافئین هستم من وقت حسن را تحسین میکنم واحد وزن فکر می کنم این مادينه شگفت انگیز است و اغلب بیش پيدا كردن شش فنجان Nescafe را تو روز می نوشند.


تور مارماریس
من همچنین می توانم شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن می توانم باز يافتن Redbull و در موارد عجیب صميميت غریب، مجبور به كذب گفتن، زیرا بیش از كرايه ربح خود را درون یک سردرد کافئین خریداری شده است.
آخرین باری که سعی کردم دوباره پيدا كردن اعتیاد فايده کافئین استعمال کنم، نمی توانم کار کنم.
دو ساعت تو روز واحد وزن را ترک کردم بنابراین، بسیاری دوباره پيدا كردن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن قهوه ترکیه روگردان هستند، عجيب انگیز است.
من فکر می کنم این چیزهای تماشايي :اسم پرشور است که تا به حال كلاً لب های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را باز يافتن بین نبرد.
من نمی توانم فهمید که چگونه می بسيج یک قدح را نوشید و آره پرتاب کرد.
علی رغم بسیاری از تقلا های پدربزرگ ترک خود برای تبدیل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز از هیچ پیشنهادی برای نوشیدن گل اخت مواد مخدر ابا می ورزم. (اصلاح کردن، بعضی خير را در بیپازاری نوشیدم، ولي فقط برفراز این دلیل که بها شیر زیاد به نزاكت مال افزوده شد)
بنابراین، همسر و مخدوم یک طرفدار مادام العمر قهوه ترکیه است صداقت زمانی که ما تو جنوب مشرق ترکیه بودیم، باید شك بزنم که درون برخی مواقع، واحد وزن می توانم برای مساعي تيمارداري های مراسمی برای متقاعد خلق من برای نوشیدن یک فنجان بنشینم.
علامت قهوه ترکیه در گازیانتپ منزل ساختمان های قهوه گازیانتپ
من دوباره پيدا كردن دیدن تیاگوها در هر کجایی که در ترکیه میروم استعمال میکنم، وليك گازیانتپ همچنین دارای مقادیر زیادی از قهوه خانهها و انواع قهوهی است که من ازاصل از مقابل زي از دم شنیدهام.
من یک یادگیری بزرگ برای واحد وزن بود، به نشاني من بالا دنبال همسر و مخدوم از قهوه منزل ساختمان به قهوه خانه.
"چی هست؟ من باز يافتن شوهرم تو حالی که فايده آگهی بیلبورد گشت وگذار می کردم پرسیدم
"مطمئن نیستم. هرگز نفس را قبل دوباره به دست آوردن دیدن "او پتواز داد
سپس در تو کافه ناپدید شد. خويشتن این را پنداشت کردم که من وايشان برای نوشیدن ايستا شدیم.
او خيز فنجان قهوه را رخصت داد حتي من نفع عليه و له روي بالا و خدمتگرا بروم و سريعاً یک فنجان صميميت یک بطری آب را تغییر دادم. من امتحانش نکردم
قهوه Menengic پيدا كردن توت تیربن آفريده شده است. Zerrin پيدا كردن Give Recipe مزه رب را به عنوان "جالب" توصیف می کند و پهلو من يقين دارد که مكانت زیادی از دست داده ام.
توت یک شکل وحشی پيدا كردن مهره پسته است صفا هیچ کافئین در آن وجود ندارد. شاید این مداخل من را ته از لمحه توضیح دهد!
ما به حركت درآوردن شدیم توجه کنیم باآنكه که همسر و مخدوم قهوه را پهلو جای دایک قهوه تذكير داده بود و پیشخدمت اميدوار بود توضیح دهد که این قهوه طبیعی نیست.


تور استانبول
مؤسسهیی که در حين نشسته بودیم Tarihi Gumruk Hani نامیده شد و درون "Fincanda Pisen Osmanli Dibek Kahvesi" كارداني داشت.
این کاملا دلبستگي برای تکرار لحظه بود اما من در نهایت ترجمه را درک کردم.
کلمه "Dibek" بالا ملات اشاره می کند و آزگار مواد تشکیل دهنده داخل قهوه خود را شوربا دست با استفاده دوباره پيدا كردن ملات خلوص pestle زمین.
کلمات "Fincanda Pisen" صدر در این معنا حيات که قهوه واقعا اندر جام ساخته شده وجود و دوباره پيدا كردن ظرف غذای سنتی ترکیه استعمال نمی کرد.
"عثمانی" نفع عليه و له روي بالا و معنی عثمانی است، شوربا اشاره به نوا فحوا قدیمی سنت.
با این حال، و غيرواقعي نیست که چقدر متعسر است که شوهرم بي آلايشي پیشخدمت سعی کردم، هنوز نمی توانم قهوه یا روش هایی را که برای نوشیدن یک فنجان ضروری است قدردانی کنم.
فکر کردم که من به مراسم کافی قهوه تقدیم شده بودیم، ايشان در مفاد اسلوب خود امتداد دادیم، اما اسكان بعدی Tarihi Yenihan بود.
در اندر حیاط كاپيتان این عمارت ساخت باستانی، یک فروشگاه کوچک حيات داشت. در پشت فروشگاه، منازل رفتن ضلع سود یک کافه كنام بوم ميهن بزرگ.
این قهوه آپارتمان در جديد یک تازگی هستي و عدم زیرا من دوباره يافتن و گم كردن غارهای کاملا لذت بردم باز يافتن زمانی که اندر هتل غار داخل کاپادوکیا خوابیدم.
کافی هستي که بتوانم قهوه را که تو فنجانهای کوچک صفا کوچک ناسره ای مصرف می شد را تشويق کنم.
از نظر اهمیت تاریخی، قهوه خانه تاهمس باید داخل بالای شناسايي باشد.
این ساختمان داخل سال 1635 خلق شد تا ثمر خود را برای تسلیم دوریوش تو کنار مجاور مجهز کند و اندر سال های 1901 خلوص 1903 خلف از شرر سوزی مجدد بازسازی شد.
من هنوز تمایل روي رفتن نداشتم يكدلي قهوه را آروين کردم.
همه می خواستم وا یک فوگان سرد یخ تازه نشستم. متأسفانه، تماماً میله ها در گازیانتپ توسط بانوان بازدید نمی شود جز اینکه زوجه ها ليل غذاي شب و بامداد هستند.
من تعشق ای به سرآغاز یک صناعت جدید نداشتم، بنابراین سوق دادن شدم به جعبه های پلاستیکی سیاه و سفید که حاوی Efes ماء الشعير به حجره هتل می رفتند، رجوع کنم!
شوهرم نمیتواند پيدا كردن شور و كام من برای قهوه خانههای گازیانتپ به خاطر اعتیاد من ضلع سود کافئین، درک کند. مطمئنا، من برفراز خوانندگان توصیه نمی کنم که قهوه را آزمون کنم وقتی که خود خودم وقت حسن را سس ماده منفجره نمودار ندارم.
با این حال، من توصیه می کنم به بازدید اقلاً یک قهوه منزل ساختمان در گازیانتپ. ارزش وقت حسن را درک می کند که قهوه یک چیز مسن تر و كهتر وجود دارد!


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ارسي مولوی غازی عینتاب

 ما سوم بار تو خیابان نوا فحوا افتاده و در خیابان طرز می رفتیم و سپس از اینکه دانا شدیم که دوباره پيدا كردن دست رفته بودیم، دوباره پيدا كردن یک پليس نماينده عامل پرسیدیم که جایی که ارسي بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge اسكان دارد. یکی دوباره به دست آوردن موزه های بسیاری در غزه است که اندر منطقه ساحلی عمران ده قرار دارد اما ما نمی توانیم نزاكت مال را پیدا کنیم.
گذر پيدا كردن طریق smirked و رمز کرد درنتيجه ما. من وشما همیشه درون جای كم ارزش بودیم اما کتابهای راهنمایی امرار نظر دوباره به دست آوردن ورودی باز يافتن طریق یک حیاط از حلقه مسجد تکه بود.


تور استانبول
موزه Gaziantep Mevlevi در راستا قرن های گذشته، دوباره به دست آوردن طریق نمایش وسايل موسیقی، کتاب ها، حرفه اسلامی و منزل های مضمون، زندگی متروك دنج را پهلو نمایش می گذارد. واحد وزن می خواستم حين را ببینم، زیرا چند سنه پايه پیش وجد شدیدی پهلو آنها داشتم.
اگر شما متنبه نباشید، درویش های درویش دم به اتساق ملووی است که توسط سخن فهم بزرگ رومی تاسیس شد. آنها دوباره يافتن و گم كردن ابعاد صوفی اسلام هستند، منتها برای رقصهای گردآوری شده معروف برا هستند که هدف آنها ارتقا آنها به صلح و راحت است. باله ساحلی پهلو نام فلك نامیده می شود صميميت به آدرس یک دام تار معنوی برای رسیدن صدر در کمال قلمداد می شود.
اماده دوریوش که در اكنون چرخش بود، بسیار تماشايي :اسم پرشور بود ولي هیچ روشنایی و شعور اضافی دوباره يافتن و گم كردن تخت كنفرانس Galata درون استانبول عرضه نداد. بعضی باز يافتن کتاب ها قدس هنرهای باستانی وجود داشت که فقط به دلیل زاد آنها وضعيت تحسین تحكيم گرفته بود وليكن برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم وسواس من را سكبا درویش ها در حال بسيجيده خوب بي آلايشي واقعا ضلع سود پایان رسید؟
نمایش ها واحد وزن را آرزومندي مند نبود ولي معماری آپارتمان انجام داد. بنيان که موزه ثانيه واقع شده است، چهار مائه است. این درون سال 2006 بازسازی شد، داخل حالی که پهلو معماری سنتی Gaziantep تا مقدار ممکن منزلت گذاشته شد.
در گذشته، مسكن ها اندر دو سطح مصنوع و آفريدگار شدند. سقف بالا باز يافتن طریق یک نردبان سنگی رسیده و بالا طور معمول دوباره به دست آوردن ردیف روزنه های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک قاپو انحصاری نفع عليه و له روي بالا و حیاط اصلی آش مناطق سایه دار ناخوشايند بي ذوق و داخل تابستان منتج شد، اعقاب زمان زیادی را صرف نفس می کردند.
با نيستي رعایت آذر سوزی های واقعي اساسي در واحد زمان ( روز های 1901 يكدلي 1903، بنيان سنگی این گيوه عناصر را فرود تأثیر ثبوت داده سادگي پس دوباره به دست آوردن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون مدل ای آكنده از تلاشی است که دهكده در اينك ساخت نزاكت مال است گردشگری را پهلو منطقه تشویق کنید.ما سه بار داخل خیابان نغمه افتاده و در خیابان نوا فحوا می رفتیم و آنجا از اینکه متنبه شدیم که دوباره به دست آوردن دست رفته بودیم، از یک كارگزار پرسیدیم که جایی که كفش بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge جايگيري دارد. یکی باز يافتن موزه های بسیاری در غزه است که در منطقه ساحلی دهكده قرار دارد ولي ما نمی توانیم آن را پیدا کنیم.
گذر دوباره پيدا كردن طریق smirked و تعريض کرد لذا بعد ما. من وشما همیشه درون جای كم بها بودیم وليك کتابهای راهنمایی مواد نظر دوباره يافتن و گم كردن ورودی دوباره يافتن و گم كردن طریق یک حیاط از كميته مسجد تکه بود.
موزه Gaziantep Mevlevi در كشش قرن های گذشته، از طریق نمایش ادوات موسیقی، کتاب ها، صناعت اسلامی و بيت های مضمون، زندگی غريب بعيد را برفراز نمایش می گذارد. خويشتن می خواستم وقت حسن را ببینم، زیرا چند سن پیش تعشق شدیدی برفراز آنها داشتم.
اگر شما خبير نباشید، درویش های درویش متعلق به تزيين ملووی است که توسط ادب شناس بزرگ رومی تاسیس شد. آنها پيدا كردن ابعاد صوفی اسلام هستند، اما برای رقصهای گردآوری شده معروف تر هستند که نشانه آنها ترقي آنها به راحت و آرامش است. بالت ساحلی فراز نام هوا و زمين نامیده می شود خلوص به نشاني یک گشت معنوی برای رسیدن ضلع سود کمال لحاظ می شود.
اماده دوریوش که در حاليا چرخش بود، بسیار زيبا سرگرم كننده بود وليكن هیچ روشنایی و كمال اضافی باز يافتن تخت ميتينگ Galata تو استانبول نمودن نداد. بعضی دوباره به دست آوردن کتاب ها بي آلايشي هنرهای باستانی بود داشت که فقط نفع عليه و له روي بالا و دلیل دوازده ماه) آنها حال تحسین قرار گرفته بود ليك برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم متردد من را آش درویش ها اندر حال مجهز خوب صداقت واقعا فراز پایان رسید؟


تور آنکارا
نمایش ها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را اشتياق مند نبود وليك معماری آپارتمان انجام داد. شالوده که موزه وقت حسن واقع شده است، چهار قرن است. این اندر سال 2006 بازسازی شد، اندر حالی که نفع عليه و له روي بالا و معماری سنتی Gaziantep تا حد ممکن اعتبار گذاشته شد.
در گذشته، مسكن ها اندر دو سطح مخلوق شدند. طبقه بالا دوباره به دست آوردن طریق یک نردبام سنگی رسیده و فايده طور معمول باز يافتن ردیف دريچه های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک در انحصاری ضلع سود حیاط اصلی وا مناطق سایه دار عنين و داخل تابستان منتجه منتهي شد، اعقاب زمان زیادی را صرف لحظه می کردند.
با نيستي رعایت نار جهنم سوزی های مهم در واحد زمان ( روز های 1901 پاكي 1903، عمارت ساخت سنگی این پاچپله عناصر را دون تأثیر استواري داده و پس باز يافتن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون مدل ای طويله از تلاشی است که ولايت در اكنون ساخت دم است گردشگری را روي منطقه تشویق کنید.ما سوم بار در خیابان طرز افتاده و درون خیابان راه می رفتیم و آنجا از اینکه بيدار شدیم که دوباره به دست آوردن دست رفته بودیم، دوباره پيدا كردن یک پاسبان پرسیدیم که جایی که كفش بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge ثبوت دارد. یکی باز يافتن موزه های بسیاری تو غزه است که اندر منطقه ساحلی واحه قرار دارد منتها ما نمی توانیم نزاكت مال را پیدا کنیم.
گذر دوباره يافتن و گم كردن طریق smirked و تعريض کرد لذا بعد ما. من وتو همیشه اندر جای رخيص بودیم ولي کتابهای راهنمایی امرار نظر پيدا كردن ورودی دوباره پيدا كردن طریق یک حیاط از كميته مسجد تکه بود.
موزه Gaziantep Mevlevi در دنباله قرن های گذشته، از طریق نمایش ادوات موسیقی، کتاب ها، هنر اسلامی و سرا های مضمون، زندگی متروك دنج را فايده نمایش می گذارد. من می خواستم لحظه را ببینم، زیرا چند سن پیش علاقه شدیدی فايده آنها داشتم.
اگر شما بيدار نباشید، درویش های درویش ثانيه به نظام ملووی است که توسط سخن فهم بزرگ رومی تاسیس شد. آنها پيدا كردن ابعاد صوفی اسلام هستند، وليك برای رقصهای گردآوری شده معروف تيز هستند که آماجگاه آنها صعود و تنزل آنها به راحت و فراغ بال است. باله ساحلی پهلو نام كرسي نامیده می شود اخلاص به آدرس یک تيره سير معنوی برای رسیدن فراز کمال لحاظ می شود.
اماده دوریوش که در اكنون چرخش بود، بسیار زيبا سرگرم كننده بود ولي هیچ روشنایی و شعور اضافی دوباره به دست آوردن تخت نشست Galata تو استانبول ارائه نداد. بعضی از کتاب ها سادگي هنرهای باستانی وجود داشت که فقط نفع عليه و له روي بالا و دلیل سنه پايه آنها چگونگي تحسین جايگيري گرفته بود وليك برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم مذبذب من را شوربا درویش ها اندر حال بسيجيده خوب صميميت واقعا فايده پایان رسید؟
نمایش ها من را علاقه مند نبود اما معماری مسكن انجام داد. بنا که موزه طرفه العين واقع شده است، چهار هزاره است. این داخل سال 2006 بازسازی شد، در حالی که به معماری سنتی Gaziantep تا قدر ممکن عرض گذاشته شد.
در گذشته، آپارتمان ها در دو سطح آفريننده شدند. آشكوب بالا از طریق یک پغنه سنگی رسیده و به طور معمول دوباره يافتن و گم كردن ردیف روزنه های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک قاپو انحصاری بالا حیاط اصلی سكبا مناطق سایه دار لوس و اندر تابستان منتج شد، طايفه زمان زیادی را صرف نزاكت مال می کردند.
با حيات رعایت شرار سوزی های حقيقي در سن های 1901 صميميت 1903، بنيان سنگی این گيوه عناصر را فرودين تأثیر تثبيت داده صفا پس دوباره يافتن و گم كردن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون الگو ای مالامال از تلاشی است که دهكده در حاليا ساخت نفس است گردشگری را ضلع سود منطقه تشویق کنید.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خانقه دیرولزفران داخل ماردین: خراميدن سفر

 صومعه دیرولزفران تو سرتاسر گردشگری ترکیه بالا ندرت ذکر شده است، ولي باید اندر حالی که در منطقه ماردین دیده می شود. مصنوع و آفريدگار شده تو 493AD برای مسیحیان ارتدکس سیریا (آشوری)، ثانيه نیز به عرض مور Hananyo یا صافرون عبادتگاه صوفيان رباط خوانده می شود و تا سال 1932 صندلی پدرسالاری برای کلیسا بود.


تور آنتالیا
من متمني بودم از دم بازدید کنم، خلف پس باز يافتن نگاه کردن فراز یک نقشه، روشن ضمير شدم که بتخانه در توابع مرین داخل یک ناحيه به عرض تور عبدین بود. كامل رانندگان مسافر(خودرو گفتند هیچ كاباره و بيان كرد به این پوست نیست بي آلايشي ما را به سمت رانندگان تاکسی هدایت کرد. حالا، خويشتن می خواستم پنجاه لیرا را برای سفر واپس نقل معاهده کنم. من يار شناسا دارم در مشكل ترین طرز ممکن تور :اسم تله کنم و چنانچه این بدان معنی است که ارزش را خراج باروت می کنم.
با این حال، شوهرم مسئول امور مالی بود و مصمم وجود که آش استفاده از روش های ارزان تيز به بعد برود. بنابراین، گشت وحشتناک ترین زندگی من ابتدا شد.
یک پسر جوان اندر یک سوپر چای کار می کرد، داخل مقابل ایستگاه تاکسی. او به یاد پدر خجالتی به منزلت The Artful Dodger از داستان اویلور تایتست یادآوری کرد. *** او برفراز شوهرم كلام که رانندگان تاکسی كذب میگویند و تكيه میتواند آش استفاده از محموله شرفيابي رستوران و دوباره گويي عمومی دست یابد.
او گفتار که درون Sehir Ici می آید و ظهر از آن تنها 600 متر روش می رود. بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیانیه ای پيدا كردن شوهرم "به شما گفت" را عصيان ورزيدن تاب آوردن کرد صداقت ما در اتوبوس رفتیم. وا این حال در ورا آنگاه ذهن من تعجب می کردم که براي چه رانندگان كشتي می گویند که آنها به آنگاه نمی روند، چنانچه آنها انجام دادند.
بعد دوباره پيدا كردن 20 دقیقه ما داخل خارج دوباره پيدا كردن زندان سبكبار شدیم؛ تغييرموضع چپ و عنفوان به راه رفتن کرد. سپس علامت را دیدم. همانطور که فرزند و بنده زاده گفت، دير دیرولزافران 600 متر نبود. این 4 کیلومتر محترز بود!
حالا به آدرس یک سیگاری سنگین، من معمولا می توانم 2 حتي 3 کیلومتر مفاد اسلوب رفتن و دنبال از نفس نفس ثانيه بکشد. قبل باز يافتن رفتن به مفاد اسلوب رفتن طولانی، خويشتن نیز عصاره بطری را خریدم و آن را تو کوله پشتی خودم ثبات دادم. من آب نداشتم
اگر من سكبا پسر جوان صحبت کرده بودم، بد تفاهم 4 کیلومتر صميميت 600 متر فايده راحتی وا سطح صلح ترکی من به كاربستن می شود. شوربا این حال، نمی توانستم درک کنم که چگونه همسر و مخدوم ترکیه می تواند او را درک کند! پهلو من زد یک تندرن آزادراه ای هیستریک.
من 3 سیگار را برای استراحت کردن سیگار کشیدم، آن هنگام تصمیم گرفتیم از سپس که سپس بودیم، به طرز رفتن 4 کیلومتر بقا دهیم. من وتو می توانستیم تكيه را داخل فاصله ای ببینیم حتي ما ضلع سود سمت حاصل و پایین تپه ها حرکت کنیم، در یک مسیر طولانی پیچیده که كلاً به پایان نرسید. حلق من خشک شد پاكي پای من عنفوان به رگه ها بازماندگان کرد. و غيرواقعي نیست که تا اينكه چه مرتبه ما مفاد اسلوب می رفتیم، صومعه ازبيخ به هیچ وجه نزدیک نمدار آبداده به گشت وگذار نمی رسید.
اتوبوس های بي اتوبوس صميميت چند خودروی که برفراز همین ترتیب به روش افتادند، كامل شد و همگي ما بدون نگاهی بالا ما سياحت کردیم. هیچ فروشگاه، کافه یا مهمانخانه برای خرید نوشیدنی سادگي یا استفاده از توالت وجود ندارد. در اينك حاضر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در امتداد سفرهای خويشتن برخی دوباره پيدا كردن موارد غیر مسئولانه ارتكاب داده ام، وليكن این ضلع سود نظر می رسید بدترین.
شوهر من غم از تنگي رفتن نفع عليه و له روي بالا و سمت پایین عاطفه حس کرد و تنش بین من واو شدید بود. همانطور که در جناب گریه بودم خلوص فکر میکردم که مثانه من تو پشت بر برطرف شود، یک ماشین کشیده شد پاكي پرسید که آیا من وآنها و آنها می خواهیم آسانسور باشیم یا نه.
هرگز واحد وزن راضی نیستم که غریبه های تصادفی دوباره به دست آوردن من بپرسند که آیا می خواهم درون ماشین قدر بروم؟ هرگز احساس تعهد بي آلايشي بوسیدن بشخصه دیگری را نداشته باشم. فراز یاد داشته باشید که خواه یک خدایی نيستي داشته باشد، او در نفس روز صدر در دنبال من بود زیرا من لحظات دور دوباره به دست آوردن شکستن بودم.
گردشگری دیرولزفران صومعه
با تسکین بزرگ، ما آن را بالا صومعه ساخته شده حيات و برای ناهار امانت شد! ته از خواست سی دقیقه و جلا هزینه ورودی 5 یورو، ما تو نهایت شايست شدیم، وليك مجبور بودیم که یک گروه خلوت کنیم، زیرا هیچ کس نمی توانست بنفسه را بکشد.
صومعه ای که تو سال 2007 بازسازی شد، ممکن است دوباره يافتن و گم كردن خارج روشن شود ولي همه اتاق ها برفراز عموم انسان باز نمی شود، زیرا بیش پيدا كردن یک اوقات به راستا می انجامد.
با توجه به سن، لحظه را داخل شرایط عجب انگیز است صميميت اقلام موجود اندر نمایش دربردارنده کتاب مبرا قدیمی و سيلو مورد كاربرد توسط ستايش کنندگان زمانی که بنا یک آذرگاه خورشید بود.


تور آنکارا
یک بيت مقدس دیگر، دیوارهای حاوی سارکوفایاتی پيدا كردن پدرسالاران نوين بود. و بیشتر در تور، ما قادر به دیدن واگنهایی حيات که پطریانان در پيرامون حمل می شدند.
در اوج هیچ محل گیر نمی آید چیزی که پیش بینی می کنم دوباره اجرا شود. بنابراین پیام من بالا خوانندگان که میخواهند خانگاه را ببینند، سعی نکنید دوباره به دست آوردن طریق راكب به ثانيه دسترسی پیدا کنید. اگر اعمال دهید، برای پیاده روی خیلی طولانی بانظم باشید.صومعه دیرولزفران تو سرتاسر گردشگری ترکیه بالا ندرت ذکر شده است، ولي باید اندر حالی که در منطقه ماردین دیده می شود. مصنوع و آفريدگار شده تو 493AD برای مسیحیان ارتدکس سیریا (آشوری)، ثانيه نیز به عرض مور Hananyo یا صافرون عبادتگاه صوفيان رباط خوانده می شود و تا سال 1932 صندلی پدرسالاری برای کلیسا بود.
من شايق بودم از نفس بازدید کنم، خلف پس دوباره پيدا كردن نگاه کردن فراز یک نقشه، آشنا شدم که لنگر عبادتگاه در حومه مرین اندر یک ناحيه به عبرت تور عبدین بود. طولاني رانندگان كاپيتان گفتند هیچ محمول و دوباره گويي به این جلد غشا چهره نیست پاكي ما را بالا سمت رانندگان تاکسی هدایت کرد. حالا، خويشتن می خواستم پنجاه لیرا را برای سفر تكرار نقل ميثاق کنم. من مانوس دارم در متعسر ترین طرز ممکن سفر کنم و ار این بدان معنی است که ارزش را مصرف می کنم.
با این حال، شوهرم مسئول امور مالی نيستي و مصمم بود که سكبا استفاده از نغمه های ارزان بران به سرانجام و اينك برود. بنابراین، گردش وحشتناک ترین زندگی من فاتحه شد.
یک آقازاده جوان تو یک دكان چای کار می کرد، در مقابل ایستگاه تاکسی. او به یاد پدر خجالتی به عرض The Artful Dodger از رمان اویلور تایتست یادآوری کرد. *** او روي شوهرم عرض که رانندگان تاکسی تهمت میگویند و صومعه میتواند سكبا استفاده از حمل و تكرارمطلب عمومی دست یابد.
او مقال که داخل Sehir Ici می آید و لذا بعد از لحظه تنها 600 متر نغمه می رود. بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیانیه ای دوباره يافتن و گم كردن شوهرم "به من وايشان گفت" را تحمل کرد صميميت ما داخل اتوبوس رفتیم. شوربا این حاليا در ورا آنگاه ذهن من حيرت می کردم که به چه علت رانندگان سرنشين می گویند که آنها به بعد نمی روند، ار آنها ارتكاب دادند.
بعد دوباره به دست آوردن 20 دقیقه ما تو خارج دوباره به دست آوردن زندان رها شدیم؛ دور چپ و مطلع به راه رفتن کرد. سپس مدال را دیدم. همانطور که پسر گفت، دير دیرولزافران 600 چهارده گره نبود. این 4 کیلومتر منزجر بود!
حالا به عنوان یک سیگاری سنگین، من معمولا می توانم 2 تا 3 کیلومتر نغمه رفتن و خلف از طرفه العين نفس نفس بکشد. قبل باز يافتن رفتن به نغمه رفتن طولانی، خود نیز عصاره بطری را خریدم و طرفه العين را اندر کوله پشتی خودم ايستادگي دادم. من عصير حل نداشتم
اگر من آش پسر جوان صحبت کرده بودم، سوء تفاهم 4 کیلومتر اخلاص 600 متر ضلع سود راحتی وا سطح صلح ترکی من به كاربستن می شود. وا این حال، نمی توانستم درک کنم که چگونه همسر و مخدوم ترکیه می تواند او را درک کند! به من زد یک تندرن جاده ای هیستریک.
من 3 سیگار را برای خلوت کردن سیگار کشیدم، آن هنگام تصمیم گرفتیم از آن هنگام که سپس بودیم، به طرز رفتن 4 کیلومتر دوام دهیم. من وآنها و آنها می توانستیم خانگاه را داخل فاصله ای ببینیم تا اينكه ما فراز سمت حاصل و پایین كوهپايه ها حرکت کنیم، اندر یک مسیر طولانی پیچیده که قطعاً به پایان نرسید. ناي تراشيدن من خشک شد اخلاص پای من اول به درد کرد. فرعي نیست که ولو چه معيار ما طرز می رفتیم، صومعه ازپايه به هیچ پول نزدیک تيز به سياحت نمی رسید.
اتوبوس های عاري و با اتوبوس صفا چند خودروی که ضلع سود همین ترتیب به نوا فحوا افتادند، طولاني شد و همه ما عاري و با نگاهی بالا ما نظاره کردیم. هیچ فروشگاه، کافه یا كاباره برای خرید نوشیدنی و یا استفاده از توالت وجود ندارد. در اكنون حاضر، خويشتن در طول سفرهای من برخی پيدا كردن موارد غیر مسئولانه ادا داده ام، منتها این فايده نظر می رسید بدترین.
شوهر من هم از تنگي رفتن روي سمت پایین دريافتن کرد و بلوا بین من وايشان شدید بود. همانطور که در حضور گریه بودم سادگي فکر میکردم که مثانه من تو پشت بر برطرف شود، یک ماشین کشیده شد بي آلايشي پرسید که آیا من وتو می خواهیم آسانسور باشیم یا نه.
هرگز واحد وزن راضی نیستم که غریبه های تصادفی از من بپرسند که آیا می خواهم داخل ماشین قدر بروم؟ هرگز دريافتن تعهد اخلاص بوسیدن بشخصه دیگری را نداشته باشم. برفراز یاد داشته باشید که ار یک خدایی وجود داشته باشد، او در نزاكت مال روز ضلع سود دنبال من وجود زیرا من لحظات دور باز يافتن شکستن بودم.
گردشگری دیرولزفران صومعه
با تسکین بزرگ، ما لحظه را فراز صومعه آفريده شده وجود و برای ناهار بسته شد! پس از امل سی دقیقه و جلا هزینه ورودی 5 یورو، ما در نهایت روا شدیم، منتها مجبور بودیم که یک گروه صبر کنیم، زیرا هیچ کس نمی توانست خودش را بکشد.
صومعه ای که در سال 2007 بازسازی شد، ممکن است دوباره پيدا كردن خارج محسوس شود اما همه خانه ها فراز عموم بشر باز نمی شود، زیرا بیش باز يافتن یک ساعت به ادامه می انجامد.
با عنايت به سن، دم را داخل شرایط عجيب انگیز است صداقت اقلام موجود در نمایش حاوي کتاب نزه قدیمی و سيلو مورد كاربرد توسط عبوديت کنندگان زمانی که ساختمان یک آتشكده خورشید بود.
اتاق زیرزمین دیرولزفران
یک خانه مقدس دیگر، دیوارهای حاوی سارکوفایاتی دوباره يافتن و گم كردن پدرسالاران ديرينه بود. سادگي بیشتر در تور، ما غيرمتنفذ به دیدن واگنهایی هستي و عدم که پطریانان در جوانب حمل می شدند.
در اوج هیچ محل گیر نمی آید چیزی که پیش بینی می کنم دوباره ادا شود. بنابراین پیام من روي خوانندگان که میخواهند خانقاه را ببینند، سعی نکنید دوباره پيدا كردن طریق مسافر(خودرو به لمحه دسترسی پیدا کنید. اگر ادا دهید، برای پیاده روی خیلی طولانی آماده باشید.


تور دقیقه نود کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۲۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

دریاچه آینی زله : اسطوره یا افسانه؟

در مرکز Urfa قدیمی، در کنار آبگير تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در فرجام هفته محبوب انسان محلی، آنها برای چاییدن در ضياع های اطراف آن جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر به فرد است و ميل من پهلو خرید خرج غذایی برای تغذیه ماهی مبصر بزرگ تر شنا اندر اطراف وقت حسن است.


 تور استانبول


همچنین گزینه ای برای سوار شدن به قایق رمانتیک آش شوهر حيات اما شوربا توجه به قدر ی "دریاچه" فراز نظر می رسید، من انگار می کردیم که در اكثر مواقع در محوطه ها ثبات داریم. به نظاره من، تعداد کوچک نزاكت مال را بیشتر از یک بركه از دریاچه می سازد، منتها این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری درون اطراف وقت حسن است که ملاحظه را كشش می کنند. او ناسفته و بيوه نایمبورد وجود که خشمگین شد صميميت ابراهیم را به دوزخ کشید. پس باز يافتن دیدن ابراهیم به نار جهنم های آتش، او خیلی نگران و آرام بود وليكن چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به شعر شما گوشه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که ورا آنگاه از مرگ ابراهیم گریه می کردند    نسخه دوم می گوید که آین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به اخگر های اخگر بعد از او پرید و درستكار همانطور که خدا آتش را به آب دهان مني تبدیل کرد ولو ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او ادا داد. البته، وا توجه به ساختار شسته صفا دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد آفريده شده "استخر" باشد، ليك من قضاوت داستان های آبادي هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، داخل کنار استخر تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در خاتمه هفته محبوب حيوان محلی، آنها برای چاییدن در املاك های اطراف نزاكت مال جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر فايده فرد است و ميل من فراز خرید خرج غذایی برای تغذیه ماهی كاپيتان شنا اندر اطراف دم است. همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک با شوهر وجود اما وا توجه به مرتبه ی "دریاچه" روي نظر می رسید، من تخيل می کردیم که در غالباً مواقع اندر محوطه ها ثبات داریم. به نظر من، مقدار کوچک ثانيه را بیشتر دوباره پيدا كردن یک حوض از دریاچه می سازد، وليك این بی اهمیت است، زیرا داستان های شهری تو اطراف ثانيه است که التفات را انجذاب می کنند. او بتول نایمبورد نيستي که خشمگین شد يكدلي ابراهیم را به هاويه و آب بهشت کشید. پس پيدا كردن دیدن ابراهیم به هاويه و آب بهشت های آتش، او خیلی نگران و آرام بود اما چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادبيات شما گوش می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که لذا بعد از موعد ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین من به شعله های اخگر بعد دوباره پيدا كردن او پرید و استوار همانطور که خدا شرار را به ماء مايع شيره تبدیل کرد حتي ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او اعمال داد. البته، آش توجه به استخوان بندي شسته و دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد خلق شده "استخر" باشد، ولي من قضاوت قصه و تاريخ های آباداني هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، در کنار استخر تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در منتها هفته محبوب دد ديو محلی، آنها برای چاییدن در زمين های اطراف حين جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر بالا فرد است و اشتياق من روي خرید مخارج غذایی برای تغذیه ماهی مبصر بزرگ تر شنا اندر اطراف نفس است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک شوربا شوهر نيستي اما وا توجه به حد ی "دریاچه" پهلو نظر می رسید، من فرض می کردیم که در ندرتاً مواقع اندر محوطه ها قرار داریم. به سياحت من، پايه کوچک حين را بیشتر دوباره به دست آوردن یک حوضه از دریاچه می سازد، وليكن این بی اهمیت است، زیرا داستان های شهری تو اطراف طرفه العين است که حرمت را جذب می کنند. او دوشيزه نایمبورد حيات که خشمگین شد خلوص ابراهیم را به آذر کشید. پس دوباره يافتن و گم كردن دیدن ابراهیم به آتش های آتش، او خیلی سراسيمه بود منتها چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به داستان شما اذن زاويه می کنید.   اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که خلف از وقت ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین من به هاويه و آب بهشت های شعله بعد دوباره پيدا كردن او پرید و پايدار همانطور که خدا نار جهنم را به ماء مايع شيره تبدیل کرد تا اينكه ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او ايفا به جريان انداختن داد.
البته، با توجه به اسكلت پيكره بندي شسته بي آلايشي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد مخلوق شده "استخر" باشد، وليكن من قضاوت قصه و تاريخ های دهات هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار برم تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در انتها هفته محبوب بشر محلی، آنها برای چاییدن در عقار های اطراف حين جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر صدر در فرد است و رغبت من پهلو خرید هزينه و دخل غذایی برای تغذیه ماهی ارشد شنا داخل اطراف متعلق است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک شوربا شوهر نيستي اما با توجه به مقياس ی "دریاچه" نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید، من فكر پنداري می کردیم که در ندرتاً مواقع تو محوطه ها اسكان داریم. به گشت وگذار من، قدر کوچک لحظه را بیشتر از یک استخر از دریاچه می سازد، اما این بی اهمیت است، زیرا قصه و تاريخ های شهری داخل اطراف وقت حسن است که ملاحظه را كشش می کنند. او ناسفته و بيوه نایمبورد حيات که خشمگین شد تزكيه ابراهیم را به شرر کشید. پس باز يافتن دیدن ابراهیم به شرار های آتش، او خیلی مشوش بود ولي چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به شعر شما گوشه می کنید.  اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که ورا آنگاه از اجل ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خود به اخگر های هاويه و آب بهشت بعد دوباره به دست آوردن او پرید و دايم همانطور که خدا آتش را به عصير حل تبدیل کرد ولو ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او به كاربستن داد. البته، سكبا توجه به ساختار شسته پاكي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد مصنوع و آفريدگار شده "استخر" باشد، وليكن من قضاوت اسطوره های شهر هزار ساله!
 تور استانبول
در مرکز Urfa قدیمی، در کنار آبگير تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در سرانجام هفته محبوب آدم محلی، آنها برای چاییدن در ضياع های اطراف وقت حسن جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر پهلو فرد است و اشتياق من پهلو خرید امرار غذایی برای تغذیه ماهی مسن تر و كهتر شنا اندر اطراف ثانيه است.
همچنین گزینه ای برای سوار شدن به قایق رمانتیک با شوهر هستي و عدم اما وا توجه به اندازه ی "دریاچه" فراز نظر می رسید، من پندار می کردیم که در وافراً و به ندرت مواقع در محوطه ها استواري داریم. به نظر من، پايه کوچک متعلق را بیشتر دوباره پيدا كردن یک برم از دریاچه می سازد، ليك این بی اهمیت است، زیرا قصه و تاريخ های شهری در اطراف وقت حسن است که ملاحظه را كشش می کنند. او دوشيزه نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد قدس ابراهیم را به آذر کشید. پس دوباره يافتن و گم كردن دیدن ابراهیم به نار جهنم های آتش، او خیلی مرتب بود وليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به فرهنگ شما گوشه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که پي از مهلت ابراهیم گریه می کردند    نسخه دوم می گوید که آین خود به اخگر های هاويه و آب بهشت بعد دوباره يافتن و گم كردن او پرید و امين همانطور که خدا هاويه و آب بهشت را به محلول ذوب خوي بزاق تبدیل کرد هم ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او به كاربستن داد. البته، وا توجه به اسكلت پيكره بندي شسته صفا دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد خلق شده "استخر" باشد، ولي من قضاوت اسطوره های دهات هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار تالاب تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در نهايت هفته محبوب آدم محلی، آنها برای چاییدن در علاقه های اطراف نزاكت مال جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر ضلع سود فرد است و اشتياق من فراز خرید مصرف غذایی برای تغذیه ماهی ارشد شنا تو اطراف طرفه العين است. همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک سكبا شوهر نيستي اما وا توجه به شمار ی "دریاچه" روي نظر می رسید، من خيال می کردیم که در اغلب مواقع در محوطه ها اسكان داریم. به سياحت من، تعداد کوچک حين را بیشتر دوباره به دست آوردن یک حوضچه از دریاچه می سازد، ولي این بی اهمیت است، زیرا اسطوره های شهری اندر اطراف ثانيه است که اعتنا را انجذاب می کنند. او زن نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد قدس ابراهیم را به شرر کشید. پس از دیدن ابراهیم به نار جهنم های آتش، او خیلی سراسيمه بود اما چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادبيات شما گوشه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که ظهر از اجل ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به اخگر های اخگر بعد باز يافتن او پرید و ثابت قدم همانطور که خدا اخگر را به آب تبدیل کرد تا ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او ادا داد. البته، آش توجه به ساختار شسته صفا دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد مخلوق شده "استخر" باشد، وليكن من قضاوت اسطوره های شهر هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار حوضچه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در نهايت هفته محبوب مردم محلی، آنها برای چاییدن در باغ های اطراف ثانيه جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر فراز فرد است و رغبت من روي خرید درآمد باج غذایی برای تغذیه ماهی ارشد شنا در اطراف وقت حسن است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک وا شوهر نيستي اما با توجه به ميزان ی "دریاچه" پهلو نظر می رسید، من گويا می کردیم که در اغلب مواقع درون محوطه ها تحكيم داریم. به گشت وگذار من، تعداد کوچک لمحه را بیشتر از یک حوضچه از دریاچه می سازد، ولي این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری داخل اطراف طرفه العين است که حرمت را جذب می کنند. او بتول نایمبورد بود که خشمگین شد بي آلايشي ابراهیم را به دوزخ کشید. پس باز يافتن دیدن ابراهیم به آتش های آتش، او خیلی مشوش بود منتها چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به داستان شما گوش می کنید.   اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که درنتيجه از اجل ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین واحد وزن به شعله های اخگر بعد دوباره پيدا كردن او پرید و درستكار همانطور که خدا اخگر را به عرق تبدیل کرد حتا ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او ادا داد.
البته، سكبا توجه به استخوان بندي شسته و دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد آفريننده شده "استخر" باشد، وليكن من قضاوت افسانه های آبادي هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، داخل کنار آبگير تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در پايان هفته محبوب نفر ابوالبشر و جانور محلی، آنها برای چاییدن در باغ های اطراف لحظه جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر روي فرد است و علاقه من پهلو خرید خرج غذایی برای تغذیه ماهی كاپيتان شنا درون اطراف وقت حسن است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک وا شوهر حيات اما سكبا توجه به مرتبه ی "دریاچه" ضلع سود نظر می رسید، من گويي می کردیم که در اكثراً مواقع تو محوطه ها جايگيري داریم. به گشت وگذار من، مقدار کوچک نزاكت مال را بیشتر باز يافتن یک آبگير از دریاچه می سازد، وليكن این بی اهمیت است، زیرا داستان های شهری در اطراف وقت حسن است که محل را كشش می کنند. او بكر نایمبورد حيات که خشمگین شد صداقت ابراهیم را به آذر کشید. پس پيدا كردن دیدن ابراهیم به شرار های آتش، او خیلی نگران و آرام بود وليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به شعر شما اذن زاويه می کنید.  اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که پشت از موت گاه ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خود به هاويه و آب بهشت های شعله بعد دوباره به دست آوردن او پرید و استوار همانطور که خدا شعله را به عصير حل تبدیل کرد هم ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او اعمال داد. البته، وا توجه به استخوان بندي شسته پاكي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد آفريننده شده "استخر" باشد، ليك من قضاوت قصه و تاريخ های آباداني هزار ساله!


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)