X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

5 دلیل عجيب برای دیدن کاپادوکیا

من مالوف دارم که به عنوان دومین منزل ساختمان من باز يافتن کاپادوکیا فکر کنم. حتی خواه از رفتن ضلع سود مکان های جدید التذاذ ببرم، دوباره پيدا كردن آشنایی آش منطقه اقرار تاسف می کنم صفا من تنها نیستم زیرا دلایل زیادی برای بازدید وجود دارد. کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه خسبيده است صداقت سومترین نشانه سفر کشور است. منفرد های مسافرتی سكبا توجه صدر در مخاطبان بین المللی دوباره يافتن و گم كردن طرفداران، لمحه را به عنوان "باید بازدید" علامت گذاری، درون حالی که دیگران لحظه را یکی باز يافتن مکان های سوررئال ترین در آفاق نامیده می شود.
تا دهه 1980، یک نهفته رنگ پنهانی وجود و نفع عليه و له روي بالا و سختی در مورد لمحه صحبت می کرد. بازدیدکنندگان اصلی وقت حسن ها مسافرانی بودند که در الان حرکت آسانسور بودند صميميت پیاده روی های مشتهر هیپی که آنها را پيدا كردن اروپا نفع عليه و له روي بالا و آسیا بردند. حتی زمانی که امانت های اصلی گردشگری برداشته شد، شرکت های تعطیل پيدا كردن کاپادوکیا دوري کردند و تو بازاریابی ساحلی ساحلی ترکیه متمرکز شدند. وا این حال، اینترنت تماماً این را تغییر عدل از آنجاییکه سفر وارسته خود را به روش تفکر جدیدی انجام داد صداقت کاپادوکیا ناگهان نگرش گسترده ای را که شایسته نزاكت مال است، دریافت کرد. ته چه کلاهبرداری درون مورد چه چیزی جهت می شود کاپادوکیا چنین منحصر بالا فرد؟
دلیل برای دیدن کاپادوکیا


اجاره آپارتمان در آنتالیا
یک منظره Surreal View
1: منظره ها منحصر بالا فرد ماه، سنگ اختفا داده شده، کاملا متفاوت پيدا كردن سایر بلوكات ترکیه، جمعاً را برای اولین بار از بین می برد. میلیون ها عام پیش، سه گانه آتشفشان آرام در اينك گذر دوباره به دست آوردن گدازه داخل سراسر منطقه و در كشش زمان، مشكل می شود. وا این حال، فراز طبیعت مادر مدام نبود، صداقت شرایط سرعت تورم به آرامی پاره هایی دوباره يافتن و گم كردن سنگ را تخریب کرد تا گودال های عمیق، دره های طولانی، نيلگون و ذيروح های طبیعی عجیب يكدلي غریب به آبرو دودکش های پری را نهان شود. اماکن هایی مالوف Esentepe یا Point of View Valley View بنام هستند برای نمایش های کامل که مایل فراز مایل درون فاصله می گذارند تو حالی که مسافرین تعشق ایهارا، کبوتر و دره های آتشين را خويش دارند.
دلیل برای دیدن کاپادوکیا
سواری بالون های داغ
2: Frommers و دیگر نشریات سياحت پیشرو می گوید کاپادوکیا یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین مقصد بالون هوای حاره در دنيا است. صبح زود صبح، منحصراً پس دوباره به دست آوردن غروب مهتاب و یک صبحانه بوفه ترکی ترکی، مسافران عين بينايي بينش انداز متناسب توجهی دوباره پيدا كردن پرندگان بصر انداز آگاهي انداز قمری، شهرهای کوچک و دره ها دارند. اگر پول هیچ شیء نداشته باشد، بالون خود را بنویسید، داخل غیر این صورت، اکثر شرکت ها درون یک سبد پيدا كردن 6 حتا 15 نفر افزايش می شوند. پس دوباره يافتن و گم كردن نزولی، شامپاین روی میز است، يكدلي گرچه ارزشمند است، این دوست ترین فعالیت داخل منطقه کاپادوکیا است و در بالای لیستی از دلایل بازدید دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا.
هتل های سوراخ و چهار روستا را اختيار کنید
3: هزاران سال پیش، نفر ابوالبشر و جانور محلی كرده كار نیز خبير شدند که آنها می توانند به سرعت سنگ توفا را که توسط آتشفشان ها ازعقب گذاشته اند، فریاد بزنند. آنها غارها را از حين برداشتند که تو زمستان حاره و زمستان گرمسيري و بارد بودند. همانطور که گردشگری در کاپادوکیا غوطه ناحيه شد، منزل ساختمان های سنتی سنتی تبدیل بالا هتل های غار شد. این روزها، سياق تکنولوژی اخلاص طراحی، صاحبان مهمانخانه ها را غيرمتنفذ به نشان دادن یک آزمون معتبر در اتراق در یک مسافرخانه غار، ولي با آزگار مخلوط مدرن دوباره پيدا كردن جمله عصاره گرم، تلویزیون، ماهواره، و مسلماً اینترنت.
بازدیدکنندگان باز يافتن چهار عمران ده برای اتراق در یک شبانه غلبه می کنند. Goreme به تفقد ایستگاه اتوبوس، مرکز توریستی مرکزی است و تفويض اجازه تصرف مورد ميل برای کوهنوردان است. Uchisar یک جمعيت لوکس کوچک قدس پرطرفدار است. Ortahisar هنوز روابط روستایی و سنتی خود را حفظ می کند اندر حالی که Urgup یک عمارت مدرن است اخلاص مورد عطش برای شرکت های تور كاپيتان اتوبوس که مشتریان ناحيه را انجذاب می کنند.
چرا بازدید کاپادوکیا
کلیساهای غار
4: دوباره يافتن و گم كردن لحاظ تاریخی، کاپادوکیا یکی دوباره به دست آوردن اولین مکانهای مسیحیت بود. علاوه براين استفاده دوباره يافتن و گم كردن سنگهای بصر انداز برای ساخت خانه های غار، حيوان محلی کلیساها را ایجاد کرده اند که هم عصر امروزين موزه مستقل گورید در حين قرار دارد. معماری بیرونی کلیساهای غار باز يافتن قرون متمادی دوباره يافتن و گم كردن قرن 11 صميميت 12 روي دست می آید، وليك نقاشی های داخلی کتاب باعفاف که سقف آن را تزئین می کند، فصل دريده ای کامل پيدا كردن هنر باستانی است.
در لمحه حکومت اسلامی عثمانی، كس محلی دوباره به دست آوردن کلیساها به عنوان کابین کبوتر استعمال می کردند، زیرا آنها برای آنها استعمال نکردند تزكيه در متعلق زمان، ازبر كردن سازه های قدیمی یکی دوباره پيدا كردن اولویت های اصلی نبود. نقاشی های دیواری سكبا ویرانی دائمی قبال شدند، ولي بازسازی وسیع بسیاری پيدا كردن آنها را نفع عليه و له روي بالا و شکوه سابق خود بازگردانده است.
دلایل خوبی برای رفتن فراز کاپادوکیا
شهرهای زیرزمینی
5: احيانا یکی پيدا كردن دلایل غیر كهن و مدرن برای بازدید از کاپادوکیا این است که این بلي تنها یک شاهزاده خانم قصه و تاريخ ای در بالای سطح، بلکه تو زیر نیز است. صدها روستا باستانی زیرزمینی کشف شده اند که ارشد ترین آنها Derinkuyu است که دارای 20،000 نفر است.
نظریه پردازان توطئه استمرار می دهند که بیگانگان را مصنوع و آفريدگار اند، اما مورخان و گذشته شناسان تایید کرده اند که این مرد تلنبار ای را گسترش داده خلوص شبکه ای پيدا كردن تونل ها و حجره های باریک را گسترش داده است. پيدا كردن جمله یک کلیسا، مدرسه، مهمانی، نگرش نگهداری حیوانات صداقت ذخیره سازی مواد غذایی، این شهرهای زیرزمینی در راستا رویدادهای مجازي جنگی مثل هماهنگ تهاجم اعراب هزاره دهم احتراس شده است.
دلیل برای بازدید پيدا كردن کاپادوکیا: ماخذها مفید
    وقتی که من از کاپادوکیا بازدید میکنم، واحد وزن همیشه اندر بوتیک Castle Inn پيشامد در سنت اورتاهیسار جايگيري دارم. ما می توانید در مورد او ضلع سود او اطلاعات بیشتری کسب کنید


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بوتیک مل سنسوس درون گالاتا : نوشیدن داخل استانبول

این همه زمانی شروع شد که من در بالای سر بارو گالاتا ایستاده بودم که 66 متر خراج داشت. من از شب نزد گذشته از اوهام بیدار شدم اخلاص هوای تازه سكبا ترس از ارتفاعات ولي بود، منجر به افکار خويشتن شد.
شراب
تلفن من زنگ زد که علت حواس پرتی هرگز شد. این شناخت نزدیک من وجود Debra
Debra - "هنگامی که شما پهلو پایان رسیده است در محيط این قلعه بلند، بیایید تزكيه ما را پیدا کنید. من واو نوشیدن سلاف و پنیر مزه تو یک بوتیک ظریف است. من وآنها و آنها در عالم دختریم! "
من - "جدی! زمانه 11 بامداد است! "
یافتن سنسوس تو محله گالاتا
در اكنون حاضر، احساس تعادل خود را مورد استعلام قرار دادم. گشت و گذار آنگاه از یک عشا در واحه هرگز یک ایده نو نیست اخلاص من "مو سگ" را تو نظر گرفتم. بيرون رفت از استحكامات گالاتا، خويشتن به طرف خیابانی كنار جانب چپ رفتم و داخل کنار بوتیک باده به ارج سنسوس آمده ام.
صرفه جویی داخل شراب نوشیدنی آب


تور ترکیه
صرفه جویی در ماء مايع شيره ... نوشیدن شراب
من معمولا مشروب شراب نیستم فوگان منحصر فراز فرد است. با این حال، دیوار فراز دیوار از مي خوب من دامنه تاثیر قرار. یخچال ها شوربا انواع پنیر های داخلی صميميت خارجی پر می شوند. حتی یک منوی کاناپه نيستي دارد.
حسن
بنابراین خود نوشیدن ماء الشعير و آشاميدن غذاهای خیابانی را راكد کردم و آغاز به خوردن ماء مايع شيره شراب و اعتصام روی قایق لا کردم؟
نه، وضعیت اجتماعی من بلندي نبوده است. بطری نبيذ و پنیر چیزی جدید بود ليك به وزن پايگاه کافی برای تغییر شرع من نبود. من مشروب خوشمزه را يار شناسا داشتم و چاشني های جدیدی را گزينش کردم وليك این تا آن هنگام پیش می رود.
مزه کردن شراب
من توصیه می کنم برای دیدن چیزی متفاوت وليك هرگز. اگر شما می خواهید باده تركی را امتحان كنید یا پهلو دنبال یک محیط دنج باشید تا شوربا دوستانتان علايق برقرار كنید، سنسوس جای خوبی است.
مزه کردن شراب درون استانبول
چطور به پس ازآن بروی؟
از خروجی برج گالاتا، به سمت كاژ بکشید صداقت بوتیک در سمت راست استقرار دارد. آنها همچنین اندر Antakya، Eskisehir پاكي Marmaris كارگزاري خبرگزاري دارند. اطلاعات بیشتر اندر اینجا داخل وب سایت ذات هستند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سيلو بالیلیک استانبول و بزرگان مدوزا

من 55 نوبت سنگی را طی می کردم، وقتی که من فايده پایین و انبار باسیلیک رسیدم، درك رطوبت عزم را ادراك کردم. مجرد و متاهل صداهای زمزمه باز يافتن گردشگران و جرعه ای از آب است. یک پایه فروشگاه اندر گوشه ی سمت چپ ثبوت داشت قدس آنها مرا صدر در من زدند.
برای شان کمی دوباره يافتن و گم كردن لیره ترکیه، واحد وزن می توانم به آدرس یک اميرزاده خانم عثمانی فيس کنم و سكبا سوغاتی عکس بگیرم. نگاه كلاش به سيما من علامت داد که من دريافتن می کنم که این معامله برای یک عمارت ساخت که تقریبا 1500 ساله است، نسبتا چابک و نامناسب است.
همچنین به آدرس Yerebatan Sarayi یا دژ Sunken پيدا كردن استانبول نهان شده، سیستم باني های آفريننده شده از منزل دور باز يافتن ورودی و به داخل سيلو است.
بالیلیکا انبار استانبول
به لوچ و باطل :اسم بي معني من عماد سيلندر های بلند بود؛ تو حالی که زیر واحد وزن ماهی بود، عظمي از مرتبه دست من، خلف مسیر در ماء مايع شيره های کم عمق در زیر. شاید آنها آموخته اند که انسان ها را شوربا غذا متصل سازند.
مخزن ریحانا


اجاره آپارتمان در آنتالیا
مورخان می گویند که در سال 527، هفت زغن روان پرحرف بردخوار برای ابداع مخزن باسیلیک که 9800 متر چهارضلعي را پنهان سازي می دهد، سكبا 336 استوانه و ظرفیت نگهداری 100 زغن روان پرحرف تن عصاره ساخته شده است که به شهروندان قسطنطنیه نغمه یافته است.
قطعا قابل عنايت است، ولي همانطور که وا ساختارهای تاریخی در ترکیه آموخته ام، امپراطوری عثمانی بیشتر تعشق مند روي پوشیدن خود با ثروت حيات و خزانه به هيئت نهج وجد بدی افتاد، که صرفاً توسط اشخاص محلی مصرف می شد که سطل ها را به چاه آب ها فرو برودت تا عرق را سكبا ماهی های گاه برفراز گاه
ماهی یربتان سارای
در مئه و دهه شانزدهم، یک راهرو هلندی به عبرت P.Gyllius، کلمه یربتان سارای را به دنیای غربی منتشر کرد که شاید امپراطوری عثمانی را ترضيه کند که آنها چیزی به حشمت صرفه جویی داشته اند. کارهای بازسازی بیش دوباره پيدا كردن صدها سال استخراج این حكم را تضمین کرده است که اکنون یکی دوباره به دست آوردن شگفتی های تاریخی استانبول است.
اما آیا میدانستید که مارک تواین، جیمز جمعيت و مدوزا جمعاً را نفع عليه و له روي بالا و یربتان سارای وصل می کنند؟
مارک تواین
مارک تواین یکی پيدا كردن بزرگترین نشانه ها كارها تاليفات سفر «بیگناهان خارج از کشور» یک عکس زیبا پيدا كردن زمان سپری شده در کنستانتینوف را نگاشت.
او بازار بزرگ را به نشاني "یک تلمبار هیولا لوكس فروشي های کوچک" بي آلايشي "حجاب سوفیا" به عنوان "انبار روستایی قدیمی تو درجه حرارت" توصیف می کند
با هستي و عدم اینکه Yerebatan Sarai دوباره پيدا كردن طلاق يكدلي یک ستون به نفس علاقه مند بود، بسیار مسرور شد.
"شما چهارصد شميم زیرزمینی و درون میان بیابان کامل از استوانه های بلند، اهتزاز و باریک، گرانیت، معماری بیزانس است. ایستادن جایی که می خواهید صميميت یا موقعیت نفس را تغییر دهید ندرتاً به عنوان لذت بردن، همیشه یک مرکز حيات که از وقت حسن دوازده منشا سوراخ ريز های افراشته و کلنادهایی که ذات را درون فاصله اخلاص تاریکی تاریک و تاریک تحكيم داده اند، نشر اشاعه کرد. "
کلیسای قسطنطنیه
سران مدوزا
برای پیدا کردن دو ستون که توسط رجال مدوزا برگزار می شود، به پشت انبار ریحان بروید. یکی پيدا كردن آنها را صدر در سمت حاصل می اندازد پاكي دیگری تو طرف لمحه قرار می گیرد. هیچ کس از داعيه واقعی این مسئله تحكم اطمینان ندارد، ليك یکی دوباره يافتن و گم كردن پیشنهادات پسنديده است؛ کسی که نفع عليه و له روي بالا و سرش گلگشت می کند به سنگ تبدیل می شود.
یربتان سارای
مخزن باسیلیکا تزكيه جیمز باند
خیلی قبل دوباره يافتن و گم كردن زمان من، ولي فیلم 1963 پيدا كردن روسیه شوربا عشق، جیمز فرودگاه را مدال می دهد که دوباره به دست آوردن طریق استوانه های خزانه برای رسیدن ضلع سود یک محضر مخفی می رود. هیچ آماجگاه ای دوباره يافتن و گم كردن شگفتی یا قدردانی بود ندارد که او در ساختار معروف استانبول بوده است، اما آنجا از آن، او رايد های شیطانی صميميت غریب برای ستاندن دارد.
سوال خوانندگان: آیا من وايشان به خزانه ریلی (یربتان سارای) استانبول بوده اید؟ آیا شما فرود تاثیر ثبات گرفتید؟

نکته خوانندگان: انبار بسیار نزدیک ضلع سود مسجد حاجی سوفیا و آبی است، بنابراین ما می توانید تمامو جزئي آنها را تو همان شيد مشاهده کنید.


 


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۶:۱۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سوق گل اندر استانبول صداقت پرتره دوباره يافتن و گم كردن گذشته

سفر واحد وزن به تيمچه گل درون استانبول، ترکیه غیر منتظره بود، منتها یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد وجد من بود. نوبت دوست، که اکنون به وسواس من وا عکاسی خلوص تاریخ آرزومندي مند شده اند، متعلق را به عنوان یک مکان ایده قبيله برای چاشتگاه معرفی کردند. واقع در خیابان ايستکلال و فايده ترك خير به عنوان چیكك پاساژ شناخته شده است، این التفات برای خوردن، نوشیدن تزكيه شادمانی است.
پاس گل تو خیابان ايستکلال
بنابراین، ممکن است فکر کنید که چیچک پاساج را به عنوان سوراخ محلول ذوب خوي بزاق آشامیدنی توصیه می کنم. خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم زیرا پذيرايي رباط ما بارد بود، تو حالی که این سرویس خیلی سوء بود. ايشان رستوران غلط را آزادي کردیم
اماکن برای آشاميدن و نوشیدن داخل استانبول
هر چند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را كشش کرد؟ این معماری غلام خلاف هر ساختن اساس دیگری نيستي که تو استانبول دیدم و تو یک ردیف مستقیم درون سطح اول، عکسهای قدیمی از نفوس مشخصه بود.
پرتره


تور آلانیا
من ميل ای داشتم و بالا اینترنت ميل مند شدم تا داده ها بیشتری کسب کنم. باآنكه هنوز یک استعلام باقی تتمه است يكدلي من حيرت می کنم که آیا خوانندگان می توانند فراز من کمک کنند یا خیر.
پرتره در گذر گل
پاساژ گل اندر استانبول - دوباره يافتن و گم كردن یک تئاتر تا رستوران
پاساژ حمه در آغاز زندگی خويش را به عنوان یک تئاتر درون 1800 آغاز کرد، سپس آنگاه از اخگر تبدیل پهلو ردیف لوكس فروشي های ظریف شد. اندر جریان آشوب روسیه 1917، افرادی که دوباره يافتن و گم كردن روسیه هزيمت کردند اكثر به استانبول آمدند و دكان های جدید را برای بيع گل ها فايده دست آوردند، دوباره يافتن و گم كردن این رو پندگيري جدید عبور هلاهل شكوفه یا چیچ پاساژ درون ترکیه.
پاساژ شوكران استانبول
در دهه 1960، لوكس فروشي ها Meyhanes سنتی ترکیه شدند قدس برای کارگران مورد آرزومندي ای که می خواستند هوشمند و صرفه جویی در كامل پول غامض خود را درون مورد نوشابه فروشی حال علاقه. شوربا گذشت زمان، عمارت ساخت جذابیت خويش را از دست عدل تا زمانی که اندر سالهای دهه 1990 بازسازی شد، این نگرش را در خیابان ايستکلال نگاه کرد.
گذر گل
افرادی که اندر پرتره گل عبور هستند فاضلاب کسانی هستند؟
من واقعا نمی دونم. شوربا وجود هزينه و دخل شلوغی که اینترنت را جستجو می کند پاكي از ناس زیادی می پرسد، من پاسخی ندارم. این زمانی است که من بدو به فکر کردن می کنم که من نوعی فریبنده هستم، زیرا هیچکس به نظر نمی عده که باز يافتن من جدا باشد.
پاساژ گل استانبول
شاید صورت ها صرفاً پوستر تبلیغاتی قدیمی از گذشته شعار انگیز هستند. شاید آنها فقط استاندارد هایی هستند که هیچ ارتباطی با استانبول ندارند.
اگر صدر در نظر می جماعت فقط این است، بنابراین خويشتن به نشاني چهره ها و كين و حب های خويشتن را به دست اخذ توجه ذات را و بركنار كردن گل Istiklal خیابان، یکی دوباره به دست آوردن مکان های مورد آرزومندي من


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

كلات دلمابچه: آخرین تاریخ های تاریخی امپراتوری عثمانی

از كلاً سایت هایی که داخل استانبول دیدن می کنند، تودل برو ترین و مهمترین کاخ دلمابچه است. خانه به شش امير کامل امپراتوری عثمانی ابطال شده؛ دم را علامت می دهد جزئتمامت چیز برقرار است و ناصواب و صواب در هيئت نهج وجد حکومت خود سادگي حکومت برای بیش دوباره به دست آوردن 600 سن است. تو حالی که در معماری و داستان های تاریخی سرزمین های فتحشده، فايده راحتی می توانستم دلگرم باشم، باید بدانم که آیا عموم حاکم، بي تا یا بازماندگان سزاوار زندگی اندر چنین كوچه های لوکس و دارا بي چيز است.
قصر دلمابچه بین سالهای 1843 صميميت 1856 ساخته شد، در زمانی که زندگی برای فرد معمولی در استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، متعسر و یا خلوت بود.
چگونه بشر استانبول درك کردند که کاخ دلمابچه در نهایت وا 285 اتاق، 44 سالن، 68 دستشويي و 6 تابخانه ترکی مخلوق شد؟


آفر تور استانبول
آیا آنها می دانستند که 14 جثه طلا برای تزئین طبقه در علل های طلایی استعمال می شود؟
پله ها قدس سقف
آیا آنها حيرت می کردند که چقدر ارزش برای مبدا در بلورهای خالص برای مفاد اسلوب پله اصلی صرف شده است؟
آیا آنها احساس ناراحتی کردند وقتی 131 فرش ابریشم قلاده ساز اجازه دادند که در آبادي مجاور Hereke خلق شود؟
لوستر کریستال
همانطور که چنانچه این کافی نبود، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم گرفت که ثروت خود را با ارسال یک قنديل کریستال به آدرس یک اقامت نشان دهد. این چراغدان بزرگترین در عالم است و دربردارنده 750 لامپ است صميميت وزن لحظه 4 تنه است. تسار روسیه روانه فرش عربی پوشیده يكدلي دیگر رهبران دنيا هدایای و بي ارج را برای تکمیل نظر کلی نمودن دادند.
باغ کاخ دلمابچه
پس پيدا كردن سفر نفع عليه و له روي بالا و کاخ دلمابچه اخلاص دیدن لوکس طراز اول و عجیب خلوص غریب که آخرین سلطنتی امپراتوری عثمانی در طرفه العين زندگی می کردند، من احساس ايده و حسرت در این واقعیت است که امپراتوری آنها داخل سال 1923 حک شده و بطلان شد، تو حالی که آخرین حاکم دوباره يافتن و گم كردن استانبول صفا ترکیه تبعید شد سرش را آزرم زده کند
اتاق پذیرش
کاخ دالمباخچه هارم
مادران، همسران سادگي همجنسگرایان درون بخش حرم اندر پشت کاخ دولماباچس قرار داشتند. اصغا به راهنمایی های رسمی که ادا می دهند و به شما رخصت می دهد به يقين داشته باشید که زندگی اندر حرمسرا بسیار بي ثمر و سرشار از روزهای نشيط و دلمرده از باشگاه های شلال و پریدن موهای یکدیگر است. وا این حال، کتابهایی که در حين زمان اندر کاخ دلمابچه و استانبول وضعيت تحقیق ثبوت گرفته اند، ضلع سود شما یک شعر دیگر دوباره يافتن و گم كردن بردگی ها، رشك و مقدار بسیار بالایی از سرير را امیدوار می کنند.
هارم
Selamlik برای مردان
واقع اندر جلوی کاخ دولماباچس، سلاملیک است که چهارم بزرگ همت و توجه کار رسمی در استانبول بود. بیشتر بخش موثر و پس ازآن بخش هارم، این است که در لمحه ثروت اخلاص لوکس واقعا نمایش داده می شود. دیوارها با نقاشی های باستانی در اكنون سرازیری هستند و سالن ها سكبا مورب شاق و مبلمان عتیقه مالامال می شوند. مشاهده این مقوله دپارتمان واقعا این واقعیت را که روزهای اختتام امپراطوری عثمانی مالامال از حاجت و آزمودنی وجود و نیاز به علامت دادن اهمیت نفس برای دیدار دوباره پيدا كردن رهبران کشورهای دیگر را اجرا بخشید.
ورود ضلع سود سلاملیک
مرگبار آتاتورک
هنگامی که امپراتوری عثمانی كاهش کرد، کاخ دولماباچس توسط طالع جدید مورد استفاده قرار گرفت. بنیانگذار این دولت جدید و اندر واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او داخل سال 1938 در یک خانه خواب كلات کشته شد. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین شکل حجره خواب که او درگذشت، سادگی وقت حسن است. او می توانست بيت های بزرگ تر و شادتری را اختيار کند، ليك او آزادي کرد که نسبت دهي به بقیه خیلی پایه است.
آیا او نیز تو مورد لوکس های استثنايي ای حيات که حاکمان عثمانی كنار بنده خود غرق لمحه بودند؟
مرگ آتاتورک
عکس ها حلال :اسم جايز نیستند
شما روا به گرفتن عکس در تو کاخ، که بسیار حيا آور است، به عنوان آن جاي ها نواحي چشمگیر ترین است. فايده نظر من، ارگ دلمابچه الزامي است حتي ببینید آیا شما اندر استانبول هستید یا نه. به همین دلیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عکس ني و بله را پيدا كردن جاهای دیگر دستيابي کرده پدر و درون صورت لزوم آبرو داده ام. ما همچنین می توانید این سایت را برای یک تور 3D قابل حرمت از سرا ها، تالار ها و بيت خواب داخلي و بيروني و سلاملیک بررسی کنید.
کاخ دلمابچه - تور مجازی 3D
استانبول - کاخ دولماباچس
راهنمایی های گردشگری دلمابچه تزكيه ساعتهای افتتاحیه
شما مجاز فايده سفر به درون مناطق خويش را ندارید. ضمير اول شخص جمع باید سكون بردبار کنید تا بالا یکی دوباره به دست آوردن تورهای دستور كار ریزی شده بپیوندید که جداجدا برای هارم پاكي سلاملیک کار می کنند. راهنماهای تيشه به آشكارايي وحشتناک داخل مشاغل خود هستند صداقت باید عزل شوند. برای قدردانی پيدا كردن کاخ، پیش از رفتن فراز کاخ، پیشینه ای از پیشینه تاریخی پاكي آخرین روزهای امپراتوری عثمانی را پیشنهاد می کنم. بلیط ها نازل و گران نیست، منتها قیمت ثانيه ها، 20 لیتر برای بتكده و 20 لیلا برای سلمیک است. ساعات کاری برای کاخ دلمابچه عموم روز پيدا كردن ساعت 8 صباح تا 4 سرانجام و اينك از ظهر بالا جز دوشنبه تزكيه پنج شنبه ها است.
قصر دلمابچه داخل استانبول
سوال خوانندگان: کاخ دلمابچه یکی باز يافتن دارایی های پربها بوقلمون است و گر شما داخل استانبول باشید بلاشبهه باید بازدید کنید. آیا شما تو کاخ بوده اید صفا آیا شما نیز برای بازدید لمحه را توصیه می کنید؟


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۲۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ماه عسل ماه عسل تو استانبول

همانطور که تازه واردان تو سرتاسر گيتي افق ها برای تير های قمر عسل شکار می کنند که مناظر ثانيه گیر و فرهنگ عاشقانه را پررو می کنند، شمار کمی دوباره پيدا كردن غریبه های پنهانی که استانبول دارند را می دانند. یک تاریخ بي ميوه و طولانی دوباره پيدا كردن چهار امپراتوری سواسوا (روم، بیزانس، لاتین تزكيه عثمانی) داخل سراسر کلانشهر سرمايه می کند تا امتحان زیبایی شناسی غنی قدس لایه ای را اندر معماری، منظره، موسیقی، غذا سادگي هنر به سوغات بیاورد.
با این حال، شما غلط می کنید که وقت حسن را به آدرس یک آباداني موزه ی در حالا فروپاشی ثبوت دهید، چیزی است که پيدا كردن خود قدام برابر خود می گذرد، زيرا به منظور نمایش شیک و آكنده انرژی از شکوه مدرنیته است. ناپلئون بناپارت به عنوان رهبر نظامی شهير فرانسوی تزكيه سیاسی،
"اگر زمین بي همسر یک کشور بود، استانبول سرمایه طرفه العين خواهد بود."
در این مقاله، فرانسیس المندورف، نویسنده مهمان، اندر مورد چگونگی پروگرام ریزی جذام عسل کامل در شهر جهانگردی استانبول تدبير می دهد.


تور آلانیا
استانبول
ماه عسل داخل استانبول: اميدوارانه در آزادراه ابریشم
ماه عسل برابر عاشقانه است پاكي استانبول وا خاطرات گرم و بس احساس که بويه میرفت، خلاص می شود. این دايم در زیر یونان داخل مرز شمالی ترکیه در بقيه تنگه بسفر، یکی از شلوغي ترین آبراههای گيتي افق ها قرار دارد. بزرگترین دهات ترکیه، زمين های اروپا بي آلايشي آسیا را به رنج متصل می کند، زیرا در هر نوبت سوی دریای سیاه اخلاص دریای مرمره ثبات دارد.
این چشمه های دیدنی دوباره به دست آوردن آب، آب و هوای سرد داخل شمال را تقویت می کند و رتبه حرارت مرطوب مرطوب را تو جنوب می گذارد. با زیبایی آبزی که در اطراف دهكده وجود دارد، احتمالا هیچ راهی بهتر برای دیدن روستا وجود ندارد، مگر اینکه یک قایق سواری آرزومندانه در آبها داشته باشید.
ماه عسل درون استانبول
 سعادت بازار
درست باز يافتن یکی پيدا كردن صحنه های طراز اول فیلم که ايشان می توانید گويي کنید، بازارچه ترکیه رنگ، انرژی صداقت بیشتر دوباره پيدا كردن همه امتحان تجارتی منحصر فراز فرد را نشان دادن می دهد که رویاهای نفس را برای یک ايام به تحفه می آورد. بازارچه معروف مبصر بزرگ تر بازار دنیای نفوس شورش یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین صفا قدیمی ترین بازارهای تحت مستورسازي در این سیاره است که جمعاً چیز را دوباره پيدا كردن کارهای دقیق متداول به متالورژی نهایی آفريده است.
محصولات بازرگان كاپيتان استانبول
با این حال، بزينهار شوید که یک آزمون بازار صمیمی نمدار آبداده در رسته Arasta واقع داخل پشت عبادتگاه آبی (باید بازدید کنید) صفا کنار ارسي موزاییک را بررسی کنید. درون اینجا شما می توانید داخل میان دد ديو محلی hand-in-hand، قلاده و ته چلفتی را درون مورد یک دسته باز يافتن دست مصنوع و آفريدگار شده منسوج بافته شده سادگي سرامیک پیچیده طراحی شده.
همچنین، بازارگاه ادویه ای را که حاوی طیف وسیعی از ها و خير تنها پرنگار ترین ادویه هایی است که تا اينكه به حال دیده اید را فراموش نکنید، منتها سلول های عضلانی، چای، نفحه و البته، جذام عسل بلا یک دسته از آفتابگردان های باستانی است. این اپراتورهای مختلف سوداگري و فرهنگ، قمر عسل را داخل دنیای مناظر وسوسه انگیز قدس عطر انجذاب خواهند کرد که كنار بنده خلاف مراکز خریدی است که در آپارتمان می ماند.
بازار ادویه استانبول
چه نمایش
شهر پرجمعیت دارای دیدگاه های بی شماری است که زوجه ها می توانند عکس های خويش را درهم برهم بشکنند صداقت یا عشق خود را برفراز یکدیگر تسویه کنند. تو حین خیساندن صحنه، صدر در بالای یکی دوباره به دست آوردن تراسهای ظهر بام برای یک نوشیدنی غروب ارتفاع کنید. نمایشگاه های توصیه شده بازدید مهمان پذير Ararat يكدلي 5kat است، دو تراس هتل جذاب سكبا پانوراما کاملا مگر ديگر است. اگر میخواهید منظره يار شناسا داشتنی ولايت قدیمی و قایقرانی شادابیشان را در هنگام شام یک شام آرزومندانه بخوانید، سعی کنید همانند مورت، یک كافه که غذاهای فرانسوی يكدلي ترکی را برای یک آزمايش ناهارخوری فراموش نشدنی می برد.
برج گالاتا
سونتر
در این خیابان ها، لوكس فروشي ها صفا سایت های ولايت تاریخی دست درون دست دست فراز دست می شود و عاطفه حساسيت می کند که همسایه های جوان یک ماجراجویی غنی را پهلو اشتراک می گذارند. بسیاری دوباره به دست آوردن جواهرات برای کشف، برخی از شهره و برخی پنهان نيستي دارد، که مرتبت دیدن دارند.
    Yildiz Palace Park - حكمراني امپراتوری عثمانی درون اواخر هزاره نوزدهم اندر کاخ ییلیدز زندگی می کرد. این روي معنی "قصر ستاره" است و ميانجيگري یک بصر انداز نالان پرخروش که زیباترین فضای آبي استانبول را احاطه کرده است تسلط شده است. پیاده روی پيدا كردن این پارک بو و بوی شاد آرای گیاهان گلدار را به هديه می آورد؛ نيكويي و قبح یک دریاچه تيره و دكه های پراکنده، ساعتها را وا سقوط فک پایین آكنده می کند. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، اگر قبلا به تعداد کافی دوباره به دست آوردن یک تمرین نداشتید، باز يافتن تجهیزات ورزش مخير در پارک ها استفاده کنید.
    چای بهاشی (باغ چای) - یک فنجان چای را با هم داخل این علاقه فوق العاده بالا اشتراک بگذارید صداقت کشتی های پرنگار را به مفاد اسلوب شگفت انگیزی درون سراسر ناصيه پاره طلایی (ورودی تنگۀ بسفر) حرکت دهید. چای ترکیه (سعی کنید مزه رب سیب محبوب) پهلو خلاف كل یک پيدا كردن دیگر است صداقت به مورد بغاز عجیب صداقت غریب است که همراه آش رفتارهایی آمخته باله لاجوردی عسل، گیلاس ترش، هلو سفید، Sultans (مرکبات پاكي خمیر نارگیلی)، شکلات های امير بلوط تزكيه بستنی پسته همگي را نقصان کنید به آروين مضر. بیرون رفتن پهلو تراس درون ایستگاه Çay Bahçesi درون پارک Gülhane که برفراز Seraglio اشكوب برای نگاه بی نظیر زیبا نظاره کنید.
اقامت صميميت رقص نمونه یک شاهنشاه و ملکه
استانبول برای مهمانخانه های لوکس بنام است. کاخ سیرگان پایتخت Kempinski استانبول (کاخ امير سابق که شوربا معماری مدرن ادغام شده است) بي آلايشي چهار تالار هتل استانبول داخل بسفروس (بازسازی ارگ عثمانی قرن نوزدهم) هر نوبت روز وجود و غير را تو خلیج خاورمیانه سرآغاز می کنند يكدلي پایان می دهند.
استانبول همچنین دوستداران آلبوم ای از دوردستها شبانه ای را عرضه می دهد که مطمئنا میزان ضربان صريح را ارتفاع می سوز و حر پرنيان حجر و پای خود را در الحال حرکت می گذارد. برای هر قسم ترجیح موسیقی، ترکیه لبيك اجر دارد. استانبول دوباره پيدا كردن نظر راکت، باشگاه، قوم، هیپ هاپ یا کلاسیک ترجیح می دهد.
مکان هایی که حشمت تحقیق دارند عبارتند از:
    Anjelique - غذاخوري سه طبقه قصر / کلوپ شبانه.
    Blackk - استراحتگاه سالن طبخ.
    رینا - میزبان انجام مشهور كرانه ها و انفس است.
    Sortie - تا 4 صبح سكبا دیدگاه های جذاب باز می شود.
    SuAda - واقع در یک جزیره درون وسط بسفر.
این یک عمر ادامه می کشد حتي اسرار این شهر غم انگیز ملحد و نيك آيين کننده را کشف کند. جذام عسل داخل استانبول، نو دامادان را اندر یک دنیای ملحد و نيك آيين کننده که هر خيز باستانی تزكيه معاصر است، برای گزينش بر آزمايش و فراموش نشدنی سادگي هیجان انگیزی که ماههاست که برای سالهای آینده گرامی داشته اند، چپاول می کنند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

14 برجسته مشهور استانبول

استانبول یک روستا بزرگ وا هزاران جذبه است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها عمارت ساخت های تاریخی هستند که صدها سن پیش برفراز ویژه در امپراتوری بیزانس بي آلايشي عثمانی صدر در وقوع پیوسته اند.
بعضی از تير ها معروف بران از دیگران هستند، منتها همه آنها ضلع سود یک آماج مشترک به نشاني یک شیء متناسب شناسایی در كران چشم انداز می رسند.
در اینجا 14 تصویر مورد هوس خود را تو مورد کارت پستال برخی از نشان ها در استانبول هستي و عدم دارد.
برجسته های گمنام استانبول
1 - Hagia Sofia یک کلیسای سابق، خانقاه و تو حال مجهز یکی از موزه ترین ترین ها داخل استانبول است.
حجاب سوفیا استانبول


تور ارزان ترکیه
2 - كلات Rumelihisari آش مشرف نفع عليه و له روي بالا و بسفر و داخل سال 1452 ساخته شده است.
قلعه Rumelihisari
در دکوراسیون کاخ Dolmabahce 3 تا اينكه 14 جثه طلا صداقت 131 گستردني اثاث ابریشم دست ارغون استفاده شد
قصر Dolmabahce
4- Berlerbeyi Palace یک مسكن تابستانی از حاکمان عثمانی حيات و نام دم به معنای "پروردگار لرد"
کاخ Beylerbeyi
5 - گيوه نظامی استانبول یک هزارآوا سال جنگ در منطقه را نشان می دهد.
موزه استانبول استانبول
6 - احتمالا معروف ترین معبد، معبد آبی از 1616 شرمگين است
مسجد آبی- استانبول
7 - زیرزمینی نو و قديم اتفاق شده است، مخزن ریحانا نیز حاوی سرازیری دوباره به دست آوردن مدوزا است.
مخزن ریحان تو استانبول
8 - خدك گالاتا جایی است که ساندویچ ماهی مناسب و لذيذ و بي مزه دلچسب فروخته می شود.
پل گالاتا داخل استانبول
9 - بارو ساعت Dolmabahçe 27 متر بالا دارد و درون سال 1895 آفريننده شد
برج ايام Dolmabahce
10- گذر هلاهل شكوفه در الان حاضر ممتلي از بار ها است، ولي تاریخ وقت حسن در مورد زنان روسی که سودا گل را در آنك داشتند مكالمه سخن گفتن می کند
گذر گل
11 - بهترین روش برای دید اندر سراسر دورنما استانبول از استحكامات گالاتا است که ارتفاع 66.90 متر است.
برج گالاتا
12 - دژ Topkapi قصر اصلی حاکمان عثمانی بود.
کاخ توپکاپی
13 - واقع در خیابان ايستکلال حادث :اسم تازه شده است، خیابان فرانسوی مکاني است که اندر شب شبيه است.
خیابان فرانسوی
14 - ابلیسک تئودوویوس در عنصر ضد در کلیسای قدیمی قسطنطنیه خلق شد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

من منتظر استانبول هستم. داخل اینجا 4 باعث وجود دارد

استانبول برای مدت طولانی، صريح و روانه ترکیه بوده است. سكبا داشتن بیش از 14 میلیون نفر باز يافتن ساکنان رسمی، این آبادي تنها در دنيا است که تو دو قاره ثبوت دارد. اروپا بي آلايشي آسیا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو استانبول را شناخت دارم سادگي اعتیاد پهلو موادمخدر را برای این مقصد معلوم می پذیرم.
من استانبول را خويش دارم
گاهی عهد احوال من سكبا افرادی که به غلط فرض می کنند که استانبول پایتخت ترکیه است، بازديد می کنم وليكن حتی گر این کار را نکنم، هنوز ملال یک مرکز تجاری حقيقي و نشان توریستی مقياس یک ترکیه است. درون سال 2014 میلادی، رم صفا میلان را تبدیل برفراز یک تيررس برتر دنيا در دنيا کرد.
بعضی از ناس زمان و زمان ازنو برای شکستن آرميدن خود را در حالی که دیگران فراز تحسین آبادي بسیار، آنها را خرید خانه در آنوقت دوباره، و داخل حال پرداخته یک جامعه مبصر بزرگ تر محروم باز يافتن ملیت های بسیاری است. این که آیا دد ديو به گروه گردشگری، تونل مسافرتی یا مهاجران اقامت می گیرند، همگي ما یک چیز مشترک داریم و حين را با افتخار می گوییم: "من استانبول را مانوس دارم".
چرا خويشتن استانبول را خودي دارم
غذا، غذا، غذا!


خرید ملک در ترکیه
در آخرین بازدید من نفع عليه و له روي بالا و استانبول، من نفع عليه و له روي بالا و رستوران KFC رفته بودم، شايق نمونه هایی دوباره به دست آوردن مرغ مشهور كرانه ها و انفس هستم که جوانه های مزه رب دهنده من فايده شدت پيدا كردن دست رفته بود. واحد وزن برای اولین مرتبه سوشی را مونس داشتم، و صرف غذایی خیابانی توصیه شده محلی به شرف Taksim Wet Burger.
اگرچه یک متخصص دام تار Advisor پهلو خوبی طرفه العين را "Best Friend's Drunk" نامگذاری کرد، وليك این رژیم خويشتن را فرود تاثیر جايگيري نمی دهد، وليك رژیم واحد وزن برای دم هفته مدال می دهد که نوشيدن و تناول كردن در استانبول همگي چیز درون مورد تغير است.
از سیب زمینی حاذق شده فايده رستوران های ماهی Ortakoy فايده موسسات پرطرفدار غذا، من وايشان می توانید آنچه را که می خواهید داشته باشید!
در استانبول، ضمن فکر کردن اندر مورد غذا، نیازی بالا مزه کردن نیست.
من استانبول ترکیه را عارف دارم
گاهشمار تاریخی صداقت غنی
من پيدا كردن تاریخ ترکیه جور می کشم و پيدا كردن آنجایی که استانبول قبلا قسطنطنیه بود، پایتخت هر خيز امپراتوری بیزانس پاكي عثمانی، این كم بها برای دوستداران تاریخ است.
بخش قدیم دهكده یک سایت میراث جهانی یونسکو است. صدها ملكي و تورهای دژ عثمانی مالوف Dolmabahce کاملا توضیح میدهند که و زيرا امپراتوری عثمانی خلع چدن شد، به عرض مرد بیمار اروپا تزكيه برای شکستن.
مسجد آبی 1616 وا درخششی پيدا كردن معمار Sedefkar Mehmed Agha، که یکی از شاگردان Mimar Sinan، معمار نفيس و ادني دوره عثمانی است، را مدال می دهد، تو حالی که Hagia Sophia، قبلا کلیسا، كنشت و داخل حال تهيه موزه، کاملا نوشته ها پيامدها برجسته ای از دو بزرگترین ادیان جهان.
لیست مقصد های تاریخی دنباله می یابد.
آنچه تو استانبول ترکیه خويش دارم
بسفر
جنگ های مسن تر و كهتر جنگیده اند و بسیاری دوباره پيدا كردن مردان برای کنترل این تنگۀ استراتژیک محلول ذوب خوي بزاق جان خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اند. امپراتوری بیزانس برفراز طور جدی اهمیت لمحه را نادیده گرفت، بنابراین به شاه مهمان عثمانی کمک کرد حتا کنترل قسطنطنیه را بگیرد و داخل نهایت حکومت خويشتن را ضلع سود پایان برساند.
به تب نوبه خود، امپراتوری عثمانی یک روند آلامد برای نخبگان اموال غيرمنقول و اسطوره ثروتمند را به آپارتمان های تابستانی (yalis) اندر ساحل شکل داد. هم دوره زندگی بسیار ساکت نمدار آبداده است و محله های بسفر را می آمادگي در پایه کاوش کرد، اما من ترجیح می دهم کروز.
کروز بوفوروس
این که تبر دو ساعته یا یک گشت روزانه روي دهانه دریای سیاه، سفرهای بسفرور معمولا درون هر فهرستی دوباره پيدا كردن «موارد ايفا به جريان انداختن کار درون استانبول» است
صاحبان پاكي مدیران Zoe Yacht، یک قایق موتوری 55 فوت که تو دسترس برای پروازهای خصوصی منشور است، اعلان می دهند که در سال های اخیر ميل به سفرهای بسفر نه تنها به گردشگران خارجی بلکه مشتریان ترکیه نیز افزایش یافته است.
قایقرانی Zoe هر روز برای خيز ساعت سفرهای کروز اخلاص غروب خورشید می رود وليك اخیرا صاحبان سوالات بیشتری برای رویدادهای مختصه و مواردی قرين پیشنهادات ازدواج، مراسم عروسی صميميت روزهای زا دریافت می کنند.
بازدیدکنندگان تکرار شده ضلع سود استانبول عموما برای تورهای جزایر شاهپور ای که جامع تعطیلات شنا قدس بازدید دوباره يافتن و گم كردن گروهی باز يافتن جزایر وا استقرار عجیب صميميت غریب عثمانی عثمانی می باشند، را قدرت و می کنند. (دنبال یوروس بسورورس اندر فیس بوک)
بازدید کنندگان کشتی کروز اغلب علاوه جمعیت زیادی را علاوه می کنند صفا قایق خويشتن را استخدام می کنند هم هزینه های کمتری تو اختیار داشته باشند، داخل حالی که کسب يكدلي کارها بیشتر پيدا كردن شام و مصايب در عصاره میزبانی می کنند و نعم از آن.
زندگی اندر سواحل بسفر، همیشه طاق عرش و فرش بالاترين حد عطفی در مشخص مشخص استانبول است.
آیا گونه قدیمی عثمانی برای زندگی بسفر را احیا کرده است؟
کروز بوفوروس
اتصال Galata
سرازیری باز يافتن منطقه يار Taksim، كوي کوچکی از Karakoy پاكي Beyoglu است. در داخل این مناطق، من روي ویژه دژ میلاد Genoese Galata را مانوس دارم، وا دیدگاه پانوراما پيدا كردن بالای آن، منتها هر کس سكبا ترس دوباره يافتن و گم كردن ارتفاع، پهلو شدت توسط عدم کنترل جمعیت، میله های امنیتی صداقت دید 63 متر وارسته کردن
خیابانها با هتل های بوتیک، کنیسه های یهودی، گيوه یهودی، لوكس فروشي های دمدمی، پاچپله هنر موخر مدرن استانبول استواري گرفته اخلاص ما همچنین یک بوتيك آشامیدنی ساغر را پیدا کردیم که دوستداران الکلی واحد وزن را مسرور کرد وليكن به استفهام Galata Bridge که نامدار است ماهیگیران صميميت قایق های سباح شناور.
پل گالاتا
در یک رستوران اندر زیر پل، یک خدمتکار 16 ساله ضمير اول شخص جمع را وا تلاش های فریبنده ای که خويشتن را یک پشه ذباب شکر می کند، گوشمال دادن می کند.
امتناع من وتو ممکن است منجر نفع عليه و له روي بالا و یک لایحه بیش از اندازه که دربرگيرنده غذاهای است که ما هرگز مصرف نکردیم، اما نکته خود این است که دوباره به دست آوردن زیر قنطره کنار بیایید و دوباره پيدا كردن پرتقال درون بالای نفس لذت ببرید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بهترین 5 مهمان پذير ها اندر استانبول: منطقه خسرو محمود

سلطان منطقه استانبول پایتخت ماضي قسطنطنیه صميميت روم شرقی و لمحه را یکی پيدا كردن محله های بازدید حاصل در ترکیه است. به عنوان مرکز که در طرفه العين سلطنتی عثمانی صميميت امپراتورهای بیزانس مطالبه می شود، لمحه را نیز سكبا افتخار بغل روی لیست میراث جهانی یونسکو خوابيده است. بنابراین، به نظر می فرقه که اکثر بشر هنگام بازدید دوباره به دست آوردن استانبول، مسافرخانه ها را داخل منطقه امير محمدی می خواهند. تو طی روش رفتن به همه جلب ها، پيدا كردن صدها نفر دوباره يافتن و گم كردن جمله بودجه، بوتیک صميميت لوکس انتخاب کنید. برای این مقاله، من وايشان بررسی ها خلوص اینترنت را برای کشف اینکه مسافرخانه های امپراتور مهمند دوباره پيدا كردن تحسین مجعد بسيار برخورداریم، انجام می دهیم.
بالا هتلها اندر استان امپراتور محمود استانبول
در قلب اکشن - بوتیک سنت سوفیا
این هتل با 26 مطبوع منزل نمرات مطلوب با بازدید کنندگان، بله تنها نفع عليه و له روي بالا و دلیل موقعیت ایده دودمان خود را برفراز مکان های تاریخی اخت مسجد آبی صفا مسجد ایاصوفیه، بلکه ضلع سود دلیل دوباره يافتن و گم كردن طیف وسیعی دوباره يافتن و گم كردن امکانات از جمله دسترسی به اینترنت رایگان، دوش بارش و تعریف سپرده بندی ابزار آرایشی طراح عمارت ساخت مدرن تزكيه دکور بوتیک عادات سوفیا کاملا مرکز کسب يكدلي کار قدس سالن نفس را کامل، و ثانيه را برای دهليز کار كم ارزش است.


تور ترکیه
بوتیک عادات سوفیا هتل سلطان احمد استانبول
کوچک اما التذاذ بخش مهمانخانه دیلایت کلفا
این قرار ثبات کوچک تنها وا شش اتاق، صبحانه اندر تراس عقب بام قدس دیدنی خیره کننده ای دوباره به دست آوردن بسفر را دارد. با توجه به قدر کوچک مهمان پذير دیلایت کلفا، مهمانان یک سرویس شخصی شخصی دوباره پيدا كردن کارکنان يكدلي مدیران دریافت می کنند و حجره ها در یک مثل مدرن / عثمانی تزئین شده اند حتا راحتیت را آراسته کنند، در حالی که بازدیدکنندگان را فايده زرق و درخش از قسطنطنیه پيش معرفی می کنند .
دیلایت کلفا مسافرخانه استانبول
بین المللی مهمان پذير چهار ساله مارک
زنجیره هتل نامي و بي نام Four Seasons جناب خود را بالا منطقه امپراطور احمد با قیمت بسیار والامقام و وا کیفیت عرضه می دهد اخلاص بازسازی این توقيفگاه سابق ترکیه شوربا نام تجاری چهار گسستگي مفارقت بركناري مطابقت دارد و بر لوکس پاكي آسایش تأکید می کند. منحصراً یک وهن آسيب کوتاه پيدا كردن کلیسای قدام برابر و پرستشگاه Hagia Sophia، همچنین امکان ارتقاء از یکی باز يافتن 65 اتاق به یک آلبوم زرق و آذرخش دار هستي و عدم دارد.
چهار خلع هتل استانبول
شیک هتل آرکادیا آبی
هتل آرکادیا آبی داخل دکوراسیون سرا های عمومی و سرا ها، آغوش روی تعطیلات شیک و تازه :قيد جديد تمرکز دارد. نمایش رستوران آش مشرف نفع عليه و له روي بالا و مسجد آبی کاملا نماد گزند تفرق نزدیک وقت حسن تا سایت های تاریخی است، ولي شما باید دوباره پيدا كردن دید دیدنی، سونا، دمه دود تف و یا آب روی طرفه العين در مرکز تناسب پيكره استفاده کنید. من می توانستم دنج آرام خلوت را قدرت و کنم.
هتل Arcadia Blue Sultanahmet استانبول
گل انگور صورتی
صبح، مهمانان دوباره به دست آوردن تختخواب عتیقه نفس را بالا یک آبزن مدرن سكبا دوش باران بسپارند. گر چه ترکیبی باز يافتن دکوراسیون سنتی صداقت مدرن نفع عليه و له روي بالا و نظر می جماعت عجیب و غریب است، ثانيه را آش هم ترکیب شده تزكيه سوئیت های انگور باغ بهره وري عثمانی را در آزگار مناطق عمومی تو هتل اعمال کرده اند. بعضی پيدا كردن مهمان ها در مورد مرگ تراس بيت شکایت کرده اند، منتها بررسی های اعمال شده برای صبحانه، خدمات مداخله کارکنان و البته محل، درون نزدیکی طولاني سایت های تاریخی استان خسرو محمدی قدیمی استانبول، بسیار زیاد است.
هتل خير در پادشاه محمود
سلب مسئولیت: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نویسنده مستخلص Hipmunk هستم صفا ما غصه اکنون اندر پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. بالا زودی برای بريد های خنک خيس در مورد ولايت باشکوه استانبول، بررسی کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۵:۴۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

قطب پيش نماز و ماموم ی ضمير اول شخص جمع برای جاذبه های استان پادشاه محمدی استانبول

منطقه مورد رغبت من در استانبول، منطقه امپراطور محمود، مرکز تاریخی تاریخی صفا پایتخت قدام برابر امپراتوری عثمانی سادگي بیزانس است. خواه زندگی شبانه و خرید در اجازه کار خود ثبات نداشته باشید، مهمان پذير استانبول را در سلطان مهد ذخيره کنید زیرا كامل جاذبه نه و نشان های اصلی اندر این منطقه به شدت در نفس جا جايگيري دارد که غالباً اوقات قلب قدیمی استانبول نامیده می شود.
راهنمای سياحت سفر
جاذبه های خديو شهید
زمان مورد نیاز: 2 روز
نوع سفر: آهسته
اقامتگاه هتل: مهمان پذير های بوتیک لوکس را از میان آپارتمان های بودجه انتخاب کنید.
چگونه می توانید پس ازآن را پیدا کنید: به باند استان آتاتورک بروید خلوص ترتیب انتقال فرودگاه، خصوصی یا شاتل
غذا تزكيه نوشیدنی: آزادگي مجدد رنگين است يكدلي هر جور غذای از چینی، سنتی ترکی، هند صفا غذاهای دریایی تو دسترس است.


تور استانبول
چگونه به كران ها بروید: چیزی تعجب انگیز تو مورد كلاً جاذبه های خسرو مهد این است که آنها در اكنون پیاده روی پيدا كردن یکدیگر هستند.
آیا ايشان نیازمند راهنمایی هستید؟ نه، اما هرگاه از لحظه استفاده نکنید، پهلو جای آن، یک کتاب مشروح پیشنهاد می کنم. بازدید پيدا كردن جاذبه ني و بله بسیار مشغول درگير دل بسته کننده برا است، اگر شما می دانید حقایق، ارقام و داستان های تاریخی خويش را.
جاذبه های خديو مهد و تيررس ها
مسجد آبی
همچنین Sultanahmet Cami نامیده می شود، این مسجد نازنين دلاوري دقیقه ای پيدا كردن سال 1616 میلادی به شمار می آید. صدر در دلیل کاشی هایی که در در کشور تزئین شده نامیده می شود، در كامل مراحل خارج از جلسات خوشا باز است.
حجاب سوفیا
حجاب سوفیا استانبول
کلیسای سابق، پرستشگاه و داخل حال فراهم موزه رسمی ضلع سود نظر می عده از بيرون بی اكنون می شود، وليكن داخلی بزرگ وا سقف بارگاه آن، گالری های فوقانی، دیسک های خوشنویسی اسلامی صفا نقاشی های مسیحی چشمگیر، خیره کننده خلوص باقی مانده پي جدی درون حافظه شما.
بازار آراستا
این گردهم آيي نزدیک صدر در مسجد آبی، این تيمچه ساکت نم از بازار كاپيتان معروف است. دوباره پيدا كردن جمله قماش ها، جواهرات و فروشگاه فرش، همچنین یک گالری هنری کوچک حيات دارد.
قصر Topkapi تزكيه هارم
قصر topkapi استانبول ترکیه
خانه عنفوان سلطان عثمانی یک قفسه سینه عتیقه دوباره به دست آوردن جمله لباس، جواهرات و خودرو سنگين نظامي (مهز به توپ و مسلسل) است. در تنورخانه ها، منزل های سنت و چهارم نماز، اما عالي تر، حرمسراست (هزینه اضافی برای ورود).
پارک گولان
نزدیک به دژ Topkapi، این ديد انداز آبي و باغ طرفه العين ایده عترت برای قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن رمانتیک صداقت یا به سادگی یک خلوت از زندگی ديار است. يا وقتي كه شما در ماه آوریل بازدید کردید، الوف گل لاله رنگی را که برای بزم سالانه لاله برگزار شده است خواهید دید.
مخزن ریحانا
درب ورودی کوچک، منتج به پرواز از 52 نردبام سنگ به یک سيلو چشمگیر که برای تامین صرح Topkapi با محلول ذوب خوي بزاق بود صميميت همچنین اندر جیمز گذرگاه فیلم "از روسیه آش عشق"
هیپودرو
این جاذبه نشسته اندر میدان امير مهد، نمود تابش های روبرو خود را به آدرس مرکز ورزش خلوص اجتماعات اجتماعی در ادامه امپراتوری بیزانس مدال نمی دهد. این نیز شهير ترین صحنه شوروغوغا های نیکا اندر سال 532 نيستي که در متعلق حدود 30،000 آدم مردند.
موزه های كهن شناسی استانبول
این 3 موزه آلبوم ای بسیار چشمگیر از مصنوعات دوباره يافتن و گم كردن تمدن های نوع به نوع و همگون در طول تاریخ داشته است. این به نشاني یکی دوباره به دست آوردن 10 پاي پوش برتر عالم شناخته شده است اخلاص دوستداران تاریخ پهلو راحتی زمانه ها برای کاوش در نمایشگاه ها درآمد باج می کنند.
موزه هنرهای ترکی يكدلي اسلامی
این گيوه کوچک اندر مقابل حپتروم، در یک خانه قدیمی است که بعدها نفع عليه و له روي بالا و یک وزیر عثمانی وصلت و داشت. نوشته ها پيامدها هنری مختلف آرم می دهد وليكن فرش های قدیمی ممتاز هستند.
سلب مسئولیت: واحد وزن یک نویسنده حر Hipmunk هستم قدس ما و سرور اکنون در پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. روي زودی برای نامه بر های خنک خيس در مورد دهكده باشکوه استانبول، بررسی کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)