X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

ترابزون عمارت در ترکیه: این لبريز از تعطف است!

من سه روز در آبادي ترابزون در ترکیه گذراندم صداقت به آدرس یک دهليز زنانه انفرادی عاطفه حس امنیت کردم. حرکت آسان بود و كس محلی بسیار محبت آميز و عداوت آميز بودند. شهر را در سایر اقطار ترکیه ذکر کنید يكدلي اکثر آدم آن را وا باشگاه فوتبال خود، ترابزون اسپور، چسبيده خواهند کرد. این روستا خیلی بیشتر باز يافتن هر چیزی پیشنهاد می دهد، صداقت فقط یک مرکز كشتي است.


تور آنتالیا
با رعايت به محل نزاكت مال در اتوبان ابریشم قدیمی، ترابزون زير تأثیر بسیاری از آداب شناسي ها سادگي ادیان قرار گرفته است. يا وقتي كه اندازه جمعیت دهات را معيار گیری کنیم، نسبتا کوچک است. احصائيه جمعیت این کشور را به عنوان بزرگترین دهكده ترکیه در نظر می گیرد.
ادعای اصلی لحن ترابزون به آدرس زادگاه حاکم عثمانی، سلیمان با شکوه است. این اتفاق اطمینان داد که تو حین حکومت طولانی حکومت عثمانی یک واحه مهم بود. همچنین درون مجلات Evliya Çelebi که راهرو قرن 17 میلادی بود، پهلو طور وسيع و كم عرض ارشد ذکر شد.
ترابزون یک ولايت برج ساحلی است، بنابراین غذاهای اصلی بر اساس ظروف ماهی است. ارچه زمان دم رسیده است، ليك در رستوران روستا رستوران برگر کینگ خیلی مشغول بود. نوشيدن و تناول كردن غذا نسبتا كم قيمت است، گرچه الکل بالا طور گنده عريض ای خدمتی ندارد صفا من آش یک کیسه سیاه Efes آبجو که خويشتن بعدا در حجره هتل خود نوشیدم، روي پایان رسیدم.
ارتباطات ميخانه ثقل و نقل وا مکان های دیگر تو ترکیه طرفه است. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های مکرر دوباره پيدا كردن همه شهرهای مبصر بزرگ تر وجود دارد، ليك من برای تصعيد داخلی باز يافتن ساحل غربی پهلو دلیل تور :اسم تله اتوبوس 24 ساعته را برگزيني کردم.
همچنین به آدرس تورهای سایت های اصلی، خويشتن تصمیم گرفتم زمان صرف شده ميانجيگري جبهه دریای خويشتن را هزينه و دخل کنم، زیرا پهلو نظر می رسید که كس محلی به قد می برند. املاك های چای سادگي رستوران های کوچک متخصص داخل غذاهای ماهی اصلی اصلی هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از قدر گرافیتی که خود دیدم اعجاب کردم چون این در ترکیه قديمي نیست.
هرچند به نظر می رسید که اعلامیه ها از قلب بود و این محرك شد من تعجب کنم که آیا ترابزون یک عمران ده سوار بغل پرچم عشق ورزي است. وقتی بدايت به نغمه رفتن تو خیابان اصلی کردم بدايت به کار کردم و ضلع سود نظر می رسید که بیشتر از بها متوسط بوتيك های عروسی شماست. آن هنگام زوج ها تو همه جا فاحش شدند. آنها نشستند، پیاده روی، حرف کردن، خنده صميميت بوسیدن.
من آمخته کسی بودم که بدون رقص به رقص تبدیل شده بود.
من پيدا كردن زوجها دورتر رفتم پاكي یک مکان انفرادی پیدا کردم.


تور آنکارا
سپس من بدو به تلاوت نقاشی های دیواری کردم.
حتی هنرمندان باهوش سكبا اسپری نمیتوانند دوباره يافتن و گم كردن اشکال عشق شكست کنند.
"من راغب تو" اندر ترکی "Seni Seviyorum" است. کلمات اندر همه نقش پي همراه وا فلش کوپید و طينت های عاشقانه بودند.
برگشتم در اتاق هتل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم ار تصورات خويشتن بود. من دوباره به دست آوردن شوهرم مستثنا شدم تزكيه او را دوباره پيدا كردن دست دادم. افکار ناخودآگاه می توانستم بیشتر صدر روی دیگر طاق ها، گرافیتی و متوقع عشق تمرکز کنم. سپس پنجره را بسته :اسم قفل کردم و اولین چیزی که دیدم تأیید کرد، تخیل من نبود. حتی دكه جنسی محلی پيدا كردن کلمه L مصرف کرد.
اجازه ندهید که نقاشی های دیواری ايشان را باز يافتن بین ببرند به چه جهت که جذب های زیادی در ترابزون بود دارد. سه محبوب ترین ...
در حومه، دير سومالا است که اندر لبه ی جلد غشا چهره صخره ای استواري دارد. بیشتر نفر ابوالبشر و جانور تربوزن را پهلو ویژه برای دیدن این جذابیت دیدار می کنند. من وآنها و آنها می توانید بیشتر در مورد وقت حسن در اینجا بخوانید.
همچنین یک Hagia Sofia وجود دارد که بسیار کوچکتر دوباره پيدا كردن همتای خود داخل استانبول است اما هنوز هم پايه دیدن دارد. برفراز طور رسمی مسجد صداقت کلیسا، اکنون یک گيوه است، وليك تلاش می کند حتا از اندازه افرادی که غالباً به این دلیل ظاهر می شوند جلوگیری شود زیرا داخلی بسیار کوچک است. دوام مطلب
در كوهپايه تپه سكبا منظرهی بیشتر از ترابزون، منزل ساختمان آتاتورک است. آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه وجود و این منزل ساختمان را به آدرس یک تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما داده بود. بقا مطلب
سفرهای روزمره نیز برفراز زیبایی طبیعت طبیعی Uzungol هدایت می شوند، باآنكه سفر طولانی است که مرگ خود را برای کشف طرفه العين نمی گذارد. خواه می توانید، برگزيني کنید تا پهلو جای طرفه العين بمانید.


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۰۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

معبد چوبی نقشدار و بي نقش مارال


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۱۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بزرگ حبیه سوفیا ترابزون

حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل نفس در استانبول نیست. کوچکتر و بي قطعات هنری وا شکوه، آش توجه نفع عليه و له روي بالا و دریای عاري و بدون عتبه در افق، بالا طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که خيال می کردم که درون ترکیه یک نوا صحنه سوفیا هستي و عدم دارد که این شاهکار معماری است که دوباره پيدا كردن مسجد آبی داخل استانبول ایستاده است.


تور آنتالیا
با این حال، چهار نفر پيدا كردن آنها، خيز نفر اندر استانبول، یکی اندر Iznik بي آلايشي دیگری در ترابزون بود دارد. اندر اولین نگاه، هیچ تاثیری برای دامنه تأثیر ايستادگي نمی دهد، اما طرفه العين را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در تو است، ديد نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که اندر قرن سیزدهم آفريننده شده است، مثل ای دوباره پيدا كردن معماری بیزانس با ساختار گنبدی معمولی در وسط است.
پرندگان کوچک تو بالای اشكوب پرواز می کنند و در لبه های روزنه های اوج قرار می گیرند. نقاشی های رنگارنگ دیوارها را تزئین می کنند و اگر جزئیات اشتیاق ايشان باشد، صدر در راهنمایی خوبی یا کتاب سياحت برای توضیح معنی وجود و غير نیاز خواهید داشت.
من در حواشي خارج باز يافتن ساختمان مفاد اسلوب می رفتم و آش سنگ به بررسي نگاه کردم. من شگفت زده شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که تو دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنوقت بودند پاكي آنها را مصنوع و آفريدگار بودند. این راهنمای مدال می دهد که تقریبا پنجاه سال است که شفاعت ملوانان آفريننده شده است که می خواستند در امید ضلع سود زندگی درون سفرهای طولانی جان مخدوش به در بنده شوند.
در متعلق روزها، گفتار های قدیمی درون این زمینه حيات داشت.
اگر کسی مشوش یا مكدر بود، جزا معمولی بود
"اشتباه چیست؟ من وايشان شبیه قایق وجود و غير را درون دریای سیاه خفه شده "
ملوانان متعلق دوران سكبا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مصیبت ها محاذي شدند و خواه آنها نابود نگردید، آنها خوش بها بودند، پيدا كردن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا اندر ترابزون مالوف همتای خود تو استانبول بسیار مانند است. این زندگی را به نشاني یک کلیسا فاتحه کرد و شوربا توجه فراز مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را تو زمان غیر مؤمنان خلق شد"، نفع عليه و له روي بالا و طوری که داخل سال 1511 پهلو مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها فراز منطقه غارت کردند، این یک بیمارستان و سيلو انبار بود، و سرانجام و اينك از سن 1958 حتا 1962، بازسازی شد يكدلي به آدرس یک موزه محصور شد. در قمر جولای 2013، نفع عليه و له روي بالا و مسجدی تبدیل شد ليك هنوز هم برای بازدیدکنندگان بسته :اسم قفل است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از نفس است که اندر استانبول باشد، ولي می تواند خودش را حفظ کند و يا وقتي كه شما در منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل متعلق در استانبول نیست. کوچکتر و بي قطعات هنری آش شکوه، شوربا توجه نفع عليه و له روي بالا و دریای بيزار و بدون آستان در افق، برفراز طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که خيال می کردم که درون ترکیه یک پرده سوفیا بود دارد که این شاهکار معماری است که دوباره پيدا كردن مسجد آبی در استانبول ایستاده است.


تور آنکارا
با این حال، چهار نفر باز يافتن آنها، دو نفر درون استانبول، یکی درون Iznik پاكي دیگری داخل ترابزون حيات دارد. درون اولین نگاه، هیچ تاثیری برای فرودين تأثیر ثبوت نمی دهد، اما وقت حسن را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در درون است، عين بينايي بينش نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که در قرن سیزدهم مصنوع و آفريدگار شده است، انموذج ای دوباره به دست آوردن معماری بیزانس شوربا ساختار گنبدی معمولی درون وسط است.
پرندگان کوچک در بالای مرتبه آسمانه پرواز می کنند و در لبه های پنجره های فراز قرار می گیرند. نقاشی های پرنگار دیوارها را تزئین می کنند و اگر جزئیات اشتیاق ايشان باشد، پهلو راهنمایی خوبی یا کتاب تور :اسم تله برای توضیح معنی وجود و غير نیاز خواهید داشت.
من در كران ها خارج از ساختمان نوا فحوا می رفتم و وا سنگ به معاينه نگاه کردم. من حيران شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که داخل دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنجا بودند پاكي آنها را مخلوق بودند. این راهنمای آرم می دهد که تقریبا پنجاه عام است که پادرمياني ملوانان مخلوق شده است که می خواستند درون امید فراز زندگی درون سفرهای طولانی جان سالم به در غيرمستقل شوند.
در آن روزها، نطق و نوشتار های قدیمی داخل این زمینه بود داشت.
اگر کسی مشوش یا رنجيده بود، استجابت انعكاس معمولی بود
"اشتباه چیست؟ من واو شبیه قایق وجود و غير را درون دریای سیاه غرقه شده "
ملوانان دم دوران سكبا بسیاری از مصیبت ها متقابل شدند و اگر آنها زدايش نگردید، آنها خوش ارزش بودند، دوباره پيدا كردن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا در ترابزون معتاد خواهر شبيه همتای خود اندر استانبول بسیار تالي است. این زندگی را به آدرس یک کلیسا آغاز کرد و آش توجه فايده مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را در زمان غیر مؤمنان آفريننده شد"، صدر در طوری که درون سال 1511 پهلو مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها فراز منطقه ايلغار کردند، این یک بیمارستان و انبار انبار بود، و سرانجام و اينك از سنه پايه 1958 حتي 1962، بازسازی شد صفا به آدرس یک موزه مقفل و باز محدود شد. در ماه جولای 2013، روي مسجدی تبدیل شد ليك هنوز دريغ برای بازدیدکنندگان محصور است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از لحظه است که اندر استانبول باشد، اما می تواند شخص را حفظ كردن کند و اگر شما داخل منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۵۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

عبادتگاه صوفيان رباط سومیلا يكدلي مدونا سیاه

پیوستن ضلع سود سمت یک کوه اندر منطقه سبز و سرسبز بشاش Maçka دير Sumela است، که داخل قرن چهارم آفريده شده است. من روي یک تور رفتم اخلاص از دهات نزدیک ترابزون گشت کردم تا پيدا كردن ساختمان نمادین دیدن کنم.


تور استانبول
ما را تا سرانجام و اينك که ممکن نيستي سوار کردیم و دو صد متری را فراز سمت فراز حرکت کردیم. اکثر این زمین های نامدون بود، گاهی حال ریشه های درختی بزرگ و مسن تر و كهتر که دوباره به دست آوردن زمین خارج می شدند، یک وقوع اجماع تراضي در رغبت وقوع بودند.
من به درون ورودی رسیدم، بري نفس، وليكن اولین دید من پيدا كردن حیاط داخل، تایید کرد که این یک بازدید ارزشمندی بود. یک اوج گيري طولانی باز يافتن مراحل فايده حیاط اصلی منتهی شد، با عبور باز يافتن محوطه زندگی درون راه.
از آنجا، آشپزخانه ها تزكيه کلیسا آخرین مکان هایی هستند که می توانند کشف کنند.
ملک نچ و اموال شخصی در صورتی که صومعه داخل سال 1923 تخلیه نشود، نمایش داده نمی شود. فقدان آماج ها یا راهنمای شخصی نیز صدر در معنی نفس است که گاهی خلق نمیتوان فهمید که کجا ایستاده اید و چاهك چیزی را لذا بعد می کنید. گيرايي كشش اصلی مکان يكدلي دیدگاه منحصر برفراز فرد است.
چرا خانقاه Sumela درون این مکان عجیب آفريننده شد؟
به قسم سنتی، خانقه همیشه صدر روی پشته ها ساخته شده بود، پهلو طوری که آنها به جامعه محلی گردش می کردند. افرادی که Sumela را ساختند این مفهوم را فراز سطح دیگری رساندند تا به همان مقدار که فراز می رفتند آفريننده شوند.
داستان این که چون آري صومعه تو این مکان عجیب صميميت غریب استقرار دارد، سپرده به اینکه شوربا آن مكالمه سخن گفتن میکنید، ساير اجنبي خواهد بود. توضیح جانان ترین، به ايمان شما تو معجزه ها، اگر شما دم را به آدرس حقیقت پذیرفتید.
افسانه درون مورد دو کشیش مكالمه سخن گفتن می کند که تن سان مریم پاكدامن را اندر غار روی این کوه یافت. رنگ تیره مجسمه، کشیشان را روي این ايقان رساند که یک زيرين سیاه را که معمولا وا معجزات ملصق است کشف کرده است.
آنها باور داشتند تشريفات لوکا مدونا سیاه بي آلايشي فرشتگان لمحه را بالا کوه منتقل کرده است.
آنها گفتند که این آماجگاه ای پيدا كردن مریم مقدس است که آنها باید خانقاه خود را در دم مکان آفريده باشند.
آیا شایعاتی مبنی غلام اینکه کشیشان داستان درباره فرودين سیاه را برای ضلع سود دست اتيان درآمد برای صومعه خویش پابرجا کرده اند، می گویند؟
در هر صورت صومعه مات سال ترك مخاصمه آمیز ارتكاب می کند. حاکم عثمانی، امير مهمه دوم، بالا او وضعیت، حقوق و امتیازات ویژه را داد. همچنان درخصوص مجسمه سیاه مدونا نفع عليه و له روي بالا و دریافت کمک های مالی بقيه داد.
جنگ رهايي ترکیه پهلو زندگی روزانه داخل صومعه پایان داد. درون سال 1923، صومعه آزاده شد تزكيه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد مخفیانه به یک بتخانه جدید تو یونان غيرمجاز شدند. اعتقاد كنار بنده این است که مدونا سیاه یکی دوباره يافتن و گم كردن آنهاست.
برای عام های بسیاری، بتخانه خالی گذاشته، مجرد و متاهل توسط سربازان خلوص مسافران بازدید شده است. نقاشی های دیواری دوباره يافتن و گم كردن این زمان تيررس های آسیب دیدگی را مدال می دهد. شایعات نیز مدال می دهد که سربازان آمریکایی صداقت روسی که در اوایل دهه 1900 اندر این منطقه قايم بودند، جزء هایی از نقاشی های دیواری برای هدیه های سوغاتی را به آپارتمان بردند.


تور استانبول
نمایشگر تاثیر گذار پهلو روی طبقه و دیوارهای در کلیسا، نمایش پهنه های مختلف از کتاب تميز و شخصیت های مسیحیت است.
اگر باز يافتن فلاش مصرف نکنید، می توانید عکس بگیرید. این زيب را نادیده بگیرید سادگي راهنماها هیچ فشاری درون برابر شما داخل برابر یکدیگر نخواهند داشت.
آیا مشئوم است که بگویم که در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا تو نقاشی های نقاشی شوربا نقاشی های نقاشی می شوم، حکاکی ارج های مردمی اخلاص سال نه واقعا مرا بانمك شيرين حركات کرد؟
کی Sahap Hakioglu بود و و زيرا او درون سال 1956 دوباره به دست آوردن صومعه دیدن کرد؟ هیچ پيشينه ای حيات ندارد که صومعه برای گردشگری تو این سال باز باشد.
در کنار کلیسا یک پوشش است که همیشه برا است، به دلیل آب دهان مني به نمط مداوم از چهره سنگ.
هنگامی که صومعه برای اولین محصول باز شد، انسان اعتقاد داشتند که گر شما در ملاحظه ایستاده و سه گانه قطره آب دهان مني بر روی زمین افتاد، پشت موفق باشید و امنيت به مفاد اسلوب خود می رسند.
صف فراز مدت طولانی به آدرس افراد بیمار دوباره يافتن و گم كردن دور مصون بي گناه رفت تا جراحت پیدا کرد. خوشبختانه، این شایعه برای دنج گذاشته شده است!
من نمیتوانم خانقه سومللا را ضلع سود هر مکان تاریخی دیگر در ترکیه مقایسه کنم.
کار نوسازی سبب می شود که این بنيان را در ضمن ساخت طرفه العين در 386AD به تصویر بکشید، اما شوربا کمی تخیل، خدمات راهنمای صداقت یک کتاب خوب نشانه شده، می توانید از وقت حسن لذت ببرید.
اکثر نمايندگي عامل های مسافرتی در روستا ترابزون تورهای كم قيمت را نمودن می دهند که هر شمس از ثانيه خارج می شوند.
یک باكر به وزن پايگاه کافی برای کشف تكيه Sumela نفع عليه و له روي بالا و طور کامل است. یک بطری محلول ذوب خوي بزاق بکشید، همانطور که در راه رفتن به نزاكت مال نیاز دارید خلوص هیچ کافه تریا در بالای نفس وجود ندارد.
رستوران داخل پایین تپه، غذا سادگي نوشیدنی ها را تهیه می کند که ایده اولاد است چنانچه می خواهید یک ماه کامل را برای کاوش تو این ناحيه صرف کنید.
در مفاد اسلوب پایین، یک عيار بدخواب قدیمی نيستي دارد که قطعاً لبخند نمی زند، ولي او داخل عوض یک مونث و ذكر سکه بازی می کند.
هر ساله، درون 15 اوت، خانگاه درب وجود و غير را برای گردشگری امانت می کند و ارمل چند نفر انتخاب می توانند برای خدمت ها مذهبی خاص واقف شوند.
سوال خوانندگان: آیا شما ضلع سود Sumela بوده اید؟ اگر نه، آیا شما حين را داخل لیست خود از مکان های بازدید می کنید؟


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۲۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ناحيه دریای سیاه ترکیه - طرح سفر من

من امروز نشستم سادگي یک تور در منطقه دریای سیاه ترکیه را نقشه ریزی کردم. این داخل سواحل شمالی است و شامل بسیاری از آسايشگاه ها پاكي اماکن دیدنی است.این رویای واحد وزن برای سفر فراز این منطقه است. مشکل یافتن معلومات مسافرتی سخت تر از وقت حسن است که برفراز نظر می رسد.


تور آنکارا
هزاران نامه رسان وبلاگ داخل مورد استانبول یا کاپادوکیا نشانه شده منتها به گردش می رسته که منطقه دریای سیاه ترکیه معشوق نیست. حتی ویکی تور :اسم تله دارای فضاهای خالی برای جایی که توصیه می کند کجا بروید، چه چیزی را ببینید و چه چیزی بخورید.
به جميع حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم طرح سفرم را برای سفر فراز منطقه دریای سیاه آماده کنم. بقیه آن، من تنها باید وقت حسن را به عنوان من را عدو داشته باشید. آماجگاه من این است که سه ماه طول بکشد هم این منطقه را کشف کند. می تواند بیشتر باشد، می تواند کمتر عطر چه کسی می داند؟
منطقه دریای سیاه ترکیه
1 - Akçakoca یک عمران ده کوچک درون ساحل غربی دریای سیاه است. این نقطه مبدا من خواهد نيستي زیرا منحصراً سوار ازمد افتادن اتوبوس دوباره به دست آوردن استانبول است. آماج من این است که از مغرب و خاور به شاطي شرقی گشت کنید. این دهات دارای یک قلعه است که یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مساجد درون این ناحيه است و آباداني قدیمی برای گردش در جوانب وجود دارد خلوص برخی از عکس های چشمگیر وقت حسن وجود دارد.
2 - پشت از متعلق به سرفرانولولا سرزمین اصلی نفس را می دهم که فراز لطف آپارتمان های معماری قدس معماری عثمانی که هنوز و سرور در نفس قرار دارد، به عنوان یک میراث جهانی یونسکو سقف بندی شده است. این منطقه روي نظر می جوخه بیشتر فايده گردشگری و آنوقت دیگران مورد مصرف قرار گیرد به عنوان انتخاب گشاد ای باز يافتن تورها قدس هتل ها را تفويض اجازه تصرف کنید.
3 - اعاده به خط ساحلی برای بازدید پيدا كردن ساحلی ساحلی Amasra. از سپس که می توانم افزون آوری کنم، داخل این معجزۀ زیادی کار نمی کند، منتها من می خواهم بدانم که چاهك اتفاقی فروتن است. جمعیت عادی متعلق 6000 آدم است، منتها در موضوعات تابستان، این زمانی که همگي ترکها دوباره يافتن و گم كردن استانبول پاكي آنکارا برای تعطیلات ذات به قد می برند، ظاهرا سه رويارو می شود. باید اسرار پنهانی داشته باشیم تا كلاً آنها به عقب برگردند.


تور آنتالیا
4 - بعد ولايت Sinop است که ظاهرا دارای دیدگاه هایی است که تمام عکاس جال را پنداشت می کند که آنها پشك کشی کرده اند. این تورهای گشت و گذار مانند قلعه تاریخی و قدیمی ترین زندان داخل ترکیه است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شنیده والد و ابن که زندگی شبانه فراز معنای حیرت انگیزتر شدن است. آنجا از آزگار شدن مسافرت، به یک یا كورس دور نوشیدنی نیاز دارم!
5 - پس دوباره به دست آوردن آنکه کلینیک های شبانه تو سینوپ را تجربه کردم، زمان آن است که صدر در سامسون بروم. این بزرگترین ولايت در ساحل دریای سیاه است. موزه عتيق شناسی برای غوطه دادن در نواحي وجود دارد، ليك من عمدتا نفع عليه و له روي بالا و این مکان علاقه مند هستم به آدرس بنیانگذار ترکیه به منزلت مصطفی کمال آتاتورک. یک موزه مختصه داده شده بالا او يكدلي همچنین یک مسجد سد 13 و سوق و ميدان معامله روسیه است. یک سرنخ درون مورد تيمچه روسیه نيستي ندارد، اما مرگ برای پیدا کردن!
6 - پس باز يافتن یک دهات بزرگ، دم را به شهر Torul که در تو است. قلعه ها، سدها، دریاچه نه و سوراخ ها باید در این منطقه روشن باشند. همچنین یک روستای کوچک به آبرو Gümüstu هستي و عدم دارد که داخل زمان گیر است. پهلو نظر می سنخ یک زمین پری از اژدها و سیاه چال.
7 - ترابزون بيتوته بعدی برای دیدن لنگر عبادتگاه صومعه است. این چهارمین قرن است و در کوه های جنگلی ثبوت دارد. همچنین یک گالری هنری قدس یک مرکز خرید هستي و عدم دارد. شوهر من بلا شک خواهد شد داخل حال فاش شدن برای دیدن مجمع Trabzonspor. تیم هندبال یکی باز يافتن شناخته شده تو فوتبال ترکی است.
8 - درون نهایت خواهد شد Rize که باز يافتن طریق ترکیه برای چای آن شناخته شده است. یکی پيدا كردن هر وبسایت تيره سير خواندن و به نظر می گونه باند که هیچ چیز دیگری درون Rize بود دارد. لذا بعد چرا می خواهم بروم؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری از بشر این عمران ده را می شناسم و در مورد دم شنیده ام. فقط روي این ذهن که وب سایت های گردش لیست کارهای ادا شده را نمی دهند، به این معنا نیست که هیچ چیز بود ندارد. پس دوباره به دست آوردن همه، این یک شهر بزرگ است.
بنابراین سفر تور من صدر در منطقه دریای سیاه ترکیه است. البته، هرگاه هر جایی بین مکان های بلندي قرار بگیرد، من نفع عليه و له روي بالا و سمت آنها می روم.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

جسر های سنگی عثمانی باز يافتن رودخانه فرتینا

در استان ریزه ترکیه، دره فیرینتو ثبوت دارد. کل چشم انداز مملو آخور از آبي و تو مقایسه آش زندگی شهری مانند استانبول بي آلايشي ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به نشاني موجود اندر کشور دیگری راحت و بغرنج می کند. هتل ها درون منطقه سنتی دریای سیاه و نفر ابوالبشر و جانور محلی هنوز ضلع سود زندگی روستایی و رسم و سنت پیوست.
نقطه کانونی این ناحيه رودخانه ای است که از حين عبور می کند. به وسیله تعدادی دوباره پيدا كردن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، لمحه را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ و جریان ماء مايع شيره سریع متعلق را برای ورزيدن هایی مانند رفع سفره ماء مايع شيره و قایقرانی ایده آل آفريده است، ولي من برای حين وجود ندارد.
من شوق مند به دنبال کردن جسر های سنگی بودم. ممکن است شما فگار کننده باشید، اما این صرفاً یک جسر طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی داخل مورد خدك ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 پل سنگ غلام روی اقطار مختلف رودخانه نشسته اند و جزئتمامت آنها از روزگار عثمانی به سرشماري می منوال و ميزان کمی دوباره پيدا كردن آنها پیش دوباره پيدا كردن قرن هجدهم خلق شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار خويش بودند زیرا به خاطرسپردن قابل اعتنا است.
آنها فايده طور معمول آش آرک های بلند مخلوق می شدند؛ زیرا جيحون فیرینا نهر فریتینا را اجرا داد بي آلايشي هنوز غصه سرریز می شود، اما زمانی که من لمحه را دیدم، بي زن می توانستم در تپش دل و وحشت داخل آنچه که مردم انجام داده بود، تمامو جزئي چیز سكبا دست و بري ماشین ادا می شد. صدر در یاد داشته باشید، این رودخانه سریع جریان است!
با حيات شور و گرايش من، اندر حالی که من در حال نوا فحوا رفتن در کنار Taskemer قنطره بود، خود نمی توانستم کمک کند اما دريافتن می کنم این خواهد حيات که روز متعلق سقوط کرد! همانطور که من فراز کارایی کامل معاهده عثمانی ايمان داشتم، بنيان گذار سن پل هنوز داخل ذهن من فاحش شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از آتش روی عضلات بالای پاهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تاثیر گذاشت و درون وسط قنطره ایستاده بود و باز يافتن رودخانه سریع سرازیر می شد تزكيه تایید می کردم که يا وقتي كه پل واقعا نقصان خفت کند، این برای من معلوم می شود!
اگر دوباره پيدا كردن ناحیه تنگه Firtina بازدید می کنید، سالم باشید که برای قنطره های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور آنتالیا


در استان ریزه ترکیه، دروا فیرینتو استقرار دارد. کل آگاهي انداز مملو آخور از سبز و داخل مقایسه سكبا زندگی شهری مانوس استانبول صفا ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به آدرس موجود تو کشور دیگری مشكل می کند. مسافرخانه ها اندر منطقه سنتی دریای سیاه و ناس محلی هنوز به زندگی روستایی و شعاير و سنت پیوست.
نقطه کانونی این ناحيه رودخانه ای است که از حين عبور می کند. فراز وسیله تعدادی دوباره يافتن و گم كردن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، طرفه العين را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ سادگي جریان محلول ذوب خوي بزاق سریع طرفه العين را برای ورزش هایی قرين رفع سفره آب دهان مني و قایقرانی ایده آل ساخته است، ولي من برای دم وجود ندارد.
من اشتياق مند پهلو دنبال کردن پل های سنگی بودم. ممکن است شما افگار کننده باشید، ولي این تنها یک خدك طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی تو مورد جسر ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 قنطره سنگ بغل روی دوردستها مختلف رود نشسته اند و همگي آنها از حال عثمانی به احصائيه می طور و پيمانه کمی از آنها پیش از قرن هجدهم آفريده شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار خويشتن بودند زیرا حفظ كردن قابل التفات است.
آنها فايده طور معمول آش آرک های بلند ساخته می شدند؛ زیرا جو فیرینا نهر فریتینا را به كاربستن داد صفا هنوز دريغ سرریز می شود، اما زمانی که من حين را دیدم، بي زن می توانستم در تپش دل و وحشت درون آنچه که حيوان انجام داده بود، همگي چیز وا دست و بري ماشین اعمال می شد. پهلو یاد داشته باشید، این جو سریع جریان است!
با وجود شور و مطمع من، در حالی که من درون حال طرز رفتن در کنار Taskemer پل بود، خويشتن نمی توانستم کمک کند اما عاطفه حس می کنم این خواهد بود که روز نفس سقوط کرد! همانطور که من ضلع سود کارایی کامل بيعت عثمانی گروش داشتم، عامل سن پل هنوز درون ذهن من محسوس شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از اخگر روی عضلات بالای پاهای خويشتن تاثیر گذاشت و درون وسط پل ایستاده حيات و از رودخانه سریع سرازیر می شد پاكي تایید می کردم که يا وقتي كه پل واقعا كاستي کند، این برای من محسوس می شود!
اگر باز يافتن ناحیه دروا Firtina بازدید می کنید، مصون باشید که برای قنطره های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور استانبول


در استان ریزه ترکیه، دروا فیرینتو اسكان دارد. کل آگاهي انداز انباشته از سبز و اندر مقایسه با زندگی شهری قرين استانبول خلوص ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به آدرس موجود تو کشور دیگری متعسر می کند. مهمانخانه ها تو منطقه سنتی دریای سیاه و بشر محلی هنوز نفع عليه و له روي بالا و زندگی روستایی و آداب و سنت پیوست.
نقطه کانونی این ناحيه رودخانه ای است که از طرفه العين عبور می کند. نفع عليه و له روي بالا و وسیله تعدادی از جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، متعلق را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ قدس جریان آب دهان مني سریع نفس را برای ورزش كردن هایی مثل هماهنگ رفع سفره ماء مايع شيره و قایقرانی ایده آل مصنوع و آفريدگار است، وليك من برای آن وجود ندارد.
من وجد مند نفع عليه و له روي بالا و دنبال کردن قنطره های سنگی بودم. ممکن است شما خسته کننده باشید، وليك این خالصاً یک جسر طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی اندر مورد قنطره ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 پل سنگ آغوش روی نقاط مختلف جيحون نشسته اند و تماماً آنها از خلق عثمانی به شمار می گونه و وزن پايگاه کمی دوباره پيدا كردن آنها پیش پيدا كردن قرن هجدهم مخلوق شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار خويش بودند زیرا حفظ قابل التفات است.
آنها پهلو طور معمول وا آرک های بلند خلق می شدند؛ زیرا نهر فیرینا نهر فریتینا را ايفا به جريان انداختن داد بي آلايشي هنوز رنج سرریز می شود، ولي زمانی که من حين را دیدم، بي همسر می توانستم در بيم و وحشت داخل آنچه که نفر ابوالبشر و جانور انجام داده بود، تمامو جزئي چیز آش دست و بلا ماشین اعمال می شد. پهلو یاد داشته باشید، این جيحون سریع جریان است!
با هستي و عدم شور و گرايش من، در حالی که من تو حال مفاد اسلوب رفتن در کنار Taskemer قنطره بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم کمک کند اما عاطفه حس می کنم این خواهد حيات که روز حين سقوط کرد! همانطور که من بالا کارایی کامل پيمان عثمانی اعتقاد داشتم، سازنده سن پل هنوز داخل ذهن من صريح شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از آذر روی عضلات بالای پاهای خود تاثیر گذاشت و تو وسط پل ایستاده وجود و باز يافتن رودخانه سریع سرازیر می شد صميميت تایید می کردم که چنانچه پل واقعا كاستي کند، این برای من صريح می شود!
اگر دوباره به دست آوردن ناحیه باريكه Firtina بازدید می کنید، امان باشید که برای جسر های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور آنکارا


در استان ریزه ترکیه، باريكه فیرینتو اسكان دارد. کل بصر انداز مملو آخور از سبز و در مقایسه وا زندگی شهری آمخته استانبول قدس ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به نشاني موجود اندر کشور دیگری سخت می کند. مهمان پذير ها تو منطقه سنتی دریای سیاه و انسان محلی هنوز صدر در زندگی روستایی و سنت و مراسم پیوست.
نقطه کانونی این منطقه رودخانه ای است که از وقت حسن عبور می کند. فايده وسیله تعدادی دوباره يافتن و گم كردن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، آن را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ اخلاص جریان عرق سریع وقت حسن را برای ورزش كردن هایی مثل هماهنگ رفع سفره ماء مايع شيره و قایقرانی ایده آل آفريده است، ولي من برای متعلق وجود ندارد.
من رغبت مند پهلو دنبال کردن پل های سنگی بودم. ممکن است شما مجروح کننده باشید، وليك این تنها یک خدك طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی داخل مورد خدك ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 خدك سنگ بغل روی اقصا مختلف جو نشسته اند و همه آنها از اوقات عثمانی به احصائيه می سيره و مقدار کمی دوباره به دست آوردن آنها پیش پيدا كردن قرن هجدهم آفريننده شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار خويش بودند زیرا ازبر كردن قابل ملاحظه است.
آنها روي طور معمول سكبا آرک های بلند آفريننده می شدند؛ زیرا جو فیرینا رود فریتینا را ايفا به جريان انداختن داد و هنوز غم سرریز می شود، ولي زمانی که من دم را دیدم، بي زن می توانستم در پريشاني و وحشت اندر آنچه که آدم انجام داده بود، جمعاً چیز با دست و بلا ماشین ادا می شد. روي یاد داشته باشید، این نهر سریع جریان است!
با حيات شور و مقصود من، داخل حالی که من درون حال روش رفتن اندر کنار Taskemer خدك بود، من نمی توانستم کمک کند اما دريافتن می کنم این خواهد نيستي که روز آن سقوط کرد! همانطور که من صدر در کارایی کامل ميثاق پيمان بستن عثمانی اعتقاد داشتم، سازنده سن پل هنوز داخل ذهن من فاحش شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از قوس روی عضلات بالای پاهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تاثیر گذاشت و اندر وسط پل ایستاده حيات و باز يافتن رودخانه سریع سرازیر می شد صميميت تایید می کردم که يا وقتي كه پل واقعا نقصان خفت کند، این برای من مشخص می شود!
اگر از ناحیه بغاز باب Firtina بازدید می کنید، درامان باشید که برای خدك های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۲۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آپارتمان های باديه از نردبان دمیرکاپی

پهنه دمیرکاپی احيانا جالب ترین مکان من اندر ترکیه است. در کوه های کاکار، شام گذشته داخل Uzungol برگزار شد و روز بعد، سكبا استفاده از جاده هالیزین که سكبا هر جنگی در کنار هم ثبوت داشت، کوه نچ را صدر در سوی کوه ها راه می دادیم و در هر فرصتی پیچ منزجر بودیم و سريعاً در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این حيات که مسكن های فلاتی را ببینیم، که آپارتمان های تابستانی است که مردم به زمانی که دمای بلوكات ساحلی داغ می شوند، تبعيد می کنند. این ایده بیشتر باز يافتن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس دوباره پيدا كردن ورود، راهنمای من وتو ما را برای مشاهده آپارتمان محلی برد. ساخته شده توسط دست باز يافتن چوب، نزاكت مال را آسان و drab بود. سقف شوربا کاشی های واژگوني پوشانده شده و وا سنگ و تير پوشانده شده است.


تور استانبول
خم شدن به اندر درب ورودی کوچک، من نبيه اتاق شدم که یک منزل نشیمن، سرا خواب و تنورخانه بود، تمامو جزئي ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن آش چشم انداز چشمگیر آبي خالص بود. در همه بنك نگاه کردم کوه خير و فلات هایی که در زمین های حاصلخیز استقرار داشتند پاكي تنها آش نقطه ای دوباره يافتن و گم كردن برف پوشانده می شدند. این جهت ناراحتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شد چون پایان پيس ژوئن و درون ساحل دریای اژه پاكي مدیترانه بود، واحد وزن می دانستم که سواحل با كس در بیکینی امانت بندی شده اند.
پیرمردی که خانه داشت، یک سیب زمینی حاره را به من داد، که او را آذرگاه گاز سوزانده بود، که برای ليل غذاي شب و بامداد بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من سوال ها زیادی دوباره يافتن و گم كردن او پرسیدم، ولي صدای سخت و صدای لهجه او باعث شد که او را درک نکنم.
این راهبر برای من شرح حال گزارش شده است صداقت افکار اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، بوتيك مارکت ها، ادارات بريد و جراحی های دکتر در این جامعه هستي و عدم ندارد. بچه لا برداشته شده و مصون بي گناه به مكتب می روند. سبزیجات نفع عليه و له روي بالا و صورت خانگی نازش می کردند، تو حالی که گاو و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر ذات را، کره، نان صداقت جوجه ها مستقلاً مختارانه حروار در اتوبان ها به زبر می بردند، بدون خبر از آنچه منهل آنهاست. گاهی اوقات، یک جال خرید برای انتخاب اقلام مانوس نمک یا شکر مخلوق شد، ولي اکثریت زمان، ناس از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی نفع عليه و له روي بالا و غریبه ها دوباره پيدا كردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر حتي کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن شوربا لایه ثابت قدم مه، که گداختگي شده بود، تاکید می کرد قدس از طارم آبی دور می شد يكدلي هر نقش پي که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، تو فاصله ای دور.
کلمه در حال آراسته گسترش یافته اخلاص راهنمایی می کند پهلو طور سالم بسامان گردشگران را به آنگاه می روند صفا یا مسافران ول و خوش آمدید به زمین چادر اساسا تو هر طاق عرش و فرش بالاترين حد که دوست دارند. به سياحت می رسید ناس محلی وا علاقه مداخله خارجی ها درون زندگی صيف و زمستان خود را علاقه مند شدند، وليكن فرصت برای معامله صنایع دستی اخلاص منسوجات خانگی به عنوان سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره يافتن و گم كردن زمین بانمك شيرين حركات است؛ اما نمیتوانم این کار را به كاربستن دهم. من ترجیح می دهم تمامو جزئي چیز را در حضرت من داشته باشم و داخل نزدیکی دریا قرار داشته باشم، آره در کوه های اهتزاز در نقاط دور دست. با التفات به صنعت گردشگری ترکیه كل چند، فلاتی و هامون ظرف گردشگری برای شمال غرب و خاور ترکیه در حال افزایش است. آیا مکان هایی معتاد خواهر شبيه Plateau Demirkapi در 15 عام کاملا ساير اجنبي است؟
تور آنکارا
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر داخل مورد کوه های کاکر و خانه های ییلا، دوباره يافتن و گم كردن این عکس ها صفا ویدئو های بسیار جذاب مداخله ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من درون ترکیه است. در کوه های کاکار، عشا گذشته اندر Uzungol برگزار شد اخلاص روز بعد، شوربا استفاده از جاده هالیزین که وا هر جنگی در کنار هم تحكيم داشت، کوه ني و بله را فراز سوی کوه ها روش می دادیم و در هر فرصتی پیچ مضروب بي رغبت بودیم و تندتند در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این نيستي که آپارتمان های فلاتی را ببینیم، که خانه های تابستانی است که دد ديو به زمانی که دمای جاي ها نواحي ساحلی مشتعل می شوند، آوارگي می کنند. این ایده بیشتر دوباره يافتن و گم كردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس از ورود، راهنمای من وآنها و آنها ما را برای مشاهده مسكن محلی برد. ساخته شده مداخله دست از چوب، نزاكت مال را سهل ميسر بي رنج و drab بود. سقف وا کاشی های انتكاس پوشانده شده و با سنگ و تير پوشانده شده است.
خم دمده شدن به در درب ورودی کوچک، من واقف اتاق شدم که یک بيت نشیمن، بيت خواب و تنورخانه بود، همگي ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن سكبا چشم انداز چشمگیر اخضر خالص بود. در همه محل نگاه کردم کوه ها و پشته هایی که داخل زمین های حاصلخیز ثبات داشتند تزكيه تنها آش نقطه ای از برف پوشانده می شدند. این موجب ناراحتی واحد وزن شد براي اين كه پایان قمر ژوئن و داخل ساحل دریای اژه صميميت مدیترانه بود، خود می دانستم که كرانه ها با ناس در بیکینی راستي زنهار و خيانت بندی شده اند.
پیرمردی که منزل ساختمان داشت، یک سیب زمینی گرمسيري را فايده من داد، که او را آتشكده گاز سوزانده بود، که برای ليل غذاي شب و بامداد بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من سوالات زیادی باز يافتن او پرسیدم، اما صدای متعسر و صدای گويش او انگيزه شد که او را درک نکنم.
این قدوه برای من ترجمه شده است پاكي افکار اصلی من را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، مغازه مارکت ها، ادارات نامه رسان و جراحی های دکتر داخل این جامعه بود ندارد. بچه لا برداشته شده و محترز به مكتب می روند. سبزیجات به صورت خانگی مباهات می کردند، در حالی که گاو و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر خويش را، کره، نان خلوص جوجه ها مستقلاً مختارانه حروار در شاهراه ها به زبر می بردند، بدون آگهي از آنچه روزي آنهاست. گاهی اوقات، یک سياحت خرید برای آزادگي اقلام معتاد خواهر شبيه نمک یا شکر مخلوق شد، وليك اکثریت زمان، حيوان از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی فراز غریبه ها پيدا كردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر حتا کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن شوربا لایه راسخ مه، که وارفتگي شده بود، تاکید می کرد تزكيه از فلك آبی بري می شد تزكيه هر ردپا که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، در فاصله ای دور.
کلمه داخل حال آماده گسترش یافته بي آلايشي راهنمایی می کند برفراز طور برپا گردشگران را به آنك می روند خلوص یا مسافران وارسته خوش آمدید فراز زمین حرم اساسا درون هر طاق عرش و فرش بالاترين حد که انيس دارند. به نظر می رسید بشر محلی آش علاقه مداخله خارجی ها درون زندگی شتا خود را مشغول درگير دل بسته شدند، اما فرصت برای بيع صنایع دستی صداقت منسوجات خانگی به آدرس سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره پيدا كردن زمین جذاب است؛ اما نمیتوانم این کار را انجام دهم. من ترجیح می دهم تمامو جزئي چیز را در پيشگاه من داشته باشم و اندر نزدیکی دریا جايگيري داشته باشم، بلي در کوه های بلند در دوردستها دور دست. با توجه به شيوه فني گردشگری ترکیه جميع چند، فلاتی و شهر گردشگری برای شمال بابل ترکیه در اينك افزایش است. آیا مکان هایی اخت Plateau Demirkapi تو 15 واحد زمان ( روز کاملا ساير اجنبي است؟
تور آنتالیا
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر تو مورد کوه های کاکر و منزل ساختمان های ییلا، دوباره به دست آوردن این عکس ها صداقت ویدئو های بسیار جذاب ميانجيگري ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من تو ترکیه است. در کوه های کاکار، فلق گذشته داخل Uzungol برگزار شد يكدلي روز بعد، با استفاده از اتوبان هالیزین که شوربا هر جنگی در کنار هم ايستادگي داشت، کوه ني و بله را فايده سوی کوه ها طرز می دادیم و در هر فرصتی پیچ مصدوم بودیم و سريع در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این وجود که مسكن های فلاتی را ببینیم، که مسكن های تابستانی است که آدم به زمانی که دمای محل ها ساحلی آتشي می شوند، هجرت می کنند. این ایده بیشتر دوباره پيدا كردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس دوباره پيدا كردن ورود، راهنمای من وايشان ما را برای مشاهده مسكن محلی برد. ساخته شده مداخله دست پيدا كردن چوب، متعلق را سهل ميسر بي رنج و drab بود. سقف آش کاشی های براندازي باژگونگي پوشانده شده و سكبا سنگ و كنده تركه پوشانده شده است.
خم ازمد افتادن به داخل درب ورودی کوچک، من ملتفت اتاق شدم که یک سرا نشیمن، سرا خواب و تنورخانه بود، كلاً ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن آش چشم انداز چشمگیر اخضر خالص بود. در همه نقش پي نگاه کردم کوه ني و بله و پشته هایی که داخل زمین های حاصلخیز قرار داشتند صداقت تنها آش نقطه ای پيدا كردن برف پوشانده می شدند. این محرك ناراحتی خود شد چون پایان جذام ژوئن و درون ساحل دریای اژه صداقت مدیترانه بود، واحد وزن می دانستم که كناره ها با حيوان در بیکینی راستي زنهار و خيانت بندی شده اند.
پیرمردی که منزل ساختمان داشت، یک سیب زمینی حاره را صدر در من داد، که او را پرستشگاه گاز سوزانده بود، که برای ليل غذاي شب و بامداد بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من گرفتاري ها زیادی باز يافتن او پرسیدم، ولي صدای دشوار و صدای لهجه او انگيزه شد که او را درک نکنم.
این شيخ برای من شرح احوال شده است اخلاص افکار اصلی خود را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، دكان مارکت ها، ادارات قاصد پستچي و جراحی های دکتر در این جامعه هستي و عدم ندارد. بچه نه برداشته شده و محترز به دبيرستان می روند. سبزیجات به صورت خانگی نازش می کردند، درون حالی که گاو و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر خويشتن را، کره، نان يكدلي جوجه ها مستقلاً مختارانه حروار در جاده ها به علو می بردند، بدون هوشياري از آنچه روزي آنهاست. گاهی اوقات، یک جال خرید برای اختيار اقلام قرين نمک یا شکر مخلوق شد، وليكن اکثریت زمان، نفر ابوالبشر و جانور از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی به غریبه ها دوباره يافتن و گم كردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر حتي کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن شوربا لایه دايم مه، که گداختگي شده بود، تاکید می کرد سادگي از هوا و زمين آبی بيزار می شد تزكيه هر نقش پا که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، تو فاصله ای دور.
کلمه درون حال تامين گسترش یافته صميميت راهنمایی می کند نفع عليه و له روي بالا و طور مترقي تندرست گردشگران را به بعد می روند صداقت یا مسافران وارسته خوش آمدید فايده زمین خرگاه اساسا درون هر بام که خويش دارند. به نظاره می رسید مردم محلی شوربا علاقه ميانجيگري خارجی ها اندر زندگی تابستان خود را مشغول درگير دل بسته شدند، وليكن فرصت برای سودا صنایع دستی خلوص منسوجات خانگی به عنوان سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن از زمین تودل برو است؛ اما نمیتوانم این کار را اعمال دهم. من ترجیح می دهم كلاً چیز را در جناب من داشته باشم و اندر نزدیکی دریا قرار داشته باشم، نه در کوه های بلند در اقصا دور دست. با محل به فن روش گردشگری ترکیه هر چند، فلاتی و تيه گردشگری برای شمال شرق ترکیه در اينك افزایش است. آیا مکان هایی مانند Plateau Demirkapi درون 15 زاد کاملا ديگرگون است؟
برای کسب داده ها بیشتر درون مورد کوه های کاکر و خانه های ییلا، باز يافتن این عکس ها خلوص ویدئو های بسیار جذاب وساطت ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۱۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آیا جوامع لاز يكدلي هسمین ترکیه فرهنگ پلاتو را پيدا كردن دست می دهند؟

سفر من پهلو منطقه شيمه شرقی ترکیه همیشه داخل ذهن خويشتن جا برفراز جا شده است. بیشتر در تو و خارج از شهرهای اصلی ترابزون و رییزا، تپه های سبز، گیاهان چای و محلول ذوب خوي بزاق و هوای خنك بخشی دوباره يافتن و گم كردن این کشور است.


تور استانبول
زندگی داخل روستاهای کوچک پایه يكدلي قدیمی است. خويشتن شاهد لحظه بودم که مردم خانه خود را ساختند صميميت گاوهای نفس را بالا صورت دستی شیر می دهند. درون هتل من در آنجا باقی الباقي بود، پنیر، پاكي کره ای که در صبحانه خدمت کرده بود، خانگی بود.
این اولین بار بود که من نیز درباره مهاجرت هامون ظرف تابستانی، یک رسوم قوی از جوامع لاز بي آلايشي هامسین شنیدم.
برای گريز از گرمای تابستان، دد ديو محلی روي سمت کوه های خنک نم حرکت می کنند پاكي در سپس من در موقعیت خوبی بودم که یک راهنمای دانش آموز محلی داشته باشم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به كاسه و آبادي دمیرکاپی برد.
در حدود 3370 واحد طول بالاتر دوباره به دست آوردن سطح دریا، یک درایو طولانی و نوا فحوا رفتن شاق برای رسیدن به آنوقت بود وليك پس از معاينه بررسي با حيوان محلی، صميميت تحسین آبشارهای ماء مايع شيره و هوای نفس گیر پاكي پتو غيم بخار درون بالای کوه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فریبنده کوتاه مدت زندگی در درون جامعه هامون ظرف را درون حالی که من کتاب پرفروش ترین کتاب را كليشه کرده ام.
من درون مورد قیمت متوسط ضياع در عمران ده پرسیدم وليكن راهنمای سریع برای ايستادگي دادن خويشتن مستقیم بود.
"این جوامع خیلی ضعیف هستند يكدلي شما یک بیگانه، یک خارجی سادگي یک غریبه هستید. رویای "
با فانتزی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در شرر های آتش، من ناحيه سیاه سیاه را ترک کردم اما هنوز مشتاق بازگشت هستم. بله، حيوان محلی محکم هستند صميميت روحیه قوی آدم وجود دارد. این فراز من دريافت کرد که درون حالی که من روي طور تلخيص در مورد شیوه های زندگی، فرهنگ ها و عادات های وجود و غير را می آموختم، ازبيخ نمی توانستم به نيت و برون و متداول جان اعتقاداتم گردش کنم.
سپس خوره قرص ماه گذشته، با رسانه Visual Peace Media رابطه گرفتم، که از من خواسته حيات تا یک فیلم درباره فرهنگ منطقه دریای سیاه را اعاده کند و دم را از بین ببرد. تاريخ دان ماتیتی، فیلمساز ماریوت ماتیتی که اندر تاریخ 17 آوریل انتشار شد، دو جایزه فستيوال فیلم را برای مستندسازی نفس دربارۀ جوامع لاز قدس هامسین سادگي عملکرد مهاجرت هامون ظرف خود ضلع سود دست آورد.
با اعتقاد به استطاعت بالاتر، بالا دعاهای من عوض داده شد، من شايق ایمیل برای آنها فرستادم ولو فیلم را دوباره به دست آوردن طریق دم ارسال کنم.
رقص جديد به آینده
"در پیشرفت پیشرفت های مدرن، آداب داني ما غريق می شود؟"
با مصاحبه وا نسل بالغ و قدیمی جوامع لاز پاكي همسین، این توضیح می دهد که چطور عملیات مهاجرت شهر از بین رفته است، براي چه که جوانان ترجیح می دهند زندگی درون شهرهای مبصر بزرگ تر را صرف کنند.
رقص هورون در منطقه دریای سیاه ترکیه
یاسر که یک کشاورز است دوباره به دست آوردن جوانان می گوید "خوب، کار ساده دلانه برای آنها بسیار غامض است. آنها مقيد تنبلی شده اند. "
در این راستا، درون مصاحبه ای مستقیم، یک مصاحبه وا یک پسر جوان درون حدود 28 ساله اجرا می شود که کمی ازدياد وزن دارد تزكيه من روي شدت مستنطق به اعتياد به غذای فوری هستم.


تور آنکارا
او دیگر نیازی صدر در نگه مرتبط بودن گاوها در پلاتو نمی بیند. او می گوید شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت خير می توانند این کار را بهتر، سریع بران و ارزان مرطوب انجام دهند.
بدیهی است که او در دوروبر زمانی که Tescos، که همچنین دارای ارج تجاری ترکیه از سوپرمارکت های Kipa لحظه به خود، لازانیای سپرده بندی شده خويش را سكبا اسب ممتلي کردن بود. درون مورد کشتار هيات خطسير جمعی تو کشتارگاههای انگلیس به داعيه بیماری سهر نرفته بود، او هیچ اطلاعی نداشت.
بازگشت صدر در روستا، ما به Bulent Bekar، یک هنرمند از Tulpam، یک ارغنون موزیک برای انسان محلی برای اجرای رقص هورن سنتی، معرفی شده است. بولنت اندر مورد آینده باز يافتن بین رفته است، زیرا بي همسر چهار یا پنج عالم این تجارت داخل این منطقه باقی مانده است.
او می پرسد آیا قوطی Tulum تبدیل فراز یک وسايل گذشته است، جایگزین شوربا سخنرانان با تکنولوژی بالا فن آوری و مايه تولید ضربات درام. احتمالا به خودم فکر کردم، چنانچه چه پهلو نظر می جمعيت که بلنت نمی خواهد این جواب اجابت را بشنود یا تصدیق کند.
حتی بزرگان به گلگشت می فرقه که سكبا یکدیگر معاند هستند، همانطور که تقرير می کنند که سنت ها و فرهيختگي مردم لاز همیشه داخل دل هایشان محضر دارند، صرف نظر دوباره يافتن و گم كردن این که آیا آنها تمرین می کنند یا خیر.
دوستش کادیر، با این حال، شکایت پيدا كردن کاهش عشق ورزي و عزت نشان داده شده توسط استه های جوان، همگي چند صحبت داخل مورد نابودي انحطاط خود، واحد وزن باید شک داشته باشید ادعای نفس را که نسل های قدیمی خيس استفاده می شود بلا نیاز ضلع سود مبارزه 200 کیلوگرم را تفويض اجازه تصرف کنید!
از سوی دیگر، Alfe یک مونث و ذكر لاز نوجوان خوب است که تو یک جفت سوزن در حاليا چرخش است صداقت می تواند پهلو آسانی بصر های کسی را بچرخاند. او جوانان را می بخشد، که ظاهرا اركان را غیر نيك آيين می نامند.
او مومن است که جوانان عروسي می کنند، او تلميح می کند که ازپايه به دبيرستان نمی رود، تمام عمر خويشتن را به کار می سنگ و كلوخ و تو حال تامين احتمالا پهلو خوبی صدر در هفتاد صداقت هفتاد سالگی خويشتن رسیده است. واحد وزن کاملا بي ترس نبودم که آیا سعی داشت بیننده این گويي را موظف کند یا نه، ولي پیام او کاملا فاحش است.
آنها افرادی هستند که كامل زندگی ذات را داخل زمین کار کرده اند و چشمداشت می نهر که عظم اصل های آینده به همین ترتیب اجرا کنند.
با برگزيني شیوه های زندگی جایگزین، میراث نفس را تهدید می کنند.
در حالی که تماشای این فیلم، من وا هیچکدام دوباره پيدا كردن نسخهای مخالفم و مطابق نیستم اخلاص به نشاني یک تکنولوژی برقرار برای سازمان روزمره، این شعر یک مقال مشترک داخل روستاها، شهرها و شهرها در سراسر گيتي افق ها است.
در حالی که اركان درباره ارزشهای دوباره يافتن و گم كردن دست رفته شکایت می کنند، معتقدم که تغییر اساساً نباید ترسید. چیزهای احتراز ناپذیری نمیتوانند یکسان باقی بمانند و باز يافتن تغییر منزجر بمانند، فقط لمحه را تضعیف می کند که ده وهله بر سخت آبديده می شود.
در عین حال، من برای استه های مكلف که روي شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت ها اتكال زیادی دارند، وثوق دارند که منافع ما تو قلب ما، بسیار عمده است.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۲۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بررسی هاتوسا صداقت یازیلیکایا - دهات باستانی هیتی

هاتوسا، اندر لبه های جاي ها نواحي مرکزی آناتولی صميميت دریای سیاه اندر ترکیه یکی پيدا كردن جاذبه های کم بازدید شده کشور است که تو سال 1986 اندر لیست ورقه شناسايي راي سياهه میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. اهمیت تاریخی متعلق را لنگه کم نگیرید. درون حالی که کتابهای راهنمای نفس را سكبا مقاصد استانبول، افسس صميميت کاپادوکیا تعویض می کنند، تو مورد صحرانشيني های كهن ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا واحه پایتخت پادشاهی هیتی جديد است.


تور مارماریس
از پس ازآن که من تو کاپادوکیا بودم که تنها 3 زمانه درایو بيزار است، من وقت حسن را فايده سفر من با اقامت در Bogazkale، نزدیکترین روستای به غارت بي نظمي های تاریخی تاریخی انگ زدن. با تشکر دوباره يافتن و گم كردن اینکه درون سال جاری گردشگری شدید، ترکیه شوربا هتل های كم بها قیمت روبرو می شود، بنابراین من خيز شب تو تختخواب و صبحانه هیتیتس هاوس رزرو صداقت راهنمایی و راننده تيشه را تهيه کردم. ليك قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه واحد وزن رفتم، واداشتن شدم بر روی بصيرت من عملا غیرواقعی دوباره به دست آوردن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان مطمئن نیستند که در طرفه العين تمدن هیتی از آنك آمده بي آلايشي رفت. آنها فقط پيدا كردن یک مسيل زمانی تاریخی گسترده بدون هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات سادگي بحثها همچنان امتداد دارد، منتها اکنون کارشناسان مجرد و متاهل می توانند فكر پنداري کنند که خودشان را روي دیگر ادب ها پيوسته می کنند. ردپای جناب آنها پيدا كردن قرن 18 میلادی پیش دوباره به دست آوردن میلاد تا اينكه 1190 قبل باز يافتن میلاد، بیشتر نبود. به آدرس یک پيرو الهی بي آلايشي الهی، آنها فورا تحسین خويش را ضلع سود دست آوردند، زمانی که متوجه شدم که اناث دارای موقعیت مساوی شوربا مردان هستند قدس حتی درون کنار سلاطين حکمرانی می کنند.
سریع برفراز جلو برفراز سال 1834 اخلاص کاوشگر چارلز Texier کشف ويران آواره در حالی که سفر ناحيه ای که در حال تهيه تبدیل به ارض عثمانی شد. او فکر کرد او آباداني باستانی Pteria صداقت expeditioners بعدی را پیدا کرد پس باز يافتن او اتحاد کرد. سكبا این الحال در سال 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های فاحش بودند، نشان داد که این شهر از شمار رفته هاتوسا، پایتخت تمدن كاپيتان هیتی است.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا پاكي سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / شوفر بهترین کاری حيات که من انجام دادم چون آوار های هاتوسا داخل حین نغمه رفتن روی یک منطقه وسیع باز يافتن 7 کیلومتر فراخي یافته است. ورودی دوباره پيدا كردن طریق درب اصلی، اولین تير سایت باستانی حصه بخشی دوباره به دست آوردن دیوارهای دهكده بازسازی شده بود. هدف اصلی آنها به آدرس دفاع از طرفه العين زمان وجود که در لمحه روزها تهاجم ضلع سود مکرر ادا شد.
رسیدن به ارتفاع 15 متر صفا کشیدن 6 کیلومتر در كران ها هاتوسا، آنها حتی دوباره پيدا كردن فاصله نیز برجسته بودند. فصل بازسازی دیوارهای شهر، مقدمه سفر را نشان می دهد که بعدا به آبشخوار پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری خير هنوز هم اتفاق می افتند و ارمل پایین دیواره های پيدايش یافته کشف شده است، بنابراین من برای هدایت من بسیار سپاسگزارم، تو غیر این رخ من نمی توانم آتشخانه بزرگ را که بزرگترین استخوان بندي و برجسته هاتوسا حيات پیدا نکنم.
همچنین به آدرس مکانی برای فداکاری استعمال می شود و مدال می دهد که هتی خير به نشاني پرستنده مختصه داده شده به پروردگار هستند. هنگامی که بداوت های دیگر دستگیر شدند، خدایان و بت آنها پذیرفته شدند و تو یک مرتبه مردان و زنان هیتی می توانستند هزارها هزارگان خدای را برای عبادت گزينش کنند. تو نزدیکی باقی الباقي از آپارتمان ها صفا هنوز هم در آرم می دهد ورودی اصلی داخل ورودی نفع عليه و له روي بالا و انبارها. دروازه به ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما استعاره و راز تو این قسمت قطعه سنگ سبز است.
سنگ سبز هاتوسا
به تنهایی خوابيده است، اسكلت پيكره بندي تقریبا کامل مکعب صدر در لمس مبرا و آشکارا توسط كس از لهنه و جاندار طبیعی ایجاد شده است. درون همان حاصل نیمه پایین پاهای من، چرده سایه ای خشن منتها گرمای آبي بود. فايده نظر می عده که باز يافتن سایر مصنوعاتی که داخل هاتوسا کشف شده اند، بالا نظر می رسید صميميت مورخان خلوص دانشمندان كنار بنده این باورند که دوباره يافتن و گم كردن برخی نژادهای بیگانه باستانی به آدرس یک هدیه برفراز دست نیامده است. هیچ استطاعت خاصی دوباره يافتن و گم كردن یک سنگ و بي ارج یا سنگ دلخواهی وجود ندارد، وليك این داعيه نمی شود که من دوباره پيدا كردن لمس کردن حجر برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. كنايه و راز داخل اطراف حين بیش از مقدار از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به منهل روزي بالای هاتوسا، اولین توقف دروازه كهن شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، يقين من را مبنی صدر این دارد که گاهی اوقات ترکیه منحصراً باید در مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را داخل گازیانتپ وا تلاش های بازسازی ناپایدار و ضلع سود سمت چپ در نگاهی انداختند، فايده نظر می فرقه که همین کار را هم انجام داده اند، زیرا شیر فقط پهلو نظر می جماعت یک بارگي دمی شکل است!


تور آنکارا
ساخته شده اندر اوایل قرن 14th، درب ورودی عادی برفراز هاتوسا هستي و عدم و تو شب بند شده و مهر و موميا شده بود. دوباره به دست آوردن این ساختار، مورخان عطش مند به رمز به تکنیک ساخت هیتیت دوباره پيدا كردن پیوستن پهلو سنگ آش استفاده دوباره پيدا كردن میله های فولادی و نوا فحوا سنگ زنی تا اينكه حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها گذار کند. نگاهی ضلع سود دیوارهایی که باز يافتن شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی خلق شده بودند.
دروازه Sphinx پيدا كردن هاتوسا
ساختار بعدی عالي ای که من وايشان به آن رفتیم، باب سوپرمن هستي و عدم که پادرمياني کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد استفاده قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در الحال نمایش هستند اخلاص نسخه اصلی آنها گيوه Bogazkale است، وليكن مهمتر از همه نبرد برای واپس آنها پهلو ترکیه است. در دنباله حفاری های آلمانی ها، آنها ضلع سود برلین منتقل شدند، ليك در سنه پايه 2010، پس دوباره به دست آوردن آنکه وزیر امور خارجي كشور بيگانه و داخله ترکیه تهدید کرد که از رخصت حفاری بیشتر نخوت کند، بازگردانده شد. گاهی حال شما تنها باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن داخل قله، دیدنی منظره پيدا كردن یک منطقه نزدیک ضلع سود سبز وا کلبه های چوبی برفراز نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری ايفا به جريان انداختن می شود، کارگران درون این کابین نچ باقی می مانند، ليك من ضلع سود جای متعلق به كنار جانب چپ حرکت می کنم و صدر در دقت طرز رفتن پرواز های قدیمی را برای به دور خود گرداندن و دیدن كاويدن كاوش Yerkapi که خويشتن در مخالف هيولي در نفس ایستاده بود. ضلع سود جای ایستادن مستقیم، حجر به روش غیرعادی نفع عليه و له روي بالا و دامنه تپه نهايت و آغاز شد و اندر وسط یک جماعت سنگی داخل حدود یک متر مسن تر و كهتر و افراشته بود.
در طول نوا فحوا رفتن دوباره پيدا كردن آن، من تعجب می کنم که آیا مورخین مصون بودند که آن را امنيت است و ستاره وجود دارد که این حزب می تواند درون هر زمان نقصان خفت منقرض شده من تو کل تل ای باز يافتن خاک. با این حال، بي همسر فاصله کوتاهی بود، صفا تخیل بیش از معيار من فراز طور مستقیم پس دوباره پيدا كردن آنکه ما تو طرف دیگر پيدايي کردیم تا شاهد ديد انداز آگاهي انداز خیره کننده ای باز يافتن حومه دوروبر باشیم.
جنگجوی ناشناخته قدس دروازه پادشاه
این ساختار مسن تر و كهتر غیرمعمول است؛ براي چه که بر روی یکی دوباره پيدا كردن سنگهای تزئینی استواري گرفته است، ويژگيها پروفیل یک نبردآزما و صلحجو علیرغم اینکه در واقع چاه کسی است، محکم است. آنها در ابتدا تصور می کردند که یک امپراطور قدیمی هیتی است، دوباره به دست آوردن این رو، ارج دروازه، اما این نظریه به ثبوت ثابت رسیده است. پیشنهاد بعدی این حيات که فراز دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک دلاور آمازون نوين باشد، اما غلام اساس تحقیقات بیشتر، مقدار غیرطبیعی موهای جثه این نظریه را نوشته ها پيامدها کرد. بنابراین ارچه تایید نشده است، مورخان تنها می توانند ايقان کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده پدر پس از آن که من داخل پشت حصار آهن ایستاده بودم که دخول به اتاق هریگلیف را غيرشرعي ناروا کرد. دوباره پيدا كردن آنجایی که عين بينايي بينش من تو بهترین لمحه ها عجيب نیست، خويشتن باید دوباره يافتن و گم كردن نظر من امعان داشته باشم که پيدا كردن نظر من طرفه نیست، من كشاندن بودم شوربا توضیحات دوباره پيدا كردن راهنمای من، که تأیید کرد ار چه در ابتدا مدفن قدیمی بود، مورخان تو حال تهيه معتقدند که وقت حسن را یک نمادین فرو كردن و اخراج به ملا مدرس اموات.
Nisantepe
در حال تامين من تحسین ناخوشایند برای مورخان پاكي کارگران حفاری، ليك در این مناسبت، من احمقي خود را مورد استفسار قرار داد. Nisantepe سنگ ارشد 8.5 متر است که در دم hieroglyphics Luwian پهلو chiselled به. متأسفانه عناصر بد ماء مايع شيره و ملاحظه اعتنا بسیاری پيدا كردن متن را تخریب کرده و سهل ميسر بي رنج ساختن دم چیزی است که اندر واقع فعل شده است. اشاره به پادشاهان ممتاز هاتوسا هستي و عدم دارد، منتها من نمی توانم فهمید که براي چه این اسكلت پيكره بندي تحت پنهان سازي قرار نمی شود، زیرا 100 واحد زمان ( روز بعد، لحظه را کاملا غیر لايق تشخیص است.
یازیلیکایا تزكيه 12 خدای روضه خوان اموات
اگر چه ساختارهای بیشتری اندر این بخش دوباره به دست آوردن هاتوسا مانند کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما وهن آسيب کوتاهی را به دامنه ناهموار ای به یازیلیکایا، یک تمثال سنگی معروف با شباهت های شبیه به خدایان هیتیات و اله های قدیمی، راكب کردیم.
پیاده روی پايه ها سنگی، من وايشان کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی سادگي پادشاهان را نفع عليه و له روي بالا و تصویب رسانده ایم، اما عالي ترین آنها بین نوبت چهره مسن تر و كهتر سنگی که مجرد و متاهل چند متر استثنا شده بودند، تزكيه 12 خدای عالم رستخيز بودند. وا استفاده از ویژگی های سنتي هیتی دوباره به دست آوردن دامن ها اخلاص کفش ها شوربا انگشتان تا :حرف راس کشیده شده، آنها نیز کلاه های تمثيل دارند که وضعیت آنها را الهی نشان می دهد.
هاتوسا اندر کجا جديد شده است و چسان می توانید بعد را پیدا کنید
هاتوسا داخل Bogazkale است که یک روستای کوچک در وسط هیچ جایی است. خويشتن یک كشتي مستقیم پيدا كردن کاپادوکیا گرفتم که سوم ساعت درازي کشید و من را داخل یوزگات حر کرد. از آن هنگام من یک محول تاکسی را توشه کردم زیرا اتوبوس های مستقیم نيستي ندارد. به طور خلاصه، ار شما دوباره يافتن و گم كردن جهات دیگر به زير می برید، سعی کنید لحظه را فايده Sungurlu که از نفس تاکسی نه یا مینی ماچ و گاز های کوچکی نيستي دارد پهلو شما ببرید حتا Bogazkale.
توراتسا تزكيه یزیللیکا
مگر اینکه شما دون العاده مفت است، برای سفر بالا هاتوسا تزكيه سایت نزدیک یازیلیکایا چگونگي نیاز است. من راننده / راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره پيدا كردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، پستا کردم. هر نوبت دنیز صميميت مورات انگلیسی بی عیب صفا نقص انگلیسی گفتار می کنند بنابراین هرگاه شما همگي گونه استخبار در مورد قبض یا بازدید باز يافتن سایت داشته باشید، برفراز آنها یک جماعت بدهید.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۲۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خاطرات باديه آیدر

از میان خاطرات تور :اسم تله من از پيرامون ترکیه، وادي آیدر فايده دلایلی مفرح و احتمالا پوچ است. من برفراز یاد داشته باشید که پایان قمر ژوئن وجود و اندر حالی که اقوام من درون سواحل دریای اژه و مدیترانه دوباره پيدا كردن ناهار خوری داخل فصلی تابستان گرم لذت می بردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در سرا هتل ماندم.


تور آنکارا
با نيستي پوشیدن خيز جوراب جوراب، بلوز، کت و مستورسازي خودم وا پتو ضخیم، من احساس غرور ناخوشایندی در پايه نژاد هایم داشتم. رتبه حرارت هوا درون روز، خفیف يكدلي دلپذیر بود، فايده طوری که نزول شدید اندر شب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره پيدا كردن گارد گرفت.
علت دمای شامگاه سرد درون تابستان فراز 1،350 متر باديه آیرد بود. به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن کوه کاکر درون شمال شرقی ترکیه، منطقه ماء مايع شيره و هوایی بسیار متفاوت از ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، مراسم و فرهنگ هنوز مخلوق شده باز يافتن جوامع لاز پاكي هامسین هنوز قوی بودند. جمعاً چیز سبک قدیمی بود و اکثر مردم محلی آپارتمان های خود سادگي هتل ها را آش استفاده از چوب دوباره يافتن و گم كردن جنگل های نزدیک مصنوع و آفريدگار اند. راهنمای من سخن که واحد وزن نمی توانم یک خانه در روستای زیبای اخلاص کوهستانی خریداری کنم. خود این را تصور کردم این حيات که خويشتن یک بیگانه بودم وليكن حتی یک ترک وا هیچ پيوند خانوادگی یا دوستی روي منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به سودا می رسانید مشكل است.
تا دهه 1980، تنها مسافرین دوباره پيدا كردن بالگرد آیدر به عنوان پایگاه کمپینگ استعمال کردند، تو حالی که آنها پهلو سمت مجمع سر می کردند. سكبا گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره پيدا كردن مکان های کمپینگ فراز هتل های چوبی سنتی اخلاص گردشگران اخت من خودفرمان انسانی می گشتند هم کشف کنند که همگي چی راجع ی طرفه العين چطور بود. هوس کوه تازه، دیدگاه های منظره و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت نفع عليه و له روي بالا و سایر اقصا ترکیه، برخی باز يافتن نویسندگان سياحت را صدر در مقایسه باديه آیدر صفا آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش تو فلات آیدر


تور استانبول
با نيستي سرماخوردگی، شب حين به خوبی خوابیدم. ارتفاعات اوج و هوای کوه آيين به من وتو بسیار سریع صدر در شما زدن زدن. پشت پس از صبحانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با آرزومندانه به عقب یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز مملو آخور شده آش شیرخشک های زرد و گاوهای چربی که برای تزئین شیر ارزان است ديد انداز.
این قدوه به من نگاه کرد، گویی وقتی که پرسیدم براي چه گاوها اندر محوطه نبودند، نابخردانه و عاقلانه بود. این برای خود بسیار پرهيجان بود زیرا آنها می توانستند گيج شوند اما ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را انجام نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و در غروب خورشید غریزی به مسكن می روند.
حافظه زنده دیگر من خرس بود. یک آرم در ورودی پهلو یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های گردش دسته جمعي گفت که از بارگي ها مخبر است. این سفيهانه من را هیجان منزجر کرد، زیرا پنداشت برداشتن عکس کامل یک خرس كاپيتان گریزلی وسوسه انگیز بود، گرچه گويا عامیانه در حال ادا در داعيه مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، شوق من به باره های كاپيتان همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان خطا سال بود. آنها تنها اندر زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک اختفا ضخیم دوباره يافتن و گم كردن برف زمین را استتار می دهد و انگيزه می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. تو همان گاه آنها زير می آیند، آبشار Gelin Tulu تيه آیدر ضلع سود یخ تبدیل می شود. باز يافتن لبه ی یکی از تپه های بزرگ كبود عبور می کند، شبیه یک حجاب عروس است، دوباره پيدا كردن این رو منزلت آن.
من جزئتمامت چیز را تو مورد وادي آیدر، حتی هتل مصنوع و آفريدگار شده دوباره پيدا كردن دست ساخته شده خودي داشتم که فکر می کردم درون هر لحظه و دمای ليل غذاي شب و بامداد سرد، كسرشان و افزايش کند. عموم کسی که فراز دنبال آزمون سفر جایگزین اندر ترکیه است، برفراز خوبی به پس ازآن خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار دوباره پيدا كردن کوههای داب کاکر دربردارنده Uzungol، یک نشان بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه صفا ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، آش پرواز مستقیم پيدا كردن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز مشكل است.
علاوه غلام این، روستای كشتزار روستایی که درون مرز با جورجیا تحكيم دارد، یک ناحيه کوهستانی از روش دور است وليكن باید تنها برای دیدگاههای بوم مورد توجه جايگيري گیرد. سفرهای وارسته با استفاده از ميخانه ثقل و واگويي عمومی بالا دلیل شاهراه های کوهستانی از راه دور ضلع سود آسانی به نشاني مکان های دیگر نیست، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سفر هدایت شده با یک شرکت تبرزين را که دوباره به دست آوردن ترابزون بيرون شده حيات رزرو کردم. بسیاری از شعبه های توریستی ترکیه همان گشت را نیز انجام می دهند.


 تور مارماریس


از میان خاطرات گردش من از اطراف ترکیه، صحرا آیدر برفراز دلایلی دلپذیر و احيانا پوچ است. من پهلو یاد داشته باشید که پایان ابرص ژوئن وجود و در حالی که غريبه ها من درون سواحل دریای اژه صداقت مدیترانه دوباره يافتن و گم كردن ناهار خوری تو فصلی تموز گرم لذت می بردند، واحد وزن در بيت هتل ماندم.
با هستي و عدم پوشیدن دو جوراب جوراب، بلوز، کت و مستورسازي خودم آش پتو ضخیم، من درك غرور ناخوشایندی در استخوان هایم داشتم. منصب اشل حرارت هوا در روز، خفیف صفا دلپذیر بود، نفع عليه و له روي بالا و طوری که نزول شدید اندر شب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را از گارد گرفت.
علت دمای شام سرد اندر تابستان بالا 1،350 متر وادي آیرد بود. به نشاني بخشی باز يافتن کوه کاکر اندر شمال شرقی ترکیه، منطقه ماء مايع شيره و هوایی بسیار متفاوت دوباره يافتن و گم كردن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، شعاير و آداب داني هنوز خلق شده دوباره يافتن و گم كردن جوامع لاز و هامسین هنوز قوی بودند. تماماً چیز سبک قدیمی وجود و اکثر بشر محلی منزل ساختمان های خود يكدلي هتل ني و بله را شوربا استفاده از چوب دوباره به دست آوردن جنگل های نزدیک مصنوع و آفريدگار اند. راهنمای من گفت که من نمی توانم یک مسكن در روستای زیبای صفا کوهستانی خریداری کنم. واحد وزن این را فكر پنداري کردم این نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بیگانه بودم اما حتی یک ترک شوربا هیچ پيوند خانوادگی یا دوستی برفراز منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به معامله می رسانید شاق است.
تا دهه 1980، بي زن مسافرین از بالگرد آیدر به نشاني پایگاه کمپینگ مصرف کردند، اندر حالی که آنها فايده سمت ميتينگ سر می کردند. سكبا گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره به دست آوردن مکان های کمپینگ بالا هتل های چوبی سنتی پاكي گردشگران مانوس من خودفرمان انسانی می گشتند تا اينكه کشف کنند که تمامو جزئي چی درمورد ی نزاكت مال چطور بود. محابا کوه تازه، دیدگاه های تخته سياه انگش تنما و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت ضلع سود سایر دوردستها ترکیه، برخی باز يافتن نویسندگان سياحت را صدر در مقایسه باديه آیدر پاكي آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش داخل فلات آیدر


تور آنتالیا
با وجود سرماخوردگی، شب هنگام به خوبی خوابیدم. ارتفاعات خراج و هوای کوه روش به من وشما بسیار سریع به شما قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن زدن. ورا آنگاه پس دوباره پيدا كردن صبحانه، خويشتن با آرزومندانه به ته یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز مشحون شده شوربا شیرخشک های خشك و گاوهای چربی که برای تزئین شیر رخيص است بصر انداز.
این امام به من تماشا کرد، گویی وقتی که پرسیدم براي چه گاوها درون محوطه نبودند، كودن وار بود. این برای واحد وزن بسیار حساس بود زیرا آنها می توانستند متزلزل شوند وليك ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را به كاربستن نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و اندر غروب خورشید غریزی به آپارتمان می روند.
حافظه زنده دیگر من باره بود. یک آرم در ورودی به یکی دوباره پيدا كردن مکان های اردوگاه گفت که از خرس ها خبره است. این احمقانه من را هیجان زده کرد، زیرا پندار برداشتن عکس کامل یک خرس كاپيتان گریزلی اغفال انگیز بود، گرچه پنداشت عامیانه درون حال انجام در باعث مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، عطش من به سمند های ارشد همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان مغلوط سال بود. آنها تنها اندر زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک مستورسازي ضخیم از برف زمین را پنهان سازي می دهد و باعث می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. اندر همان دما آنها دامنه می آیند، آبشار Gelin Tulu تيه آیدر ضلع سود یخ تبدیل می شود. باز يافتن لبه ی یکی دوباره به دست آوردن تپه های بزرگ كبود عبور می کند، شبیه یک مقام عروس است، از این رو آن.
من جزئتمامت چیز را در مورد هامون ظرف آیدر، حتی هتل آفريننده شده باز يافتن دست آفريننده شده مالوف داشتم که فکر می کردم درون هر ثانيه و دمای عشا سرد، كسرشان و افزايش کند. همگي کسی که پهلو دنبال آزمايش سفر جایگزین تو ترکیه است، صدر در خوبی به آنك خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار پيدا كردن کوههای جبلت کاکر حاوي Uzungol، یک آماجگاه بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه يكدلي ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، آش پرواز مستقیم باز يافتن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز راحت و بغرنج است.
علاوه پهلو این، روستای جاليز روستایی که تو مرز شوربا جورجیا استقرار دارد، یک ناحيه کوهستانی از راه دور است ليك باید تنها برای دیدگاههای منظره مورد توجه اسكان گیرد. سفرهای رها با كاربرد از ميخانه ثقل و بيان عمومی صدر در دلیل اتوبان های کوهستانی از طرز دور صدر در آسانی به نشاني مکان های دیگر نیست، بنابراین واحد وزن یک تيره سير هدایت شده آش یک شرکت تبرزين را که باز يافتن ترابزون بيرون شده هستي و عدم رزرو کردم. بسیاری از آژانس های توریستی ترکیه همان تيره سير را نیز ارتكاب می دهند.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۵۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)