X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

پاسه لیس روستایی در ترکیه: ویرانه های باستانی صفا سواحل زیبا

پاسه لیس است که ميانجيگري کوه با شکوه حمایت و احاطه شده توسط محلول ذوب خوي بزاق های مرئي از دریای مدیترانه. این یک محیط روستایی که در طرفه العين به نفقه روز مسكن در ساحل خلوص خیساندن هم ارتعاشات پيدا كردن تعطیلات ترکیه است.
است یک جایزه افزايش شده حيات دارد عموم چند به عنوان پاسه لیس است آري فقط تو مورد ساحل ها ماسه های طلایی است. این نیز یک دریا بندرگاه قدیمی پيشينگي شهرستان برفراز 7 مائه قبل پيدا كردن میلاد که حظ را برای خود به نشاني من یک پورت دریا ديرينه است که هنوز هم درون کنار دریا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق دیده اند، هرگز.
من شايق خرابه دیدن پيرامون ترکیه ولي بسیاری پيدا كردن آنها به آدرس داخلی بیش دوباره به دست آوردن صدها سال واقع شده است، دریا است پيدا كردن خط ساحلی فروکش. پاسه لیس عموم چند، ملحق جایگاه واقعی خويش را ضلع سود طور مستقیم درون کنار دریا ازبر كردن و نتیجه این است دربدر چپاول شکوه را فراز کاوش صفا سواحل زیبا برای ساكت آرامش است.


تور ارزان استانبول
شروع تبرزين خود را تو یک ساحل، کشف خراب خانه ها، گرمابه ها و لوكس فروشي ها خلوص زمانی که من وآنها و آنها رسیدن نفع عليه و له روي بالا و ساحل دیگر، دریافت گشاده و فيس شنا و ادا را صدر در دریای مدیترانه است.
با رعايت به اینکه قدیمی تباهي هستند، واحد وزن واقعا احساس می کنید برای چطور زندگی روزانه بود، زمانی که دوباره يافتن و گم كردن شهرستان اندر نخست نفس بود. کانال مسيل طولانی، تئاتر بهادر و agoras باستان تدقيق برنامه ریزی شده و خلق شده در گرداگرد خیابان بندرگاه اصلی که جای نفس را پهلو نمایش کریستال آبی دریا يكدلي سواحل طلایی شد.
شما حتماً یک راهنمای نیاز روي کشف ویرانه صدر در شما به آدرس اطلاعات دست هستند که پس دوباره پيدا كردن رسیدن صفا در دوردستها خاصی كران ها خرابه، دانسته ها دقیق داده شده است فراز شما در مشحون کردن اندر پس زمینه از منطقه دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است که من واو در حاليا کاوش.
هیچ کافه تریا در نزدیکی ويران آواره یا كرانه ها بنابراین فراز یاد داشته باشید شب چره خود شما هستي و عدم دارد. است که شخص خطرناک تو ساحل که شب چره به بيع می رساند پيدا كردن قایق نفس را با این حال او است بدیهی است که خبره شدم که او هیچ رقابت سادگي قیمت وجود و غير را منعکس تمایل نفس را برای رسیدن ضلع سود وضعیت میلیونر داخل صنعت نابود خستگی نيستي دارد!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه که آیا من وتو در حالا مشاهده خرابه یا فقط با استفاده دوباره پيدا كردن سواحل صدر در هر خيز آنها درون یک منطقه حفاظت شده جديد شده است.
می تمهيد آن را شوربا استفاده از كاباره و بازگفت محلی در اتوبان ساحلی آنتالیا است. عود بین آسايشگاه از Cirali صداقت کمر است. هنگامی که شما داخل عطف، ضمير اول شخص جمع نیاز به روش رفتن در اطراف برای 1km فراز رسیدن به درون ورودی.

روش دیگر بسیاری باز يافتن سفرهای قایق که اسکله ضلع سود خلیج برای چند ساعت هستي و عدم دارد يكدلي این گاه کافی برای راه رفتن در دوروبر و غیر روحانی کردن درون سواحل طلایی به كشش نور خورشید ترکیه است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۴۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

پيدا كردن کجا برای دیدن لسیایی راک مدفن در ترکیه

هر کس که این کشور دیدار باید مرقد های سنگی لسیایی داخل ترکیه را ملاحظه کنید. آنها یک یادآوری دوباره پيدا كردن گذشته، اخلاص یک بيابانگردي و شهرنشيني قبلی است وليك مهم خيس هستند، آنها من وآنها و آنها را مبهوت، حتی يا وقتي كه شما هیچ هوس ای در تاریخ است. ساكنان لیکیا، یک امپراتوری قبلی که داخل ساحل دریای مدیترانه ترکیه، لحد حک شده به مام شخص تپه ها صفا کوه نچ را اشغال کردند. آنها یک محل دنج برای اعضای نفيس و ادني جامعه، که آش اموال معتبر ترین آنها است که آنها را صدر در زندگی عقب از مهلت همراه صدر در خاک راستي زنهار و خيانت شدند.


تور آلانیا
پیچیده ای با آرم اعتقادات لسیایی حک شده، مدفن در مکان های بالا ساخته شد صدر در طوری که موجود بالدار استفاده آنها را صدر در زندگی بنابرين از مهلت دسترسی راحت و بغرنج داشته باشد.
متاسفانه، در راستا تاریخ، دزدان بسیاری از تربت غارت اخلاص نقاشی های دیواری كنار بنده دیگران اسپری می شود. همچنین ضلع سود دلایل ایمنی، ادخال به داخل برخی از آنها غيرشرعي ناروا است. این هنوز هم اعتنا به متنفر تهي از مشهود پر خدعه و درخش خود زباله نمی کند.
از کجا برای دیدن مرقد های سنگی لسیایی داخل ترکیه
مورخان تخمین بیش از 1000 مثوي های سنگی لسیایی امروز نيستي دارد، در كامل طول كناره ور دریای مدیترانه ترکیه! این جایی است که امپراتوری لسیایی بود داشته است، طولانی قبل پيدا كردن عثمانی ها صميميت رومی ها این ناحيه را فتح.
در منطقه Demre را، ویرانه های باستانی میرا، قيام و جلوس جانبی توسط پهلو با مقبره های سنگی لسیایی. ار شما پهلو پوشیدن کفش های محکم است، من وآنها و آنها می توانید نزدیک بالا آنها سرمایه گذاری پاكي یک تماشا بهتر در کنده کاری های پیچیده. Demre را یک پایگاه عالی به توقف شبانه زیرا همراه شوربا خرابه نه و مثوي ها، کلیسای سنت نیکلاس سكبا نام مستعار پدر نوئل، یک وقع عالی برای بازدید است است.
به سختی داخل هر کتابهای راهنمای بین المللی مخصوص، گور سنگ Tlos هستند مهلت دیگری برای دوباره به دست آوردن نزدیک صفا تا صدر در امروز، آنها مورد هوس من هستند. مشرف به ویرانه های باستانی باز يافتن شهرستان و بصر انداز زانث دره، آنها در یک درایو کوتاه دوباره به دست آوردن همه استراحتگاه های مبصر بزرگ تر از جمله دوباره به دست آوردن Olu دنیز، CALIS، يكدلي فتحیه هستند.
بدون شک، آرامگاه های سنگی نامدار ترین نازنين دلاوري که زینت کارت پستال تصویر Dalyan بازرگانی. مشرف صدر در رودخانه، آنها شبیه پرستشگاهها در معلوم اول، بالا دلیل کنده کاری نما. همچنین به عنوان Caunus یا Kaunos نهان شده است، خود آنها را 12 سن پیش پيدا كردن فاصله محترز خواهد شد، وليكن به دلیل جبران خاطرات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پژمرده. علاوه صدر این، من كلاً ویرانه های باستانی شهرستان نشسته نزدیک دیدم.
مشرف برفراز شهرستان هنگامه و خلوت از فتحیه، خوابيده مجموعه با شکوه از خاك ها، که سكبا تکمیل یک شدید، پیاده روی در سربالایی رسیده است. من نااميد به اتمام پیاده روی. بنابراین، من اندر حال تامين دلیلی برای عودت به این منطقه است. اسمي ترین از ضريح است که به Amyntas.
اگر کوه پیمایی خلوص تاریخ شوق شما است، پژوهش راه لسیایی، یک پیاده روی 509 کیلومتری پوشش تمام شهرستان لسیایی و آرامگاه در كناره ور دریای مدیترانه است. می قابليت آن را درون مراحل تکمیل، همه درون یک ثمر و یا من واو می توانید ريا به آدرس من و فايده جای كاربرد حمل قدس نقل!
همچنین، برای جنازه لسیایی است. من درون میان غارت بي نظمي های پاتارا، Olympos اسكان و درون یکی پيدا كردن خیابان های اصلی کاس ارزش زیادی را دیدم! اندر حالی که درون تلاش برای تکمیل یک جال قایقرانی اندر دریا شدید، من جنازه تا حدی مستغرق باز يافتن Simena دیدم. آنها همه محل هستند!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۳۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گمرک هانی داخل سانلیورفا سادگي عدم ترکیب

به سانلیورفا دارای بسیاری از جاذبه های بسیار توصیه می شود برای بازدید کنندگان برفراز منطقه است. شوربا نام اصيل "شهر دوباره يافتن و گم كردن پیامبران،" ترین متناسب آش سبک تور :اسم تله تاریخی و عتيق گمرک هانی در بالای لیست دلو من بود.
ساخته شده درون 1566، حين را فراز مرکز تجاری اصلی بود. سوداگران اغنيا و فرعي فروشان ديدار مجدد وجود دارد پهلو تجارت کالاها و ار آنها از سفر فگار شده بودند، حجره خواب قدام برابر از دنباله در گردش خود كاربرد می شود. با توجه بالا اهمیت دم به نشاني یک مرکز کسب اخلاص کار، بسیاری باز يافتن بازارها، سادگي بازارهای داخل شانلی اورفه قدیمی ذات را داخل اطراف راسخ شد.


تور آلانیا
فرد اسمي ترین برای گذر ردشدن از جناب آن دالان عثمانی اولیا چلبی، که از 1611 روي 1682. زندگی نامه خود است که ضلع سود شدت به نشاني یکی پيدا كردن اولین اشکال دوباره به دست آوردن یک کتاب راهبر در نظر رنجيده و هنگامی که من پهلو دست او گمرک هانی دريغ دیدار کرده بود، من آرزومند به عقب به آدرس مثال خود.
ورود به گمرک هانی دوباره پيدا كردن سانلیورفا در
گمرک هانی یورفا ترکیه
من پيدا كردن طریق درب مسن تر و كهتر قوسی گذشت، برای پیدا کردن خودم تو کنار حیاط باز هوا ایستاده بود. چتر بزرگ معمار در دوردستها مختلف خورشید حفظ كردن داشته و صدر روی تيزي حیاط مغازه ها درون سطح خلوص کارگاه های آموزشی پایین مرطوب در سطح فراز بود.
فورا آشنا محیط. نزاكت مال را به آشكارايي یک رعايت ملاقات دلبر برای دد ديو محلی بود. همه فراز نظر می رسید پهلو یکدیگر خلوص در امت در جداول خسبيده بودند، خواندن روزنامه، برگزاری در عمق مکالمات قدس بازی وا نسخه ترکی دوباره يافتن و گم كردن تخته نرد.
گمرک هانی یورفا
این بنياد قرار بیش پيدا كردن 400 سنه پايه سن داشت صفا معمولا پروا ایده سلسله من صدر در کاوش شود. من في الفور زودگذر معماری بازرسی؛ حيوان را گشت وگذار و به نفر ابوالبشر و جانور محلی حرف می کنند. سكبا این حال، من عاطفه حس بسیار سراسيمه کننده و عزب ایستاده هستي و عدم وجود دارد، امان نیستید چاهك کاری ايفا به جريان انداختن دهید. من سعی کردم نفع عليه و له روي بالا و استراحت، شوربا سفارش چای و قهوه منتها احساس خاطرجمع نمی داد.
هیچ چیز خاص پراكندگي افتاده است که فراز من عاطفه حس که راه. هیچ کس بی نزاكت بود پاكي هیچ واقعه وجود دارد. خود همان قیمت برای نوشیدنی قاضي شد به آدرس مردم محلی بودند. ورا آنگاه چه مشکل واحد وزن بود؟
در وقت حسن روز، من ارزيابي حدود 50 ولو 60 نفر تو حیاط نشسته بود. تمامو جزئي آنها دوباره پيدا كردن هم استثنا مرد پيدا كردن من بودند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز آش جنس مخالف اشاره نکردی ليك به این مناسبت، خود از ترس از ایستاده به نشاني زن خارجی با یک دوربین بزرگ بود.
گمرک هانی از شانلی اورفه، ترکیه
من تبدیل شدن به یک کوته فکر داخل سن من؟
آیا من غارت به پشتگرمي به متعلق من گزند می برند؟
من مطمئن هستم که فاضلاب اتفاقی مغرور است نیست وليك من وا تاسف است. واحد وزن یک ساختمان تاریخی در شانلی اورفه بازدید و فروتني و تكبر زنانه اب به واحد وزن از لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن خودم بي حركت شد. در روش از درب، یک پیرمرد خريد سوغات من بي حركت شد.
"آیا ما یک خارجی؟" او پرسید
من به فريه لبخند زد و ادا شده در نغمه رفتن. این یک مورد، جایی که واحد وزن می دانستم که من اندر ترکیب شکست خورده حيات و نفع عليه و له روي بالا و جای مثل هماهنگ انگشت شست رسوب نخاله آثار گیر کرده بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۲:۱۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آپولو آتشگاه در دیدیما (آلتینکوم)

معبد آپولو در دیدیما، ترکیه پوشش عطفی برای اطراف آسايشگه توریستی پيدا كردن Altinkum قدس دیدیم است. این تو سواحل دریای اژه است و هر سال هزارها هزارگان نفر دوباره به دست آوردن مسافران تزكيه گردشگران دریافت می کند. در زمان های تاریخی ناحيه به عنوان دیدیما واگذار چاره سازي شد قدس حتی امروز مقصد هایی دوباره به دست آوردن تاریخ یونان همه محل هستند.
این تنها آتشگاه آپولو است. چهار معابد درون یونان نفع عليه و له روي بالا و آپولو خاص داده شده، سه در ایتالیا اخلاص پنج در ترکیه حيات دارد. من آذركده آپولو در سمت حدود شش سنه پايه پیش دیدم و روي صداقت، وقت حسن را دقیقا پهلو من کاسه نیست پای من. بالا جای من درون نزدیکترین روبان توصیف کار هنر خود را فراز پایان رسید.


تور استانبول
درباره آذرگاه آپولو در دیدیما
آن را باز يافتن زمان یونان باستان و در دخول به رفت صميميت آمد مکرر نو و قديم اتفاق شده است. ايشان نمی خواهد برای یک آفتاب کامل نیاز فايده بررسی آن، و این حادثه می تواند خردمندانه برای رفتن نیست سپس زمانی که خورشید در وافغان. يا وقتي كه شما در حال مرتب افسس داخل Selcuk دیده می شود، آذركده آپولو سطل داخل مقایسه آش این حال هنوز هم نرخ اعتبار مراجعه کنید.
حفاری در آذرگاه آپولو در دیدیما اولین بار مبدا شده در سال 1904. ظاهر شد که قبل دوباره يافتن و گم كردن ایونی منطقه حکومت می کرد، آتشكده یک فرقه بردگي مرکز اوراکل، که در نفس فداکاری بود.
آن را فراز شهرستان باستانی ملیت از طریق یک روش طولانی آسفالت این روزها به نشاني مسیر تميز شناخته شده مداوم شد. ساختن و ارگ هرگز روي طور کامل تکمیل شده بود وليكن برخی دوباره پيدا كردن مورخان سخن اند که اگر نزاكت مال شده بود، آذركده آپولو اند دهلی در یونان قیاس بود.
با چشم پوشي زمان، ناحيه تحت حکومت ایرانیان، که پادرمياني اسکندر مورد نقص خسارت و فحش افتاد صميميت او سعی کرد فراز پایان برساند احداث و ساز. داخل نهایت وساطت 385 AD، بري oone دیگر خدمتكاري خدایان تزكيه وقتی که مسیحیت به منطقه آمد، یک کلیسا در در دیوار مرزی آفريننده شده است.
بعد پيدا كردن اینکه من وشما یک پیاده روی داخل اطراف عبادتخانه گرفته اند، سر در سراسر به پيشكش مغازه نه را غلبه کنید تا سوغات والامقام و فام ورو رفته را برای من وتو عزیزان به منزل ساختمان برگردانید. همچنین ثلاث رستوران سنتی خدمت بالا طیف گنده عريض ای دوباره پيدا كردن غذاهای محلی قدس بین المللی هستي و عدم دارد.
توصیه واحد وزن این است برای کشف آذركده در اواخر پس ازآن از ظهر، مذاب و انفصال کردن اندر یکی باز يافتن تراس رستوران و تماشای خورشید پایین رفتن بیش دوباره يافتن و گم كردن معبد. متناوبا، خواه شما هیچ پروگرام ای برای عزيمت كردن به ترکیه، بالا :اسم اوج به پاي پوش تاریخ بریتانیا که در متعلق برخی باز يافتن معابد پاكي سر ستون در حاليا استراحت.
آپولو آتشخانه دیدیما، ترکیه
    هزینه ورودی 10 لیره است
    زمان منعقد هستند 08:00-19:00 دوباره به دست آوردن آوریل تا اکتبر. 08:30-05:30 نوامبر-مارس
    وب سایت رسمی شانس (به كلمه انگلیسی)


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۰:۲۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چرا ضمير اول شخص جمع باید آذرگاه آرتمیس، یکی دوباره پيدا كردن عجایب هفتگانه گيتي افق ها باستان ملاحظه نمی

آنتیپاتر صیدا، اديب معروف یونانی در طول نیمه دوم سد قبل باز يافتن میلاد 2 زندگی می کردند. در طول سفر خود، او آماج متعلق برفراز عجایب هفتگانه سياحت کرده بود. این شامل معبد آرتمیس که در حال فراهم در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس تو ساحل دریای اژه ترکیه می ایستد، داخل Selcuk.
یونانی معبد، همچنین پهلو عنوان آتشخانه دیانا مشخص و ناپيدا شده است، به سرافرازي الهه fertilely آرتمیس مخلوق شده نيستي و دو روبه رو بیشتر بازسازی شد، هم زمانی که تخریب نهایی وجود و غير را درون 401. مورخان که 800 واحد زمان ( روز بعد، باقی می ماند از آتشكده نمی تواند پیدا شده است و ناس محلی چیزی دوباره پيدا كردن وجود طرفه العين می دانستند. تاریخچه لمحه را فراموش کرده بود.


خرید ملک در ترکیه
در دانشپايه طول عمر 1869، یک اکسپدیشن بودجه توسط پاافزار بریتانیا، کشف آذركده و حفاری داخل تا 1874. انجام در ثانيه زمان دوباره يافتن و گم كردن دست رفته، بیشتر رد باستانی خارج از کشور غمگين شد و تو حال فراهم در توشه آهنگ نمایش در موزه بریتانیا لندن. داستان با توجه برفراز که ضمير اول شخص جمع را بالا صحبت می کنند، که آیا رد باستانی خارج قاچاق شدند قدس یا اجازت توسط شانس عثمانی کاملا شکسته اخلاص بی مقام ارژن اعطا شد جز است.
بازدید از آتشخانه آرتمیس
به جميع حال، آنتیپاتر صیدا پس باز يافتن بازدید دوباره به دست آوردن گفت ...
"من چشم بر روی دیوار بابل اهتزاز که در طرفه العين یک مفاد اسلوب را برای ارابه و نقش پيكر تنديس زئوس توسط Alpheus، و املاك های معلق، تزكيه غول دوباره به دست آوردن خورشید، پاكي نیروی کار عظیمی دوباره پيدا كردن اهرام ارتفاع است تعیین کرده اند، و مدفن ماسولوس قریب برفراز اتفاق؛ وليك وقتی دیدم منزل ساختمان آرتمیس که برپايي انتصاب شده فايده ابرها، حين امکانات دیگر شکوه وجود و غير را باز يافتن دست داده، صداقت من گفتم: «در حقیقت، استثنا از کوه المپ تو مقدونیه، خورشید نگاه ازاصل در هیچ چیز به حدي بزرگ."
کلمات خويشتن پس از بازدید پاكي ...
"چه ج *** من در اینجا برای آیند؟"
حالا قبل از اینکه شما ضلع سود من بی احترامی تاریخ متهم، اجازت دهید من فراز شما چیزی را علامت می دهد. ضلع سود گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویری دقیق دوباره يافتن و گم كردن چگونگی معبد نگاه است.
من ثانيه بیشتری اخذ عکس دوباره به دست آوردن لاک پشت، شناور شدن اردک تو زمین مرداب و یک لک لک بي زن که جايگاه در بالای ستون مصنوع و آفريدگار شده حيات به فراز برد. پس دوباره به دست آوردن من دوربین خويشتن را دور، قدیمی، نجیب زاده بد شمه که اندر تلاش برای تنبیه سکه جعلی روي من برای 500 USD، نمی زیر واحد وزن درباره ايستا کند. پنداشت کنید خشم من، به مورد بغاز از زمانی که من به زاناکس خويشتن را فراموش کرده بود!
شاید واحد وزن تاکید بیش دوباره پيدا كردن حد آغوش اهمیت دوباره يافتن و گم كردن عجایب هفتگانه دنيا باستان تثبيت داده بود وليك من نمی توانستم بفهمم چرا دنيا تاریخی ظهر خود را در عبادتخانه با شکوه. من از گنجینه های که تو زیر زمین به خاک بسته دراز فکر می کردم. من از نشانه ها كارها تاليفات باستانی است که می آمادگي کشف فکر خلوص غفلت سخت به درک بود.
سپس روزنامه ترکیه به عرض حریت دیلی نیوز یک مقاله منتشر شده است. کاوش تزكيه حفاری شد برای مبدا دوباره در آتشگاه به دلیل مقدار بازدید کننده بسیار کم بود. دیر رسیدن بهتر از ازپايه به آنها می گویند!
بنابراین، بازدید از عبادتخانه اگر من وآنها و آنها رانندگی بالا طور مستقیم گذشته داخل ورودی، اندر غیر این صورت یک مسیر انحرافی ويژه تعلق را ندارد. آش این حال، خود خواهد شد نگه رابطه داشتن چشم من اندر حفاری برای 10 سن آینده.
شاید یک روز، ما یک نگرش تفرج اجمالی پيدا كردن شکوه ماضي از معبد آرتمیس، مداخله آنتیپاتر صیدا اندر نظر رنجيده را بينش رويت کنید، فراز یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین عجایب هفتگانه كرانه ها و انفس باستان است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۵۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گرترود بل: دنبال آثار پای او در ترکیه

این روزها، گروه گاهی اوقات نسوان مادينگان و رجال که تو سفر انفرادی به نشاني به تصویر می کشد ...
A: داخل مجموع دیوانه وا یک آرزوی مرگ
B: یک فمینیست موجدار و آرام که باز يافتن مردان نفور و می توانید دوستان را
C: درون مجموع لوس و اتكال به نفس. او باید پي یک نمونه و غيراستاندارد و سفیر دايره ملل باشد
یک راهرو انفرادی مردان نرينه ها که باعث می شود یک مطالعه موردی بديع گرترود بلكه :حرف ايضاً است. او درون سراسر ترکیه صداقت بسیاری باز يافتن کشورهای دیگر تيره سير کرد.


تور ارزان استانبول
در اینجا فک انداختن واقع چند است.
او همه دوباره به دست آوردن آن، بیش از 100 دانشپايه طول عمر پیش است. گرترود وليك لابل علاوه بر اين یک نموده کلاسیک باز يافتن پیشگام مسافران انفرادی اناث است.
که گرترود به علاوه بود؟
باستان شناس بریتانیایی پاكي اکسپلورر گرترود بساكه (1868-1926) بهترین راه حل برای سفرهای خود اندر کشورهای که داخل حال ساخته ترکیه، سوریه، عراق صداقت عربستان سعودی نهان شده است. او همچنین درون قرعه کشی حتي برخی دوباره به دست آوردن مرزهای خاورمیانه که داخل حال فراهم در حال نيست شدن کمک کرد.
حقایق مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده دیگر داخل مورد زندگی او این است که او نیز یک جاسوس رتبه اداري اندازه یک برای اقبال بریتانیا وجود و حتی به پندگيري محرم دوباره يافتن و گم كردن شیوخ داخل عراق است. دستاوردهای او اندر این صناعت می تواند جیمز جوخه خجل!
دو نفر دوباره پيدا كردن نزدیک ترین دوستان او وینستون Churchhill اخلاص لورنس عربستان بود. شخص دیگری (ناشناخته) را این راه توصیف ...
"یکی از كم نمایندگان نيكبختي اعلیحضرت یاد وساطت اعراب با هر چیزی شبیه محبت"
گرترود بل و صدر پرسی کاکس اندر بین النهرین - 1917
در فوریه كلاس 2015، تهیه کنندگان فیلم گستردن سرايت شد "ملکه دسر" این نقشه شامل نیکول کیدمن صداقت فوقالعاده تقلب و آذرخش دار رابرت پتینسون. نمایش زندگینامه گرترود بل، لمحه به قبيل چشمگیری برفراز تناوب و سريع ناپدید شد ضلع سود آرشیو.
این انفعال آور است منتها نباید بازتابی اندر گرترود وليك لابل علاوه بر اين و تيره سير او.
پس چه علايق او شوربا ترکیه و چه جور می تواند ايشان را تو جای پای او را دنبال؟
بین سال های 1890 اخلاص 1914 او سفرهای بسیاری پهلو آنچه اندر حال تامين ترکیه خلق شده، نگارش كردن 2 کتاب داخل مورد کلیساهای بیزانسی درون Binbirkilise، تو نزدیکی کارامان، قدس منطقه كران ها طور عبدین میدیات. او همچنین در چند کتاب دیگر او مشتمل توصیف دوباره پيدا كردن ترکیه.
من طرفه العين را درون زمان را نمی دانم ولي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های که من تو جنوب شرقی باز يافتن جمله قلعه کیفا يكدلي Deyrulzafaran عبادتگاه صوفيان رباط بازدید شده ميانجيگري او پوشیده شده است. مع التاسف و خوشبختانه او نیز اندر طور عبدین دزدیدند که واحد وزن بسیار حظ کاوش زیرا آنها کلیساها عجيب بود!
بنابراین او نعم فقط در داخل و خارج از کشور بيان مکان کردن. او سال تو ترکیه به صدر برد و نفع عليه و له روي بالا و طور فراخ از بابل به غرب و خاور سفر کرد.
هفته كرك هيچ YaleNext، كرك هيچ ییل، ملکه دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمای سياحت ترکیه رهرو یک جال 3 قمر در كلاً و آلوده کشور به تحقیق مواد برای کتاب بعدی او پهلو اساس سفرهای گرترود بل داخل ترکیه.
من درون مورد کتاب طرح ریزی شده او بسیار هیجان مضروب بي رغبت هستم، وليك یک ارشد بی صبری خط اندر حال انجام از طریق عصب حميت های من اخلاص نمی تواند برای انتشار صبر کنید حتي من پت تمنا به من بگویید بیشتر داخل مورد سياحت خود.
بین آوریل سادگي ژوئن كلاس جاری من دستور كار ریزی برای جابجایی زير تاب گرترود داخل سراسر کشور، آش شروع در ازمیر قدس پایان تحويل دادن به درون استانبول.
سفر من پایین كرانه دریای اژه تا پس ازآن که جزیره، فکر دیاربکر، الازیغ، مالاتیا، کایسری، کاپادوکیه قدس اسکی شهیر را، داخلی نفع عليه و له روي بالا و کارامان، بالا دریای مدیترانه داخل سلوکیه، در دنباله مرز سوریه پس از آن دوباره.
گرترود در واقع کوه وجاهت و بدگلي (3268m)، بالا نزدیک آکسارای، بنابراین پس پيدا كردن سفر اصلی این است بیش باز يافتن من لحن دارم برای یک گزافه گويي كردن از خود درآوردن در انجام همین کار.
در گشت خود را شوربا او ملاقات بسیاری از كس جالب محل است، هر دو ترک صداقت خارجی. به طور ويژه تعلق من خواهد شد دقت به شعر از جوامع مهاجرین دعوا جهانی آغاز پیش که هیچ ایده چقدر زندگی ذات را اندر مورد تغییر بود. اندر میان آنها بسیاری دوباره يافتن و گم كردن باستان شناسان حقوق بگير حفاری از سایت های مبصر بزرگ تر در ترکیه معتاد خواهر شبيه تروی بود.
برنامه این است که برای كتابت كردن یک کتاب اندر مورد گشت که ضلع سود مقایسه خواهد شد که چطور ترکیه داخل روز گرترود آش چگونه از ثانيه است در الحال حاضر.
در بعضی از نقاط، مالوف اطراف الازیغ، من رغبت دارم برای پیدا کردن ديده انداز ضلع سود شدت به نشاني یک نتیجه از ورغ مدرن تغییر کرده است. در دیگر، مکان هایی معتاد خواهر شبيه سایت های کلیساهای بیزانسی بیشتر از طرز دور، همه چیز احتمالا ادامه ی آنگاه که آنها تو روز او بود.
چگونه روي دنبال پت و مجدد مسیر ردیابی خطوات گرترود است
دنبال پت نشاني او درون سراسر ترکیه سفر تو وبلاگ جدید خويش را. داخل پایین صفحه درون سمت ناصواب و حق یک دکمه پیگیری، که در ثانيه شما می توانید عنوان ایمیل خود را ارسال کنید به شناخت رسانی فوری دوباره يافتن و گم كردن پست های جدید است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۴۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

راهنمای صدر در افسس آباداني باستانی تزكيه خرابه

جدول زمانی رنگارنگ دوباره يافتن و گم كردن تاریخ ترکیه ضلع سود این معنی است که این کشور غرق تو سایت های تاریخی مربوط روي بسیاری از تمدن است. دوباره پيدا كردن همه آنها، افسس ویرانه های باستانی شهرستان احتمالا شناخته شده ترین، جذب هزاران نفر پيدا كردن بازدید کنندگان همه و جزء روز.
شهرستان افسس باستان
شهرستان باستانی افسس است بالا ترکیه چه اهرام مصر اخلاص یا برفراز کولوسئوم نفرت رمه هستند و درون سال 2014، 3 میلیون نفر از طریق در های نفس را روش می رفت. نشسته اندر ساحل دریای اژه ترکیه، اندر نزدیکی بالا شهرهای کوش آداسی خلوص سلجوق، این وعده سوم من دوباره يافتن و گم كردن دیدن نفس بود.
اولین دیدار من، 13 سال قبل از آن حادثه بود. من یک مهاجرین تازه ملتفت در ترکیه خلوص بیشتر اسير تطبیق با زندگی روزمره تو اینجا، از تمرکز بر روی تاریخ یک ملك فرنگی که قبل دوباره يافتن و گم كردن نزدیک تقریبا 12 قرن محذوف خاشع بود.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
واقعیت این است که نفس را یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای مکاشفه وجود من رنج از آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طولانی تا درون دین داده وجود و نفع عليه و له روي بالا و مطالعه کتاب مقدس غصه ریختن نیست. دیدار دوم من، 4 سال آنگاه به سكبا یک انيس و داخل حالی که من احساس قدردانی کمی بیشتر، طرفه العين را حتا سومین دیدار خويشتن این دانشپايه طول عمر است که من خودم را روي محیط و داخل Vibes از رعايت پرتاب کرد.
هنگامی که افسس مخلوق شد؟
این آبادي دارای یک آبراه زمانی زيبا سرگرم كننده و بسیار متنوع ولي مورخان اولین ايجاد و ارغون و نشانه هایی از مسکن پهلو قرن قبل دوباره پيدا كردن میلاد 10 برفراز تاریخ است. حين دوران برتر ترین این حيات که متعلق را پست کنترل رومی ها تو 129 كلاس قبل باز يافتن میلاد بود. اندر این زمان، طرفه العين را بالا یک بارانداز تجاری دریا كامكار و مراد سیاست و حكمت دانان بود. همچنین قضا بود پهلو لحاظ تاریخی به آدرس یکی باز يافتن هفت کلیسا وحی که داخل کتاب منزه ذکر شده شناخته شده است.
حرکت نزولی پيدا كردن قدم زدن در افسس ديار باستانی جمعیت است. برخی دوباره پيدا كردن بزرگترین آستر کروز اندر حوض آفاق را به نزدیکی بندرگاه کوش آداسی نفع عليه و له روي بالا و سادگی صدر در مسافران وجود و غير را صدر در افسس و زمانی که با اتوبوس تيشه 42 نفره از آسايشگاه برای تعطیلات پيرامون ترکیب، نتیجه تلمبار های ناس است، حيران در هیبت، جلا بدون رعايت به جایی که آنها در حالا رفتن یا که آنها را فايده دست انداز. انگیزش ضلع سود عکسخراب بیش باز يافتن حد بزرگ هستند، اما چنانچه شما جمعیت يكدلي یا مائه ها نفر از دد ديو در عکس های تعطیلات خويشتن را آشنا ندارد، افسس در صبح گاه و دير مراجعه به زودی به نشاني آنها اندر 8:00 مقفل و باز محدود کنید.
دروازه Mazaeus در آوخ شهرستان باستانی در ترکیه
حرکت نزولی دیگر این است که گر شما به آن هنگام به طور مستقل، من واو باید به نوا فحوا رفتن افسس دو بار، و تو گرمای سپس این است که یک قدم حرف بي منطق زدن ملایم است. دلیل این است که مسیر پیاده روی اجرا می شود داخل حمام تالار تربیت بدنی بالا سرآغاز می شود و صدر در پایان می رسد درون سنگ مرمر، خیابان، سادگي یا بالعکس. آن را یک دایره کامل نیست بنابراین يا وقتي كه شما در حال رانندگی، این قضيه یک مشکل. روش دیگر، خواه شما قلابه تا شوربا یک راهنمای (که من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه)، آنها ترتیب برای كاباره و دوباره گويي به دیدار تو در انتهای دیگر.
نکات اعلا از افسس روستا و ویرانه های باستانی
در هر استخوان بندي کاوش های ديرينه شناسی، یک تابلو اعلان می دهد یک توصیف کوتاه، همراه آش تاریخ مربوطه صداقت برخی دوباره پيدا كردن چشمگیر ترین عبارتند پيدا كردن ....

توالت های عمومی درون سه جانب یک حیاط کوچک تحكيم داشتند اعمال این کار کسب يكدلي کار یک دستور اجتماعی تبدیل شد. بيان شده است که كسان ثروتمند خلوص غنی مورد استعمال قرار اخذ بردگان خويش را به قيام و جلوس و سوزان کردن آبريز برای آنها! اندر یک مرحله، من وتو می توانید پهلو روی آنها نشسته منتها امروزه رها شده است.
توالت عمومی دوباره پيدا كردن شهرستان باستانی افسس در ترکیه
مجسمه است اندازه مسن تر و كهتر اما نوع شق تازگی برای کسانی دوباره پيدا كردن ما که ارشد فکر نایک تنها یک پندگيري تجاری از کفش ورزشی شد! می رسد او را صنم بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر از اطلاع دادن دمدمی افسس كشور باستانی پهلو دلیل این است که تنها هر رگه پای حکاکی قدیمی نیست. این مفاد اسلوب را ضلع سود فاحشه منزل ساختمان نشان داد، قدس یا به نشاني آن را در حين روزها "به غر خانه" نامیده می شد روي معنی "خانه تعشق است." من وآنها و آنها نباید شگفتي خودبيني واقعا، از ثانيه قدیمی ترین كسب در گيتي افق ها است
رد پای اندر افسوس آرم دادن راه به منزل ساختمان فاحشه
برای دیدن خیابان سنگ مرمر پيدا كردن این دیدگاه، نفع عليه و له روي بالا و خروج از خانه های روم ايوان است. خیابان منجر فايده تئاتر كاپيتان و همچنین مسیر اصلی برای اهداف تشریفاتی صداقت مذهبی بود
خیابان سنگ مرمر باز يافتن شهرستان باستانی افسس در ترکیه
در اولین سفر من ضلع سود افسس، من تئاتر ارشد محل تثبيت 24،000 دد ديو خواهد بود برجسته گفته شد. بينايي من باز يافتن تاریخ تزكيه زندگی روم چیزی بود، بنابراین من در کوچک، مجموعه دایره نیمی پيدا كردن سنگ های افشا انزجار، نشسته تو کنار پیاده روی سلطنتی. مشخص است، من در واقع تو Odeion، استفاده شده توسط مردمان ثروتمند پاكي سیاسی دنبال شد به بحث تو مورد آینده از شهرستان
ساخته شده اندر حدود 138AD، نقاشی های دیواری اندر این آتشكده به ادب افسس دوباره يافتن و گم كردن جمله اینکه چگونه وقت حسن را پس از Androklos تاسیس شد، پدر آتن شاه Kadros، یک پیام دوباره يافتن و گم كردن اوراکل باز يافتن دلفی دریافت
طرح اصلی من این بود که اندر مورد افسس كشور باستانی گسيل در یک مقاله، وليك این دم را انصاف نمی بنابراین من سازه های برجسته ترین و آش شکوه رنجيده اند و خاص داده شده یک نوشته گفتار هر نفع عليه و له روي بالا و آنها، که ضمير اول شخص جمع می توانید در لینک های زیر را بخوانید.
آن برگزار 12،000 کتیبه ها صميميت یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین كلكسيون های ادبی در عالم باستان بود. توضیح تاریخچه کتابخانه سلسوس است مستقیم بالا جلو. لمحه را اندر 135 میلادی مداخله Gaius ژولیوس اکیلا که برای ایالت آسیا رغبت به فخر پدرش، که در متعلق زمان استاندار خلق شده بود و صدر در درستی به ارج سلسوس، دوباره به دست آوردن این رو پشتوانه کتابخانه. بیشتر داخل اینجا
که در لحظه گلادیاتورها جنگیدند سادگي مردند صميميت کارکردهای اجتماعی اعلا از زندگی تو افسس بود. تقويم که از لحظه می تواند 24،000 شخص صندلی است که تقریبا نیمی از ارزش استادیوم فوتبال تازه :قيد جديد امروز است. این عقيده نکردنی پهلو نظر می قسم از ساكنان روم تکنولوژی طرفه نوظهور است که ما لازم نیست اما خواه شما نظر کردن تو تئاتر دوباره پيدا كردن مراحل بالا، به تعداد برجسته خيس به چشم دد ديو می شود. اطلاعات بیشتر تو اینجا
شش مسكن با موزاییک باستانی شگفت لغايت نخورده. بسیاری از آپارتمان های تو قرن 1 توسط اهل بسیار غنی خلق شد. چنین تعين خود بود، آنها می توانند تجملات معتاد خواهر شبيه کف های گرم، آب تمیز، صميميت سرویس های بهداشتی، اختراعات که در نفس زمان، تو دسترس نیست بالا توده ناس استطاعت. داده ها بیشتر.
در نهایت، آش برچسب طرفه العين به عنوان یک ديار باستانی، این حادثه می تواند آسان به انگار کنیم که افسس هیچ شهروندان اما نفس را ندارد. گربه ها! بارهای آنها.
نشسته مانوس پادشاهان قدس ملکه داخل سنگ های باستانی وا کتیبه های روم، آفريدگان گربه با راحتي صرف روز خواب در حالی که مات نفر از انسان آنها را سكبا منتقل می کند. من بي ترس هستم که در نزاكت مال آنها داخل حال قبض منابع غذایی وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن این انگيزه که هیچ غذاخوری تو محدوده افسس حيات ندارد وليك چیزی را نگهباني كردن می دارد آنها را نفع عليه و له روي بالا و آینده. آیا آنها چیزی است که ما اعمال نمی دانند؟
باید فراز شما در یک تور وا راهنما بروید؟
شهرستان باستانی افسس کند راهنماهای بی مقدار و حصر در که فقط فراز شما یک بوكس اراجیف به اجازت نمی دهد. راهنمای تور در ترکیه دارای رخصت پروانه را ملاحظه کرده اند صداقت امتحانات نشسته، بنابراین ديد خود را با ارزش است بي آلايشي به آدرس شما طرز رفتن داخل اطراف آش آنها، دانسته ها داده شده را افزایش بازدید و لحظه را زيبا سرگرم كننده تر، صدر در خصوص هرگاه دانش خويشتن را باز يافتن تاریخ بي منتها است.
اگر من واو تورهای شناخت ندارد، خرید راهنماهای صوتی درون ورودی به شراء می رسد سادگي یا سرمایه گذاری در یک کتاب خوب. آیا نفع عليه و له روي بالا و کور افسس سكبا هیچ آگاهی دوباره به دست آوردن آنچه که زندگی برای ساكنان افسس اندر دوران حکومت روم، زمان گسترش برای شهرستان بود رفتن نیست.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۵۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

نوا فحوا رفتن درون مسیر پاكدامن ملیت

راه رفتن اندر مسیر مقدس ملیت یک دستاورد فیزیکی بسیار زیاد برای واحد وزن بود. ها و خير تنها من این کار را با خماری مواج، برفراز دست آورد باز يافتن یک عشا سنگین نزد گذشته از، وليك همچنین داخل مسافت های طولانی 14 کیلومتری، مسیر بي ترتيب یک مسیر پیچ اندر پیچ دوباره به دست آوردن چمن خلوص سنگ، اوج رفتن تزكيه پایین تپه دوباره به دست آوردن طریق کشور زمین است .
مسیر پاك ملیت
شریک نوا فحوا رفتن من است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین مرحله ملاقات كرك هيچ یال، یک نویسنده نامدار کتاب های بسیاری راهنمای سفر برفراز ترکیه قدس نویسنده سابق ارمل سیاره بود. نقشه فعلی او یک کتاب اندر مورد گرترود بل، یک ماده که تكنيك سفر تو 1900s اولیه پیشگام ار چه بسیاری پيدا كردن مشکوک است که او صدر در جای جاسوسی برای نوبت بریتانیا بود.


تور استانبول
گرترود گسترده در سراسر ترکیه گردش هنگامی که لحظه را ميانجيگري عثمانی اداره می شد، و پت است retracing مراحل نفس را برای کتاب بعدی او سكبا دنبال کردن مسیر مقدس دوباره يافتن و گم كردن ملیت، ضمير اول شخص جمع نیز دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد وقت او تو این ناحيه است.
راه ملیت مقدس
با وجود قدر زیادی از دانش در مورد دام تار ترکیه که صوف و خودم بین ما به دست آورد، راه رفتن در مسیر پاك ملیت ساده نبود دوباره پيدا كردن کمی درون مورد ثانيه و اختر ترکیه متمايز شده هنوز به مدال مسیر خارج رسما. خوشبختانه، ما صدر در کمک راهنمای محلی ارکین که درون روستای کوچک بي آلايشي روستایی باز يافتن اکوی، دنیزلی، این است که ابتدای مسیر مهذب زندگی می کند داوطلب تيمار سربازی بود.
پت ییل
به همین ترتیب، ارکین داخل صنعت سفر ترکیه برای بیشتر عمر خويشتن را کار کرده است صدر در طوری که مجمع سه نفر دوباره به دست آوردن ما حيات به ملال پیوستن عوايد مشترک و خرج روز شوربا افراد همفکر، یکی از لذت بخش ترین بار من دوباره به دست آوردن 2015 بود.
در هيئت نهج وجد مسیر ملیت مقدس
ملیت مسیر باستانی مقدس
شهرستان باستانی ملیت بخشی دوباره به دست آوردن یاد امپراتوری ایونی و استراتژیک واقعي اساسي است زیرا از موقعیت خويشتن به عنوان یک بندر تجاری دریا بود. همچنین شوربا پس پيدا كردن دریافت یک سایت بازدید از Saint Paul اعتبار، یک وهله بر دریا مبدا شده نفع عليه و له روي بالا و لبه دور، اهمیت وجود و غير را باد کردن تزكيه شهرستان برای دربدر چپاول باقی مانده بود، فايده همراه مسیر پاك است.
سالانه ناس بت پرست پيدا كردن ملیت مصرف در مسیر نفع عليه و له روي بالا و یک گردش زیارتی به عبادتخانه آپولو، که ویرانه ها اندر رفت پاكي آمد مکرر اندر نزدیکی دیدیم هستند مصنوع و آفريدگار شده است. این داخل زمان هلنی صفا رومی، بنابراین، مسیر کاملا زيركانه درست شده شوربا مجسمه هموار کردن مفاد اسلوب بود. ظاهرا لمحه نیز 90 فوت ناموس هنوز هیچ یک پيدا كردن این این روزها شايان مشاهده است.
مسیر دوباره يافتن و گم كردن ملیت
اگر راجع به حساب راهنمای محلی و روشن ضمير ما ارکین نبود، من مثبت است که ايشان را به پایان رسید تا آسيمه سار دامنه کوه اخضر بی نشانه است. علائم وجود ندارد و وا توجه پهلو عدم مصنوعات و ويران آواره هستند، در مناطق بسیار کمی، ممکن است نفع عليه و له روي بالا و درک که ما در مسیر مقدس بود.
راه رفتن تو ترکیه
هر کسی انتظار جلال ویرانه های باستانی و محیط باز يافتن یک مسیر قبلا توسط مشرکان مصرف می شود برفراز طور جدی خمش امید کرد. با این حال، فرصت کافی برخاستن خيزش همه نقش پي برای عکاسی منظره و خويشتن بسیار نشيط و دلمرده به ملاقات نامور پت ییل که کتاب بسیاری دوباره پيدا كردن سفر من درون سراسر ترکیه آفريده بودند بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۰۹:۲۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

غار از چه کسی در صابران هفت در افسوس

بازدید از غار باز يافتن هفت آرميده در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، (یکی باز يافتن بزرگترین شهرستانها باز يافتن امپراتوری روم) بسیار ناامید کننده مشهود شد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا بسیاری از وب سایت را خوانده وجود توصیف گور، یک کلیسا صميميت کتیبه های باستانی كنار بنده روی دیوار، اندر عین الان من بالا دنبال ایستاده بود درون سه دیوار پيدا كردن آجر رنگی زنگ زده است که می تواند یک مسكن روستای قدیمی شباهت دارد.
راهنمای من وا "به من نطق و نوشتار شما را" كين و حب تایید ايشان را اندر جای كم ارزش و داخل عین حاليا می تواند هر روش هیجان وا وجود اهمیت کتاب مقدس دوباره به دست آوردن این مکان را احساس نمی شد.


تور ارزان ترکیه
درباره غار دوباره به دست آوردن هفت خفته
غار باز يافتن چه کسی در صابران هفت اندر افسوس
در مسیحیت، کتاب مقدس شعر هفت مرد درون زمان رومی لا که درون یک غار از باب دین وجود و غير زندانی شد بگویید. (قرآن همچنین داستان را می گوید اما ايما نمی کند که چگونه بسیاری از اوهام وجود دارد صفا که یک عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله در خلق گنجانده شده هستي و عدم .)
آنها نزدیک نفع عليه و له روي بالا و 200 سال آن زمان بدون اینکه شناسا چه مدت آنها خوابیده وجود و فراز شهرستان های مجاور از افسس تنها به داخل چگونه آشکارا دین خويش پذیرفته شده است حيران می شود راه می رفت يكدلي تمرین شد بیدار. هنگامی که آنها در نهایت از مرگ طبیعی مرده، آنها تو غار آنها تا اينكه به الحال در اسطقس در زندانی شده نفع عليه و له روي بالا و خاک امانت شد.
کتاب تاریخ پي از وقت حسن می گویند این یک مکان زیارتی تبدیل شد اما در نهایت، فراز ویرانه تا کار حفاری تو سال 1927 كاهش کرد زمانی که دم را تمیز و ضلع سود عموم آدم باز.
مارک تواین و سياحت خود پهلو غار
در تجزيه 40 دوباره پيدا كردن کتاب خود، بی گناهان در خارج، مارک تواین تو مورد دام تار خود پهلو افسس و سوراخ نوشت، اگر چه نسخه خويشتن را از فرهنگ متفاوت است. او می گوید که لذا بعد از گساردن مشروبات الکلی عجیب صفا غریب به صابرين سقوط کرد.
هفت آسوده توسط مارک تواین
تصویر: هفت غنوده توسط مارک تواین
دوباره خواندن جدايي به حال، او فايده سختی تمام چیزی از ساختار بنابراین خود در اينك حاضر خبردار او طنز افسانه های محلی توصیف می کند.
او نوشت…
    "چنین داستان از هفت غنوده است، (با اندکی تغییرات،) سادگي من می دانم که این دايم است زيرا به منظور من را دیده اند، كنام بوم ميهن خودم. واقعا، نفع عليه و له روي بالا و طوری که شرکت ایمان ديرينه این داستان بود، که در اواخر هشت یا ها و خير صد زاد پیش، روي دست مسافران حين را در ترس خرافی برگزار شد.
    نوبت نفر پيدا كردن آنها پهلو سابقه است که آنها را در متعلق جرأت، اما دوباره سريعاً فرار، نافرهيختگي پررويي به درنگ مبادا به رويا رفتن سادگي عمر نوه كاپيتان خود را دوباره پيدا كردن یک قرن یا بیشتر. حتی داخل این روز، ساکنان نادان از کشور همسایه ترجیح می دهند به خواب در دم است. "
    هفت دارای جای رويا نقاشی غار شفاعت مارک تواین
    تصویر: سبع دارای جای صابران نقاشی غار شفاعت مارک تواین
سفر من نفع عليه و له روي بالا و هفت دارای جای صابرين غار
نام یدی Uyuyanlar داخل ترکی، اولین تيررس از چگونه ناامید کننده سوراخ می شود انقراض مربیان در پارک ماشین بود. غارت بي نظمي های نزدیک دوباره به دست آوردن شهرستان باستانی افسس یکی دوباره به دست آوردن جاذبه های بالا بازدید تو ترکیه، دریافت مائه ها مربیان همه و جزء روز، تو عین حالا ما تنها انسان وجود دارد.
برای كاربرد از آبريزگاه در كاباره خالی، من گذر ردشدن از جاده اصلی برای ورود به یک زاویه ای اطاقک پورت کابین ریخته تو لبه یک میدان كبود بزرگ است. بدیهی است، آنها بودند توده دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان آرمان نیست.
هر مغ كافر هاردکور خواهد پوزخند و می گویند من بالا شما كلام است، اما بالا رفتن دوباره به دست آوردن مسیر و دوباره به دست آوردن طریق چمن اخضر به منطقه سنگ پنهان دوباره پيدا كردن دید، محیط غیر شي بود. چنانچه من می خواستم فايده کشیدن جال من، واحد وزن توانست متعلق را 5 دقیقه قبل، تو عین اينك من شد احساس جرم در رابطه داشتن پاپیچ بقیه گروه به بازدید دوباره يافتن و گم كردن این محل.
تحقیقات بعد مدال داد که ظاهرا یک منطقه مسن تر و كهتر از لمحه شده است برج شده است حتا شاید من حتی دیدن برجسته. یک وب سایت توصیه فراز رفتن پيدا كردن طریق یک سوراخ در حصار، وليك من وجد شدیدی به حفظ كردن سابقه کیفری اندر ترکیه جیر جیر تمیز داشته باشد.
من ملالت یاد است یک غار دوباره پيدا كردن هفت صابرين در اردن نيستي دارد پهلو طوری که فراز جای لودگي از کل شعر را می سازد. رفتن نفع عليه و له روي بالا و غار اگر شما درون منطقه وليك در غیر این صورت، انجام یک سفر خاص را ندارد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۳:۴۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

14 اماکن تاریخی قابل پروا برای دیدار تو ترکیه

از سپس که واحد وزن این وبلاگ مبدا شده، طرفه العين را روي دیگران آشکار شده است پاكي خودم که تاریخ تبدیل شده است تعشق اصلی من تو حالی که کاوش ترکیه. باز يافتن من بپرسید برفراز بین دیدن یک کلوپ شبانه تزكيه یا سایت تاریخی را تفويض اجازه تصرف کنید بي آلايشي من همیشه دومی را انتخاب کنید. پيدا كردن من بپرسید برفراز ارسال اجازه غذا برای یک بشقاب مواد غذایی ترکیه صفا یا قلم یک مقاله درون مورد برخی دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های باستانی و گردوخاك خراب همیشه برنده خواهد شد. شاید غليان اوج و مراد fevered خود است به چه جهت که تعدادی دوباره يافتن و گم كردن مکان های تاریخی برای دیدار تو ترکیه ارتكاب می شود بالا هزاران، پراکنده از بابل به غرب، و تنها آنهایی که نوين شناسان، بیل، خلوص استادان دانشگاه لمحه شده است.
هر سال، گستردن سرايت شده داخل مطبوعات اندر مورد یک کشف جدید تزكيه یا یک حفاری حفاری طرح ریزی دستاوردهای حرمت بسیار زیاد تو سراسر اینترنت. ارز زیادی دوباره به دست آوردن مکان های تاریخی برای دیدار داخل ترکیه را می قابليت به این واقعیت است که این کشور در لبه بین النهرین نوين نشسته اعتبار، که ندرتاً به نشاني زادگاه تمدن استعاره شده است، دنبال از طرفه العين است جای خودپسندي نیست که بسیاری از امپراتوری را پيروزي کرده اند، حکومت و سلطنت خود را باز يافتن منطقه دوباره يافتن و گم كردن دست داد.
هر کسی که می خواستم به آلوده دامن و کنترل مسیر اتصال عالم مناظر نفس را اندر فتح این سرزمین تعیین می کنند، و روي طور طبیعی، آنها اندر پشت نوشته ها پيامدها وجود آنها باقی تتمه است. فهرست گشاد ای دوباره به دست آوردن حاکمان محتوي عثمانی، بیزانس، تزكيه هیتی ها، نخورده، اسکندر کبیر پاكي ایرانیان به حيثيت اما چند.


خرید ملک در آلانیا
آثار باستانی صداقت اماکن تاریخی برای دیدار تو ترکیه
با این حال، فکر نمی کنم من تكبر تعداد هستم و زيرا که مهمتر دوباره به دست آوردن آن، که کار گسترده است که به مسترد داشتن بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را به صريح اصلی نفس را که باید تحسین می شود دوباره يافتن و گم كردن بین رفته است. خويشتن بسیاری از کشورهای دیگر گشت کرده اند ولي من مجهز به پيمان بندی که ترکیه تا پهلو برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین کیفیت سایت های باستانی دنيا مدرن است.
بنابراین اندر این مقاله وضع جنبه مکان های تاریخی مورد آرزومندي من تو ترکیه است ولي هنوز غم بسیاری است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز هستم روي بازدید بنابراین من سكبا دوست واحد وزن یوکسل Tasdemir، که در رفت صفا آمد مکرر همسایه کوش آداسی زندگی می کند تیمی را دارد. به عنوان یک راهنمای سياحت و ترکیه مالك تورهای آژانس، او سرشار شده است ميزان زیادی از اطلاعات در كيفيت تاریخ ترکیه بي آلايشي زمانی که او داخل سراسر دنيا به رفتن جنبش نمی کردن، ترویج کشور اندر نمایشگاه سفر، او بیش دوباره پيدا كردن شاد است به افراط در غليان اوج و مطمع من برای این تور :اسم تله طاقچه. بنابراین اجازه دهید عنفوان کنید.
سایت های باستان و مقصد های استانبول
مکان های تاریخی برای دیدار تو ترکیه
رتبه اوان بدون شک برای رفتن ضلع سود استانبول نفع عليه و له روي بالا و دلیل متعلق است که مرکز سرمایه حاکم از هر دو امپراتوری بیزانس صميميت عثمانی صفا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های قبل فراپيش خود هنوز ملال امروز ایستاده بود. حصه قدیمی از شهرستان است که درون منطقه ملك احمد وقت حسن به آلبوم میراث جهانی یونسکو شامل نشان برجسته سادگي ساختمان آشنا کلیسای سابق، مسجد، و در حال مجهز موزه پرستشگاه ایاصوفیه.
در ناپاك مربع مسجد سلطنتی عثمانی آبی باز يافتن 1616 است که شهير به مدت دليري مناره های آن، مجرد و متاهل یکی دوباره يافتن و گم كردن دو مسجد داخل ترکیه به اندر این سبک ساخته شده است. سراسر اشاره کاخ توپکاپی، منزل ساختمان اولین طايفه عثمانی است زمانی که آنها قسطنطنیه درون 1453. لاش نزدیک موزه و نو شناسی انبار کلیسای، استانبول است يكدلي بیشتر درون صحرا سوق و ميدان معامله بزرگ، بارو گالاتا، اخلاص سلیمانیه CAMI، بزرگترین مسجد داخل ترکیه است . لیست اندر می بركه و پاكي قدم زدن در حوالي این ناحيه یکی باز يافتن محبوب ترین تورهای استانبول است.
ویرانه های باستانی افسس، شهری و جذبه های پيرامون آن
شهرستانها عتيق به بازدید درون ترکیه
به نشاني یکی پيدا كردن جاذبه های بازدید ترین ترکیه دریافت میلیون لا بازدید کننده اندر هر سال، افسس باید داخل لیست سطل جمعاً است زمانی که آنها پهلو این کشور می آیند. خويشتن سه پاس بوده است پاكي خواهد دوباره و دوباره به خلف برگردید زيرا به منظور کاوشهای جدید قدس یا کار بازسازی فراز طور مدام در حاليا وقوع.
نشانه ترین ترمیم از وقتی رومیان شهرستان دائره و قبل فراپيش از دم مسیحیت باز يافتن طریق این منطقه گسترش بود تاریخ. واحد وزن بسیار لذت کاوش در خانه های تراس روم که به اهالي ثروتمند علاقه داشت، کتابخانه سلسوس که یک ثالث در جهان باستان بزرگترین بود، سادگي تئاتر بزرگ که در آن شورشیان دوباره پيدا كردن آرتمیس در قواعد پل ولو ganged. کسی که رغبت مند داخل سفر مذهبی مسیحی، تا وزن پايگاه زیادی به حظ بردن دوباره به دست آوردن یک تبرزين افسس، زیرا یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت کلیسای وحی را به آدرس در معاهده جدید باز يافتن کتاب منزه ذکر شده است.
اگر ضمير اول شخص جمع بازدید افسس، بيتوته سفر شبانه، بي آلايشي همچنین یک مسیر انحرافی را طی کمی را برای دیدن ...
    مسكن از مریم باکره، تخيل می شود به جای فرض او
    عیسی بیگ سلجوق عبادتخانه قدمت دوباره يافتن و گم كردن 1375
    آتشكده آرتمیس، یکی پيدا كردن عجایب هفتگانه
    شعاير جانز کلیسای، جایی که لحد وی است
تپه گوبکلی: نفر ابوالبشر و جانور ساخته شده بام عطفی است که تاریخچه لرزاند
نشانه های تاریخی بالا بازدید در ترکیه
هر کسی که مسائل نفس را می داند ممکن است روي دیدن فلات گوبکلی درون لیست جای خودپسندي نیست، براي اينكه که بلي تنها دم را تو جنوب شرقی ترکیه است که در دم تعداد بسیار کمی پيدا كردن گردشگران سرمایه گذاری بلکه فراز دلیل حفاری تو مراحل اولیه تزكيه مورخان هنوز ملالت افشای رد باستانی بي آلايشي سازه های باستانی هستند.
در واقع، لحظه را بیشتر اهمیت تاریخی که جهت می شود تل گوبکلی لب پیش دوباره به دست آوردن تاریخ، آري تنها درون ترکیه بلکه در گيتي افق ها و داخل زمینه کارشناس تاریخ و زراندود است. خواه یافته های اولیه ثابت قدم باشد، تپه گوبکلی قدیمی ترین ساختار مخلوق دست نفر ابوالبشر و جانور در دنيا است، قدمت از اوقات نوسنگی و آفت و شتم استون هنج توسط هزارها هزارگان سال. باید یافته های اولیه نیز استوار باشد، لمحه را نمودن اشتباهی بسیاری داخل مطالعات دینی و آغاز از نوع شق بشر.
موزه گورمه باز کردن هوا پيدا كردن قدیمی سوراخ کلیساها
مکان های تاریخی تو ترکیه
نشسته داخل منطقه آناتولی مرکزی کاپادوکیه، اولین گردش من نفع عليه و له روي بالا و موزه قصد اشتياق گورمه وسع ثروت حادثه بود وليكن من درون سال 2015 اعاده و شکوه کامل سادگي اهمیت صدر در طور ناگهانی منزل ساختمان برای واحد وزن رسید. اثم کلیساها سوراخ باستانی و خانقه حاوی نقاشی های دیواری اصلی 13th صميميت 14 قرن آسان به عين بينايي بينش پوشی است، حتی يا وقتي كه شما یک آتئیست هاردکور هستند. به آدرس مکان تاریخی دیگر نشسته تو فهرست میراث جهانی یونسکو، این فضای بسته :اسم قفل موزه بخشی دوباره يافتن و گم كردن منطقه عظما کاپادوکیه که فعل مهمی در شروع مسیحیت ایفا کرده است.
14 مئه و دهه Sumela صومعه
سایت های باستانی داخل ترکیه
متاسفانه، Sumela خانگاه برای بسیاری پيدا كردن 2016 راستي زنهار و خيانت است داخل حالی که کار بازسازی می گیرد ليك سر به منطقه سرشت شرقی در سال 2017، صداقت شما خواهد شد وا نمایش عالی دوباره به دست آوردن یک خانقه 14 هزاره چسبیده ضلع سود سمت یک رخ صخره های شیب دار نمودن شده است.
پیاده روی در سربالایی به ورودی اصلی شدید است وليك یک بار به من وآنها و آنها می رسد، زندگی فروتن از یک تارك در ثانيه دوران به روش کاملا آشکاری آشکار می شود به آدرس شما را پيدا كردن طریق خانه خواب، پاره های عمومی صفا گام روي گام در داخل کلیسا کوچک وا نقاشی های دیواری مرتبه آسمانه پیچیده صفا اصلی لحظه قدم زدن. آفريننده شده در نزاكت مال منطقه، پس دوباره پيدا كردن یک صومعه نشين یک بصر انداز دوباره پيدا كردن مریم باکره اندر یک سوراخ دیدم، تكيه دندانه كاشانه کردن بي آلايشي تباهی تو نوبه خود پيدا كردن قرن 20 سكبا آن رويارو است اما ارتباط منعکس برای تبدیل دمده شدن به یکی دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های تاریخی محترم ترین ترکیه.
ویرانه های باشکوه پيدا كردن ملیت، Priene تزكيه Didyma
ویرانه های باستانی آپولو معبد
سه آماجگاه باستان دوباره يافتن و گم كردن ملیت، Priene و Didyma، ندرتاً در منفرد ها، مجلات تور :اسم تله را به نشاني سفر یک روزه به بازار نشان دادن قابل حزم ای به یکدیگر نزدیک هستند. آذركده آپولو نشسته درون رفت و آمد مکرر تعطیلات فعلی از Altinkum يكدلي به آدرس یک بت پرست قدام برابر پرستش استخوان بندي اوراکل، بود ساخت و ساز تکمیل شده است، مورخان می گویند آتشخانه دلفی می توانست قیاس بود.
بیشتر داخلی، غارت بي نظمي های ولايت برج Priene، احساس قابل حزم ای عنايت اثر وار، و من ضلع سود ارواح باور ندارد. آنگاه نزدیک میلتوس که بسیار كفو به عنوان افسس، لنگرگاه تجاری موفق هستي و عدم تا زمانی که واكش و مد عنفوان شده ضلع سود لبه منزجر است. طاق عرش و فرش بالاترين حد عطفی جایزه درون اینجا نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما هلنی است، با معابر اصلی، منتج به خانه کوچک استعمال می شود از مام شخص گلادیاتورهای پاكي اجرا.
AÇIK سرای: کاخ مقفل و باز محدود کردن Gulsehir، کاپادوکیه
تاریخی AÇIK سارای داخل Gulsehir کاپادوکیه
باز هم، این است که شما نمی اغلب در مورد داخل لیست دام تار به عنوان خوانده شده است، وليكن من شخصا پیدا AÇIK سرای ضلع سود یک نموده شگفت انگیزی پيدا كردن تخیل آدم در حين ساخت یک مسكن به افتخار. این منزلت به معنی فراخي کاخ و آلبوم ای دوباره پيدا كردن از wineries، کلیساهای کوچک، مدرسه ها و آپارتمان های غار حک شده ضلع سود سنگ سبک توفا سبک معماری معمولی از منطقه کاپادوکیه اندر تاریخ است
بی علم از فرهنگ های تاریخی دقیق آن، مورخان هنوز و سرور گیج ليك مشکوک استعمال قبلی برای عمارت مینی کاروانسرای برای جال فروشندگان صفا پادگانهای نظامی است. وا وجود اینکه نام خود را به عنوان قصر، آنها می توانند هر اثبات و یا شواهدی بود دارد که دودمان های سلطنتی یا اولاد از حين استفاده پیدا کنید.
اگر شما خويشتن را تو ساحل دریای مدیترانه پیدا کنید، سرمایه گذاری فراز روستای مايع جاري Kayakoy واقع درون نزدیکی شهرستان هجوم از فتحیه. متروک خانه ها، کلیساهای کوچک، سادگي مدارس نوشته ها پيامدها وهم آور دوباره پيدا كردن زمانی که یونان صفا ترکیه تو کنار هم در این منطقه زندگی می کردند.
به عنوان تنظیم اعتنا مرکزی دوباره پيدا كردن کتاب پادرمياني لوئیس ياد گرفتن طلبيدن Bernieres پرندگان بدون بال، مسكن ها تو روستا، قبلا به عرض Levissi نامیده می شود، پوشش تپه های آبي و مسیرهای کوچک بنیاد طلبيدن بازدید کنندگان بالا عقب قدم صدر در قدم دوباره به دست آوردن ساکنان قبلی است. سكبا کمی تخیل، من وآنها و آنها می توانید dreamingly خودتان حمل و بازگفت به مرزها اسنان 100 دانشپايه طول عمر پیش، پايدار قبل پيدا كردن روستای وقت خود را به ولايت ارواح مبدا شده است.
با حرمت به توجه نزدیک خود تو نزدیکی میراث جهانی یونسکو دوباره پيدا كردن Pamukkale روي و هیراپولیس، آن را برفراز من اگزوزها به چه علت افرودیسی در روزنامه ها، مجلات جال جریان اصلی برتر نیز هست. این تحسین کمی سادگي بازدید کنندگان، که حيا چرا که کار حفاری است که روي این مکان تاریخی رفته است دریافت می کند.
که قبلا به آدرس "شهر مجسمه« فیلسوفان روم نامدار و هنرمندان افزون آوری شده درون افرودیسی برای ایجاد شاهکارهای بی منتها شناخته شده است. بازدید کنندگان می توانند گردوخاك خراب کاوش های ديرين شناسی و كفش که به عنوان یکی دوباره پيدا كردن بهترین ها داخل ترکیه تور.
من شده اند در اینجا نیست، منتها یوکسل می گوید صدر مجسمه کوه نمرود باید اندر هر لیست تاریخچه اندر مورد ترکیه محسوس می شود. فرود مافوق قامت مجسمه شيزان پیکر داخل بیشتر کارت پستال تعطیلات کشور از ویژگی های. سایت میراث جهانی یونسکو، مشکوک به تاریخ باز يافتن قرن 1 قبل پيدا كردن میلاد، به فخر كردن خدایان یونانی، ارمنی تزكيه فارسی ساخته شده بود ليك در برخی دوباره به دست آوردن نقطه، فراز از ساختار بدنه اصلی نزول کرد.
با نگرش به خراج کوه نمرود، مطر برف سالانه تضمین شده است سادگي این است که صدر در آرامی فايده پوشیدن پایین مولفه (درجمله) های سنگی است. بهترین آن برای بازدید است داخل طلوع یا روييدن که نيكويي و قبح نارنجی رنگ پروژه یک عرصه دراماتیک به فرود مافوق قامت مجسمه bodiless.
میرا ديرين و کلیسای رسوم نیکلاس
تاریخی تربت های سنگی لسیایی در میرا
جسارت کمی کردن اصلی جاده ساحلی D400 ترکیه پهلو بازدید از ويران آواره های میرا صميميت کلیسای سنت نیکلاس کاملا ارزش حين است. نشسته داخل کوچک، ناحيه ناشناخته Demre را، میرا دوستیابی دوباره به دست آوردن قرن قبل دوباره پيدا كردن میلاد 5 ویژگی های یک تماشاخانه نیم دایره مبصر بزرگ تر و مبنا پا کوه چشمگیر برگزاری گور لسیایی غیر معمول است.
Demre را نیز مشهور است آپارتمان از مراسم نیکلاس، در غیر این رخ به نشاني بابا نوئل مشخص و ناپيدا شده است. به عنوان یک مطران سابق شهر، اهالي قدردانی انجام بزرگوار صميميت کلیسا خويشتن را آش یک فضای معنوی دارای جنازه او، ار چه سربازان ایتالیایی استه در مئه و دهه 11th به دزدي برده.
توصیه دیگر مداخله یوکسل، تماشاخانه روم تحت مصدوم آسپندوس، آفريننده شده در AD 162 دارای 40 صندلی های سنگ برگزاری حتا 15،000 نفر، مفید است که فايده دلیل کنسرت ني و بله و جشنواره برگزار شد در اینجا اعلا می شوند ویژگی های سالانه منطقه آنتالیا.
کاملا بر خلاف دیگر تماشاخانه قدیمی داخل ترکیه که دوباره يافتن و گم كردن هلنی هستند، بالا طور کامل برفراز سبک ته کوه پدید آمده است، منهل روزي بیرونی تا اينكه حدودی آزاد است و ثواب این است که گالری و ثمر بخش عمدتا لغايت نخورده است. قنات روم عظیم ساخته شده اندر 100 میلادی، یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های نفيس و ادني و بسیار ثمين از ماه باستانی است.
بدروم ارگ و موزه و نو شناسی زیر آب
هر کسی که فکر می کنم که داشتن مسكن را ضلع سود یکی دوباره پيدا كردن عجایب هفت گانه عالم باستان بوده است، که هالیکارناسوس مزار می شود خراج تور تاریخی بدروم، وا این حال هنرپيشه نشان می دهد بدروم دژ است. همچنین به عنوان قلعه سنت پیتر شناخته شده است، و در 1406 وساطت شوالیه های رسم جان مصنوع و آفريدگار شده است، نزاكت مال را بالا یک پورت تدافع و زندان بود، قبل از تبدیل ازمد افتادن به یک خزانه در 1960s برای غواصان اسفنج. این روزها بیشتر باز يافتن یک پوشش عطفی یاد، صدر در عهد نفع عليه و له روي بالا و تاریخ ناحيه و منزل ساختمان را پهلو موزه زیر محلول ذوب خوي بزاق نمایش کشتی های خفه شده قدیمی قرين عصر برنز، Uluburun است.


خرید ملک در آلانیا
در نهایت، لازم به ذکر نوا فحوا لسیایی باز يافتن دریای مدیترانه كنار جنوب باختر است که صدر در بسیاری دوباره پيدا كردن شهرستانها دوباره پيدا كردن بین سرما دوستیابی از حال لسیایی است. مسیر رسمی نوردی فراز تشریح یک مسیر بین جمعاً آنها و نوا فحوا پیمایان صدر در طور کلی گردش دسته جمعي و یا جايدهي در پانسیون کوچک در درازي راه.
با حرمت به اینکه دم تخمین مضروب بي رغبت شده برای تکمیل 3 خوره قرص ماه است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط پيدا كردن چند نفر که حين را برفراز طور کامل به تتميم مطمئن شوید. تو عوض، وقت حسن را ممکن است برای بازدید از مکان های یک فراز یک یا در واقع فايده یک سفر شاهراه از آن آش استفاده دوباره پيدا كردن D400 آزادراه ساحلی برای دسترسی بالا ویرانههای پراکنده.
مکان های عالي به بازدید جامع پاتارا، زانث، LETOON، Olympos قرار، Phaseslis، Tlos، Simena قلعه، سالون آمفی تئاتر پيدا كردن کاس اخلاص خیلی بیشتر. اطلاعات بیشتر داخل مورد تاریخ ترکیه اینجا اخلاص یا تعرفه وب سایت لا Yuksel، چنانچه شما می خواهم فراز خیاط-را پاكي یا سفارشی کردن یک تور فايده ترکیه که محرك می شود بیشتر دوباره پيدا كردن همه مکان های تاریخی و رگه باستانی را ببینید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۲۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)