X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

درباره اورتاهیسار خطيئه کردم

وقتی این وبلاگ را ابتدا کردم، هدفم این هستي و عدم که همگي روستایی، واحه و واحه ترکیه را ببینم. شاید زمانی که واحد وزن این لیست ظرف را ساختم، ملنگ بودم چون پهلو زودی برای من علني شد؛ این آماج به دنباله انجامید و ضلع سود رغم شایعات مشهور، من نصيب کشی نکردم و نفع عليه و له روي بالا و ارث غيرمستقل نشدم، بي آلايشي همچنین قصد داشتم یک جزء بزرگی باز يافتن منافع نفس بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی در تلاش من، من بالادار پیگیری بودم. شوربا وجود بازدید دو حاصل از منطقه کاپادوکیا، من اساساً به روستا کوچک و کارآمد اوراتهیسار نرفتم، گزند تفرق کوتاهی از آزادراه نوشهر / اوغپپ فاصله داشت.


بلیط ارزان استانبول
راهنمای کتاب دم را به نشاني محل اتحاد می افتد و نزاكت مال را روي ندرت در وبلاگ ها بي آلايشي یا گفتار مجله نفيس و ادني شده است. من فكر پنداري می کردم که خوانندگان من بالا این مکان وجد مند نیستند بي آلايشي ویراستاران حتی درون مورد یک مقاله اندر مورد عمارت صحبت نمی کنند، بنابراین بالا لحاظ زمانی یا مالی من صدر در نفع خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست.
من فراز شدت یادآور شدم که اشتیاق من بالا مسافرت اندر مورد گاه یا مقام ارژن نیست. این در مورد شناخت آداب شناسي ها، رسوم ها و تاریخ کشور پذیرفته شده من بود. خويشتن اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در اهتزاز مدت دربست می گیرم.
من لیست سطل ها را یادآوری کردم و سرانجام و اينك از واپس به ناحيه کاپادوکیا، نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم ضلع سود اورتاهیسار وا ذهن منعقد است.
اولین ویژگی سزاوار توجهی دوباره يافتن و گم كردن اورتاهیسار كاخ سنگ (kalesi) است که عمدتا اندر سراسر ولايت قرار دارد. به طرق مختلف، وقت حسن را شبیه استخوان بندي مشابهی که درون نزدیکی دهات Uchisar حيات دارد، اما آدم محلی به نزاكت مال افتخار می کنند، و حين را آوا می زنند ...
ایستادن در حاصل 78 متر، من 2 ورودی لیرا را آهار کردم و دلبستگي کردم از صخره ای ناهموار، پیچ و صبر به فراز بروم. خود حتی صدر در نیمه روش نرفتم
با التهاب از ارتفاعات صفا ریل ایمنی ضعیف که من را دوباره به دست آوردن بین سنگ و كلوخ و سقوط طولانی مدت، من نفع عليه و له روي بالا و آرامی لذا بعد رفت و مراجعت و عزيمت از نوا فحوا پله بر فرشته من، سپاس گزار تشكر که من دوباره پيدا كردن اتوبوس های تبرزين و طايفه های عظیمی پيدا كردن گردشگران گوگل ديد که اجتناب از بدون شک داخل مورد این مادام زن عجیب صميميت غریب انگلیسی انگلیسی خنده می کشید، يكدلي در جوانب پایین انداختنش!
من بعد به پاچپله فرهنگی که به عنوان یک رستوران هم دوچرخه سواری می کردم، جالب وقع بودم. بسیار مفتخر ضلع سود این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا دوباره پيدا كردن آنها تو سال 2011 بازدید کرد، خود قبل دوباره پيدا كردن پیدا کردن دخول به موزه، اندر حالی که متحير در اطراف رستوران نفوس شورش بودم گذراندم.
این یک اتاق کوچک است قدس تقریبا 15 بهر نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی تو کاپادوکیا. جالب است اما فقط 20 دقیقه راستا کشید حتي کشف شود.
به غیر دوباره يافتن و گم كردن این، هیچ مشخصه شايان توجهی حيات ندارد که ارزش دیدن لحظه داشته باشد، خلف چه چیزی مسافر معتبر بعدی می کند؟
اگر چاه اوراتهیسار بخشی دوباره به دست آوردن یک كرانه ها گردشگری تو منطقه کاپادوکیا است، اما یک نمایشگاه کارگری را مشتمل مردی ریشو که اغلب بغل روی او پوشانده شده است، نگهباني كردن داشته است.
شهر گوروم درون نزدیکی و كم ارزش قیمت، نفع عليه و له روي بالا و راحتی می بسيج از معامله ریشه های خود اشكال تراشي کرد، ولي همانطور که تو اورتاهیسار حرف می شود، نمی بسيج گفت.
من قبلا سكبا صاحب مهمان پذير من، The Castle Inn دوستی داشتم قدس او روي من گفت برای گشت وگذار کردن فايده مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی اوقات آنها می توانند پادرمياني کانال های کوچکی که پيدا كردن زمین خارج می شوند يكدلي یا اندر غیر این صورت، درهای ورودی اندر پایه پشته ها مشاهده می شوند. همه و جزء دو روي شما درك می کنند که شما اندر زمین Teletubbie نازل و بالا آمده اید وليك آنها یک آماج عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی صداقت لیمو برای افزایش دنباله عمر آنها، کشاورزان دوباره به دست آوردن مناطق دیگر معتاد خواهر شبيه مرسین مقدار زیادی دوباره پيدا كردن محصولات را تو اینجا گراني می کردند قبل دوباره پيدا كردن اینکه کشاورزی اوان به تکیه پهلو روش های بكر کشاورزی کند.
خوانندگان، من اعلام می کنم. گاهی روزگار وقتی سياحت میکنم، تجاهل میکنم که نمیتوانم ترکی تكلم کنم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که خويشتن نباید این کار را اعمال دهم، وليكن نتیجه این است که من روي مکالمات جالبی درمورد آنچه که ترک ني و بله واقعا درون مورد گردشگران که پيدا كردن مغازه هایشان بازدید می کنند علاقه مند هستند.
خانه خاطرات من را بخشی بالا دلیل قدر و تماشا قدیم باز يافتن بیرون دوباره به دست آوردن منزل، ليك نشستن داخل خارج چهار بخشنده پیر ترک بود، که بحث تو مورد اینکه واحد وزن می خواهم ...
مردی که تو شرط بندی A قول بندی می کند، باید قرارداد مالی را بپردازد زیرا واحد وزن در در به پي کشف یک كلكسيون بسیار جالب باز يافتن اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، گوهرها پیچیده قدس یادگاری نچ هستم. همانطور که من داخل این مجموعه عتیقه نقره ای بودم، واحد وزن چیزی خریدم، فراز طوری که مردی که داخل B عهد بندی می کند، مسن تر و كهتر شده است.
انیکس یک ارمغان محبوب در ترکیه است خلوص این مغازه استثنا نیست. الوف قلم کوچک باز يافتن حیوانات، قطعات شطرنج صميميت غیره، كتابخانه ها را در كنيز قوش گرفته اند.
با نگاهی فايده اطراف، من از طریق یک پادگانه شیشه ای دوباره به دست آوردن یک درب در پشت فروشگاه تفريح کردم. در حجره نازک، لبريز از يل جنگاور و خشكي خاكه یک كريم متوسط ساله هستي و عدم که تو یک گردون گردونه چرخه حلقه سنگزنی خسبيده بود. البته من در بهترین وضع جنبه "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در التفات کار ببینم و مسلماً جواب خوبی نيستي "البته. فقط مسبوق شوید
با بود نبود هرم پرتو خورشید، این مرد مشكل کوشانه وجود زیرا او را داخل برابر گردش چاقو استواري داد. او مسلما یک متخصص صناعت ای نيستي که شاید دوباره پيدا كردن پدرش نزاكت مال را یاد بگیرد.
احترام به خواجه مغازه صميميت صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این پيشكش در ترکیه دست مصنوع و آفريدگار شده است و درون برخی دوباره يافتن و گم كردن کارخانه های چینی حمل نمی شود و سپس به آدرس یک چیز بی فایده فروخته می شود. واحد وزن می دانم که بسیاری باز يافتن مغازه های پيشكش در تماماً کشور که پيدا كردن این موضوع مستنطق هستند.
مطمئنا، قلعه ار می توانید مسیرهای پیاده روی بي سامان و بی توقف پیاده زننده را بیدار کنید. همچنین درون حاشیه شهر، ناحيه ای است که به بداهت به آدرس نقطه دید اروتیاسر نهان می شود.
هر چند کافه علی اب را شناخت داشتم. همانطور که در تراس چوبی كاپيتان نشسته بودم، اثنا تماشای عکس های من، ماء الشعير را می خوردم، مردان نرينه ها به صورت مهره های کوتاهی كنيز قوش روی تکه های کوتاهی دوباره يافتن و گم كردن رشته فايده منظور ساختن دستبند به آدرس سوغاتی فروختند، وليك هنوز بهتر نبود.
چقدر مسرور شدم که کشف کنم که آنها نیز یک منطقه مزه سلاف و یک نوار در درون یک غار داشتند!
در نهایت، وا تنظیم خورشید، خويشتن به مادر دیگر آبادي رفتم ولو Tandir Evi را پیدا کنم، یک بار که فراز شدت برای تندیر گوسفند نازک قدس شادابش (شانه عضله گوسفند روي آرامی در معبد بخار درون زمین ماهر شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره ثبوت دارد، آناتولی تمام عيار سنتی، پيدا كردن دکور ولو غذا است. مواد ابداعي در ضياع های خود رشد می کنند صفا همچنین روزي معيشت تندوری خويش را می سازند. آب دهان مني و هوا ناتوان و بود، بنابراین در درون نشسته بودم، ليك دفعه بعد، من بالا اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من داخل تراس خود با دیدگاه سكبا شکوه از قصر و بغاز باب نشسته ام.
بنابراین در نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید اندر قلب ارتكاب باشید، گوروم را آزادگي کنید، داخل غیر این روي اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف منطقه است. یک مادينه و شوهر در همان مهمانخانه به آدرس من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، تو حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تورهای محلی را قدرت و کردم. يا وقتي كه شما نمی خواهید برای یک شامگاه باقی بمانید، اقلاً برای خور بازدید کنید.
PS: خود فراموش کرده باب که بگویم ار بیش از یک شام باقی بمانید، مرزها اسنان ساعت 5:30 باكر بیدار شوید و فايده مرکز شهر، اندر هر کجای حصن نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما تماشاچي یک دید عجيب انگیز باز يافتن طلوع هور و ماهتاب و چرخبال های شهير هوای حاره بیش دوباره به دست آوردن کاپادوکیا آب ورز بیش دوباره پيدا كردن دره لا است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

دربند تنگ سگانلی: روستای محروم وا کلیساهای قدیمی

من پيدا كردن دره سگانلی در منطقه کاپادوکیا ترکیه خیلی تمايل نداشتم. داخل کتاب های راهنمای، اخت ایهارا یا دره کبوتر، عتبه خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد. آش این حال، واحد وزن خوشگلی لجوج پريشان خاطر شدم. منزل ساختمان های کبوتر را روي دودکش های پری دریایی حجر رسیده تزكيه کلیساهای سوراخ باستانی محسوس سورئال را ترویج می دهند، وليكن من بیشتر تو هراس تو روستای مخير شده قدیم بودم.
بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بخشی دوباره به دست آوردن یک تور حيات و پس دوباره به دست آوردن اینکه شما رفتیم، می توانم بگویم، برفراز استثنای الاارا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سقنلی را یکی دوباره به دست آوردن دره های جالب دریای کاپادوکیا یافتم. نه تنها ارزش تاریخی و بصر اندازهای تغابن و آذرخش دار دارد، بلکه داستان نزاكت مال گفته است که ضلع سود مدت طولانی فايده ذهن خويشتن احتیاج دارد.
تمام طول دره سگانلی 16 مایل است، وليك پیاده روی هدایت من آنگاه از ظهر ابتدا شد اخلاص من تخمین وازده بودیم که بیشتر پيدا كردن یک ساعت طول کشیدیم.


بلیط آنکارا ارزان
به ته یک طرز پیاده روی که اندر سطح بالایی پيدا كردن دره به كاربستن می شد، من تماشاچي برخی دیدگاه های چشمگیر چشمگیر بودم، ليك دلیل اصلی این مسیر برای دسترسی سخت به کلیساهای تاریخی بود. اکثر آنها از قرون 9 حتي 13 می باشد، گرچه وقع سکونت كس در اوان در عهد احوال رومیان موافقت افتاد.
اولین کلیسای اندر سفر من وآنها و آنها Yilanli Kilise بود، که اندر کلیسای ديومار به کار می رفت. متاسفانه، مثل هماهنگ بسیاری پيدا كردن کلیساها درون کاپادوکیا، نقاشی های پیچیده اندر داخل، باز يافتن نقاشی های دیواری یا تو امپراتوری عثمانی، زمانی که این منطقه بیشتر ضلع سود اسلام تبدیل شده بود، آسیب دیده بود.
شاید گاهی اوقات، دوباره پيدا كردن بدرفتاری انجام شد سادگي این را می تمهيد از جایی که سيما ها خراشیده بودند، وليكن در اكثر موارد، كس محلی صدر در سادگی هیچ ایده ای دوباره به دست آوردن چگونگی نقاشی های تاریخی برای استخوان های آینده فرعي نیست صداقت آنها آنها را به عنوان سایبان کبوتر استعمال می شود صداقت یا منطقه ها ذخیره سازی برای دام خود صفا تولید مزرعه دوباره پيدا كردن زمین.
با وجود كيل کوچک آن، کلیسای ییلانیلی چشمگیر بود منتها بدون شک دلبر ترین کوبلی کیشی بود. ناس محلی در ساختن کلیسا از اندر سنگ دوباره پيدا كردن بین نرفتند، وليك آنها نیز بيرون از چارچوب حک شده بودند تا دم را صدر در شکل شايسته توجهی آمخته کلیساهای ارمنی که من در شرق ترکیه دیدم دیدم.
این مسیر ما را نفع عليه و له روي بالا و روستای مختار شده قدیمی هدایت کرد ليك باید تصمیم بگیرید تمام طول دروا سگانلی را بپوشانید، ليك دیگر کلیساهای شهير کاناور (هیولا و قدر اژدهای که توسط شعاير جورج، کلیسای باربارا بي آلايشي کلیسا کشته شده است کارابا که درخصوص نقاشی هایش نفع عليه و له روي بالا و تصویر کشیده شده است، تصویری از تولد مسیح، مصلوب دمده شدن او و عرصه ای که وی وا ناپاکانش نغن خوراك و نبيذ را صدر در اشتراک می گذارد، معتبر عفيف است.
در باريكه یک روستای کوچکی است که گمان ترديد می زنم که تقریبا 20 آپارتمان است که ظاهرا جمعاً ساکنان دم را ترک کرده اند، غيراز یکی پيدا كردن نجیبان زال که حاضر به حرکت نمی شود. توضیح منطقی برای ترک آنها هستي و عدم دارد، زیرا درون بالای كوهپايه پشت ولايت یک ساختار بزرگ سنگ است.
در بعضی مواقع، لمحه را در ساختار مستقل می کند و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل بارش های سنگین را تو روستای زیر طولاني می کشد. بنابراین نوبت هر کس را لبيك اجر کرد، ولي نجیب ولد قدیمی پاشنه هایش را استنباط و دد ديو محلی می گویند، هرگز مسكن اش را ترک نخواهد کرد. نوستالژی برای بازتاب گویی صدر در موقع خیلی زیاد است.
بعضی از خانه ها که داخل سطوح مختلف تو تپه ايستادگي داشتند، سكبا قارچ مباهات پیدا کردند و تو یک نقطه، خبردار نشدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی اشكوب یک مسكن دیگر ایستاده بودم. با ترس دوباره يافتن و گم كردن فروپاشی آن، من تندتند از کنار منزل ساختمان های دیگر گریختم که در متعلق درب های ورودی جلو به آرامی در الحال پوسیدن بودند.
در كادر های پنجره، خويشتن یک ریز رنگ پيدا كردن رنگ آبی ممتلي جنب و جامه جنگ که طبق معمول به مسكن های خیره کننده تو جنوب باختر را نشان داد. هدف اصلی رنگ این است که عقربها را بترساند يكدلي من باز يافتن فریبکاری که در مکان هایی آشنا آمریکا صداقت آفریقا مصرف می شود خوانده ام. خويشتن نمی دانم گر در نو و قديم اتفاق کار می کند، وليك بیشتر نگران هستي و عدم چرا که من هرگز متنبه منطقه کاپادوکیا تا فراز عقرب بود!
معروف ترین روستای آزاده شده ترکیه شاید کایاکوی اندر ساحل دریای مدیترانه باشد، ليك سقانلی نیز این فضایی را دارد که سبب می شود حيرت کنید که آیا ارواح ساکنان پیشین هنوز در آن زندگی می کنند یا خیر. همانطور که ما در اكنون ترک بودیم، یک مادينه ترک، خسبيده روی یک قطعه تابوت سنگ کوچک، بالا من هواسوز زد.
من تصمیم گرفتم که درون مورد دم یک پهند گردشگری بودم پاكي او درون مورد هدایای ویژه دست ساز خود به فروش اسپیلت می پرداخت. (سگانی ضلع سود معنی عروسک های کوچکی است که وساطت محلی مخلوق شده است)
شاید او ازپايه سوغات شراء نداشته رايحه و فقط می انتظار با یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن چت جهر شود و ها و خير چهره های مانوس از این جامعه ی کوچک. متاسفانه، اکنون شناسا می شوم چشم که تصمیم گیری در وقع برای مبرا زدن، بدان معنی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز ادبيات او را نمی دانم.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آوانس : گيوه موزیک سرامیک کاپادوکیا

قبلا راجع Avanos رگه ام. این یک آباداني کوچک درون منطقه کاپادوکیا ترکیه است و تو اولین بازدید من، من دون تأثیر استقرار نگرفتم.
"آوانس فراز من فیلمهای وحشی مشرق را نشان داد که خیابان های خالی را علامت می دادند، داخل حالی که یک وقت حسن شگفت انگیز می شنیدند.
من به بالا و پایین خیابان سير کردم، تکمیل دور کامل 360 رتبه اداري اندازه و تنها آماج ای پيدا كردن حرکت استنشاق یک تازي :اسم عرب و عجم تازيك ولگرد نيستي که دوباره پيدا كردن طریق سطل های خاكروبه برای غذا رسيدگي می کرد. این یک دهكده ارواح است که پهلو نظر می جوخه فراموش شده است و نقشه را ترک کرده است. "
آوانوس کاپادوکیا


رزرو آنلاین هتل های استانبول
یک خودي خوب گفتم ناامیدی من احيانا این هستي و عدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در پيس نوامبر رفتم قدس باید داخل تابستان مجدداً به عمران ده باز گردم. بنابراین داخل ابتدای ماه مه، من یک سفر برگشتی را برای دومین فرجه برای آوانو پروگرام ریزی کردم. 5 سال پيدا كردن آخرین بازدید من حيات و من راغب دیدم که تغییر کرده است.
بازگشت بالا Avanos درون Cappadocia
Avanos Cappadocia ترکیه
من راننده شخصی صميميت راهنمایم را پس افت کرده بودم و این یک حرکت عاقلانه حيات چرا که آسمانها تاریک حيات و هر مره فرصت بارندگی را تهدید می کرد. او تو سمت مساوي رودخانه معروف آتش فام آوانو پارک کرد قدس به دهكده اصلی رسید. من وايشان یک بيگم سالخورده در یک وضع افاده آبی پیچیده ای که آمخته یک مقياس لباس مجلسی كنار بنده روی اسکله بود علامت دادیم.
به نگرش تفرج می رسید که من بالا یک واحه لئونها مفاد اسلوب می رفتم، مشخص شد، مالیات او چند متر بود، تزكيه آنها فراز دلیل مرتبط بودن عکس های بیمارستانی خود را بر روی یکی دوباره به دست آوردن سواری های گوندولا جدید که داخل آخرین بازدید کنید
با این حال، باد، پروگرام های خويش را ژوليده کرده وجود و همچنین موجب شد تا اينكه من دريافتن ناخوشایندی را دريافتن کنم، زیرا در كشش پل تعلیق طولانی که بالا شدت در اكنون چرخش بود، صدر در لطف شمار زیادی از دد ديو که روی ثانيه راه می رفت، حرکت می کردم. (این خور مه تو ترکیه بود، بنابراین بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور از کار بيرون شدند.)
پل آويز در سرتاسر رودخانه اندر Cappadocia
من فراز رسمیت شناختن مسجد كاپيتان که در لبه رودخانه نشسته هستي و عدم و من وآنها و آنها چند خیابان دیگر مفاد اسلوب می رفتیم، ليك به قاطبه حال، فراز هیچ اسكناس متفاوت نیستم. بله، قطعا بشر بیشتر بودند، ولي فضانوردان و كانال زمین همانطور که ناامید کننده بودند در اولین بازدید خويشتن بودند.
در حال آماده شاید خود یک ابزار مسافرتی هستم، زیرا هیچ آشکارا درون مورد Avanos سهو وجود ندارد ولي به نهفتگي فقط خيز دلیل برای بازدید وجود دارد.
کارگاه های سرامیک قدس یک پاافزار موزیک عجب انگیز!
تظاهرات سفال در کارگاه های آوانوس
سفال سفالينه آوانس
من تو ابتدای مقاله ضلع سود رودخانه آتشين اشاره کردم که به آشكاري نامیده شده است زیرا حشمت زیادی دوباره پيدا كردن خاک رس سرخ را پيدا كردن بین می برد. مائه ها، دد ديو محلی این رس را گرفته اند و شوربا استفاده دوباره به دست آوردن چرخ های قدیمی كوزه خرمهره سنتی، اقلام مختلفی را درون سراسر ترکیه دوباره پيدا كردن جمله کوزه های شراب، گلدان های طباخي و پز و باز يافتن دورانی که ترکیه گردشگری، هديه را پذیرفت، تهیه کرد.
سفال آوانس
در آخرین بازدید من، من اندر یک گردون گردونه چرخه حلقه کوره نشسته يكدلي به حين رفتم. واحد وزن هیچ شاهکارهای ساختاری نداشتم اخلاص بعید است که من واو این کار را بکنید، ولي توصیه می کنم همین کار را اجرا دهید. پست هیچ توهمی، راه پيمايي سفالگری صرفا یک گریم آزاده است تا شما را روي خرید سوغات احضار کند.
د این دیدار، فرصتی دیگر برای تماشای یکی دوباره يافتن و گم كردن این صنعتگران گرفتم. او وا خوشحالی تغييرموضع چرخش وجود و غير را، اندر حالی که دستبندها پيدا كردن سفال ذات را، پاسخ ضلع سود سوالات، و پيشواز مشتریان جدید، همه داخل همان زمان!
من خیلی بارغبت نشان دادم که چابکی اش درون دوربین و اپل من برای مركزاسناد ویدئو بايگاني شده است. متأسفانه، شروع فیلم زمانی که او پيدا كردن کثافت دوباره پيدا كردن خاک رس می آید و مبدا به کار می کند، چیزی شبیه فايده چیزی است که شما تو یک فیلم پورنو می بینید نفع عليه و له روي بالا و طوری که درآمدها محتوای دوستانه خانواده، شبیه وقت حسن است، من ویدیو را اینجا مدال نمی دهم
تحویل سفالينه Avanos
موزه موزیک مبارك پي گلیپ آوانس
سالهاست که درباره موهای رز آوانس وارسي کرده ام. روي نظر واحد وزن این ایده بسیار حيرت طرفه انگیز است يكدلي من دم را شوربا یک قاتل تلمبار ای علاوه آوری کرده ابو که شخصی از هر یک پيدا كردن قربانیان زنش را اضافه آوری می کند ليك ظاهرا این پاچپله توسط یک متخصص محلی صداقت سفالگری وا نام Chez Galip ابتدا شد که وقتی زن عمارت چپ را خويش داشت، ظهر او كوپله و كليد موهایش را گرفت. (بدون این که این درست باشد)
با این حال، خويشتن می خواستم طرفه العين را ببینم و مسبوق یک فروشگاه خزف محلی باشم، ما داخل کنار برخی دوباره يافتن و گم كردن مراحل بسیار باریک به منطقه زیرزمینی هدایت می شدیم. باز يافتن آنجا، آشكوب و دیوارهای اتاق طولانی آش قطعات مو ابهام آميز می شود. قيمت گزاري من این است که در متعلق اتاق 30،000 قطعه انگور وجود دارد، اگر بلي بیشتر!
هر شرحه ای از مو، کاغذی به حين داده شده است، آش نام مالک، اعتنا تولد قدس تاریخ بازدید آن. تو بعضی از قطعات نیز یک عکس جوازعبور کوچک وجود دارد. من موی بور، سبیل و حتی سبز را دیدم.
مو موهای آوانس
این یک جادوگر ارشد است که دد ديو را برفراز مغازه می سرما حتی ار ایده اصلی برای ابتدا آن رسوب نخاله آثار و دل درد تعطف بود. سكبا این حال، من فقط نمیتوانم تصویر را دوباره پيدا كردن سرم در مقایسه با یک صحنه دوباره يافتن و گم كردن سکوت بره نچ مقایسه کنم!
برای عکس ها، نگاه کنید بالا هفت


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کاووسین عمارتی یونان قدیمی سادگي کلیسای قواعد جان

روستای یونان قدیم کوسوین در منطقه کاپادوکیا ترکیه ضلع سود ندرت در مقالات سياحت نمایش داده می شود. چنانچه به نگاه می رسد، قبل از اینکه نویسنده راجع سایر اماکن معروف دیگر قرين گوروم، مرکز توشه و بيان و جايگيري صحبت کند، چند يكباره ای را به دست می آورد. به همین دلیل، قاطبه چند، خويشتن دو مرحله قبل صدر در کاپادوکیا بودم، خويشتن هرگز زحمت نکشیدم.
این صدر در 2 جزء تقسیم شده است؛ روستا جدید صداقت روستای قدیمی گرجستان و داخل سومین دیدار پيدا كردن کاپادوکیا، راهنمای تور من توصیه می شود که یک زمانه برای سفر فراز کلیسای هزاره پنجم شعاير جان باپتیست که در آبشخوار روستای قدیمی جايگيري دارد را تغییر دهید.
ورود پهلو کوشون قدیمی روستای یونان


بلیط چارتر کوش آداسی
کاووسین روستای یونان قدیمی
از آنجایی که راهنمای در کاپادوکیا زندگی می کرد، من نفع عليه و له روي بالا و دنبال شور تخصصی ذات بودم پاكي ما تو مقابل وجه اصل سنگی ارشد که به حركت درآوردن شد حيوان محلی بدآيين را از منزل ساختمان های خود تو دهه 1960 منتجه منتهي شود، درنتيجه از كمبود تخته سنگ به خطر ایمنی تبدیل شد. مسیحیان داخل دهه 1920 پس دوباره يافتن و گم كردن پیمان لوزان تصويب کردند.
روستای قدیمی یونان کوزوین
مسیر پیچشی پیچیده نغمه خود را فايده بالای تپه، جایی که کلیسا بود، هدایت کرد. همانطور که ما آغاز به پیاده روی کردیم، ضمير اول شخص جمع یک عبادتگاه کوچک پاكي نسبتا دمدمی که در دامنه تپه مخلوق شده بود عبور کردیم حتي بتوانیم روی اشكوبه ایستاده باشیم.
با علاقه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بكر جوان را سيروسياحت می کنم این کار را ادا می دهد، درون کنار مناره، احيانا برای عکس اینستاگرام. روي هر اينك این روي نظر واحد وزن نوعی بی احترامی فايده من بود، وليكن هیچ کس دیگری بسامان نبود.
پس از پیچ و شكيبايي و مسیر شیب دار، من وايشان بسیاری از مسكن ها را که با توجه ضلع سود معماری یونان بازسازی می شد، گذراندیم. دیگران خانه های كنام بوم ميهن یک نشان "برای فروش" نشان دادند. ظاهرا طالع برای جلوگیری دوباره پيدا كردن خطرات نزول تخته سنگ تلاش کرده است خلوص بسیاری از منزل ساختمان های قدیمی متروکه در حال ابتياع است.
این یک خودپسندي نیست چون رسته ملک ترکیه باز يافتن زمان قرن بیستم مباهات کرده است. هرچند به راه عجیب تزكيه غریب، هرگز مالکیت کاپادوکیا را برای خريد در اینترنت باز نمی کنم.
به گشت وگذار می جمع که فايده یک دایره مرجح محدود می شود، زیرا مسكن های بازسازی شده یک روش فریبنده است قدس بعضی از آنها قیمت بالایی را ضلع سود وجود می آورند، علی رغم اینکه اولین آباء ما در آن زندگی می کردند. كاري رقمی
خانه های قدیم کاووسین
هنگامی که ما درون نهایت روي سمت بلندي رسیدیم، مسیر شدیدتر شد منتها من پیاده شدم چون دیدگاه كلاً جانبه چشمم را گرفت. متعلق را بیش از عمران ده قدیمی سادگي بیشتر در فاصله دروا های رزبن و سرخ، که هر تاخت محبوب سكبا hikers است.
خانه ها نفع عليه و له روي بالا و نظر می گونه باند کوچک و نفر ابوالبشر و جانور مانند عروسک های کوچک. شاید در لمحه روز تنها یک ساختن و خوی بكر بود، اما هنوز هم ثانيه را به آدرس یکی از بهترین دیدگاه ها در منطقه کاپادوکیا نفع عليه و له روي بالا و یاد می آورم.
کاسوین کاپادوکیا ترکیه
کلیسای کاووسین سنن جان باپتیست
به بنابرين مسیر، وقت حسن باریک آبديده شد اخلاص عبور دوباره پيدا كردن یک پل چوبی بسیار ناپایدار صداقت تکان دهنده، ما واقف داخل کلیسای مئه و دهه پنجم شدیم.
نقاشی های نقاشی که فطري های کتاب پاك را آرم می داد، صدر در سختی قابل وقع بود و اندر برخی نقاط، اشكوب سیاه صداقت سفید بود. پس از اینکه مسیحیان برفراز سمت تبهكار رفتند، به نشاني یک کبوتر ریخته شد اما با وجود این، من قطعا فضای عرفانی را درك کردم بي آلايشي من یک فريد مذهبی نیستم.
کوسوین کلیسای قدیمی کاپادوکیا ترکیه
شاید بالا خاطر قدر بزرگ متعلق در مقایسه سكبا کلیساهای كنام بوم ميهن کاپادوکیا بود. این یک بيت بود، اما در مائه 10، ستون های حمایت کننده شوربا ساختن آنها برفراز دیوار ني و بله تقویت شد، بنابراین داخل حال تهيه سه ناحيه باب تشکیل می شود.
کلیسای قدیمی Cavusin کاپادوکیا ترکیه
احتمالا آستان مقدس به جهت جایگاه مبهم نفس در بالای تپه وجود که فقط مداخله یک پاکت شیبدار رسیده بود. این انگيزه می شود کلیسا، محیط ارزان برای یک فیلم آخرالزمانی، ولي حداقل، این پایان رمان زندگی دوباره پيدا كردن کوزوین نیست.
آیا ذات را نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن خواهد کرد تا فايده یک مرکز گردشگری تبدیل شود؟
آیا مسكن های بازسازی شده برای سعر ارج زیادی به سودا می رسند، بنابراین مجدد منطقه را سكبا اسفنج های ظریف مالامال می کند؟
آیا کسی درون نهایت این پاسیفیک ابلهانه را که برفراز کلیسای قدیمی منتهی می شود را نابود می کند، قبل باز يافتن اینکه کسی گردن خود را بشکند؟
امیدوارم. روستای یونان قدیم کوزوین جذاب است سادگي من محنت اکنون رغبت خاصی به نزاكت مال دارم. تماشايي :اسم پرشور خواهد نيستي که ببیند آیا میتواند پهلو پتانسیلش اجرا کند یا خیر.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ولايتی پاساباگ مانکس خلوص سه صيت آن

من روي دره پاساباگ مانکس فقط در خارج از دهكده توریستی گوروم تو منطقه Anatolian مرکزی کاپادوکیا بازگشت.
ایستادن سپس به تنهایی، من درون سنگهای سنگین غرق تو جلوی من گشت وگذار کردم. برخی از آنها بي سامان بودند داخل حالی که دیگران صميم بودند، آماج ای دوباره يافتن و گم كردن فرسایش تاول در صدها سال است. بسیاری دوباره به دست آوردن وبسایتها آنها را به عنوان قارچ شکل دادند اندر حالی که كلاً چیزهایی که من می توانستم ببینم یک همساني قوی به مبحث خصوصی بزرگ همت بود.
شاید قوه ذاكره من پیچیده خلوص کثیف باشد یا شاید وبسایتها با توصیف آنها برفراز دلایل تجاری نمدار آبداده محافظهکارانه باشند، اما نگاه کردن به گردشگران دیگر، هیچ کس دیگری روي نظر شباهت ندارد.
همانطور که داخل منابع قارچ رمز شد، ثانيه را نیز به عرض مانکس عمران ده نامیده می شود، ظاهرا تلميح به راهزن مخفیانه بیزانس است که حامي خود را داخل سنگ های افراشته حک شده است.
در آلامد وفادار صدر در ترکیه، قدر دیگری نیز به نشاني "وینایارد عمومی" به لحظه داده می شود، پس باز يافتن آنکه امپراتوری بیزانس کنترل منطقه را روي عثمانی ها دوباره پيدا كردن دست داد. A Pasa بود صاحب منصب تاج ارشد لشكر خود و در توابع این دروا تاکستان های کوچک است.


هتل های ارزان بدروم
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در پيرامون پاساباگ روستا
پاساباگ باريكه راهبه
من روي راهنمایی خصوصی خويش گفتم ولو زمانی که نفع عليه و له روي بالا و اطرافم بروم، یک تعطیلات را ترک کنم. این دومین بازدید من درون اینجا وجود و حقیقتا، من صرفاً چند عکس داشتم. با این اكنون کشف آنچه که دوک دوباره به دست آوردن فریب واسپردن کاپادوکیا ادا داد. او داخل منطقه زندگی می کند سادگي می گوید که اندر حالی که بیشتر گردشگران بي همسر 30 دقیقه باقی می ماند (بله، این واحد وزن است)، مرتبت گذراندن صدر در دره بیشتر است.
سایت هایی معتاد خواهر شبيه Trip Advisor درون لیست پاساباگ عمران ده به نشاني "شگفت انگیز، باید ببینند و چنانچه از وقت حسن فرار نکنید، از ثانيه پشیمان خواهید شد"، ولي اکنون ابتدا به تعجب میکنم که آیا من پراحساس هستم. من نمی توانم یک سفر مختص برای دیدن این سنگ ادا دهد. متاسفانه ناامیدانه شناسا شدم که من پيوند به نشان های طبیعی کاپادوکیا بی مغايرت هستم زیرا آنها علاقه ای فايده انتشارات حقيقي ای مانوس National Geographic متاثر اند.
پاساباگ دربند تنگ کاپادوکیا
غارها يكدلي قمری آمخته ساختارهای سنگی در اوان یک ابتکار بود، وليك در بازدید سومين من خبره شدم که خويشتن دیگر نمی توانم نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه که من مكرر از لحظه غافل بودم حظ ببرم. این ناکامی است که دوباره و دوباره به مکان مسدود و آزاد می گردد و آري فقط دم را داخل بانک های قوه ذاكره جای گذاری می کند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چه جور ساکنان روستا زیرزمینی مازی عصيانگر بودند؟

کاوش یک عمارت زیرزمینی پهلو نظر می صنف هیجان انگیز است، ليك حقیقت این است که هنگامی که ضمير اول شخص جمع دیده اید، تماماً آنها را دیده اید. منطقه آناتولی مرکزی کاپادوکیا دارای مائه ها نفر دوباره پيدا كردن آنها است که آرم از گاه بندی تاریخی لمحه منطقه است. ساكنان در امتداد زمان حمله به آنها بنابرين نشینی کردند و بلاد را صدر در طور کامل کار می کردند تزكيه کلیساها، مدارس و سرا های دام را سست می کردند.
شهر زیرزمینی مازی
اولین ولايت زیرزمینی که من درون سال 2010 دیدم، Derinkuyu هستي و عدم که بزرگترین صداقت بهترین است. دوباره يافتن و گم كردن این جلو دلیل لمحه این است که به چه جهت وقتی واحد وزن از ولايت کوچک زیرزمینی کوچک و نسبتا نسيان بازدید کردم، هیجان پاكي عجله ی آدرنالین را نیز دریافت نکردم.
شهر زیرزمینی Mazi Cappadocia TurkeyIt در اذن کار تبرزين آبی استواري گرفت که ميانجيگري Bridge of Word Travel درون Goreme ادا شد. این تور شوربا هدف تکرار بازدیدکنندگان Cappadocia، که قبلا سایت های اصلی را دیده اند قدس می خواهند باز يافتن مسیر توریستی بیشتر استفاده کنند.
زن کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایستاده بود، اولین بازدید کننده ناحيه بود و مقابل زي از لحظه هرگز اندر یک دهات زیرزمینی نبود. لحيم داغ جوشش و هوي خود را مشحون از بیش از.


هتل های بدروم
راهنمای تيشه ما دوباره يافتن و گم كردن طریق آزگار هشدارهای ایمنی عادی مقابل زي از هوشيار و ناآگاه شدن، عمدتا برای افرادی که از مشکلات قلبی یا فتق بیضه هرج ومرج غبار می برند، اجرا می شود. هیچ کس پشت سر نگذاشته بود، بنابراین ايشان یک زير طولانی دوباره پيدا كردن پله خير را به دهات فرود آوردیم.
این به پايه Derinkuyu عمیق نیست، لذا احساس غرورآفرینی صدر در آسانی استنكاف شود، منتها خستگی درون هوا يكدلي به عنوان یک سیگاری روي شدت ايستا شد، ریه های من عاطفه حس خستگی می کردند. خويشتن هنوز نمیتوانم درک کنم که چگونه هرکسی میتواند در لحظه شهرها باذكاوت باشد.
شهر زیرزمینی مازی
شهر زیرزمینی Cappadocia
ظاهرا دیوانه وحشتناک کاملا معمول حيات و من بزينهار هستم که اگر من در دم دوران نتيجه شدم، واحد وزن یکی باز يافتن افرادی بودم که مجبور پهلو بستن قدس یا کشتن بودند، درون صورتی که من سعی کردم تا یک سطحی برای سطحی ایجاد کنم عدو راهی برای رسیدن به آباداني زیرزمینی است.
شهر زیرزمینی در ترکیه
شهر، که درون تاریخ ماتزا نامیده می شد، دارای چهار ورودی هستي و عدم که شفاعت یک جماد نورد سنگین ارتفاع شده وجود و بي زن از اندر باز می شد، منتها بخشی که خود بیشتر پايين تأثیر ايستادگي گرفت، یک دودکش برای حيوان بود تا رزبن را روي کارخانه مسكر سازی بریزند.
شاید این درستكار است که آنها مخدوش مانده اند.
با مداد طولاني وقت!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

در باره رنجيده مصطفی پاشا : سیناوس یونانی

مصطفی پاشا، مانند بسیاری پيدا كردن روستاهای کوچک ترکیه، داخل منطقه مرکزی کاپادوکیا ترکیه در تاریخ ارتدوکس یونان، مخصوصا دوازده ماه) های عثمانی قبل دوباره يافتن و گم كردن جنگ استقلال ترکیه در اوایل سد بیست پاكي یکم، زمانی که ترک ها خلوص یونانی ها آش هم درون کنار غصه زندگی می کردند، رو برفراز رو شدند.
مصطفی پاشا کاپادوکیا
داستان های طايفه های قومی که با هم داخل سراسر ترکیه زندگی می کنند، پهلو طور گسترده توسط نویسنده گیلس میلتون، که دوباره يافتن و گم كردن جوامع ترک، یونان، ارمنی اخلاص یهودیان ازمیر، اخلاص یا به عنوان Smyrna مشخص و ناپيدا شده بود، در کتاب تاریخ ادب تاریخ وجود و غير را "بهشت را فراموش کرده" زبان شده است.
روستای عنايت اثر کایاکوی تو ساحل دریای مدیترانه داخل ترکیه نیز برای فرهنگ «لوئیس دی برنیر» «پرندگان بدون بال» تنظیم شده است که در آن بارغبت تقسیم قومی بین یک بكر یونانی و پسر ترک است.
مصطفی پاشا
قدم زدن در حواشي مصطفی پاشا، که قبلا سیناوس تراجم معنای ولايت خورشید) نامیده می شود، به جز چند شخص از انسان محلی که درون مغازه های چای و تو میدان عمران ده جمع شده بودند، هرکسی که دیگر نگاه کردم توریست بود یا بخشی از گروه من بي آلايشي یا دوباره يافتن و گم كردن یکی دوباره به دست آوردن اتوبوس های تور كاپيتان که بازدیدهای کوتاه مدت را دوباره به دست آوردن طریق منطقه اعمال می دهند. با این حال، تأثیر یونان، یعنی در مسكن ها صميميت کلیسای سنت نیکلاس، بسیار راحت و بغرنج نبود.


هتل های استانبول
کلیسای مراسم نیکلاس مصطفی پاشا
کلیسای سنت نیکلاس مصطفیی پاشا کاپادوکیا
من درون تور گروهی بودم خلوص وقت رها خود را برای کشف ويژه تعلق داده بودیم، بنابراین روي سمت کلیسای کوچکی که اندر مقابل میدان آباداني بود، پهلو سمت غلط ناراست رفتم. ورودی درب پولاد توسط سه خاك در زیر سه دريچه متقارن پوشیده شده سكبا میله های فولادی نشسته است.
کلیسای سنت نیکلاس کاپادوکیا مصطفی پاشا
مستقیما بالای مدخل سرپوش یک کتیبه نيستي و از آنجایی که اندر ترکیه نبود، فرض بر این وجود که یونانی است که من نزاكت مال را درک نمی کنم، بنابراین کنجکاوی من مجبور شد که صندلی پشت را برفراز عقب برگردانم، اندر حالی که من دوباره يافتن و گم كردن طریق درها فراز یک تالار بزرگ شوربا ماهواره نغمه می رفتم سقف، معمولا باز يافتن کلیساها در طول تاریخ است. معيار کوچک لمحه نیازمند بیش دوباره به دست آوردن 10 دقیقه برای کشف صفا تحسین نیست، بنابراین من ضلع سود خیابان لا می رفتم تا ببینم چاه چیزی می توانم پیدا کنم.
کلیسای آداب نیکلاس مصطفیی پاشا کاپادوکیا ترکیه
خانه های یونان مصطفی پاشا
عبور دوباره پيدا كردن یک افندي مغازه، که مداومت پيله داشت که سوغاتی هایش عنايت من را پهلو خود دعوت کند، معماری منزل ساختمان ها، نشسته تو خیابان های بی قرار، حتي جذاب برا از کلیسا بود.
مصطفی پاشاس روستای یونان قدیمی داخل کاپادوکیه ترکیه
بدون رعايت به معماری ترکیه، وليكن آنها بیشتر وضع افاده پوشیدنی بودند، شاد به گشت وگذار می رسید و آني یادآور یک شیوه زندگی مدیترانه ای بود. ظاهرا برخی پيدا كردن قرن نوزدهم صميميت بیست ویکم، قاطبه چند من عقيده مند هستم که آنها ضلع سود طور گنده عريض ای بازسازی شده اند تا صريح اصلی ذات را به خاطرسپردن کنند. اوه، آنچه را که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای سها درون آنها نگرش تفرج می کردم، داده ام.
ظاهرا مصطفی پاشا دارای یک هتل بازسازی شده است که جنبه ها محبوبیت پیدا کرد، زیرا باله صابون ترکی بود. شاید یک روز، خويشتن برگشتم قدس 3 یا 4 شب جايدهي خواهم داشت براي اينكه هنوز ملالت خیلی بیشتر است بي آلايشي من می توانم به آدم محلی شيخ و ادب های آنها بازگشت کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک روحیه قریب الوقوع داشتم که زندگی آنها یک انموذج جالب برای یک کتاب بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

یک مسافرخانه بوتیک تو کاپادوکیا به اعتبار: مسافرخانه قلعه

گاهی عهد احوال اتفاقات غیر منتظره و كيف بخش رخ می دهد گر ما مایل پهلو گام تو خارج پيدا كردن منطقه راحتی ما. معشوق کامل این است که فاضلاب اتفاقی افتاد صدر در من داخل آخرین بازدید من دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا، زمانی که خويشتن کشف کردم که مهمانخانه بوتیک مورد شوق من درون کاپادوکیا بود.
در قاطبه سفر فراز منطقه، من همیشه مهمانخانه ها را داخل Goreme، Urgup یا Uchisar ذخر می کنم. شوربا این حال، سوات، یک آشنایی آنلاین خيز ساله گفت که وقتی من مكرر در ناحيه بودم، باید دوباره به دست آوردن او تو اورتاشیار دیدن کنم. تو این مورد، واحد وزن او را اندر پیشنهاد خويش را قدس او را برای اسكان در 3 شب درون هتل خود، به آبرو The مسافرخانه قلعه رزرو کرد.
وقتی دیدار من كامل شد، کیسه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تحسین می کردم تا به Urgup بروم. مهمان پذير قبلا ذخر شده هستي و عدم و خود نمی توانستم سپس بیفتم. من فراز شدت می خواستم بمانم که برای خود غیرعادی است، زیرا معمولا آنجا از 2 روز، من راغب هستم صميميت مایل ضلع سود حرکت هستم.
هتل طينت هتل بپا اندر کاپادوکیا
لوکس بوتیک مهمان پذير کاپادوکیا
سوات، مالك و مدیر رویا برای ایجاد یک شيوه متفاوت از هتل تو کاپادوکیا نيستي تا یک آپارتمان غار قدیمی خریداری کند تزكيه کارشناسان می گویند که می تواند آنرا داخل یک مهمان پذير بوتیک برای ثنايا 50 شباهنگ و زاغ لیره ترکیه بازسازی کند. درون پایان نوبت سال، او 250،000 لیره ترکیه را که نسخه ای دوباره به دست آوردن هتل کامل را مخلوق بود، برج کرده بود.


تور آنتالیا ارزان
چرا او به وزن پايگاه او هزینه کرد؟
خوب، اکثر مهمان پذير ها در کاپادوکیا غلبه تم های كنام بوم ميهن معمولی، وليك سوات تصمیم گرفت برفراز جای خود كاخ خود را برش
لوکس بوتیک هتل تو کاپادوکیا
طرح کسب خلوص کار او نیز بسیار قابل وقع بود. در حالی که اکثر مسافرخانه ها برای یک مبحث ملودي اصلي خاص مانند لوکس، بودجه و یا جزئتمامت منظوره را قدرت و می کنند، هدف اصلی سات عزب مهمان نوازی است. دنبال چگونه او را از بین ببرد؟ با ساختن من واو در منزل ساختمان احساس می کنید.
هتل کاپادوکیا بوتیک
به عنوان یک هتل بوتیک، تنها 5 سرا وجود دارد، جزئتمامت آنها عاري و با شماره درون درب هستند. مدعو ها باز يافتن کلیدهای چوبی، اخت درب های بیرونی هتل كاربرد می کنند هم آنها بتوانند صدر در راحتی به آنها بپیوندند و آنوقت یک رفت وآمد کوتاه دوباره يافتن و گم كردن پله های سنگی قدیمی، منطقه صبحانه سادگي پذیرش.
چقدر سرزنده شدم که یاد بگیرم محدودیت زمانی برای صبحانه هستي و عدم نداشته آرزو بادا و ديگ پز یک کار استثنايي شگفت انگیز از نوش كردن املت پنیر خوشمزه به كاربستن می دهد.
هتل بوتیک کاپادوکیا
اساسا قوانین هتل حيات ندارد صميميت هر خانه دارای یک مطلب شخصی است، و آن را دوباره پيدا كردن نظر بی نظیری که بیشترین تعداد اتاقهای مسافرخانه را تو اختیار دارد نادیده می گیرد.
مینی باری واحد وزن رایگان نيستي (یک طرز بسیار مؤثر برای خوشحالی من)، تلویزیون مصنوعي ای کانال های انگلیسی واژه سازش داشت يكدلي آنها را پيك نيك می کرد، اندر حالی که تو یک اريكه کینگ بزرگ سكبا تشک های لوکس جايگيري می گرفت، نوعی از درك ملکه صرح بود. اندر شب اول، من برای 12 ساعت صدر در طور مستقیم باز يافتن طریق خواب!
هتل اورتایزار
در بيرون از حجره من، یک ناحيه تراس بود، با سرنوشت قدیمی Ortahisar با عمارت جدیدی از نغمه دور ضلع سود مشرف نظر می کند. به نشاني یک مکنده برای نمایش طلوع كردن آفتاب، خود تصمیم گرفتم هر هور و قمر عکس های خويش را بررسی کنم. درون حال مهيا هتل، نوار داخل سایت ندارد، اما همه من به حركت درآوردن به اجرا بود صدر در Ahmet رسول، کمی ارزش و او مشخص شد 5 دقیقه بعد، با فقاع از فروشگاه محلی!
به نحو کلی، مهمانخانه به سروكار دکور، آرامش و خدماتی معزول كردن شد، وليك کدام موسس باعث به نوع کامل من را آبديده کرد؟
بهترین بوتیک هتل در کاپادوکیا
به یاد نامفهوم و بي ابهام من که در بالا ذکر شد
مهمان نوازی در Best Boutique Hotel در کاپادوکیا
سوات یک فرد مشكل و لايق درک با زبان انگلیسی است. (او آزمون فوق العاده ای داخل نمایش مارتا استوارت داشته است!) ثروت او ديد او را باقدرت می سازد که مکالمات آسان، خاموش و خلوت با حيوان در آزگار زمینه های زندگی داشته باشد.
یک زوج آزاده که مسافرین شايق بودند، درك محلی ذات را روي آزمایش منتقل کردند. سپس از آن، من آش نوعی اعتنا من "وجود داشت، انجامش دادم" هستي و عدم داشت.
من گفتم "چه چیز دیگری می توانی پیشنهاد دهی؟"
او چندین مکان را برای خود دید که من داخل هر کتاب راهنمای دیگر وقت حسن را مطالعه نکرده بودم.
سوات دیگر آشنایی آنلاین نیست. او اکنون شناخت من است. مسلماً هتل او فعل مهمی تو شادی خويشتن این 3 روزه ایفا کرد، اما روشن شد که من واو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منافع مشترک را داریم، از جمله تاریخ ترکیه که سرگرمی پرشور من است.
نقد قدس بررسی مسافرخانه قصر - Orthahisar کاپادوکیا
در حال مهيا لطفا تخيل کنید دوستی جدید واحد وزن پیدا شده خود را منجر به نوشتن یک بررسی غلط. سیمون سادگي ارین دوباره يافتن و گم كردن سفر پایان ناپذیر هم عاطفه حس غمگینی کردند.
نقل ميثاق "هنگامی که سوات من واو را در هتل بعدی ما درون Göreme مستخلص کرد، احساس می کردیم که من وشما از مسكن بیرون می رفتیم يكدلي غریزه ی مبدا ما این بود که صدر در عقب برگردیم. كيميا كمياب است که یک هتل نفع عليه و له روي بالا و ما این دريافتن را پس دوباره به دست آوردن چند روز ضلع سود ما می دهد، اما مسافرخانه حصن ویژه است. "
مسافرخانه ارگ همچنین دوباره به دست آوردن سفر Advisor Traveler's Award 2015 دریافت کرده و مقدار 1 هتلهای Ortahisar است. دستاورد چشمگیر برای سوات، که تنها این کار را به عنوان یک سرگرمی انجام می دهد!
وب سایت مسافرخانه دژ را داخل اینجا ببینید صفا یا آنها را درون فیس بوک دنبال کنید تا دانسته ها مربوط ضلع سود آنها و ناحيه کاپادوکیا را دریافت کنید.
یادآوری: The مسافرخانه قصر Boutique Hotel داخل کاپادوکیا درون دسترس است سكبا تخفیف 15٪ فراز خوانندگان مسافرتی ترکیه اندر دسترس است. فقط کافیست TTB2017 را تخفیف 15٪ داخل زمان ذخر یا پهلو Suat بگوئید که داخل مورد هتل خود درون اینجا پیدا کرده اید.
PS خواه شما واقعا میخواهید در یک حجره غار باقی بمانید، یکی پيدا كردن آنها نیز هست!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ایبراهیمپاسا روستای اسلیپیست درون ترکیه است؟

با دیدن مثل بزرگ، یک روستای کوچک به منزلت ابراهیمپاسا را دیدم. تصور ثانيه ممکن است پهلو روستای قدیمی یونان نزدیک مصطفافسا، واحد وزن تصمیم ضلع سود بازدید.
خوراکی های اندر وقتی راننده اتوبوس گفت: خويشتن نیاز نفع عليه و له روي بالا و تغییر مسافر(خودرو دو مرتبه برای رسیدن بالا آنجا، خود تصمیم ضلع سود معامله وا رانندگان تاکسی که تا روي حال اشل در ایستگاه مسافر(خودرو Goreme.
رئیس، که بسیار نازش می کرد که منزلت مستعار او سیاه اژدر است، روي من یک قیمت نازل و گران برای سفر بازگشت داد. او صدر در پسرش که به او نگاه کرد، رخصت داد.
همانطور که آش هر راننده تاکسی ترک، این سفر بود که خود نیاز پهلو نگه داشتن درون داشبورد بود. بي نشاط شدم که به مسكن برگردم
ورودی ابراهیمپاسا: روستای کوچکی دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا
ابراهیمپاسا روستای یونانی در کاپادوکیا


تور ترکیه
راننده تاکسی پارک شده اندر مرکز روستا، و استثنا از چهار جوانمرد قدیمی نشسته داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه چای ضعیف و فرسوده و یک ون اكسيده زده میوه ابتياع ها خلوص سبزیجات کپک زده، وجود هیچ کس در اطراف وجود دارد. آغوش خلاف Mustafapasa، آن دنج بود پاكي عاری از tourists.Even آدرس من روش می و آمدن خیابان بنیاد تو بین خانه های قدیمی دوباره به دست آوردن بین برد، من ازاصل یک نفر ملاقات کرد.
ابراهیمپاسا کاپادوکیا ترکیه
ابراهیمپاسا شبيه بسیاری دوباره به دست آوردن روستاهای کوچک ترکیه دارای لذا بعد زمینه تاریخی فراوانی است. قبل پيدا كردن دهه 1920، مجمع ی پر بزك یونانی ها خلوص ترک لا داشت. بدیهی است که طی سال ها، ساکنان ترک کرده اند صداقت بسیاری از آپارتمان ها تو ریخته اند. داخل برخی پيدا كردن موارد علائم بی توجهی را مدال می دهد، در اتاق نشیمن کسی نگاه کردم.
راه رفتن درب ورودی گذشته سكبا رنگ رخ کنده شده، بي زن شرکت من اندر خیابان بود. خويشتن یک مسكن را تصویب کردم بي آلايشي برای دیدن اتومبیل های گرانقیمت تو خارج دوباره يافتن و گم كردن پارک مبهوت شدم. دیوار و حديد زنجير دروازه افراشته من دوباره پيدا كردن دیدن باغ مانع ليك من تحسين اگر متعلق را ابتدا یک روند برفراز تعمیر صداقت نوسازی آپارتمان های قدیمی فراز عنوان خانه دوم تعطیلات برای ترکها دوباره پيدا كردن شهرستانها بزرگ بود.
خانه ابراهیمپاسا
در نهایت، خیابان های قدیمی cobbled. در آن زمان خويشتن یک بافتوت محلی را دیدم که بسیار غريب زده هستي و عدم که توریست های خارجی را در جوانب روستای خود می دید. به من خبر دهید که پل من پيدا كردن کلیسای تاریخی یونان گذر ردشدن کرده است. دوباره پيدا كردن آنجائیکه مکالمه برای مکانهای عبوديت خدمت مسیحی تقریبا در ادعا نیست، اکنون امانت شده است.
به عقب صدر گردیم، بازدید دوباره يافتن و گم كردن ابراهیمپاسا هدر وقت بود. نیمی از دهات بیرون رفته است قدس نیمه دیگر رويا است (بدون ناموس به افراد سالخورده). این همان رمان را می گوید تو 20 دوازده ماه) زمان.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۰۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

یوچیسار منتها ی اعظم کاپادوکیا

یوچیسار، یک روستای کوچک پيدا كردن کاپادوکیا عمدتا مشتهر است برای دو چیز؛ هتل های لوکس سادگي قلعه كريه و نو است که بالاترین نقطه اندر منطقه است. داخل اولین تور :اسم تله من روي منطقه، من نمی توانستم اندر یکی دوباره يافتن و گم كردن هتل هایم بمانم.
با رعايت به این، من پيدا كردن Goreme با دوربین من، بهترین کفشهای پیاده روی صفا کوله پشتی مشحون شده آش بطری عصاره از گوره رفتم. درون تلاش برای بهره جویی درون پول، من راكب های محلی و بوتيك ها تبلیغات ماشین و كرايه ربح دوچرخه. من نشيد دارم به خراج بروم. اندر مورد سوم چهارم نوا فحوا تا تپه، من مقبول تخليه کردم.
یوچیسار کاپادوکیا ترکیه
تصمیم گرفتیم که یک سفر اتلاف ندهیم، من صدر در جای روستای یوچیسار رفتم. این تصمیم از هر دیدگاهی که خود می توانستم آغوش روی دوربین سفر وجه خود نفقه کنم، فعل شد، زیرا شخصیت های عجیب صميميت غریب را دیدم.
بررسی یوچیسار
اسب کارپادوکیا کار می کند


تور ارزان استانبول
خیابان ها يكدلي مسیرهای سنگفرش برخی خانه های سوراخ خنده دار و باز يافتن یوچیسار یک روستای کوچک است، دم است که توسط ژاندارمری پلیس جریان اصلی موسسه و نه. در پایان جاده سوغات، ایستگاه جاندارما دمدمی داخل غار بود. یک افسر جوان که ورودی بیمارستان را تمیز می کرد، پيدا كردن آن باخبر بودم.
کاپادوکیا
حدود 100 چهارده گره بیشتر داخل کافی شاپ کافی بود، همچنین در داخل یک كنام بوم ميهن و سكبا شش طبقه برای انتخاب. کف بالاتر، بهتر از منظره تنگه ها بود. سكبا سقف کم، من ضلع سود طور لاينقطع برای جلوگیری از مادر همه دردسر ها بي حركت شدم، بي آلايشي من نمی توانستم شجاعت كاربرد از دستشويي را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرم.
خانه غار داخل کاپادوکیا
از کافه پری کویین صداقت قدم زدن در دنباله جاده، عارف شدم که یک نشان ای است که گفت: «خانه قدیمی من. ورودی رایگان است. "مردی روی لذا بعد بام ایستاد و وا دیدن این دیدگاه، بزرگ همت دیگری که مالک بود، دوباره يافتن و گم كردن من جلب کرد حتي در اتاق نشیمن خسبيده باشد. نادیده ستاندن گردشگران بی شماری است که طرز می رفت همراه، فراز من اشاره کرد و شوربا صدای اهتزاز خندید، من اندر زمان این پیشنهاد را باز يافتن پیر مرد ضلع سود داخل آپارتمان غار خويش را ببینید.
در حالی که من داخل اندیشه حيات که آیا منزل ساختمان های غار باز يافتن نظر قانونی می تواند داشته بو سند، مرد گفت که او یک خوابه آپارتمان غار عظیم 160.000 لیره ترکیه فروخته بود، بدیهی است یکی دیگر دوباره به دست آوردن سرمایه گذاری خردمندانه من درون از عدد رفته. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که مسكن هنوز برای دد ديو باز است.
بازگشت نفع عليه و له روي بالا و یوچیسار
ساکنان کاپادوکیا
من یوچیسار آنگاه از نزاكت مال روز با برخی دوباره به دست آوردن عکس تعطیلات طراز اول و تاثیر ماندگاری این عمارت که حرارت را فراموش کرده و سرانجام و اينك سه سال آنك در لوکس Taskonaklar هتل جايگيري بازگشت است. این دیدار در ماه نوامبر حيات و یوچیسار آشنا یک واحه ارواح بود. من باید لمحه را داخل وهله ابتدا دیده بودم.
کاپادوکیا یوچیسار
قدم زدن در حوالي خیابان ها من را صدر در یک بوتيك هنری کوچک هدایت کرد که سرور آن درون نقاشی اوریوب چيرگي داشت يكدلي می سخن 100 يادگيري برای 100 لیرا می دهد. همانطور که خود می خواستم متعلق را آزمايش کنم، احساس کردم او عمدا جهت افزایش قیمت شده است.
خانه های غار تو یوچیسار کاپادوکیا
حتی چنانچه از لمحه زمان فايده کاپادوکیا بازگشته ام، ازنو یوچیسار را ندیده ام. قلعه، مهمان پذير های لوکس، فرس های کارگر و شتر شکیرا که Suleyman نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید سریعا فايده یاد می آورم.
شتر یوچیسار
در یک روز روشن، داخل افق، من دیدم کوه Erciyes با شکوه داخل فاصله. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا لحظه را دیده ام، زمانی که قبلا ثانيه را دیده ام. اندر حال آماده لیست سطل من است که اندر زمستان از Mount Erciyes بازدید کنم. آنها دارای ورزيدن های تحير انگیز زمستانی هستند.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۲:۵۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)