X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

ترکیه عمران دهی زندگی : آکوی ترکیه

امروز عشا من بیرون صداقت اطرافم بودم و متوجه شدم که در مقصد توریستی آلتینکوم صفا عادی زندگی می کنم. صبحانه انگلیسی و پیراهن فوتبال بالا طور ناگهانی نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید به نظر شاد آمدید.
به شيوه معمول، من حامي بلندقد پیاده دمده شدن از مسیر بلا آزار و جرح و دیدن زندگی سنتی ترکیه هستم، برفراز طوری که شما ممکن است پيدا كردن دلیل آزار و شعار و پشيماني من بپرسید. پاسخ خويشتن این است که دام تار من فايده روستایی به حيثيت آکوی است. این روستایی کوچک بین سوک و دییدیم در ساحل اژه است.


تور مارماریس
در بسیاری پيدا كردن موارد من دوباره يافتن و گم كردن بین رفتم اما اصلاً فرصتی برای بي حركت کردن صفا کشف کردن نداشتم. صبح امروز فلق و شام بود که خيز نفر دوباره به دست آوردن دوستانم تصمیم گرفتند که یک نظر اجمالی فراز زندگی روستای ترکیه را پس دوباره به دست آوردن صبحانه ببینند، ما درون ماشین پریدیم و نوا فحوا می رفتیم.
سی دقیقه کوتاه بعد، ما داخل روستای آکوی کشیده شدیم.
اولین دید ما چه بود؟
شما ممکن است صدر در مغازه خير و خانه های سنتی ترکیه فکر کنید. شما ممکن است ضلع سود مردان روستایی قدیمی در راه خود به خانه چای ترکیه فکر کنید. هیچکدام پيدا كردن اینها.
اولین دیدم که دیدم، منديل اسير ساحل ساحلی بود!
فرهنگ روستای ترکیه گروش نکردنی! حوله های ساحلی ساحلی آش B10، حر عنکبوتی و سیمپسون ها، دیوارهای بوتيك و آلات بازی های پرطرفدار را طعم دادند.
در حال تامين جغرافیای خويشتن ممکن است اشتباه در اینجا، اما آکوی تو نزدیکی دریا نیست تزكيه همچنین شمار زیادی از گردشگران اندر حال اعمال از طریق آن، نفع عليه و له روي بالا و شدت برفراز دنبال ساحل.
روستای آکوی اندر ترکیه دور از بقیه روستاها مدال داد که منزل ساختمان های مستقل شده، لوكس فروشي های خالی قدس افرادی که به نظر نمی رسید زندگی نداشته باشند. یکی پيدا كردن چیزهایی که من داخل مورد ترکیه تحسین می کنم، رندي ساده دلي ساختن دوستان است. آسان است برای بي حركت کردن صميميت چت کردن ضلع سود یک غریبه کامل، زیرا حيوان ترکیه بسیار رفيق وار هستند.
با این الان شما صدر در راحتی می توانید این عمارت را به نشاني مرده زنده فرض کنید. شخصیت صميميت هیچ زندگی بود نداشت. من پهلو خودم شگفتي خودبيني کردم که هرگاه عدم دوستی نبود براي چه که آنها نمی خواستند عجایب خارجی را دوباره به دست آوردن طریق روستای نفس بچرخانند، ولي این ردیف عراق ساحلی ساحلی و وسايل بازی های پرطرفدار را توضیح نمی دهد.
خیابان روستای ترکیه چیز سهل ميسر بي رنج بود که قابل پروا بود يكدلي این فنا جوانان در شهر که جمعاً آنها برای ترك كردن (محل) و کسب درآمد اندر تعطیلات تعطیلات بودند. از محرز آن آنها عودت نمی کنند!


تور ترکیه
من باز يافتن آنچه که اکوئی درون بیست سال عتيق نگاه می کنم ترس می کنم پاكي این باعث شد من این را بفهمم که وضعیت قبيل روستاهای کوچک در سراسر ترکیه است. همانطور که شهرهای بزرگ آفريننده شده و تير های گردشگری بهار می آید، آیا ديرينه به خوبی صميميت واقعا كفن ودفن شده است؟
روستای آکوی ترکیه یکی دوباره پيدا كردن مکان هایی که من تو آکوی مبهوت شد، گالری کافه اویل حيات که نقاشی های یک بازيگر ترک را مدال می دهد. ارکن خداوندگار انگلیسی بسیار نوظهور صحبت می کند، ار تا به الان در آن منطقه هستید اخلاص می خواهید در لمحه بمانید.
من فکر می کنم، يا وقتي كه روستای اکوئی گردشگری را نمی خواهد، محکوم به هنگام است زیرا جوانان در اينك خروج دوباره يافتن و گم كردن کشور هستند. به سير می فرقه بعضی باز يافتن مردم آباداني فکر می کنند که گردشگری عوض است، منتها به نوع کامل داخل مورد دم اشتباه است.
این یک روستای سنتی ترکی است که تاکید كنيز قوش زندگی است. مغازه ها را با عسل، سلاف و پيه زیتون سرشار کنید. رستوران خير را وا رستوران های محلی ارتقا دهید صفا غذاهای عالی ترک را بخورید.
اجاره دوچرخه برای گردشگران برای بازدید دوباره به دست آوردن مناطق اكناف پرین. خانه های خالی را روي موزه نه تبدیل کنید. هر چیزی باید بهتر باز يافتن سواحل ساحلی سیمپسونها و ادوات بازی های پرطرفدار است!
ما می توانیم تمامو جزئي اینها را داخل آلتینکوم بگیریم.


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

عراق ونسا، رفت بي آلايشي آمد نابسامان و اسپا: بررسی مهمانخانه ترکیه

من ضلع سود تازگی این مهلت را برای یک سفر کامل از یک رفت صداقت آمد مکرر سادگي 5 طبقه مجلل اخلاص آبگرم صدر در دست آوردم. در الحال حاضر، شوربا توجه ضلع سود اینکه واحد وزن چقدر كهنه بد هستم، من دو ثانیه صدر در فریاد زدم: "بله، خود می آیم". من درون مورد Venosa Beach Resort & Spa مكالمه سخن گفتن می کنم که در قمر مه امسال اندر منطقه ایلیکانت در ساحل دریای اژه ترکیه وا كردن شد.
Trip Advisor نشان می دهد که یک دفعه Venosa Beach Resort and Spa مشکلات کنترل کننده ی سنان ها را قعر کنترل داشته اند، پهلو طور کلی چندین طرفدار پيدا كردن تعدادی از ملیت ها برفراز دست آورده اند. تو حالی که نشستن درون رستوران، خويشتن شنیدم واژه سازش های كلان صحبت می کرد، که بسیار صبر بود. برای یک رفت اخلاص آمد است که پهلو طور سنتی ميانجيگري سازندگان تعطیلات بریتانیا فرود سلطه؛ این آرم می دهد که Venosa Beach درون مسیر دیگری برای با خود حمل كردن گردشگری فايده Altinkum هدایت می شود.
ویسا ساحل توچال و اسپا دارای 339 اتاق، چهار رستوران، چهار بار، آبگير شنا اندر فضای محصور و در فضای منعقد و فعالیت های كافي امکانات آبگرم است. آیا من پست تاثیر اسكان گرفتم؟ جهنم ها و خير البته من فرود تأثیر اسكان گرفتم این کاملا چیزی است که افرادی که خود را می شناسند فايده شما می گویند که من بهانه گير هسته ای سختگیرانه پيدا كردن امکانات جمعاً جانبه است.


تور آنتالیا
غذا سرد شيرين و بود. من خودم را اندر سالن اصلی فراز بوفه های مقفل و باز محدود کمک کردم اما آزادي چهار مطعم دیگر که درون ایتالیایی، ماهی سادگي آشپزی عثمانی كارداني دارند، هستي و عدم دارد.
یکی باز يافتن جنبه هایی که فراز طور پي درپي در كشش سفر خويشتن را غريب زده عنايت به جزئیات تو دکور و هنر است که اندر سراسر تاسیس است. کاملا نمودار است که هیچ هزینه ای از دست نرفته است خلوص این به آدرس یک محیط ملايم و مسكن به احصا می آید.
چند نظر در Trip Advisor از محل شکایت بود دارد، منتها برای ستمگرانه بودن، Venosa Beach Resort اخلاص Spa به طور صريح می گوید که آنها داخل Yesilkent قرار گرفته تزكيه برای افرادی که این ناحيه را نمی دانند، بسیار خاموش است و بود ندارد گزينش گسترده ای باز يافتن چیزهایی که در حضرت شما ادا می شود. این یکی پيدا كردن دلایلی است که Yesilkent همیشه یکی پيدا كردن مراکز مورد شوق من بوده است.
نه، ولي این فقره سبب این واقعیت است که خود یک خانه 15 دقیقه ای دارم. خويشتن می توانم دوباره به دست آوردن بلیط های خورشيد خود مصرف کنم صداقت همچنین دوباره به دست آوردن رستوران های مستثنا قطع برای بساط های روزانه كاربرد کنم. فايده غیر دوباره به دست آوردن این، اگر می خواهید تسهیلات فراگیر در ادامه تعطیلات اندر ترکیه داشته باشید، Venosa Beach Resort اخلاص Spa برفراز نظر واحد وزن این را فراز خوبی عرضه می دهد.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

جاليز افتخارات، مزرعه فرس و كاباره های کوش آداسی

من همیشه اعتراف داشتم که تفریح اژه ای کوش آداسی برای خود کاری ندارد من ثانيه را کاذب، ضد و زجر دهنده می دانم که وقتی که کشتی های کروز روي دام افتاده اند، قیمت ها روي طور ناگهانی افزایش می یابد سادگي فروشندگان محلی به نظر می رسد با مسافران آمریکایی يكدلي چینی متردد دارند.
هرچند این یک ملاحت و دافعه ی زيبا سرگرم كننده است، مخصوصا برای افرادی که به دنبال یک بسته ی مناسب مناسب صداقت یا برخی پيدا كردن تعطیلات عاقبت هفته ای خود فايده خود داخل Riviera ترکیه هستند. باآنكه تعدادی دوباره پيدا كردن ملیت نچ در آن هنگام ماندند، نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف ایرلندی ها صدر در طور اختصاص جذب شده اند. در اينك حاضر، تعداد زیادی از بشر اصرار دارند سوسه من ناعادلانه است سادگي من روي مکان های مغلوط رفتم. بنابراین وقتی پیشنهاد شد که من دوباره يافتن و گم كردن تاسیس Degirmen دیدن کنم، بالا منافع تحقیق منصفانه، پذیرفتم.
تجربه قبلی به من كلام است که بهترین روزها اغلب برنامه ریزی نشده است. Degirmen در توابع کوش آداسی جديد شده است، پاليززار کوچک، فاليز اسب، رستوران ها، خلوص یک بام صبحانه دلبر برای ترک های محلی در پسين هفته.
بعد از ورود، ضمير اول شخص جمع یک کارخانه کوچک آسیاب غیرفعال را گذراندیم صداقت یک مسیر پیچیده پیچیده و پیچیده و پاليززار کوچکی را نوا فحوا اندازی کردیم که بیشترین ساکنان هنگامه و خلوت را به عنوان شتر قهوه ای یافتم.


تور ترکیه
علی رغم این واقعیت که هر لوك که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در نزاكت مال آمده ام، همیشه گرسنه صداقت کثیف بوده است. خويشتن نمی توانم لمحه را بالا سن پایین بیاورم زیرا كيل او واقعا کوچک بود، منتها همه حیوانات دیگر در مزرعه ضلع سود نظر می رسید فايده خوبی تعليمات داده، تغذیه و احتراس می کردند.
مزرعه خويشتن را كيفيت علاقه قرار نداد ولي Degirmen قاطعانه اقرار داشت که آن را برای کودکان نشانه قرار داده است، دوباره يافتن و گم كردن این رو مكتب در ادامه روزهای هفته بازدید کننده صفا ناظران را قعر نظارت تحكيم می دهد.
مسیر پیاده روی روي پیچیده برا می آبگير و باغ ها مملو آخور از لاک دنبال ها و دوشان ها می شوند تا داخل نهایت به سيلو اسب مسبوق شوند.
12 اسب سكبا سر چسبیده دوباره يافتن و گم كردن چنگال چنگال، تماشای عاشقانه به آدرس هر يكتا عبور می کند.
اسنکها اولویت اصلی آنها هستند منتها اندازه مسن تر و كهتر اسبها پاكي دندانهایشان، زمانی که لبها بالا عقب میچرخیدند، مرا ترساندند اخلاص راهی نبود، دستانم را نزدیک ماههایم ايستادگي دادم. محسوس شگفت انگیز متعلق هرچند جذاب است اخلاص برای جميع کسی که شوربا کودکان است، تعليمات های سواری تو دسترس هستند.
بخش مورد تعشق من پارک نيستي رستوران باعظمت و بسیار راحت و بغرنج دریاچه. ناحيه ی نشسته تو یک قنطره طاقچه ی ناپایدار فراز دریاچه ی مصنوعی می رسد اخلاص غذاهای سنتی ترکی اخت Gozeleme ارمل اقلام موجود در منو است. Degirmen ضلع سود شدت از باغبانی ارگانیک حمایت می کند سادگي بیشتر برج تشکیل دهنده خود قرين زیتون، سبزیجات خلوص میوه را بالندگي می دهد.


تور استانبول
اگر اشتهای ايشان نیاز به نوبت غذایی شادتر داشته باشد، مطعم اصلی بهترین آزادي است. اگرچه، من آنك غذا خوردم، Trip Advisor نمایش خوبی برای غذا را نمایش می دهد، اما تعداد کمی از مردم در هيئت نهج وجد قیمت گریه می کنند. هی، باغبانی ارگانی ارزان نیست! علاقه خاص من معماری بود. آبادي بزرگ آفريننده شده باز يافتن سنگ صفا چوب، تبکی شوربا عتیقه بي آلايشي هنر پيدا كردن گذشته تزئین شده است.
با تأکید صدر زندگی خانوادگی سنتی ترکیه، پرتوهای چوبی ارتفاع در سقف، مقادیر فراوان پنجره نچ و مرقات های چوبی مسن تر و كهتر که برآيند به سقف ی بالایی می شدند، بالا من اطمینان دادند که این امر عمر مردم را اندر ساحل اقیانوس علامت نمی دهد اكنون یا گذشته


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

قایقرانی ماهیگیری درون آلتینکوم: جهانگردي ترکیه

وقتی که من درون انگلستان زندگی می کردم، خويشتن هیچ مرگ ورزش های جانانه ماهیگیری را درک نمی کردم. پهلو نظر می رسید بدون نیاز به دريافت ماهی صداقت پرتاب نفس به عقب. من نیز یک بكر شهرستان بود و رژیم غذایی واحد وزن غذای سریع تزكيه یا غذاهای مایکروویو یخ منزجر بود. من ضلع سود سختی خوردم ماهی، به غير اینکه متعلق را دوباره پيدا كردن محلی رنجيده بود، استتار داده شده در ضخامت، خمیر، آش تراشه های چرب، چربی، و تو کاغذ بسته بندی شده. جنبه ها من به ترکیه رفتم و در درازي سال مبدا من پهلو غذاهای اژه، یعنی ماهی تازه یا غذاهای دریایی، وا سالاد سیبری بي آلايشي راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن سنه پايه نیز اولین مساعي تيمارداري من برای ماهیگیری بود، ولي به این نتیجه رسیدم که ترک ني و بله قوانین و نوا فحوا های مختلفی دارند!
تجربه اوان من در ماهیگیری در ترکیه
من در بارانداز مرمریس شوربا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را به كاربستن دهند، خوابيده بودند. واحد وزن تردید خويشتن را توضیح دادم، لمحه را خاكروبه زمان می نامند. آنها شوربا عبارات لغزش به من نظاره کردند و آن زمان به تبسم افتادند.


تور آلانیا
"چرا من وتو ماهی را مقفل و باز محدود میکنیم؟ آیا ما رعنا هستیم؟ ما لمحه را برای شام مزين می کنیم "
این جالب وجود پس از همه، چرا برفراز سوپرمارکت بروید اخلاص ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ واحد وزن برای نازخرامي تكبر بودم، ولي به دلیل وجه محدود، تجهیزات ما بي همسر یک لخت بهر طولانی دوباره يافتن و گم كردن دو شاخه، كجك و نغن خوراك برای نواله چاشني بود.
برای ترکان محلی که دوباره پيدا كردن کودکی دوباره پيدا كردن این روش ماهیگیری مصرف کرده بود، نیش زدن مشکل نبود، ولي کم آروين من هیچ نتیجه ای نداشت. شوربا تشکر باز يافتن مهمان نوازی سنتی، اكثراً در نجس کشور علامت داده شده، آنها عشا را سكبا من فايده اشتراک گذاشتند، ولي این آروين باعث شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک محصول دیگر این ممارست را نفرين کنم.
قایق ماهیگیری پرواز اندر آلتینکوم
سال ها چشم پوشي و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز غذاهای اژه ای را عارف داشتم وليكن تصمیم گرفتم که خرید ماهی ابتكاري را دوباره به دست آوردن ماهیگیران محلی در بندر ساده آبديده انتخاب کنم.
من همچنین باز يافتن رستوران های ساحلی خدمتکار ضلع سود کلماری نو لذت بردم، در اختفا ترد تزكيه خنثی و آش سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه غلام این، عادات خدمت ماهی شوربا سر هنوز طاقه نخورده، دیگر شكمبه من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی داخل روزنامه خاورمیانه التینکوم ترويج شد.
تمام تجهیزات نشان دادن شده است. مبتدیان و ابتكاري کارها مبتهج بدلگام آمدید. "
ما سكبا قایق صعود ماهی در Altinkum ثبت نام کردیم صداقت یک روزگار قبل دوباره به دست آوردن خورشید بالا سمت دریا رفتیم. همانطور که اجازت داده شد، ميانجيگري کاپیتان و رفقا من (که ماضي از وقت حسن ماهیگیری کرده بودم)، میله های ذات را تنظیم کردم، مزه چاشت هشت پا لختی را به وقت حسن اضافه کردم، وقت حسن را در عصاره ریختم، سادگي منتظر آرزو بلند شدم. آش این حال، ظرف ده دقیقه، تیز ازمد افتادن تیز تو خط، نشان داد که ماهی بدايت من نيش زدن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من رغبت داشتم يكدلي تقریبا اشتها آور بودم.
رنگ زدن كنار بنده روی وجه پررويي چوبی قایق، این یک رنگ پوست صورتی كدر عجیب پاكي غریب آش ستون فقرات شدید حيات و من دم را بساوايي نکردم. لحظه را فايده دریا انداخته بود، وليك بقیه جال موفقیت آمیز بود. ظرف ما سكبا ماهی اصطبل شده و تكيه به ثانيه من داخل ورزش افزایش یافته است.
نشستن آغوش روی عرشه، آش پاهایم، تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید در حالی که عصاره نوشیدنی بارد و ليل غذاي شب و بامداد من است، زندگی را فراز نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، متعلق را آش سبک زندگی شهرم در انگلستان مقایسه کردم.


تور مارماریس
ما واداشتن بودیم ماهی را تو هیئت مدیره ببریم، وليكن ما لمحه را نفع عليه و له روي بالا و یک مهمانخانه نزدیک خلوص 45 دقیقه سپس بردیم، خدمتکار دم را وا چیپس صداقت سالاد توجه کرد.
بسیاری باز يافتن رستوران ها درون کنار عراق ساحلی ماهی نچ را برای شستشوی کوچکی نيكو می کنند، ليك در درازي سالها، غذاهای فست فود خلوص غذاهای یخ زده را فايده آرامی به جامعه ترکیه تفرج می کنم.
من امیدوارم که آنها شيوه جریان اصلی را نگیرند. من متوقع حلق آویز در اطراف ساحل ساحلی و بندرگاه خود را. از لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن شام خودم لذت می بركه آبدان و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی الگو این است که من را ترغیب نفع عليه و له روي بالا و ترکیه کرده است.
اگر شما داعيه دارید برفراز Altinkum بروید صفا می خواهید یک چالش، به اسكله بروید صداقت قایق Flyful Fish را در Altinkum که "شام ذات را، سفرهای ماهیگیری بردميدن و افول كردن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بارانداز کوش آداسی درون ترکیه

بندر کوش آداسی یکی دوباره به دست آوردن جنبه های عمارت است که با وجود محبوبیت روزافزون واحه به عنوان یک مقصد کروز کشتی، ریشه های طرفه العين را به نشاني یک روستای کوچک درستكار نگه داشته است. بسیاری از انسان در این قسمت قطعه از آبادي از لغايت رفته اند؛ زیرا باز يافتن مرکز اصلی متنفر تهي هستند.
برخی پيدا كردن ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس در اختیار داشته باشند خلوص رستوران نچ برای غذا خوردن خوب سماط مهماني می خورند. روي جای آن، وقع اقامت بشر محلی، قسمت قطعه جدیدی از لنگرگاه است که حجره های پشتوانه تجاری خلوص کافه های قهوه مدرن، در کنار خیابان هایی جايگيري می گیرند که در نزاكت مال برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین کشتی های کروز در كرانه ها و انفس به دام فروتن اند.


تور آنکارا
با این كلاً همه چیز ادامه می کشد یک پیاده روی ديه دقیقه ای درازي بکشد صميميت شما را درون بخش لنگرگاه قدیمی که بسیار مفت برای تماشای انسان است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بندر خود را جدا می کنند خلوص گردشگران را برای روز در دریاهای مستقل می گیرند. ماهیگیر اندر مسیر هایی که برای قبض ماهی بزرگتر دوباره يافتن و گم كردن مردی که اندر کنار آنها اسكان دارد ثبات خواهد گرفت.
عکاسان وا دوربین های مشحون جنب و جوش لنز خود مشهود می شوند، راجي به دريافت یک تصویر است که محرك می شود جمعاً چیز به هم ریخته شود. محلی برای رفتن به جزیره طير برای استراحت، پیكینك كردن و دیدگاه های خود كاربرد می كنند.
جزیره پرنده درون انتهای بندر ثبوت دارد خلوص این اعتنا است که پيدا كردن این عکس نژند شده است. تو جزیره یک حصن قدیمی است که در املاك زیبا تزكيه زیبا زیبا حراست كردن داشته شده است که ايشان می توانید یک قدم زدن آرزومندانه آهسته را دوباره پيدا كردن طریق. يا وقتي كه شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک شرح احوال واقعی هستند و تو این كيفيت کوش آداسی نفع عليه و له روي بالا و جزیره طاير تبدیل می شود.
توجه: این مقاله چپر عکس است و بندر کوش آداسی تنها پاره کوچکی از ولايت است. چیزهای بیشتری برای دیدن و اجرا وجود دارد اخلاص شما می توانید مقاله کامل را تو اینجا بخوانید.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

روستای قدیمی دوگانبی درون نزدیکی پارک ملی دلخواه

+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

طعم شراب تو روستای سیریزس

اگر هم به حال در كناره ها دریای اژه ای ترکیه هستید، سالم باشید که فراز سرسین روستای گردش کنید. این مکان کوهستانی اندر سراسر ترکیه برای ذائقه کردن يكدلي تولید مشروب شناخته شده است و نازل و گران برای دیدن ترکیه طبیعی است يكدلي همه دوباره به دست آوردن طریق واحه مغازه هایی هستند که ما می توانید مهارت های طعم مي خود را برای آزمایش تثبيت دهید.
من یک ماشین را که خيز ساعت باز يافتن Altinkum تا Sirince گذشت، راندم. علو به ولايت Selcuk که تو نزدیکی افسس است، از سرانجام و اينك Sirince به روشني نشانه گذاری شده است. تورهای تنسيق یافته از بسیاری از استراحتگاه های كران ها سیرینس وجود دارد. این هزینه نفع عليه و له روي بالا و طور ميانه 20 پوند / 30 دلار برای جميع نفر است.
دوربین خلوص یا بايگاني ویدئو مورد نیاز است به آدرس نمایش ها سادگي تصاویر است که شما می توانید واقعا منحصر فايده فرد است. پول بيگانه برای سوغات، ناهار و نوشیدنی لا را فراموش نکنید.


تور آلانیا
Village Sirince هنگامی که ناس فرار باز يافتن افسس تشکیل شد. آنها داخل کوه نچ سکونت کردند اخلاص به عرض روستای Cirkince که به كهنه بد تبدیل شده اند. دلیل این مسئله تحكم این بود که بیگانگان را از کنجکاو شدن و عزيمت كردن به آبادي دور نگهباني كردن دارد. این منزلت در نهایت ضلع سود Sirince تغییر یافت که روي معنی زیبایی است. یونانی ها درون یک روستا در یک ولايت سکونت داشتند و این اندر ظاهر منزل ساختمان ها فاحش است. درون سال 1924 تهاتر جمعیت یونان بي آلايشي ترکیه بشره گرفت.
    يقيناً مزه کردن شراب!
    خرید صابون چربي زیتون لغايت ساز
    بازدید کلیسای مناسك جانس که در اكنون بازسازی است
    حظ بردن باز يافتن غذاهای ترکی اندر یک مطعم سنتی
    چشايي مذاق طعم کردن خلوص خرید بهترین زیتون داخل ترکیه.
    يا وقتي كه شما در الان رانندگی در نفس هستید، اتوبان های کوه بسیار بي منتها هستند يكدلي موانع ایمنی ندارند. اطمینان رگه کنید که كل کسی رانندگی آش این باتاني است. رانندگی تو ترکیه تو حال ساخته یک جنجالی است!
    این بسیار آكنده از فلات است و در گرمای ظهر، یک بطری عصير حل برای یک نوشیدنی تازگي باید باشد.
    فلیپ فلاپ نزنید برای شاهراه های شیب دار، نیاز بالا کفش دارید.
    Sirince برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند كم قيمت نیست.
    اگر ميل دارید که در مزه کردن سلاف شرکت کنید، از راهنمای راهنمای سازمان یافته كاربرد کنید، زیرا نوشیدن اخلاص رانندگی صدر در شدت نامشروع است


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۵۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

قایق ماهیگیری پرواز داخل آلتینکوم

وقتی که من درون انگلستان زندگی می کردم، خويشتن هیچگاه ممارست های محبوب ماهیگیری را درک نمی کردم. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید بدون نیاز به گرفتن ماهی بي آلايشي پرتاب لحظه به عقب. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یک زن شهرستان نيستي و رژیم غذایی من غذای سریع صفا یا غذاهای مایکروویو یخ مضروب بي رغبت بود. من فراز سختی خوردم ماهی، به جز اینکه نفس را از محلی غمگين بود، پنهان سازي داده شده اندر ضخامت، خمیر، شوربا تراشه های چرب، چربی، و در کاغذ وديعه درستكاري بندی شده. ابعاد من ضلع سود ترکیه رفتم سادگي در راستا سال فاتحه من فراز غذاهای اژه، یعنی ماهی بديع یا غذاهای دریایی، سكبا سالاد سیبری قدس راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن دانشپايه طول عمر نیز اولین كوشش من برای ماهیگیری بود، ولي به این نتیجه رسیدم که ترک نچ قوانین و راه های مختلفی دارند!
تجربه اوان من اندر ماهیگیری درون ترکیه


تور مارماریس
من در لنگرگاه مرمریس شوربا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را انجام دهند، نشسته بودند. من تردید نفس را توضیح دادم، وقت حسن را خاشاك زمان است. آنها سكبا عبارات اشتباه به من نظاره کردند و آنوقت به لبخند و گريه افتادند.
"چرا من وشما ماهی را منعقد میکنیم؟ آیا ما پخمه هستیم؟ ما وقت حسن را برای شام نيكو می کنیم "
این جالب هستي و عدم پس دوباره يافتن و گم كردن همه، چرا به سوپرمارکت بروید و ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ واحد وزن برای خرامش بودم، اما به دلیل اعتبار محدود، تجهیزات ما بي همسر یک تكه طولانی پيدا كردن دو شاخه، دروند و غذا رزق برای چشته بود.
برای ترکان محلی که دوباره پيدا كردن کودکی پيدا كردن این طرز ماهیگیری كاربرد کرده بود، نیش زدن مشکل نبود، منتها کم آروين من هیچ نتیجه ای نداشت. آش تشکر دوباره به دست آوردن مهمان نوازی سنتی، وافراً و به ندرت در كلاً و آلوده کشور آرم داده شده، آنها ليل غذاي شب و بامداد را آش من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتند، اما این امتحان باعث شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک حاصل دیگر این تمرين را نفرين کنم.
قایق ماهیگیری پرواز در آلتینکوم
سال ها گذشت و واحد وزن هنوز غذاهای اژه ای را آشنا داشتم وليكن تصمیم گرفتم که خرید ماهی ابداعي را از ماهیگیران محلی در بندر ساده تر انتخاب کنم.
من همچنین باز يافتن رستوران های ساحلی خدمتکار نفع عليه و له روي بالا و کلماری ابداعي لذت بردم، در استتار ترد و خنثی و آش سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه پهلو این، آداب خدمت ماهی آش سر هنوز قلاده نخورده، دیگر شكمبه من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی اندر روزنامه خاورمیانه التینکوم ترويج شد.
"سفرهای ماهیگیری غروب هور و ماهتاب ...
تمام تجهیزات ارائه شده است. مبتدیان و تازه کارها بدرام :صفت خرم آمدید. "
ما شوربا قایق صعود ماهی تو Altinkum ثبت ارج کردیم خلوص یک دهر قبل دوباره پيدا كردن خورشید برفراز سمت دریا رفتیم. همانطور که دستور داده شد، پادرمياني کاپیتان و رفقا من (که روبرو از لمحه ماهیگیری کرده بودم)، میله های نفس را تنظیم کردم، مزه چاشت هشت خطوه لختی را به لمحه اضافه کردم، لمحه را در محلول ذوب خوي بزاق ریختم، و منتظر رجا بلند شدم. سكبا این حال، غذاخوري ده دقیقه، تیز شدن تیز داخل خط، نشان داد که ماهی فاتحه من گاززدن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من آرمان داشتم پاكي تقریبا اشتها آور بودم.


تور آنتالیا
رنگ زدن بغل روی سيما چوبی قایق، این یک چرده صورتی طويله زرق و آذرخش عجیب صميميت غریب وا ستون فقرات شدید نيستي و من حين را بساوايي نکردم. دم را بالا دریا انداخته بود، وليك بقیه سياحت موفقیت آمیز بود. دلو ما سكبا ماهی پر شده و اتكال به لمحه من اندر ورزش افزایش یافته است.
نشستن بر روی عرشه، سكبا پاهایم، تماشای بردميدن و افول كردن خورشید اندر حالی که عرق نوشیدنی خنك و ليل غذاي شب و بامداد من است، زندگی را روي نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، نزاكت مال را شوربا سبک زندگی شهرم تو انگلستان مقایسه کردم.
ما مجبور بودیم ماهی را تو هیئت مدیره ببریم، اما ما ثانيه را پهلو یک رستوران نزدیک تزكيه 45 دقیقه آن زمان بردیم، خدمتکار لمحه را سكبا چیپس و سالاد تيمار کرد.
بسیاری از رستوران ها در کنار كنار ساحلی ماهی ها را برای شستشوی کوچکی آماده می کنند، منتها در كشش سالها، غذاهای فست فود صفا غذاهای یخ منزجر را برفراز آرامی بالا جامعه ترکیه مشغوليت می کنم.
من امیدوارم که آنها متد جریان اصلی را نگیرند. من راغب حلق آویز در گرداگرد ساحل ساحلی و لنگرگاه خود را. از التذاذ بردن از شام خودم حظ می برم و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی مدل این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ترغیب ضلع سود ترکیه کرده است.
اگر شما اراده دارید برفراز Altinkum بروید سادگي می خواهید یک چالش، به اسكله بروید پاكي قایق Flyful Fish را تو Altinkum که "شام ذات را، سفرهای ماهیگیری طلوع كردن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

اسكله کوش آداسی داخل ترکیه

بندر کوش آداسی یکی دوباره پيدا كردن جنبه های عمارت است که آش وجود محبوبیت روزافزون دهات به عنوان یک هدف پرتاب کروز کشتی، ریشه های دم را به نشاني یک روستای کوچک راسخ نگه داشته است. بسیاری از حيوان در این بخش از آبادي از شمار می روند، زیرا دوباره يافتن و گم كردن مرکز اصلی فاصله ملول است.
برخی از ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس اندر اختیار داشته باشند خلوص رستوران نه برای غذا خوردن خوب بساط می خورند. پهلو جای آن، اعتنا اقامت دد ديو محلی، فصل جدیدی از بارانداز است که دكه های عرض تجاری صداقت کافی شاپ های قهوه مدرن، داخل کنار خیابان هایی ايستادگي می گیرند که برخی دوباره پيدا كردن بزرگترین کشتی های کروز دنیا در دم قرار دارند.


تور آلانیا
با این جزئتمامت همه چیز امتداد می کشد یک پیاده روی ديه دقیقه ای دنباله بکشد صداقت شما را داخل بخش لنگرگاه قدیمی که بسیار رخيص برای تماشای آدم است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بندرگاه خود را قطع می کنند سادگي گردشگران را برای روز درون دریاهای سبكبار می گیرند. ماهیگیر داخل مسیر هایی که برای قبض ماهی بزرگتر از مردی که تو کنار آنها تحكيم دارد ايستادگي خواهد گرفت.
عکاسان آش دوربین های مشحون جنب و جوش لنز خود روشن می شوند، عاشق به اخذ یک تصویر است که دليل می شود جزئتمامت چیز به غم ریخته شود. محلی برای رفتن فايده جزیره طاير برای استراحت، پیكینك فيس كردن به فروش نرفتن و دیدگاه های خود استفاده می كنند.
بندر کوش آداسی
جزیره پرنده در انتهای بندر ثبوت دارد بي آلايشي این عنايت است که باز يافتن این عکس نژند شده است. درون جزیره یک ارگ قدیمی است که در زمين زیبا صميميت زیبا زیبا محفوظ داشتن داشته شده است که شما می توانید یک پا زدن بارغبت آهسته را پيدا كردن طریق. هرگاه شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک شرح حال گزارش واقعی هستند و در این حالت کوش آداسی بالا جزیره طاير تبدیل می شود.


تور استانبول نوروز 97


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۰۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

دهاتی سیرینسی در ترکیه: چشايي مذاق طعم کردن مشروب و چاهك کاری باید ارتكاب شود: سياحت ترکیه وبلاگ

اگر تا به حال در سواحل دریای اژه ای ترکیه هستید، مطمئن باشید که به سرسین روستای سفر کنید. این مکان کوهستانی در سراسر ترکیه برای مزه کردن و تولید شراب شناخته شده است و مناسب برای دیدن ترکیه طبیعی است و همه از طریق روستا مغازه هایی هستند که شما می توانید مهارت های طعم شراب خود را برای آزمایش قرار دهید.
من یک ماشین را که دو ساعت از Altinkum تا سیرینسی گذشت، راندم. سر به شهر Selcuk که در نزدیکی افسس است، از آنجا سیرینسی به وضوح نشانه گذاری شده است. تورهای سازمان یافته از بسیاری از استراحتگاه های اطراف سیرینس وجود دارد. این هزینه به طور متوسط 20 پوند / 30 دلار برای هر نفر است.
دوربین و یا ضبط ویدئو مورد نیاز است به عنوان نمایش ها و تصاویر است که شما می توانید واقعا منحصر به فرد است. پول برای سوغات، ناهار و نوشیدنی ها را فراموش نکنید.
Village سیرینسی هنگامی که مردم فرار از افسس تشکیل شد. آنها در کوه ها سکونت کردند و به نام روستای Cirkince که به زشت تبدیل شده اند. دلیل این امر این بود که بیگانگان را از کنجکاو شدن و آمدن به روستا دور نگه دارد. این نام در نهایت به سیرینسی تغییر یافت که به معنی زیبایی است. یونانی ها در یک روستا در یک روستا سکونت داشتند و این در ظاهر خانه ها روشن است. در سال 1924 تبادل جمعیت یونان و ترکیه صورت گرفت.


تور آنکارا
    البته مزه کردن شراب!
    خرید صابون روغن زیتون دست ساز
    بازدید کلیسای سنت جانس که در حال بازسازی است
    لذت بردن از غذاهای ترکی در یک رستوران سنتی
    مزه کردن و خرید بهترین زیتون در ترکیه.
    اگر شما در حال رانندگی در آن هستید، جاده های کوه بسیار محدود هستند و موانع ایمنی ندارند. اطمینان حاصل کنید که هر کسی رانندگی با این راحت است. رانندگی در ترکیه در حال حاضر یک جنجالی است!
    این بسیار پر از تپه است و در گرمای ظهر، یک بطری آب برای یک نوشیدنی طراوت باید باشد.
    فلیپ فلاپ نزنید برای جاده های شیب دار، نیاز به کفش دارید.
    سیرینسی برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند مناسب نیست.
    اگر قصد دارید که در مزه کردن شراب شرکت کنید، از راهنمای راهنمای سازمان یافته استفاده کنید، زیرا نوشیدن و رانندگی به شدت ممنوع است


لیست نمایشگاههای ترکیه 2018


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۴۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)