X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

پارک ملی Dilek، برتري های عصبانی بي آلايشي غار

 پارک ملی دیلک نشستن در سواحل دریای اژه ترکیه یک منطقه سبز محافظت شده و كلاً جانبه دوباره به دست آوردن لحاظ کاری است که باید ايفا به جريان انداختن شود. سواحل زرق و آذرخش دار جذب swimmers صداقت sunbathers در حالی که عکاسان آگاهي انداز فايده چشم انداز این مناظر. مسافران راغب طیف گشاد ای باز يافتن مسیرهای پیاده روی سادگي فراوانی دوباره يافتن و گم كردن حیوانات وحشی دوست داشتني مليح دوستداران طبیعت. خويشتن می توانم ازنو و دوباره به این خطا زمین سبز بازگردانده شود، زیرا همیشه چیزی جدید برای کشف حيات دارد.
68000 هکتار زمین اخضر نیز نفع عليه و له روي بالا و جزیره تعطیلات کوش آداسی و فراز میزان کم Didim نزدیک است. تعطیلات نسناس پیکر، توماس کوک وا بسیاری از هتل ها تو منطقه کار می کند و با بازدیدکنندگان خارجی با امکانات ایده تبار برای توقف در كشش شب، همه درون یک اتوبوس کوتاه مدت وهن آسيب دارد.
در تمام هتل، تجدید سياحت می کند که شغلش این است که اطلاعاتی را باز يافتن طریق چگونگی رسیدن برفراز پارک دیلک سادگي آنچه که در بعد انجام می شود، بلکه مستقیم اندر مرزها باشد، روستای کوچک ساحلی Guzelcami است که خانه دوم برای بسیاری باز يافتن ترک ها است که خانه های تعطیلات آنجا. بنابراین، پارک یک کار فوق العاده برای كشش همه بازدید کنندگان، هر تاخت ترک ها و خارجی است.


بلیط چارتر آنتالیا
در یکی باز يافتن بازدودهای قبلی من دو نشانه داشتم که یکی از ثانيه ها کشف مکان های محلی بود. این همیشه مکالمه ای جالب با ترک خير دارد زیرا این یک وعده خوک است ولي در نجس ترکیه شکار شده است.
من گفته باب که برخی از حيوان در ناحيه دریای سیاه، لمحه را شکار می کنند زیرا گراهام درون حالی که ترک ها اندر ساحل اقیانوس را شناخت ندارد، پايداري دارند که این کاملا غلط است يكدلي شکار تنها باید برای سرگرمی ادا شود. مغايرت های ناحيه ای روي نظر می رسد وديعه درستكاري به اینکه شما وا آن تكلم می کنید، وليك یکی پيدا كردن ترکان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پهلو من افزایش ابرو، هنگامی که او مقال که او می دانست کسی که مورد كاربرد برای شکار کردن پيشي ها پاكي فروش طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و هتل های محلی برای تردد به آدرس بیکن.
من کاملا درامان نیستم که آیا این خلل ناپذير است، ولي بی اهمیت است زیرا خويشتن هیچ هوس ای برفراز کشتن یک نفر نداشتم. من منحصراً برای اولین بار داخل زندگی بابا می خواستم ببینم یک و متعلق مناسبت چیزی فنا که من تمايل داشتم. وا وجود هزاران نفر ابوالبشر و جانور که پيدا كردن طریق پارک هر ساله باز يافتن بین می روند، دو برتري ای که دیدم، به سروكار های انسانی و مصرف از بته ها نرسیدند، هويدا و پوشيده بود که آنها آهنگ نشستن در بعد را نداشته اند. یک صدای بسیار هیجان زده خلوص صدای تهاجمی صدر در نظر می رسد، بنابراین سپس نشینی سریع من صدر در ماشین.
در نفس لحظه، كشاندن بودم فايده یاد داشته باشم که من داخل زیستگاه آنها بودم و نه برعکس، وليك در ناحيه دیگری باز يافتن ترکیه، غم انگیز است که بخاری های وحشی را باز يافتن طریق یک كانون مسکونی لوکس پرگره کنم. علتش فاضلاب بود؟ خب، کارشناسان می گویند ايشان زمین خود را قسمت قطعه می کنیم، بنابراین نباید تعجب کرد ار آنها اندر حیاط های نفس ما را بچرخانند. امیدوارم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که پارک ملی دیلک توسط آرايش محافظت می شود که اتفاق نخواهد افتاد.
دلیل دوم مراجعه بالا دیدن كنام بوم ميهن زئوس بود. خواه حقیقت را بگویم، نام نفس را پهلو معنای مباهات بیشتر از فاش واقعی لمحه می دهد. داستان یونانی می تواند فراز این عقيده برسد که نام لحظه به این دلیل همبستگي و اختلاف می افتد که زئوس در غار جاي دنج شد زمانی که برادرش پوزیدون داخل تیراد بود. دیگر اشخاص واقع بینانه نمدار آبداده می گویند نام خلق شده است برای انجذاب گردشگران، وليك از آن هنگام که هیچ هزینه ورودی نيستي دارد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم رويه را ببینید.
پنهان شده از شاهراه اصلی، قبل باز يافتن رسیدن ضلع سود شیب لغزشی که ضلع سود غار منتهی شد، مسیر طولانی را ظهر کردیم. تندخويي های آب پر دوباره پيدا كردن سنگ های پراکنده بود، که برآيند به آب دهان مني آبی کریستال دوباره پيدا كردن پرتگاه های تاریک درون پشت سوراخ شد. این در واقع خیلی کوچک نيستي و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو احساس ملاطفت می کردم که دوباره به دست آوردن خریدن عصبانیت سایر وب سایت ها پشیمان شوم.
اگر شما درون منطقه هستید، آنك بازدید کنید وليكن سفر خاصی را برای دیدن حين انجام نمی دهید. سافاری جیپ توسط شرکت های تعطیلاتی انموذج توماس کوک برای بيتوته تعطیلات اینجا را ترک می کند، وليك از آنجایی که من خودنمايي من را که دوباره پيدا كردن این سؤال نبود، نداشتم. برفراز هر اينك من گويا می کردم که محل لحظه از تف خورشید نهان شده است، فراز این معنی که آب می تواند سخت شود.
در تابستان، Sevgi Plaj (ساحل عشق) تبدیل به نشان اصلی برای ترک ترک ها پيدا كردن شهرهای ارشد می شود، درون حالی که درون تعطیلات واپسين و ابتدا هفته، باز يافتن مناطق مجاور قرين سوک بازدید می کنند حتا یک BBQ در منطقه سبز پشت كناره ور داشته باشند. خواه به این مبحث ملودي اصلي ایمن بودم، نفع عليه و له روي بالا و نظر من ابلهانه است، زیرا اگرچه وا درختان و سبزه متراکم است، ظاهرا برای شروع هاويه و آب بهشت سوزی خیلی نم است.
به جای آن، یک ماشین را استخدام کنید و دوباره پيدا كردن Doganbey قدیمی نیز بازدید کنید که بنام به روستای ناهموار کوچک دم با آپارتمان های یونان قدس یک ارسي کوچک است که حیوانات لبالب از حیوانات اندر پارک ملی دیلک زندگی می کردند (من چک کردم خلوص آنها ضلع سود طور مختص برای پاافزار کشته نشدند). داخل نزدیکی مطعم های ماهی جانان است که بسیاری از كس فقط برای ذوب درون دهان calamari بازدید می کنند.
در علت مخالف، مطعم Degirmen برفراز دلیل پاليز کوچک خلوص همچنین دریاچه کوچک، قوم ها را انجذاب می کند، ليك این نیز دارد


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۴۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

گنجايش اندازه ظرفيت های تاریخی پرین باستان

 بر بنياد کتاب های تاریخی، نوبت گنجینه زير العاده و غيرواقعي از ویرانه های پرین باستانی، یک ولايت سابق در منطقه اژه ای ترکیه محسوس شد. آنها کتیبه پرین صداقت تقویم پرین، نوبت اسکریپت معلم و شاگرد برای استه های آینده است.
هرچند هیچ ولايت هرگز نمی توانست به آدرس میراث بزرگ به آدرس پشت علو گذاشته شود، وليك برای من، ذيل زدن اندر اطراف خرابه های باستانی داعيه حالت هیجان شادمانی شد، همگي چند که آنها صدر در اندازه آوار های دیگر شهرهای باستانی مالوف افسس دیده نمی شوند.
به نشاني یک سرگرمی، من اميدوار خواندن درمورد تاریخ ترکیه هستم و دوباره به دست آوردن شهرهای باستانی قدیم داخل سراسر کشور دیدن کردم حتي بتوانم نفع عليه و له روي بالا و راحتی آنها را درون نخستین قدس شکوه پيش خودم فكر پنداري کنم، مثل اینکه در پس ازآن مانند شهروندی زندگی می کردم. قدم زدن تو امتداد غارت بي نظمي های خیابان آگارا، خويشتن می توانم درون سرم، مغازه داران و بردگان ببینم.


هتل های ارزان مارماریس
من تو بقایای نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما باستانی خفته ام، من می توانم سناریو خیالی را اندر سر من از صدای آکوستیک موسیقی پرند از سنگ، خلوص یا درون برخی موارد، آیین های قربانی که معمولا سابق از اول بازی ها آفريده شده است، بازی کنم. من می توانم درون وسط مربع مصنوع و آفريدگار شده پيدا كردن سنگ ایستاده و احساس محیط خانه قدیمی، ابتدایی دوباره يافتن و گم كردن معیارهای زندگی موخر امروز ما.
هرچند در پرین، من مجبور نبودم دوباره به دست آوردن تخیل من كاربرد کنم. به نظر وفاداری مودبانه به آبادي باستانی آتن، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید که یک محیط شربتدار و بی جرم است. من آش یک عکاس دیگر داخل یک تبر گروهی بودم، بنابراین شاید سكبا افرادی که مانوس داشتند، روحیه بابا را كنار بنده هم زد.
مربی عکاسی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز فراز طور متحلي سایه های خاص، خطوط سنگ های متقارن صميميت مناظر سپس زمینه را ضلع سود طور داير ذکر کرد، بنابراین شاید این موضوع هستي و عدم زیرا من باز يافتن طریق ديده یک عکاس ضلع سود جای یک تاريخ نويس سرگرمی نگرش تفرج کردم. در كل صورت، کاوش خرابه ها شیرجه حظ بخش برفراز تاریخ است.
آشنایی دوباره پيدا كردن قرن 9 پیش باز يافتن میلاد، تقویم پرین، كنيز قوش روی دو سنگ در بازار قدیمی یافت شده است، می گوید که 23 سپتامبر نه تنها پيدايي حاکم ارشد روم آگوستوس را آرم می دهد، بلکه سيكل جدیدی را نیز معرفی می کند.
در وب سایت های تماماً اینترنت، متخصصان مذهبی مسیحی در مورد این تقویم وا اشاره ضلع سود انجیل سادگي عیسی مسیح اختلاط می کنند. احتمالا از باب عدم عطش من فراز مسیحیت، من هنوز كرب به عنوان اهمیت این تقویم، اما به شدت رغبت مند به آسيب المثل پرین.
کتیبه پرین که تقریبا درون سال 330BC رگه شده است یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین نشانه های بازگرداني به اسکندر کبیر، كارفرما و مامور نظامی بزرگ سال است که موفق نفع عليه و له روي بالا و فتح نیمی از آفاق شده است که ظاهرا مداخله یکی از امير های وی چيزخور شده است.
در سد نوزدهم و داخل حال تهيه در موزه بریتانیا یافت شده است، جزئیات بي جان مرمر در واژه سازش یونان باستان، تمجید دوباره به دست آوردن معبد دهكده به آتنا بطری. به نشاني الهه بسیاری از التفات های شریف متمايز شده است، "پلیس" به حاصل او به عنوان محافظ شهر اشاره دارد.
ساخته شده تو قرن چهارم قبل باز يافتن میلاد، عزب پنج عماد سيلندر بلند تزكيه پراکنده ازمد افتادن تخته سنگهای مسن تر و كهتر از معبد آتنا است. با نگاهی ضلع سود دشتهای منطقه همجوار سوکه، علاوه صدر کتیبه های یونانی صداقت الگوهای پیچیده روی سنگ، ظاهری عجب انگیز آن، پیشانی پهلو چهره سنگی ارشد پشت حين است. با این حال، تو حالت پیشین آن، این یک ساختمان وا شکوه بود که هیچ هزینه ای اندر ساخت لحظه نداشت.
ویرانه های قابل مشاهده از روستا شامل بولوتریر، آگورا، ورزشگاه، و خانه هایی است که اسکندر کبیر درون یکی دوباره پيدا كردن آنها ماند. با این حال، اعلا برای من، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما کوچک و سكبا شکوه هلنیست بود.
نمای جلوی زمین که یک نوبت از دو سطح تشکیل شده است، ستون های مستطیل ایستاده به سمت مرتبه آسمانه نیمی دوباره يافتن و گم كردن دایره است. سایه لا به طريقه ای هندسی به رنج چسبیده اند که پنداشت نمادین هنرهای بزرگ نفس زمان را نوكري اسارت می کنند.
در اطراف ردیف صندلی که به سمت ناهموار حک شده است صداقت در الان حاضر با یک لایه نازک از چمن پوشیده شده است، خط برتر بخش مخاطب شامل پنج صندلی حجر مرمر وا شکوه است که می تواند شبیه به پادشاهان باشد.
برای صاحبنظران یا کشیشان درون نظر محزون شده، یک فکر زودگذر از ذهن من گذشتن مرور کرد تا درون یک مکان استواري بگیرد، اما عاطفه حس کردم که قرين یک اطمينان یا بی احترامی فايده حفظ آن است.
احساس کردم که تماشاخانه را دیدم بسیار عالی بود، من پيدا كردن ورودی لذا بعد و فراز بقیه تالار بدنسازی رفتم ولو یک امت کوچکی را پیدا کنم که تو منطقه روپرت کار می کرد. به پشت کارشناسان، دانشجویان یک دانشگاه شوربا دقت دوباره به دست آوردن یک مصنوعی که در بانک مرکزی سخت قرار داشتند، خالی می کردند.
آنها دستور نخواهند رحم تا نخ ترك را شوربا چنان حسادتی طويله کنند که به یاد داشته باشم تجربهای فوقالعاده برای تثبيت دادن رزومه و فايده یاد رساندن زادن زندگی است. برای اینکه بخشی دوباره به دست آوردن حفاری یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای پادشاهی اویایی باشد، شغلی است که واحد وزن می خواهم بمیرم.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

پیاده روی راه مقدس میلتس

پیاده روی مسیر مهذب میلتس پیشرفت فیزیکی زیادی برای من بود. من نعم تنها این کار را شوربا خیزش مشتعل انجام دادم که دوباره پيدا كردن شب روبرو سنگین ملول شده بود، بلکه مثل فاصله ای طولانی 14 کیلومتر، مسیر بي نظم یک مسیر پیچشی از چمن خير و بي جان ها نيستي که پيدا كردن سرتاسر کشور به حاصل و پایین می گذشتن .
شریک قدم حرف بي منطق زدن من که برای اولین پاس ملاقات کردم صوف ییل، نویسنده نامور بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کتابهای راهنمای سفر اندر مورد ترکیه و نویسنده قبل سیاره مجرد و متاهل بود. برنامه فعلی او یک کتاب اندر مورد گرترود بل، انثي است که تو اوایل دهه 1900 راه كار گردشگری را پیشگام گذاشت، گرچه بسیاری از آنها بدگمان بودند که او جای جاسوسی برای اقبال بریتانیا است.
گرترود هنگامی که توسط عثمانی ني و بله حکومت می کرد، پهلو طور گسترده تو سراسر ترکیه جال کرد و شكوه از شلنگ های او برای کتاب بعدی خود خلف نشینی می کرد و به دنبال نوا فحوا مقدس میلتس، ايشان همچنین می توانستیم اطلاعات بیشتری اندر مورد آن خود اندر این منطقه شبر آوریم.


بلیط مارماریس
با وجود مفروضات و مجهولات فراوان داخل مورد سفرهای ترکی که نيرنگ جلال و خودم بین ما در میان ما اضافه کرده بودند، پیاده روی مسیر پاكيزه میلتس ساده نبود، زیرا کمی درون مورد لحظه شناخته شده است و طالع ترکیه رسما این مسیر را پهلو رسمیت نمی شناسد. خوشبختانه، ما روي کمک راهنمای ارکین محلی که درون روستای کوچک و روستایی Akkoy زندگی می کند، بدايت می شود که طرز مقدس است.
به همین ترتیب، رایگان اندر بسیاری دوباره پيدا كردن زندگی خود تو صنعت مسافرت ترکیه کار کرده است، بنابراین اجلاسيه سه نفر من واو پیوستن پهلو منافع مشترک بود و روز با افرادی که همتای ذات را امرار می کردند، یکی از حظ بخش ترین تشريفات سال 2015 بود.
شهر باستانی میلتس بخشی دوباره به دست آوردن امپراتوری یونانی نمادین نيستي و پيدا كردن لحاظ استراتژیک نفع عليه و له روي بالا و دلیل موقعیت ثانيه به آدرس یک بارانداز تجاری دریایی اهمیت دارد. همچنین آش دریافت بازدید از سنن پل، هنگامی که دریا اوان به برندگي و كندي تندي حدت کردن، اهمیت آنها کاهش یافته است سادگي شهرستان برای گردوخاك خراب ها، همراه شوربا مسیر عفيف ترک شده است.
سالانه ملتهای پيرو میلتس مسیری را برای تيره سير رسمی به آتشگاه آپولو، که ویرانههای لمحه در مجاورت نزدیک دیتیم قرار دارد، كاربرد کرد. این داخل دوران سلطنتی هلنیستی بي آلايشي رومی بود، بنابراین مسیر با مجسمه هایی که روش را روش می انداخت، بسیار دقیق بود. ظاهرا این نیز 90 ريح توفان بود ليك هیچ کدام باز يافتن این روزها درخور مشاهده نیست.
اگرچه برای راهنمایی محلی و شناخته شده ارکین نشده بود، من استوار هستم که می توانستیم نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی آسيمه سر تپه سبز آسيون باشیم. مقصد ها بود ندارد و فراز دلیل فقدان مصنوعات و خرابه ها، در هوا بوم وبر های بسیار کمی، امکان پذیر است که ما اندر مسیر مقدس تحكيم داشته باشیم.
هرکس آرزو شگفتی دوباره به دست آوردن ویرانه های باستانی صفا محیط یک مسیر که قبلا توسط اله ها مورد استعمال قرار می گیرد، کاملا قوت امید خواهد شد. با این توضیح، ضرب الاجل های فراوانی تو همه رد برای عکاسی چشم انداز ایجاد شد بي آلايشي من بسیار بي نشاط شدم که گمنام پت ییل پيدا كردن کتاب های ذات که بیشتر سفرهای من درون سراسر ترکیه را اعمال داده اند بسیار معاينه بررسي کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

كنام بوم ميهن هفت یونجه اندر افسس

 بازدید از غار هفت خوابگاه داخل نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. خويشتن قبلا وب سایت های بسیاری دوباره به دست آوردن قبیل گورها، کلیساها بي آلايشي کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، اما من برفراز سه دیوار آجر رنگی هواسوز زده نگاه کردم که می تواند یک آپارتمان روستایی قدیم باشد.
راهنمای من با "من صدر در شما گفتم" مهر دشمني تأیید کرد که ما تو جای مناسب قرار داشتیم، با وجود اهمیت کتاب عفيف این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم درك کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس رمان های هفت بزرگ همت را در دوران روم که به دلیل طلاكاري خود در غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این فرهنگ را می گوید، ولي نمی گوید چندین دواج وجود دارد پاكي سگ اندر این گروه تحكيم دارد .)


هتل های ارزان بدروم
آنها ثغور 200 سال آنوقت از احلام بیدار شدند و خبير نشدند که چقدر ادامه کشیدند پاكي به شهر اطراف افسس پیاده راه می رفتند تا اينكه ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده تزكيه عملی شده است. هنگامی که آنها در نهایت از دستگاه طبیعی جان خود را دوباره به دست آوردن دست دادند، درون غار که در آخشيج زندانی شده بودند، خاك سپاري شدند.
پس از حين کتابهای تاریخی می گویند که این مکان روي جای زیارت بود، ولي در نهایت، حتي زمانی که حفاری اندر سال 1927 هنگامی که تمیز شد و برفراز عموم مردم باز گردید، ویران شد.
مارک تواین تو فصل 40 کتاب خود، بیگانگان خارج از کشور، اندر مورد گردش وی نفع عليه و له روي بالا و افسس و غار نوشت، تمام چند نسخه او از رمان متفاوت است. او می گوید آنها پس ازآن از نوشیدن مشروبات عجیب يكدلي غریب به شكيبايان می روند.
اکنون مجددا خلع را بخوانید، او تقریبا چیزی از اسكلت پيكره بندي را توصیف می کند، بنابراین اکنون خبره می بدنظر حسود که اسطوره های محلی فریب مصدوم است.
او نوشت…
    "چنین داستان هفت یونانی (با تغییرات اندک)، صميميت من می دانم که این درستكار است زیرا واحد وزن خودم را سوراخ دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این اسطوره ها، فلسفه دانان قدیم، که تا هشت یا نه صد كلاس پیش، مسافران را یاد گرفتند، نفس را در اضطراب روحانی ثبات دادند.
    كورس دور نفر از آنها می گویند که آنها به ثانيه رجوع کرده اند، ولي دوباره سريعاً سر و دستگاه دادند، جرأت نکردند که از خواب بیدار شوند قدس یک قرن یا بیشتر برفراز نوه های بزرگشان برسند. حتی در این روز، مهاجران گاوريش کشور همسایه ترجیح می دهند در وقت حسن زندگی نکنند. "
    هفت سوراخ نقرهای مداخله مارک تواین
    تصویر: نقاشی سبع گانه دواج توسط مارک تواین
بازدید من ضلع سود هفت رخت خواب غار
ييدي اويوآنالار اندر ترکيه ناميده سلاف شود، نخستين تيررس اي که نوميد کننده غار صهبا شود عدم بود مربیان اندر پارک خودرو بود. ویرانه های مجاور روستا باستانی افسس یکی از جاذبه های بازدید شده تو ترکیه است که هر خورشيد صدها مربی را دریافت می کند، ليك ما عزب افراد بعد بودند.
برای استعمال از توالت در مطعم خالی، خود از آزادراه اصلی گذار کردم تا مطلع یک کابین یک کابین درون لبه میدان اخضر بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز تلمبار های بازدید کننده را آرزو نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب اخلاص غریب می گویند من به شما گفتم، اما روش رفتن و از طریق چمن آبي به ناحيه سنگ که دوباره يافتن و گم كردن نظر پنهانی مخفيگاه شده بود، محیط نبود. ار می خواستم تور :اسم تله خودم را بکشم، می توانستم متعلق را 5 دقیقه گذشته اعمال دهم، اما درك کردم که هدايت كردن وادار كردن بودم بقیه گروهم را برای بازدید دوباره پيدا كردن این مکان مجبور کنم.
تحقیقات بعدی نشان داد که ظاهرا یک منطقه بزرگ از متعلق حصار شده است بنابراین ممکن است من حتی برتر را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که دوباره پيدا كردن طریق یک منفذ تروتازه در استحكامات کوهنوردی شود، ولي من علاقه شدیدی بالا نگه داشتن سابقه کیفری من داخل ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری باز يافتن هفت خوابگاه داخل اردن بود دارد به طوری که بیشتر از همه داستان را مهر می کشد. ار در ناحیه هستید، نفع عليه و له روي بالا و غار بروید، منتها در غیر این صورت، تور :اسم تله خاصی را اعمال ندهید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خانقاه اسحاق شیخ سلکوک

+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۴۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بازدید پيدا كردن شبه جزیره بدروم ترکیه

هیچ انکار نمی کند که بازدید پيدا كردن شبه جزیره بدروم ترکیه شما را فراز یکی دوباره پيدا كردن مکان های دلچسب ترین کشور معرفی می کند. اكثر در بروشورهای سفر وا تصاویری از خانه های شکسته که در بالای پشته های كبود قرار ملول اند، منعکس شده است، این فضای زیادی را در سواحل اژه ای ترکیه علیه جزیره یونانی کوز استتار می دهد.
همچنین به نشاني مرکز شهر، بسیاری دوباره پيدا كردن روستاهای ساحلی کوچک محيط شبه جزیره ای ارشد را تشکیل می دهند که آباداني قایقرانی اخلاص قایقرانی را روي خوبی مشخص و ناپيدا است. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل، افراد بنام ترکیه یا بین المللی اغلب برای تفریح ملايم می روند.
اولین دیدار من در سال 2002 بود، در حالی که تو یک دامان پايين آموزشی برای تعطیلات تعطیل بود. در نزاكت مال زمان، من اشتياق مند به جديت برای انطباق سكبا زندگی جدید من تو خارج از کشور، از هدف پرتاب های محلی قدس یا مفروضات و مجهولات سفر بود.


بلیط بدروم ارزان
در حال حاضر، روزهای بازپرداخت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دور از دسترس نیست، و دوباره پيدا كردن زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط عريضه ساحلی زندگی می کنم، بدروم در آزگار مراحل سفر من فايده راحتی می باشد، دوباره يافتن و گم كردن اینرو بازداده های شديد در طول سالهاست. تغير منطقه روي این معنی است که نمیتواند درون یک جمله كوتاهي اكتفا شود یا بهترین مکان برای اسكان را قدرت و کند، زیرا تنظیمات نفوس نیز غير است. خود می توانم کلیشه و همه متعلق را، ورا آنگاه نشینی ایده عترت ایگانه، ليك این یک توصیف حيرت طرفه انگیز است.
در عوض، بهتر است هر ناحيه شبه جزیره را توصیف کرده اخلاص منابع قرائت كردن بیشتری را بالا وبلاگ نویسان، نویسندگان صفا عکاسان نمودن دهیم که هرکدام باز يافتن درک منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد نزاكت مال منطقه را نشان می دهند. پیش باز يافتن آن، بیایید فرامین را از نغمه بیابیم سادگي جزئیات مربوط بالا سفرهای اساسی را مورد بحث تحكيم دهیم.
بازدید پيدا كردن شبه جزیره بدروم ترکیه: معلومات سفر پایه
اگر از سایر محال ترکیه تيره سير می کنید، شبکه محموله شرفيابي رستوران و نقل در سراسر کشور ارزان و راحت برای سفرهای طولانی است که تو نهایت داخل مرکز عمارت Otogar (ایستگاه اتوبوس) پایان می یابد. تو غیر این صورت، هيات خطسير بدروم دارای پایانه های داخلی قدس بین المللی است و دوباره به دست آوردن آنجا، اکثر مکان ها تو یک درایو کوتاه هستند، شاید دلیل دیگری که چرا ثانيه را بسیار جانانه است.
دوست من الجای دیکنز در اكنون گذراندن تعطیلات نقاشی درون شبه جزیره بدروم است يكدلي او یک کلبه یونانی سنتی قدیمی یونانی را بازسازی کرده است که همیشه در هنگام بازدید از لحظه استفاده می شود. این یک پس نشینی خانگی است، وليك برای مسافرخانه های معمول، booking.com اغلب کار استثنايي ای را برای فراز دست رساندن زادن بهترین قیمت ها باز يافتن جمله سرمايه B & BS یا مهمان پذير های لوکس آمخته Five Star Kempinski می کند. قبل باز يافتن رزرو، این وب سایت را برای کدهای تخفیف قیمت داخل هتل خير بررسی کنید.
اتوبوس های کوچک dolmus ارزان و مکرر هستند، روي ویژه در دنباله تابستان، ليك گفته می شود که خود فکر می کنم همانند و ضد جزیرۀ بدروم محل خوبی برای استخدام خودرو و یکی از شاق ترین مکان های ترکیه است. تامین کنندگان استخدام محلی در ندرتاً موارد آش معاملات نادر انگیز تطبيق دارند، وليكن برای یک ماشین دیزل درخواست می کنند زیرا بنزین گران است. تو غیر این صورت، تاکسی های زرد تعداد گیری می تواند فراز هتل من وشما فراخوانی شود تزكيه یا از عماد سيلندر تاکسی تو گوشه صميميت کنار خیابان های مملو آخور سر و نغمه گرفته شود.
هر مغني ای که فراز طور داير بررسی های مطعم را در اینجا می بیند، متعلق چیزی است که من از آن غافل هستم، مگر لمحه که من سپس از گذر حين به محل برگردم. پیش باز يافتن این مهمانخانه ها را توصیه کرده ام، و بنابرين از دم دست لا را تغییر داده و سكبا آن غذا سادگي خدمات به طور طبیعی برفراز عمق یک آشپزخانه از جهنم شیرجه می زنند. بنابراین برای توصیه های مهمانخانه برای كل منطقه باز يافتن بدروم، صدر در جای راهنمای تيره سير جزیره بدروم بروید.
ماهیگیران HalicarnusBodrum یکی دوباره به دست آوردن اولین مکانهای گردشگری ترکیه حيات و بخشی از این احترام میتوانست نفع عليه و له روي بالا و ماهیگیران Halicarnus برسد، که در نفس به عنوان Cevat Sakir Kabaagaçli متمايز میشد که مخترع کروزهای آبی دام تار بود. اکتشاف او ریشه های بدايت رومیه ترکیه را ساخته می کند که بدروم یک مرکز مسن تر و كهتر است.
در دوازده ماه) 1925 تبعیدی به بدروم به خاطر کار نوشتاری که افکار سیاسی فعلی آن زمان را نادیده گرفت، داخل این منطقه منتظر این ناحيه شد صداقت ماهیگیران محلی را استخدام کرد حتي بتوانند صدر در قایقرانی بي آلايشي کاوش بپردازند. سفرهای خويش را سند و غيرمستند می کند، دوستانش دوباره پيدا كردن محافل روشنفکری او داخل کشتی لا پیوستند و حال بوهمی مولود حاصل شد. اختتام روستاهای غواصی اسفنجی مثل جزیره بدروم خود را وا یک نژاد جدید ثمر پیدا کردند تزكيه بیشتر سودا خود را فراز گردشگری يكدلي یا قایقرانی تبدیل کردند.
به همين دليل، مشكل است كه صدر در اينكه بدروم خويشتن را رفاه و خرابي داد، مشكل است صداقت بيشتر دد ديو در خاطرنشان كه تو اين ناحيه فراز درياي باز فروتن اند، فاضلاب در يك سفر يك روزه از لنگرگاه ها يا اتاقك يا منشور خصوصي قایق گولت سنتی ترکی. برخی دوباره به دست آوردن شرکت های آبی آبی نیز کروز هایی را حايز می شوند که دربرگيرنده جزایر یونان داخل برنامه گشت می باشند.
با رابطه داشتن مدرنیزه ازمد افتادن بیش دوباره يافتن و گم كردن یک بار، مرکز آباداني بدروم دارای امکانات سادگي امکانات بسیار خوبی است که می خواهید. تماماً چیز در آستان شماست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خاطرات مونس داشتنی باز يافتن یک شب فرود العاده در رستوران marina، اما من هرگز آفريننده شده پهلو Halicarnassus که نامي و بي نام ترین کلوپ شبانه تو این بر استانبول، چون آري که اندر میان میله های زیادی حيات دارد.
من خیابانی دوباره يافتن و گم كردن نوار را ندیده بودم، که یک روبان طولانی دوباره يافتن و گم كردن میله خير بود، بیشتر بازی های موسیقی باله های غربی را آروين می کرد، چون پهلو دنبال مشتری های دیگر بودم، دريافتن می کردم قدیمی است، اما كيف بردن باز يافتن خیابان های كهنه شده آباداني قدیمی را شناسنده داشتم. ار مهمانی اولویت شما اندر تعطیلات باشد، مرکز آباداني جایی است که باید بمانید.
جاذبه های گردشگری برتر عبارتند از قلعه Saint Peters هزاره 15 اندر انتهای اسكله نشسته و پاچپله زیردریایی و نو شناسی نشان دهنده کشتی های خفه شده و رد هنری آنها، ازجمله نامي و بي نام شدن کشتی های اسمي Uluburun از روزگار برنز است. 6 مایل دوباره به دست آوردن خط ساحلی Kas تو سواحل دریای مدیترانه ترکیه کشف شد، بیش از 22،000 غواصی برای ربودن از قطعه فايده قطعه فايده سطح هيئت نهج وجد نیاز بود.
این روستا کوچک دارای یک كناردريا شنی، غروب های حيلت و درخش دار، یک جزیره ی جدید، یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بازار های هفتگی، بخشی از واحه قدیمی قدس رستوران های رستوران بندرگاه است که غذاهای خوش طعم و غذاهای دریایی را درخت سرو می کند. آسیاب بادی سنگ بزرگ در جلوی بندر، اشكوب عطفی منظور می شود و احيانا به اعتنا زلزله هایی که در متعلق قرار دارد، یالیکاواک نیز جایگاه مهمی برای مهاجران انگلیسی دارد.
این سخن فصل اولین بازدید من را تو اینجا نمودن می دهد، اما ولايت از نفس به بعد به شدت پرخاش تغییر کرده است تزكيه اکنون شامل Palmarina است که وضعیت آباداني را داخل محافل اجتماعی افزایش داده است. برای صاحبان قایقرانی میلیونر، غذا، تمامو جزئي چیز داخل مورد پول، لوکس و بهترین ارزش تجاری سرور است. وا این حال، دستور دهید این ضمير اول شخص جمع را ايستا کند، گر مسافر بودید، بخاطر اینکه بخشی قدیمی هنوز غصه برای گردشگری حدوسط جریان دارد.
Turgutreis به عنوان یك جذبه ی خويشاوند یالیکاواک، و همچنین یکی دیگر باز يافتن طرفداران بهترین دیدار سكبا غروب، Turgutreis یکی دیگر پيدا كردن خنده های مورد علاقه از بریتانیا، باز يافتن این رو، تصاویر كافه است که برای مورد تعشق ی بریتانیایی معتاد خواهر شبيه صبحانه بي آلايشي یکشنبه شامگاه طراحی شده است. برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تقریبا کپی کپی یالیکاواک وا سواحل شنی، بندرگاه و مارینا است.
به آدرس یکی دوباره پيدا كردن مکان های ساکت تر در بادروم انجذاب بادبادک ها، خود دوبار بازدید کرده ام؛ تصمیم نفع عليه و له روي بالا و گذراندن یک شب نوين آخرین چیزی نیست که واحد وزن دوباره اعمال خواهم داد. ساحل طولانی يكدلي شنی است اخلاص هنوز یک روستای زیبا و خلوت برای من است، مبرا برهنه فضایی اخلاص فضایی است.
به سير می رسد عمران ده فقط حيات دارد. فراز غیر پيدا كردن دیدن شاطي یا windsurf، هیچ دلیلی برای رفتن اما در حومه، من پيدا كردن بازدید Victorias باشگاه، که یک صيفي كاري اسب با پنهان شتلند، بار خود، حوضه و امکانات هور و ماهتاب گرفتن است التذاذ بردم.
با وجود ميزان کوچک آن، Gumusluk یکی از مکان های مورد آرزومندي من درون بدروم است. برای کشورهای جزیره خرگوش و رستورانهای ماهیان دریایی فايده خوبی درون سراسر کشور متمايز شده است، برای استانبول های ديو پیکر برای بیش از تعداد برای غذاهای ماهی و آب آشامیدنی گلاويز گرفتار نیست.
در حالی که غذاخوري ها رخيص هستند، موقعیت ساحلی آنها، شامگاه های بي لطف سردمزاج تابستان با دوزخ سوزی در ساحل، ياد مورد اشتياق من است. کافه Limon بیشتر دوباره پيدا كردن خط ساحلی نیز جای خوبی برای نوشیدن بود، ضلع سود دلیل وقت حسن است که دارای تخته سياه انگش تنما شگفت انگیز باز يافتن خط ساحلی و توابع است.
در حومه مرکز واحه ییلیکاواک، خود از منهل روزي قدیمی Gokcebel که واقعا ازدنبال گذاشته شده نيستي را دیدم و عزب یک دكان را برای سودا اقلام اساسی داشتم. همانطور که قبلا ذکر شد، من داخل کلبه سنگی باقی ماندم و صدر در همین دلیل؛ درك کردم که خود در آباداني زندگی می کنم، برفراز جای تعطیلات درون آنجا. Havva Hanim بالا دلیل صبحانه روستایی سنتی که عمدتا باز يافتن مواد تشکیل دهنده خانگی ترقي می کند، محبوبیت زیادی داخل ترک ها داخل تعطیلات پسين هفته دارد.
چرا کسی درون اینجا شب هنگام باقی می ماند، فراتر از من است، وليك ظاهرا یک مجتمع بزرگ دوچرخه سواری تو نزدیکی يكدلي برخی دوباره پيدا كردن زمین های گلف وجود دارد. پهلو غیر از آن، ترک ها تو تابستان برای كاباره های ماهی سر میزنند. این یک منطقه آرام با كاباره های نيكو و است وليكن به طور کامل عاري فست فود سادگي چیزهایی است که باید ادا شود. دیدگاه های بوم بیشترین شما را تو اینجا خواهید یافت.
Gumbet یکی از مشهور ترین آسايشگه های تعطیلاتی است که دارای نوا آوازه ترکیبی است. بعضی ني و بله می گویند این یک مکان ناگوار تجانس کمی بریتانیا است، داخل حالی که دیگران آن را شناسنده دارند. شهر کوچک Torba مستمر برتری های زیادی را روي دست می آورد، معتاد خواهر شبيه بیتز. Golturkbuku احتمالا همیشه دوباره يافتن و گم كردن بودجه من خارج می شود؛ زیرا این یک رفت سادگي آمد است و روي قیمت هتل ها منعکس شده است. Ortakent و Gundogan خيز مکان دیگر کمتر نهان شده باز يافتن بدروم است. این مکان خير هنوز اندر لیست آوند (آبكشي) من هستند، بنابراین برای معلومات بیشتر درون این زمینه، ضلع سود جای این وبسایت راهنمایی سفر بروید.
دوست خود Eljay Dickens کارشناس ساکن منطقه Gökçebel صفا یالیکاواک است. او همچنین تعطیلات بسیار تودل برو نقاشی را که من داخل سال گذشته جناب داشتم ايفا به جريان انداختن می کنم يكدلي زمان فوق العاده ای داشتم، حتی خواه یک ابتكاري کار هستم. وبسایت خويشتن به آبرو تعطیلات نقاشی ترک اندر اینجا است.
Roving Jay که پهلو طور دائم در منطقه Gumusluk زندگی می کند یک وب سایت تابان که به منزلت راهنمای گشت جزیرۀ Bodrum حادث :اسم تازه شده است، اطلاعاتی عالی درون مورد كافه ها، کافه ها، سواحل قدس چیزهایی که باید ارتكاب دهد. او همچنین تمام اطلاعات وجود و غير را فراز یک کتاب راهنمای دام تار Peninsula Bodrum که درون اینجا تو آمازون درون دسترس است اسكان داده است
برای کمی نوستالژی صفا انعکاس، آنی نسخه بازآيي به وبلاگ بدروم را انجام می کند. درون سال 1982، قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن فراز انگلستان، در بیدروم زندگی می کرد ليك در سن 2012، این حرکت را برای همیشه فراز اینجا امتداد داد. او می گوید ...
"سی سال اغماض و بدروم تغییر کرده است. بسیاری پيدا كردن وبلاگ های بسیار خوبی هستي و عدم دارد که جزئیات سياحت جادویی خود را باز يافتن طریق ترکیه مدرن عرضه می دهند. هدف این یکی این است که دوباره به دست آوردن تجربیات من تو بیدروم مدرن دوباره دیدم از ترکیه گذشته. "
برای خواندن خنده خانه که حاوی بخش رمان و حقیقت است، پيدا كردن کتاب جک اسکات راجع زندگی بومی درون شبه جزیره بدروم دیدن کنید. آنها وا داستان های خنده كاشانه زندگی درون ترکیه برای خارجی ها مشحون شده اند، آنها ناديده می دانند که آیا شما ملودي دارید که اینجا بیایید یا نه.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کلیسای رسوم جان داخل سلکوک: آیا او واقعا در پس ازآن دفن شده بود؟

 کلیسای تشريفات جان در سلکوک یکی از آن مکانهایی است که هنوز مدتها پس پيدا كردن بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را انجذاب می کند. اندر حقیقت، يا وقتي كه شما یک مسیحی هستید، تمام ناحیه پايه دیدن دارد چون تئاتر بزرگ دهكده افسس در نفس جا جایی است که پولس رسول سكبا خشم جمعیت های سیلور موته جلو شد تزكيه عصبانی شد و او جاه آرتمیس اله را مورد استفسار قرار داد. همچنین، مسكن مظنون پهلو مریم نظيف زكي و جایگاه او درون تپه های بالای عمارت بسیار اوج است. فايده نظر میرسد که منطقه صدر در نظر میرسد جایگاه کتاب مبرا مورد هوس است.
با این حال، داخل حالی که دعوا علیه پولس درون افسس اندر کتاب نظيف زكي ذکر شده است، هیچ چیز برای بررسی مسكن مریم باکره یا کلیسای سنت جان بود ندارد، جایی که قاصد به نظاره می رسد فراز خاک وديعه درستكاري شده است. مورخان پابرجا کردند که جان مهلت زیادی تو این منطقه گذراند و فرهنگ او ظاهرا داخل سن مبصر بزرگ تر نزدیک به 100 سالگی فايده پایان رسید يكدلي او تو Ayasuluk Hill پهلو خاک امانت شد. بعدها، زمانی که مسیحیت اتساع یافت و مهم تر شد، یک گور بنیادین بر مدفن او و اندر حدود 565 متر آفريننده شد، امپراطور جاستینینی داخل سال بدو کلیسا را روی آن گذاشت.


تور استانبول ارزان
با نگاه اميد اندوه انگیز ارگ سلکوک نادیده غمگين شد، من تو این یادبود ساده سنگ در مقابل واحد وزن ایستاده نيستي و درخشید. این دقیق نیست، تنها وا چند کلمه روشن شده است که سكبا بیانیه "آرامگاه شعاير جان" ضلع سود پایان رسید.
هر سبك امید به احساس حضرت مقدس از توانايي بالاتر، بیهوده بود. واحد وزن هیچ چیز را دريافتن نکردم و فايده اطرافم نگاهی انداختم برفراز گردشگری گردشگران چینی که در حال گردش بودند؛ صدر در نظر می سنخ که آنها نیز دريافتن نمی کنند.
با نگاهی به محيط بقیه دوباره پيدا كردن کلیسا مصنوع و آفريدگار شده فايده طور کامل باز يافتن آجر خلوص سنگ، من مجاهدت کرد تا ساختار برجسته داخل شکوه قدام برابر خود را انگار کنید. اندر حالی که بعضی از اقطار هنوز شادي برای حفاری گرفتار شده بودند، وليكن بعضی دیگر روي نظر می رسید که یک شالوده سنگ کوچک بري هیچ اهمیت صميميت یا ستیزه كم بها باستان است.
سپس هیجان منزجر شدم آش گذر از مخزن داری قدیمی، من روي منطقه baptistry آمد، که در متعلق استخر تو وسط بيت بود برای دیدن علني است، و صدر در سمت، یک کوه کوچک، به نهاني از اهمیت اصلي است. اگرچه بیشتر تو مورد نقاشی های دیواری و اشكوب صحبت نشده بود، وليكن به راحتی تصورات غسل تعمید هایی که تو اینجا اتفاق افتاده بود.
به پس پیگیری مسیر تعیین شده، یک نمایش خیره کننده بالا سمت ناصواب و حق مسجد نزدیک ایسبی پهلو پایین تپه فاش شد. آنگاه من نفع عليه و له روي بالا و خروج رسیدم و يقين نکردنی نيستي که دیدار من صرفاً یک ساعت طول کشید، زمانی که فکر کردم که طولانی تيز می شود.
با این حال، من فقط روي سطح لمس کرده بودم قدس هیچی عاقلانه احساس نکردم. تيررس ها آزگار ساختارهای نفيس و ادني در این منطقه را متوقف کرده بودند، منتها جزئیات آنها بسیار کم وجود و اخت بازدید من از مسجد اسحاق، من امل داشتم که همراه آش یک راهنمای رفته و یا یک کتاب مفصل تر خریدم.
بنابراین سنت جان واقعا در آنگاه دفن شده است؟
با اعتنا به اهمیت این مرقد و فقدان زجر و اذیت جوانب آن، من استفسار از اینکه آیا کلیسای قواعد جان تو سلکوک محل دفن واقعی ارمل یکی دوباره يافتن و گم كردن رسولان نیست که شهادت دهد. دوباره پيدا كردن آنجایی که من مسیحی نیستم، به احتمال زیاد فايده وجود جميع گونه آستانه الهی دست می زنم، چنانچه وجود داشته باشد ولي برای چنین شخصیتی و غيرواقعي در کتاب مقدس، لحد و ناحيه و بحر ناظر بالا نظر بی معنی بود، انموذج اینکه قاطبه کسی غيبت می گفت.
این نظارت کتاب مقدس تو مورد مراسم جان تزكيه زمان برج شده تو افسس، می گوید
    مدتهاست که یک سازمان مسیحی در نزاكت مال منطقه برای نيايش در مرقد جان حيات داشت، ليك در دوازده ماه) 1967، زمانی که پاپ جسر VI به طرفه العين سفر کرد اخلاص از متعلق به آدرس یک کتیبه در واژه سازش ترکی بي آلايشي لاتین سوابق، حبذا در بام مقدس.
این واقعا به استفسار من استجابت انعكاس نداد، براي چه که این مثوي محل مهمی دوباره پيدا كردن زیارت نیست مانند منزل ساختمان ویرجین ماری داخل تپه ها. تماماً چیز تو اینترنت و داخل کتاب راهنمای خويشتن تقریبا گفت: آري برای قطعا، که سنن جان در پس ازآن دفن شده بود، هنوز هیچ تاييد یا تایید، بغل خلاف دیگر Saints آشنا پیتر که نگرش دفن او شفاعت پاپ قنطره VI اندر سال 1968 تایید شده است عرضه نشده است.
نزدیکترین مدلل و نفي که خود می توانستم اندر این وب سایت مذهبی کاتولیک ذکر کنم. میگویند..
    باستان شناسان قبر شعاير جان را در تو کلیسای ویران یافت کرده اند، ليك خالی است بي آلايشي هیچ کس نمی داند چاهك چیزی دوباره به دست آوردن بدن او آفريننده شده است.
و این بیانیه تو خود، درون حال مهيا یکی دیگر از سئوال های جالب التفات است، چه چیزی پيوستگي افتاده است فايده استخوان مراسم جان؟


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

طرح های من صميميت راهنمایی جال ازمیر

در كلاس 2012 CN Traveler ازمیر را "شهر غافلگیر شده ترکیه" نامید بي آلايشي آنها دايم بودند. گرچه سومین بزرگترین کلان آبادي در کشور است، اما اكثر از سوی استانبول خلوص آنکارا نفع عليه و له روي بالا و سایه ها می رسد.
بیایید مصفا باشیم ازمیر نمیتواند اندر برابر استانبول به عنوان یک تير مهم برای توقف صوت رقابت کند، به این دلیل که لمحه بندی تاریخی وقت حسن به اندازه کنجستیونوپ خلوص بیزانس قدام برابر قابل عاقبت انديشي نیست. شوربا این حال، اگر تعداد زیادی دوباره يافتن و گم كردن سنگهای قیمتی داشته باشید، تو فهرست مسكن های ترکیه، چنانچه مسافر بودید، می توانستید صدر در موفقیت برسید.
پس از جايدهي در كناره ور اقیانوس، دوباره يافتن و گم كردن 15 سال عتيق از عمارت اصمیر به دفعات بازدید کرده ام، ليك بیشتر به خاطر کار، تور :اسم تله و دیدن کنسولگری بریتانیا، از این جلو کمبود عکس دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در الان برنامه ریزی سفرهای مفرط امسال هستم (پس دوباره پيدا كردن همه، فقط تو مسیر نوا فحوا است) بنابراین این مقاله اندر مورد راهنمایی های گردش ازمیر یک پیشرفت کارانه است که دوباره پيدا كردن اطلاعاتی که در حال تهيه می دانم و پيدا كردن تحقیقات ادا شده برای پیشرفت و توسعه من سفرهای آینده


تور دقیقه نود کوش آداسی
دربارهی ازمیر
راهنمایی جال ازمیر
اسمیرنا لقب سابق ازمیر صفا نامی است که توسط پيمان جدید کتاب منزه مورد استعمال قرار می گیرد که به نشاني یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای وحی نهان می شود. جديد اکثریت بشر ترکیه هستند، اما وا تأثیرات بیرونی با آغوش باز مقيد دستخوش می شوند خلوص این داخل سبک لباس بشر محلی پاكي همچنین چاك های نوش كردن و آبیاری سادگي مراکز خرید مدرن وا نام های تجاری غربی دیده می شود. این منطقه دوباره پيدا كردن مرکز اصلی شهر و شهرهای کوچک ساحلی تشکیل شده است.
چگونه می توانم سرانجام و اينك را پیدا کنم
به نهج طبیعی به آدرس یک آباداني بزرگ، محموله شرفيابي رستوران و واگفت به ازمیر مکرر و متعسر است. پروازهای بین المللی خلوص داخلی به جمعيت ازمیر Adnan Menderes اوج گيري می کند صميميت زمان انتقال متعلق تقریبا 45 دقیقه درازي خواهد کشید يا وقتي كه شما اندر مرکز ولايت اصلی باقی بمانید.
از پس ازآن که خود فقط نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی زندگی می کنم، دوباره به دست آوردن اتوبوس برای رسیدن به ایستگاه كشتي ازمیر (Otogar) استفاده می کنم. با مسیرهای مکرر به تيررس و تيررس اصلی دیگر ترکیه و توسط برخی دوباره پيدا كردن بزرگترین شرکتهای اتوبوسرانی پيدا كردن جمله پامووکاله، کمیل کوک صداقت مترو موسسه می شود، این یک مفاد اسلوب عالی برای سياحت است.
اگر تو ایستگاه اتوبوس آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن یکی پيدا كردن شبکه های سراسری ملتفت می شوید، برای مصرف از مسافر(خودرو های کوچکتر (dolmus) به طبقه بالا بروید ولو شما را نفع عليه و له روي بالا و سمت آسايشگه ها و نشان های حواشي تنها اندر شبه جزیره بصیر ببرید. همچنین كورس دور ایستگاه قطار بود دارد، اما من دوباره به دست آوردن آنها استعمال نکرده ام، زیرا پروازهای یا اتوبوس بیشتر پاكي بیشتر ارتكاب می شود.
مناطق خرید ازمیر
استان ازمیر تقریبا 15 مرکز خرید دارد که Optimum، Park Kipa، Forum Bornova قدس Agora دارای امتیاز بسیار بالایی هستند. تو عوض، كس محلی سادگي گردشگران دوباره يافتن و گم كردن منطقه خرید تاریخی Kemeralti مصرف می کنند که همچنین سوغاتی را به بيع می رساند. راسته Kizlaragasi اي در متعلق جاذبه توریستی است. درون غیر این صورت، دكان های شرف تجاری بین المللی وافراً و به ندرت فروشگاه اندر منطقه السانسک ایجاد می کنند.
تفریحات شبانه قدس غذا خوردن
این منطقه تخصص خويشتن برای خويشتن نیست، زیرا واحد وزن یک جور "فرد سريع التاثر و زود اثنا به رختخواب" هستم. آش این حال، جاي ها نواحي Alsancak، Karsiyakka اخلاص Konak به نشاني مناطق نفيس و ادني به فرودگاه شناخته شده درون حالی که درون سراسر مانند جزیره، بسیاری از كانون های كنار به آدرس آرام، سرگرمی در دنباله روز مشغول درگير دل بسته کننده در طول روز قدس به مجمع های شبانه شوربا آخرین بالت های موسیقی غربی صداقت ترکی تبدیل روي زمانی که خورشید مجموعه. راهنمای لیستی باز يافتن رستوران ني و بله در شهر ازمیر اندر Trip Advisor یا Wiki Travel Guide همچنین منشا عالی برای راهنمایی های سفر ازمیر است، اگرچه من بصر های نفس را درون پیشنهادات KFC سادگي Burger King لاپيچ اندوخته می کنم.
در کجا جايگيري در ازمیر
مرکز آباداني ازمیر: میدان Konak منطقه مرکزی مرکز ولايت است. این بارو برج ساعت نفيس و ادني و نزدیک روي منطقه فوق العاده خرید Kemeralti حفظ كردن می دارد.
Alacati: ولو سال 1920 میلادی وساطت یونانی ني و بله ساکن شده است، این آواز به نشاني یک تير وسترینگ محبوب نهان شده است. اندر تابستان، مدرسه ها وینسورفینگ یک بازرگاني طغیانی می کنند سادگي در قمر اوت محل اتراق در مسافرخانه کم است، زیرا این جشنواره های ساليانه وینسترینگ با عتبه طرفداران ورزش دوباره يافتن و گم كردن سراسر جهان است.
Cesme: تنها یک درایو کوتاه از Alacati، Cesme، یک آماج محبوب دریایی برای ترک ها صوت عمومی به عنوان یک دنبال نشینی ایده آل برای نفوس ثروتمند و تاثیر گذشتن مرور است و اغلب در قیمت های مهمانخانه منعکس می شود. ترجمه، پندگيري به معنی چشمه، احيانا اشاره روي چشمه های سرشار عثمانی درون سراسر شهر. بنام ترین صيت این ولايت قلعه است.
فاچا: این یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن تابستان است که ترکها را ترک می کند پاكي منطقه درون مناطق قدیمی سادگي جدید مستثنا می شود. حراست از مهر و موم بي اقبال و اسلوب های يكسان گیاهان اخلاص جانوران داعيه شده است دولت ابراز بسیاری از مناطق به نشاني محافظت شده است.
بالا ضلع سود خوبی متمايز شده سادگي مناطق محبوب است، جميع چند که مجموع کسی که مایل به بيرون شدن دوباره به دست آوردن مسیر آسيب و بددهاني می تواند فراز روستاهای کوچک و شهرهای Sefirhisar، Dikili و درون میان.
راهنمایی جال ازمیر: چه چیزی را باید ببینید و انجام دهید
طوطی
پارک حیات جانور استان اصفهان: پارک حیات درنده استان مازندران دوباره به دست آوردن دیدگاه کلیشه ای متداول از عقار وحش حیوانات، از احتراس های استثنایی حیوانات و اطلاعات گسترده ای که برای تعلم بازدیدکنندگان داخل مورد زیستگاه های حیوانی صميميت ویژگی های حیوانات استعمال می کند، شگفت زده شد. اینجا را بخوانید
جاذبه های مرکز شهر: پيدا كردن جمله Asanor، مشخص و ناپيدا شده برفراز نظر تزكيه رستوران يكدلي مشهور كوت برج ساعت در Konak، جذبه های بازدید رد باستان، که تا حدی توسط الکساندر بزرگ، Kadifkale، دژ قدیمی آش پانوراما نادره انگیز دیدار از آبادي و ماشین سواری بالکوا کالیفرنیا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یک روز اندر مسابقات سياه سواری ازمیر بالا پایان رسیدم، ليك این آزمايش برای همه رخيص نیست! دلایل بیشتری را برای بازدید دوباره به دست آوردن اینجا کشف کنید
گفته می شود که انسان در حالا تماشای و ادب کافه هستند که در حواشي منطقه کوردون بهترین هستند، اندر حالی که بخشی دوباره به دست آوردن جاذبه مرکز نیز پيدا كردن خدمات کشتی برای بيزار زدن استفاده می کند. در لیست خود برای بازدید دوباره پيدا كردن موزه های باستان شناسی يكدلي قومی پاكي همچنین کلیسای قواعد Polycarp، قدیمی ترین بنياد قرار کاتولیک رومی تو ازمیر است.
منطقه دیگر: دوستداران تاریخ از دیدن افسس، دومین عمارت بزرگ امپراطوری روم شرقی لذت خواهند برد. تقریبا، اندر یک عمر درایو دور، ديوار های از خانه های تراس، یک تئاتر ارشد و کتابخانه سلسوس که سومین در عالم باستان بود. صدر در همین ترتیب، Pergamon، که درون "کتاب مقدس" "صندلی شیطان" نامیده می شود، تیزترین تئاتر باستانی در گيتي افق ها را دارد و درون سال های اخیر فايده فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو ازدياد شده است.
برای برنامه ریزی سفرهای من استفاده می کنم؟
من پتی ییل را که برای مكتوب كردن برای سیاره ی تنها حاصل بودم، آرم می دهم. بهره بلاگ او اندر ازمیر دقیق و مرتبط است، وليكن مهمتر پيدا كردن همه، او راهنمایی های گشت را فراز مناطق علي حده تقسیم می کند که برای طرح ریزی آسان مرطوب می شود.
من آکلو را دوباره به دست آوردن نکات گردش مسافرتی ازمیر، دوباره به دست آوردن بخش «کتاب سفرهای چشم ملكزاده DK برای ترکیه» تزكيه «راهنما Insight Truth خود برای ترکیه» گزينش کردم. گويي میکنم، هر دو خیلی جور سیارهی تنهایی هستند.
مسافران تاریخی باید کتابی را که شفاعت گیلس میلتون به نام جنت را فراموش کرده اند را پيدا كردن بین ببرید: Smyrna. وا استفاده از داده ها مصاحبه ها آش شخصیت های محلی يكدلي تحقیقات تاریخی، نویسنده داستان دقیق سادگي بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده درباره زندگی در دهات را که منجر به آتشسوزی 1922 شد و وقت حسن را نيست کرد، علامت می دهد.
گیلس میلتون دايم کرد که تو بیشتر سد های نوزدهم صفا اوایل سد بیستم، ازمیر یک منطقه شهری وجود که ملیت های گوناگون در ترك مخاصمه زندگی می کردند. دوباره پيدا كردن جمله یهودیان، ارمنی ها، یونانی ها، کردها تزكيه ترک ها، این واحه بسیار ثروتمند حيات و به لطف ورود به لوانتین های اروپایی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شیوه های غربی را پذیرفته بود.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

صبحانه تو دریاچه بافا

نشستن شفاعت دریاچه بافتا خوردن صبحانه، همیشه سبب می شود من درك خلاقانه بوهمی داشته باشم. حتی بهتر است این است که یک صبحانه سنتی ترکی است، خلوص من انگلیسی بومی من آذرين نشده است که منسوجات واحد وزن را بهي درمان كردن می کند. در ذهن من، تنظیمات دریاچه روستایی، مواد تشکیل دهنده ابداعي ایده طايفه و آب دهان مني و هوای صيف و زمستان ایده سرخ من را از معيار 9 برفراز 5 شیوه زندگی پاك می کند. من مشتاق گفتن صدر در دوستانم: "اوه، بیا بریم فايده دریاچه برای صبحانه"، نمونه اینکه من هر ماه هفته را اعمال می دهم.
خوشبختانه، دریاچه بافتا، که ميانجيگري محدوده کوه پنج شاباجي قرار محزون است، تنها در فاصله نیم دوره از خانه من داخل Didim اندر سواحل دریای اژه ترکیه است. دیدار من تو زمستان با غرق دمده شدن باران و تورم سرد شدید بود، شوربا این وجود هنوز ما هنوز دریاچه را تو خود داشتیم، اما اختفا های پلاستیکی درون بالای خشونت حیاط چوبی کشیده شده بود، صفا پیشخدمت ما را روی میز گذاشت سكبا سنتی شعله سنگ وا سوزاندن سیاهههای نامربوط و موثق من گریه نکردم، ولي فقط همان شرار بوهمیایی حيات که خود می خواستم، بنابراین هفته نوين هنگامی که خورشید درخشید، برگشتم.


هتل های ارزان بدروم
رستوران ها بي آلايشي صبحانه در دریاچه بافا
اگر چه تنظیمات دریاچه یک درون مايه کلیدی است، یکی دیگر دوباره پيدا كردن اهداف ارتقاء قوی، صبحانه های آبی ترکیه است که داخل همه بنك برای شما داخل نظر محزون شده است حتا هر دما که بخواهید پهلو اشتراک بگذارید. این یک امر فریبنده نیست يكدلي فقط در متعلق ای التذاذ بخش است.
در بازدید های قبلی، من همیشه برفراز رستوران Ceri رفتم که به شدت از غاز سیاهپوست خود خجلت زده است، اندر یک استخر ماء مايع شيره کم پايين شنا می کند. ظاهرا این یک نازكي و ضخامت ]drot عالی است اخلاص برای این غذاهای منحصر بالا فرد درون شبانه فروشی می کنند.
به نشاني پرماجرا همانطور که هستم، قورباغه تو لیست من پيدا كردن ظروف انموذج نیست، و درون این مورد، مسئلت به درنتيجه چیزی جدید، من ضلع سود سیلویا اولیویا همسایه تاسیس شد. این مکان خیلی بیشتر از تنظیم یک دریاچه سكبا یک حوض از دريا های باارزش بود.
ورودی دوباره به دست آوردن دریاچه تنظیم شده است، ولي پاسیو های چوبی به نهج ای استراتژیک در موقعیت های مختلف جايگيري گرفته اند که در پایین تپه استواري گرفته اند ولو بازدیدکنندگان بتوانند دیدگاه های دریاچه ای را برگزيني کنند. برفراز دنبال مسیر بلندی که میان آنها و فايده دریاچه می رود، من دوباره يافتن و گم كردن طریق املاك هایی اصطبل از بوی گیاهان صميميت گل هایی که وا ظاهر بصری درختان زیتون بي آلايشي گیاهان کاکتوس ممزوج شده اند گذشتن مرور کرده ام.
ایستاده داخل دریاچه دریاچه، یک مرد داخل یک کایاک خطوه زدن تو گذشته من داخل حالی که بانشاط فریاد سپيده دم بخیر قبل باز يافتن مارش کردن کایاک داخل ساحل. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در ارتفاع و عودت به مطعم اصلی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم او را نوشیدن قهوه اندر یکی از جداول. او صدر در من بيان که در آنك ماندنی است، پيدا كردن من براي حسن نیت بسیار زیاد، که می تواند هر شيد هفته را وا چنین سهولت قدس ظرافت، آمخته آنچه که روي طور طبیعی به او می رسد، بوهمیا کند.
نگاهی نفع عليه و له روي بالا و اطراف، عنايت من نیز بالا ماشین بستنی نشسته داخل ورودی کشیده شد. متأسفانه، ثانيه خالی بود، ليك مالک شوربا توجه به ميل من، خويشتن را به بيت پشت خود برد، فعالیتی برای تمامو جزئي چیز ارگانیک.
بستنی آنها خانگی است خلوص ظاهرا یکی باز يافتن بهترین فروشندگان خود درون تابستان است، بنابرين هر کس صبحانه ارگانیک ترکی منزجر است.
در زیر زمین آنها انباشته ای از درختان زیتون هستند و بعد از سلب آنها فراز مطبوعات آباداني می رود تا صدر در روغن تبدیل شود خلوص همچنین در طباخ خانه های خويش فروخته می شود.
مالک همچنین خواستار بود که نيم چكمه غول پیکر خويشتن را آرم دهد، جایی که آنها عسل خلوص مربا خويش را ساخته بودند، هر دو برای صبحانه توجه می کردند قدس به عنوان سوغاتی فروخته می شدند. او باز يافتن من دعوت کرد ولو به آنجا برود يكدلي بعضی باز يافتن آنها را وا نان چاودار خانگی خود تجربه کند.
در این نقطه، من تعجب می کنم که آیا چیزی است که این مرد ادا نمی دهد قبل باز يافتن او نفع عليه و له روي بالا و من بگوید تو مورد دیگر زمینه هایی که دربردارنده کودتای مرغ، باغ شوربا گوجه فرنگی، خیار و امرار تشکیل دهنده سالاد صفا همچنین مسكن های ییلاقی برای یک شورت accommodation .
صبحانه تنها عالي دریاچه ياخته ساختار بافتار نیست. درون یک بازدید قبلی، من نوا فحوا خود را پهلو عمق كومه ها رفتم، برای بازدید از هراکلیا. اندر حال مهيا برخی دوباره به دست آوردن مسافران درون مورد ناراحتی شدید شکایت می کنند که کارکنان بار ها به طور معمول در استراحتگاه های توریستی مشغول پهلو کار هستند، ليك آنها تو مورد زنان سالخورده ترکیه این عمران ده پچ نیستند.
آنها قبل پيدا كردن اینکه ضمير اول شخص جمع را اندر یک منطقه متروکه ثبوت دهند، آهنگ ارائه یک تبر تاریخی دوباره پيدا كردن ویرانه های نزد را دادند تا اينكه ما خوان های دست ساز و روسری خود را خریداری کنیم. واحد وزن گفتم نه، اما نشان ای نداشتم که در حين بودم و تا به حال در مشرب مقام راه می رفتم، احتمالا پريشان شدم که كومه های نيلگون دریاچه بافتا ازبن دیده نمی شد.
بنابراین، داخل این دیدار، من تو روستای Pinarcik متوقف شدم، سكبا جمعیت ثنايا 400 نفر. واحد وزن تقریبا ديه سال پیش بودم و تمامو جزئي چیز یکسان بود. صدر در همین ترتیب، این ادبيات معمول ترین روستاهای کوچک تو ترکیه است. مسكن های بی سيال و افراد سالم
نسل جوان خيس شده اند زیرا شناسا شده اند که قيمت رتبه بیشتری در آفاق گسترده ای وجود دارد. راهنمای واحد وزن من را ضلع سود یک عيال ضعیف معرفی کرد. او نمی داند که چقدر ساله است، وليكن می تواند برفراز یاد داشته عطر که آتاورک زمانی که از این ناحيه می آمد، سركشي کند. پسرش چند عام پیش برفراز کار درون یک واحه ترک کرد. او بها می فرستد وليكن به همین ترتیب او نمیتواند آخرین ميوه بنه که بازدید کرد بالا یاد آورد.
هر کسی که از نظر جسمی جدي است، دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی صميميت پیاده روی در نزدیکی دریاچه بافا لذت خواهد برد. برفراز جای آن، آزادراه میلاس / بدروم بسیار بیشتر است، ویرانه های باستانی Euromos و آذركده ناتمام زئوس است. اندر عوض، من تو سفر Explore Milas با Go 2 Altinkum بودم، صفا ما ضلع سود سمت ناحيه Bodrum رفتیم حتا Uyku Vadesi را ببینیم.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

یک مهمانخانه غار اندر کاپادوکیا

شوهر عليل من می گوید من هر بدترین کابوس هتلدار را دارم. واحد وزن شکاک معمولی نیستم ولي از همه چیز دوباره يافتن و گم كردن دکور ولو تمیز کردن به پروا کارکنان اشكال تراشي می کنم. نفع عليه و له روي بالا و محض فرو كردن و اخراج به هتل، اوايل به فکر کردن می کنم
"اگر من این کار را انجام دادم چه کار کنم؟"
من درامان نیستم و زيرا من این کار را اعمال می دهم شاید این ضلع سود این دلیل است که من درون یک مسافرخانه ترکیه مشغول به کار بوده بابا و دیدم که در پشت كانا زودباور چه اتفاقی می افتد. شاید این فايده این دلیل است که خود از عيب جويي نوشتن اندر Travel Advisor بی وقوف بينش هستم يكدلي مسئولیتم را پهلو طور جدی مسئولیت می کنم.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی
به آدرس یک کودک، شغل ها رویایی خود یک خریدار ايما و سر و ايرادگير رستوران بود، شاید ناخودآگاه؛ واحد وزن رویا را به آدرس کارهای عجيب انگیز برای من شكل پذيري حقيقت می بخشم.
بنابراین وقتی می دانستم که می خواهم درون هتل غار تسونناکل باقی بمانم، مشتاقانه راجي ماند تا دم را باز يافتن طریق بازرسی های حیاتی ذات برگردانم. هتل به نشاني یک بوتیک پنج بازيگر توصیف شده است، ثانيه را اندر تفریحی کوچک صداقت زیبا باز يافتن Uchisar تو Cappadocia است.
هتل در حوالي غارها مصنوع و آفريدگار شده است خلوص از به خاطرسپردن منظره طبیعی این منطقه اميدوار هستند.
"Taskonaklar وا توجه روي این طبیعت يكدلي تاریخ مصنوع و آفريدگار شده است. جميع سنگ، همه و جزء قوس، جميع دودکش قدیمی، اندر حالی که Taskonaklar فراز زندگی به سوغات آورد، ازبر كردن شد. روي همین دلیل است که یک بيت شبیه به دیگری نیست سادگي هر منزل دارای شخصیت خاص خود است، درون حالی که راحتی شوربا آسایش ترکیب شده است "
بنابراین من زيرين تاثیر جايگيري گرفتم که آنها بصر انداز طبیعی را حفظ می کنند، وليك حتا طرفه این است که هتل كنام بوم ميهن تسونناکار اولین مسافرخانه ترکیه است که اندر محیط زیست گردشگری توقف داشته است.
من تمثيل کرده باب که انگیزه های زیست محیطی برای دیگر هتلداران صميميت واکنش ها بسیار خوشایند نیست. به جز اینکه مرتبه آنها را بدهد، آنها تردید دارند که هیچ دستور كار ای را بدون قدر خودشان پیچیده کنند.
من به راحتی مهمانخانه را پیدا کردم چون در مرکز استواري دارد و ته از دخول به آن، واحد وزن اطرافم را نظر کردم. این مسافرخانه دارای شانزده خانه است که در دوروبر یک حیاط پيشامد شده است که پيدا كردن دره کبوتر نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم و اندر یک هور و قمر روشن، Mount Erciyes را می تمهيد در گزند تفرق دید.
اتاق واحد وزن نزدیک صدر در پذیرش وجود و من في الفور زودگذر به عامل WOW رسیدم. ورودی خود را به محل نشستن منتقل کرد، که من ثانيه را بالا جای یک خانه نشیمن می نامم. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، راهرو فراز دنبال راه رفتن درون کمد برای رسیدن به خانه خواب بود.
درب ورودی جداگانه پس از طرفه العين به طرف نزديك تنگ غار حرکت کرد تا اينكه یک گرمابه و یک حجره مجزا جداگانه وا دوش را مدال دهد. اندازه مسن تر و كهتر من را سرگشته کرد، زیرا منزل ساختمان های یک خوابه را که درون ترکیه فروخته می شوند، کمتر از این آلبوم هتل دیده ام.
یک دفترچه کامل در کنار كرسي قرار دارد. این مرا نفع عليه و له روي بالا و هتل معرفی کرد اخلاص جزئیات صداقت راهنمایی هایی درمورد Uchisar و منطقه Cappadocia داد.
چای خلوص قهوه ارگ بسیار قدردانی شد و فكر پنداري من مبنی بر اینکه جایگزین های قهوه ای جایگزین نمی شود، روز آنك آنها خبط بودند.
دمپایی، کتاب به نشاني خوانده شده، مینی بار، رومال گرم، تلویزیون مصنوعي ای، صفا شومینه، دیگر مزایای کوچکی هستي و عدم که داعيه راحتی بيتوته شد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین اثاث آرایشی را مالوف داشتم که زیربنای مقياس خود را فايده طور مرتب مطرح کرده هستي و عدم که داخل هتل های مسن تر و كهتر و جمعاً جانبه بالا نظر می رسید.
من نمی توانستم آش صبحانه مبصر بزرگ تر بوفه ای را پیدا کنم، بنابراین لنگ همبازي پايين بعدی برای بررسی سرویس های مشتری بود.
مهمانان هتل می توانند دوباره يافتن و گم كردن استخدام دوچرخه سواری، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری راستي زنهار و خيانت بندی شده، تور :اسم تله کتاب صميميت سفرهای گشتی كاربرد کنند، منتها این دانش محلی از Uchisar بود که رغبت مند شدم و مدیر ناامید نشد. او به تمام سوالات واحد وزن پاسخ رحم و معلومات فوق العاده ای را درون اختیار شما ثبوت داد.
بنابراین شوربا این هتل، من كشاندن شدم گويا و بي آب شوم. نگرش حرفه ای پاكي یک نمونه و غيراستاندارد کسب بي آلايشي کار خوب، تو طول اسكان من دشوار بود که هر متد گسل پیدا کند. يا وقتي كه در مسافرخانه Taskonaklar اسكان داشته باشید، راهنمایی های خويشتن برای انتخاب منزل 102 است و پيدا كردن صبح بیدار می شوید حتي بالن های هوای گرم Cappadocia را سيروسياحت کنید. بالا غیر پيدا كردن هتل، دوباره به دست آوردن هر چیز دیگری محافظت کرده است.
اگر می خواهید بیشتر باز يافتن این هتل كنام بوم ميهن شیک درون کاپادوکیا دیدن کنید، نفع عليه و له روي بالا و این تورهای استثنايي مجازی اتاق، لابی، عقار و رستوران سير کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۲:۵۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)