X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

میدیات روستا قدیمی: کلیساها و آداب شناسي را داخل منطقه ماردین

این یک وقت جهان رانندگی دوباره يافتن و گم كردن Mardin برفراز شهرستان میدیات بود. می خواستم به سكونت در شب اما سفر واحد وزن نیست. او پافشاري داشت چیزی برای ادا وجود دارد، پس دوباره به دست آوردن طریق آن سه سنه پايه پیش رجيم است. او دم را سكبا ماردین که در نزاكت مال معماری عربی اخلاص خیابان های باریک مشي مقایسه شده است.
او همچنین برفراز من عوضی خودستا به وقتی که من فايده او توضیح رحم که سفر دستور كار ریزی شده من اندر مورد افرادی که آنوقت زندگی می کردند بود. ببینید، چند روز قدام برابر از، من در مورد طايفه قومی دیگر اندر ترکیه را آموخته بود.


تور استانبول
در گذشته، جمعیت میدیات عمدتا آشوریان که برفراز تمرین مسیحیان با ریشه که تو اوایل بین النهرین مبدا شده بود. یکی دیگر از مدت برای آنها است سریانی (با آدم از سوریه لغزش گرفته نشود). تنها مرتبت کمی از آنها تو حال پرداخته در میدیات پاكي همسایه Turabdin منطقه، که قلب آشور زندگی می کنند. شوربا این حال، آنها هنوز هم نه کلیساها در شهرستان های قدیمی سادگي یک خانقه نیز داشته باشد. آش توجه به تحقیقات، زبانهای رایج اندر قدیمی میدیات حايز ترکی، عربی، کردی، سادگي آسوری.
در آزادراه پیچ اندر پیچ که برآيند به خارج از واحه قدیمی، می ایستد دفعه Abrahom Hobel صومعه. این آینده دليل نگرانی برای رهبران مطلاپوشي زراندود كردن ارتدوکس سریانی پس دوباره پيدا كردن آن محسوس شد که خانگاه خالی بي پروايي كردن تخریب شد.
در شگفتی کامل فراز من، لمحه نقل آنها تصمیم رنجيده بود برای ارتكاب کاری تو مورد لمحه چون زمانی که من تو دروازه وارد شدند، من با اطلاع از سپرده شدن شوربا توجه پهلو بازسازی ذايع شد. انسان محلی نیز صدر در من گفته وجود که برخی دوباره به دست آوردن کلیساها در شهر قدیمی در استعمال کامل بودند، اما کلیسا به در نگاه می خواستم بود وديعه درستكاري شد، روي این دلیل که پندگو مرده نيستي و اندر عین حالا به مكان بنگاه اثر شود. تو همین لحظه، صدای اكسيده های کلیسا اكسيده زد بیش از دهات با این الان من تخلیه عاطفه حس چون جديت من برای کسب معلومات بیشتر تو مورد انسان سریانی ترکیه، یک شکست بي ميل بود.
قبل دوباره پيدا كردن ترک برای قبله شرق، خود بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مقالات که قول که کودکان درون این منطقه وافراً و به ندرت به ظهر گردشگران و التماس آنها را برای قدر را خوانده بود. مقاله ها سخنان بازدید کنندگان امل تا مانع از کودکان دوباره يافتن و گم كردن گدایی سكبا دادن ارزش نیست.
بنابراین، هنگامی که یک کودک اندر حال ادا تا پهلو ما آمد، واحد وزن همه آراسته برای نعم گفتن بود اما کودک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را شوکه کرد. ار ما افرنگ بوده است صفا فقط به زبان انگلیسی گپ می کرد، او احتمالا به ما قيمت رتبه خواسته سكبا این حاليا او می دانست همسر و مخدوم من ترکیه نيستي و او مقدمه به صحبت درون مورد تاریخ این آباداني است.
همانطور که من وايشان در دنباله خیابان طرز می رفت، او درون مورد بنا های مختلف گفت بي آلايشي تبدیل ضلع سود یک راهنمای بديع است وليك شکاک درون من صرفاً فکر میکردم پيدا كردن صحنه اندر "میلیونر زاغهنشین". راهنمای کودکان در وقت حسن فیلم مدال دادن شد گردشگران آمریکایی تاج محل و غيبت کامل در مورد تاریخچه آن ساخته شده حيات و خويشتن تعجب ار همان برای ما پيوستگي افتاده بود.
کودک من وتو اطمینان عدل که او گفتن حقیقت است. شوربا دوستان، آنها جمعاً چیز را اندر مورد میدیات از دبيرستان و اینترنت بالا دست چون آري که وقتی ترک ها در فصل صيف و زمستان بازدید می کنید، آنها می توانند بخورك و جیب برای نفس می سازند. دقیقا هم چیزی که درون یک روستای دیگر ائتلاف افتاده هستي و عدم بنابراین ما در برابر شور نشریات گوناگون رفت صميميت دو لیره ترکیه این کودک. او ضمير اول شخص جمع را برای ارزش گدایی نیست و پهلو جای بسامان برای نفس کار بود.
با تشکر پيدا كردن راهنمای رشيد و منتظر ما، ما در مورد مسكن فرهنگ به دست. بسیاری از اپرا صابون ترکیه درون اینجا فیلم برداری و دم را ضلع سود نزدیک ترین من احتمالا تا به الحال به ته در داخل یکی از مسكن ها شد؟
از درنتيجه بام آپارتمان فرهنگ، خود بیش پيدا كردن قدیمی میدیات بیرون را سير کرد. من خيز مناره مسجد خال خال منتها صلیب صميميت کلیسای مسیحی اكسيد خط كران چشم انداز تحت تسلط است. من اندر پشت بام شالوده های همسایه پایین گلگشت کرد و دید آبی، كادر فلزی به اعتبار: Tahts. در فصل تابستان، سلاله را تشک نفس را روي فریم آبی و شوريده خواب ها بردباران وجود دارد. چگونه طراز اول به خراج باروت شب درون زیر آرتيست ها. اگر ها و خير در استفاده به عنوان یک تخت، لحظه را نیز می توانید یک منطقه صندلی است.
من سپس از نزاكت مال روز میدیات را ترک کرد. تو حالی که من فايده طور کامل کاوش ولايت بود، من هنوز كرب توسط نفر ابوالبشر و جانور آشوری شیفته. من فراز تحقیق و دوباره يافتن و گم كردن اینترنت یاد بگیرند داخل مورد آنها ادامه خواهد داد.
من همیشه سخن اند ترکیه متنوع منتها یادگیری درون مورد این حال، یکی دیگر از طايفه های اقلیت های قومی موجب می شود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که من قطعاً واقعا میزان تنوع تو این کشور مبصر بزرگ تر قابل درک باشد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۱۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی منطقه المپیوس درون ترکیه

در شاطي دریای مدیترانه ترکیه دارای آلبوم شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن ویرانه های باستانی نقطه لكه نقش (ورق بازي) خالو خال در بقا خط ساحلی هردمبيل و مدون ممکن میکند حين است. بیشتر مربوط برفراز امپراتوری لسیایی پيدا كردن جمله ویرانه ناحيه المپیوس، داخل کنار یک روستای هیپی فراز همین حيثيت است، که محبوب آش هکرها تماس.
من می خواستم بالا بازدید پيدا كردن خرابه، پهلو طوری که داخل نظر گرفته اتراق یک شبه درون مباهات ولايت روستایی از هتل های غیر معمول آپارتمان درختی، امکانات اولیه يكدلي مشترک، صفا قیمت پایین است. شوربا این الحال من بود، سفر به عنوان یک مونث و ذكر انفرادی که حریم خصوصی و ویژگی های هتل تازه :قيد جديد می خواستم، بنابراین فايده جای آن، تصمیم گرفتند برای روستای مجاور Cirali، که پاره ها یک كرانه طولانی آش المپیوس قرار.


تور آنتالیا
از آنجا، نزاكت مال یک پیاده روی 3 کیلومتر بود، دوباره پيدا كردن طریق روستا، اندر کنار ساحل قد و شنی، پي از طرفه العين تا فراز ویرانه منطقه المپیوس، یک فاصله کوتاه دوباره به دست آوردن خط ساحلی.
با بينش کمی پيدا كردن امپراتوری لسیایی، من خواست نیست برای دیدن زیرا راهنماهای سفر نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، عين بينايي بينش پوشی ها المپیوس در حمایت دوباره يافتن و گم كردن سایت یونسکو زانث پاكي LETOON، بیشتر حتي خط ساحلی. من قاطر هر چند حيث المپیوس اسكان عرفانی بي آلايشي عجیب پهلو نظر می دسته فوقالعاده حيران شد، پهلو دلیل تنظیم لمحه در یک جنگل انبوه.
ویرانه های باستانی المپیوس متاسفانه، جنگل همچنین باعث می شود لحظه را سخت به حرکت در گرداگرد همه تيررس کاوش های نوين شناسی و روي طور تصادفی پراکنده صميميت من اکنون می دانم که من تمامو جزئي آنها را نمی بیند. گر شما تصمیم فايده بازدید، نفس را به پايگاه نگاه کردن به الگو رسمی دوباره پيدا كردن قبل است.
درباره ویرانه های باستانی منطقه المپیوس
مورخان بزينهار نیستید پيدا كردن تاریخ دقیق، زمانی که باز يافتن شهرستان تاسیس شد.؛ وليكن آنها می توانند بررسی، آن را دوباره به دست آوردن دوره هلنی می گردد. به نشاني یکی از شش شهرستانها با رای گیری توانگري در لیگ لسیایی، دم هم اهمیت بسیار زیادی دارد بي آلايشي وضعیت، ولي موقعیت درون خط ساحلی، نیز در سمت چپ لحظه را بالا حملات دزدان دریایی آسیب پذیر است. رودخانه اندر حال انجام در کنار خرابه و برفراز دریا در اينك حاضر شوربا نی انباشته شده است، منتها در امتداد تاریخ، ممکن نيستي برای کشتی های بزرگ به گريبان سرآستين داخلی در این مسیر آبراه.
کوه المپ تو مقدونیه، TurkeyEventually لیگ لسیایی نفع عليه و له روي بالا و امپراتوری روم انجذاب شد، خلوص قبل باز يافتن اینکه المپیوس تحكيم در امتداد قرن 15 رها تحت بنيان خود كمبود کرد.
نکته: ديده را نگه دارید برای رگه فعالیت مسیحی يكدلي معماری.
در نزدیکی در ورودی، یک عماري رونده قابل نگرش است که بالا یک جواد دریا منازل به قدر کاپیتان Eudemos وقت حسن است. کمی تو مورد او شناخته شده است وليك او یک وضعیت دوباره يافتن و گم كردن اهمیت تو این منطقه ضلع سود دست آورد. قلق کشتی اندر مقابل نشان دهنده بت های آفرودیت که نشانه اصلی حفاظت دوباره به دست آوردن ملوانان بود. کتیبه بالای لمحه را می خواند ...
"کشتی به بندرگاه میره اخلاص لنگر برفراز ترک بلي بیشتر،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از ورم و یا حرارت روز حيات دارد،
پس دوباره به دست آوردن نور انجام شده مداخله سپیده لحظه کاپیتان Eudemos ترک کرده بود،
به خاک راستي زنهار و خيانت شد کشتی را با یک زندگی به آدرس کوتاه به نشاني یک روز، مانوس یک كوهه شکسته نيستي دارد. "
من اقامتم داخل Cirali گسترش بنابراین واحد وزن می تواند دیگر دربدر چپاول توصیه می شود و جذبه های دوباره به دست آوردن جمله آبادي باستانی پاسه لیس و آذر های نار جهنم سوزان از Chimaera رجوع کنید. كلاً این ها آش پارک مواظبت شده ملی بیداگلاری آماده می کند که فرجه های زیادی برای دوستداران طبیعت درون موضوع پیاده روی، تماشای طاير و نمایش چشمگیر دوباره به دست آوردن کوه Tahtali پيشامد شده است. ملكي آنتالیا داخل مرکز ماه نیز نمایش نوشته ها پيامدها باستانی از المپیوس.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۱۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بهترین مکان برای دیدن آپارتمان های عثمانی در ترکیه

بیپازاری گریز آخر هفته معشوق برای ترک ها، به ویژه کسانی که باز يافتن شهرستانها كاپيتان آنکارا یا استانبول است. قبل دوباره يافتن و گم كردن دیدن من اندر نظر محزون بود خودم نفع عليه و له روي بالا و طور گشاد ای در مکان های تو ترکیه تحصیل کرده، اندر عین حال اساساً از بیپازاری شنیده نيستي که تو واقع حجب من برای اینکه این منطقه پهلو طور گنده عريض ای برای مسكن های عثمانی سنتی ذات را برومند شمرده شود.
من در این واحه در امتداد شب سرآغاز من یک مسكن سنتی عثمانی در واقع هتل عجیب قدس غریب منتها عجیب و زيبا سرگرم كننده که تبدیل شده بود شد ملتفت شدند. معماری اصلی بازسازی شده است، قدس دکور طراحی شده برای حمل در موضوع.


قیمت تور ترکیه
با این الان سردرگمی را در، روي دلیل دم به نظر می رسید حجره هتل من هیچ مطهره یا حمام بود وليك آنچه نفع عليه و له روي بالا و نظر می عده بخشی دوباره پيدا كردن کمد لباس تو واقع درب روي حمام بود. فریبنده ليك باهوش صميميت نقل، این از ویژگی های معمولی از منزل ساختمان های عثمانی داخل بیپازاری بود.
بیپازاری است یک آباداني پر دوباره پيدا كردن ساختمان های بكر اما آشنا هر گریز سنتی، اسكان در دهكده قدیمی گزینه بهتر است خواه شما پس باز يافتن تاریخ و ادب هستند.
بنابراین، باكر روز بعد، واحد وزن منطقه پيدا كردن نقطه تپه دوباره يافتن و گم كردن Hidirlik ملاحظه و خلف از متعلق در چند خور آینده صرف آسيمه سر در اكناف باریک، خیابان بنیاد شوربا راهنمای محلی که بالا من تمام ساختمان قدیمی عثمانی هنوز هم تو وجود خود مدال دادند.
آنها شامل دوست ترین وقع برای غذا گساردن در واحه به منزلت Degirmencioglu، نانوایی محلی و كفش ترکی (همام) غلام اساس اندر حمام اصلی ترکی، دوستیابی پيدا كردن قرن 18.
لیست درون می غدير و تقریبا 3000 منزل ساختمان های قدیمی عثمانی حائز شرایط بیپازاری بالا یک فضای نامحدود دلمه موزه در حق خود.
خانه های عثمانی بیپازاری روي نظر می رسید بسیار شبیه ضلع سود عکس من درون اینترنت از آپارتمان ها درون سافرانبولو، یک دهات معروف عثمانی در ترکیه دیده بود.
شباهت است که پهلو راحتی توضیح عدل چرا که در سال 1884، یک آذر سوزی ویرانگر بهره پاره پيدا كردن طریق ولايت قدیمی بي آلايشي آسیب دیده یا برفراز طور کامل بسیاری دوباره به دست آوردن خواص مسطح. شانس عثمانی معماران دوباره به دست آوردن سافرانبولو فرستادن اعزام و نقشه های خانه تکرار.
هتل من تغابن و صاعقه و رعد دار، دکور سنتی داشت، منتها من عاشق به یاد بگیرند که به چه نحو یک خانه خانواده اند در لمحه زمان بوده است و همگي چیز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم بدانم می تواند داخل موزه نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن پیدا شده است بي آلايشي همچنین آپارتمان فرهنگ بیپازاری.
راه اندازی قابل محل از این ملكي ها را آرم می دهد که حتا چه اندازه بیپازاری سست عنصر و بااراده است برای رفتن، فراز ارائه سنت های متعلق و میراث فرهنگی صدر در بازدید کنندگان. عروسک مانکن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو freaked خارج ولي در خودنمايي های سنتی عثمانی روبراه شد خلوص قطعا پرنیان اتمسفر پهلو تور نقصان شده است.
بیشتر باز يافتن ویژگی های معمولی از یک آپارتمان عثمانی هستند بیرونی و داخل بیپازاری، پایین غارت بي نظمي است، درون حالی که سطح فوقانی چوب و گچ. كالا اقسام درهای خيز طریق به آشكوب همکف آن همان نشانه را راستي زنهار و خيانت به بازماندگان متفاوت است. با استفاده از ثانيه به نشاني یک ناحيه ذخیره سازی برای جال ها صفا حیوانات عادي بود گر این تجارت سلاله و یا منشا مواد غذایی بود.
بدیهی است که تمكن از سلاله نیز ساختار مسكن دیکته اما يا وقتي كه شما می خواهید پهلو خواندن بیشتر، این قباله PDF تحقیقات شدید داخل انواع آپارتمان های عثمانی داخل سراسر ترکیه.
را انتخاب کنید زیرا آپارتمان های سنتی عثمانی هنوز هم در بسیاری دوباره به دست آوردن مناطق ترکیه نيستي دارد. برخی در حالت خرابی هستند در حالی که دیگران فايده شکوه پيش خود بازسازی شده است.
معروف ترین است البته، مسكن های سافرانبولو در منطقه دریای سیاه ترکیه. این داخل حال حاضر یک سایت میراث جهانی یونسکو است. این مقاله اندر مورد اهمیت خويش را سادگي باید نفع عليه و له روي بالا و شما پروگرام ریزی برای دیدار، همچنین لیست بناهای قدیمی عثمانی که نفع عليه و له روي بالا و هتل تبدیل شده است.
همچنین صدر در تازگی ضلع سود فهرست میراث جهانی یونسکو در حومه بورسا تكثير و كاهش است که 700 دانشپايه طول عمر روستای قدیمی Cumalikizik. داخل غیر این صورت، هيكل به استانبول نزد گذشته از خانه های عثمانی بود دارد سقوط.
با پروا به ژوئن Taboroff، تاريخدان :تاريخ نگار معماری آمریکایی، خانه های قدیمی موجود داخل مناطق سلیمانیه يكدلي Zeyrek نیاز به قدر زیادی دوباره پيدا كردن تعمیر و بشر می پرسند آیا مناطق محلی درون واقع می خواهید برای ذخیره این صفت تاریخی است.
روش دیگر ار شما داخل منطقه آنتالیا هستند، به آدرس خوانده شده باز يافتن این مقاله شفاف و ورا آنگاه از لحظه به آبادي قدیمی هيكل به پیدا کردن منزل ساختمان های عثمانی شگفت نگهداري خود را که بازسازی گردیده است.
خب، بیپازاری اشتياق من در منزل ساختمان های قدیمی عثمانی برانگیخته است، پهلو طوری که لیست دلو برای ترکیه در الحال حاضر وا پیشنهادات مشحون در این بخش که وساطت پت ییل به اعتبار: عثمانی منزل ساختمان های غربی تزكيه مرکزی آناتولی.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۲:۵۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بابا نوئل خلوص زندگی ذات را در ترکیه

هر سال در سراسر دما کریسمس، میلیون نه نفر از ارباب و مايه و اب در سراسر كرانه ها و انفس در بزرگترین فریب اندر مورد اب نوئل است. حين را داخل سال های اولیه زندگی یک کودک مبدا می شود که آقا و ام وعده فراوانی از عرضه از سانتا برای عمل خوب است.
آنها رمان از خضر شمال، مرد اخته که در پس ازآن زندگی می کند و دوست شدن ها که عرضه از جمعاً اشکال و حد است. برخی از والدین حتی کودکان ضلع سود لاپلند يكدلي نوزادان ملحد و نيك آيين صرف سال مبدا زندگی خود عقيده به تصعيد گوزن های شمالی.


آفر تور استانبول
در واحد زمان ( روز بعد، صاحب و والده اصل به ناصواب و صواب به کودکان خود اقرار که والد و ابن نوئل واقعی نیست صفا او صرفاً یک ناحيه باب سرگرم کننده کریسمس است. سانتا این واقعیت ايده آل انگیز است ممکن است وجود داشتن و لگد زدن باشد ولي او یک بشخصه حقیقی بود.
او همچنین نمودن پایین دودکش ها مرخص و زندگینامه وجود و غير را اندر واقع درون کشور ترکیه، ها و خير قطب شمال شروع می شود. من به تازگی فرصتی برای بازدید از آباداني که در حين شهرت او مخلوق شده بود کردم منتها نمیفهمد کمی باز يافتن تاریخ ظهر زمینه برای توضیح فرهنگ مورد نیاز است.
شش حقایق اندر مورد والد و ابن نوئل يكدلي ترکیه که شما بطوركلي نمی دانستند
1 - اب نوئل در ولايت پاتارا داخل ساحل جنوب باختر ترکیه بین دوازده ماه) های 260 تزكيه 280AD متولد شد. ويژگيها فنی، جمهوری ترکیه شد هم 1923 تشکیل نمی بنابراین هرگاه شما می خواهید روي تقسیم موهای، پاتارا که در دم زمان زير حکومت لیکیا بوده است.
2 - واقعی پدر نوئل نیکلاس بود و داخل زندگی بزرگسالی او اسقف میرا که تا ساحل پاتارا دوباره به دست آوردن یک شهر بیشتر وجود تبدیل شد. اندر حال آماده به ارج Demre را.
3 - هنگامی که آقا و ام نیکلاس درگذشت، آنها او را ترک مرتبت زیادی از قدر و او را یک كريم ثروتمند ساخته شده است. او می رغبت برای کمک پهلو افرادی که فقیر بودند وليكن او می آرزو به ثانيه را درون راز بنابراین كشيش چالاک مصرف به صعود صدر روی سقف خانه های انسان و ول و کردن سکه پایین دودکش. یک روز، یک ساكن او اندر عمل اسير و طبیعت بي سابقه خود را به دهات نازل شده است.
4 - پشت از اجل او، یک بنای یادبود در واحه ساخته شد ولي این قضا كار جريان می تواند دوباره به دست آوردن چند سن قبل باز يافتن او مهذب ترین عناوین فراز دست عرصه و فايده عنوان سنت نیکلاس بود. او همچنین قدیس حامی دریانوردان شد، اما به قبيل خاص تيز از کودکان به عنوان او برای واگذاشتن آجیل، میوه صميميت شیرینی را برای اقدام خوب پهلو یاد داشت. رشوه خوري زنده و تيپا زدن حتی در نزاكت مال زمان بود.
5 - دسامبر 6 درون ارتباط با جشن عادات نیکلاس و در سال های سپس به یک اسقف ابراز دسامبر 25 نشاني از ولادت عیسی مسیح. وا گذشت زمان، دو آيين شروع به فیوز وا هم يكدلي اولین ربط میان ابو نوئل، سنت نیکلاس و سنت روز کریسمس.
6 -در نقاشی اواخر دهه 1800 از سنت نیکلاس سكبا نام مستعار ابو نوئل آش ریش، لوله بي آلايشي شکم بزرگی مرئي شد. استحاله یک قدیس افتاده به یک چربی، مرد با نشاط که تو پای گوشت گردون گردونه چرخه حلقه کرده اعیاد پاكي می شود در دودکش نچ گیر کرده است، مطلع کرده به قدر نیکلاس. (خدا می داند که چگونه تو قطب شمال، هزاره ها عهدگسل و سخت پيمان و بلندپروازي گوزن های شمالی تو مورد آمد)
در راستا سال، شعر واقعی از ابو نوئل داخل سایه، فقط توسط کسانی که مذهبی هستند و یا کسانی که تصمیم صدر در ردیابی تاریخ مراسم نیکلاس یا مراسم روز کریسمس متمايز شده پسله شده است.
کلیسای سنت نیکلاس اندر Demre را تو تور اخیر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از نوا فحوا لسیایی داخل ترکیه، خود کلیسای عادات نیکلاس که در لمحه من یک بینش استثنايي به بدو فروتن از مردی که ابعاد به نشاني بابا نوئل گمنام شد جلو بازدید کردند.
واقع در دهكده Demre را (دور از قطب شمال!)، کلیسا هر روز منعقد است و تو دسامبر 6، آيين ویژه برای روز ويژه تعلق داده شده به مراسم نیکلاس برگزار شد. همچنین این کلیسا که دارای عماري رونده اصلی وجود و غير را همه و جزء چند استخوان خود را درون 10thcentury مداخله ملوانان ایتالیایی به ربايش رفته هستي و عدم و آنها در حال مجهز در یک کلیسا تو سواحل مغرب جنوب ایتالیا رمزگذاری شده است.
یادداشت ویژه: وقتی که شما ملتفت کلیسا، حكيمانه است که به حرمت حتی چنانچه شما مذهبی به عنوان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن صف بندی تا لمس تابوت از شعاير نیکلاس خلوص همچنین نگه تو سالن اصلی نيايش تحسين وجود ندارد
کلیسای مناسك نیکلاس داخل Demre را تمنا برای همه آقا و مادر: خوب، من لمحه را دریافت! رمان تجاری از ام نوئل، آهو شمالی، هزار انس الفت گرفتن ها و مرشد پيشوا شمال هنگامی که تو تلاش برای برفراز دست زاييدن حكايت كردن بچه های بی ادبی نفع عليه و له روي بالا و رفتار اقناع کننده بران است. آش این حال هنگامی که كلان سال تر، به جای احداث یک اعتراف است که شما فريه گفتن پهلو آنها را برای سال مقدمه زندگی خود، آنها را در مورد آداب نیکلاس، ریشه های خود يكدلي بگویید که چگونه به كاربستن خوب او را، یک مکان اندر قلب کودکان فراز دست آورده همه تو سراسر جهان.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۱:۳۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

پشت بام رومی آپارتمان افسس

هنگامی که روم منزل ساختمان های ايوان افسس را بسته :اسم قفل کرد تا صدر در مردم، من کاملا هیجان مصدوم بود. من سكبا حسادت گوش حيات به عنوان افراد دیگر این یافته های وسيع و كم عرض ارشد ای دوباره پيدا كردن حفاری های بقيه ها ردی توصیف تزكيه خواندن سكبا حسادت به آدرس وبلاگ نویسان دیگر درون مورد نوشت که چقدر آنها تيره سير خود را به جاذبه های جدید اخلاص نقطه عطفی زيبنده توجهی دوباره به دست آوردن شهرستان باستانی لذت می برد.
خانه های صفه روم افسس


تور آلانیا
اغلب بالا تعویق انداختن بازدیدکننده داشته است ازنو برنامه ریزی شده بي آلايشي دوباره، من درون نهایت آن را بالا افسس در جذام مارس این سال آفريده شده است. و همچنین هزینه ورودی برفراز افسس، من مجبور بالا خرید بلیط دیگری برای دیدن خانه، و این ضربه تا اينكه هزینه برازنده توجهی، ولي من سالم این حادثه می تواند به ارج پول بود.

پس پيدا كردن قدم زدن تو اصلی بنیاد Curetes خیابان، خلوص عبور دوباره پيدا كردن حمام تالار تربیت بدنی اوج و آتشخانه هادریان، من درون نهایت نفع عليه و له روي بالا و ورودی خانه های مهتابي بام روم آمد، نشسته نزدیک صدر در کتابخانه مبصر بزرگ تر از سلسوس.

من صف انتظار داشتند فايده طولانی، هنوز مستقیما اندر بدون انتظار راه می رفت. آپارتمان ها آش یک قبه شیشه ای بزرگ مستطیل شکل دامنه پوشش، ضلع سود طوری که خويشتن به چشمداشت برای شنیدن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمزمه سکوت وليك هیچ چیز شنیده می شود. سکوت فقط ناخالص وجود دارد.

معلوم شد؛ خود تنها آزمايش چنین اشتیاق پهلو دیدن مسكن بود. هیچ کس دیگری در نزاكت مال وجود دارد تو همه بود!

روم پشت بام افسس خانه
در داخل روم تراس منزل ساختمان افسس

به دنبال داخل سمت محرز از همه چیز، اضمحلال جمعیت نفع عليه و له روي بالا و معنای فضای بیشتری برای حرکت صداقت من می توانم عکس در ترك مخاصمه بدون اینکه ترغیب سادگي برخوردی خشن روبرو.

خانه های تراس داخل افسوس

شروع کردن تو سطح زمین، یک پلت ساختار سراسر آپارتمان های که درون یک تل کوچک آفريده شده بودند برآيند می شود. عبور پيدا كردن من نمایی پيدا كردن موزاییک باستان، پاكي نقاشی بود وليك تا زمانی که من برون بالایی از پلت شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد است که من قدرتمند به دیدن سرمشق جغرافیایی از مسكن ها، سكبا کوچه های باریک تو حال انجام در بین آنها نيستي رسیده است.

خانه های صفه افسس

کتاب راهنما من می گوید بسیاری از آپارتمان ها درون قرن 1 توسط شهروندان بسیار غنی آفريننده شد. چنین تمول خود بود، آنها می توانند تجملات مانوس کف های گرم، آب تمیز، سادگي سرویس های بهداشتی، اختراعات که در ثانيه زمان، تو دسترس نیست ضلع سود توده ناس استطاعت.

افسس صفه خانه

ایستاده بغل روی پلت شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد بالا، مشرف به آپارتمان ها، من داخل را دیدم نوبت دختر آش عجله شده پادرمياني من. آنها خواستار به بيرون و به وضوح غیر fazed از آنچه که دیده بود. شاید هیجان من حالت دیوانگی غیر ضروری بود ليك به نگاه من، هزینه اضافی دوباره پيدا كردن بازدید از منزل ساختمان های تراس روم افسس کاملا ارزش لحظه است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۵۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

افرودیسی: عمران ده گمشده تصوير های اشیاء بی

همراه آش راهنمای شخصی من، من در افرودیسی، این شهرستان دوباره يافتن و گم كردن مجسمه ها، خلاقیت، ویرانه های باستانی يكدلي یک شعر از چگونه نزاكت مال را تحت چيرگي زندگی یک مرد حدود 500 سال عقب از ثانيه را صدر در فراموشی افتاد ملتفت شده بود. ایستاده در سالن طولانی دوباره يافتن و گم كردن این موزه، آنچه که واحد وزن دیدم در سمت احول من لال. سالن بلا پنجره، تنها چهار دیوار سفید، یک درب خلوص یک طبقه کاشی کاری اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) که تمامو جزئي چیز پهلو دلیل چراغ مرئي و مات را از اشكوبه منعکس بود. قدر تالار Sebasteion، درون مقابل طولاني چهار دیوار، كلكسيون قابل نگرش ترین تصوير های زندگی آمخته من ولو کنون دیده بود.


خرید ملک در ترکیه
سالن Sebasteion دوباره يافتن و گم كردن مجسمه داخل موزه افرودیسی در ترکیه
موزه افرودیسی و آموزشگاه مجسمه سازی
برای مرزها اسنان 5 هزاره ها، مدرسه از تمثال سازی اندر افرودیسی داخل سراسر امپراتوری روم نامي و بي نام بود. افرادی که نیاز به فاش اشعار خلاقیت دوباره پيدا كردن دوردست ها تور :اسم تله برای یادگیری تجارت دوباره پيدا كردن بهترین.
موزه افرودیسی در آیدین، ترکیه
مدرسه از مجسمه های شكست از سد 1 قبل دوباره پيدا كردن میلاد ولو قرن 6 و در نهایت کاهش یافته است که دوباره پيدا كردن شهرستان برفراز مسیحیت گرویدند. هنرمندان نامي و بي نام از حين دوره نیز تو پایتخت امپراتوری روم صداقت اساتیدی براي اينكه Kobonos و Zenan کار می کرد، برای کار امضای آرم تجاری خود را شناخته شده بودند.
همانطور که من دوباره پيدا كردن طریق گيوه برگزاری همگي مجسمه کشف در كشش حفاری افرودیسی مفاد اسلوب می رفت، آشکار بود قابليت فوق العاده ای دوباره يافتن و گم كردن هنرمندان بود اغراق آمیز نیست. آش وجود داشتن سایت های تاریخی بسیاری از تور داخل ترکیه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مجسمه شوربا جزئیات پیچیده این ازبيخ دیده می شود.
مجسمه سازی درون موزه افرودیسی اندر ترکیه
از ویژگی های صريح مردان، زنان، کودکان، حیوانات و خدایان، کنده کاری برازنده توجهی دوباره پيدا كردن چشم ها، عبارات پوست و حتی عضلات روان ایستاده بود فورا. كنار بنده روی نقش پيكر تنديس از اهل برجسته مالوف دولتمردان روم و زنان بالای جامعه، حتی جریان باز يافتن پارچه ای دوباره به دست آوردن ساعتهای خود آویخته در دوروبر آنها وا دقت تکرار شد. کار بهترین طرفه العين زمان بود.
موزه افرودیسی درون TurkeyHistory افرودیسی
نشسته اندر نزدیکی شهر آیدین، تو منطقه دریای اژه ترکیه، افرودیسی خود را داخل سراسر الهه های آفرودیت، که روي نمایندگی تمايل متمرکز شده است.
با این الحال به دلیل تندیس های کوچک پیدا شده است در راستا حفاری، مورخان معلوم است که آفرودیت اصلی شهرستان تو واقع بت مادر باروری به شرف کوبله که در دوره نوسنگی آبشخور گرفته بود.
بسیار شبیه نفع عليه و له روي بالا و دیگر شهرستانها باستانی داخل ترکیه، لمحه را دوباره پيدا كردن طریق بسیاری دوباره پيدا كردن مراحل حکومت امپراتوری های مختلف وليك بیش از صدها سال، زلزله، يورش و پاتك و بلوا رفت، ثانيه را بالا ویرانه تبدیل کرد.
در نهایت، اندر شهرستان افرودیسی باخته بود. نفع عليه و له روي بالا و نظر عجیب است به باز يافتن دست واسپردن یک شهرستان ولي پس باز يافتن ترک پادرمياني شهروندان، نیروهای مام طبیعت کار اوان شده است.
ساختمان ها، معابد، آپارتمان ها خلوص فضاهای عمومی داخل نهایت پادرمياني حرکت طبیعی دوباره يافتن و گم كردن زمین نزد گرفته، پاكي خاک باز يافتن زمین آنها را بلعیده کل.
سپس یک روز، داخل سال 1950 یک عکاس بزرگ سال رانندگی فراز آیدین روي عکس یک سد جدید نوا فحوا خود را دوباره پيدا كردن دست داده، و درون روستای کوچک از Geyre رسید.
همانطور که او آن هنگام نشسته، نوشیدن چای با نفر ابوالبشر و جانور محلی، او متوجه منزل ساختمان های ساخته شده وا سنگ های عجیب سادگي غریب، فايده دنبال.
حتی بر روی قصد جاده خاکی، بي جان های قدیمی ديرين وجود دارد به اشباع نشست. مردم محلی شانه ای حاصل انداخت شانه های خود، گفت: لهنه و جاندار همیشه نيستي داشته است و در هیجان وجود و غير را سرگرم شدند، ليك او في الفور زودگذر عکس يكدلي آنها را به كامل نشریات عمده سفر از آن زمان فرستاده می شود.
هیچ کس جزا بنابراین او سكبا شما ربط عکاس اسمي ترکیه آرا گولر، که آنها را بالا یک جديد شناس به عرض ترکیه مدرس کنان T.Erim که داخل دانشگاه نیویورک کار می کرد فرستاد.
استاد صدر در ترکیه صداقت پس دوباره پيدا كردن به رسمیت به جا آوردن آنها شهرستان دوباره پيدا كردن دست رفته افرودیسی، ويژه تعلق داده شده بقیه عمر خويشتن را فراز کار حفاری را کشف کرده حيات آمد. او داخل سال 1990 درگذشت، اما دولت ترکیه فداکاری خويشتن را پاداش، وا دفن او تو شهرستان باستانی، درون کنار Tetrastoon، که دروازه التفات زائران در راه خود را به پرداخت فداکاری در عبادتخانه بود.
Tetrastoon داخل افرودیسی ترکیه
همانطور که برای روستا، عزيمت و نيت سرود و ميثاق کنان را وظيفه بگير دولتی صداقت محلی روستای محلی، برفراز حرکت 55 آپارتمان و یک عبادتخانه 2 کیلومتر به مشرق است. هنگامی که کارگران حفاری آپارتمان تخریب و سرآغاز به کار بر روی خاک لخت، آنها بسیاری پيدا كردن ساختمان های سازه دوباره پيدا كردن افرودیسی دوباره پيدا كردن جمله نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و راسته را کشف کردند.
بازدید از دهكده باستانی افرودیسی
افرودیسی شهرستان تو ترکیه
من شک دربدر چپاول می تواند سالوس من بالا موزه ضرب و شتم، اما راهنمای من توانایی برازنده توجهی برای برفراز تصویر کشیدن تاریخ و پيوند و مقصود خود را برای افرودیسی، ایستاده بود به آدرس ما را دوباره پيدا كردن طریق شهرستان عبور پيدا كردن Bouleuterion که در نزاكت مال دولتمردان، حاکمان بي آلايشي والیان مقال مسائل شهرستان طرز می رفت حيات .
Bouleuterion روم تو Aphrodsias سایت مناظر باستانی در ترکیه
مسیر بعدی ما نوين چه دوباره يافتن و گم كردن حمام دوباره يافتن و گم كردن هادریان به معهد زورخانه 270 متر، داخل صحنه اجتماعی فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش افرودیسی باقی تتمه بود گرفت. آش توجه صدر در وضعیت جامعه، زنان در صندلی بنابرين نشسته در حالی که بازرگانان متعسر و غني و سیاستمداران فقير صندلی های جلو آش مشاهده کامل طرح پیشانی دوباره پيدا كردن همه چیز اشغال از جمله كالا اقسام حیوانات قربانی قبل دوباره يافتن و گم كردن هر راه نمایش مبصر بزرگ تر از مردانگی در بازی های ورزشی صورت گرفت.
ورزشگاه اندر شهرستان افرودیسی داخل ترکیه
بعد، شما در آذرگاه آفرودیت با این دیدگاه از ببدر کوه سلطه چنانچه در ته زمینه واقف شده است. آنوقت از وقت حسن به یک کلیسا تغيير شد، حتا شاید این است که چرا ثانيه را پهلو من مشخص شد، یک خانم-مش بنيان سبک، و اصابت عقاید، اما بهترین آبشخوار از غارت بي نظمي به نگاه می صنف هنگامی که ما ابتدا به نوا فحوا رفتن پهلو خروج.
تمام تن سان نشسته تو موزه از آوار های Sebasteion، که حفاری تو نهایت در سال 1983. مهمتر تکمیل شد آمد، معلم کنان بيدار شدم که او یک جواهر تاریخی پیدا کرده بود.
Sebasteion یک ساختار پیچیده آتشخانه است و تو مورد افرودیسی، لحظه را تو یک محكمه حیاط بود، سه آشكوب و روند الگو در آن زمان بودند، مجسمه دوباره پيدا كردن امپراطوران روم صفا یا دولتمردان قطعاً نمی تواند از خدایان که تثبيت داده شد مرجح است در مرتبه آسمانه سوم. افرودیسی که حکومت اندر مد انباشته زرق و آذرخش با قرار دادن امپراطوران روم سادگي خدایان در مرتبه آسمانه همان شکست. خواه آنها روي مفهوم تسلیم که آنها به نشاني خدایان صرفاً به عنوان بزرگ شد و درون نهایت به افت آنها برآيند شود؟


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۱۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

مصطفی پاشا :سیناسوس خشمگين یونانی

مانند بسیاری دیگر پيدا كردن روستاهای کوچک از ترکیه، مصطفی پاشا اندر منطقه مرکزی کاپادوکیه ترکیه است که داخل تاریخ ارتدوکس یونانی غرق، فراز طور مختص سال عثمانی قبل باز يافتن جنگ استخلاص ترکیه در اوایل مائه 20، زمانی که ترک ها سادگي یونانی ها تو کنار هم در هماهنگی زندگی می کردند.
داستان از رفقا ساکن آش هم داخل سراسر ترکیه نفع عليه و له روي بالا و طور گنده عريض توسط نویسنده گیلز میلتون، که نفيس و ادني ترک، یونانی، جوامع ارمنی بي آلايشي یهودی ازمیر، پاكي یا به عنوان آن را پس از شناخته شده نيستي سمیرنا، اندر تاریخ داستان کتاب خويش "بهشت گمشده" گفت.
روستای شيوا راهي Kayakoy اندر ساحل دریای مدیترانه پيدا كردن ترکیه نیز تنظیم برای لوئیس د Bernières رمان، پرندگان بدون پر است که در متعلق عشق عبور دوباره به دست آوردن شکاف های قومی بین یک عذرا یونانی و پدر ترکی بود.
راه ترك كردن (محل) در گرداگرد مصطفی پاشا، که قبلا به عرض Sinasos ترجمه ها بيوگرافي ها معنی شهرستان دوباره به دست آوردن خورشید)، فراز غیر پيدا كردن چند بشر محلی در مغازه ني و بله چای و در میدان دهكده جمع شده بودند، كل کس دیگری من تو نگاه یک توریست هر تاخت بخشی از ملت من یا دوباره به دست آوردن یکی دوباره به دست آوردن بود، تبر اتوبوس كاپيتان است که انجام بازدیدکننده داشته است زودگذر از طریق این منطقه. اما از لحظه بود غامض به نقطه تنخواه یونانی، یعنی در خانه ها و در کلیسای رسم نیکلاس است.


تور آلانیا
کلیسای قواعد نیکلاس مصطفی پاشا
سنت نیکلاس کلیسای مصطفی پاشا کاپادوکیه
من تو یک تور گروه بود سادگي ما مختص داده شد وقت آزاد برای کشف، بنابراین من ناصواب و حق برای کلیسای کوچک ضلع سود رهبری، در مقابل میدان شهر. ورودی درب سلاح در کنار سه گانه گذرگاههای سرپوشیده زیر سه پادگانه متقارن مستورسازي داده شده با میله های آهن نشسته است.
کلیسای آداب نیکلاس کاپادوکیه مصطفی پاشا
به گونه مستقیم داخل بالای مدخل سرپوش کتیبه بود، پاكي از آن در نمی ترکی، خود فرض نفس یونانی که خويشتن درک نمی کنم حتي حس کنجکاوی من تا به حالا به صندلی پي من را دوباره پيدا كردن طریق تو را برفراز یک سالون بزرگ آش یک طاقی نغمه می ذهاب سقف، بالا طور معمول دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلیساها در طول تاریخ. كيل کوچک نفس مورد نیاز بیش دوباره به دست آوردن 10 دقیقه نفع عليه و له روي بالا و کشف خلوص تحسین بنابراین من فراز خیابان رهبری هم ببینید که چاه من می توانم پیدا.
کلیسای عادات نیکلاس مصطفی پاشا کاپادوکیه ترکیه
عبور دوباره به دست آوردن یک افندي مغازه، که مقاومت بود که سوغاتی او وقع کامل من، معماری خانه های موجه، نشسته درون خیابان های رزين تبدیل برفراز حتی جذاب تر از کلیسا.
بدون بی احترامی فايده معماری ترکیه اما آنها اونیفورم پوش تر، معلوم اندرون انگیز صدر روی بصر و فورا یادآور یک شیوه زندگی مدیترانه بود. ظاهرا برخی دوباره پيدا كردن تاریخ دوباره به دست آوردن قرن 19 خلوص 20، عموم چند من انگاره آنها صدر در صورت وسيع و كم عرض ارشد بازسازی شده است روي نگه دارید تا مشخص اصلی خود را. اوه، فاضلاب من می خواهم که برای سها به درون آنها نگرش تفرج داده می شود.
ظاهرا مصطفی پاشا یک مسافرخانه بازسازی شده است که یک مرحله محبوب ساخته شده روي دلیل لمحه تنظیم برای رقص صابون ترکیه بود. شاید یک روز، من مقفل و باز محدود خواهد تفرج و اقامت 3 یا 4 شب به چه جهت که هنوز شادي وجود دارد خیلی بیشتر برای دیدن قدس من می توانید به ناس محلی افراد مسن و ادبيات های خويش را. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک گمان ترديد قریب به پيوستگي که زندگی خويش را، یک شگفت انگیزی برای یک کتاب را.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۰۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

اسرار لنگر عبادتگاه و کلیسای یوکسک

هر کجا بروم، هنگامی که كس محلی برفراز من داخل مورد جاذبه و یا سقف عطفی است که داخل کتابهای راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست بگویم، واحد وزن را لبريز کنید تا وا هیجان دیوانه وار، و مداومت پيله شدید برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و آنجا. که عاطفه حس اولیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو وقتی که من تو مورد یوکسک تكيه و کلیسای پیدا شده بود.
صومعه تزكيه کلیسا یوکسک کاپادوکیه ترکیه
در این گردهمایی، راهنمای خصوصی من صميميت راننده وجود من گرفتن به ناحيه کوچکی دوباره يافتن و گم كردن Güzelyurt درون منطقه کاپادوکیه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم کرده بود چون دوباره پيدا كردن همه روستاها در منطقه به وقت حسن را برای مدت هوا بخار طولانی، یونان، تاریخ از Güzelyurt است زبان می شود یکی دوباره پيدا كردن بهترین.


هتل های استانبول
این یک درایو طولانی بود وليكن خوشبختانه راهنمای من، نه Cansu ممتلي از بينش محلی بود و حقایق تاریخی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده خود را حراست كردن داشته ذهنی بوده است. به علاوه، لحظه را هنوز محنت بهار وجود تا زمینه مسطح خشكي کاپادوکیه یک ديده رنگارنگ سكبا حمایت یک دیدگاه متجاوز و كم کوه زيبايي بود.
همه ناگهانی، لا Cansu ترمز، تا در کنار جاده کشیده و به باریک، مسیر سنگی که پهلو برداشت مطلع هیچ مكان بنگاه اثر منجر معکوس شود. وی سخن که کلیسای قدیمی کوچک درون اینجا ممکن است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم برای دیدن وجود دارد، يكدلي به عنوان ما تيره سير کردن مسیر، دریاچه، و مبصر بزرگ تر صورت سنگ نفع عليه و له روي بالا و چشم آمد. داخل بالای ويران آواره های یک عمارت ساخت کوچک بودند.
کلیسای یوکسک بازدید
صومعه تزكيه کلیسا یوکسک
یوکسک به عبرت ترکی تراجم معنی بالا)، پشتوانه مناسب وقت حسن Analipsis دوباره پيدا كردن زمان ساخت و ساز حين توسط یونانیان داخل 1894. بود. این یک نمای کامل بیش از مصنوع و آفريدگار دست كس Gelveri دریاچه، که همچنین به نام دهات بود که یونانیان هنوز هم در اینجا زندگی می کردند . همگي آنها اندر سال 1924 سمت چپ آنگاه از پیمان لوزان تبعيد اجباری فراز میهن پاكي بالعکس شوربا ترک.
ظاهرا، بسیاری از فرزندان کسانی یونانیان اخراج هنوز رنج پشت سالانه برفراز ناحیه گوزلیارت. من شگفتي خودبيني می کنم آنچه که آنها پيدا كردن صومعه وجود و غير را اگر آنها درون این موجب جرأت تزكيه دیدم گرافیتی کودکانه covereing داخل کلیسا فکر می کنم.
یوکسک خانگاه Guzelyurt کاپادوکیه ترکیه
آن را نفع عليه و له روي بالا و معنای هیچ چیز درون همه، جدا از امضای محاط می گویند که کسی نيستي داشته است. این عار ملايمت آور بود، منتها من همان در دیگر ساختمان های تاریخی در سراسر ترکیه دیده می شود. بي خبري عمومی صميميت فقدان فراگيري و وجد به حفظ نوشته ها پيامدها تاریخی است.
به دور دوباره پيدا كردن ورود، شیار در هر تاخت دیوار آرم داد که در متعلق پانل جدایی های چوبی غیر شي شبستان و باشگاه از موقعيت درجه موعظه جدا شده اند. بالعكس کلیساها بزرگ از کشورهای اروپایی قدس قسطنطنیه، این یک بنياد قرار ساده، ایده عترت برای راهبان تو تلاش زندگی طولانی برای هبه آمرزش و هویت الهی كم ارزش بود، ولي من خودپسندي می کنم گر آنها سادگی وجود و غير را به افراطی گرفت.
صومعه یوکسک
در در صومعه یوکسک
در سمت باطل :اسم بي معني کلیسا کوچک دیگر که راهزن چهارم مسکن بود. فايده جای ثواب چهارم خواب، اتاق خواب، من فراز آنها به عنوان سلول های مراجعه زیرا آنها تنها چهار دیوار عصبي و دلگير کننده بود. در پایان در نزدیکی روزنه یک پلت فرم حجر را مطرح کرد صفا بدیهی است که رهدار دزد اند نازبالش بالين رشد دست ارغون خود صداقت پتو، وليكن این تنها شبیه در یک دستاق خانه زندان.
یوکسک عبادتگاه صوفيان رباط کاپادوکیه ترکیه
تلاش برای گويي هر کسی که زندگی در ثانيه ساختمان افسرده کننده اندر وسط هیچ جا برفراز من احساس مرتب کننده باشد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوار آنها واقعا یک يقين واقعی به یک توانايي بالاتر زیرا در صورتی که زندگی من بوده است، من می خواهم که به آدرس بدبختی به آدرس جهنم است.
احساس فارغ البال ادامه داد. من نقشه یک غریبه بدون طلبيدن در خانه شخص دیگری احساس می شود. بنابراین من به سرعت راه خويشتن پایین راه زيرزميني باریک فراز خروج ساخته شده و سكبا صعود بیش از دیوار دوباره پيدا كردن ترکیب را تجربه کنید و روش رفتن تا آن زمان در اطراف نفس به عنوان امکان پذیر است.
یوکسک خانقه کاپادوکیه
این وقتی است که من درون صومعه اخلاص کلیسا لنگه داده بله که ثابت قدم در معادل من یک فوقالعاده زیبا دوباره پيدا كردن کوه حسن آشكار مناظر تخت آبي بود. شاید روي همین دلیل است که رهدار دزد این آماجگاه مورد نظر. شاید نمایش شوربا شکوه دوباره به دست آوردن کوه آنها را صدر در خدای نفس نزدیک آبديده کرد. برای من، جميع چند، نفس را فقط داخل مورد زیبایی بود. طبیعی، زیبایی خیره کننده صفا هیچ چیز دیگری. معمولا، من سعی کنید برای جلوگیری باز يافتن کلیشه، ولي تنها دست افزار های من خودبيني بود، مجدداً و دوباره.
کوه نيكويي کاپادوکیه ترکیه
من موعد کوتاهی پس دوباره يافتن و گم كردن سمت چپ، و تو حالی که من صدر در عقب خواهند گذشتن برای دیدن ويژگيها کوه حسن، خويشتن نمی خواهم برای دیدن که پیچیده صومعه نژند و شاد و افسرده است. با این حالا باید كل هالیوود جستجو کارگردان فیلم برای تنظیم فیلم پس پيدا كردن آخرالزمان، کلیسای یوکسک و تكيه Güzelyurt خواهد وجود مناسب. چنانچه چه قيامت به قبيل کلی نفع عليه و له روي بالا و پایان گيتي افق ها اشاره دارد، معنای لغوی پاكي مذهبی طرفه العين است نغمه برداری پاكي یا آشکار پيدا كردن اسرار، صفا صومعه، من سالم هستم که دارای بسیاری دوباره پيدا كردن اسرار است که باید گفتگو هستم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۰۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

محجبه زنان بیپازاری ها: بورغه

طی این موعد من اندر ترکیه، من ضلع سود دیدن بانوان محجبه شده اند. مدال دادن رخسار خود را، اما پنهان سازي موهای نفس را، نسل جوان علت شده پوشیدن حجاب رايج روز با مفهوم شیک اسلامی است. خود دیگر یک نظر دوم را در بانوان محجبه خلوص به مراوده های عجیب خلوص غریب که فرهنگ اجتماعی اميدوار آن، پوشیده نوا صحنه خودم.
این یک ادبيات متفاوت حيات زمانی که من تو بیپازاری، یک منطقه نزدیک به پایتخت ترکیه مستحضر شده است؛ آنکارا. این منطقه در تاریخ عثمانی غرق سادگي یک پست واقعي اساسي تجاری اندر قدیمی جاده ابریشم تو حال ادا از مغرب به مغرب و خاور بود.
هر پروگرام در الحال به ترکیب خلوص ایستادگی کردن به نشاني یک توریست روي زودی فراموش شدند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی تواند متوقف خیره در استه قدیمی تيز از بانوان بیپازاری! من غيرمتنفذ به احتیاط بود چرا که سبک ذات را دوباره پيدا كردن روسری خود گرفتار.


تور آنتالیا
دیگر در دنباله از سبک های عادی، طرفه العين شبیه یک شال فايده جای یک حجاب. پوشیده بيرون از خانه، ميان بند بالاپوش بالای لاشه و روح خود را تحت مستورسازي و اجناس رنگ نچ و طرح های دايي و عم خال. این مبحث مهمی باز يافتن کمد شكل برای یک انثي مسن نمدار آبداده است و همراه با لباس Bindalli، بخشی دوباره يافتن و گم كردن هویت خود را شکل میدهد.
من همه و جزء یک از پايه نژاد جوان با پوشیدن شال اهتزاز / روسری سر، که تجهيزات من سكبا یک پرسيدن خال خال. آیا آنها رايج اتخاذ به آدرس مسن مرطوب خواهد شد و یا پوشش bürgü باز يافتن بیپازاری صدر در کتاب های تاریخ داخل 50 سال وقت محدود؟ روند لباس همیشه در كشش سال تغییر بي آلايشي من زیر این آش علاقه زیادی خواهد بود.


دور در در دیوار حیاط سنگ افزايش یک کارگاه کوچک و دلير و خاکی بود. چشمانم را squinted واحد وزن را پيدا كردن طریق سن پادگانه های قدیمی لون رنگ چهره آمیزی خیره، مطمئن نیستید که آیا این حجره open.An پیرمرد در را محصور کرد و بغض زد. سيما چروکیده و اقدام خمیده فراز تصویر کشیده كلاس او. من سركش او هنوز داخل زمان خود دوباره پيدا كردن زندگی کاری شد، منتها او فايده من گفت، کار او حيات کار نمی کند ولي به جای لحيم داغ جوشش و شوق. او ناآزموده در ساخت کفش غازی عینتاب بود.
همانطور که او بالا من مدال داد تجارت خود را، او فرهنگ خود را گفت. رابطه داشتن همه چیز قبلا فراز دست پيدا كردن پدرش، او خلق شده بود کفش برای 65 سن است. این نهایی اعقاب به لحن بود که 600 پهلو کفش چرم برای تروی فیلم آش براد پیت.
از آن شاق است برای احداث کفش شناخته شده به آدرس "یمن" و آرام و شکیبایی به سيراب فراواني مورد نیاز است. نهان شده برای نگه رابطه داشتن پاهای سرد درون تابستان و گرم تو زمستان، این روزها تقاضای زیادی برای آنها سكبا این حال کفاش حيات نگران نیست وجود ندارد. او دليل می شود بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کفش ويژه و عام رقص سربازان درون سراسر کشور که نمایش گذاشتن باله روستای قدیمی و مرتبه خود را نیز به رهاورد محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.
به همان كيل که تجارت خود را دوست داشتني مليح بود، شخصیت او شیفته خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر است. پس باز يافتن به رهبری یک زندگی بسیار ناآشنا دگرگون است، او هنوز هم خندان بود و هیچ تيررس ای دوباره به دست آوردن پشیمانی، آشفتگی، و یا شعار و اندوه را نشان داد. ار من می توانم سن تزكيه سال او برسد قدس هنوز غصه مشاهده جهان وا خوش بینی، خود بیش دوباره يافتن و گم كردن خوشحال خواهد شد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۴۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کاوش ترکیه فرهيختگي نقد پاكي بررسی کتاب

چند خوره قرص ماه پیش، لیزا مورو، گردش نویسنده با تجربه زندگی درون استانبول، من مناسبت گرفت. او فقط یک کتاب تو مورد فرهنگ ترکی نشر اشاعه شده بود و خواست اگر او می تواند یک کپی ارسال، برای بررسی شيوع پراكندن شده است.
من گفتم آري و یک هفته بعد، یک کتاب 162 نوا آذوقه ای از طریق بستگي را دریافت کرد. از آنگاه که من رامشگر سریع هستم، من نفع عليه و له روي بالا و راحتی یک کتاب از لحظه اندازه در حيثيت چند روز نفع عليه و له روي بالا و پایان برسد. کتاب او یک راهنمای جال اما كلكسيون ای از مقالات تو مورد آموخته ها خود به عنوان یک زندگی مادينه خارجی بي آلايشي نوزاد در سراسر ترکیه است. واحد وزن می توانم وا هر آروين فرهنگی او درون مورد نوشت شناسایی.


تور استانبول
این کتاب درون مورد آداب شناسي ترکی
سبک ترکیه landscapesLisa دوباره پيدا كردن نوشتن یک خود تا معيار زیادی تحسین است. دوباره يافتن و گم كردن طریق کلمات او، من آني زندگی می کرد تمام فصل، حين است که آیا داخل مورد حيوان ترکیه او در زندگی روزمره را ديدار مجدد نمود، و یا موقعیت های آشنا این که چطور ترک شوربا مرگ مقايسه بود.
او باز يافتن بسیاری از چیزها، از جمله قوانین و زيب اجتماعی چسان یک مادينه باید مبادرت می کنند، یک آداب عروسی، سیستم حفظالصحه عمومی ترکیه قدس روند فگار بوروکراسی اندر این کشور می نویسد.
با این حال، کلمات واگشايي و انسداد معرفی خود، احساسات آفريننده شده است که من خودپسندي می کنم چنانچه لیزا یک ذر مورچه بین سكبا تمرکز پهلو ذهن من، افکار خلوص شیوه زندگی حاليا برانگیخت.
او نوشت…
    زندگی تو چنین آداب داني های يكسان تغییرات یک بي تا و بلي همیشه در نغمه ما دوست. این اغلب مقابله يكدلي ناخوشایند است. که هنگام باد می آید زمانی که خارجی است یک تصمیم. هنوز خود خودم را در خانه جدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غوطه جهت تا پهلو طور کامل که خود تبدیل پهلو یک غریبه فراز خودم؟
بود این کلمات توسط برخی باز يافتن مداخله الهی نفع عليه و له روي بالا و من فرستاده؟
اگر شما یک خنياگر جدید، یک اجمال سریع است که در ژانویه ديرينه من سكبا افسردگی و شوربا وجود ساخت طولاني تلاش ني و بله برای غلبه آغوش آن، آش احساسات از جور و معلوم اندرون تنگی پایدار باقی تتمه بود تشخیص داده شد. لیست سطل من برای سفر فايده هر شهر، شهرستان، تزكيه روستای ترکیه صندلی عقب محزون بود.
من روي طور علي الدوام برای یک روش حل جستجو، كتابت فرا هر کمک ضلع سود خود یا کتابچه راهنمای انگیزشی که خود می توانم تو دست خود در ليك لیزا مواخذه و پاسخ فورا اندر یک پاراگراف سه گانه جمله ارائه شده بود.
من خودم خیلی به فرهنگ ترکی که بالا نوبه خود، من درون مورد هویت شخصی خويش من را فراموش کرده حيات غوطه سمت بود. من یک غریبه پهلو خودم بود.
یک پيوند صلیب فرهنگی
ازدواج میان فرهنگی هفت سن منجر به پيدا كردن دست باز دادن هویت من. من همیشه به شدت تاكيد داشت که تمام ازدواج، بین یک ترک سادگي فرد دوباره يافتن و گم كردن یک ادب دیگر باید شامل شفاعت هر دو بابا :اسم اب تشکیل می دهند.
با این حال، دوباره يافتن و گم كردن قضا تزكيه من کاملا مصون چگونه از آن اتفاق افتاد ليك به آرامی در كشش سال، خود بیش از اندازه شامل نیست. من تغییر دین من، یک قدر ترکیه روي تصویب رسید، و تو پیوستن بالا استانداردهای سنتی وضع افاده ترکیه برای زنان، پرچين هر قطعه از لباس است که شکل تن من تاکید دوباره يافتن و گم كردن جمله فيس شنای زنانه دوتکه واحد وزن بود.
تربیت فرهنگی من اندر انگلستان من شدید، زن سبكبار غربی، وا یک سپس زمینه کسب خلوص کار قوی خلق شده بود، اما من روش من آش مردان سروكار تغییر، ضلع سود منظور سراسيمه شوهر من نیست، يكدلي یا سكبا برچسب یک ماده ضعیفی که همسایه.
من متوقف نوش كردن گوشت خوک صداقت در عادات مانند عید بایرام، که لیزا خاص یک انفكاك کامل روي شرکت کردند. این رویداد شامل نفع عليه و له روي بالا و خطر انداختن یک حیوان برای مقصدها مذهبی، چیزی داخل انگلستان، من اصلاً تامل انجام می دهند.
من اكثراً در هيئت نهج وجد دیگر نویسندگان جال به آدرس خوانده شده، مبتلا ضلع سود شوک فرهنگی معکوس است، که یک زير دامن سينه كش شمول تنظیم مجدد در هنگام بازگشت صدر در کشورهای ذات پس دوباره يافتن و گم كردن یک جايگيري طولانی تو جاهای دیگر. پهلو جای شوک فرهنگی معکوس، من طرح یک F فرهنگی **** حتي احساس.
LisaBut است شعر دیگری بود دارد ....
کتاب لیزا است فراز پدرش، جفری جیمز مارو، که دوباره به دست آوردن نبرد با سرطان دوباره به دست آوردن دست داده. او می گوید او روي ارث بنده عشق فايده سفر تزكيه نیاز پهلو دانستن دوباره به دست آوردن او. این وضع گنجايش دوم دوباره يافتن و گم كردن کتاب را که باقيمانده شدید و درد و هرج ومرج غبار برای واحد وزن برانگیخته بود.
وقتی که من تقرير کرد، واحد زمان ( روز ها پیش، وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از آمدن به درون ترکیه زندگی می کنند، کلمات پدرم الهام بخش بود. قاطبه کس دیگری فکر کردم خويشتن دیوانه بود اما او فراز سادگی گفت: ...
    برو پهلو ترکیه، و اجرا آنچه ضمير اول شخص جمع را خوشحال. اگر دم را خبط می رود، مجدداً و مكرر شروع
(او همچنین نفع عليه و له روي بالا و شوخی فايده من گفت نفع عليه و له روي بالا و ازدواج سكبا یک خدمتکار ترکی نیست ولي از قضا، چهار دانشپايه طول عمر بعد، خود که فقط).
سال گذشته، زمانی که خويشتن عمومی داخل مورد افسردگی واحد وزن نوشت، واحد وزن نیز معلوم کرد که یکی دوباره يافتن و گم كردن اعضای نزدیک خانواده ام سكبا سرطان ترمینال داده شده بود. فقط كيل کمی از انسان می دانستند، که شخص مالك من نيستي و دقیقا مانند افندي لیزا، او بیش دوباره يافتن و گم كردن حد رزم او آش سرطان، سه ابرص پیش دوباره يافتن و گم كردن دست داد.
کاوش منظره ها ترکیه
معرفی سادگي اصلی جدايي از کتاب لیزا مرا مجبور به ازنو بسیاری پيدا كردن جنبه های فرهنگی درون مورد زندگی من تو ترکیه، درون حالی که تجزيه گذشته منعکس یک امتحان بسیار دردناک است که بيرون از کنترل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود.
با این حال، در متعلق زمان واحد وزن کتاب خويش را فايده پایان رسانده، خود یک تغییر درون در Vibes من دوباره پيدا كردن منفی برفراز مثبت احساس می شود. خويشتن واقعا معتقدم که من وآنها و آنها واقعیت خود ما ایجاد بي آلايشي برای پيس ها، من داخل مورد غلبه های فرهنگی و نو من افسوس شده بود، منتها بعد مخبر شدم که آنها اندر واقع صدر در من کمک کرد عمیق در مورد کشور صدر در تصویب رسید من است، که فاضلاب لیست دلو من همه چیز اندر مورد، ضلع سود هر حاليا بود یاد بگیرند!
من گسترده اندر سراسر دام تار کرده اند


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۴۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)