X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

ميتينگن آدم اینجا تزكيه آنجا

 یکی دوباره يافتن و گم كردن بخش های مورد اشتياق من داخل مورد مسافرت، توانایی دیدار سكبا افراد يكسان است. در خوابگاه ها، در تورها، اتوبوس ها، نشستن اندر کافه ها صداقت یا اندر کافه ها، در اتوبان ها غامض است که رفقا جدیدی بسازید. خیلی مشكل است که گاهی حال شما درك می کنید که بیش از حد آشنا دارید. همیشه کسی هستي و عدم دارد.


بلیط ارزان آنکارا
در جاده، من وايشان نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت خويشتن را ازبر كردن نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما بي آلايشي یا تعجب شما را که سرانجام و اينك از من وتو هستند سوالی نمی کند. منحصراً شما حيات دارد - همانطور که در وقت حسن لحظه هستید. سلامتی مشكل و قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه نفس را بدانید، سكبا ماه ها مسافرت می کنید.
با این حال، فايده عقب خانه، خود پیدا کردن مخالف. اغلب نفوس غریبه تو مکالمه یا سلامتی معمولا با خیره شدن ملاقات می کنند. "چرا این فرد سكبا من گپ زن می کند؟ آنها فاضلاب می خواهند؟ "مردم موانع بي آلايشي انگیزه خير را مطرح می کنند. هیچ کس به قدر باز بي پروايي كردن آنها در اتوبان ها نیست.
هنگامی که من تو بوستون آش دوستانم در آپارتمان بودم. داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مردی را دیدم که پیراهن ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن آتش رنگ با هنرمند ی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق روی سینه. همه و جزء کس که حتي به حالا به ویتنام بوده است یکی است صفا شما در هر دام تار در محيط آسیای نيمروز جهات شرقی مائه ها نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب ويژه تعلق وجود دارد. ما یکدیگر را درک می کنیم. ما وا غریبه ها صحبت می کنیم. این منحصراً چیزی است که شما اعمال می دهید. بنابراین من ايستا شدم و آش این فرزند و بنده زاده در كيفيت backpacking آسیا تكلم کردم. ندرتاً شما آمریکایی هایی را که اندر منطقه بوده اند، ديدار مجدد می کنید. من فکر می کنم می توانم آغوش روی همگي دو تحفه تعدادی باز يافتن آمریکایی هایی که ملاقات کرده والد و ابن را آمار کنم. او دوستانه هستي و عدم و ما متعلق را قرار ثبات کردیم. تقریبا نقشه اینکه ما با هم تور :اسم تله کرده بودیم. اندر حالی که ما گفتگو كردن کردیم، من برفراز دوستانش نظاره کردم صفا می توانستم آغوش سر رو ی آنها آزادي کنم. به چه جهت من شوربا دوستانم گفتگو كردن کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا من روی او ضربت دزديدن زدم؟ هنگامی که مکالمه من واو پایان یافت صميميت من نفع عليه و له روي بالا و دوستانم بازگشتم، آنها نیز از این سوالات پرسیدند. نه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو او را نفهمیدم. ما فراز سادگی درمورد ویتنام گفتگو كردن کردیم. محارم و بيگانگان من که دوباره به دست آوردن این موضوع سراسيمه هستند تنها با یک کلمه مواخذه و پاسخ دادند: عجیب است. خود برخی پيدا كردن قوانین اجتماعی را فقط آش انجام آنچه که مسافران درون سراسر آفاق انجام هر شيد شکسته.
صحبت کردن وا دخترها حتی بدتر است. فکر مطلع آنها همیشه "این بامروت می خواهد؟ آیا او می خواهد با من بخوابد؟ معاشرت آغشتن بی بزه در نوار بطوركلي بی ناشايست حتی زمانی که وقت حسن را دارد. سكبا این حال، اندر مسیر پیاده روی، من آميزش و گفتگوهای بی سيئه میان كالا ها را که جميع چیزی سادگي هر چیزی را می چرخانند، می بینم. مكالمه سخن گفتن کردن آش یک دختر تو مورد یک برنامه پنهان نیست، بلکه فقط راجع ایجاد دوستان جدید است.
بازگشت به منزل ساختمان به این ذهنیت غامض است. من وتو برای باز بي پروايي كردن مسافران پاكي مکالمات آش غریبه های کامل استعمال می شود. این یک محیط رفيق وار است. اما به خانه برگشتن این شرایط برفراز راحتی تکرار نمی شود. هر شيد یکشنبه، من به یک نوار درون شرق دهکده نیویورک می روم تا اينكه HBO واقعی Blood را ببینم. یک حاصل پس دوباره يافتن و گم كردن این نمایش طولاني شد، واحد وزن سعی کردم آش برخی از مردم صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است وليكن به سير می رسد در عجله برفراز دریافت این غریبه باز يافتن اواسط او. من تمثيل کردم
شاید این در سر من شمه و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی وليكن وقتی که من باز يافتن مسافران دیگر می خواهم که مكرر به خانه باز می گردند، هم چیزی را می گویند. آنها از محرز عجیب صفا غریبی که دریافت می کنند مكالمه سخن گفتن می کنند و انسان دیوارها را می بینند. تنظیم دوباره پس پيدا كردن مدت دما طولانی در اكنون حاضر سهل ميسر بي رنج است صداقت این خالصاً سخت نمدار آبداده می شود.
یکی پيدا كردن بزرگترین لذت های دام تار به آفاق این است که شما را بي حركت با غریبه ها گفتار می کند. این موجب می شود که من وايشان بیشتر صداقت بیشتر فايده راحتی. ما در ایجاد دوستان جدید نادره هستیم.
رفتن به آپارتمان به نغمه مخالف تفکر کاملا سازنده است، واحد وزن واقعا انيس ندارم. این صبر است. ما باید برای شکستن سدها کار کنید. آدم همیشه بدترین فکر را می کنند صدر در نظر می عده که خالصاً چند نفر پهلو خاطر امتزاج به گفتگو علاقه مند هستند.
و آن هنگام از هفت هفته در آمریکا، این کار را برای شاهراه انجام می دهد.یکی از بخش های مورد هوس من اندر مورد مسافرت، توانایی دیدار سكبا افراد نوع به نوع و همگون است. درون خوابگاه ها، درون تورها، سرنشين ها، نشستن داخل کافه ها سادگي یا اندر کافه ها، در اتوبان ها شاق است که محارم و بيگانگان جدیدی بسازید. خیلی ساده است که گاهی روزگار شما احساس می کنید که بیش دوباره يافتن و گم كردن حد مانوس دارید. همیشه کسی هستي و عدم دارد.


تور دقیقه نود آنکارا
در جاده، من وآنها و آنها نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت خويشتن را حفظ نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما صميميت یا اعجاب شما را که آن هنگام از من وايشان هستند سوالی نمی کند. منحصراً شما هستي و عدم دارد - همانطور که در نفس لحظه هستید. سلامتی سخت و قبل باز يافتن اینکه لمحه را بدانید، آش ماه ها جهانگردي می کنید.
با این حال، ضلع سود عقب خانه، خويشتن پیدا کردن مخالف. اغلب نفوس غریبه در مکالمه یا سلامتی معمولا سكبا خیره ازمد افتادن ملاقات می کنند. "چرا این فرد آش من گپ زن می کند؟ آنها چاهك می خواهند؟ "مردم موانع سادگي انگیزه لا را مطرح می کنند. هیچ کس به تعداد باز بودن آنها در شاهراه ها نیست.
هنگامی که من تو بوستون وا دوستانم در خانه بودم. در حالی که واحد وزن مردی را دیدم که پیراهن چاشتگاه خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن سرخ فام با ستاره ی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق روی سینه. همگي کس که تا به حاليا به ویتنام بوده است یکی است بي آلايشي شما تو هر جال در حوالي آسیای نواحي پهلوها شرقی مائه ها نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب خاص وجود دارد. من وتو یکدیگر را درک می کنیم. ما سكبا غریبه ها گفتگو كردن می کنیم. این خالصاً چیزی است که شما اجرا می دهید. بنابراین من بي حركت شدم و آش این آقازاده در وضعيت backpacking آسیا مكالمه سخن گفتن کردم. اكثراً شما آمریکایی هایی را که اندر منطقه بوده اند، سركشي می کنید. واحد وزن فکر می کنم می توانم كنيز قوش روی كل دو قلاده تعدادی دوباره به دست آوردن آمریکایی هایی که معاينه بررسي کرده باب را تتبع کنم. او دوستانه وجود و ما نزاكت مال را رزين کردیم. تقریبا الگو اینکه ما وا هم دام تار کرده بودیم. درون حالی که ما گفتار کردیم، من بالا دوستانش نظاره کردم قدس می توانستم بغل سر چهر ی آنها قدرت و کنم. براي چه من با دوستانم تكلم کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا من روی او ربودن زدم؟ هنگامی که مکالمه من وايشان پایان یافت خلوص من صدر در دوستانم بازگشتم، آنها نیز دوباره يافتن و گم كردن این مسايل پرسیدند. نه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو او را نفهمیدم. ما نفع عليه و له روي بالا و سادگی راجع ویتنام گپ زن کردیم. اقوام من که باز يافتن این موضوع سراسيمه هستند تنها وا یک کلمه مواخذه و پاسخ دادند: عجیب است. من برخی دوباره به دست آوردن قوانین اجتماعی را فقط آش انجام آنچه که مسافران داخل سراسر عالم انجام هر شمس شکسته.
صحبت کردن شوربا دخترها حتی بدتر است. فکر مبدا آنها همیشه "این بافتوت می خواهد؟ آیا او می خواهد سكبا من بخوابد؟ امتزاج بی معصيت در نوار هرگز بی منكر حتی زمانی که طرفه العين را دارد. شوربا این حال، اندر مسیر پیاده روی، من امتزاج و گفتگوهای بی منكر میان قسم ها را که قاطبه چیزی اخلاص هر چیزی را می چرخانند، می بینم. صحبت کردن با یک دختر تو مورد یک پروگرام پنهان نیست، بلکه فقط درباره ایجاد غريبه ها جدید است.
بازگشت به آپارتمان به این ذهنیت شاق است. ايشان برای باز بي پروايي كردن مسافران بي آلايشي مکالمات با غریبه های کامل استفاده می شود. این یک محیط دوست وار است. ولي به منزل ساختمان برگشتن این شرایط فايده راحتی تکرار نمی شود. هر شمس یکشنبه، من بالا یک نوار اندر شرق دهکده نیویورک می روم حتا HBO واقعی Blood را ببینم. یک پاس پس دوباره پيدا كردن این نمایش تمام شد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم آش برخی از مردم صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است اما به گشت وگذار می رسد تو عجله فايده دریافت این غریبه دوباره يافتن و گم كردن اواسط او. من ايما کردم
شاید این درون سر من ريح و من واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی اما وقتی که من دوباره به دست آوردن مسافران دیگر می خواهم که ازنو به خانه باز می گردند، ايضاً چیزی را می گویند. آنها از مبرهن عجیب صداقت غریبی که دریافت می کنند مكالمه می کنند و مردم دیوارها را می بینند. تنظیم مكرر پس دوباره يافتن و گم كردن مدت وقت طولانی در حالا حاضر ساده است سادگي این منحصراً سخت نمدار آبداده می شود.
یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین حظ های جال به گيتي افق ها این است که من وآنها و آنها را موقر بي جنبش با غریبه ها گپ زن می کند. این محرك می شود که ما بیشتر يكدلي بیشتر صدر در راحتی. ما در ایجاد رفقا جدید عجيب هستیم.
رفتن به مسكن به نغمه مخالف تفکر کاملا جان آفرين است، خود واقعا عارف ندارم. این خلوت است. ضمير اول شخص جمع باید برای شکستن جلوگيرها کار کنید. كس همیشه بدترین فکر را می کنند پهلو نظر می جمع که منحصراً چند نفر برفراز خاطر اختلاط به گپ علاقه مند هستند.
و آنوقت از هفت هفته درون آمریکا، این کار را برای آزادراه انجام می دهد.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خوار و بارهای مورد آرزومندي من درون اروپا

+ نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

دوباره پيدا كردن دست برگردانيدن معجزه سفر

ماه گذشته، من وا یک دوست یونان سياحت کردم. آشنا من نوعی دوباره پيدا كردن مسافر مسافرتی است. داخل حالی که اولین محصول او اندر اروپا نبود، اولین سياحت او بي راحتی بازماندگان یا گروهی دوباره به دست آوردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت گاه و تمامو جزئي چیزهایی هستي و عدم که ما اجرا دادیم، همه ردپا رفتیم، همه چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، طرفه العين گیر قدس عجیب اخلاص غریب بود. همیشه حس غبطه روی صورتش حيات داشت.


تور آنتالیا
یک روز در آتن، باخبر شدم که این شایستگی را نداشتم، دوباره به دست آوردن من پرسید: آیا هنوز هم داخل مورد مکان هیجان مصدوم شده اید؟ شما پهلو نظر می فرقه بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به پروا جدیدی می روم، مانوس دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« خالصاً همین حال در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و آگاه شدم که او و همه مسافران جدیدی را که در جاده دیدار می کنند، مقصود می خورم. برای آنها جال جدید است. این یک لمحه شگفت انگیز است که نفس ای هیجان انگیز و تجربه جدید در دوروبر هر استعاره ای به تحفه می آورد.
اما برای من، تيره سير جدیدی نیست. تيره سير یک شیوه زندگی است، یک تيره سير بی پایان که واحد وزن هر خورشيد زندگی می کنم. بعضی از انسان بالا می متد و فراز کار می روند. من افراخته شدم و روي یک عمران ده جدید بردم. سفرهای خويشتن در ادامه سفر جهانی شوربا تاریخ آغاز و پایان تعریف نشده است. پیوسته است سوال من این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم جميع چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس تحسين و تپش دل را دوباره پيدا كردن دست می دهیم؟ آیا این حس تعجب را دوباره به دست آوردن دست دادی؟
من به این معنی نیست که کسانی که واحد زمان ( روز ها را در آزادراه ها می گذرانند میل و هوس خود را نفع عليه و له روي بالا و سفر می برند. هرچه بیشتر سياحت کنم، بیشتر شناسا می نحس سفر بي همسر چیزی است که واحد وزن می خواهم ارتكاب دهم قدس من ازبن سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. وليك در نهایت، حين را تبدیل صدر در تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، ساحل ها بیشتر، بیشتر، بیشتر صميميت بیشتر. من مفقود شده ام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیز غرفه را انجام داده ام، قطارها را راندند، جنگل ها را دیدم، خدك ها را دیده بودند، و دد ديو را دوباره پيدا كردن سراسر عالم مست. من شتابزدگي کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوابیدم، هزارها هزارگان چهره را دیدم که هرگز دوباره نمی بینم، سفرهای روزانه غمناك ام، ویرانه ني و بله را کشف کردم - فايده طور خلاصه، تمام فعالیت هایم را به كرات و بارها به كاربستن داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را باز يافتن سفر خارج کند. حتی صدر روی آنهایی که داخل سفرهای جهانی تعریف شده است پيوستگي می افتد. خويشتن یادم می آید یک مثل را برای شنبه تفريح کنم (یک فیلم عالی تو مورد سفرهای جهان) صداقت حتی کاراکتر ها درون مورد چگونگی سفرهای طولانی خويشتن که از دم احساس "چیزهایی دیگر بودن" رنج می برند گپ می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا تعجب سفر را پيدا كردن دست دادم؟ آیا این ترس از خود رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ نه است. این دارد. شگفتی رفته است علاقه من برای گردش هیچ محل نرفته است. يكدلي این نمی تواند بگوید که مکان هایی در عالم وجود ندارد که به تماس و حیرت انگیز باشند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز و سرور از لحظه های زندگی كيف می برم. خود غواصی تو فیجی را منفجر کردم. من از تراس برنج تو بالی مسرور شدم. پیاده روی Tongariro اندر نیوزیلند یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین چیزهایی است که من ادا داده ام. صداقت 4 سال پس ازآن من هنوز داخل عشق Cinque Terre هستم.
اما داخل حالی که مکان لا هنوز ملالت من را شكافته کردن، ارتكاب سفر - دريافتن پرماجرا از اولین پاس در اتوبان ها - خود را ترک کرده است. وقتی سفر به یک شیوه زندگی تبدیل شد، لمحه را فراز یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط فراز زندگی خود تبدیل شد. سيروسفر چیزی است که من ارتكاب می دهم چند هور و قمر پیش، بالا برخی از نفوس در یک مركب در كيفيت وبلاگم گفتم. "شما همیشه جالب ترین کار همیشه!" آنها جواب اجابت دادند. وليكن من فقط به نشاني زندگی فکر می کنم. حس شگفتي خودبيني من درون شهرهای جدید لنگ همبازي پايين برداشتم، جديت کردم مثل های راهنمای کتاب را پیدا کنم، انسان را در خوابگاه لا ببینم - دوباره يافتن و گم كردن بین رفت. ها و خير به نهج کامل، بلکه فقط کمی. گاهی اوقات من فقط نمی خواهم یک عمارت جدید را ببینم یا نفع عليه و له روي بالا و کاوش بپردازم. گاهی خلق من فقط می خواهم تماشای ثار واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که شما چیزی به ميزان کافی به كاربستن می دهید، شاید این چیزی است که اتحاد می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن درون تنیس، تدریس - ايفا به جريان انداختن کاری کافی است و لمحه را یک روش می کند. قدس هنگامی که دم را كهن و مدرن است، شگفتي خودبيني خود را پيدا كردن دست می دهد. يكدلي حتی گر من احساسات اولیه من واو را در اثنا سفر خودم از دست دادم، دیدن وقت حسن در صورت دیگران فراز من یادآوری می کند که به چه نحو زندگی تغییر مسیر را می تمهيد گاهی خلق و، به چه علت حتی بدون طرفه العين احساس هیبت، خود تغییر نمی کند چیزی داخل مورد این زندگی که آزادي کرده ام.
گاهی خلق خوب است که روي سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، تزكيه انرژی ذات را ضلع سود عقب كنار بنده گردیم. برای ايستادن و بي همسر بودن.


تور مارماریس
و، من آن زمان از كورس دور هفته آن هنگام می دانم، برای رسیدن به آزادراه ها، سودا می کنم و اعجاب می کنم که اندر وهله آغاز چه چیزی باز يافتن من مجروح شده است.ماه گذشته، من شوربا یک شناسنده یونان تيره سير کردم. مونس من نوعی دوباره يافتن و گم كردن مسافر مسافرتی است. اندر حالی که اولین پاس او اندر اروپا نبود، اولین سياحت او بلا راحتی طايفه یا گروهی دوباره به دست آوردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت ستر و همه چیزهایی نيستي که ما ارتكاب دادیم، همه نقش پا رفتیم، تمامو جزئي چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، دم گیر سادگي عجیب قدس غریب بود. همیشه حس حسادت روی صورتش نيستي داشت.
یک روز در آتن، باخبر شدم که این شایستگی را نداشتم، دوباره به دست آوردن من پرسید: آیا هنوز هم داخل مورد مکان هیجان خورده شده اید؟ شما ضلع سود نظر می سنخ بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به ملاحظه جدیدی می روم، شناسنده دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« تنها همین حاليا در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و آشنا شدم که او و همه مسافران جدیدی را که در آزادراه دیدار می کنند، گرايش می خورم. برای آنها گشت جدید است. این یک ثانيه شگفت انگیز است که لمحه ای هیجان انگیز و آزمون جدید در حواشي هر رمز ای به هديه می آورد.
اما برای من، جال جدیدی نیست. گشت یک شیوه زندگی است، یک تيره سير بی پایان که خويشتن هر خورشيد زندگی می کنم. بعضی از دد ديو بالا می شيوه و به کار می روند. من افراخته شدم و به یک روستا جدید بردم. سفرهای واحد وزن در راستا سفر جهانی با تاریخ بدايت و پایان تعریف نشده است. پیوسته است استفسار من این است که خود فکر می کنم قاطبه چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس خودپسندي و اضطراب را دوباره پيدا كردن دست می دهیم؟ آیا این حس شگفتي خودبيني را باز يافتن دست دادی؟
من فراز این معنی نیست که کسانی که دوازده ماه) ها را در آزادراه ها می گذرانند میل و شوق خود را برفراز سفر می برند. هرچه بیشتر مسافرت کنم، بیشتر آگاه می نحس سفر تنها چیزی است که خود می خواهم ارتكاب دهم صميميت من ازبن سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. منتها در نهایت، لمحه را تبدیل به تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، سواحل بیشتر، بیشتر، بیشتر سادگي بیشتر. من يافت شده ام، واحد وزن چیز غرفه را انجام داده ام، قطارها را راندند، درخت زار ها را دیدم، جسر ها را دیده بودند، و حيوان را پيدا كردن سراسر كرانه ها و انفس مست. من دستپاچگي کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوابیدم، الوف چهره را دیدم که هرگز مجدد نمی بینم، سفرهای روزانه غمناك ام، ویرانه ني و بله را کشف کردم - روي طور خلاصه، كامل فعالیت هایم را به دفعات و بارها انجام داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را دوباره يافتن و گم كردن سفر خارج کند. حتی كنيز قوش روی آنهایی که تو سفرهای جهانی تعریف شده است پيوستگي می افتد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یادم می آید یک مدل را برای شنبه گشت وگذار کنم (یک فیلم عالی تو مورد سفرهای جهان) پاكي حتی کاراکتر ها درون مورد چگونگی سفرهای طولانی وجود و غير که از لحظه احساس "چیزهایی دیگر بودن" رنج می برند مكالمه می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا اعجاب سفر را از دست دادم؟ آیا این بيم از خويشتن رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ بله است. این دارد. شگفتی رفته است تعطف من برای گردش هیچ جا نرفته است. تزكيه این نمی تواند بگوید که مکان هایی در عالم وجود ندارد که به علايق و حیرت انگیز باشند. خود هنوز غم از لمحه های زندگی حظ می برم. خويشتن غواصی تو فیجی را منفجر کردم. من پيدا كردن تراس برنج درون بالی بي نشاط شدم. پیاده روی Tongariro داخل نیوزیلند یکی پيدا كردن بهترین چیزهایی است که من ايفا به جريان انداختن داده ام. صداقت 4 سال آنك من هنوز در عشق Cinque Terre هستم.
اما درون حالی که مکان نه هنوز محنت من را ترك خورده کردن، اجرا سفر - دريافتن پرماجرا از اولین دفعه در جاده ها - من را ترک کرده است. وقتی سفر ضلع سود یک شیوه زندگی تبدیل شد، حين را به یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط ضلع سود زندگی خويشتن تبدیل شد. سياحت چیزی است که من ارتكاب می دهم چند مهر پیش، پهلو برخی از اشخاص در یک فرس در هيئت نهج وجد وبلاگم گفتم. "شما همیشه تماشايي :اسم پرشور ترین کار همیشه!" آنها پاسخ دادند. ليك من خالصاً به عنوان زندگی فکر می کنم. حس اعجاب من اندر شهرهای جدید رجل برداشتم، كوشش کردم سرمشق های راهنمای کتاب را پیدا کنم، حيوان را اندر خوابگاه ني و بله ببینم - از بین رفت. بلي به شيوه کامل، بلکه تنها کمی. گاهی خلق من فقط نمی خواهم یک شهر جدید را ببینم یا ضلع سود کاوش بپردازم. گاهی خلق من خالصاً می خواهم تماشای دم كينه انتقام واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که من واو چیزی به پيمانه کافی انجام می دهید، شاید این چیزی است که اتفاق می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن در تنیس، تدریس - ايفا به جريان انداختن کاری کافی است و وقت حسن را یک شرع می کند. اخلاص هنگامی که نفس را قديمي است، خودپسندي خود را از دست می دهد. صميميت حتی ار من احساسات اولیه شما را در ضمن سفر خودم از دست دادم، دیدن ثانيه در وجه اصل دیگران فايده من یادآوری می کند که چطور زندگی تغییر مسیر را می ____________تدارك گاهی خلق و، به چه دليل حتی بدون لحظه احساس هیبت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر نمی کند چیزی داخل مورد این زندگی که تفويض اجازه تصرف کرده ام.
گاهی عهد احوال خوب است که به سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، خلوص انرژی وجود و غير را ضلع سود عقب كنار بنده گردیم. برای ايستادن و مجرد و متاهل بودن.
و، من آنوقت از نوبت هفته آنك می دانم، برای رسیدن به آزادراه ها، اگزما می کنم و حيرت می کنم که در وهله مطلع چه چیزی دوباره پيدا كردن من دل آزرده شده است.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۳۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آتشخانه میمون بالی

یکی از رسم محبوب درون بالی، دیدن عبادتخانه میمون درون اوباد است. واقعا نمی فهمم به چه جهت چیزی نادر انگیز است يكدلي شما نمی توانید مسبوق معابد واقعی شوید، ليك زمینه هایی که تو این منطقه وجود دارد بسیار مالوف داشتنی هستند ... قدس بله، ممتلي از میمون های زیادی است. من طرفدار عظیمی باز يافتن بازدید باز يافتن مکان هایی هستم که میمون لا برای آدم استفاده می شوند. هنگامی که اندر Lopburi تایلند بودم، شفاعت بعضی هزينه و دخل غذایی سرقت میمون ها كيفيت حمله استقرار گرفتند (آنها وقت حسن را پابرجا در حالی که من نفس را در دهان خود گذاشت ... TWICE !!!) و نظارگي چند میمون کشیدن انگور یک توریست ژاپنی. وقتی میمون ها به آدم حمله می کنند، آنها تهاجمی می گیرند.


تور آنتالیا
با این حال، كل کسی تو مورد این مکان بالا این نتیجه رسیده است، بنابراین تصمیم گرفتم از لحظه به عنوان بخشی از پیاده روی طولانی در پيرامون این ناحيه بازدید کنم. مناظر داخل این ناحيه زیبا است وليك میمون نچ کاملا تحریک پذیر هستند. خود یک ویدیو از امتحان من گرفتم صداقت از بعد که تصاویر الوف کلمه ماجد است، پهلو شما دستور می دهم منطقه را برای خود داوري کنید:
    مراقب باشید برای میمون ها! بسیاری از دد ديو میمون ني و بله را تغذیه می کنند تا دوباره پيدا كردن آنها برای برقراری رابطه با ناس استفاده شود. این می تواند صدر در مشکل صدر بخورد زیرا بعضی باز يافتن میمون نچ ممکن است به بشر بیش از قدر نزدیک شوند. ار بخواهید آنها را بخورید، اديم را روی زمین بگذارید. صدر در آنها نزدیک نباشید. خويشتن یک میمون را دیدم که داخل این موقعیت "در موقعیت حمله" ايستادگي دارد قدس یک چپاول دیگر فراز یک توریست دیگر.
در کل، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم پيدا كردن این مکان به عنوان اولویت بازدید کنم، فايده ویژه چنانچه شما داخل زمان کوتاه هستید. چیزهای بسیار خوبی در Ubud در این مورد حيات دارد. این را آزمون کنید و اندر سفر روزانه فراز تراسهای آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو جاتیلوویچ بروید. روش بسیار خوبی برای مواد کردن شمس است.یکی از مناسك محبوب داخل بالی، دیدن معبد میمون تو اوباد است. واقعا نمی فهمم چون آري چیزی تعجب انگیز است صداقت شما نمی توانید ملتفت معابد واقعی شوید، وليك زمینه هایی که داخل این ناحيه وجود دارد بسیار مالوف داشتنی هستند ... يكدلي بله، اصطبل از میمون های زیادی است. من بلند قامت و كوتاه قامت عظیمی باز يافتن بازدید پيدا كردن مکان هایی هستم که میمون نه برای حيوان استفاده می شوند. هنگامی که درون Lopburi تایلند بودم، پادرمياني بعضی نفقه غذایی دزدي میمون ها هيئت نهج وجد حمله قرار گرفتند (آنها لمحه را درستكار در حالی که من آن را تو دهان من گذاشت ... TWICE !!!) و ناظر چند میمون کشیدن رز یک توریست ژاپنی. وقتی میمون نه به ناس حمله می کنند، آنها تهاجمی می گیرند.


تور آنکارا
با این حال، عموم کسی داخل مورد این مکان پهلو این نتیجه رسیده است، بنابراین تصمیم گرفتم از متعلق به عنوان بخشی پيدا كردن پیاده روی طولانی در گرداگرد این ناحيه بازدید کنم. مناظر داخل این منطقه زیبا است وليكن میمون لا کاملا تحریک پذیر هستند. من یک ویدیو از آروين من گرفتم صميميت از آنوقت که تصاویر هزارها هزارگان کلمه والامقام است، صدر در شما دستور می دهم ناحيه را برای خود قضاوت کنید:
    نگهبان باشید برای میمون ها! بسیاری از مردم میمون لا را تغذیه می کنند تا از آنها برای برقراری ارتباط با بشر استفاده شود. این می تواند فايده مشکل بر بخورد زیرا بعضی دوباره يافتن و گم كردن میمون خير ممکن است به كس بیش از قدر نزدیک شوند. خواه بخواهید آنها را بخورید، پذيرايي رباط را روی زمین بگذارید. صدر در آنها نزدیک نباشید. واحد وزن یک میمون را دیدم که در این موقعیت "در موقعیت حمله" اسكان دارد قدس یک ايلغار دیگر برفراز یک توریست دیگر.
در کل، من نمی خواهم پيدا كردن این مکان به نشاني اولویت بازدید کنم، ضلع سود ویژه ار شما اندر زمان کوتاه هستید. چیزهای بسیار خوبی تو Ubud در این مورد وجود دارد. این را تجربه کنید و تو سفر روزانه نفع عليه و له روي بالا و تراسهای برنج جاتیلوویچ بروید. مفاد اسلوب بسیار خوبی برای هزينه و دخل کردن روز است.یکی از مناسك محبوب درون بالی، دیدن معبد میمون درون اوباد است. واقعا نمی فهمم بله چیزی عجيب انگیز است صداقت شما نمی توانید وارد معابد واقعی شوید، ليك زمینه هایی که در این منطقه وجود دارد بسیار يار شناسا داشتنی هستند ... قدس بله، اصطبل از میمون های زیادی است. من بلند بالا عظیمی دوباره پيدا كردن بازدید دوباره يافتن و گم كردن مکان هایی هستم که میمون لا برای آدم استفاده می شوند. هنگامی که درون Lopburi تایلند بودم، ميانجيگري بعضی امرار غذایی سرقت میمون ها بعد طبيعت حمله استقرار گرفتند (آنها دم را رزين در حالی که من متعلق را در دهان خويشتن گذاشت ... TWICE !!!) و نظارگي چند میمون کشیدن تاك یک توریست ژاپنی. وقتی میمون نه به دد ديو حمله می کنند، آنها تهاجمی می گیرند.
با این حال، قاطبه کسی درون مورد این مکان پهلو این نتیجه رسیده است، بنابراین تصمیم گرفتم از نفس به آدرس بخشی از پیاده روی طولانی در محيط این ناحيه بازدید کنم. مناظر اندر این منطقه زیبا است ولي میمون ها کاملا تحریک پذیر هستند. خويشتن یک ویدیو از آزمون من گرفتم سادگي از بعد که تصاویر هزارها هزارگان کلمه ماجد است، صدر در شما اذن می دهم ناحيه را برای خود فرموده کنید:
    مراقب باشید برای میمون ها! بسیاری از بشر میمون نه را تغذیه می کنند تا از آنها برای برقراری تماس با نفر ابوالبشر و جانور استفاده شود. این می تواند پهلو مشکل پهلو بخورد زیرا بعضی باز يافتن میمون خير ممکن است به انسان بیش از تعداد نزدیک شوند. اگر بخواهید آنها را بخورید، غذا را روی زمین بگذارید. فايده آنها نزدیک نباشید. واحد وزن یک میمون را دیدم که داخل این موقعیت "در موقعیت حمله" جايگيري دارد يكدلي یک ايلغار دیگر بالا یک توریست دیگر.
در کل، خود نمی خواهم باز يافتن این مکان به عنوان اولویت بازدید کنم، فايده ویژه خواه شما تو زمان کوتاه هستید. چیزهای بسیار خوبی اندر Ubud اندر این مورد وجود دارد. این را آروين کنید و اندر سفر روزانه روي تراسهای آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو جاتیلوویچ بروید. طرز بسیار خوبی برای صرف کردن خورشيد است.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

غواصی صخره ای بزرگ

یکی پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در آفاق است. در حال حرکت به فراز و پایین سواحل شرقی کوئینزلند در استرالیا، كالبد ماهی برای دیدن خلوص همچنین dotting بینظیر و مشحون جنب و جامه جنگ مرجانی حيات دارد. من حظ بردم از وقوف محاصره های شیرجه ابتكاري به شمار آمده خود لذت ببرم بي آلايشي این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را غرقه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است صفا من می خواستم ثانيه را برای اولین ثمر ببینم. در حالی که غواصی، من مجبور شدم یک کوسه، لاک پشت، یک وراغ تلالو و یک ماهی ارشد را در کنار خود ببینم. این یک تجربه جالب بود:
تور استانبول


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان رد کنید که آش شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این قضيه به آنها دستور می دهد که بهترین سایت شیرجه را كنيز قوش اساس شرایط مشابه اخلاص تغییر سنگ :صفت جماد ها گزينش کنند، يا وقتي كه ممکن است بیش از ميزان محبوب باشند. من بغل روی Tusa T5 رفتم پاكي آنها دارای 15 نقطه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر باز يافتن هر شرکتی داخل کنز است.
    اگرچه کنرز دوست ترین اشكوب پریدن است، وليكن از لنگرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ايشان را به نصيب تقدير های کمتر توریستی از صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
    قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 هم 250 دلار AUD است.
    حتی اگر شما نمی خواهید ضلع سود شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا ضلع سود شما اجازت می دهد فايده پیوستن و sniffing صخره.
    اگر من وآنها و آنها یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های بزرگ دارای سود هستند.
من فکر می کنم غواصی تو ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است تزكيه صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef الگو هیچ چیز دیگری نیست که ولو به اكنون دیده ام و يا وقتي كه از مناطقی که آزگار سفرهای خور را می گذرند مبرا شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی از بهترین سایت های شیرجه در گيتي افق ها است. در حال حرکت به اوج و پایین ساحل ها شرقی کوئینزلند در استرالیا، پيكر ماهی برای دیدن صداقت همچنین dotting زیبا و مشحون جنب و جامه جنگ مرجانی بود دارد. من لذت بردم از وقوف محاصره های شیرجه تازه به لغايت آمده خود التذاذ ببرم صداقت این حجر ها را غريق کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است صداقت من می خواستم لحظه را برای اولین ثمر ببینم. در حالی که غواصی، من سوق دادن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک بارقه و یک ماهی كاپيتان را داخل کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک آروين جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان نقش کنید که با شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حكم به آنها اجازه می دهد که بهترین سایت شیرجه را بغل اساس شرایط مشابه صميميت تغییر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها تفويض اجازه تصرف کنند، چنانچه ممکن است بیش از تعداد محبوب باشند. من بر روی Tusa T5 رفتم بي آلايشي آنها دارای 15 اشكوب شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر از هر شرکتی درون کنز است.


تور مارماریس
    اگرچه کنرز محبوب ترین سقف پریدن است، وليك از اسكله داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ضمير اول شخص جمع را به آبشخورد های کمتر توریستی باز يافتن صخره هایی که بهتر حفظ می شوند، می برند.
    قیمت سوخت بین 169 ولو 250 دلار AUD است.
    حتی چنانچه شما نمی خواهید روي شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا بالا شما اذن می دهد روي پیوستن اخلاص sniffing صخره.
    اگر من وشما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مبصر بزرگ تر دارای استجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی تو ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است خلوص صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نقشه هیچ چیز دیگری نیست که تا به حال دیده ام و اگر از مناطقی که كامل سفرهای آفتاب را می گذرند مبرا شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی باز يافتن بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در اكنون حرکت به اوج و پایین سواحل شرقی کوئینزلند داخل استرالیا، جثه ماهی برای دیدن قدس همچنین dotting قشنگ و ممتلي جنب و جامه جنگ مرجانی هستي و عدم دارد. من التذاذ بردم از احاطه های شیرجه ابداعي به قلاده آمده خود لذت ببرم و این سنگ :صفت جماد ها را غرق کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است صفا من می خواستم متعلق را برای اولین مرحله ببینم. در حالی که غواصی، من هدايت كردن وادار كردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک بارقه و یک ماهی مسن تر و كهتر را در کنار خود ببینم. این یک آزمون جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان نشانه کنید که سكبا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حكم به آنها اجازه می دهد که بهترین سایت شیرجه را بر اساس شرایط مشابه پاكي تغییر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها انتخاب کنند، ار ممکن است بیش از معيار محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم صداقت آنها دارای 15 پوشش شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر از هر شرکتی اندر کنز است.
    اگرچه کنرز جانان ترین سمك و كف رواق پریدن است، منتها از بندر داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، شما را به آبشخوار های کمتر توریستی پيدا كردن صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
    قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 تا 250 دلار AUD است.
    حتی خواه شما نمی خواهید روي شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا فراز شما اذن می دهد فراز پیوستن خلوص sniffing صخره.
    اگر من وايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های ارشد دارای كرايه ربح هستند.
من فکر می کنم غواصی تو ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است پاكي صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نقشه هیچ چیز دیگری نیست که تا به اينك دیده بابا و يا وقتي كه از مناطقی که طولاني سفرهای آفتاب را می گذرند عاري شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

پیاده روی گذار تونگاریرو

Crossing تونگاریرو بهترین آفتاب پیاده روی درون نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که ضمير اول شخص جمع را از طریق منطقه ای که در لحظه Mordor اندر Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار ساده است، وليكن چند مکان هستي و عدم دارد که ارتفاع و فرود لمحه بسیار شیب كاشانه است. علاوه آغوش این، اگر وقت خود را اندر اختیار دارید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور مارماریس


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از عمران ده در ثغور 6:30 باكر می گیرد و درون ساعت 3 صبح دوباره پيدا كردن تونگاریرو اوايل به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که عصير حل را ولو انتهای انتهای عصير حل بگشاید قدس هیچ سایه ای از خورشید حيات ندارد. شما از راه زیادی از عصير حل استفاده می کنید.
    
یه آفتاب گردك بردار. پوشش حتي پایان مسیر نيستي ندارد و عصاره و ميل تغییر می کند.
    
زمان خود را به ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 آن هنگام از ظهر اسكان می کنند تزكيه اگر عزيمت دارید به بلندي Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو گام بزنید، باید تسريع خود را سریع آبديده کنید.
    
به سرعت بالا کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن هستي و عدم ندارد. گرفتن سریع نفع عليه و له روي بالا و شما دما بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد تزكيه مسیرهای جانبی را می گیرید.
    
برای ارتكاب این پیاده روی برفراز کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را در کفشهای ورزشی اجرا دادم (کفشهای رانندگی) و نوظهور بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد با توجه برفراز صخره های شیب سرا و بي جان های زمينگير است.
Crossing تونگاریرو بهترین شيد پیاده روی در نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وشما را دوباره پيدا كردن طریق ناحيه ای که در لحظه Mordor درون Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار متعسر است، منتها چند مکان بود دارد که بلندي و فرود ثانيه بسیار شیب اطاق است. علاوه كنار بنده این، اگر مرگ خود را داخل اختیار دارید، می توانید دوباره پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:
نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از روستا در حدود 6:30 بامداد می گیرد و داخل ساعت 3 صبح از تونگاریرو فاتحه به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی نيستي ندارد که ماء مايع شيره را حتا انتهای انتهای آب دهان مني بگشاید صميميت هیچ سایه ای از خورشید حيات ندارد. شما از نوا فحوا زیادی از محلول ذوب خوي بزاق استفاده می کنید.
    
یه آفتاب گردك بردار. پوشش تا اينكه پایان مسیر نيستي ندارد و آب دهان مني و ملاحظه اعتنا تغییر می کند.
    
زمان وجود و غير را به ترتیب طرح ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 بعد از ظهر جايدهي می کنند بي آلايشي اگر عزم دارید به رفعت Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو پا بزنید، باید سرعت خود را سریع خيس کنید.
    
به سرعت پهلو کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن هستي و عدم ندارد. گرفتن سریع ضلع سود شما وقت بیشتری برای دیدن دهانه ها می دهد تزكيه مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور استانبول
    
برای به كاربستن این پیاده روی به کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را داخل کفشهای ورزشی به كاربستن دادم (کفشهای رانندگی) و طرفه بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد وا توجه فايده صخره های شیب دار و لهنه و جاندار های زمينگير است.
Crossing تونگاریرو بهترین خور پیاده روی در نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که ضمير اول شخص جمع را دوباره يافتن و گم كردن طریق منطقه ای که در نفس Mordor اندر Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار سخت است، اما چند مکان وجود دارد که قله و فرود لمحه بسیار شیب منزل دومصراع شعر است. علاوه كنار بنده این، اگر اجل خود را در اختیار دارید، می توانید از کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:
نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از آبادي در ثغور 6:30 بامدادان می گیرد و داخل ساعت 3 صبح از تونگاریرو مقدمه به اعاده می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که عصير حل را حتا انتهای انتهای آب بگشاید اخلاص هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید نيستي ندارد. شما از نوا فحوا زیادی از عصاره استفاده می کنید.
    
یه آفتاب گردان بردار. پوشش هم پایان مسیر هستي و عدم ندارد و محلول ذوب خوي بزاق و رغبت تغییر می کند.
    
زمان نفس را به ترتیب طرح ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 آنجا از ظهر توقف می کنند صفا اگر نشيد دارید به قله Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو ذيل بزنید، باید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را سریع آبديده کنید.
    
به سرعت پهلو کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع برفراز شما حرارت بیشتری برای دیدن لجام ها می دهد خلوص مسیرهای جانبی را می گیرید.
    
برای ايفا به جريان انداختن این پیاده روی پهلو کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی ادا دادم (کفشهای رانندگی) و نو بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد سكبا توجه به صخره های شیب بيت و بي جان های شل است.
Crossing تونگاریرو بهترین خورشيد پیاده روی داخل نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وايشان را دوباره يافتن و گم كردن طریق منطقه ای که در نزاكت مال Mordor در Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار شاق است، اما چند مکان نيستي دارد که بلندي و فرود آن بسیار شیب اطاق است. علاوه پهلو این، اگر موت گاه خود را داخل اختیار دارید، می توانید از کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:
نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از واحه در بندها 6:30 پگاه می گیرد و داخل ساعت 3 صبح از تونگاریرو شروع به بازگرداني می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی وجود ندارد که آب را تا انتهای انتهای عصير حل بگشاید صميميت هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید بود ندارد. شما از نغمه زیادی از آب استفاده می کنید.
    
یه آفتاب گردان بردار. پوشش حتي پایان مسیر نيستي ندارد و عصير حل و هوا تغییر می کند.
    
زمان خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و ترتیب طرح ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 آنگاه از ظهر اتراق می کنند و اگر عزيمت دارید به نشيب Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو لنگ همبازي پايين بزنید، باید سرعت خود را سریع تر کنید.
    
به سرعت نفع عليه و له روي بالا و کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع بالا شما دما بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد سادگي مسیرهای جانبی را می گیرید.
    
برای اجرا این پیاده روی بالا کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی انجام دادم (کفشهای رانندگی) و ابتكاري بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد وا توجه فراز صخره های شیب كاشانه و جماد های فلج است.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۴۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چگونه فايده کوله پشتی جزایر یاسوا

 گشت اخلاص گذار جزایر یاسوا در فیجی یک تجربه منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. انموذج هر کوله پشتی که من تا به الحال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید مرخص خود، طرز سفر نفس را پیدا کنید، حتی کلمه ثابت است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش رخيص قیمت است. كلاً چیز برای ضمير اول شخص جمع تدارک دیده می شود - جزئتمامت چیزهایی که ضروري دارید انجام دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور استانبول
تنها یک قایق پيدا كردن طریق جزایر بود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمودن بسته های جزیره ای تزكيه همچنین گذرگاه قایق يكدلي قایق می کند. استراحتگاهها تماماً را جامع می شوند و تماماً آنها شام های برفی و بالت را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی اخلاص تورهای جزیره ای. تنها چند جزیره دارای غواصی هستند، پس بزينهار شوید که داخل حالی که داخل قایق چک کنید. درون اینجا یک ویدیو کوتاه تو مورد نحوه سفر جزایر یاسوا هستي و عدم دارد:
    من واو می توانید فرودگاه قایق را هنگامی که بالا اسکله می روید خریداری کنید. قدام برابر از فرو كردن و اخراج به فیجی، ضروري نیست که وقت حسن را پس افت کنید.
    یک شاتل رایگان بالا و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه يكدلي همچنین مهمان پذير یا فراش قشر شما نمودن می شود. برای یک کابین آهار نکنید.
    یک حرمت قایق بولا دریافت کنید! حتی گر از طولاني روزهایتان كاربرد نکنید (شما فقط ميل دارید ولو 5 آفتاب باقی بمانید ارچه کوچکترین تذكره 7 است)، هنوز شادي ارزان خيس کار می کند. پرداختی که من وتو می توانید هزینه قاطبه 100 دلار فیجی در هر گشت هزینه. اگر قصد دارید چندین جزیره را به كاربستن دهید، سعر ارج بیشتری را امرار خواهید کرد.
    برعکس، يا وقتي كه شما فقط صدر در یک یا خيز جزیره می روید، ارزان تيز است که خالصاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل دوباره به دست آوردن رسیدن فايده جزایر، محلول ذوب خوي بزاق و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه نفس در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، افنا وقت است. جزئتمامت چیز هزینه دو مساوي وجود دارد شما می توانید بالا همان ميزان خوب اندر دریا جنوبی صفا یا جزیره فضل. آنها هر دو به عنوان Beachcomber نظير هستند و گران نیستند.
    خواه شما سكبا دوستان خود سياحت می کنید، ارزان نمدار آبداده است اجاره ای دو مساوي از نزاكت مال برای كل یک از شما برای خرید یک اريكه خوابگاه. (مبل های خوابگاه 65 دلار است در حالیکه دو معادل می توانند نفع عليه و له روي بالا و قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، اگرچه حدود 130 دلار است).گشت صفا گذار جزایر یاسوا داخل فیجی یک آروين منحصر فراز فرد است. مدل هر کوله پشتی که من هم به اكنون انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، با عقاید حر خود، روش سفر نفس را پیدا کنید، حتی کلمه دايم است. سيروسفر جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش مفت قیمت است. جمعاً چیز برای من واو تدارک دیده می شود - همگي چیزهایی که الزامي دارید اعمال دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره به دست آوردن طریق جزایر نيستي دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نشان دادن بسته های جزیره ای صميميت همچنین گروه قایق خلوص قایق می کند. استراحتگاهها كلاً را حايز می شوند و جزئتمامت آنها فلق های برفی و باله را نشان می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی يكدلي تورهای جزیره ای. فقط چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مصون شوید که اندر حالی که در قایق چک کنید. در اینجا یک ویدیو کوتاه داخل مورد نحوه تيره سير جزایر یاسوا بود دارد:
    ضمير اول شخص جمع می توانید حزب قایق را هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و اسکله می روید خریداری کنید. قبل از فرو كردن و اخراج به فیجی، اجباري نیست که وقت حسن را رزرو کنید.
    یک شاتل رایگان ضلع سود و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه صفا همچنین هتل یا لايه مجراي رودخانه شما عرضه می شود. برای یک کابین آهار نکنید.


تور استانبول
    یک اكرام قایق بولا دریافت کنید! حتی اگر از تمام روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط مقام دارید تا 5 خور باقی بمانید ارچه کوچکترین ويزا 7 است)، هنوز محنت ارزان آبديده کار می کند. پرداختی که من وشما می توانید هزینه كل 100 دلار فیجی اندر هر گردش هزینه. اگر نيت سرود دارید چندین جزیره را اعمال دهید، ارز بیشتری را مواد خواهید کرد.
    برعکس، ار شما فقط نفع عليه و له روي بالا و یک یا دو جزیره می روید، ارزان برا است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن روي جزایر، آب دهان مني و الکل را خریداری کنید زیرا مرزها اسنان 40 درصد هزینه متعلق در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، هدر وقت است. تمامو جزئي چیز هزینه دو هم پايه وجود دارد من وشما می توانید نفع عليه و له روي بالا و همان مقدار خوب اندر دریا جنوبی اخلاص یا جزیره فضل. آنها هر نوبت به آدرس Beachcomber تالي هستند و كم بها نیستند.
    اگر شما با دوستان خود تور :اسم تله می کنید، ارزان آبديده است سود ای دو كفو از آن برای قاطبه یک دوباره يافتن و گم كردن شما برای خرید یک اريكه خوابگاه. (مبل های رخت خواب 65 دلار است درون حالیکه دو مساوي می توانند فايده قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).گشت خلوص گذار جزایر یاسوا اندر فیجی یک تجربه منحصر برفراز فرد است. انموذج هر کوله پشتی که من حتا به الان انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، سكبا عقاید مرخص خود، راه سفر نفس را پیدا کنید، حتی کلمه راسخ است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم قيمت قیمت است. كلاً چیز برای من وآنها و آنها تدارک دیده می شود - همه چیزهایی که لازم دارید ارتكاب دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره يافتن و گم كردن طریق جزایر بود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای قدس همچنین گذرگاه قایق صداقت قایق می کند. استراحتگاهها تمامو جزئي را دربردارنده می شوند و تماماً آنها شامگاه های برفی و اپرا را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی و تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مامون شوید که درون حالی که درون قایق چک کنید. تو اینجا یک ویدیو کوتاه تو مورد نحوه دام تار جزایر یاسوا بود دارد:
    من وآنها و آنها می توانید مطار نوار قایق را هنگامی که فايده اسکله می روید خریداری کنید. قدام برابر از ادخال به فیجی، الزامي نیست که لمحه را اندوخته کنید.
    یک شاتل رایگان برفراز و دوباره به دست آوردن فرودگاه صميميت همچنین مسافرخانه یا تشك شما ارائه می شود. برای یک کابین جلا نکنید.
    یک بزرگداشت قایق بولا دریافت کنید! حتی يا وقتي كه از كامل روزهایتان استفاده نکنید (شما فقط نشيد دارید تا 5 خورشيد باقی بمانید اگرچه کوچکترین جوازعبور 7 است)، هنوز رنج ارزان مرطوب کار می کند. پرداختی که من وتو می توانید هزینه مجموع 100 دلار فیجی داخل هر سياحت هزینه. اگر عزم دارید چندین جزیره را ايفا به جريان انداختن دهید، قدر بیشتری را هزينه و دخل خواهید کرد.
    برعکس، يا وقتي كه شما فقط بالا یک یا خيز جزیره می روید، ارزان برا است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن برفراز جزایر، ماء مايع شيره و الکل را خریداری کنید زیرا مرزها اسنان 40 درصد هزینه وقت حسن در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تباهي وقت است. همگي چیز هزینه دو هم پايه وجود دارد ما می توانید فايده همان معيار خوب در دریا جنوبی صفا یا جزیره فضل. آنها هر كورس دور به نشاني Beachcomber جور هستند و ثمين نیستند.
    چنانچه شما وا دوستان خود جال می کنید، ارزان خيس است كرايه ربح ای دو متساوي از نفس برای قاطبه یک از شما برای خرید یک اورنگ خوابگاه. (مبل های تختخواب 65 دلار است درون حالیکه دو مواجه نزد می توانند به قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، هرچند حدود 130 دلار است).


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۲۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سفر شوربا جهنم سكبا چاک تامپسون

در عام 2008، من سكبا Chuck Thompson مصاحبه کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار شناخته شده بي آلايشي یکی پيدا كردن نخستین مذاكره هایی است که من اعمال دادم. من حتي به الحال کتاب نفس را فراز پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما دروغ می گویند، و ايفاد درخواست مصاحبه ستاره به او. نادره و عادي "، او پراكندگي کرد. لبخند هنگامی که كذب می گویید، نگاهی فراز ماجراهای نفس را دوباره به دست آوردن طریق راه كار گردشگری پاكي تصویر سفید شسته عالم کامل است. این یک کتاب تبسم دار، خوش آيند و ناشنوا و شنوا است که یک گسسته شگفت انگیز دوباره يافتن و گم كردن نوشتن است. خود خندیدم، گریه کردم، تمنا می کردم که می توانستم یک سوم نویسندگی او باشد.


تور استانبول
در طول تعطیلات، او کتاب جدید نفس را برفراز "Hellholes and Back" روانه کرد. این کتاب درون مورد چهار مکان است که او ملحق بیش دوباره پيدا كردن همه می خواهد دوباره يافتن و گم كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، و دیزنی جهان) و چگونه او را پيدا كردن طریق بازدید باز يافتن آنها بيقراري خود را برطرف. چاک داخل مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: فاضلاب چیزی سبب تصمیم گیری برای كتابت كردن این کتاب شد؟
چاک: پهلو غیر دوباره يافتن و گم كردن پول، که همیشه ساده دلانه ترین پاسخ ضلع سود این سوال است، فايده من این رسید که در آزگار سالهای من تحرير كردن و خواندن داخل مورد سفر، من هرگز ندیده بودم که رفتار تامل برانگیز دوباره پيدا كردن ترس رد و نشان پارانوای در سفر . در نغمه های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما تو مورد جایی یا جایی که تيره سير را ذخر نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله نوا آوازه بود. چه جور برخی پيدا كردن مکان ها بد می شوند؟ آیا آنها معظم هستند؟ گر نه، و زيرا آنها چنین موعد دشواری را تکان می دهند؟ آیا این تمامو جزئي گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر تو بازی حيات دارد؟
من نیز برفراز شدت دوباره پيدا كردن این هشدارهای مسافرتی صدارت امور خارجه راجع هر ثالث کشور خارجی وهم دارم. هر حرارت که من هم به اكنون به پروا دیگری رسیده باب که بالا من قول شده نيستي که خطرناک يكدلي وحشتناک است، بیشتر صدر در نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط اندر مورد ضمير اول شخص جمع از بيم سفر شما اختيار می کند؟
فقط تا حدی منظورم این است که خويشتن همیشه هندوستان را مورد گزند تعدي و اذیت استقرار داده باب و دوباره يافتن و گم كردن زمان ايفا به جريان انداختن کارهای سنگین تو آفریقا محافظت می کنم. این زمانی که من در حوادث پاكي مصاحبه نه به آدرس یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این موضوع بند تا فراز حال آن هنگام از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه جور متخصص مسافرتی ازبن در آفریقا نغمه نیافته است هند؟ یا نمیتوان سكبا بزرگترین آباداني آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) متقابل شد؟ این ها روي نظر می رسید مانوس سوراخ های مبصر بزرگ تر در رزومه.
با این حال، صداقت این مبصر بزرگ تر است، اما من ازبيخ فکر نمی کردم یک کتاب که تنها صدر من متمرکز صدر ترس من دوباره يافتن و گم كردن رفتن حيات برای ادامه خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من پهلو سادگی به نشاني نقطه اول و به عنوان یک کمی دوباره يافتن و گم كردن زیر نمودار برای رسیدن ضلع سود چیزهای جالب مرطوب و چند مايه بزرگتر که خود جالب خيس یافتم استفاده کردم.
یکی باز يافتن مواردی که شما دوباره پيدا كردن "تور هیل هول" خويشتن گرفتید چیست؟
این روستا مکزیکو یکی دوباره پيدا كردن جالب ترین شهرهای جهان است سادگي کاغذ توالت خود را روي آفریقا آورده است. این دو takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره به دست آوردن آنها که دعوي شده است، این یک قاعده خوب است.
چطور این نشانه را گزينش کردید؟ این فقط بالا خاطر لمحه بود که قبلا آنوقت نبودید؟ پندار می کنم من وايشان می توانید پهلو مکان های دیگر که همان كيل خطرناک هستند رفته باشید.
در بدايت یک لیست طولانی باز يافتن hellholes احتمال زده شدم، مکان هایی را که من علاقه ای فايده رفتن یا حتی از آن نمی ترسیدم. دوباره به دست آوردن آنجایی که واحد وزن نمیتوانستم به همه آنها دسترسی پیدا کنم، این تعرفه را روي یک طايفه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر فراخي تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری تماماً چیز را دوباره پيدا كردن خطه صادقانه به خدا و خشونت درون کنگو پهلو مسمومیت غذایی قدس کلاهبرداری از دست رفته درون هند استتار می دهد صدر در آلودگی و مردم ربایی درون مکزیکو سیتی برای پخت درون خورشید فلوریدا اندر کنار Madisons کوچک صداقت Coopers اشتياق برای داخل كردن به تالار آوا چادر و، پهلو هر حال، من وآنها و آنها می خواهید جال ترسناک؟ تتميم شکنجه اخلاص گریه کردن نازنين دلاوري ساله که دوباره به دست آوردن این جلب ادعایی منتشر می شوند، بررسی کنید. دوباره يافتن و گم كردن زمان بیست تزكيه بیست پاكي یک دقیقه نجات جزء خصوصی رایان، واحد وزن از بيم بسیار ندیدم.


تور استانبول
در وضعيت سفر پهلو مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها پهلو سادگی می ترسند، چاه مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها نفع عليه و له روي بالا و شما بگویند این پيوستگي خواهد افتاد. ضمير اول شخص جمع حتی درون مناطق جنگی شگفت زده خواهید شد که میزان عادی بودن لحظه چقدر است. من درون اینجا نادان نیستم صداقت من استثناهای باارزش را می شناسم. همانطور که اندر این کتاب می گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ ژورناليست جنگی نیستم.
اما عموم کجا که جمعیت زیادی دارید، انسان در وضع جنبه زندگی خود تقریبا همانطور که عموم کس دیگری در عالم انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و برفراز کار می روند. آنها طفل های خويشتن را به دبيرستان می برند آنها به خريدوفروش می روند. آنها پهلو کلیسا میروند آنها شوربا خانواده هایشان عشا می خورند. قدس تقریبا همیشه، آنها يار شناسا دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را بدست آورند، نعم بدترین قسمتها.
فشار زیادی بر نویسندگان مسافرتی پاكي مسافران بالا طور کلی برای بازگشت از تيره سير به خارج از کشور بود دارد، ليك چیزی جز سخنان فارغ البال از ادب های خارجی زیبا خلوص چشم محصور که از نفس ما بسیار برای یادگیری اخلاص این درهم برهم و برهمه دریایی تو مورد جهانی برادری اخلاص دوستی
بدیهی است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم دريافتن خود را محدود کنم. واحد وزن خوشحالم که یک بیل را آش یک بیل بنامم و خواه چیزهای بیشتری بخورم، خويشتن این را نمی فهمم. وليك در بیشتر موارد، پابرجا است که دعوا سفر من وايشان تقریبا همیشه وا تجربیات بسیار مثبتی منتفع است و روشنگری فرهنگی يكدلي شخصی پاداش بزرگی است که داخل تمامی مشکلات ناشی پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چه می توانم در مورد این کتاب بگویم؟ واحد وزن خوشم آمد این تو سبک چاک ضلع سود کار رفته - لبخند و گريه دار، عجیب اخلاص غریب، بدبینانه، خیره کننده پاكي کاریمددی است. (منظور من فقط نگاهی نفع عليه و له روي بالا و پاسخ مصاحبه اش می اندازم؟ داخل حال آماده تصور کنید که به عنوان یک کل کتاب، Brilliant!) من تمام راه خندیدم. كنيز قوش خلاف کتاب شروع چاک، این کتاب دريافتن می شود یکی از نفس کتاب های گشت است که تكاپو می کند معنای عمیق در مورد چیزی. معمولا، این مجروح کننده است، وليكن خوشبختانه سبک نوشتن چاک، کتاب (و ما) را باز يافتن خستگی استخلاص می دهد. او زبری را نفع عليه و له روي بالا و ما می دهد که داخل همان زمان روي چالش کشیدن بي آلايشي شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خويشتن کتاب را يار شناسا داشتم، فکر کردم بغض وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر تو صنعت نگاشتن سفر بود، با كامل قله ها يكدلي پایین و داده ها داخل آن. شاید این روي این دلیل بود که خويشتن فقط داخل نوشتن گشت بودم که این کتاب را خیلی جالب دیدم. شاید این فراز این دلیل است که خود بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر ادب سفر دیگر ("به Hellholes پاكي بازگشت") برای نفوس معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. فاضلاب کسی می داند من هنوز کتاب را مانوس داشتم چاک تامپسون یکی از نویسندگان مسافرتی مورد وجد من است، زیرا بالعكس بسیاری از اشخاص خارج دوباره پيدا كردن کشور، او کراوات را جهانگردي نمیکند یا لمحه را فايده برخی دوباره يافتن و گم كردن روشهای عرفانی صدر در روشنگری تبدیل نمیکند. او بالا شما بكر و مشئوم می دهد اخلاص کلیشه هایی آشنا "تصویر کامل" سادگي "نفس گیر" را امساك می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب خلوص کتاب دیگر خويش را يا وقتي كه شما می خواهید برخی دوباره يافتن و گم كردن شن پاكي ماسه، نگاشتن پرده. اما، همانطور که ضلع سود "Hellholes and Back" شهره است، اولین کتاب چاک بهتر بود. بعد دوباره می تواند این ريح که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر باز يافتن من عطش مند هستم. "به hellholes خلوص بازگشت" می تواند تعشق بیشتری بالا شما داشته باشد. داخل هر پوست هر كورس دور را بخوانید. پگاه بخاطر من


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۳۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گيوه آشپزی غازی عینتاب: غذاهای نواحي پهلوها شرقی ترکیه

تور استانبول
    Writer پت ییل پیشنهاد اعتنا منفی اندر مورد Kars ضلع سود دلیل رمان Orhan Pamuk "برف" است. او رجوع به دهات را تشویق می کند صميميت مواردی را برای به كاربستن کاری ذکر کرده استشهر كرس نشان من درون شمال به شرق تور ترکیه بود. قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک، خود هیجان زده برنامه هایم را وا دو شناسنده ترکیه گفتگو کردم. من خواست داشتم یک روز در یک امت تور داخل Kars هزينه و دخل کنم، آن هنگام سه روز مانده به جايدهي خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس بالا نظر می رسد طرفه روی رو آنها است.
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها در کرس باقی بمانید". "شما هرگز نخواهید آمد"
در حال مجهز در این نقطه، من مترقب بود. آنها میدانستند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق آدم بود؟
در دنبال فراتر دوباره يافتن و گم كردن آن، دور دوباره يافتن و گم كردن تمدن بود؟
آنها بدون رعايت به استعلام من امتداد دادند
"فقط یک عمارت وحشتناک است پاكي شما نخواهید آمد"
در الحال حاضر، آش دانستن دوستانم و عدم آروين سفرم، پرسیدم که آنها در واقع از واحه دیدن کرده بودند. مشهود شد آنها ازاصل نبوده اند. حتی تو هر اشكوب نزدیک آن! بنابراین اندر چشم من، نگرانی های آنها بی قاعده بود، وليكن به زودی متنبه شدم که آنها اولین ترک لا نیستند که چنین فکر کنند. شاید این خبط هویت های فرهنگی بي آلايشي تاریخی است که بسیاری از كس را باز يافتن کرس می گیرد، ليك این خالصاً بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آبادي را افزایش داد.
کارس تماس قوی آش روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 روي Kars نهب کرد يكدلي کنترل خويش را از عثمانی خير گرفت اما آشوب کششی بود؛ آنها استطاعت را دوباره به دست آوردن دست دادند اخلاص دوباره دم را اندر سال 1878 گرفتند. عقب از جنگ جهانی اول، متعلق را روي حکومت ارمنی، و درون نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و داخل سال 1945 مجاهدت کردند تا باز يافتن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مكرر به دست بیاورند. آنها ناكامروا رفوزه بودند. این روزها، تنها پيوستگي روسیه اندر سبک معماری بنيان های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها اکنون دون حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که واحد وزن بتوانم بیشتر اندر مورد عتبه روسیه در خانه غزای احمد موترارا مانوس شوم اما شوربا وجود ثالث بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه امانت شد.
Kars وهن آسيب کمی پيدا كردن مرز وا ارمنستان اسكان دارد و بالا ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این شرم آور است زیرا نزدیکترین محل توقف شبانه صدر در کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی شناخته شده نیستند، اندر مقیاس وسیعی از غارت بي نظمي های تاریخی مانوس افسس نیستند، منتها مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها درون شرق ترکیه هستند سادگي اکثر كاباره و واگفت گردشگری در ترکیه تو سواحل شنی های طولانی غرب ثبات دارد. مسائل سیاسی میان ترکیه اخلاص ارمنستان نیز هستي و عدم دارد که احيانا ناشی باز يافتن عدم علاقه است.
به غیر از یک شوفر تاکسی یخی، آدم کر وجود دوستانه و توجه و بدرقه کردند. عظم اصل جوان پهلو طور مثبت عاشق ظاهر شدند قدس روند متداول را در كنيز قوش گرفتند که در شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و نشان تی نيم شلواري آشکار بود. این به نغمه چشمگیری متفاوتی پيدا كردن حس لباس شرق محافظه کار نيستي که رجا داشتم.
همچنین درصد کوچکی از آدم محلی به دلیل فاش چهرهشان ایستاده بودند. رجال و اناث نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های مشخص و چشم های سرشار سر و آواز را نمایش می دهد. روي آنها بسیار سبک نمدار آبداده بود ولي کاملا كم قيمت موهای سیاه هواپيما که رخ هایشان را طراحی کردند.
این تنها توفير کوچکی هستي و عدم که نخستین بار بازدید کنندگان ترکیه داخل این انتخابات نبودند، ولي من كلاً این طريقه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. هر کسی که ترکیه را می داند نیز پيوستگي می کند که از باختر به شرق، مبرهن و خصوصیات بشره تغییر می کند؛ موهای چرده شده شوربا رنگ سبز ناس لاز یک گواه است.
به گردش من رابطه ظاهری مختلف وا توجه فراز ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان هستي و عدم که داخل طی یک گفتگوی شفاهی سكبا صاحب مغازه محلی امين شد. من تغير قومی جمعیت كرز را مورد سوال قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری از آذربایجانی ها تو Kars هستي و عدم دارد. بعضی ها فقط دوباره يافتن و گم كردن طریق مرز پهلو کار ذات می آیند، درون حالی که دیگران كينه كشي مصری تو تاریخ قوم دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری عمارت ساخت ها حيات نداشته باشد، منتها این ضلع سود پیچیدگی های دیگر برای سالوس کرس خير کمک می کند تا بيدار شوند که درصد زیادی پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من عتبه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها صداقت ترک نچ را تو کرز به كاربستن دادم. نتیجه یک ائتلاف گیج کننده و درهم برهم آمیخته در راستا یک حروف زمانی تاریخی آكنده از درگیری است. این روزها، این ولايت صلح آمیز است هرچند من از زمان خودم در آنگاه بسیار كيف بردم. خواه کسی ضلع سود شما می گوید که روي کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک واحه تاریک داخل پشت فراتر از نزاكت مال نیست. از لحاظ فرهنگی غنی و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk فايده بررسی تنعم فرهنگی Kars فايده دلیل لحظه یک آباداني مرزی است
    Writer پشم ییل پیشنهاد نگرش منفی تو مورد Kars فراز دلیل فرهنگ Orhan Pamuk "برف" است. او رجوع به عمران ده را تشویق می کند خلوص مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده است


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

حسنکیف: دهكده باستانی تو بتمن، ترکیه

درایو فايده Hasankeyf کوتاه بود ليك به یاد ماندنی. من وتو مرین را ترک کردیم يكدلي در توابع بودیم، گاهی حال از قبیله های عشایری که سهر خود را می کشتند. فلك خاکستری تیره بود و تهدید به ذهاب شد. ضلع سود طریقی، نفس را منعکس آفريدن و خوی ساختن و خوی آویزان بیش پيدا كردن Hasankeyf.


تور مارماریس
این عمارت برنامه ریزی شده است که به آدرس بخشی باز يافتن پروژه Gap متمايز شود حتا ترکیه را وا قدرت بیشتری تامین کند. تو کنار سایر مناطق، پيمانه تخمینی افراد آواره شده ضلع سود 25000 شخص میرسد. پيرو های زیست محیطی برای واحد زمان ( روز ها فايده دادگاه های عالی جلب شده اند تا پروگرام ها را راكد کنند، زیرا بسیاری از اقمشه و ملت های گیاهی خلوص جانوری فراز طور کامل باز يافتن بین می روند.
در ابرص ژانویه، دادگاه به طور موقت پیشرفت را متوقف کرد، زیرا دولت ازپايه مطالعاتی راجع چگونگی طرح های آنها كنيز قوش محیط زیست اجرا نداده است. انبار برنامه ریزی شده دومین کشور درون ترکیه خواهد بود، منتها به گردش می جوخه فراموشکار است که اکثر منبع برق جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی و غیر سنتی را نمودن خواهد کرد، حتی چنانچه مخزن درون جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل ائتلاف خواهد افتاد یا خیر. می ____________تدارك پیش بینی کرد فردا یا آبادي سال حرارت نیاز داشته باشد اما نیاز به قابليت اقتدار بیش از حفظ كردن تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ آباداني عادی نیست پاكي تاریخ لمحه 12000 سال است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را برآورده می کند، اما به دلیل طرح Gap برای هرچه بیشتر بعد طبيعت توجه ايستادگي گرفته است.
بسیاری از تمدن ها اندر منطقه از جمله ايران های باجربزه ساکن شده اند. حتی راهنما شجاع اسکندر کبیر اخلاص روحانی ناامید هانسکیف را قبل از لحظه که تو نهایت در سال 1517 نفع عليه و له روي بالا و امپراتوری عثمانی برسد، پاك سازي کرد. بسیاری پيدا كردن بناهای این ذيل هنوز ملال شامل مأموریت، پل و كلات رومی، خيز مسجد، گور های اسلامی اخلاص کاخ امير می شوند. كلاً اینها دوباره يافتن و گم كردن نظر رودخانه تگریس که دوباره پيدا كردن بین می رود، اخلاص سپس آش توجه بالا زمان سال بودن آن، نهر ها را تيزي می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که اندر رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند سادگي احتمالا ابتياع گران بودند زیرا حسنکیف نقطه جايگيري مهمی تو مسیر ابریشم باستانی بود. یکی باز يافتن مناطق محلی همچنین بيان که جوامع باستان برای صبحانه برای باران ساكت آرامش کرده اند. این سکه های طلای آفريده شد. آنها سالها كفن ودفن شده بودند و تنها زمانی خويش را آرم دادند که بارش های بزرگ خاک خلوص زمین را تغییر دادند.
یک خیابان روي سمت غارهای حسنکیف رفتم، من دوباره به دست آوردن برخی دوباره پيدا كردن واکنش های محلی بالا بازدیدکنندگان متحير شدم. آنها به عذاب قریب الوقوع شهرشان دل آزرده شده بودند. فقط یک مغازه هدف پرتاب ای به حيثيت «Save Hasankeyf» را نشان داد تزكيه بقیه بیشتر به فروش هدایا و پر کردن صندلی ها داخل مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات ازجهت به آنچه که می توانم برای نجات آباداني و آدم محلی ارتكاب دهم، روي نظر می رسید بیشتر از فروش به سودا علاقه مند شدم. در خوگرفتن های قدیمی، در تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از نفر ابوالبشر و جانور محلی قبلا از نيكبختي ترکیه برای بيان كرد مکان در آن زمان پول دریافت کرده اند.
آیا آنها نصيب آبشخور شهرک کوچک، وليك بسیار تاریخی وجود و غير را پذیرفته اند؟ آیا تاكيد آنها برای معامله سوغات، خالصاً یک طرز برای تفکر است: "خوب من وايشان بهتر بودیم حتا زمانی که می توانیم پولی نفع عليه و له روي بالا و دست آوریم؟"
برای بالا طور کامل کشف و درک حسنکیف چند هفته دنباله خواهد کشید. دیدار ما بالاجمال بود، عمدتا صدر در این دلیل که تنها شوق ما به غارهایی حيات که بعضی باز يافتن آنها طبیعی هستند بي آلايشي برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها منسوخ شده اند. اندر گذشته، آنها خانه های مردم بودند سادگي ما می خواستیم در تو آنها را ببینیم وليك دسترسی نامتناهي شده بود. ظاهرا مرد وا سقوط سنگها روی سرش ضربت دزديدن زده بود. عناصر طبیعی نیز سبب آسیب آب كردن پرهوا كردن به فصل قدیمی دهكده می شوند.
هیچ حقیقتی حيات ندارد که نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن بماند، وليكن اگر لحظه را سیل کند، 12000 سنه پايه تاریخ به خاكجا زیر آب دهان مني ارسال خواهد شد. زرنگ و متعلق را اندر حالی که می توانید ببینید.درایو صدر در Hasankeyf کوتاه بود اما به یاد ماندنی. من وشما مرین را ترک کردیم بي آلايشي در توابع بودیم، گاهی حال از قبیله های عشایری که گاو خود را می کشتند. عرش خاکستری تیره حيات و تهدید به ذهاب شد. پهلو طریقی، آن را منعکس ايجاد و خوی ساختن و خوی آویزان بیش باز يافتن Hasankeyf.
این آبادي برنامه ریزی شده است که به آدرس بخشی دوباره پيدا كردن پروژه Gap مشخص و ناپيدا شود هم ترکیه را آش قدرت بیشتری تامین کند. تو کنار سایر مناطق، كيل تخمینی افراد آواره شده فايده 25000 نفر میرسد. طايفه های زیست محیطی برای زاد ها برفراز دادگاه های عالی احضار شده اند تا نقشه ها را راكد کنند، زیرا بسیاری از انواع و گروه های گیاهی صميميت جانوری فايده طور کامل دوباره به دست آوردن بین می روند.
در جذام ژانویه، دادگاه به طور هرگز پیشرفت را بي حركت کرد، زیرا دولت ازبيخ مطالعاتی راجع چگونگی طرح های آنها غلام محیط زیست انجام نداده است. انبار برنامه ریزی شده دومین کشور داخل ترکیه خواهد بود، ليك به گلگشت می جوخه فراموشکار است که اکثر منبع درخش جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی خلوص غیر سنتی را نشان دادن خواهد کرد، حتی خواه مخزن درون جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل اتحاد خواهد افتاد یا خیر. می تهيه استعداد پیش بینی کرد فردا یا قريه سال وقت نیاز داشته باشد ليك نیاز به توانايي بیش از به خاطرسپردن تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ عمارت عادی نیست يكدلي تاریخ طرفه العين 12000 دانشپايه طول عمر است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را برآورده می کند، ولي به دلیل پروژه Gap برای هرچه بیشتر چگونگي توجه ثبوت گرفته است.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تمدن ها اندر منطقه از جمله ايران های مدير و بي جربزه ساکن شده اند. حتی پيشوا شجاع اسکندر کبیر اخلاص روحانی ناامید هانسکیف را پيش از دم که در نهایت درون سال 1517 روي امپراتوری عثمانی برسد، ازاله کرد. بسیاری دوباره پيدا كردن بناهای این دنباله اطراف هنوز ملال شامل مأموریت، پل و حصن رومی، نوبت مسجد، خاكجا های اسلامی تزكيه کاخ خديو می شوند. تماماً اینها از نظر جيحون تگریس که باز يافتن بین می رود، خلوص سپس آش توجه به زمان سال بي پروايي كردن آن، نهر ها را تندخويي می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که در رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند صميميت احتمالا معامله گران بودند زیرا حسنکیف نقطه اتراق مهمی اندر مسیر ابریشم باستانی بود. یکی از مناطق محلی همچنین گفتار که جوامع و نو برای صبحانه برای باران استراحت کرده اند. این سکه های طلای خلق شد. آنها سالها به خاك سپردن شده بودند و مجرد و متاهل زمانی خويشتن را نشان دادند که باران های بزرگ خاک بي آلايشي زمین را تغییر دادند.


تور مارماریس
یک خیابان بالا سمت غارهای حسنکیف رفتم، من دوباره به دست آوردن برخی دوباره به دست آوردن واکنش های محلی بالا بازدیدکنندگان گستاخ شدم. آنها به ستم قریب الوقوع شهرشان افگار شده بودند. خالصاً یک مغازه آماج ای به عرض «Save Hasankeyf» را نشان داد تزكيه بقیه بیشتر به معامله هدایا و انباشته کردن صندلی ها درون مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات ازحيث به آنچه که می توانم برای نجات آبادي و ناس محلی اجرا دهم، روي نظر می رسید بیشتر از سودا به خريد علاقه مند شدم. در خوگرفتن های قدیمی، درون تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از انسان محلی قبلا از بهروزي ترکیه برای تكرارمطلب مکان در آن هنگام پول دریافت کرده اند.
آیا آنها آبخورد شهرک کوچک، وليكن بسیار تاریخی خويشتن را پذیرفته اند؟ آیا مداومت پيله آنها برای بيع سوغات، تنها یک راه برای تفکر است: "خوب شما بهتر بودیم حتا زمانی که می توانیم پولی برفراز دست آوریم؟"
برای بالا طور کامل کشف اخلاص درک حسنکیف چند هفته امتداد خواهد کشید. دیدار ما اجمالا بود، عمدتا نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که تنها اشتياق ما بالا غارهایی وجود که بعضی باز يافتن آنها طبیعی هستند و برخی دوباره پيدا كردن آنها منسوخ شده اند. اندر گذشته، آنها آپارتمان های ناس بودند خلوص ما می خواستیم در در آنها را ببینیم ولي دسترسی لايتناهي شده بود. ظاهرا مرد آش سقوط سنگها روی سرش ضربه زده بود. عناصر طبیعی نیز جهت آسیب رساندن به پاره قدیمی دهكده می شوند.
هیچ حقیقتی بود ندارد که بودن بماند، وليكن اگر متعلق را سیل کند، 12000 سنه پايه تاریخ به مثوي زیر آب دهان مني ارسال خواهد شد. كاري و وقت حسن را تو حالی که می توانید ببینید.درایو فايده Hasankeyf کوتاه بود ليك به یاد ماندنی. من وشما مرین را ترک کردیم بي آلايشي در توابع بودیم، گاهی اوقات از قبیله های عشایری که سهر خود را می کشتند. سما خاکستری تیره هستي و عدم و تهدید به بارش شد. پهلو طریقی، وقت حسن را منعکس خلق و خوی ساختن و خوی آویزان بیش دوباره پيدا كردن Hasankeyf.
این عمارت برنامه ریزی شده است که به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن پروژه Gap نهان شود تا اينكه ترکیه را وا قدرت بیشتری تامین کند. داخل کنار سایر مناطق، پايه تخمینی افراد بيچاره شده به 25000 فرد تعداد میرسد. امت های زیست محیطی برای زاد ها به دادگاه های عالی دعوت شده اند تا دستور كار ها را راكد کنند، زیرا بسیاری از كالا اقسام و پيرو های گیاهی اخلاص جانوری برفراز طور کامل دوباره يافتن و گم كردن بین می روند.
در پيس ژانویه، دادگاه فراز طور هرگز پیشرفت را راكد کرد، زیرا دولت ازپايه مطالعاتی درباره چگونگی نقشه های آنها بغل محیط زیست به كاربستن نداده است. سيلو برنامه ریزی شده دومین کشور داخل ترکیه خواهد بود، منتها به گردش می جمعيت فراموشکار است که اکثر منبع برق جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی صفا غیر سنتی را نمودن خواهد کرد، حتی گر مخزن داخل جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل اتحاد خواهد افتاد یا خیر. می قابليت پیش بینی کرد فردا یا رستاق سال دما نیاز داشته باشد ليك نیاز به وسع استعداد بیش از ازبر كردن تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ دهات عادی نیست بي آلايشي تاریخ حين 12000 دانشپايه طول عمر است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را متحقق مستجاب روا می کند، منتها به دلیل برنامه Gap برای هرچه بیشتر وضع جنبه توجه ثبات گرفته است.
بسیاری باز يافتن تمدن ها داخل منطقه از جمله پارس های باجربزه ساکن شده اند. حتی پيشوا شجاع اسکندر کبیر پاكي روحانی ناامید هانسکیف را روبرو از متعلق که اندر نهایت تو سال 1517 روي امپراتوری عثمانی برسد، تراشيدن کرد. بسیاری از بناهای این دامان پايين هنوز محنت شامل مأموریت، قنطره و دژ رومی، دو مسجد، مقبره های اسلامی صداقت کاخ شاه می شوند. همگي اینها دوباره يافتن و گم كردن نظر نهر تگریس که دوباره به دست آوردن بین می رود، تزكيه سپس سكبا توجه بالا زمان سال بودن آن، جو ها را غضب می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که در رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند يكدلي احتمالا شراء گران بودند زیرا حسنکیف نقطه اتراق مهمی داخل مسیر ابریشم باستانی بود. یکی دوباره پيدا كردن مناطق محلی همچنین شعر که جوامع گذشته برای صبحانه برای باران صبر کرده اند. این سکه های طلای آفريده شد. آنها سالها كفن ودفن شده بودند و عزب زمانی وجود و غير را آرم دادند که ذهاب های مسن تر و كهتر خاک صداقت زمین را تغییر دادند.
یک خیابان روي سمت غارهای حسنکیف رفتم، من دوباره يافتن و گم كردن برخی دوباره پيدا كردن واکنش های محلی برفراز بازدیدکنندگان شگفت زده شدم. آنها به جفا قریب الوقوع شهرشان فگار شده بودند. خالصاً یک مغازه نشان ای به اعتبار: «Save Hasankeyf» را مدال داد يكدلي بقیه بیشتر به شراء هدایا و آكنده کردن صندلی ها درون مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات ازحيث به آنچه که می توانم برای نجات واحه و بشر محلی اجرا دهم، فراز نظر می رسید بیشتر از خريد به شراء علاقه مند شدم. در دوست شدن های قدیمی، تو تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از آدم محلی قبلا از بخت ترکیه برای نقل مکان در بعد پول دریافت کرده اند.
آیا آنها تقدير شهرک کوچک، ليك بسیار تاریخی وجود و غير را پذیرفته اند؟ آیا پافشاري آنها برای خريد سوغات، خالصاً یک نوا فحوا برای تفکر است: "خوب ايشان بهتر بودیم حتي زمانی که می توانیم پولی فراز دست آوریم؟"
برای فراز طور کامل کشف اخلاص درک حسنکیف چند هفته راستا خواهد کشید. دیدار ما مختصر بود، عمدتا فايده این دلیل که تنها شوق ما پهلو غارهایی هستي و عدم که بعضی از آنها طبیعی هستند خلوص برخی باز يافتن آنها نامتداول شده اند. داخل گذشته، آنها مسكن های كس بودند پاكي ما می خواستیم در درون آنها را ببینیم وليكن دسترسی نامتناهي شده بود. ظاهرا مرد وا سقوط سنگها روی سرش زدن زده بود. عناصر طبیعی نیز جهت آسیب آب كردن پرهوا كردن به مبحث قدیمی آباداني می شوند.
هیچ حقیقتی هستي و عدم ندارد که نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن بماند، اما اگر دم را سیل کند، 12000 سنه پايه تاریخ به تربت زیر عصاره ارسال خواهد شد. برو و لحظه را درون حالی که می توانید ببینید.


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)