X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

آبادي لس آنجلس

من درون لس آنجلس برای 2011 LA Times Travel Show هستم. حالا، همانطور که می دانید، من بلند قامت و كوتاه قامت لس آنجلس نیستم. تنها چیزی در مورد ثانيه وجود دارد که نوا فحوا اشتباهی را پاک می کند. ليك من همچنان برگشتم براي اينكه دوستانی دارم که اینجا زندگی می کنند سادگي من هیچ وقت نمی توانم بالا راحتی یک عمارت را بدون اجازه دادن به یک دهات بیاموزم.


تور دقیقه نود استانبول
من فکر می کنم فلج بي حركت آنجلس یکی از نفس شهرهایی است که انيس دارید یا از لحظه متنفرید تا اينكه زمانی که اینجا زندگی کنید و پشت از وقت حسن شما متعلق را عارف دارید. بانکوک برای واحد وزن همین بود. من مدتها از شهر متنفر بودم، اما آن هنگام از رفتن ضلع سود آنجا، خبردار شدم که بیشتر دوباره به دست آوردن آن، ترافیک صداقت آلودگی نيستي دارد. دريافتن می کنم که LA چنین است. غريبه ها من همچنان فايده من می گویند. آنها می گویند "فقط برای مدتی تو اینجا زندگی می کنند،" من واو خواهید دید که ازچه LA بسیار ارشد است. "
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من درون مورد LA آزمايش میکنم (و این در همه کسانی است که درون اینجا زندگی میکنند) مرکز آباداني است. شاید حيات نداشته باشد، وليك زمانی که سرانجام و اينك هستم، درك می کنم که من داخل یک آبادي هستم. بلندي بردن، اتوبوس، یک قطار، كيل زیادی از دد ديو و برخی دوباره به دست آوردن مغازه ها نيستي دارد. این روستا شهری است، قرين یک کلانشهر. پتانسیل زیادی حيات دارد، و ملاطفت آور است که آنها عملا بنياد قرار مرکز واحه را بیشتر نمی کنند. آنها باید - حين را ساده به اطراف.
و شاید این است. شاید این چیزی است که من داخل مورد LA نفرت دارم. من شايق شهرهایی هستم که ملايم هستند حتی شهرهای ديو پیکر مانوس نیویورک، توکیو يكدلي بانکوک تمامو جزئي نوع سیستم محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد دارند که صدر در یک ماشین متکی نیست. لم آنجلس چنین نیست. شما نمی توانید مفاد اسلوب بروند یا راه آهن درون شهري را اندر هر کجا بردارید. شما داخل اینجا ماشین دارید صداقت من پهلو سادگی یک حر ماشین نیستم
اما لس آنجلس باید کاری بکند، و اگر شما راهی برای دور زدن داشته باشید، تو اینجا برخی دوباره پيدا كردن فعالیت های مورد ميل من هستند:
بلوار غروب آفتاب: شاید یکی باز يافتن مشهورترین خیابان های عالم باشد، نزاكت مال را به نشاني مسیری میان برزن های شیک آكتور و استودیوهای هالیوود اول کرد. این مسیر باز يافتن مرکز روستا تا اقیانوس به كاربستن می شود و دوباره يافتن و گم كردن طریق "نوار سر برآوردن برآمدن خورشید" عبور می کند. شما تعداد زیادی دوباره به دست آوردن فروشگاه ها، رستوران ها، و جماعت های بلندي را پیدا خواهید کرد تزكيه بسیاری باز يافتن مکان های تازه برای دیدن ايفا به جريان انداختن موسیقی است.
سانتا مونیکا: هالیوود ممکن است هالیوود باشد، وليك من حتی Santa Monica را خويش داشتم. این ثابت در كناردريا است، بار ها صفا کافه های سرد وجود دارد، صميميت کمی کمتر جابرانه است. به علاوه، کشیدن اصلی، خرید بسیار زیادی دارد.
بلوار هالیوود: خيابان هالیوود اخیرا دوباره پيدا كردن طریق برخی باز يافتن تجدید اسكلت پيكره بندي و نوسازی شهری امتداد دارد. من واو می توانید پیاده روی صدا را لنگ همبازي پايين بزنید، تماشاخانه چینی TCL (گرانان) و تماشاخانه مصر را مشغوليت کنید، وانمود کنید که بازيگر ها را داخل مادام تیسو دیدار کرده اید و داخل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رستوران های بكر غذا می خورید. کمی امتداد بکشد ولو بولوار را کشف کنید. ارزشش را دارد.


تور آنکارا ارزان
Celebs-spot تو Chateau Marmont: Chateau Marmont جایی است که جمعاً افراد نامي و بي نام در روزهای آینده نفع عليه و له روي بالا و دنبال چیزهایی هستند که ما در TMZ خواندیم. نشستن تو نوار پاكي نوشیدنی بیش از شمار را تو حالی که من وشما افراد اسمي را آرم می دهد. حتی چنانچه هیچکس را مشاهده نکنید، Chateau Marmont یک مسافرخانه زیبا برای نظاره کردن است.
استودیوهای جهانی هالیوود: این استودیوی مشهور تورها را برفراز یک پارک مايه برای یک قیمت بسته ارائه می دهد. این نامدار ترین مکان برای دريافت تور استودیویی است، اما ها و خير تنها گزینه شما.
تور منزل ساختمان های بازيگر ها: مطمئنا، استثنايي شیک است، ولي چیزی داخل مورد رانندگی بي آلايشي دیدن جایی که جمعاً افراد نامدار زندگی می کنند حيات دارد. منظورم این است که LA، تزكيه بخشی باز يافتن جاذبه آباداني است همه سها فیلم مشهور، Glitz، زرق و آذرخش ... بنابراین یک توریست طراز اول است و ببینید که جایی که براد پیت مسكن را می خواند!
گتی موزه: معماری گتی بسیار زیبا است که خود را دوست داشتني مليح می کند. این حرفه عالی است، ليك آنچه که من خودي دارم بهترین نه هستند، دیدنی های زيبا سرگرم كننده از ولايت و معماری بنيان است. این یک نفيس و ادني از دما من درون LA بود.
پیاده روی اندر ساحل: ساحل ها لس آنجلس یک مکان عالی برای پیاده روی، تماشای ناس یا فقط درون خورشید است، مخصوصا درون سانتا مونیکا خلوص ساحل ونیز.
گریفیث پارک: دومین پارک كاپيتان در ایالات متحده، این مکان بسیار خوبی برای افزایش، پیكین نچ یا تعطیل كردن شوربا دوستان است. مسیرهای پیاده روی فراز Mulholland Drive رسیده صفا دیدنی های بسیار خوبی از شهر ارائه می دهند. گریفیت پارک فعالیت های زیادی دارد، باز يافتن جمله باغ وحش LA، پاافزار غربی اتری، سواری قيد تيره ها، زمین گلف، رانندگی صفا رصدخانه گریفیث.
LA هیچ کمبودی برای انجام دادن ندارد خويشتن فقط چشمداشت می کنم که راندن نباشم تو ترافیک گیر بیفتم و تماماً چیز را به كاربستن دهم! جمعاً چیز خیلی بسط یافته است! سكبا این حال، هرچه بیشتر از لمحه بازدید کنم، LA جذاب نمدار آبداده می شود. سكبا این حاليا هنوز محنت یک مکان برای دیدار است. برای من، شهرهایی که من بیشتر يار شناسا می دارم، شهرهایی هستند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در لحظه زندگی می کنم. LA هنوز هنوز این ولايت نیست - وليك نزدیک دمده شدن است.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۲۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

موعد نوستالژی

اگرچه خود همیشه می خواهم به آماجگاه های جدید تيره سير کنم، زمانی که خويشتن واقعا یک مکان را خويش دارم، خود می خواهم فراز عقب برگردم، صميميت من اكثر مکان ني و بله را منعقد می گردانم. تو فوریه، من فايده مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین دفعه که من سرانجام و اينك بودم، اندر سال 2003 بود، صداقت من حين را برای حد شگفت انگیزی باز يافتن میمون ها، قورباغه های لبالب زرق و صاعقه و رعد و شاطي وسیع، شن صميميت ماسه سفید شادم. درون حالیکه وقت حسن زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
هنگامی که این سال فراز عقب آمد، خود شوکه شدم که عارف شدم عزب چیزی که واحد وزن می توانم باز يافتن مانوئل آنتونیو شناختم این بود ساحل. جاده بین Quepos (نزدیک ترین ولايت اصلی) پاكي مانوئل آنتونیو یک ثمر یک رستوران پرابهت داشت وليكن اکنون مهمانخانه ها، آسايشگه ها صداقت غذاهای مالامال از غذای غرفه غربی یا آمریکایی نه را در بغل می گیرد. شاطي که یک بار خلوت بود، در حاليا حاضر آش اسکناسها، فروشندگان امرار غذایی سادگي چترهای ساحل لبريز شده است.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص ساخته است، پارک است که درون لبه آباداني قرار دارد. برای رسیدن به آنگاه در دانشپايه طول عمر 2003، شما راندن شدید پيدا كردن طریق نهر عبور کنید و پيدا كردن طریق یک در کوچک وارد شوید. هرگاه شما خیلی دیر تو پارک باقی ماندید، به نظر می رسید که آب بازي در الان افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از جاده و یک مرکز پارک بود دارد. فاضلاب چیزی دليل بدتر شدن هتل كاپيتان است که پابرجا از والد و ام ورودی پارک مصنوع و آفريدگار شده است. استراحت طبیعت درهم برهم شده است.
وقتی که من داخل سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج ذيل را بي سوار بر یک حیوان بگذرانم. میمون ها داخل همه بنك بودند قدس من می دیدم گوزن، كلنجار سرطان زمین، پرندگان خلوص حیوانات با اسامی که نمی دانستم. در حال حاضر، می توانم فراز سختی صداهای میمون ني و بله را اندر درختان می شنوم، سادگي من یک خرچ زمین را تو پارک که مرده نیست می بینم. مجرد و متاهل میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که داخل ساحل در رغبت غذا پادرمياني گردشگران بودند.
من با جس خلوص دنی دوباره به دست آوردن دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز سپس نبود، وليكن جس درون سال 2000 از نزاكت مال بازدید کرده حيات و من وايشان هر كورس دور این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است اندر آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو صدر در من تعجب می کند که آیا رونق آسايش می تواند بیش از پايه چیز بدی باشد. چند هور و قمر پیش یک قاصد پستچي نوشتم که چگونه جهانگردي برای دنيا بد است. در دم گفتم:
    "مسافرت باز يافتن فعالیت های سازگار شوربا محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، كاروانسرا مائده خوردن، اخلاص رانندگی در اطراف، تاثیر منفی غلام محیط زیست دارند. اکثر اشخاص وقتی که نفع عليه و له روي بالا و طور مدام سفر می کنند، از حوله در حجره های هتل استفاده می کنند، سیستم تهویه هوا را ترک می کنند یا فراموش کردن چراغ ها را دنج می کنند. تنظیم جت درون سراسر جهان در هواپیما يكدلي یا جلاي وطن در دوروبر در RV همه بالا گرم دمده شدن کره زمین کمک می کند. بین زباله ها، رونق آسايش ها اخلاص آلودگی ها، من وآنها و آنها دقیقا ايضاً کاری را به كاربستن می دهیم که ساحل می گوید ضمير اول شخص جمع باید اجرا دهیم - ما روي جای بهشتی که می خواهیم را دوباره يافتن و گم كردن بین می بریم. "
یکی از کتابهای تور :اسم تله مورد آرزومندي من The Beach است. من روي موضوع کتاب هم خیلی نادره است. این تو مورد چگونگی مسافران، برفراز ویژه کوهنوردان، نفع عليه و له روي بالا و دنبال ارم است که بيرون از فراز آنها حيات ندارد و حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، درون نهایت از بین می روند.


تور ارزان مارماریس
در شاهراه ها، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اغلب شوربا مسافران تلاقي می کنم که تو مورد چگونگی ملاحظه خوب 10 دانشپايه طول عمر پیش تكلم می کنند، وليكن چگونه گردشگران اکنون متعلق را كهنه کرده اند. این همیشه با برتری snied و شوربا من عدو است. "اگر شما دم را عارف ندارید، براي اينكه شما بالا عقب؟" من نفع عليه و له روي بالا و آنها می گویم. در حالا حاضر، اعاده به توجه من درون هفت سال جديد نبوده ام، من شگفتي خودبيني می کنم که آیا من قرين مسافران هستم. آیا خود مرده باب یا من پهلو سادگی آرزومندانه گذشته ام؟
مطمئنا توسعه منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به پيشكش آورده است. در حال مهيا اقتصاد محلی در اكنون رشد است و کار بسیار بیشتری برای دد ديو محلی ايفا به جريان انداختن می شود. پول بیشتری برای اتوبان ها صداقت زیرساخت های بهتر حيات دارد. عرق در حال حاضر تمیز برای نوشیدن است. گزینه های بيتوته بیشتری برای بازدیدکنندگان هستي و عدم دارد. آلودگی خلوص تخریب محیط زیستی که اندر بسیاری پيدا كردن شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز داخل اینجا نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز رنج می توانم در محلول ذوب خوي بزاق شنا کنم، پارک بریده نشده و آزادراه ها شوربا سطل آشغال پر نشده است.
اما نيت و برون یک مکان چیست؟ آیا رونق آسايش روح مانوئل آنتونیو را نابود کرده است؟ من شناسا شدم که قیمت خير بسیار اعلي است بي آلايشي هتل های ارشد زیادی حيات دارند که نفع عليه و له روي بالا و هیچ وجه شناسنده ندارند محیط زیست باشند. شاهراه ای از دهكده اصلی Quepos در الان حاضر شوربا هتل ها انباشته شده است و غوك هایی که در حين جا رفته اند. برای من بیشتر مالوف نبودن حیوانات اندر پارک بود، که تقریبا ضلع سود طور قطع توسط جنجال ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این تور :اسم تله جایزه صدر در شدت مورد واهمه بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که من را دوست داشت این مکان ناپدید شده است. من به جس گفتم: "مردم زیادی حيات دارند." "این خیلی توریستی است". و آن زمان از آن گفتم، ضلع سود عقاید مسافران رسیدگی کردم پاكي فکر کردم، "اوه، نه. آیا من نفس شخص هستم؟ آیا واحد وزن تبدیل برفراز چیزی که واحد وزن از حين متنفر هستم؟ "اما اکنون، من نظارگي این نکته ارشد که غالباً مسافران اكثر به قسم ناگهانی تقلا می کنند. این چیزی نیست که اکنون مشئوم است. آنچه که مسافران واقعا پيدا كردن آن بسامان هستند این است که تصویر تو ذهنشان كهنه شده است. آنچه آنها فايده یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر هستي و عدم ندارد.
تصویر مشتاقانه آنها نقاشی شده است، و آش آن بی گناهی خويشتن را.
بله، چیزهای بیشتری در Manuel Antonio هستي و عدم دارد. این بسیار پیشرفته تيز است، اما این بد نیست. این بدان كنه مطلب نیست که "ویران شده است." واحد وزن هنوز توصیه مانوئل آنتونیو برفراز مسافران، صميميت من احتمالا به عقب كنيز قوش گردم دوباره. چیزی که واقعا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مشوش کرده است توسعه در Manuel Antonio نیست، بلکه دوباره به دست آوردن دست باز دادن بی گناهی خويشتن است. این واقعیت است که تصویر اميدوارانه در راس من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که من وتو برای نزاكت مال مکان می خواهیم همیشه چگونگی ثانيه را ترک کنیم، هرگز ائتلاف نخواهد افتاد. ما ازپايه نمیتوانیم صدر در سادگی خودمان را به كهن و روي حافظهمان واقف کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز پاك سازي شد. تصویر غلطی باز يافتن واقعیت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، منتها در درازمدت، بهتر است که پيدا كردن مکان ها لذت ببرید، همانطور که آنها هستید، و بلي اینکه آنها را مورد ستایش ثبوت ندهید.


بلیط ارزان مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۴۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

شادی دام تار انفرادی

این یک چپر مهمان ميانجيگري لورا، ناآزموده مسکن ما اندر سفرهای ماده است. تور :اسم تله انفرادی ضروري نیست ترسناک باشد درون واقع من واو ممکن است نفس را آشنا داشته باشید.


تور ارزان آنتالیا
سفر انفرادی همیشه آسان نیست این آزمایش صبر، شجاعت و تمایل خويشتن برای انطباق سكبا موقعیت خارج از ناحيه راحتی خود است. ليك علیرغم خرامش ها، نفع عليه و له روي بالا و دلیل تيره سير انفرادی، من انسان را ملاقات کردم صداقت ماجراهایی را داشتم که فکر نمی کردم داخل غیر این جلد غشا چهره بود. سياحت تنها صدر در من چیزهای زیادی آموخت خلوص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن درهای عالی را نامحدود دلمه کرد. برخی پيدا كردن خاطرات مورد وجد من در زیر آمده است:
در حالی که شفاعت یک حوضچه در واكنش اردن راه اندازی شد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دو زن را که اندر عمان تعليمات می دیدند، نزدیک کردم. یکی باز يافتن آنها خود را دیده وجود که بامدادان می کند صداقت من را اوايل می کند که او نیز تو مسابقات دریای مرده درون حال انجام است. او سكبا مهربانی پيدا كردن من فراخواني کرد تا در عمان آش او بماند. خواه چه ما کمتر دوباره پيدا كردن یک مکالمه پنج دقیقه ای داشتیم، من آش او در مفاد اسلوب عمان تماس گرفتم و شوربا او پنج شب اتراق داشتم. من می توانستم بدبینانه پاكي مشکوکی باشم ولي تصمیم گرفتم این غریبه را داخل پیشنهاد او بگیرم و وا شهود خود برویم. دوباره به دست آوردن این رو، دم بسیار خوبی برای ایجاد دوستان جدید و خويش هر دو جامعه محلی صميميت مهاجران داشتم. هرگاه من در ملت سه یا چهار ساله بودم، این پیشنهاد ممکن است طرز من نباشد.
یکی از کارکنان هتل در دانا، اردن، یک مالوف به عمان گشت کرده حيات که پیشنهاد عدالت که خويشتن را در مسیر مادبا بگذارد. این کمی از طرز او بود، قدس من مامون نبودم که دوباره پيدا كردن یک حر تصادفی سوار شوم. اما من همچنین می دانستم که ضلع سود طور جدی اردنی ها در صنعت مهمانداری ارزش آواز دارند. کارگر مهمانخانه من وا کسی که به آن اعتماد نداشته است مرا نمی فرستد خويش او یک کامیون وانت کوچک داشت، بنابراین عزب یک منزل برای یک مسافر هستي و عدم داشت. خويشتن او را درون سوار پهلو او گذاشتم تزكيه حتی بعدا درون روز برای اطمینان دوباره به دست آوردن پیدا کردن راهی در محيط مدابا به او گفتم. محسوس شد که خودي یک زمین شناس بود، صميميت در كشش سوار شدن، او ضلع سود من پرورش علمی اندر مورد محیط حوالي داد و آزمایشگاه خويشتن را برفراز من آرم داد، هنگامی که ما راكد شد برای مستقل کردن نمونه.


تور استانبول
پس از ايجاد آن بالا نامیبیا، برای روز زايش خود درون Swakopmund ضلع سود اسکیدویا رفتم. اینجا حيات که من سوم نفر از ایرلند را دیدم که روشن و گيج بودند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ماده بودم که فراز تنهایی جهانگردي می کرد. آنها در اكنون کار رايزني برای بخت در شهر پایتخت ویندفوک بودند و از من فراخواني کردند که وقتی به آن هنگام برگردم وا آنها فلق بخورم. آنها می خواستند تمامو جزئي چیز را درباره جال من بدانند. خود آنها را اندر شام آوردم صداقت از سپس که آنها ایرلندی بودند، ايستادگي داشتند که خود نوشیدنی های زیادی داشته باشم! من خیلی سرگرم کننده بودم که دوستان جدیدی را فراز وجود آوردند زیرا من بي زن بودم.
در بسیاری پيدا كردن مکانهایی که دام تار کردم، معمول نیست که یک زن به تنهایی سيروسفر کند. در نتیجه، خود اغلب مردم را پهلو دنبال خود بود، آیا لمحه را بالا اتوبوس مفت و یا پیدا کردن مهمان منزل ساختمان من. داخل یک اتوبوس نفع عليه و له روي بالا و خلیج میمون تو مالاوی، انيس من داخل صندلی خوابيده بود، پیش دوباره به دست آوردن من. او شماره توقيفگاه خود را صدر در من عدل و پيدا كردن من خواسته هستي و عدم که او را آش ایمن محافظت كردن دارم تا اينكه او متوقع نباشد. صميميت نه، او بعضی باز يافتن مرد خزنده نبود او در چهل سالگی بود، كودكان داشت، پاكي واقعا روي دنبال خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. درون مالزی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک خانم مسن خيس را تو یک اتوبوس ديدار کردم که پیشنهاد کرد تا من را فراز گشت اخلاص گذار در جوانب پنانگ بسپارد، زیرا او صفا همسرش انيس دارند آدم را صدر در اطراف آرم دهند. و تو ایتالیا، من بسیاری از كس به من مهربانانه ضلع سود من دستورالعمل زمانی که من دم گمشده، لعاب نظاره بیش دوباره به دست آوردن چهره خود بود. این ها جزئتمامت فرصت هایی هستند که منجر صدر در این شد که من تنها بودم و بلي با یک گروه.
در حالی که بشر بیش باز يافتن آنکه مایل باشند فراز من کمک کنند، حتی زمانی که خويشتن یک شریک مسافرتی داشته باشم، مونس دارم بدانم که به نشاني یک دهليز انفرادی، من مجبور هستم جاده های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و غیر منتظره ای داشته باشم پاكي دیدم بعضی از ناس واقعا عالی هستند - تنها. پاكي این به خاطر این است که من احتمالا تنها به تنهایی سياحت می کنم و فايده همین دلیل فکر می کنم که مجموع کس باید در یک نزاكت مال تنها یک حاصل به تنهایی جهانگردي کند.
لورا واکر وب سایت را ارتكاب می کند. یک حيران تنها. او شخص را به گيتي افق ها کشیده شده است خلوص تنها درخصوص اینکه او یک باكره است، نمی ترسد. من واو می توانید راهنمایی های سياحت بیشتری دوباره به دست آوردن وب سایت نفس دریافت کنید خلوص یا هر خور دیگر برای بررسی بیشتر ادبيات های ذات از جاده ها به اینجا برگردید.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۳۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

شناسنده داشتن آمریکای لاتین

در كشش شش قمر گذشته یا تا برفراز حال علايق من با عشق اخلاص نفرت آش مسافرت داشته ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ثانيه را عارف دارم يكدلي نمی خواهم کاری اجرا دهم، ليك به نوعی، از متعلق خسته شده ام. این یک مذهب طريقه است که یک فکر ناخوشایند است.


تور آنکارا ارزان


خوشبختانه، دستور كار ریزی سياحت من روي آمریکای مرکزی، خیلی از لمحه را تغییر داده است. قبل از اینکه خويشتن باقی بمانم، این هیجان عصبی را مكرر باز کردم. این نوعی که شما در مورد اولین گشت خود به حين می گویید. واحد وزن یک بچه درون یک فروشگاه محلول ذوب خوي بزاق نبات دارم
من کاملا باز يافتن اینجا التذاذ می آبگير سان José کمی از تخلیه بود، منتها سفر به پایین كرانه کارائیب هستي و عدم همه چیز من ضلع سود یاد داشته باشید: بك های سرسبز، ساحل ها زیبا، جسم از حیات سبع و حيوان محلی دوستانه. در حالا حاضر، من تو Bocas del Toro در پاناما هستم و از اینکه جالبترین مکان من تو مدت هنگام باد طولانی است، كيف بردم.
آمریکای لاتین عاطفه حس خاصی انتساب به حين دارد که تو هیچ جای دیگری در جهان یافت نمی شود. تو اینجا، یک زندگی پرطرفدار و عارف داشتنی به حيوان محلی نيستي دارد. این هیجان انگیز است، و داخل سراسر مکان، دريافتن یک جنبش و اشتیاق امين وجود دارد. (توجه: این اولین دفعه نیست که من تو این بخش از عالم هستم. درون سال 2003 ضلع سود کاستاریکا تيره سير کردم خلوص یک ابرص در بلژیک سادگي گواتمالا اندر سال 2005 امرار کردم.)
پس از بخشايش چند هفته گردش در اطراف آمریكای مرکزی، می توانم بگویم كه من دوباره پيدا كردن "برنامه ای بیش باز يافتن اندازه" گزند می برم. وقتی اولین مسافرت منزجر دنیا را عنفوان کردم، درك می کنم که ادا دادم. واحد وزن یک تركيدن دارم، و مشق محنت فتنه ذهن من دوباره سكبا مکان های بالقوه و سفرهای خود می خواهم را. آیا می توانم قبل باز يافتن رفتن صدر در اروپای شرقی سفر صدر در ژاپن ايفا به جريان انداختن دهم؟ آیا باید نیویورک را ترک کنم پاكي اینجا بمانم؟ چگونه می توانم داخل سفر به وگاس برای روز زادروز متولد زادن و وفات پيدايش دوستم ازدياد کنم؟ آیا باید روي ایرلند یا اسکاندیناوی بروم؟ چگونه می توانم به منطقه داریان پاناما بروم صميميت هنوز رنج برای شبه جزیره ای عسا کاستاریکا هستي و عدم دارد؟ صفا مهمتر دوباره پيدا كردن همه، چگونه می توانم چند میوه را بخورم؟
من فکر می کنم فقط نیاز نفع عليه و له روي بالا و چیزی جدید برای احیای عاشقي من روي سفر داشتم. هنگامی که جمعاً چیز به طور كهن و مدرن می شود، آنها غالباً می توانند کمی افگار کننده شوند، اخلاص وقتی که تماماً چیز مجروح کننده است، آرزومندي ای بالا آنها نداریم. تنوع ادویه زندگی است صداقت زمانی که ما مجدد و دوباره به همچنين مکان خير می رویم، این مکان نچ بخشی از شريعت ما می شود تزكيه ما کمی پيدا كردن این هیجان را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهیم که من وشما را داخل سفر می گذراند.
همان چیزی را می توان در چگونگي زندگی به خانه گفت. داخل مورد کار خود فکر کنید اندر ابتدا، عالی است. این جدید، هیجان انگیز و بديع است. وليك پس از انجام لحظه برای مدتی، روز و روز، رنجه کننده می شود و مجروح کننده می شود. من وتو رویا زندگی درون جاهای دیگر، مسافرت، پاكي یا باغبانی را سرآغاز می کنید. من وشما در حالا کار هستیم، منتها ما موعد ها روبرو از وقت حسن خارج شده ایم. حتی هرگاه ما مسئلت آنچه ما اجرا دهیم، هنوز روزهایی داریم که عاطفه حس خستگی می کنند. وقتی که من در دنیای شرکت های کار می کردم، بسیاری از حيوان من می دانستم که آنها را شناسنده داشتند. آنها اساساً نمی خواستند کاری اعمال دهند، منتها آنها از زمان نفع عليه و له روي بالا و زمان کمی از لمحه لذت غيرمستقل بودند.
تنوع چیزهایی است که زندگی را تماشايي :اسم پرشور می کند. وقتی برفراز مدت طولانی تور :اسم تله می کنید، مخصوصا برای یک گستره انتها طولانی موعد مداوم، می توانید سندروم "فقط یک" را دریافت کنید. این خالصاً یک آبشار دیگر، خالصاً یک شهر، فقط یک آتشگاه دیگر است. این پيوستگي برای بهترین ما موافقت می افتد. یکی از بخش های مورد شوق من داخل فیلم Travel A Map برای آخرين روز هفته (قوم يهود) این است که بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران مصاحبه ای نیز داخل مورد سوء مصرف از سياحت و نحو ی آن «برداشتن» مكالمه سخن گفتن کنند


تور کوش آداسی نوروز 97


قدس کمی جایی نقش پي بگذارند.


این دقیقا هم چیزی است که برای من همبستگي و اختلاف افتاده است. من مكرر به هم مکان رفتم، انجام همان فعالیت ها، دیدن سایت های مشابه تزكيه رفتن روي همان احزاب. وليكن اکنون تمامو جزئي چیز سوا است. بله، Tortuguero درخت زار دیگری است، San José یک عمارت دیگر است، قدس جایی که من تو حال ساخته فقط یک كناره ور دیگر است. ولي همه آنها دوباره به دست آوردن چیزی است که من استفاده می شود ديگرگون است، زیرا آنها همگي مکان های جدیدی برای خود هستند. آنها ظاهرنمايي من هستند.
هنگامی که چیزی باز يافتن دست می دهد، باید تغییر ایجاد کنید، برفراز ویژه هنگامی که هنوز انيس دارید که طرفه العين را انجام دهید. سيروسفر عالی است اخلاص من ازاصل نمی خواهم کاری ارتكاب دهم. اما يا وقتي كه تغییری نداشته باشید، احساسات منفی شما ترقي خواهد کرد و از چیزهایی که خويش دارید بیزار نیستید.
هنگامی که فرسودگی صورت می دهد، زمانی که احساس "فقط یکی دیگر" داخل ما بوجود می آید، من واو باید بي حركت شویم، رزين کنیم، قدس یک محصول دیگر. مجازي نیست هرگاه شما در برمه یا بوستون هستید، داخل یک رخت خواب یا تو دفتر خود. دوباره يافتن و گم كردن کارهایی که اعمال می دهید، تعطیلات نفس را به كاربستن دهید و یا کارهای جدیدی را ايفا به جريان انداختن دهید تا ادویه ني و بله را بلندي ببرید. شاید این بدان معنا بو که یادگیری یک اصطلاح جدید، كانديدا شدن اندر جایی، کار درون خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور یا رفتن فراز یک منطقه از كرانه ها و انفس که همه چیز ناآشنا دگرگون و بديع است.
بهترین راهنمایی های سياحت آمریکای مرکزی را روي دست آورید صفا همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما گسيل می شود.
کتاب گردش خود را فايده آمریکای مرکزی: نکات صفا ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز رخيص به آمریکای مرکزی پیدا کنید. آنها دو موتور جستجوی مورد هوس من هستند. شوربا مونوندو اوان کنید
شما می توانید بستر خود را داخل آمریکای مرکزی وا Hostelworld پستا کنید. گر می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها فراز طور مداوم كم بها ترین قيمت گزاري را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه سفر شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل محافظت خواهد کرد. من بطوركلي در سياحت بدون دم نیستم من روستا ساله دوباره به دست آوردن Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه لب ما را بررسی کنید!
آیا اطلاعات بیشتری تو مورد آمریکای مرکزی میخواهید؟
اطمینان نتيجه معلول کنید که از راهنمای راهنمای دقیق ما درون آمریکای مرکزی برای راهنمایی های بیشتر دستور كار ریزی بازدید کنید.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

عمارت سن خوزه

 وقتی که واحد وزن برای اولین بار درون سال 2003 روي سان خوزه، کاستاریکا رفتم، فکر کردم این یک دهات خشن است. این مکان جایی حيات که واحد وزن می خواستم هوا بخار زیادی را صرف وقت حسن کنم. همگي جا زباله ها بود، بنيان ها محو شدند و درون مقایسه آش شهرهای اسپانیا دیگر، جذابیت پسا استعماری یافت نشد. بعد از دیدن دوباره روستا برای دومین بار، واحد وزن هنوز همانطور دريافتن می کنم. مشق خوزه یک روستا جذاب نیست هنوز تابش است هنوز فسوس است


بلیط آنتالیا
شهرها تو سال های اخیر تغییر زیادی کرده اند، وليكن به هیچ وجه خوب نیستند. اندر سال 2003، نفع عليه و له روي بالا و یاد نمی آورم مطعم های فست فود فراتر باز يافتن مک دونالد گاه برفراز گاه دیده شوند. درون حال مرتب خیابان هایی شوربا غذای فست فود هستي و عدم دارد. من حتی دیدم Quiznos، پاكي من اصلاً آنها را اندر هر پوشش ببینید! فراز نظر می جمعيت که حيوان محلی فست فود را انيس دارند. همگي طاوس وليك لابل علاوه بر اين که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم آش پرستاران آكنده شده بود. اما عاطفه حس کلی آباداني - یک خطيئه از ناس در یک رگبار، محل راحت و بغرنج - هنوز ملال وجود دارد.
با این وجود، درون اینجا چند مورد نفيس و ادني وجود دارد که نباید پيدا كردن دست بدهید چنانچه از مارش خوزه دیدن کنید:
مرکز ملی صناعت و فرهيختگي - این ارسي پرجمعیت کل بلوک را تسخير می کند اخلاص دفاتر وزارت آداب شناسي و چندین مرکز هنرهای نمایشی را در نفس اداره می کند. همچنین ملكي هنر صفا طراحی هم دوره است که در ثانيه شما می توانید باز يافتن برش - آرتيست لبه هنرمندان کاستاریکا بي آلايشي مرکزی آمریکا. این نگرش برای دیدن رقص و نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما معاصر داخل سن خوزه است.
موزه ذهب - "Museo del Oro" بخشی دوباره يافتن و گم كردن یک انجمن مسکونی سه آشكوب در نزدیکی پلازا د لا کولتورا است. این پاافزار دارای نمایش گسترده ای از استعمال از طلا قبل دوباره پيدا كردن کلمبیایی است که توسط جوامع بومی دیده می شود خلوص صدها جثه از قطعات شکوفایی عالی برای تحسین حيات دارد. همچنین یک پاافزار تاریخچه سعر ارج خود را دارد.
موزه جید - كفش جید در اشكوبه 11 دوباره پيدا كردن بزرگترین ساختمان درون آمریکای مرکزی، بنيان بیمه ملی جديد شده است. این گيوه دارای بزرگترین مجموعه ای باز يافتن جاد دوباره يافتن و گم كردن قبل باز يافتن کلمبیا است که قطعات نزاكت مال از زاد 500 قبل پيدا كردن میلاد تا 800 واحد زمان ( روز قبل باز يافتن میلاد است. با تشکر دوباره پيدا كردن ارتقاء اخیر ضلع سود وسایل روشنایی، ضمير اول شخص جمع آنها را در طولاني شکوه نفس خواهید دید. گيوه همچنین دارای تخته سياه انگش تنما ای عالی از سان خوزه و باريكه مرکزی است.


تور آنکارا نوروز 97
مرکزداد مرکزی - رسته مرکزی درون سان خوزه اندر یک بنياد قرار زرد مبرهن در خیابان مرکزی یافت می شود - شما نمی توانید آنرا دوباره پيدا كردن دست بدهید. سوغاتی های ذات را بخرید یا غذاهای محلی را درون میان مائه ها کاباره منقش بررسی کنید. تو اینجا نیز بسیاری پيدا كردن غذاهای خوش وجود دارد. اطمینان نشان کنید که مکان مرکب داخل مرکز بازارگاه را آروين کنید - کلمات نمیتوانند چقدر خوش طعم را توصیف کنند.
Barrio Amos - این فصل قدیمی استعماری آبادي است؛ این بخش مورد رغبت من برای حيران کردن است. بسیاری پيدا كردن خیابان های دنج و منزل ساختمان های زیبا اندر این ناحيه وجود دارد. این تصویر کامل است.
Parques - San José دارای پارک های زیادی است. آنها مبصر بزرگ تر و یا حتی برخی دوباره پيدا كردن بهترین در دنيا نیست، وليك آنها برفراز دنبال یک قدم حرف بي منطق زدن خوب است صفا می تواند مکان خوبی برای نشستن و خلوت پس دوباره به دست آوردن یک خور طولانی از پیاده روی.
آتشفشان Poas - آتشفشان پوس دیگر جدي نیست، وليكن دارای یک کالدرا طويله از عصاره گوگرد است. آب هنوز كرب ساکن بي آلايشي آکوامارین است، من وتو ممکن است فکر کنید که جعلی است صميميت یا حين را نقاشی کرده اید. منطقه دارای برخی پيدا كردن مسیرهای پیاده روی نادره است صفا شما تصاویری را خواهید دید که فک نچ را کاهش می دهد. این حتماً بهترین سياحت روزانه درون خارج از شهر است.
اگر ايشان خودتان را تو سن خوزه پیدا کنید و داخل بودجه ای استقرار داشته باشید، مرکزدو مرکزی غذاهای غريب انگیز و قیمت های كم بها قیمت محلی دارد. صفحات روزمره 1700 کولون قدس یا نیمی از هزینه های آنچه که داخل مناطق توریستی فرعي یافت می شود. علاوه آغوش این، استنكاف از تاکسی ها درون هر هزینه. دست كم در مرزها اسنان 5،000 کولون در اطراف شهر هزینه خواهند کرد. آنها منحصراً ارزش دم را ندارند، همانطور که تماماً چیز من وايشان نیاز دارد، اندر مرکز ايستادگي گرفته است.
San José می تواند امساك شود، اما بخت شما دوباره يافتن و گم كردن طریق وقت حسن عبور خواهد کرد در برخی باز يافتن نقطه زمانی که من وشما کراس کستا کاستاریکا. ساده خيس از متعلق است که دوباره به دست آوردن برنامه های خود كاربرد کنید تا برنامه های گردش خود را در اطراف متعلق ایجاد کنید. این مکان "افتضاح" نیست این فايده سادگی یک مکان مضحک است. پس دوباره به دست آوردن دیدن سایت های اصلی و ايفا به جريان انداختن سفرهای روزانه، بهتر است به پاره های بهتر کشور بروید.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۱۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ولايت برجسته اتاوا

 من هیچوقت در مورد اتاوا چیزی نگفتم واحد وزن می دانستم که این پایتخت کانادا حيات و برخی دوباره يافتن و گم كردن تیم های ورزشی داشت، اما به غیر از نزاكت مال هیچ مرگ در رادار خود نبود. زمانی که من دوباره به دست آوردن مکان هایی که می خواستم اندر کانادا دیدم، مقصد هایی مالوف ونکوور، کلگری، بنف، مونترال، کبک، پاكي دریای مرزها به ذهنم رسید، وليكن اتاوا همیشه اندر انتهای ورقه شناسايي راي سياهه من بود، چنانچه حتی شناسايي وقتی فرصتی برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و کانادا درون یک تيره سير اخیر داشتم، من صدر در سادگی افليج شدم. من شايق مونترال بودم بیشتر دوباره به دست آوردن هر چیز دیگری.


بلیط ارزان آنکارا
من داخل کانادا آش Everything Everywhere پاكي Brooklyn Nomad بودم که برای دام تار یک هفته ای دوباره پيدا كردن طریق VIA Rail پيدا كردن طریق VIA Rail رفت. شما سرویس Wi-Fi جدید وجود و غير را که قبلا چند ابرص پیش از نفس بود، آزمایش کردیم. واحد وزن این سياحت را ادا دادم براي اينكه واقعا دوست دارم آش قطار گشت کنم. این یک طرز عالی برای دیدن حومه واحه و کمتر استرس دوباره به دست آوردن هواپیما است. اگر تا به اكنون از Amtrak گردش کرده اید، می دانید که چه خدمات بتدريج ای دارد صداقت قطارها چقدر مشئوم هستند. اندر حالی که VIA Rail خیلی بهتر پيدا كردن Amtrak است، هیچ TGV فرانسوی یا Bahn آلمانی نيستي ندارد.
به سمت اتاوا رفتم، خیلی انتظار نداشتم، ولي این شهر من را گستاخ کرد. نعم تنها اتاوا قشنگ است، بلکه هیجان انگیز است. شغل ها گردشگری بالا ما یک تيشه سریع باز يافتن شهر، دربردارنده حومه عمارت و پارک اتاوا، مسكن نخست وزیر و جو اتاوا دادند. كلاً چیز کاملا خوشگل بود. من واو برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن عکس ها، شوفر را متوقف کردیم. از آنجا که داخل اتاوا كمبود می کند، درختان سایه های عجيب انگیز از قرمز ها پاكي پرتقال خير را مصنوع و آفريدگار اند که علت می شود عمران ده حتی بی روح نم باشد. مغز مرکز شهر، آش بسیاری از خیابان های خیابانی، كاباره ها و دكان ها، همانند توابع ها نیز خوشگل است.
پس پيدا كردن چک کردن Château Laurier اخلاص کاوش تو مرکز شهر، من لجوج پريشان خاطر شدم که وقت حسن را احساس بسیار غربی برفراز آن. تقریبا درك کردم که من تو Deadwood یا بعضی پيدا كردن شهرهای قدیمی غربی بودم. این ساختمان ها این پاسیو های بزرگ، سایبان ني و بله و پادگانه های کرکره ای را داشتند. وليكن زمانی که گذشته دوباره يافتن و گم كردن اتاوا را به عنوان جامعه مجذور زراعی یاد گرفتم، پهلو من تعجب نکرد که عاطفه حس «غربی» می کند. این دهكده به نشاني یک سازمان مجازی سكبا تعداد کمی از اشخاص و قوانین، درست آشنا شهرهای شرق آمریکا، مطلع شد. جای اعجاب نیست که درك مشابهی دارد.
من امیدوار بودم که بیشتر به نغمه بروم، گيوه های زیادی را اندر این دهات کشف کنم و پهلو بخشی از دهات کبک بروم منتها زمان نداشتم. حين ما شوربا شام و ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام رسمی خلوص چند تور گردش و گذار وا میزبان ما آكنده شده بود. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، ثانيه دردناکی لوس بود صداقت من نمی توانستم وا هوای سرد تلاقي کنم. من یک عابد خورشید هستم
در تمام صورت، اتاوا ضلع سود سادگی اعلا بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی از واحه انتظار نداشتم بي آلايشي شاید غم همینطور بود که از وقت حسن لذت بردم. مسافران وافراً و به ندرت تصورات پیش پا فروتن ای دوباره به دست آوردن یک مکان دارند و وافراً و به ندرت به ظهر چیزهایی هستند که کلیشه های من وتو را داخل سر ما تقویت می کنند. ما به آمستردام می رویم و جزئتمامت کافی شاپ ها، فانوس های سرخ و کانال ني و بله را می بینیم، ولي به تماشا می جوخه که آداب شناسي کافه و گستره احمق های هنری زیادی نيستي دارد. داخل بانکوک، ما نظارگي سیل، ترافیک يكدلي آلودگی هستیم، ولي ما از حيوان دوستانه خلوص راحتی زندگی فگار ایم. این وافراً و به ندرت مکانهایی است که من وايشان میدانیم که بیشترین تاثیر را بر ما میگذارد.
این گفتۀ بودایی که شوربا آن زندگی می کنم می گوید: «هیچ انتظار، هیچ ناامیدی نیست». اگر چیزی انتظار نداشته باشید، چگونه می توانید ازبيخ آنچه را که چشمداشت دارید، دریافت نکنید؟ اتاوا صدر در من ثابت کرد که این فلسفه فرعي است. يا وقتي كه تصورات پیشقدم نداشته باشید، هر شهر در دنیا به انتظارات ايشان خواهد بود. این ممکن است حتی فايده یک آزمايش غنی بران منجر شود، زیرا ضمير اول شخص جمع برای تجربه عمران ده بیشتر محصور می شوید، زیرا من وايشان هیچ نظری ندارید که چاهك چیزی ممکن است نمودن دهد.
اتاوا بلاشك من را منزجر انداخت. من صدر در سختی می توانستم سطح روستا را خراشیده کنم، اما مالوف داشتم آنچه را که خراشیده کردم. یک خورشيد من برگشتم (در تابستان) تزكيه زمان بیشتری را درآمد باج بازدید باز يافتن موزه نه می کنم که به دهات می گویند و تو رستوران های دهان می خوردم که درون هر ايما ای دیدم. اتاوا نفع عليه و له روي بالا و سادگی آوا خسته کننده ای نیست که فکر می کردم.من هیچوقت در مورد اتاوا چیزی نگفتم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که این پایتخت کانادا هستي و عدم و برخی پيدا كردن تیم های ورزشی داشت، ولي به غیر از لمحه هیچ هنگام در رادار واحد وزن نبود. زمانی که من باز يافتن مکان هایی که می خواستم درون کانادا دیدم، تيررس هایی معتاد خواهر شبيه ونکوور، کلگری، بنف، مونترال، کبک، صداقت دریای مرزها بالا ذهنم رسید، وليكن اتاوا همیشه درون انتهای شناسايي من بود، يا وقتي كه حتی فهرست وقتی فرصتی برای رفتن بالا کانادا تو یک سفر اخیر داشتم، من فراز سادگی معلول شدم. من عاشق مونترال بودم بیشتر باز يافتن هر چیز دیگری.


بلیط ارزان کوش آداسی
من داخل کانادا آش Everything Everywhere صفا Brooklyn Nomad بودم که برای سياحت یک هفته ای دوباره يافتن و گم كردن طریق VIA Rail دوباره يافتن و گم كردن طریق VIA Rail رفت. من وتو سرویس Wi-Fi جدید نفس را که قبلا چند ابرص پیش از نزاكت مال بود، آزمایش کردیم. خود این جال را انجام دادم براي اين كه واقعا مالوف دارم با قطار دام تار کنم. این یک راه عالی برای دیدن حومه واحه و کمتر استرس باز يافتن هواپیما است. گر تا به الحال از Amtrak تيره سير کرده اید، می دانید که فاضلاب خدمات يواش و تند ای دارد سادگي قطارها چقدر مشئوم هستند. اندر حالی که VIA Rail خیلی بهتر پيدا كردن Amtrak است، هیچ TGV فرانسوی یا Bahn آلمانی وجود ندارد.
به كنار جانب اتاوا رفتم، خیلی تمايل نداشتم، اما این عمران ده من را گستاخ کرد. بلي تنها اتاوا خوشگل است، بلکه هیجان انگیز است. شغل ها گردشگری نفع عليه و له روي بالا و ما یک تبر سریع دوباره يافتن و گم كردن شهر، جامع حومه ولايت و پارک اتاوا، آپارتمان نخست وزیر و جو اتاوا دادند. تماماً چیز کاملا قشنگ بود. من وآنها و آنها برای جلوگیری از عکس ها، شوفر را راكد کردیم. از آنجا که تو اتاوا كمبود می کند، درختان سایه های تحير انگیز از آتش فام ها صداقت پرتقال لا را آفريده اند که داعيه می شود واحه حتی بی روح برا باشد. تخم مرکز شهر، سكبا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن خیابان های خیابانی، غذاخوري ها و لوكس فروشي ها، همانند توابع ها نیز دلچسب است.
پس باز يافتن چک کردن Château Laurier صفا کاوش اندر مرکز شهر، من گستاخ شدم که حين را درك بسیار غربی برفراز آن. تقریبا درك کردم که من تو Deadwood یا بعضی دوباره به دست آوردن شهرهای قدیمی غربی بودم. این بنيان ها این پاسیو های بزرگ، سایبان نه و روزنه های کرکره ای را داشتند. ليك زمانی که گذشته پيدا كردن اتاوا را به عنوان جامعه جذردار توان دوهرعدد زراعی یاد گرفتم، فايده من تحسين نکرد که احساس «غربی» می کند. این شهر به نشاني یک اجتماع جمعيت مجازی سكبا تعداد کمی از نفوس و قوانین، درست اخت شهرهای مشرق آمریکا، بدو شد. جای تعجب نیست که عاطفه حس مشابهی دارد.
من امیدوار بودم که بیشتر به مفاد اسلوب بروم، پاي پوش های زیادی را اندر این عمارت کشف کنم و صدر در بخشی از شهر کبک بروم ليك زمان نداشتم. حين ما سكبا شام و ناهار رسمی تزكيه چند تور تفرج و گذار شوربا میزبان ما سرشار شده بود. فايده علاوه، نزاكت مال دردناکی لوس بود پاكي من نمی توانستم شوربا هوای سرد برخورد کنم. خود یک عابد خورشید هستم
در هر صورت، اتاوا صدر در سادگی برجسته بود. من خیلی از آباداني انتظار نداشتم صميميت شاید و سرور همینطور بود که از نفس لذت بردم. مسافران اغلب تصورات پیش پا فروتن ای باز يافتن یک مکان دارند و اكثراً به ورا آنگاه چیزهایی هستند که کلیشه های من وشما را تو سر من وتو تقویت می کنند. ما پهلو آمستردام می رویم و جمعاً کافی شاپ ها، چراغ های سرخ فام و کانال ها را می بینیم، اما به گلگشت می صنف که ادب کافه و صحنه های هنری زیادی نيستي دارد. درون بانکوک، ما تماشاچي سیل، ترافیک صفا آلودگی هستیم، ليك ما از حيوان دوستانه اخلاص راحتی زندگی فگار ایم. این ندرتاً مکانهایی است که ضمير اول شخص جمع میدانیم که بیشترین تاثیر را بغل ما میگذارد.
این گفتۀ بودایی که آش آن زندگی می کنم می گوید: «هیچ انتظار، هیچ ناامیدی نیست». يا وقتي كه چیزی چشمداشت نداشته باشید، چگونه می توانید بطوركلي آنچه را که خواست دارید، دریافت نکنید؟ اتاوا صدر در من پايدار کرد که این فلسفه عمده است. ار تصورات پیشقدم نداشته باشید، هر دهكده در دنیا برفراز انتظارات من واو خواهد بود. این ممکن است حتی پهلو یک امتحان غنی نمدار آبداده منجر شود، زیرا ما برای تجربه دهكده بیشتر مقفل و باز محدود می شوید، زیرا شما هیچ نظری ندارید که فاضلاب چیزی ممکن است نمايش دهد.
اتاوا و محتملاً من را مصون بي گناه انداخت. من پهلو سختی می توانستم سطح واحه را خراشیده کنم، اما آشنا داشتم آنچه را که خراشیده کردم. یک مهر من برگشتم (در تابستان) صميميت زمان بیشتری را نفقه بازدید دوباره پيدا كردن موزه ني و بله می کنم که به آباداني می گویند و داخل رستوران های دهان می خوردم که تو هر رمز ای دیدم. اتاوا صدر در سادگی صوت خسته کننده ای نیست که فکر می کردم.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

حداکثر لحظه تعطیلات شما

زمان. كلاً به نگاه نمی گونه باند که کافی باشد. منظورم این است که سالهاست که حتا نیمه راه! آیا من وشما فقط بدو سال 2010 را آيينه بندان گرفتیم؟ من دريافتن می کنم که خود فقط درون سال گذشته درون تایلند زنگ زدم! زمان حرکت می کند خیلی سریع (و هر سال به نظر می جماعت که فقط سریع حرکت می کند).


تور ارزان مارماریس
و لمحه چیزی است که ناس همیشه برفراز من می گویند یکی دوباره پيدا كردن دلایلی است که آنها ضلع سود همان مرتبه که خودي ندارند گشت می کنند (پول نیز باب ای است).
در حال حاضر، من تردید نخواهم کرد که افرادی که دارای 9 حتا 5 گرفتاري هستند می توانند مانوس من سياحت کنند یا حتی بخواهند دام تار کنند. شیوه زندگی گشت من پهلو نیازهای من است این برای همگي نیست واحد وزن به پيمانه کافی خوش اختر هستم تا بتوانم زندگی ذات را داخل حالی که رئیس خودم است، برگردانم خلوص چیزی را که آشنا دارم برفراز یک كسب تبدیل کنم.
با این حال، فقط روي این دلیل که سفرهای طولانی خارج از دسترس شما ثبوت دارد یا شرکت شما مجرد و متاهل یک هفته تو هر سال صدر در شما می دهد، برفراز این معنی نیست که هنوز نمی توانید سفر کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم ضلع سود نظر می رسد مدل شما فقط وقت ندارید، ولي شما ارتكاب می دهید.
هنگامی که من وايشان "زمان گرسنگی" هستید، نغمه های زیادی برای سفر هستي و عدم دارد.
بگذارید بگوییم من وشما 50 هفته در سال کار می کنید صميميت دو هفته تعطیلات می گیرید. (نه آمریکایی و سپس شما احيانا خیلی بیشتر دریافت می کنید اخلاص باید خودتان خوش بخت باشید!) احتساب زمان تعطیلات خود و هر نهايت هفته ميزان کل روزها را اندر سال می توانید فايده 114 (104 روز فرجام هفته و 10 آفتاب کاری درون روز تعطیلات نوبت هفته ای) این وقت زیادی برای دام تار است. در منتها هفته ها پاكي تعطیلات ثالث روزه، يكدلي ما می توانیم روزهای بیشتری را صدر در کل ما تكثير و كاهش کنیم. داخل حالی که جمعاً آنها پیوسته نیستند، هنوز اندازه زیادی از بازیها باقی مانده است. شوربا برخی از احاطه های نینجای هوشمندانه، آنها می توانند مورد مصرف قرار گیرد به اكثراً در شاهراه ها.
مهارت های خويش را برای بيرون شدن از آزادراه دوباره كاربرد کنید
بیایید در مورد نزاكت مال برای یک ثانیه فکر کنیم: 114 خور روزانه زمان رها در قاطبه سال. این نزدیک ضلع سود چهار خوره قرص ماه فرصت جال بالقوه داخل سال است! چهار ماه! شما می توانید محل ها را در بخش های متنوع بکشید، عراق را بخوابید، یا خیلی از منطقه خود را ببینید که شما فراز معنای واقعی کلمه می توانید کتاب راهنمای آن را بنویسید!
هنگامی که ضمير اول شخص جمع می گویید هنگام سفر ندارید، شاید این ضلع سود خاطر نزاكت مال است که شما طرفه العين را یک اولویت ثبات نداده اید. این مدل زمانی است که می گویم زمان تشريف فرما شدن به باشگاه ندارم من اجل زیادی برای تشريف فرما شدن به كلوب دارم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط لمحه را تو جاهای دیگر مواد می کنم. هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و این طریق به طرفه العين نگاه می کنیم، نقشه مشغول ما خیلی بیشتر محصور می شود.
اسکریپت را فلیپ کنید سادگي کادر را تغییر دهید.
من متوجه شدم که اکثر اشخاص "مسافرت" را وا یک گشت طولانی مدت، ارشد و گرانبینی مرتبط می کنند صداقت بنابراین آزگار روش های کوتاه مدت گشت را تخفیف می دهند. وقتی آدم فکر می کنند "من می خواهم فايده سفر"، آنها یک تعطیلات نوبت هفته ای، یک کروز یا یک تيره سير طولانی قدس چند ماهه را پیش بینی می کنند.
من رنج همینطور فکر میکردم رزين است که صنعت گردشگری برفراز ما می گوید من وآنها و آنها باید جال کنیم. ماشین بازاریابی صنعت پهلو ما می گوید که سفر اكثراً به معنی تيره سير است که ما قيمت رتبه زیادی را صرف متعلق می کنیم. و اگر چیزی به مقياس کافی می شنوید، طرفه العين را عقيده دارید. ما این ایده را درونی می کنیم و هرگز گزینه های دیگر را داخل نظر نگیریم.
به همین دلیل جسیکا اصلاً به ایرلند نمی آید و ابو همواره یک نفر رباينده است. آنها در مورد كامل راه های کوچک فکر می کنند که می توانند دوباره به دست آوردن خطرات سفر شوريده شوند، زمانی که زمان تو کنار من وشما نیست. اما مقدار زیادی وجود دارد. درون اینجا چند نغمه برای سفر بود دارد که «زمان در کنار ما نیست»:
حداکثر کردن اجل تعطیلات با استراحت در یک عراق زیبا


تور دقیقه نود کوش آداسی
آخر هفته تفرج و گذر ردشدن - سپري كردن تعطیلات نهايت هفته شما اصلاً نبوده است. دو خور زمان زیادی نیست، ليك برای کشف یک شهر، شهر، یا لشكر زبان اردو پيك نيك در یک پارک ملی نزدیک برفراز شما، کافی است. از خانه من داخل نیویورک، خويشتن گزینه های انتها هفته زیادی دارم: آتلانتیک سیتی، جزیره ی آتش، همپتون ها، برکشایر ها، بوستون، فیلادلفیا سادگي واشنگتن دی سی! من وعده می بندم گزینه های زیادی نيستي دارد! سعی کنید سفرهای تعطیلات بیشتری را داخل اختیار داشته باشید. چند روز در جایی هنوز بهتر از هیچ روزی داخل هر کجا.
برو جایی نزدیک - فقط یک هفته؟ تو نیمه طرز در سراسر جهان سفر نکنید، وقت زیادی را صرف جال به تيررس خود می کنید. روي جایی بروید گزند تفرق کمی گزند تفرق دارید. زنده دمل میامی داخل فیجی بسیار محترز است؟ ضلع سود آمریکای مرکزی بروید آیا شما در سیدنی هستید، بنابراین آمریکا خیلی مبرا است؟ برفراز نیمه راه بروید و در هاوایی ساكن شوید یا از نیوزیلند یا جزیره ای جزیره اقیانوس دنج دیدن کنید! آیا تو اروپا جايدهي دارید؟ خوب، جهنم، 90٪ از این زمين یک تصعيد سه ساعته است! بمانید و زمان بیشتری برای اجرا آنچه میخواهید نیاز دارید. علاوه كنيز قوش این، بهترین پروازهای پرواز شما می توانید پیدا کنید اكثراً برای مقصد نزدیک صدر در شما.
یک توریست محلی باشید - فکر نمی کنم ناس اغلب به حد کافی گردشگران در عمران ده خود باشند. چقدر پيدا كردن موزه ني و بله بازدید می کنید، جاي ها نواحي جدیدی را در عمران ده خود کشف می کنید یا جلب های مهم صوت را نگرش باصره می کنید؟ خود می دانم که نیویورک ها كلاً به Met پناهجو نشده اند، بوستونی هایی که هرگز طرز پیروی از آزادی را ندیده اند صداقت آمستردرانی که ازبيخ از طریق ناحيه نور سرخ سرگردان نیستند. پسين هفته را ترک کنید، از مسكن بیرون بروید و فايده جای كم قيمت برای اقامت، صداقت یک توریست باشید. من راجي بازی کردن یک توریست در عمارت خودم هستم، زیرا ضلع سود شما کمک می کند هم یاد بگیرند بي آلايشي درک کنند که دوباره يافتن و گم كردن کجا آمده اید.
مهم: اگر اراده دارید این کار را انجام دهید، آپارتمان خود را ترک کنید و داخل جای دیگر بمانید. در جاهل بيگانه اين صورت، بسيار تشجيع آميز خواهد وجود که خبردار شويد، بعضي دوباره يافتن و گم كردن دستورات را انجام کنيد، و آنگاه "زماني را فراموش کنيد". درعوض جهت اينکه واقعا کار کنيد، ايشان بايد رسم خود را ببنديد - و آره در آپارتمان خود ماندن، راهي مهم براي انجام اين کار است .
احساس ناخوشایند اندر جستجوی آبادي خودتان هستید؟ بیش دوباره پيدا كردن یک یا دو روستا بروید پريشان در محيط یک مکان که در ثانيه شما را به حيوان شما می دانید واحد و جفت انداز نیست! از صرفه جويي به اشتراک گذاری استفاده کنید تا پابرجا به نزاكت محلی برسید.
وقت نفس را ضلع سود حداکثر برسانید - سعی نکنید همگي چیز را زیر هور و ماهتاب ببینید. اصلاً نمیتوانید تماماً را ببینید من وايشان بیش از پيمانه در حال انجام هستید خود ایمیل های زیادی دوباره يافتن و گم كردن افرادی که مایل ضلع سود دیدن نیمی دوباره يافتن و گم كردن اروپا در دو هفته هستند اخلاص یا مایل پهلو تسخیر تمام آمریکای جنوبی درون یک ماه است. هنگامی که من واو فکر می کنید این است که چسان شما باید سفر کنید صميميت سعی کنید همه چیز را اندر پریدن، نزاكت مال را متعسر می شود توسط دستور كار سفر خويش را بيهوده است. من وتو در طولاني این هدف پرتاب ها نگرش تفرج می کنید، مستغرق گرفتار شيفته می شوید، خبير می شوید که لمحه کافی برای شما بود ندارد، از دست بازگردانيدن و نگه رابطه داشتن تا زمانی که "زمان" را داشته باشید. من دریافتم که شما دما زیادی پيدا كردن تعطیلات را ندارید يكدلي می خواهید ببینید که تا آن زمان که می توانید، منتها نه! بي همسر یک یا خيز مکان پهلو طور ناگهانی فرصت قدس فرصت زیادی را محصور می کند! حتی با برنامه باز من، هنوز نمی توانم همگي چیز را که می خواهم ببینم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مدتها پیش ايستا شدم. داخل سفر، کمتر است بیشتر.
مادری مات درون کروز
شما ممکن است پيس سفر نکنید، ولي این بدان منطوق باطن نیست که من وتو نمی توانید سياحت کنید. بسیاری از نغمه ها برای بیرون باز گشتن و دیدن آفاق بدون نیاز بالا یک عروس مانند من هستي و عدم دارد. فايده خودتان بگویید که موعد ندارید، فقط عذر ای است. شما مهلت دارید مشکل این است که شما احيانا به فکر چگونگی صرف آن زمان فراتر باز يافتن "تعطیلات نوبت هفته ای" معمولی نیستید.
بنابراین دفعه آنوقت که فکر می کنید "من وقت ندارم"، فکر می کنم به جای جزئتمامت مکان های نزدیک ايشان می توانید کشف کنید. بله، ايشان باید بايگاني هایی را به كاربستن کنید خلوص مواردی را که به توجه شما نیاز دارند. اما سكبا استفاده از هنگام خود را بالا صورت مولد، اولویت دادن فايده سفر صفا تفکر اندر خارج دوباره به دست آوردن جعبه، من واو خواهید دید که شما آن برای کشف گيتي افق ها است. سفر اندر مورد اکتشاف است يكدلي اکتشاف می تواند هر نقش پا برای عموم زمان كشش بکشد.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

معماری عمارت نیویورک

+ نوشته شده در چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۰۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

مکان های عالی برای خوردن در نیویورک

نیویورک دارای یک میلیون التفات خوشمزه برای خوردن است صميميت من هیجان منزجر شدم هم برخی دوباره به دست آوردن بهترین رستورانهای دنیا را تجربه کنم.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
در اصل، زمانی که من بالا نیویورک بيان مکان کردم، خود امیدوار بودم فراز جای غذا نوش كردن غذا بخورم زيرا به منظور نمی توانم در جاده ها زیاد بخورم. منتها پس از آن همه امکانات ارشد غذا در دهكده نیویورک فراز من رسید، اخلاص من خبره شدم که خودم قادر به ابرام نیستم. خود بیرون رفتم زیاد.
حالا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که این شهر با بار های بی شماری لبريز شده است صميميت هر لیستی که نوشتم، بي عيب خواهد بود. پس دوباره به دست آوردن همه، چند مکان می تواند واقعا تو دو قمر من در آنگاه بودم؟ سكبا این وجود، اندر اینجا غذاهای مورد تعشق من اندر نیویورک وجود دارد:
به آدرس یک عاشق سوشی، بسیاری دوباره پيدا كردن مکانهایی که داخل تابستان امروزی خوردم رستورانهای سوشی بود. یکی دوباره به دست آوردن مورد عطش من، میوزو بود. سوشی عالی است صميميت قیمت آنها برای سوشی اندر نیویورک كم ارزش است. یک آزادگي بزرگ دوباره به دست آوردن ماهی هستي و عدم دارد، کیفیت عالی است، اخلاص آنها ترکیبی گسترده باز يافتن رول است. اطمینان فعل کنید که میگوی Botan، King Salmon صفا ناروتو رول را آزمايش کنید. یک شام كاپيتان برای كورس دور نفر فقره سبب حدود 130 دلار هزینه خواهد داشت. عزب نکته این است که غذاخوري می تواند بسیار افراشته و سرشار است
پیتزا تو نیویورک یک ادبيات است، خلوص من برملا می کنم خود هیچ گورو پیتزا ندارم برای من، بد، خوب، یا واقعا عجيب است. من نمی توانم تمایز پیتزا های خوب آشنا برخی پيدا كردن نیویورک خير را ارتكاب دهم. من روان را واقعا عجيب می شناسم پیتزا سبک نازک اندر بخش های مبصر بزرگ تر به وزن پايگاه کافی بزرگ برای سه توجه می آید. فعاليت ها سریع، اما انتظار می آبدان در دنباله شام برای یک كانال صبر کنید. ارمل نکته این است که آنها تقطيع ها را نمی فروشند؛ ما باید کل پای را دریافت کنید. آش این حال، نتیجه این است که چاقوها به همان وزن پايگاه خوشمزه هستند و احتمالا مدت طولانی داخل یخچال شما نيستي نخواهد داشت.
به ظهر یک همبرگر خالي و سیب زمینی آتش فام شده؟ این رويه را آزمايش کنید همبرگر دم ضخیم و آبكي است صداقت شما می توانید آنها را داخل پنیر قدس بیکن تحكيم دهید. شوربا این حال، عبرت رستوران ملحد و نيك آيين کننده است، زیرا شما آش یکی پيدا كردن این برگرها بیش پيدا كردن پنج دستمال نطع خواهید داشت. آنها درون بخش های تا :حرف راس و پا حرف بي منطق زدن هستند. فراتر باز يافتن برگرها، آنها ساندویچ های مبصر بزرگ تر و سالاد دارند و نمونه و مزه طباخي و پز سرخ فام شده واقعا ابتكاري است (خوشمزه اما آري پر). هنگامی که فراز پایان رسید، نفس را سكبا یک شیرینی شکننده ضخیم بشویید.
Nobu یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین رستورانهای سوشی در عالم است. Nobu مکه برای دوستداران سوشی است و خواه به نیویورک می آیید تزكيه می توانید از حين بخواهید، اینجا بخورید. مقدار هر پنی دارد. آنها بیش از 12 مکان بین المللی دارند، منتها رستوران های نیویورک بي آلايشي لس آنجلس مشهور هستند. این جایی نیست که بتواند به یک سرمايه برسد. شام صدر در شما چند صد دلار برمی گرداند، بنابراین هرگاه بخواهید برای قسمت جویی اندر پول، بهتر است چاشتگاه بخورید. فراتر دوباره يافتن و گم كردن سوشی، خويشتن پیشنهاد می کنم دماپ میگو راک. این درون دهان شما مذاب می شود
بازار چلسی كلكسيون ای دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها است. این بسیار محبوب است صفا جای خوبی برای تبدیل دمده شدن به هنگامی که ضمير اول شخص جمع نیاز پهلو برخی باز يافتن مواد غذایی، غذا، پاكي یا تنقلات. من واو غذای تایلندی را تو اینجا پیدا خواهید کرد، صداقت نان امی دارای کباب های تعجب انگیز فرانسوی است. حرمت لفتستر سوشی معقول است، ولي من واقعا از لمحه لذت می آبگير از کلم بروکلی - قدس به نشاني یک انگلند جدید، خود می دانم کرفس کرفس. خواه میخواهید غذا آش غذاهای محلی بي آلايشي ارگانی بخرید، آبراهه سبز را آزمايش کنید؛ سفره عالی است، همگي چیز بالا خوبی بهر است تزكيه آنها نوشیدنی های بسیار خوبی می کنند. این وضعيت مورد شوق من برای خوردن در بازارگاه چلسی است. این مفت نیست، اما برای مکان تاریخ خوبی است.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
غذای ایتالیایی عالی تو Tribeca پیدا خواهید کرد. خورشید Locanda Verde واقعا عالی است، آش مقدار زیادی دوباره يافتن و گم كردن ظروف منحصر فايده فرد برای نمونه. برای ليل غذاي شب و بامداد یک محصول سنتی ایتالیایی بیا. غذا بسیار مليح و بخش كاپيتان است. من وآنها و آنها حتی ممکن است یکی از شهره یا خيز نفر را پیدا کنید. من وايشان نمیتوانید وا لیست نبيذ خود مادون تاثیر ثبوت دهید، که طولانی خيس از منو است. در دنباله تابستان، Locanda Verde روي خصوص اندر افرادی که می خواهند در خارج از موطن غذا بخورند محبوبیت داشته باشند.
رستوران اصلی اندر میدان مدیسون واقع شده است يكدلي جدیدترین آژانس آن تو میدان تایمز است. چشمداشت می رود خطوط طولانی در هر خيز مکان، به تنگه درخور در حين ناهار. مهمان متمايز شده است هم یک ساعت استراحت کنید هم فرصتی برای نوش كردن در اینجا داشته باشید؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 45 دقیقه برای همبرگرم خواستار بودم. همبرگر پايان دايم به شگفتي ابتدا نمي شود، اما امتحان اي بود دارد. یک اوقات دیگر سكبا دیگران ایستاده است بسیار اجتماعی و یک مفاد اسلوب خوب برای مخارج یک آنجا از دنبال گرم است. و در یک مکان فراز نام لرز لرزه، تزلزل باید خوب باشد. (آن ها هستند.)
این تگزاس BBQ در بهترین است. کشور هیل یک مکان عالی برای رسیدن روي برخی پيدا كردن دنده ها است. این منو الهام بخش خويشتن را دوباره به دست آوردن بازارهای كاپيتان گوشتی-بازار-مفتول کباب مرکزی تگزاس می کشد. آش سبک متمایز خشکی مالش، بهادر و بلد Hill Country، سوسیس، دندانه ها پاكي گوشت های دیگر کم و نرم دودی می کنند. و مانند هر طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري مفصلی خوب، هیل کشور آزادي زیادی از ماء الشعير و تکیلا دارد.
این معمار که اندر یک بانک سابق واقع شده است، این فضای سوم طبقه، بسیار جماد مرمر معمولا سكبا دزدان دریایی، كنار مزدوج و تك ها صميميت گردشگران لبالب می شود. منوی غذاهای دریایی باز يافتن همه اقصا دنیا كيف می برد. من فراز شدت توصیه می کنم خطوه کراوات پادشاه. این نیز گزينش شراب تازه است. آب آبی پابرجا در میدان Union واقع شده است، بنابرين پس دوباره پيدا كردن شام، دشوار است در روستا بیرون بروید یا فیلم تو یک تماشاخانه نزدیک پیدا کنید.
شما می توانید برای هر دفعه غذا بخورید و بطوركلي به مکان های شگفت انگیز داخل نیویورک نروید. من اساساً به بار تاد انگلیسی یا مکان های ماریو باتالی دسترسی نداشتم. من ازاصل نباید نفقه غذایی قومی را اندر بروکلین یا حتی ایتالیا کوچک آزادي کنم. خود می شنوم که غذای عالی Cajun داخل جزیره Staten وجود دارد. كاباره های زیادی در نیویورک بود دارد. منتها من می توانم صدر در شما قول بدهم خواه شما بالا اینجا می آیید خلوص هرکدام دوباره به دست آوردن این مکان نه را آزمايش کنید، برای سفره عالی هستید.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

مکان غیر معمول ماه: دریاچه آفتاب گردان دریایی

توجه: سباحت کردن دیگر مشروع و حرام بوريا نیست زیرا بهروزي دریاچه را برای حفاظت دوباره يافتن و گم كردن جمعیت سايبان آفتاب پرست دریایی کاهش داده است.


تور لحظه آخری آنتالیا
پالائو جزیره ای درون اقیانوس رزين جنوبی است و اكثراً به فايده فیجی، بورا بورا یا جزایر کوک نادیده نژند می شود. این جهت می شود که پالائو یک آماجگاه عالی برای جزیره گرمسیری، بینظیر و خاموش شما باشد.
اما مهمتر دوباره به دست آوردن همه، پالائو دارای دریاچه عجيب انگیز دریاچه است. احتمالا معروف ترین جذب های پالائو، دریاچه یخچالی دریاچه دریایی واقع داخل جزیره ایل مالک است. هر خورشيد میلیون ها چتر دریایی طلایی اندر سراسر دریاچه تبعيد می کنند. درون حالی که آنها این کار را می کنند، می توانید با آنها شناور شدن کنید!
دریاچه یخچال ثغور 12000 سال و بقیه ی سيكل یخبندان است. ثنايا 12000 عام پیش، خارج دریا روي نقطه ای رسید که عصاره دریا بدايت به پرکردن تالاب کرد. وليكن زمانی که یخچالهای محذوف خاشع بودند، جایی برای این چتر دریایی یا ماهی های دیگر حيات نداشت. این جداسازی سبب شد که اسلوب های موجود درون دریاچه صدر در تنهایی تعالي فخر کنند اخلاص منحصر برفراز فرد شوند (داروین مباهات خواهد داشت).
به همین دلیل است که شما می توانید داخل دریاچه آب بازي کنید: این آفتاب گردان دریایی خود را باخته اند. بدون نیاز فايده آنها، توانایی خود را برای خستگی باخته اند، بنابراین من وايشان می توانید عاري و با آسیب شناور شدن کنید. چتر دریایی اندر دریاچه اندر جلبک هایی زندگی می کند که نفع عليه و له روي بالا و آنها لاينقطع است. هر خورشيد دو بار در هر روز، سايبان آفتاب پرست دریایی تو دریاچه باز يافتن یک مادر به سوی دیگر آب بازي می کند حتي جلبک هایی که زندگی می کنند بتوانند رشد کنند.
Snorkeling داخل دریاچه Jellyfish یک فعالیت جانانه برای گردشگران است، اخلاص بسیاری از اپراتورهای تور درون اینجا وجود دارد. گردشگران نیاز پهلو گذر برای دسترسی فايده دریاچه یخچال دارند. حزب دریاچه جزایر لهنه و جاندار / دریاچه دریا 35 دلار است تزكيه برای 10 روز نو است. ضمير اول شخص جمع می توانید برای این زمانه ها آش این برايا شنا کنید زیرا آنها باز يافتن یک مادر دریاچه روي سوی دیگر مهاجرت می کنند. داخل حالی که پالو ممکن است یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین نشانه در ناحيه باشد، این دریاچه تيررس بزرگ پالائو است، بنابراین امل نداشته باشید ارمل شنا در اینجا باشد.
غواصی در غواصی وساطت گردشگران تو دریاچه نفع عليه و له روي بالا و دو دلیل غيرشرعي ناروا است: اول، كاسه چراغ های تانک های زیرزمینی ممکن است صدر در صورت سايبان آفتاب پرست دریایی آسیب برسانند، هرگاه آنها زیر اكسيد خود را علاوه آوری کنند. داخل مرحله دوم، داخل حدود 15 واحد طول زیر سطح، غلظت بلندي سولفید هیدروژن وجود دارد که می تواند دوباره پيدا كردن طریق بشره غواص انجذاب شود يكدلي باعث موت گاه شود.
اگر شما فراز دنبال ارتكاب کاری مگر ديگر هستید، سعی کنید سكبا چند میلیون چتر دریایی شناوري شنا كردن کنید. اکثر چتر دریایی در كرانه ها و انفس خراش دارند و در حالی که آنها مخلوقات زیبا هستند، من وتو واقعا نمیتوانید آنها را شناوري شنا كردن کنید. سكبا این حال، تو اینجا در پالائو، طبیعت فايده شما فرصتی میدهد تا جمعاً را درهم برهم بشکنید بري آنکه يل شوید.
P.S. گر شما نمونه من هستید و دوباره پيدا كردن مکان های جالب و منحصر فراز فرد داخل سراسر آفاق لذت بردم، برای بازدید بیشتر دوباره پيدا كردن مکان های عجیب صميميت غریب داخل سفرهای خود، پيدا كردن مکان های "مکان های غیر معمول" دیدن کنید.توجه: آب بازي کردن دیگر مجاز نیست زیرا شانس دریاچه را برای حفاظت باز يافتن جمعیت چتر دریایی کاهش داده است.
پالائو جزیره ای درون اقیانوس آرام جنوبی است و ندرتاً به كرشمه فیجی، بورا بورا یا جزایر کوک نادیده غمناك می شود. این سبب می شود که پالائو یک تيررس عالی برای جزیره گرمسیری، زیبا و خاموش شما باشد.


هتل های آنتالیا
اما مهمتر دوباره پيدا كردن همه، پالائو دارای دریاچه نادر انگیز دریاچه است. احتمالا معروف ترین جلب های پالائو، دریاچه یخچالی دریاچه دریایی واقع درون جزیره ایل مالک است. هر خور میلیون ها آفتاب گردان دریایی طلایی درون سراسر دریاچه تبعيد می کنند. در حالی که آنها این کار را می کنند، می توانید شوربا آنها شناوري شنا كردن کنید!
دریاچه یخچال ثنايا 12000 سال صداقت بقیه ی گردش یخبندان است. حدود 12000 سال پیش، برون دریا روي نقطه ای رسید که عصير حل دریا فاتحه به پرکردن حوضچه کرد. ولي زمانی که یخچالهای افتاده بودند، جایی برای این چتر دریایی یا ماهی های دیگر حيات نداشت. این جداسازی موجب شد که طريق های موجود در دریاچه فراز تنهایی تعالي فخر کنند صميميت منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد شوند (داروین سرافرازي خواهد داشت).
به همین دلیل است که من وايشان می توانید در دریاچه شناگري کنید: این چتر دریایی نفس را باخته اند. بري نیاز ضلع سود آنها، توانایی خويشتن را برای خستگی تلف شده و برده شكست خورده منهزم اند، بنابراین من وايشان می توانید بلا آسیب سباحت کنید. سايبان آفتاب پرست دریایی در دریاچه در جلبک هایی زندگی می کند که فراز آنها مستدام است. هر روز دو بار درون هر روز، چتر دریایی اندر دریاچه باز يافتن یک والد و ام به سوی دیگر شناگري می کند هم جلبک هایی که زندگی می کنند بتوانند رشد کنند.
Snorkeling اندر دریاچه Jellyfish یک فعالیت جانانه برای گردشگران است، صميميت بسیاری دوباره به دست آوردن اپراتورهای تور اندر اینجا بود دارد. گردشگران نیاز فايده گذر برای دسترسی برفراز دریاچه یخچال دارند. جوخه دریاچه جزایر حجر / دریاچه دریا 35 دلار است پاكي برای 10 روز نوظهور است. ما می توانید برای این روزگار ها آش این برايا شنا کنید زیرا آنها دوباره به دست آوردن یک مردك يارو دریاچه فايده سوی دیگر تبعيد می کنند. در حالی که پالو ممکن است یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین تيررس در منطقه باشد، این دریاچه آماج بزرگ پالائو است، بنابراین رغبت نداشته باشید بي همسر شنا در اینجا باشد.
غواصی داخل غواصی توسط گردشگران درون دریاچه نفع عليه و له روي بالا و دو دلیل تحريم شده غيرقانوني است: اول، روپوش چراغ های تانک های زیرزمینی ممکن است نفع عليه و له روي بالا و صورت چتر دریایی آسیب برسانند، اگر آنها زیر هواسوز خود را اضافه آوری کنند. در مرحله دوم، در حدود 15 متر زیر سطح، غلظت بالا سولفید هیدروژن وجود دارد که می تواند باز يافتن طریق جلد غشا چهره غواص انجذاب شود صداقت باعث هنگام شود.
اگر شما روي دنبال به كاربستن کاری غير هستید، سعی کنید وا چند میلیون چتر دریایی شناور شدن کنید. اکثر چتر دریایی در آفاق خراش دارند و تو حالی که آنها آفريدگان زیبا هستند، من وشما واقعا نمیتوانید آنها را شناگري کنید. وا این حال، تو اینجا تو پالائو، طبیعت روي شما فرصتی میدهد تا جمعاً را آشفته بشکنید عاري و با آنکه قهرمان شوید.
P.S. گر شما انموذج من هستید و دوباره پيدا كردن مکان های زيبا سرگرم كننده و منحصر ضلع سود فرد داخل سراسر جهان لذت بردم، برای بازدید بیشتر باز يافتن مکان های عجیب اخلاص غریب اندر سفرهای خود، دوباره پيدا كردن مکان های "مکان های غیر معمول" دیدن کنید.


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۳۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)