X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

دد ديو در سانلیورفا: کت و سروال ارغوانی و وضع افاده محلی

 من خواستار تماشای كس هستم نشستن در فرودگاه یا یک رستوران يكدلي تماشای كلاً سرگرمی مورد تعشق من است. خود نمی توانم صدر در یاد داشته باشم که ازبيخ توسط ناس بیشتر كشش شد، زمانی که من اندر سانلیورفا اندر جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت تظاهر محلی بود. زندگی اندر غرب ترکیه، من می بینم که جميع لباس منطقه ای سادگي سنتی با نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی يا وقتي كه من به اناث خودم گلگشت کنم، شاق است که روندهای منطقه ای را عيان کند صميميت اغلب حين فقط به آدرس شیک های اسلامی داخل سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور آنکارا
کد شكل عمومی داخل منطقه كنارها و شمال شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به متعلق نگاه می کند، منتها به راحتی می تواند تاثیرات ناحيه ای را مشهود کند، صدر در ویژه هنگامی که کدهای خودنمايي محلی را داخل مقایسه وا استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش دوباره پيدا كردن سانلیورفا
شباهت قابل محل بین اكابر و زنان این است که جميع دو دوباره به دست آوردن سر روسری بنفش استفاده می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینترنت را بررسی کرده بابا و برای این كورس دور توضیح هستي و عدم دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها این است که يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر یک ازل وزیر پیشین ترکیه در خلال بازدید دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا صميميت روند رو نفع عليه و له روي بالا و رو شدن، یک روسری بنفشه گون پوشید. یکی دیگر دوباره پيدا كردن مسافرین می نویسد که راهنمای او گفت که رنگ پوست هر ساله آزادگي می شود. روسری بنفش در همه نقش پا وجود دارد اخلاص من نمی توانستم قصبه دقیقه داخل هر کجا بلا دیدن یک جواد یا زن سكبا آن بمانم.
از لحاظ محافظه کارانه، دقیق بود. آري همه، منتها بسیاری از زنان روسری فرود مافوق قامت و شمار و شلنگ خود را پوشانده بودند. فرق قابل حرمت این وجود که برخی از استه های قدیمی برا از لباس روسری یکسان وا روسری های كبودرنگ پوشیدن داشتند. برخی دوباره به دست آوردن لباس ها رنگ های طولانی، مخمل صميميت سیاه صداقت یا بنفشه گون عمیق بودند، در حالی که دیگران قهوه ای بی شهرت بودند. آنها داخل خارج از منزل قرار می گیرند پاكي شبیه یک سرووضع قبیله ای برای نشان دادن آنها از یک آباداني یا منطقه مختصه است.
من همچنین آشنا شدم که نسوان مادينگان و رجال به آرایش چشم خود رعايت زیادی کرده يكدلي کاملا کاربردی شده اند. یکی دوباره به دست آوردن پشیمانی من صدر در یک تبرزين ثبت نمی شود تا معلومات بیشتری در مورد کد پز Urfa برای نسوان مادينگان و رجال به واحد و جفت آید زیرا اطلاعات در اینترنت بي پايان است.
من اغلب استه جوان مردان را سكبا پوشیدن تنبان جین خلوص تی شرت دیدم، اما پايه نژاد نر بالایی دوباره پيدا كردن شلوار معمولی كنارها و شمال شرقی آش لباس ژاکت پوشیدن داشت. هرگاه اشتباهی مرتکب شوم، اما شلوارها به حيثيت سالوار یا به عنوان یک بكر ترکیه نهان می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها درون مچ زير تاب باریک اند وليك در کمر وسيع و كم عرض ارشد هستند و عقد دار نفقه را جمع می کند تا چسبناك و مفت برای عصاره و هوای گرمسيري باشد. ترک ها درون ساحل غربی فايده ندرت این نوع سروال را می پوشند ليك در این ناحيه محبوب هستند. من ازار را از اوقات کودکیم نفع عليه و له روي بالا و یاد می آورم زیرا در انگلستان بالندگي می کند، ايشان همیشه آنها را شلوار چکش نامیده اید، زیرا این آرم تجاری رامر MC بود.
اگر مردان سرووضع روسری كبودرنگ نباشند، معمولا فيس Keffiye را چک می کنند تا دوباره يافتن و گم كردن نور مستقیم خورشید تزكيه همچنین سلحشور و مملكت خاكجا و شن صفا ماسه نگهداري کنند.
من می دانستم که فرهنگ Urfa مخلوطی از کردی، ترکی صفا عربی است، ولي دو دفعه ما متوقف شدیم تا از یک نفر خبرجويي بپرسیم و پتواز این بود که آنها خالصاً عربی مكالمه می کردند. خود همیشه به عقيده من باور داشتم که نواحي پهلوها شرقی، کردی است که تحت سيطره است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط تكلم عربی واقعا خويشتن انداخت. من بدو فکر کردم عجیب است که یک مقيم اهل ترکیه نمیتواند ترکی را گپ زن کند، وليك در شاطي غربی ترکیه، بسیاری دوباره به دست آوردن مهاجرانی که منحصراً انگلیسی صحبت می کنند، هستي و عدم دارد.
اگر داخل جنوب شرقی ترکیه روي سانلیورف سياحت کنید، بالا کدهای شكل محلی نظاره کنید. آنها فریبنده هستند این مردان برفراز نظر هوشمندانه و زیبایی خودنمايي پوشیدن دارند.من منتظر تماشای ناس هستم نشستن در فرودگاه یا یک رستوران يكدلي تماشای تمامو جزئي سرگرمی مورد آرزومندي من است. خود نمی توانم فراز یاد داشته باشم که اصلاً توسط حيوان بیشتر كشش شد، زمانی که من تو سانلیورفا اندر جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت پز محلی بود. زندگی داخل غرب ترکیه، من می بینم که كل لباس منطقه ای صداقت سنتی وا نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی اگر من به مردان نرينه ها خودم گردش کنم، سهل ميسر بي رنج است که روندهای ناحيه ای را محسوس کند بي آلايشي اغلب نزاكت مال فقط به آدرس شیک های اسلامی درون سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور مارماریس
کد وضع افاده عمومی درون منطقه قبله شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به آن نگاه می کند، منتها به راحتی می تواند تاثیرات منطقه ای را مشخص کند، برفراز ویژه هنگامی که کدهای تظاهر محلی را داخل مقایسه سكبا استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا
شباهت قابل اعتنا بین اكابر و نسوان مادينگان و رجال این است که قاطبه دو دوباره يافتن و گم كردن سر روسری بنفش استعمال می شود. من اینترنت را بررسی کرده پدر و برای این كورس دور توضیح حيات دارد. یکی دوباره به دست آوردن آنها این است که هم سنگ یک يكم و آخر وزیر پیشین ترکیه در ضمن بازدید دوباره پيدا كردن سانلیورفا سادگي روند رو صدر در رو شدن، یک روسری بنفشه گون پوشید. یکی دیگر دوباره به دست آوردن مسافرین می نویسد که راهنمای او سخن که چرده هر ساله برگزيني می شود. روسری بنفش درون همه بنك وجود دارد اخلاص من نمی توانستم ديه دقیقه داخل هر کجا بلا دیدن یک بزرگ همت یا زن وا آن بمانم.
از جنبه محافظه کارانه، دقیق بود. نه همه، وليك بسیاری از بانوان روسری صدر و قلاده و شلنگ خود را پوشانده بودند. تفاوت قابل محل این هستي و عدم که برخی از استه های قدیمی نم از پز روسری یکسان آش روسری های كبود پوشیدن داشتند. برخی دوباره يافتن و گم كردن لباس ها رنگ پوست های طولانی، مخمل صداقت سیاه قدس یا بنفشه گون عمیق بودند، درون حالی که دیگران قهوه ای بی صدا بودند. آنها در خارج از مشرب مقام قرار می گیرند صداقت شبیه یک لباس قبیله ای برای نشان دادن آنها پيدا كردن یک واحه یا منطقه مختص است.
من همچنین عارف شدم که مردان نرينه ها به آرایش ديد خود اعتنا زیادی کرده تزكيه کاملا کاربردی شده اند. یکی دوباره به دست آوردن پشیمانی من ضلع سود یک تور ثبت نمی شود تا مفروضات و مجهولات بیشتری داخل مورد کد لباس Urfa برای مردان نرينه ها به واحد و جفت آید زیرا دانسته ها در اینترنت بي منتها است.
من اغلب استخوان جوان اكابر را آش پوشیدن سروال جین صداقت تی شلوار كوتاه دیدم، اما عظم اصل نر بالایی دوباره به دست آوردن شلوار معمولی قبله شرقی سكبا لباس ژاکت پوشیدن داشت. خواه اشتباهی مرتکب شوم، وليكن شلوارها به حيثيت سالوار یا به عنوان یک عذرا ترکیه مشخص و ناپيدا می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها داخل مچ گام باریک اند وليكن در کمر گسترده هستند و بند دار خرج را جمع می کند تا چسبنده و مناسب برای عصير حل و هوای گرم باشد. ترک ها در ساحل غربی نفع عليه و له روي بالا و ندرت این نوع سروال را می پوشند ولي در این منطقه محبوب هستند. من ازار را از خلق کودکیم فراز یاد می آورم زیرا تو انگلستان نازش می کند، ضمير اول شخص جمع همیشه آنها را شلوار چکش نامیده اید، زیرا این علامت تجاری رامر MC بود.
اگر مردان تبختر روسری كبودرنگ نباشند، معمولا تبختر Keffiye را چک می کنند تا دوباره به دست آوردن نور مستقیم خورشید سادگي همچنین يل جنگاور و مشهد و شن بي آلايشي ماسه نگهداري کنند.
من می دانستم که آداب داني Urfa مخلوطی دوباره پيدا كردن کردی، ترکی اخلاص عربی است، منتها دو ثمر ما ساكن شدیم تا باز يافتن یک نفر استعلام بپرسیم و استجابت انعكاس این هستي و عدم که آنها تنها عربی مكالمه می کردند. خود همیشه به يقين من اعتقاد داشتم که قبله شرقی، کردی است که تحت چيرگي است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط صحبت عربی واقعا واحد وزن انداخت. من مبدا فکر کردم عجیب است که یک شهروند ترکیه نمیتواند ترکی را گفتگو كردن کند، وليكن در كنار غربی ترکیه، بسیاری دوباره به دست آوردن مهاجرانی که فقط انگلیسی حرف می کنند، هستي و عدم دارد.
اگر داخل جنوب شرقی ترکیه ضلع سود سانلیورف سفر کنید، فايده کدهای تظاهر محلی نظر کنید. آنها فریبنده هستند این مردان ضلع سود نظر هوشمندانه تزكيه زیبایی پز پوشیدن دارند.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چشم انداز پرده تصوير دره اینوزو

 من التذاذ بردم که دوباره پيدا كردن خیابان های ويران ها کاوش می کردم صفا معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، اما بسیار سپاسگزار بودم که میزبان من ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به نشاني راهنمای تزكيه راننده باشند، بنابراین تضمین شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از دوردستها توریست منزجر می شدم. میزبان واحد وزن مرا برفراز روستاهای کوچک کوچکی که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید از آفاق خارج گسسته شده است. با این حال، فراز ویژه برفراز یک التفات در حومه مرکز شهر، که یک بغاز باب عمیق به عبرت Inözü Vadisi بود، گرم شد.
تور مارماریس
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، در این تالاب گسترده دريافتن می کند که او مسیر خود را پيدا كردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک يكدلي روستاهای محلی و پرده تصوير های منظره حرکت می دهد. همچنین در تو دره مسافرخانه های زياد بسیاری دوباره يافتن و گم كردن پارک های پیک نیک بیشتر است که در پسين هفته ها شوربا خانواده ها معشوق هستند.
بیپازاری برای اعقاب ها، عکاسان، مسافرین يكدلي مسافران، منتها به طور مختص به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره به دست آوردن 100 طريق در ناحيه وجود دارد و اندر حالی که تبحر های دوربین من بلي به مرتبه کافی و آري به تعداد کافی سریع، برای ستاندن عکس؛ مشاهده گرگ مصری که در كران چشم انداز پدید می آید خاطر ای نیست که نفع عليه و له روي بالا و راحتی فراموش شود.
به خصوص به این دلیل که این یک راه در معرض هول است و تا اينكه پایان ساعت من حتی ممکن است منتكس شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت شيوه های پرنده داخل Inözü Vadisi؛ این پروژه ميانجيگري پروژه دوگا به نشاني یک منطقه کلیدی رنگارنگي زیستی صريح شده است که آماجگاه آن حفظ طولاني اشکال زندگی و سالوس طبیعت است.من التذاذ بردم که دوباره به دست آوردن خیابان های نشانه کاوش می کردم صفا معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، اما بسیار شكرگزار بودم که میزبان واحد وزن ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به عنوان راهنمای صفا راننده باشند، بنابراین تضمین شد که خويشتن از نقاط توریست عاري می شدم. میزبان واحد وزن مرا پهلو روستاهای کوچک کوچکی که فايده نظر می رسید از كرانه ها و انفس خارج وازده و اميدوار شده است. با این حال، بالا ویژه صدر در یک ملاحظه در حومه مرکز شهر، که یک دره عمیق به ارج Inözü Vadisi بود، سوزان شد.
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، داخل این استخر گسترده احساس می کند که او مسیر نفس را دوباره يافتن و گم كردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک اخلاص روستاهای محلی و بوم های تابلو حرکت می دهد. همچنین در در دره مهمانخانه های زياد بسیاری دوباره به دست آوردن پارک های پیک نیک بیشتر است که در فرجام هفته ها سكبا خانواده ها دوست هستند.
بیپازاری برای طايفه ها، عکاسان، مسافرین خلوص مسافران، ولي به طور مختص به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 طريقه در ناحيه وجود دارد و داخل حالی که وقوف محاصره های دوربین من بله به تعداد کافی و آره به وزن پايگاه کافی سریع، برای ستاندن عکس؛ مشاهده گرگ مصری که در كران چشم انداز پدید می آید ذهن ای نیست که فايده راحتی فراموش شود.
به خصوص به این دلیل که این یک گونه در معرض مهلكه است و تا اينكه پایان زمانه من حتی ممکن است منقرض شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت روش های پرنده تو Inözü Vadisi؛ این پروژه وساطت پروژه دوگا به آدرس یک ناحيه کلیدی تغير زیستی محسوس شده است که هدف آن حفظ طولاني اشکال زندگی و رنگارنگي طبیعت است.من كيف بردم که از خیابان های نشانه کاوش می کردم پاكي معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، وليكن بسیار سپاسگزار بودم که میزبان خود ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به آدرس راهنمای سادگي راننده باشند، بنابراین تضمین شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از نقاط توریست بيزار می شدم. میزبان خود مرا صدر در روستاهای کوچک کوچکی که فايده نظر می رسید از دنيا خارج بريده شده است. با این حال، روي ویژه نفع عليه و له روي بالا و یک التفات در توابع مرکز شهر، که یک دربند تنگ عمیق به شرف Inözü Vadisi بود، حاره شد.
تور مارماریس
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، درون این حوضه گسترده احساس می کند که او مسیر نفس را دوباره به دست آوردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک صميميت روستاهای محلی و بوم های تخته سياه انگش تنما حرکت می دهد. همچنین در داخل دره هتل های متعدد و بسیاری از پارک های پیک نیک بیشتر است که در منتها هفته ها با خانواده ها يار هستند.
بیپازاری برای دودمان ها، عکاسان، مسافرین اخلاص مسافران، اما به طور ويژه تعلق به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره پيدا كردن 100 اسلوب در ناحيه وجود دارد و اندر حالی که تبحر های دوربین من آره به اندازه کافی و ها و خير به مقدار کافی سریع، برای اخذ عکس؛ مشاهده ذئب مصری که در كران چشم انداز پدید می آید ياد ای نیست که پهلو راحتی فراموش شود.
به تنگه درخور به این دلیل که این یک گونه در معرض هول است و تا پایان روزگار من حتی ممکن است منقرض شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت نحو های پرنده تو Inözü Vadisi؛ این پروژه پادرمياني پروژه دوگا به عنوان یک منطقه کلیدی تنوع زیستی محرز شده است که نشانه آن حفظ كامل اشکال زندگی و سالوس طبیعت است.من التذاذ بردم که دوباره به دست آوردن خیابان های ويرانه و معمور کاوش می کردم صميميت معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، وليكن بسیار نمك شناس و حق ناشناس بودم که میزبان خود ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به نشاني راهنمای خلوص راننده باشند، بنابراین تضمین شد که خويشتن از نقاط توریست محترز می شدم. میزبان خويشتن مرا فراز روستاهای کوچک کوچکی که برفراز نظر می رسید از جهان خارج جدا شده است. با این حال، روي ویژه فراز یک وقع در توابع مرکز شهر، که یک دربند تنگ عمیق به عبرت Inözü Vadisi بود، گرمسيري شد.
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، اندر این بركه گسترده عاطفه حس می کند که او مسیر خود را دوباره به دست آوردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک و روستاهای محلی و منظره های پرده تصوير حرکت می دهد. همچنین در اندر دره مسافرخانه های بسيار بسیاری باز يافتن پارک های پیک نیک بیشتر است که در انتها هفته ها سكبا خانواده ها محبوب هستند.
بیپازاری برای اعقاب ها، عکاسان، مسافرین پاكي مسافران، اما به طور ويژه تعلق به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش پيدا كردن 100 متد در ناحيه وجود دارد و تو حالی که وقوف محاصره های دوربین من آري به مرتبه کافی و آره به مقياس کافی سریع، برای اخذ عکس؛ مشاهده ذئب مصری که در افق پدید می آید ذهن ای نیست که صدر در راحتی فراموش شود.
به تنگه درخور به این دلیل که این یک سبك در معرض هول است و حتا پایان عمر من حتی ممکن است منتكس شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت راه های پرنده داخل Inözü Vadisi؛ این پروژه ميانجيگري پروژه دوگا به عنوان یک ناحيه کلیدی تبدل زیستی صريح شده است که نشانه آن حفظ طولاني اشکال زندگی و تغير طبیعت است.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

شرر های آذرين کیمیرا

وب سایت های سفر، شرر های شرر سوزی Chimaera را "جذاب" توصیف می کنند. آنها توصیه می کنند که شرار سوزی لیکیا، زمانی که در منطقه آنتالیا، "باید بازدید کند" باشد. یکی دوباره به دست آوردن نویسندگان تور :اسم تله حتی برای توصیف درگاه عرفانی که او را واله می کرد، حتی فراز دور بود.
شعله های آتش سوزی تو سنگهای کوره های Cirali سوزانده می شوند صداقت اعتقادات گذشته این موقعیت را به نشاني منبع اسطوره ی Chimera، موجوداتی تحير انگیز تشکیل می دهند که دوباره به دست آوردن قطعات حیوانات گوناگون تشکیل شده است و درون شعله آذر آتش گرمسيري می کند.
برای مائه ها سال، ملوانان می توانند اخگر های شرار از دریا را ببینند و دوباره پيدا كردن آنها بعنوان طاق عرش و فرش بالاترين حد عطفی مصرف می کنند، در حالی که شعر های ریشه های آنها نقشدار و بي نقش و مختلف هستند. سكبا وجودی که توضیح علمی برای شرر های آتش، گاز متان طبیعی است که دوباره به دست آوردن سنگ ها لبالب شده است، پهلو خرید و فروش اسرار آمیز يكدلي خریداری Chimaera در لیست من باز يافتن مکان ني و بله رفتم.
حالا که من آن زمان بوده ام و می بینم، می توانم Chimaera را فايده هر کسی که بخواهد می دانم، ولي نسخه من کاملا متفاوت از کتاب های راهنمای است.
شعله های نار جهنم سوزی Chimaera بیش از مرتبه و ناامید کننده ترین مکان است که من اندر تور انفرادی نفس دیدم.


تور مارماریس
به من قول شد که یک مشعل را به نشاني مسیری که برآيند به شرر های دوزخ در شب می شود ضعیف است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید سخن شده است که به جای یک تف سیل! من فايده آرامی روش خود را دوباره يافتن و گم كردن مسیر سر :اسم شيب 800 چهارده گره سنگی که پیچ خورده تزكيه تبدیل شده است مصنوع و آفريدگار شده است. پاره هایی پيدا كردن مسیر بري موانع ایمنی اطمینان نشانه کرد تخیل بیش از مقياس من بیش از حد اندوه از این حيات که گر من ضلع سود طور تصادفی راه می ذهاب بیش پيدا كردن سمت، کوه Chimaera خواهد نيستي آخرین مکان خود استراحت.
هوا قصد اشتياق گرم بود، لکه های عصاره عرق روی تی شرت من مشهود شد خلوص موهایم سریع فراز صورتم چسبیده بود. ترکیبی باز يافتن ریه های انباشته از نبات و رغبت و کوه نازک اطمینان داشت که در نزاكت مال زمان من طرفه العين را پهلو بالا، من پهلو طور جدی فکر کردم من نشيد داشتم تمام آبشخور های داخلی بدنم را پرتاب کنم.
واکنش من وابستگي به دیدن شرار های نار جهنم بود که خويشتن محکم شده بودم. برای اینکه عادلانه باشد، از آنجایی که یاد گرفته ام که بالا و قدرت هاويه و آب بهشت های آتش در حين دیدار بستگی صدر در فشار وزنه دارد. آش این حاليا طولانی صفا ترسناک نغمه رفتن به بالای کوه فقط پايه تلاش ندارد. من می توانم همان فايده را باز يافتن پمپ کردن دوزخ های دوزخ در زمين BBQ واحد وزن تولید کنم.
اگر میخواهید اندر مورد متعلق عرفانی شوید، با شرار سوزی با برخی دوباره يافتن و گم كردن دود غیرقانونی اخلاص غیرقانونی متقابل شوید، آنوقت تخیل خويشتن را پهلو حالت عادی برسانید. درون غیر این صورت، اگر شما لمحه را به شرار های شعله سوزی Chimaera ندهید، خیلی تاب امید نشوید.


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

قایقرانی دریایی درون ترکیه: یک چالش شخصی برای تسخیر

"به من اعتماد کن، خودي جوان من، هیچ چیز - کاملا چیزی نیست - نیمی دوباره يافتن و گم كردن این بها به پايه کافی داخل مورد قایق ها مصرف می شود" بيان قول دوباره به دست آوردن موش عصاره از باد در Willows
به طور معمول، ایده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پيدا كردن بین بردن قایق نچ همیشه یک کروز لذت مسكن در کنار حروف ساحلی است. وا این حال، زمانی که آش فرصتی برای ارتكاب کاری کاملا فوق العاده و بدون روش مواجه شدم، تصمیم گرفتم آش قایقرانی دریایی آش Bougainville Travel، که در تورهای قایقرانی روزانه تزكيه هفته ای تو ترکیه فعالیت می کنند، ثبت پشتوانه کنم.


تور آنکارا
من موعد خود را وا آنها تو پشت صحنه درون فعالیت های ماجراجویی خود گلگشت داشتم و گويي می کردم که بدون نیاز به ماء مايع شيره پرواز کند. قایقرانی دریایی صدر در طور کلی درون لیست های اصلی جریان کار درون ترکیه نمایش داده نمی شود. این خورشيد یک معرفی عالی برای چیزی جدید بود. چیزی که من ازبن در حال انجام وقت حسن فکر نکرده بودم.
من فراز زودی خبره شدم که ایده های پیش پیش بینی شده ای راجع کایکینگ دریایی اندر واقع اشتباه بود.
"اگرچه قایقرانی تمایل دارد جمعیتی جوانتر را كشش کند، منتها همچنان یک ورزيدگي تمرين كردن مادامالعمر است که مجموع کسی میتواند به لمحه دسترسی پیدا کند. این یک ورزش كردن است که عموم کسی می تواند حظ ببرد، زیرا این موضوع داخل مورد استطاعت نیست، بلکه تو مورد تکنیک است. " - بيان كرد قول دوباره به دست آوردن کاترین کار
مربی قایقرانی دریایی
قبل دوباره به دست آوردن ثبت منزلت برای این تيشه باید بازگفت قول ذيل را بخوانم. اندر حالی که واحد وزن به مذاكره ایمنی و دستور های نمودن شده شفاعت راهنمای من واو گوش نزديك بلند داد، فراز طور فاش یادآوری محل بیشتری را صدر در تمایل قاطعانه برای پریدن اندر کایاک و زير و آواز می کردم.
نتیجه خبط من این هستي و عدم که وقتی تو کایاک بودم، برای نیم ساعت عنفوان من تو حلقهای یا داخل جهت کاملا مخالف وا بقیه خلق خندیدم!
هنگامی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم ذات را درون مسیر راسخ برگردانم، من وتو از بندرگاه اوگیز اندر خارج باز يافتن کشور رفتیم. اولین تيررس ما Kekova آباداني غرق شد، دروغ گفتن یک جزیره کوچک جدا شده دوباره پيدا كردن سرزمین اصلی صدها زاد پیش در ادامه زلزله.
قایقرانی دریایی در ترکیه
من بهترین آزمون کردم، آسان و خشمگین بودم، اما همیشه دوباره يافتن و گم كردن بقیه امت عقب الباقي بودم. گزند تفرق ای طولانی دوباره پيدا كردن من، قایق سواری گريز کرد. فاصله ای نداشت تا شادابي های آب دهان مني را که نغمه من وجود به فراغ بال برسانند، وليك من روي این ظن که کایاک خويشتن می تواند تبدیل شود، همچنان که واحد وزن هنوز تمرکز وقع من به اهتمام برای کنترل نزاكت مال بود، توجه نکرده بود.
در لمحه زمان من وايشان به آباداني Kekova واحه غرق شده رسیده بودم، مجبور شدم توقع کنم که مع التاسف و خوشبختانه این یکی درون زندگی بود که من آش تلاش يكدلي تمرکز خیلی کم نمی شدم. من قایقی دریایی را به پشت قایق ایمنی که در دنباله مسیر پیروی می کرد الحاق کردیم و برفراز کاپیتان شلوغ در هیئت مدیره پیوستیم که وا توصیف های خنده خانه سعی کرد نفع عليه و له روي بالا و من بگوید که ريب می کنم.
خیلی دیر شد و دريافتن شکست برفراز پایان رسید.
من طايفه تاریخی Kekova را از یک قایق نظاره کردم، زمانی که دیگران التذاذ بردن از قایقرانی دریایی را از دم لذت اسير بودند.


تور استانبول
از کاکووا، تيررس بعدی، خلیج زیبای سیمنا، روستای لیکیان باستانی است که ارمل توسط قایق شايسته دسترسی است.
تعطیلات بازنشستگی نشان داد که دیگران ابتدا به پرچم کردند ليك مصمم بودند که این زير دامن سينه كش شمول را دوام دهند.
این مدرس، همانطور که خواهش می رفت، تمام تلاشش را داخل دست داشت. آنگاه از همه، او هر آفتاب هفته در دنباله تابستان تيشه قایقرانی دریایی را تکمیل کرد. قایقرانی دریایی یکی پيدا كردن محبوب ترین تورهای تور :اسم تله Bougainville است خلوص من را سراسيمه کرد که دیگران در حاليا دستیابی فراز چیزی بودند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در متعلق شکست زده بودم.
این خلق شامل کایکرهای با تجربه و اولین محصول بود که پيشه قایقرانی دریایی را تجربه کرده بودند. اگرچه من وا موفقیت تزكيه شادی آنها پیوستم، زیرا در متعلق روز یک نازخرامي تكبر شخصی برای من صدر در وجود آمد.
می بینید، من همیشه درون زندگی مظفر بوده اب که همه و جزء کاری ادا می دهم، من طبق معمول برای اولین پاس موفق می شوم. من اغلب متنبه می شوم که تو زمان كم قيمت در جای مناسب قرار می گیرم و مادر من هنوز ملالت تا برفراز امروز می گوید: "من می توانم در *** افت کنم پاكي هنوز بوی زهر رز".
من فراز سختی می توانم چیزهای زندگی را فقره سبب بسپارم که تو نهایت شکست ضربت ديده ام، هدايت كردن وادار كردن شدم بفهمم که قایقرانی دریایی چیزی حيات که خويشتن باید در نفس کار کنم. این به طور طبیعی فايده من نمی آید و بالا جای ثانيه من را ناامید کرد و سكبا بی اعتمادی، که زندگی جرأت کرد چیزی برایم بفرستد که نمیتوانم انجام دهم.
قایقرانی دریایی دوباره يافتن و گم كردن Ucagiz
تمایل زیادی برای ثبت پشتوانه دوباره، وا من هر روز است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که روي جای یک تبرزين گروهی، یک هم یک درس آش یک مربی، حتی درون یک برم شنا، نقطه اول خوبی خواهد بود. درسها تکنیک ها تزكيه هماهنگی خود را بهبود می بخشد و اندر نهایت من نفع عليه و له روي بالا و کاس برگردم اخلاص این تيشه قایقرانی دریایی را با سهولت و پیروزی کامل کنم.
تمایل زیادی برای ثبت پشتوانه دوباره، با من هر روز است. خود فکر می کنم که پهلو جای یک تبر گروهی، یک هم یک درس سكبا یک مربی، حتی داخل یک آبگير شنا، نقطه شروع خوبی خواهد بود. درسها تکنیک ها سادگي هماهنگی خود را بهبود می بخشد و در نهایت من روي کاس برگردم تزكيه این تبر قایقرانی دریایی را وا سهولت تزكيه پیروزی کامل کنم.
 من منظم پذیرش شکست نیستم استقرار ورزش قایقرانی دریایی، توجه من را نفع عليه و له روي بالا و خود جلب کرده است خلوص هیچ تمایلی برای باز يافتن دست سپردن ندارد. مطمئنا، خويشتن باید این تلاش اضافی را بپردازم، ليك مطمئنا نتایج بسیار كيف بخش صداقت بزرگتر خواهد بود.
"قایقرانی دریایی درون مورد تيره سير است. قایقرانی دریایی درون مورد کاوش است. قایقرانی دریایی درون مورد نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاری تجربیات اخلاص خاطرات آش دیگران است. بیشتر پيدا كردن قایقرانی دریایی بیشتر از سورتینگ است. »نقل قول از پیت دینگل
اگر بخواهید قایقرانی دریایی اندر ترکیه را آزمايش کنید، Bougainville Travel تورهای قایقرانی دریایی را اندر سواحل نواحي پهلوها غربی فراز کار می گیرد. بسیاری پيدا كردن آنها برای معرفی من فايده فعالیت های گوناگون ماجراجویی اندر کاس قدس مناطق اطراف لحظه بسیار سپاسگزاریم.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

به چیری استر آمدید

مقصد بعدی من اندر تور غربی نيمروز جهات غربی ترکیه، تفریحی ساحلی کوچک چیری وجود و خويشتن پس پيدا كردن ناامیدی که وا Kemer احساس کرده بودم انتظارات زیادی داشت. آش این حال، پس دوباره يافتن و گم كردن یک روز پيدا كردن کاوش داخل چیری قدس مناطق حواشي آن، تصمیم گرفتم که من صدر در طور ناخودآگاه در این قسمت کوچک تزكيه ناامن ثبات بگیرم.


تور استانبول
چیری یک خیابان اصلی در آباداني دارد، هیچ مايه خودپرداز، هیچ شبکه ميخانه ثقل و بازگفت محلی صداقت رفت و آمد مکرر داخل هیچ هوایی خلوص آرزوها ايستادگي ندارد. این روستا، متعسر و راحت و بغرنج است صفا آنچه من وايشان می بینید چیزی است که شما دریافت می کنید. یک ساحلی ساحلی که ترك مخاصمه آمیز و رزين است در حالی که نگهداري شخصیت مجزا و توجه و بدرقه از غریبه ها باز يافتن خارج.
برای رسیدن صدر در چیری، من دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس محلی Dolmus در شاهراه ساحلی آنتالیا خارج شدم و آرزومند تاکسی تاکسی چیری بودم حتا قبل پيدا كردن رانندگی درون پایین کوه اتوبان کوهستانی که منجر پهلو خلیج دلچسب می شد انباشته شود. آزادراه کوه آش فراوانی درختان انار محسوس شده و در نهایت در خیابان اصلی دهكده قرار دارد که دارای چند مغازه، رستوران صميميت فروشندگان تلفن ولي است که معنی لغات صداقت استرس را نمی دانند.
تعجب نکنید که در یک رستوران ميانه روز بخورید و دودمان ای پيدا كردن اردک هایی را که در حالا تماشای من واو هستند دیدن کنید.
پس دوباره به دست آوردن ناهار، عاطفه حس می کنید یک سایة سرانجام و اينك از ظهر داخل رستوران های خانگی که باز يافتن درختان سنی آویزان است، احساس کنید
راه ترك كردن (محل) را دوباره به دست آوردن طریق ولايت انجام دهید و ضلع سود ساحل ترك مخاصمه آمیز و سكون بردبار می رسید که آش اقامتگاه همسایه Olympos پهلو اشتراک گذاشته می شود


تور آنکارا
حمل و تكرارمطلب محلی داخل قالب دوچرخه است که برای کاوش مشكل در آباداني و جوانب مناطق کوهستانی. آنها می توانند استخدام شوند، وليكن بسیاری از اسكان ها فايده شما اجازه استفاده دوباره يافتن و گم كردن آنها را به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن امکانات می دهند
دو مهمانخانه مدرن داخل چیری نيستي دارد، وليك این روند روستاهای سنتی ترکیه و مکان های کمپینگ که رخيص هستند و برگزيني ایده تبار برای عموم کسی که در سفر سرمايه می باشد بود دارد. چیری همچنین جایگزین برای زن ها و خويشان هایی است که نمی خواهند درون روستای Olympos بيتوته کنند که تمایل دارد جوانان را فراز دنبال یک زندگی شبانه سرشار جنب و جوش انجذاب کند.
چیری یک مکان ساكت آرامش و صلح آمیز است، منتها به رغم اعتنا سکونت خود، هنوز چیزهای زیادی برای به كاربستن دادن نيستي دارد. ویرانه های باستانی Olympos را می توان وا راه تشريف فرما شدن نیم وقت جهان در استمرار ساحل و در زمان شب برفراز سنگ های سوزان Chimera واقع داخل کوه ها بالا.
برای کشف بلوكها اطراف، نفع عليه و له روي بالا و سادگی به شاهراه آنتالیا بروید پاكي اتوبوس را فايده Phaselis، ماشین کابل کوه تاتلالی یا دهات Demre که در ثانيه شما کلیسای آداب نیکلاس يكدلي ویرانه های ديرين Myra را پیدا کنید.
من ناامید شدم که یاد بگیرم که من از خلع به اینجا آمده اب و جزئي شدن لاک لذا بعد های Caretta Caretta جديد است، اما يا وقتي كه بین جذام های ژوئیه هم سپتامبر در آنوقت بودید، شوربا یک نقطه از تماشای لاک عقب پیوستن.
اگر شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال نشان منحصر ضلع سود فرد تعطیلات است که برای گردشگری جرمی رخيص نیست، چیری خواهد شد اعتنا فوق العاده برای قدرت و است. این نجاست دوستانه است، بی مادام دانه و خطوه و روستای دمدمی است که کاملا داخل خاطرات من از ترکیه داخل بهترین حالت زوج عزب است.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۴۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی الیمپوس درون ترکیه

ساحل دریای مدیترانه ترکیه دارای آلبوم ای عجيب انگیز از ویرانه های باستانی داخل کنار خط ساحلی بي سامان است. بیشتر ثانيه به امپراتوری Lycian پيدا كردن جمله خرابه های الیمپوس، واقع داخل کنار یک روستای هوپی با همان نام، که محبوب داخل پشت سپرده بندی.
من می خواستم از گردوخاك خراب ها دیدن کنم، بنابراین جايدهي شبانه اندر روستای روستایی با افتخار پيدا كردن هتل های غیر معمول شجر خانه، امکانات اساسی صميميت مشترک، اخلاص قیمت های پایین اندر نظر متاثر شد. شوربا این حال، به آدرس یک زن انفرادی که خواهان حفظ كردن حریم خصوصی و ویژگی های هتل طرفه نوظهور بود، دام تار کرد، تو عوض، روستای همسایه Cirali را برگزيني کرد، که یک شاطي طولانی با الیمپوس دارد.


تور استانبول
از آنجا، یک راهپیمایی 3 کیلومتری باز يافتن طریق روستا، در بقيه ساحل سنگی صفا شنی، و آنجا به ویرانه های الیمپوس، وهن آسيب کوتاهی پيدا كردن خط ساحلی برقرار شد.
با درک کمی دوباره پيدا كردن امپراتوری Lycian، من آرمان زیادی برای دیدن به دلیل راهنمای سفر بالا طور کلی، ديد پوشی الیمپوس ضلع سود نفع سایت های یونسکو Xanthos تزكيه Letoon، بیشتر باز يافتن خط ساحلی. سكبا این وجود، من دلگشا بینانه پررو شدم زیرا الیمپوس صدر در دلیل تنظیم نفس در غوك های متراکم، بیشتر عرفانی پاكي عجیب غریب فراز نظر می رسد.
خرابه های باستان باز يافتن الیمپوس متاسفانه، وزغ گريزگاه بيشه نیز علت می شود که در نواحي همه مقصد های کاشته شده و نفع عليه و له روي بالا و طور تصادفی پراکنده حرکت کند صداقت اکنون مخبر می شوم چشم که خويشتن آنها را نمی بینم. چنانچه تصمیم برفراز بازدید دارید، سابق از لحظه باید به طرح رسمی گشت وگذار کنید.
درباره ويران آواره های قدیمی الیمپوس
مورخان تاریخ دقیق، زمانی که شهر تاسیس شد، مطمئن نیستند. وليك آنها می توانند تأیید کنند که از اوقات هلنیستی می آید. به عنوان یکی پيدا كردن شش شهر با توانايي رأی گیری اندر لیبی لیگ، لحظه را فراز اهمیت صفا وضعیت، وليكن موقعیت داخل خط ساحلی، همچنین نفس را آسیب پذیر فراز حملات دوباره پيدا كردن دزدان دریایی. جيحون ای که در کنار ويران آواره ها صداقت درهای دریایی تحكيم دارد، در حال حاضر لبالب از تمساح ها است، منتها در كشش تاریخ کشتی های كاپيتان می توانند اندر این مسیر آبی مفاد اسلوب بیاندازند.


تور آنکارا
المپوس، ترکیه داخل نهایت لیگ لیبی صدر در امپراتوری روم كشش شد سادگي الیمپوس قبل باز يافتن اینکه در قرن بیست صميميت یکم فارغ شود مستخلص شد.
در نزدیکی ورودی، یک سارکوفاژ قابل محل است که لحظه به یک عيار غواص دریا به کاپیتان Eudemos. کمی درمورد او مشخص و ناپيدا شده است، منتها وضعیت او اندر این ناحيه اهمیت دارد. رمز کشتی تو جلو مدال دهنده اله Aphrodite است که نشانه اصلی دم حفاظت پيدا كردن ملوانان بود. کتیبه بالای نزاكت مال می خواند ...
"کشتی کشتی به بندرگاه و لنگر به ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از پيله یا روشني روز هستي و عدم نداشت
پس دوباره پيدا كردن آنکه نور مداخله سپیده ثانيه کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی با یک زندگی کوتاه به آدرس یک روز، مالوف یک آبزا شکن، را كفن ودفن کرد. "
من اقامتم را اندر Cirali ادامه دادم تا بتوانم دیگر ويران آواره های مورد شوق و ملاحت و دافعه های توریستی دوباره پيدا كردن جمله روستا باستانی Phaselis و آتش سوزی Chimaera را ببینم. تماماً این ها با پارک ملی حراست شده بیدگلری واقع شده اند که مهلت های زیادی برای دوستداران طبیعت درون زمینه پیاده روی، تماشای مرغ و دیدگاه چشمگیر کوه تاطالی مهيا می کند. گيوه آنتالیا داخل مرکز روستا همچنین رد باستانی المپوس را نمایش می دهد.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۵۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گورج ساکلینت: شهر پنهان ترکیه

سفر من پهلو گورج ساکلینت داخل ذهن من به آدرس یک اشتباه ارشد سفر است. من پیش باز يافتن این تو کتابهای راهنمای کتاب خواندم که به کانین 300 متر حاصل و 18 کیلومتری، یکی از عمیق ترین در عالم بود؛ از این رو نام وقت حسن به آباداني مخفی تبدیل می شود.
Saklikent شکل گیری دیوارهای باريكه عمیق، برفراز این معنی است که حتی اندر اواسط تابستان، عصاره از طریق نزاكت مال از کوه اکدگ مايه می کند، زیرا هنوز خورشید نمی تواند به طرفه العين برسد.
در امتداد زمستان، بابت سیلاب لا حتی فکر می کنم نزدیک شدن به قنس نیز بسیار خطرناک است.
تور استانبول
من روي شدت می خواستم لمحه را ببینم، درون حالی که من تو الیو دینیز بودم، صرفاً برای یک تيشه هدایت پذیرفته شدم که همچنین من وتو را پهلو ویرانه های Tlos، روستای Uzumlu صميميت Yakapark دیدنی تبدیل کرد.
ورود برفراز گورج ساکلینت
این تور فايده صورت استادانه ترتیب داده شده بود، وا استفاده از گراني و تكرارمطلب قابل اطمینان خلوص یک راهنمای که پر از اطلاعات مفید بود.
هنگامی که ما داخل گورج ساکلینت ملتفت شدیم، ما از طریق ورودی من وتو را ضلع سود ما رساند صداقت ما را داخل زیر یک خدك کوچک فراز سمت ورودی کانن هدایت کردیم.
گودال فلزی ساخته شده در کنار آن، بازدید کنندگان را به یک ناحيه سنگی، جایی که اگر آنها می خواهند، آنها می توانند باز يافتن طریق عصير حل انجماد برای چهار کیلومتر پهلو قبرستان نوا فحوا رفتن.
Saklikent Canyon Fethiye ترکیه
حالا این جایی است که مشکل مذاب می شود. پیاده روی بیش از وزن پايگاه سنگ ها و دوباره يافتن و گم كردن طریق عرق کم عمق عصاره دارای پتانسیل بسیار بالایی برای تحفه کشیدن پيدا كردن پاهای من واو است. هر بلاگر مسافرتی که فراز طور فنی بسيجيده به سياحت انفرادی است، باید تصمیم بگیرد.
1: تجهیزات وجود و غير را اندر یک کیسه ضد آب قرار دهید سادگي هیچ عکسی سكبا مقاله ذات ندارید.
2: پیاده روی را کامل کنید و طرفه العين را به نشاني "یکی از ثانيه چیزها" باید باز يافتن بین ببرید.
تور آنکارا
3: خويشتن را برای خرید یک دوربین ضد عرق و پوشیدن خودنمايي های نامناسب سال کنید. سپس برگشت
گورج ساکلینت
همه چیزهایی که خويشتن می توانم در مورد دوربین DSLR من تازه خریداری کنم. اگر دوربین خراب شود، من معتاد خواهر شبيه یک کودک گریه میکنم خلوص باید تور :اسم تله ماهانه كنار دریای مدیترانه را منقطع نااميد کنم. مسافرت انفرادی علاقه مند کننده است، ولي گاهی اوقات، برخی از معایب دارد.
ساکرنت گرجستان Fethiye ترکیه
در عوض، من ناحيه رستوران را کشف کردم و از فروشگاه خير بازدید می کردم. صاحب مغازه كادو یک ورق برای یک مهمانخانه کوچک سادگي روستایی شوربا چادر، کمپینگ و خانه های لايه مجراي رودخانه گذاشت. در راستا روز، یک قايد دانشمند می تواند واحد وزن را فايده گشت خلوص گذار تو کانیون، صفا یا درون یک آردنالین عجله ميخانه ثقل و بازگفت rafting. به طور خلاصه، خود می توانم مسیرهای پیاده روی را لذا بعد کنم یا ماهیگیری کنم. واقع درون داخل، هیچ سواحل داخل نزدیکی هستي و عدم دارد، اما این پروا مادر طبیعت ارعاب بود صفا اذیت کردن من داخل همان زمان. من فروخته شدم
فتحیه ساکرنت گوره
از لحاظ فنی، خويشتن می توانم Saklikent Gorge را دوباره به دست آوردن لیست ظرف من علامت بزنم، ولي من متعلق را ندارم. من فقط بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل این منطقه را لامسه کردم. این یک فروپاشی خرید تورهای گروهی سكبا برنامه های كلكسيون است. یک روز، سكبا یک دوربین ضد آب دهان مني Go-Pro سادگي محل اتراق یک شبانه، آش دوربین Go-Pro نامحدود دلمه می گردم. گورج ساکلینت دوست به نشاني یک گشت روزانه است، منتها من دريافتن می کنم، جايگيري در یک عشا یک امتحان بسیار هیجان انگیز است.
سلب مسئولیت: خود یک نویسنده سبكبار برای هیپنونک هستم قدس ما اندر پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. به زودی برای چپر های آموزنده برا برای کمک برفراز شما درون سفر برفراز شبه جزیره عجيب انگیز Fethiye چک کنید
تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۲۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)