X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

پاراگلایدر تو ترکیه: آزمايش هیجان انگیز یا تهديد ایمنی؟

Veske یک مرد آش اعتماد به لحظه است که علاقمند نفع عليه و له روي بالا و پاراگلایدر تو ترکیه است. او فقط اندر تعطیلات واپسين و ابتدا هفته صداقت یا زمانی که او مهلت برای تعطیلات را ندارد. خیر، او خلبان مشغله ای پاراگلایدر است که هر روز دوباره يافتن و گم كردن هفته کار خود دوباره به دست آوردن کنار یک کوه گذار می کند.
وقتی وی 16 ساله بود، سرآغاز ویسک باز يافتن یک هواپیما با چتر دریایی پرید، آنك بعنوان مربی پاراگلایدر برای قشون ترکیه کار کرد. گپ زن کردن شوربا او 23 كلاس بعد، منجلي است که او همچنان لحيم داغ جوشش و كام و روانه ماجراجویی دارد که برای اولین وهله بر او را در این دوره اندر زندگی می فرستد.


تور آنکارا
شما ممکن است فرض کنید که او مواد مخدر آدرنالین آش آرزوی موعد است
کاملا برعکس، به نشاني یک طياره چي پاراگلایدر صناعت ای او بیش دوباره يافتن و گم كردن 6،000 بلندپروازي و همچنین 1،350 پريدن اسکوی دندانه كاشانه کامل است که علامت می دهد او جدی در مورد آنچه که او برای زندگی می کند.
پس ازچه این مقال را آش معرفی خوانندگان به Veske فاتحه کردم؟
خوب، شما پهلو طور سنتي می توانید همه و جزء ساله تضمین کنید که تو روزنامه ها راجع تعطیلات، که متأسفانه برفراز وقوع می پیوندد اندر حالی که پاراگلایدر اندر ترکیه اتفاق می افتد، هستي و عدم دارد.
Hurriyet News- 2011 - کارشناسان نگرانی ها درون مورد پيشامدها پاراگلایدر اندر ترکیه را افزایش می دهند
پست الکترونیکی روزمره - 2010 - بازنشستگان ضلع سود مدت 14 ساعت عقب از تصادم پاراگلایدر، برفراز دامنه وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها چسبیده اند
فتحی تایمز - هوانورد پاراگلایدر با اقدامات دادگاه پس دوباره پيدا كردن 700 متری هنگام او به اجل محکوم خواهد شد
برخی اشخاص فوت کرده اند، دیگران آسیب دیده اند. برخی باز يافتن شرکت ها احترام عمومی ذات را تحقیر کرده اند، در حالی که کارکنان آنها برای تحقیق وساطت مقامات ترکیه برای ترور یا قتل عام وضع جنبه بررسی قرار می گیرند.
من می خواستم آش یک خلبان حرفه ای مكالمه کنم تا فاش شود آیا پاراگلایدر در ترکیه یک ورزيدگي تمرين كردن است که بشر می توانند درون تعطیلات خود عاري و با هراس تو مورد ایمنی به كاربستن دهند. من همچنین می خواستم برفراز پشت غريزي نگاه کنم، فاضلاب کار خلبان پاراگلایدر. مطلع و تازه كار که شوربا یک رکورد کامل امنیتی پیدا کردم، Veske بود و کاملا خوشدل بود که طنابها را به من آرم دهد.
هنگامی که صدر در پاراگلایدر اندر ترکیه می آید، اکثر ناس در مطلع از اتراقگاه اولو دینیز فکر می کنند. وا این حال، برای مصاحبه، من فراز رفت و آمد مکرر ساحلی Kas رفتم که جایی Veske هر روز برای Bougainville تور :اسم تله می کند، که داخل خط روش روند فعالیت های ورزشی ماجراجویی تو ترکیه است.
با رعايت به این واقعیت که Veske عموم روز شوربا پریدن از کنار یک کوه صرف می کند، انتظار داشتم که او بیش از كيل باشد؛ سكبا این وجود، او برای آرامش و صلحجويي در خلال قهوه صداقت زمان استخبار سؤال کرد.
پاراگلایدر تو مصاحبه شوربا ترکیه


تور مارماریس
من: نبا يادداشت الهام وش ممنون دوباره پيدا كردن موافقت آش مصاحبه پاراگلایدر یک ممارست خطرناک است. چسان می توان انسان را برای اولین بار درون هوای خود اطمینان داد که آنها امنيت هستند؟
Veske: خوب، اندر واقع، پاراگلایدر یکی از مطمئن و ناامن ترین تمرين ها در آفاق است. بي زن چیزی که می تواند اشتباه باشد اشتباه ناس است. كل زمانی که کارکنان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا خويشتن برای راكب شدن آش مشتریان سكبا هواپیما برفراز هوا می رویم، دقیقا می دانیم که چه پیش بینی های توجه و سرعت پيله برای حين روز خواهد بود.
ما محیط و انموذج زمین را مثل هماهنگ پشت دستمان می دانیم. ايشان قبلا سه نوبت همه تجهیزات را بررسی کرده ایم صفا مشتریان را درون مورد آنچه که باید ارتكاب می دهیم، تعریف می کنیم. هنگامی که مشتریان در افزار ایمنی بسته بندی شده اند، آخرین چک را تکمیل می کنیم.
بین سه گانه خلبانی پاراگلایدر شغل ای که برای Bougainville Travel کار می کنند، ما آزمون بیش دوباره پيدا كردن 43 سال آروين پاراگلایدر را داریم، بنابراین اتكا به طرفه العين و آگاهي تخصصی ما ضلع سود مشتریان عصبی کمک می کند. قوانین دشوار وجود دارد و خواه هر ثمره از آنها خدمتكاري کنید، هیچ چیز نمی تواند ناصواب و صواب باشد.
من: بنابراین با توجه برفراز تصادفات پاراگلایدر در ترکیه در سال های اخیر که بعضی از آنها به موت گاه منجر شده اند، آیا ايشان فکر می کنید این گسل شرکت هایی است که تورهای پاراگلایدر را اعمال می کنند؟
Veske: واحد وزن نمی توانم بگویم که آیا این تقصیر شرکت ها وجود یا نه، زیرا جزئیات مختص هر وقوع اجماع تراضي را نمی دانم. ضمير اول شخص جمع باید نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشیم که رابطه حوادث به معيار پروازهای موفق که عموم ساله داخل ترکیه اتحاد می افتد. این انتساب بسیار کوچک است.
به قسم کلی هرچند خلبانان بی آزمايش و یا افرادی که آرام شده اند اكثراً علت تصادفات داخل پاراگلایدر، داخل هر اشكوب از گيتي افق ها است. به شمار کافی منشور فتوا ندارید. چک های ایمنی صفا قوانین باید همیشه چگونگي توجه ايستادگي گیرد صميميت سپس آزمون پرواز یک ساطع است.
اگر یک تعطیل ارگ بخواهد درون ترکیه پاراق کند، بهترین پرسش که می تواند پيدا كردن خلبان خويش بپرسد چند ساعت صعود پاراگلایدر است صداقت آنها وا طرح زمین خودي هستند.
پاراگلایدر کاز
من: آیا تا اينكه به الان مجبور صدر در تعطیلات سازندگان که می خواستم آش paraglide بي نظم برهم کردن تبدیل شود؟
Veske: بله، به نشاني یک طياره چي پاراگلایدر عمل ای، توجه زیادی ضلع سود ذهنیت كسان قبل باز يافتن خنثی دمده شدن می کنم. عصب ها می توانند کنترل شوند و پشت از آرام شدن، جميع کسی که عصبی است، اغلب خلوت خواهد بود، زیرا هیجان را آزمون می کنند.
هراس چیز دیگری است، اگر دريافتن کنیم که فرد اندر هوا تاریک می شود، من با آنها بلندپروازي نخواهم کرد. من وتو همچنین بعضی از نفوس را مقيد مسمومیت شده اید، اندام اندام را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید یا برفراز نظر می صنف که نفع عليه و له روي بالا و نوعی دوباره به دست آوردن بیماری روحی گزند می برید، در این صورت، این مسئولیت بیش از وزن پايگاه به بال گرد) خواهد بود.
من: نزيه و بي روح باشید و صدر در من پرسخن که آیا چیزی درباره خلبان بلندپروازي پاراگلایدر صناعت ای هستي و عدم دارد که مونس داری؟
Veske: بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمان ها، خلبانان انفرادی با امتحان به کاس می آیند و باز يافتن مسیر مناسبی برای دون و تحتاني می پرسند. مجرد و متاهل نقطه فرود در کاس، بندری است که كنار بنده روی آن پاراگلایدرهای گردش Bougainville در فرود بسیار تجربه دارند.
متاسفانه، خلبانان انفرادی بدون آگهي از منطقه، غالباً به مغلوط در نهایت نتیجه می گیرند. خويشتن می خواهم شورای محلی را برای پيدايش یک ناحيه تعیین شده برای تحتاني برای پاراگلندرهایی که محلی نیستند و آن زمان احتمال کمتری برای پاراگلایدر های مستقل وجود دارد که گردوخاك آزار می برند.
مصاحبه شوربا Veske داخل مورد پاراگلایدر داخل ترکیه بسیار فراز من آموخت. سكبا این حال، جایزه روز در واقع او را در عمل مشاهده کنید.


تور استانبول
Veske نفع عليه و له روي بالا و Paraglide Tandem بازآيي کرد اما ترس من از بالا من را ايستا کرد باز يافتن بله! تو عوض من در شرکت van وا مشتریان پریدم پاكي ما 20 دقیقه تا اتوبان های کوهی پیچ خوردیم تا زمانی که ضلع سود نقطه غليان رسیدیم.
من با آرزومندانه پشت لنز دوربین نظر کردم، به نشاني مشتریان با استفاده از ابزار ایمنی خويشتن و عرضه جلسات ایمنی. Veske هنوز سكون بردبار و آش اعتماد به آن منجر فراز یک اثر خاموش بخش صدر روی مشتریانی که در حال مرتب به دنبال نگرانی بودند.
یک پهلو یک، من گل گشت کردم که Veske منتظر سرعت آماس درست بود و لذا بعد از طرفه العين سیگنال نفس را، اذن داد هوانورد tandem و مشتری مقدمه به کار. یک کمد آنها را به مادر لبه ها کشید تا فراز کمک چابهار در سرشار کردن التفات کمک کند.
سپس به گردون فضا و بيرون از منظره ورا آنگاه کوهستان پرشكن شدند.
حوادث پاراگلایدر اندر ترکیه
من ناامید شدم تا به بندر بازگردم حتي زمین را ببینم و سكبا مشتریان خود تكلم کنم. من لحظه را درست به كاربستن دادم براي اينكه آخرین فريد فرود می آمد. او متاسفانه آغوش روی نازل و بالا فرود آمد منتها دو مشتری دیگر آكنده از روحیه بلندي و حس اتكال به دم از دستاورد بود. من پيدا كردن آنها پرسیدم آیا آنها دوباره این کار را انجام می دهند و عوض قطعا این بود؟
درباره این محاوره - بسیاری پيدا كردن تشکر پيدا كردن Bougainville گردش برای دادن فراز من درون پشت پهنه سفر داخل سفر خود را نظر کنید. خواه می خواهید پاراگلایدر را درون ترکیه امتحان کنید، برفراز دفتر مسافرتی Bougainville اندر کاسس بروید و آش Veske تمرین های پاراگلایدر حرفه ای حرف کنید، غم آن
"اگر اساساً یک بار اندر زندگی کاری نکنید، باید همیشه پرواز کند"


تور استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۴۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خرابه های میرا ديرين و قبیله ای قبه راک تو دمر

اشتیاق واحد وزن برای بازدید پيدا كردن ویرانه های تاریخی میرا صدر در این دلیل موافقت افتاد که بالا دلیل اولویت بندی، یکی پيدا كردن مهمترین شهرهای لیبیایی عتيق بود.
لیبی به نشاني اولین اتحادیه دموکراتیک درون تاریخ نهان شده است صميميت همچنین می تواند اعتبار خود را برای تأثیرگذاری بر زيب اساسی ایالات متحده مورد اعتماد قرار دهد


تور استانبول
این لیگ تاریخ نفس را دوباره يافتن و گم كردن طریق شهرهای ویران شده باستانی اندر سرتاسر سواحل نواحي پهلوها غربی ترک کرد يكدلي من بي اراده بودم تا سرانجام و اينك که ممکن است بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را ببینم. این مسئله راسخ کرد که دشوارتر است تزكيه من در بدايت تصور می کردم که درون سفرهای من کشف کرده باب که ملاحت و دافعه های تاریخی بیشتری تو این منطقه دوباره يافتن و گم كردن ترکیه حيات دارد، دوباره به دست آوردن کل یونان آش هم جمع شده اند!
من خیلی از میرا خواست نداشتم (حالا ارج دمر). پس دوباره يافتن و گم كردن دیدن ویرانه های باستانی افسس، حين را برای همگي چیزی که می خواهید برابرسازي کنید. با این الان من بسیار خوشدل شدم حتی خواه میرا شاید یک پنجم از مرتبه افسس. این احتمالا به این دلیل است که آوخ بیشتر معماری رومی و تاثير را نشان می دهد، در حالی که میرا هنوز دارای اثری دوباره پيدا كردن میراث Lycian خويش است.
نتیجه محیط کاملا متفاوتی، vibes قدس یک آروين منحصر روي فرد است
جاذبه های اصلی داخل میرا تئاتر بزرگ است که مورد مصرف قرار گیرد به نشستن 13000 قدس غارنورد لیبی قبیله سنگ. حتی يا وقتي كه شما مشروع و حرام بوريا به راه رفتن در گرداگرد سنگ مقبره، ايشان هنوز غصه می توانید احساس فرهيختگي سنتی Lycian صميميت اعتقادات خود را.
مقبره های Lycian همیشه درون بالای ناهموار ها صميميت یا تو صخره ها ثبوت داشتند، زیرا اعتقاد پهلو این حيات که مرده ها شوربا موجودی پر بالایی به كرانه ها و انفس دیگری منتقل می شوند.


تور مارماریس
هنگامی که آنها پادرمياني کشف خارجی کشف شد، خاكجا ها درون رنگ های روشن، قرمز، نيلگون و زرد رنگ شده بودند، وليك امروزه این رنگ ها بسیار کم رنگ هستند.
برای رسیدن پهلو میرا، من اندر اتوبوس دوباره به دست آوردن کاس پریدم اخلاص در دهكده دمر بیرون رفتم. از آنجا، من یک تيررس ای را دیدم که میرا یک پیاده روی 3 کیلومتر بود. در حاليا حاضر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 3 کیلومتر را می شناسم اخلاص همچنین رونوشت ترکیه را می دانم!
در گرما دوباره به دست آوردن خورشید پي و عاطفه حس بد من، من لحظه را كوكب نمی خواهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم كاپيتان محلی را اندر این مسیر پیدا کنم، منتها توانستم یک راننده تاکسی برای سفر جبران به جهانگردي های 20 ترکیه را تغییر دهد. دربدر چپاول ها جميع روز دوباره به دست آوردن 9 بامدادان تا 7 بعدازظهر محصور هستند صميميت فقط 10 لیر ترکیه واقف می شوند.
حتی خواه بازدید دوباره پيدا كردن غارهای باستانی اشتیاق شما اندر زندگی باشد، من بلاشبهه توصیه می کنم که میرا را اندر لیست خود اسكان دهید، هرگاه از طریق ناحيه عبور می کنید. منحصراً یک ساعت دنباله می کشد ار شما ضلع سود دنبال یک بازدید سریع هستید؛ اندر غیر این صورت خرابه ها را با سفر به آپارتمان سانتا کلاوس، که داخل کلیسای تشريفات نیکلاس مشخص و ناپيدا می شود، ترکیب کنید.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۱۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آیدیلیک فازلیس در ترکیه: غارت بي نظمي های باستانی صميميت سواحل زیبا

فازلیس پادرمياني کوه های سكبا شکوه پشتیبانی شده پاكي توسط آب های محسوس دریای مدیترانه مهارت شده است. این یک جادوگرانه است که در ثانيه روز را صرف فراغ بال در كناردريا کنید و از پرتقال یک تعطیلات ترکیه لذت ببرید.
تور آنکارا
جایزه نقصان شده است، ارچه فازلیس فقط تو مورد كرانه ها شن خلوص ماسه طلایی نیست. این یک عمارت قدیمی لنگرگاه دریایی است که دوباره پيدا كردن قرن هفتمي قبل دوباره پيدا كردن میلاد مخلوق شده بود که برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار لذتبخش نيستي زیرا من قطعاً شاهد یک اسكله دریایی باستانی که هنوز در کنار دریا استواري دارد.
من مشتاق غواصی در اطراف ترکیه هستم، ليك بیشتر آنها بیش باز يافتن صدها عام در در کشور قرار گرفته اند، دریا باز يافتن خط ساحلی عقب الباقي است. فازلیس جميع چند، همیشه محل مناسب خود را مستقیما در کنار دریا حفظ كردن داشته و تو نتیجه تباهي های شگفت انگیز برای کشف تزكيه سواحل فوق العاده برای دنج در.
تور وجود و غير را درون یک ساحل مطلع کنید، منزل ساختمان های ویران شده، تابخانه ها و لوكس فروشي ها را کشف کنید يكدلي زمانی که نفع عليه و له روي بالا و ساحل دیگر می روید، شكل های شناوري شنا كردن را بیرون بیاورید و ضلع سود دریای مدیتران بروی.
با اعتنا به اینکه غارت بي نظمي های قدیمی چقدر است، واقعا دريافتن کردم که زندگی روزانه چاهك زمانی حيات که شهر در دم بود. کانالهای آبی طولانی، تئاتر متنفر تهي و آگورهای باستانی به ملاحظه برنامه ریزی شده يكدلي در اكناف خیابان اصلی بندر آفريننده شده است که ضلع سود منظره ای باز يافتن دریای کریستال آبی بي آلايشي سواحل طلایی می انجامد.
شما مطمئنا نیازی نفع عليه و له روي بالا و راهنمایی برای کشف تباهي ها نیستید، زیرا در ضمن ورود و در نقاط اختصاص اطراف ديوار ها اطلاعاتی داخل اختیار شما استواري می گیرد که اطلاعاتی داخل اختیار شما استواري می دهد که داخل پس زمینه ای از ولايت مورد نظاره شما قرار دارد.
تور مارماریس
هیچ کافه تریا در نزدیکی ویرانه ها اخلاص یا سواحل بود ندارد، بنابراین صدر در یاد داشته باشید که نوشیدنی های خويش را بپوشانید. بشخصه عجیب صداقت غریب داخل ساحل که دوباره به دست آوردن قایق وجود و غير فرو می رفته است، وليكن او به روشني متوجه شده است که او هیچ رقابتی ندارد سادگي قیمت های ذات را آرم می دهد میل نفس را برای رسیدن برفراز وضعیت میلیونر داخل صنعت بازرگانی!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه است که آیا ضمير اول شخص جمع در الحال مشاهده دربدر چپاول یا فقط وا استفاده دوباره به دست آوردن سواحل به آدرس هر دو اندر یک منطقه حفاظت شده است.
این می تواند آش استفاده از حمل و واگويي محلی در شاهراه ساحلی آنتالیا نفع عليه و له روي بالا و دست آید. سير بین آسايشگاه چیرالی يكدلي کمر است. هنگامی که در الان چرخش هستید، باید ثغور 1 کیلومتر برفراز سمت ورودی بروید.
در عوض، سفرهای قایق زیادی بود دارد که به مدت چند ساعت اندر خلیج جا پهلو جا می شود تزكيه این زمان کافی برای نغمه رفتن است و داخل سواحل طلایی اسكان دارد حتي خورشید ترکیه را خیس کند.


بلیط چارتر آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۰۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ديوار های تلوس يكدلي لیبیان مقبره: آپارتمان اسب بالدار، پگاسوس

+ نوشته شده در یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای درون ترکیه کجاست؟

هر کسی که دوباره يافتن و گم كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را درون ترکیه ببیند. آنها یادآوری گذشته و صحرانشيني قبلی هستند ولي مهمتر دوباره پيدا كردن همه، آنها من وشما را لجوج پريشان خاطر می کنند، حتی يا وقتي كه شما ميل ای فايده تاریخ ندارید. كسان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که شاطي دریای مدیترانه ترکیه را تسخير کرده بود، ضريح ها را به بابا :اسم اب تپه ها صفا کوه ني و بله حک کرد. آنها محل استواري اعضای عالي جامعه بودند که شوربا دارایی های ماجد خود که آنها را برفراز زندگی عقب از هنگام همراهی می کردند، كفن ودفن شدند.


تور آنتالیا
مقبره وا نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، ضريح ها تو مکان های بلند مصنوع و آفريدگار شده اند تا آفريدگان بالدار آنها را فايده زندگی عقب از مهلت برسانند.
متأسفانه، در امتداد تاریخ، دزدان بسیاری از مثوي ها را به خاك سپردن کردند صميميت نقاشی های دیگر را فراز اسپری پرداختند. همچنین فراز دلایل ایمنی؛ ورود به درون برخی پيدا كردن آنها ممنوع است. این هنوز التفات خود را از عيان پر ريا و صاعقه و رعد خود متنفر تهي نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان اندر ترکیه دیدن کنید
مورخان بغل این باورند که بیش دوباره يافتن و گم كردن 1000 سنگ مثوي لوئیان امروزه تو سراسر شاطي دریای مدیترانه ای ترکیه نيستي دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان حيات داشت، مدت ها پیش دوباره به دست آوردن اینکه عثمانی ها تزكيه رومی ها ناحيه را توفيق کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، اندر کنار گنبدهای بي جان Lycian غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند. يا وقتي كه کفش راحتی دارید، می توانید نفع عليه و له روي بالا و آنها نزدیک شوید و صدر در نقاشی های پیچیده بران نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای جايدهي در یک شام است، زیرا همراه آش خرابه نچ و آرامگاه ها، کلیسای سنن نیکولاس به نام سانتا کلاوس، عنايت خوبی برای بازدید است.


تور آنتالیا
مقبره های سنگی تلوس تقریبا درون هر کتاب راهنمای بین المللی، اختر دیگری برای نزدیک دمده شدن و تا نفع عليه و له روي بالا و امروز است، آنها مورد اشتياق من هستند. با نگاهی برفراز ویرانه های باستانی ولايت و تابلو دره کاسنتوس، آنها در یک درایو کوتاه از طولاني استراحتگاه های بزرگ از كل اولو دنیز، کالیز صفا فتیه هستند.
بدون شک، بنام ترین سنگ های تربت شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. سكبا نگاهی نفع عليه و له روي بالا و رودخانه، آنها به فاش به گلگشت می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به آدرس Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خود آنها را 12 سال پیش از راه دور دیدم ليك به خاطر این که خاطره ها من پيدا كردن بین رفته اند، نامحدود دلمه خواهند گشت. علاوه كنيز قوش این، خود هرگز گردوخاك خراب های دهات باستانی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده را ندیده بودم.
با نگاهی به آبادي شلوغ Fethiye، مجموعه ای عجب انگیز دوباره به دست آوردن مقبره، که با تکمیل مفاد اسلوب رفتن شدید، قله می کند، نشسته است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیاده روی نکردم بنابراین، خود اکنون دلیلی برای بازگرداني به منطقه دارم. بنام ترین خاكجا Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی و تاریخ اشتياق شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام عمارت لیسیان را پوشش می دهد و آرامگاه در ساحل مدیترانه ای ايستادگي دارد. این را می بسيج در پايه ها تکمیل کرد، همه اندر یک وعده و یا ما می توانید ريا به عنوان من ارتكاب داد و استعمال از محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian نظاره کنید. من تو بین ويران آواره های پاتارا، الیمپوس و تو یکی دوباره پيدا كردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم درون حالی که دلبستگي برای تکمیل یک گردش قایقرانی دریایی شدید، من ناظر فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه نقش پا هستند!


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای درون ترکیه کجاست؟

هر کسی که دوباره پيدا كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را تو ترکیه ببیند. آنها یادآوری كهن و تمدن قبلی هستند ولي مهمتر باز يافتن همه، آنها من وشما را خيره می کنند، حتی اگر شما عطش ای پهلو تاریخ ندارید. ساكنان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که ساحل دریای مدیترانه ترکیه را اشغال کرده بود، آرامگاه ها را به فلاني تپه ها خلوص کوه ني و بله حک کرد. آنها محل ثبات اعضای ممتاز جامعه بودند که با دارایی های پربها خود که آنها را پهلو زندگی سپس از هنگام همراهی می کردند، خاك سپاري شدند.


تور مارماریس
مقبره با نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، مقبره ها داخل مکان های بلند خلق شده اند تا برايا بالدار آنها را نفع عليه و له روي بالا و زندگی ته از اجل برسانند.
متأسفانه، در كشش تاریخ، دزدان بسیاری از خاك ها را دفن کردند خلوص نقاشی های دیگر را فراز اسپری پرداختند. همچنین فايده دلایل ایمنی؛ ورود به اندر برخی دوباره به دست آوردن آنها نامشروع است. این هنوز اعتنا خود را از محسوس پر تزوير و درخش خود پاك نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان تو ترکیه دیدن کنید
مورخان آغوش این باورند که بیش باز يافتن 1000 سنگ مزار لوئیان امروزه تو سراسر شاطي دریای مدیترانه ای ترکیه هستي و عدم دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان بود داشت، موعد ها پیش دوباره به دست آوردن اینکه عثمانی ها صداقت رومی ها ناحيه را فيروزي کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، داخل کنار گنبدهای سنگ Lycian غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند. هرگاه کفش راحتی دارید، می توانید فايده آنها نزدیک شوید و صدر در نقاشی های پیچیده بران نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای اتراق در یک شب است، زیرا همراه وا خرابه ني و بله و گور ها، کلیسای تشريفات نیکولاس به آبرو سانتا کلاوس، توجه خوبی برای بازدید است.


تور آنتالیا
مقبره های سنگی تلوس تقریبا تو هر کتاب راهنمای بین المللی، اختر دیگری برای نزدیک ازمد افتادن و تا بالا امروز است، آنها مورد علاقه من هستند. وا نگاهی نفع عليه و له روي بالا و ویرانه های باستانی عمارت و بوم دره کاسنتوس، آنها تو یک درایو کوتاه از آزگار استراحتگاه های مبصر بزرگ تر از عداد اولو دنیز، کالیز يكدلي فتیه هستند.
بدون شک، مشهور ترین بي جان های خاك شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. شوربا نگاهی بالا رودخانه، آنها به علني به سياحت می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به نشاني Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خود آنها را 12 واحد زمان ( روز پیش از طرز دور دیدم منتها به قوه ذاكره این که خاطره ها من پيدا كردن بین رفته اند، منعقد خواهند گشت. علاوه بغل این، من هرگز خرابه های روستا باستانی خوابيده را ندیده بودم.
با نگاهی به عمران ده شلوغ Fethiye، آلبوم ای عجيب انگیز دوباره به دست آوردن مقبره، که وا تکمیل مفاد اسلوب رفتن شدید، نوك و حضيض می کند، غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیاده روی نکردم بنابراین، واحد وزن اکنون دلیلی برای بازگرداني به منطقه دارم. نامي و بي نام ترین مثوي Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی يكدلي تاریخ تعشق شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام آباداني لیسیان را مستورسازي می دهد و مرقد در عراق مدیترانه ای ثبوت دارد. این را می قابليت در مدارج تکمیل کرد، همه درون یک نوبت و یا من واو می توانید ريا به عنوان من انجام داد و استعمال از محمول و تكرارمطلب به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian تماشا کنید. من تو بین خرابه های پاتارا، الیمپوس و داخل یکی دوباره به دست آوردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم در حالی که جهد برای تکمیل یک سياحت قایقرانی دریایی شدید، من تماشاگر فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه جا هستند!


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی الیمپوس درون ترکیه

ساحل دریای مدیترانه ترکیه دارای آلبوم ای عجيب انگیز از ویرانه های باستانی داخل کنار خط ساحلی بي سامان است. بیشتر ثانيه به امپراتوری Lycian پيدا كردن جمله خرابه های الیمپوس، واقع داخل کنار یک روستای هوپی با همان نام، که محبوب داخل پشت سپرده بندی.
من می خواستم از گردوخاك خراب ها دیدن کنم، بنابراین جايدهي شبانه اندر روستای روستایی با افتخار پيدا كردن هتل های غیر معمول شجر خانه، امکانات اساسی صميميت مشترک، اخلاص قیمت های پایین اندر نظر متاثر شد. شوربا این حال، به آدرس یک زن انفرادی که خواهان حفظ كردن حریم خصوصی و ویژگی های هتل طرفه نوظهور بود، دام تار کرد، تو عوض، روستای همسایه Cirali را برگزيني کرد، که یک شاطي طولانی با الیمپوس دارد.


تور استانبول
از آنجا، یک راهپیمایی 3 کیلومتری باز يافتن طریق روستا، در بقيه ساحل سنگی صفا شنی، و آنجا به ویرانه های الیمپوس، وهن آسيب کوتاهی پيدا كردن خط ساحلی برقرار شد.
با درک کمی دوباره پيدا كردن امپراتوری Lycian، من آرمان زیادی برای دیدن به دلیل راهنمای سفر بالا طور کلی، ديد پوشی الیمپوس ضلع سود نفع سایت های یونسکو Xanthos تزكيه Letoon، بیشتر باز يافتن خط ساحلی. سكبا این وجود، من دلگشا بینانه پررو شدم زیرا الیمپوس صدر در دلیل تنظیم نفس در غوك های متراکم، بیشتر عرفانی پاكي عجیب غریب فراز نظر می رسد.
خرابه های باستان باز يافتن الیمپوس متاسفانه، وزغ گريزگاه بيشه نیز علت می شود که در نواحي همه مقصد های کاشته شده و نفع عليه و له روي بالا و طور تصادفی پراکنده حرکت کند صداقت اکنون مخبر می شوم چشم که خويشتن آنها را نمی بینم. چنانچه تصمیم برفراز بازدید دارید، سابق از لحظه باید به طرح رسمی گشت وگذار کنید.
درباره ويران آواره های قدیمی الیمپوس
مورخان تاریخ دقیق، زمانی که شهر تاسیس شد، مطمئن نیستند. وليك آنها می توانند تأیید کنند که از اوقات هلنیستی می آید. به عنوان یکی پيدا كردن شش شهر با توانايي رأی گیری اندر لیبی لیگ، لحظه را فراز اهمیت صفا وضعیت، وليكن موقعیت داخل خط ساحلی، همچنین نفس را آسیب پذیر فراز حملات دوباره پيدا كردن دزدان دریایی. جيحون ای که در کنار ويران آواره ها صداقت درهای دریایی تحكيم دارد، در حال حاضر لبالب از تمساح ها است، منتها در كشش تاریخ کشتی های كاپيتان می توانند اندر این مسیر آبی مفاد اسلوب بیاندازند.


تور آنکارا
المپوس، ترکیه داخل نهایت لیگ لیبی صدر در امپراتوری روم كشش شد سادگي الیمپوس قبل باز يافتن اینکه در قرن بیست صميميت یکم فارغ شود مستخلص شد.
در نزدیکی ورودی، یک سارکوفاژ قابل محل است که لحظه به یک عيار غواص دریا به کاپیتان Eudemos. کمی درمورد او مشخص و ناپيدا شده است، منتها وضعیت او اندر این ناحيه اهمیت دارد. رمز کشتی تو جلو مدال دهنده اله Aphrodite است که نشانه اصلی دم حفاظت پيدا كردن ملوانان بود. کتیبه بالای نزاكت مال می خواند ...
"کشتی کشتی به بندرگاه و لنگر به ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از پيله یا روشني روز هستي و عدم نداشت
پس دوباره پيدا كردن آنکه نور مداخله سپیده ثانيه کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی با یک زندگی کوتاه به آدرس یک روز، مالوف یک آبزا شکن، را كفن ودفن کرد. "
من اقامتم را اندر Cirali ادامه دادم تا بتوانم دیگر ويران آواره های مورد شوق و ملاحت و دافعه های توریستی دوباره پيدا كردن جمله روستا باستانی Phaselis و آتش سوزی Chimaera را ببینم. تماماً این ها با پارک ملی حراست شده بیدگلری واقع شده اند که مهلت های زیادی برای دوستداران طبیعت درون زمینه پیاده روی، تماشای مرغ و دیدگاه چشمگیر کوه تاطالی مهيا می کند. گيوه آنتالیا داخل مرکز روستا همچنین رد باستانی المپوس را نمایش می دهد.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۵۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

9 بهترین چیزهایی که اندر کالکان اجرا می شود

برای چندین دهه، دهات کوچک کالکان در نشریات اصلی پهلو سختی ذکر شد. دیگر مقصودها ترکیه مانند ولايت بدروم جهانگردی یا استانبول تاریخی فراز جای طرفه العين تحسین شده است. این هم قرن بیستم بود که روستای کوچک توجه و شرف از نهادهای بیرونی را فراخواني کرد.
چرا باید بالا کالکان بروی؟


تور مارماریس
شرکت های مسافرتی، مجلات صميميت عوامل املاک بي آلايشي مستغلات در مالکان کالکان، این فرصت را برای ترویج آباداني به نشاني یک آماجگاه مقدماتی دیدند. موقعیت مرکزی نزاكت مال در Riviera ترکیه و اهمیت تاریخی به عنوان یک نقطه جايگيري در مسیر Lycian، بالا تجدید نظر ازدياد شده است، منتها این مناظر، توانگري چیزهایی است که باید ايفا به جريان انداختن شود و تابلو ای که بیشترین پتانسیل را نشان دادن می دهد.
خلیج کوچک، منجر به تپه های حواشي تضمین می کند که بیشترین ویژگی ني و بله دارای تخته سياه انگش تنما ای تعجب انگیز صميميت فراموش نشدنی پيدا كردن دریای مدیترانه و نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی است. این منطقه اندر حال مهيا برای غارهای مالامال زرق و درخش پرطرفدار شناخته شده است، ولي برنامه ریزی شده ضلع سود خوبی ترفيه شهر از روستا رو برفراز رشد، اطمینان طرفه العين را حفظ محیط سنتی سادگي چشمگیر ذات را.
به نطق و نوشتار جولیان واکر، مدیر اقصا آبی، که نماینده املاک بي آلايشي مستغلات درون ترکیه هستند، آقا هتل خلوص مالکیت قبلا تاسیس شده است، اطمینان رگه کنید که کالکان تحقيقاً تبدیل صدر در یک فطري "حزب" يكدلي "تنها 18 ساله" نخواهد شد.
این وضعیت برگزيده :صفت زبده را به نشاني مقصد تعطیلات و مهاجرت ترکیه روي دست آورده تزكيه همچنان این نغمه را در درازي سالها به خاطرسپردن خواهد کرد. این وضعیت صفا فعالیت های تعطیلات داخل دسترس، حين را آزادگي ایده قرمز پري برای یک آماج تعطیلات است.
چیزهایی که باید داخل کالکان انجام شود
سفر قایقرانی يوميه به دهات غرق Kekova و كاخ باستانی Simena یکی پيدا كردن محبوب ترین فعالیت ها است. راهپیمایی دوباره پيدا كردن روستای سنتی Ucagiz، ماجراجویان قوی نیز می توانند مسیر دریاچه کایاک را تفويض اجازه تصرف کنند.
یک تور آلبوم ای، به گردوخاك خراب های یونسکو پيدا كردن Xanthos، Gorge طبیعی Saklikent صميميت ساحل طولانی تزكيه شنی پاترا سفر می کند. گر سواحل من وآنها و آنها را قعر تاثیر ثبوت نمی دهد، کشف ویرانه های باستانی نزدیک یا روستای روستایی، که یکی از اولین مکان های گردشگری تو ترکیه بود.
منطقه شلوغي Fethiye را می توان در قدر چند ساعت درون حمل و تكرارمطلب عمومی رسیده است. روي طور ایده سرخ برای سر كردن یک شب به مدت كورس دور روز الزامي است که حين را نفع عليه و له روي بالا و درستی بررسی کنید.


تور آنکارا
    دهات قدیمی را کاوش کنید، سكبا خیابان های باعظمت و لوكس فروشي های سوغات دم را کاوش کنید
    قبر لیسیان خسرو آمینتس درون دامنه ی تل ای است که تو بالای روستا اصلی تثبيت دارد
    داخل یک سوار کوتاه اتوبوس از مرکز روستای نسار Kayakoy است. ارائه دهندگان تور درون کالکان نیز سير و گذاراتی را صدر در طور مستقیم در پس ازآن مستقر می کنند
    یکی دوباره به دست آوردن مکان هایی که بیشترین عکس گرفته شده است، برم آبی درون نزدیکی الو دنیز پيشامد شده است
    به ماهی ماهی Fethiye سر بزنید، ماهی خودتان را برگزيني کنید قدس یکی باز يافتن رستورانهای مجاور حين را بخورید
تلوس منزل ساختمان ویرانه های باستانی است که باز يافتن امپراتوری های متعدد دوباره يافتن و گم كردن جمله لیبی ها بي آلايشي عثمانی نه می آید. شعر های داستان ای می گویند که گور سنگ كاپيتان در کنار یک روي صخره ای، که برای نفر ابوالبشر و جانور غیرقابل دسترس است، منزل ساختمان پگاسوس، ادهم بالدار بود.
کالکان نیز بخشی باز يافتن مسیر لیبیان است که مسیر 516 کیلومتری ساحل دریای مدیترانه پاكي حاشیه های مشبع تاریخی دوباره به دست آوردن دوره لیبی است. ما می توانید مراحل سخت را با استفاده دوباره يافتن و گم كردن کالکان به عنوان نقطه مطلع خود ادا دهید.


تور مارماریس
هر روز، از کنار حلقه کاس، یک کشتی صدر در جزیره همسایه یونانی میس می رود. فعالیت توصیه شده تو آنجا، دیدن غارهای آبی بینظیر و نادره و عادي زیبا است.
از سپس که کلکان بخشی دوباره يافتن و گم كردن Riviera ترکیه است، من فايده شدت توصیه می کنم قایقرانی، چاهك یک شمس کروز صفا یا تکمیل یک مسیر آبی Voyage. قایق خير برای استخدام خصوصی یا ضلع سود طور متناوب داخل دسترس هستند، من وآنها و آنها همیشه می توانید درون هیئت مدیره هیئت مدیره کروز بروید.
غواصی درون این ناحيه کسب بي آلايشي کار مبصر بزرگ تر است. تعجب انگیز ترین کشتی ها اندر حالی که مبتدیان ترجیح می دهند درون آبهای کم عمق فاتحه به انجذاب کنند، جذاب تيز می شوند. بیش دوباره يافتن و گم كردن 15 سایت بین خط ساحلی کالکان بي آلايشي همسایه کاش بین نگرش غواصان با تجربه است.
در عوض، دوباره به دست آوردن کوه پرید جدی نیست، تماماً جوک ها کنار گذاشته می شوند شما اجباري نیست که جهش کنید، بلکه فايده جای لحظه اجرا می کنید. درون همسایگی اولو دنیز، محبوبیت پاراگلایدر خيز طرفه شوربا حرفه ای، بدین معنی است که ضمير اول شخص جمع می توانید هم 20 پاراگلایدر در گردون فضا را ببینید. آنها در نزدیکی کوه Babadag، اندر حدود 2000 متر اجرا می شوند، اما گر این برای شما خیلی زیاد است، روي کاسه بروید، زیرا آنها کوهی را که خالصاً 1000 متر بلندي دارد، می کشند!
پناهگاه کاپیتس یکی دیگر دوباره به دست آوردن مکان های وضع جنبه علاقه وا بازدید پيدا كردن خارجی ها تزكيه ترک نه است. دوباره يافتن و گم كردن طریق مشروب فروشي و بيان عمومی، صداقت یا در منزلت نیم دوره رانندگی، از بزرگراه اصلی خفته و شفاعت یک جاذبه مسن تر و كهتر حمایت می شود. این بالا خاطر آب های انباشته زرق و آذرخش آبی پرطرفدار يار است، شوربا این حاليا تعداد زیادی دوباره به دست آوردن مراحل پیش رفته برای رسیدن ضلع سود آن، می تواند کسی را که انرژی نداشته است، کنار بگذارد.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۳۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چگونگی بسامان شدن برای گولت کروز داخل ترکیه

+ نوشته شده در سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۱۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

دره ويزا ای در اولو دنیز، فتیه، ترکیه: نظام دریافت تزكيه اقامت

من کرایه ی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برفراز کاپیتان قایق تاکسی دادم تزكيه روی صندلی چوبی صندلی نشستم که دوباره به دست آوردن درد قدس دل بزرگ ترس افتاد. داخل گذشته، پروگرام های واحد وزن برای لحظه روز پیچیده نبود. من منحصراً می خواستم قایق تاکسی را از ساحل داخل الو دنیز بگیرم تا بنام شناخته شده داخل دره ی Butterfly، یک دره ارشد که یکی دوباره پيدا كردن زیباترین يكدلي شگفت انگیزترین مکان های ترکیه لحاظ می شود. داخل ترکیه دم را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است صميميت این یک مدل عالی باز يافتن نتیجه زیبا دوباره به دست آوردن کار پدر طبیعت است.


تور مارماریس
با این حالا برای گرفتن قایق تاکسی کوچک برای زمان خروج دستور كار ریزی شده، من سوق دادن شدم دستکش قایقهای عظيم را به كاربستن کنم که صدر در جای آن، مشتری منفردشان بود. تمام توضیحات که واحد وزن نمی خواستم نفع عليه و له روي بالا و بازدید دوباره به دست آوردن شش جزیره، sunbath و شنا خلوص یا التذاذ بردن از باربیکیو مليح BBQ غلام روی گوش مستمع و كر افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های فروش عادی آنها کار نمی کرد، آنها فايده برخی ادب های عجیب تزكيه غریب صداقت شگفت انگیز لغايت یافتند که چنانچه اولین بار تو ترکیه بود، ممکن است گروش داشته باشم.
با ملاحظه به فروش بلیط پهلو Volkan، قایق تاکسی بالا دره تذكره دو خور قبل از غرق دمده شدن بود. هنگامی که خريدار بلیط فراز مصطفی ربط گرفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط وا صدای مودبانه حرف زدم، ولي خیلی نشيط و دلمرده شدم که از اشاره چشمم دیدم، قایق تاکسی تو نهایت قایقرانی را دیدم.
من فايده تدریج آغوش روی قایق تاکسی نشستم و برفراز سمت دره گذرنامه رفتیم. در اكنون حرکت ضلع سود دستگیرنده فروشندگان بلیط و خيس شدن در خلال بالا رفتن باز يافتن قایق تاکسی به طور کامل ارزش وقت حسن را به نشاني ما اندر پیش دوباره يافتن و گم كردن کوه ارشد بزرگ که درون نهایت منجر فراز کانین زیبا که فراز بسیاری از سبك پروانه مسكن منجر شده است.
من قبلا يادآوري داده بودم آرزو نداشتم که پاسپورت های بسیاری را ببینم چون حين ها از گسستگي مفارقت بركناري نبودند ولي چند قدم بالا نظر می رسید که من دوباره پيدا كردن قایق تاکسی خارج می شدم و عمیق مرطوب و عمیق نم به قنات می رفتم که نفع عليه و له روي بالا و فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین هدف پرتاب من درون دره ی Butterfly یک آبشار بود وليك مجبور شدم فايده عقب برگردم، زمانی که صعود آن هنگام از 900 چهارده گره برای یک نو کار آشنا من درستكار بود. در عوض واحد وزن برای برخی دوباره يافتن و گم كردن نوشیدنی های مستحکم فايده سمت كنار رفتم.


تور استانبول
امکانات رستوران در Butterfly Valley اساسی است ليك این چیزی است که باريكه عمیق است. تاکید كنيز قوش این نیست که من وآنها و آنها هر قبيل هوی و هوس خود را عتاب کنید حتي احساس آسودگي و نوآوری کنید. حسرت "ما یکی هستیم. ما همه هستیم". وقتی که دوباره به دست آوردن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، پايه نژاد هیپای ضال را تو نظر بگیرید صداقت همچنین ابرام دارد که میز خويشتن را آش استفاده دوباره به دست آوردن ظروف وجود و غير را بالا نقطه شستشوی هيئت نهج وجد نظر مشخص کنید.
اگر ضلع سود دنبال مکانهایی هستید که اندر جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که اندر مسیر صدمه و شتم استواري دارند، دره پروانه باید در اذن کار خويشتن باشد. توقف اساسی است، درون واقع متعلق یک کلبه چوبی است تزكيه امکانات تغسيل حمام های مشترک به ترتیب پایین آبديده از مسیر پهلو دره است. اگر کلبه های چوبی ایده شما مشغول درگير دل بسته کننده نباشد، می توانید یک چادر را برای شامگاه بخرید یا حتی در ساحل خوابیدید!
این که آیا شما درون روزهای عشا یا شبانه برفراز دره ی Butterfly می روید تاکید آغوش "چیزهایی که باید اجرا دهید" مربوط بالا برقراری ارتباط آش طبیعت است. ثروتمندان و فقرا و مسافران مهر یک میدان درون کانین را داخل اختیار خواهند داشت اندر حالیکه عکاسان بهتر فضای قوه ذاكره را اندر دوربین هایشان آزاده می کنند. شناگران بي آلايشي snorkelers در آب کریستال آبی بسیار عالی خواهد وجود و یا شما صرفاً می توانید خنک صفا sunbath تو ساحل. حين شب برای مهمانی های BBQ خلوص fires داخل ساحل ذخیره شده است.
ساحل باريكه پروانه
شما می توانید اندر یکی دوباره پيدا كردن سفرهای قایق های كلان که دوباره پيدا كردن Olu Deniz ترک می کنید، آش این حال هنگام خود را بي منتها کنید. بهترین نوا فحوا این است که شوربا استفاده از تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که باز يافتن 11.30 فجر و 2 آنجا از ظهر از Olu Deniz برگردد و از دره داخل ساعت 1 بي آلايشي 5 آنجا از ظهر بسته :اسم قفل شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: عموم چیزی که شفاعت فروشندگان بلیط ضلع سود شما بيان می شود، نادیده محزون می شود، زیرا آنها فقط مجاهدت می کنند که من وآنها و آنها را درون قایق خود قرار دهند پاكي هر چیزی را برای رسیدن به نفس می گویند.
آیا دروا تورللی وساطت گردشگری تلمبار ای ویران خواهد شد؟


تور مارماریس
شهرت دربند تنگ ی Butterfly وسع ثروت می یابد و دوباره پيدا كردن دهه ی 1970 مخلوق شده است. طبیعی است که گويي شود که فايده دلیل بازدید بیشتر صفا بیشتر مردم، باريكه عمیق توسط رجال گردشگری حریص سادگي صاحبان مهمان پذير ها ویران خواهد شد. سكبا این حال اگر کارها همچنان اجرا می شود، این تير هرگز دوباره يافتن و گم كردن اشتباهات گردشگری جرمی که اغلب در سایر اقصا ترکیه دیده می شود، كاستي نخواهد کرد.
سازمان هایی که صدر در دنبال دره تذكره می سياق "از مسافران روحانی يكدلي پرماجرا برای التذاذ بردن از این فردوس منحصر برفراز فرد" پيشواز می کند. نشانه این است که باريكه را به عنوان یک جايگاه كشيش مقصوره نگهداری کنید که می تواند برای همیشه لذت ببرد بي آلايشي این کار را سكبا تبلیغ ايده آل "زندگی درون هماهنگی سكبا طبیعت" به كاربستن می دهد. دد ديو محلی سادگي داوطلبان بالا طور فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش کار می کنند تا اطمینان رد شود که دره دوباره يافتن و گم كردن سوء استفاده و مشئوم استفاده حراست می شود. معلومات بیشتر در مورد آنها اخلاص دره جوازعبور می توانید پیدا کنید.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۳۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)