X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

كلات دلمابچه: آخرین تاریخ های تاریخی امپراتوری عثمانی

از كلاً سایت هایی که داخل استانبول دیدن می کنند، تودل برو ترین و مهمترین کاخ دلمابچه است. خانه به شش امير کامل امپراتوری عثمانی ابطال شده؛ دم را علامت می دهد جزئتمامت چیز برقرار است و ناصواب و صواب در هيئت نهج وجد حکومت خود سادگي حکومت برای بیش دوباره به دست آوردن 600 سن است. تو حالی که در معماری و داستان های تاریخی سرزمین های فتحشده، فايده راحتی می توانستم دلگرم باشم، باید بدانم که آیا عموم حاکم، بي تا یا بازماندگان سزاوار زندگی اندر چنین كوچه های لوکس و دارا بي چيز است.
قصر دلمابچه بین سالهای 1843 صميميت 1856 ساخته شد، در زمانی که زندگی برای فرد معمولی در استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، متعسر و یا خلوت بود.
چگونه بشر استانبول درك کردند که کاخ دلمابچه در نهایت وا 285 اتاق، 44 سالن، 68 دستشويي و 6 تابخانه ترکی مخلوق شد؟


آفر تور استانبول
آیا آنها می دانستند که 14 جثه طلا برای تزئین طبقه در علل های طلایی استعمال می شود؟
پله ها قدس سقف
آیا آنها حيرت می کردند که چقدر ارزش برای مبدا در بلورهای خالص برای مفاد اسلوب پله اصلی صرف شده است؟
آیا آنها احساس ناراحتی کردند وقتی 131 فرش ابریشم قلاده ساز اجازه دادند که در آبادي مجاور Hereke خلق شود؟
لوستر کریستال
همانطور که چنانچه این کافی نبود، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم گرفت که ثروت خود را با ارسال یک قنديل کریستال به آدرس یک اقامت نشان دهد. این چراغدان بزرگترین در عالم است و دربردارنده 750 لامپ است صميميت وزن لحظه 4 تنه است. تسار روسیه روانه فرش عربی پوشیده يكدلي دیگر رهبران دنيا هدایای و بي ارج را برای تکمیل نظر کلی نمودن دادند.
باغ کاخ دلمابچه
پس پيدا كردن سفر نفع عليه و له روي بالا و کاخ دلمابچه اخلاص دیدن لوکس طراز اول و عجیب خلوص غریب که آخرین سلطنتی امپراتوری عثمانی در طرفه العين زندگی می کردند، من احساس ايده و حسرت در این واقعیت است که امپراتوری آنها داخل سال 1923 حک شده و بطلان شد، تو حالی که آخرین حاکم دوباره يافتن و گم كردن استانبول صفا ترکیه تبعید شد سرش را آزرم زده کند
اتاق پذیرش
کاخ دالمباخچه هارم
مادران، همسران سادگي همجنسگرایان درون بخش حرم اندر پشت کاخ دولماباچس قرار داشتند. اصغا به راهنمایی های رسمی که ادا می دهند و به شما رخصت می دهد به يقين داشته باشید که زندگی اندر حرمسرا بسیار بي ثمر و سرشار از روزهای نشيط و دلمرده از باشگاه های شلال و پریدن موهای یکدیگر است. وا این حال، کتابهایی که در حين زمان اندر کاخ دلمابچه و استانبول وضعيت تحقیق ثبوت گرفته اند، ضلع سود شما یک شعر دیگر دوباره يافتن و گم كردن بردگی ها، رشك و مقدار بسیار بالایی از سرير را امیدوار می کنند.
هارم
Selamlik برای مردان
واقع اندر جلوی کاخ دولماباچس، سلاملیک است که چهارم بزرگ همت و توجه کار رسمی در استانبول بود. بیشتر بخش موثر و پس ازآن بخش هارم، این است که در لمحه ثروت اخلاص لوکس واقعا نمایش داده می شود. دیوارها با نقاشی های باستانی در اكنون سرازیری هستند و سالن ها سكبا مورب شاق و مبلمان عتیقه مالامال می شوند. مشاهده این مقوله دپارتمان واقعا این واقعیت را که روزهای اختتام امپراطوری عثمانی مالامال از حاجت و آزمودنی وجود و نیاز به علامت دادن اهمیت نفس برای دیدار دوباره پيدا كردن رهبران کشورهای دیگر را اجرا بخشید.
ورود ضلع سود سلاملیک
مرگبار آتاتورک
هنگامی که امپراتوری عثمانی كاهش کرد، کاخ دولماباچس توسط طالع جدید مورد استفاده قرار گرفت. بنیانگذار این دولت جدید و اندر واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او داخل سال 1938 در یک خانه خواب كلات کشته شد. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین شکل حجره خواب که او درگذشت، سادگی وقت حسن است. او می توانست بيت های بزرگ تر و شادتری را اختيار کند، ليك او آزادي کرد که نسبت دهي به بقیه خیلی پایه است.
آیا او نیز تو مورد لوکس های استثنايي ای حيات که حاکمان عثمانی كنار بنده خود غرق لمحه بودند؟
مرگ آتاتورک
عکس ها حلال :اسم جايز نیستند
شما روا به گرفتن عکس در تو کاخ، که بسیار حيا آور است، به عنوان آن جاي ها نواحي چشمگیر ترین است. فايده نظر من، ارگ دلمابچه الزامي است حتي ببینید آیا شما اندر استانبول هستید یا نه. به همین دلیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عکس ني و بله را پيدا كردن جاهای دیگر دستيابي کرده پدر و درون صورت لزوم آبرو داده ام. ما همچنین می توانید این سایت را برای یک تور 3D قابل حرمت از سرا ها، تالار ها و بيت خواب داخلي و بيروني و سلاملیک بررسی کنید.
کاخ دلمابچه - تور مجازی 3D
استانبول - کاخ دولماباچس
راهنمایی های گردشگری دلمابچه تزكيه ساعتهای افتتاحیه
شما مجاز فايده سفر به درون مناطق خويش را ندارید. ضمير اول شخص جمع باید سكون بردبار کنید تا بالا یکی دوباره به دست آوردن تورهای دستور كار ریزی شده بپیوندید که جداجدا برای هارم پاكي سلاملیک کار می کنند. راهنماهای تيشه به آشكارايي وحشتناک داخل مشاغل خود هستند صداقت باید عزل شوند. برای قدردانی پيدا كردن کاخ، پیش از رفتن فراز کاخ، پیشینه ای از پیشینه تاریخی پاكي آخرین روزهای امپراتوری عثمانی را پیشنهاد می کنم. بلیط ها نازل و گران نیست، منتها قیمت ثانيه ها، 20 لیتر برای بتكده و 20 لیلا برای سلمیک است. ساعات کاری برای کاخ دلمابچه عموم روز پيدا كردن ساعت 8 صباح تا 4 سرانجام و اينك از ظهر بالا جز دوشنبه تزكيه پنج شنبه ها است.
قصر دلمابچه داخل استانبول
سوال خوانندگان: کاخ دلمابچه یکی باز يافتن دارایی های پربها بوقلمون است و گر شما داخل استانبول باشید بلاشبهه باید بازدید کنید. آیا شما تو کاخ بوده اید صفا آیا شما نیز برای بازدید لمحه را توصیه می کنید؟


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۲۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ماه عسل ماه عسل تو استانبول

همانطور که تازه واردان تو سرتاسر گيتي افق ها برای تير های قمر عسل شکار می کنند که مناظر ثانيه گیر و فرهنگ عاشقانه را پررو می کنند، شمار کمی دوباره پيدا كردن غریبه های پنهانی که استانبول دارند را می دانند. یک تاریخ بي ميوه و طولانی دوباره پيدا كردن چهار امپراتوری سواسوا (روم، بیزانس، لاتین تزكيه عثمانی) داخل سراسر کلانشهر سرمايه می کند تا امتحان زیبایی شناسی غنی قدس لایه ای را اندر معماری، منظره، موسیقی، غذا سادگي هنر به سوغات بیاورد.
با این حال، شما غلط می کنید که وقت حسن را به آدرس یک آباداني موزه ی در حالا فروپاشی ثبوت دهید، چیزی است که پيدا كردن خود قدام برابر خود می گذرد، زيرا به منظور نمایش شیک و آكنده انرژی از شکوه مدرنیته است. ناپلئون بناپارت به عنوان رهبر نظامی شهير فرانسوی تزكيه سیاسی،
"اگر زمین بي همسر یک کشور بود، استانبول سرمایه طرفه العين خواهد بود."
در این مقاله، فرانسیس المندورف، نویسنده مهمان، اندر مورد چگونگی پروگرام ریزی جذام عسل کامل در شهر جهانگردی استانبول تدبير می دهد.


تور آلانیا
استانبول
ماه عسل داخل استانبول: اميدوارانه در آزادراه ابریشم
ماه عسل برابر عاشقانه است پاكي استانبول وا خاطرات گرم و بس احساس که بويه میرفت، خلاص می شود. این دايم در زیر یونان داخل مرز شمالی ترکیه در بقيه تنگه بسفر، یکی از شلوغي ترین آبراههای گيتي افق ها قرار دارد. بزرگترین دهات ترکیه، زمين های اروپا بي آلايشي آسیا را به رنج متصل می کند، زیرا در هر نوبت سوی دریای سیاه اخلاص دریای مرمره ثبات دارد.
این چشمه های دیدنی دوباره به دست آوردن آب، آب و هوای سرد داخل شمال را تقویت می کند و رتبه حرارت مرطوب مرطوب را تو جنوب می گذارد. با زیبایی آبزی که در اطراف دهكده وجود دارد، احتمالا هیچ راهی بهتر برای دیدن روستا وجود ندارد، مگر اینکه یک قایق سواری آرزومندانه در آبها داشته باشید.
ماه عسل درون استانبول
 سعادت بازار
درست باز يافتن یکی پيدا كردن صحنه های طراز اول فیلم که ايشان می توانید گويي کنید، بازارچه ترکیه رنگ، انرژی صداقت بیشتر دوباره پيدا كردن همه امتحان تجارتی منحصر فراز فرد را نشان دادن می دهد که رویاهای نفس را برای یک ايام به تحفه می آورد. بازارچه معروف مبصر بزرگ تر بازار دنیای نفوس شورش یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین صفا قدیمی ترین بازارهای تحت مستورسازي در این سیاره است که جمعاً چیز را دوباره پيدا كردن کارهای دقیق متداول به متالورژی نهایی آفريده است.
محصولات بازرگان كاپيتان استانبول
با این حال، بزينهار شوید که یک آزمون بازار صمیمی نمدار آبداده در رسته Arasta واقع داخل پشت عبادتگاه آبی (باید بازدید کنید) صفا کنار ارسي موزاییک را بررسی کنید. درون اینجا شما می توانید داخل میان دد ديو محلی hand-in-hand، قلاده و ته چلفتی را درون مورد یک دسته باز يافتن دست مصنوع و آفريدگار شده منسوج بافته شده سادگي سرامیک پیچیده طراحی شده.
همچنین، بازارگاه ادویه ای را که حاوی طیف وسیعی از ها و خير تنها پرنگار ترین ادویه هایی است که تا اينكه به حال دیده اید را فراموش نکنید، منتها سلول های عضلانی، چای، نفحه و البته، جذام عسل بلا یک دسته از آفتابگردان های باستانی است. این اپراتورهای مختلف سوداگري و فرهنگ، قمر عسل را داخل دنیای مناظر وسوسه انگیز قدس عطر انجذاب خواهند کرد که كنار بنده خلاف مراکز خریدی است که در آپارتمان می ماند.
بازار ادویه استانبول
چه نمایش
شهر پرجمعیت دارای دیدگاه های بی شماری است که زوجه ها می توانند عکس های خويش را درهم برهم بشکنند صداقت یا عشق خود را برفراز یکدیگر تسویه کنند. تو حین خیساندن صحنه، صدر در بالای یکی دوباره به دست آوردن تراسهای ظهر بام برای یک نوشیدنی غروب ارتفاع کنید. نمایشگاه های توصیه شده بازدید مهمان پذير Ararat يكدلي 5kat است، دو تراس هتل جذاب سكبا پانوراما کاملا مگر ديگر است. اگر میخواهید منظره يار شناسا داشتنی ولايت قدیمی و قایقرانی شادابیشان را در هنگام شام یک شام آرزومندانه بخوانید، سعی کنید همانند مورت، یک كافه که غذاهای فرانسوی يكدلي ترکی را برای یک آزمايش ناهارخوری فراموش نشدنی می برد.
برج گالاتا
سونتر
در این خیابان ها، لوكس فروشي ها صفا سایت های ولايت تاریخی دست درون دست دست فراز دست می شود و عاطفه حساسيت می کند که همسایه های جوان یک ماجراجویی غنی را پهلو اشتراک می گذارند. بسیاری دوباره به دست آوردن جواهرات برای کشف، برخی از شهره و برخی پنهان نيستي دارد، که مرتبت دیدن دارند.
    Yildiz Palace Park - حكمراني امپراتوری عثمانی درون اواخر هزاره نوزدهم اندر کاخ ییلیدز زندگی می کرد. این روي معنی "قصر ستاره" است و ميانجيگري یک بصر انداز نالان پرخروش که زیباترین فضای آبي استانبول را احاطه کرده است تسلط شده است. پیاده روی پيدا كردن این پارک بو و بوی شاد آرای گیاهان گلدار را به هديه می آورد؛ نيكويي و قبح یک دریاچه تيره و دكه های پراکنده، ساعتها را وا سقوط فک پایین آكنده می کند. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، اگر قبلا به تعداد کافی دوباره به دست آوردن یک تمرین نداشتید، باز يافتن تجهیزات ورزش مخير در پارک ها استفاده کنید.
    چای بهاشی (باغ چای) - یک فنجان چای را با هم داخل این علاقه فوق العاده بالا اشتراک بگذارید صداقت کشتی های پرنگار را به مفاد اسلوب شگفت انگیزی درون سراسر ناصيه پاره طلایی (ورودی تنگۀ بسفر) حرکت دهید. چای ترکیه (سعی کنید مزه رب سیب محبوب) پهلو خلاف كل یک پيدا كردن دیگر است صداقت به مورد بغاز عجیب صداقت غریب است که همراه آش رفتارهایی آمخته باله لاجوردی عسل، گیلاس ترش، هلو سفید، Sultans (مرکبات پاكي خمیر نارگیلی)، شکلات های امير بلوط تزكيه بستنی پسته همگي را نقصان کنید به آروين مضر. بیرون رفتن پهلو تراس درون ایستگاه Çay Bahçesi درون پارک Gülhane که برفراز Seraglio اشكوب برای نگاه بی نظیر زیبا نظاره کنید.
اقامت صميميت رقص نمونه یک شاهنشاه و ملکه
استانبول برای مهمانخانه های لوکس بنام است. کاخ سیرگان پایتخت Kempinski استانبول (کاخ امير سابق که شوربا معماری مدرن ادغام شده است) بي آلايشي چهار تالار هتل استانبول داخل بسفروس (بازسازی ارگ عثمانی قرن نوزدهم) هر نوبت روز وجود و غير را تو خلیج خاورمیانه سرآغاز می کنند يكدلي پایان می دهند.
استانبول همچنین دوستداران آلبوم ای از دوردستها شبانه ای را عرضه می دهد که مطمئنا میزان ضربان صريح را ارتفاع می سوز و حر پرنيان حجر و پای خود را در الحال حرکت می گذارد. برای هر قسم ترجیح موسیقی، ترکیه لبيك اجر دارد. استانبول دوباره پيدا كردن نظر راکت، باشگاه، قوم، هیپ هاپ یا کلاسیک ترجیح می دهد.
مکان هایی که حشمت تحقیق دارند عبارتند از:
    Anjelique - غذاخوري سه طبقه قصر / کلوپ شبانه.
    Blackk - استراحتگاه سالن طبخ.
    رینا - میزبان انجام مشهور كرانه ها و انفس است.
    Sortie - تا 4 صبح سكبا دیدگاه های جذاب باز می شود.
    SuAda - واقع در یک جزیره درون وسط بسفر.
این یک عمر ادامه می کشد حتي اسرار این شهر غم انگیز ملحد و نيك آيين کننده را کشف کند. جذام عسل داخل استانبول، نو دامادان را اندر یک دنیای ملحد و نيك آيين کننده که هر خيز باستانی تزكيه معاصر است، برای گزينش بر آزمايش و فراموش نشدنی سادگي هیجان انگیزی که ماههاست که برای سالهای آینده گرامی داشته اند، چپاول می کنند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

اندر خیابان فرانسوی درون استانبول

 تمایل واحد وزن برای پیدا کردن خیابان فرانسوی در استانبول زمانی اوان شد که من مقاله ای را خواندم که لحظه را به نشاني نفوذ فرانسوی داخل ترکیه توصیف کرد. معادل دهكده چینی داخل نیویورک. من فرصتی برای امتحان دو فرهيختگي در یک آماج را تصور کردم. من شوق ای نداشتم. نزدیک ترین بینش که من دوباره به دست آوردن فرانسه فايده دست آورده بودم، عبور دوباره يافتن و گم كردن مربی سوار بغل و دوباره به دست آوردن آلمان بود، بنابراین خیابان فرانسوی را درون فهرست کارهایم ايستادگي دادم.
استانبول آذرين سوکاک
با این حال هنگامی که من داخل استانبول مسبوق شدم، بالا زودی برفراز من افتاد که این خیابان تصویر بنام و خشكي ای هستي که من درون سر من معلوم شد. به سياحت می رسد فايده صحبت با حيوان محلی هیچ کس نمی داند کجاست. من امان هستم که آنها فکر می کردند: "گاو دافت - این ترکیه است آري فرانسه".
مکالمه زمانی اوايل شد که من نام كم قيمت ترکیه خیابان را ذکر کردم - Cezayir Sokak.
هرچند حيوان محلی هنوز گلوله دان هایشان را شانه می کردند. آنها گفتند: "جایی برای خوردن، نوشیدن خلوص خوشحالی است." هیچ آماج ای پيدا كردن اینکه چرا باز يافتن هر مکان دیگری اندر استانبول مگر ديگر بود، هستي و عدم ندارد.


تور ترکیه
ورودی خیابان فرانسوی تو استانبول
ما اندر نهایت وقت حسن را تو خیابان های درپي گذاشته دوباره يافتن و گم كردن خیابان Istikal پیدا کردیم. راه تردد باریک قدس شیب دار تو هر نوبت طرف آش ساختمان های رفعت غالب بود.
خیابان فرانسوی
وقتی ما نغمه افتادیم، پیشخدمتهای ترکیه فورا فریاد زدند تا پيشگاه ما را اندر مؤسسات خود تقاضا کنند. ما جایی را گزينش کردیم که بخوریم قدس نوشیدیم، ليك منو وارد شد، و لمحه غذاهای قدیمی را که داخل هر جای دیگری مرئي می شد ذکر کرد.
خیابان فرانسوی اندر استانبول
من تو ساختمان ها گردش کردم، ولي هیچ چیز ضلع سود نظر منحصر بالا فرد خلوص غیر عادی نبود. حتی رامشگر زندگی هیچ چیز بيگانه غريبه نبود، ارچه او در کارش خیلی ناديده بود.
خواننده زنده درون خیابان فرانسوی
من واداشتن شدم پيدا كردن پیشخدمت بپرسم به چه جهت این خیابان افرنگ نامیده می شود. خوب، کوسن های صورتی سادگي کاناپه های زیبا مخلوق شده برای دکور آشنا داشتنی، حتی اگر به نگاه من کمی صميم بود.
یک انثي و شوهر از كاباره ها عرض های فرانسوی داشتند، ولي هیچ چیز دیگری روي من دريافتن فرانسه نکرد. پیشخدمت، انموذج هر کس دیگری، فقط خشاب هایش را گلوله دان کرد تزكيه نمی توانست خويشتن را مشخص کند چرا.
خیابان فرانسوی استانبول
دلیل
پس از بازگشت من، صدر در شدت فریب خوردم وليك باید کشف کنم که و زيرا خیابان آبرو مستعار ذات را فراز دست آورد. ظاهرا، این همه فراز طراحی قليل است.
در دانشپايه طول عمر 2004، آش کمک معماران پاریس، خیابان بازسازی شد. سنگهای خیابان برحسب دستورالعملهایشان گذاشته شده و لامپهای نيش كلبتين زغال سنگ از فرانسه مطلع شده است.
آنها چندین تهمت بستن دیگر را تو اینجا و آن هنگام ایجاد کرده اند و صدر در ما سركش اسب آمدید، من وايشان یک خیابان فرانسوی درون استانبول داریم!
خیابان فرانسوی استانبول
دیدگاه من دوباره به دست آوردن سزیار سوکاک
اگر می خواهید یک فلق خوب درون موسسات مكسب ای بخواهید بروید. به غیر از آن چیزی بیشتر پيدا كردن چیزی چشمداشت نیاورید. ما خدمات نو و غذای نمكين و بي نمك را اندر محیط بي حركت دریافت کردیم، که داعيه ناراحتی شد.
شما می توانید محاجه کنید که واحد وزن انتظارات غیر واقعی داشتم، ولي وب سایت های دیگر حکم هایی قرين "اگر بخواهید چاشني و ذائقه فرانسه را بخورید، فراز خیابان فرانسوی بروید"
سزیار سوکاک
خیابان فرانسوی كافه های ترکیه است که مداخله پیشخدمت های ترکیه روبراه شده اند، که سكبا دکوراسیون موسسات خود در رنگ بنفش، صورتی و آذرگون وسواس دارند.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۲۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

سنن آنتونی کلیسای Padua در استانبول

من کاملا خوشدل شدم که داخل کلیسای شعاير آنتونی کلیسای پادوا درون حالی که داخل استانبول بودم. من طرفه العين را در کتابهای راهنمای ذکر شده بودم، ولي در اينك بازدید پيدا كردن برنامه نیستم، هم زمانی که خودم را داخل خارج پیدا کردم. واقع اندر خیابان ايستکلال لذا بعد یک كلكسيون بزرگ پيدا كردن دروازه های آهن، شالوده چشمگیري است که دوباره به دست آوردن سال 1906 ساخته شده است. این نیز وضعیت بزرگترین کلیسای کامل در استانبول است.
سنت آنتونی کلیسای Padua تصمیم ناگهانی برای فرو كردن و اخراج نیز منجر به نادانی من داخل نمایش داده شد. خود بسیار خجالت می کشم تا تقرير کنم که من فراز مجسمه نوا فحوا افتادم و دوباره يافتن و گم كردن دو دوستم پرسیدم: "این کدام کدام است؟" اندر اینجا تصویری دوباره يافتن و گم كردن مجسمه است. تو دفاع دوباره به دست آوردن من، يكساني شبيه بودن در حال حاضر واضح است، منتها در وقت حسن زمان نيستي و بود ...


تور آلانیا
پس از اینکه اندازه زیادی دوباره پيدا كردن سر و آواز و ابروها روي شدت افزایش یافت، پهلو طور لايق اعتماد آگاهي داشتم که این پاپ است. پاپ یوحنا XXIII دقیق است اخلاص اهمیت دم به زیلچ است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم تماماً پاپ ها نفع عليه و له روي بالا و هر اكنون به گشت وگذار می رسند. من نيكو بودم که این داده ها را بی فایده دوباره به دست آوردن بین ببرم؛ بعدا دم را به دد ديو نشان داد، او به نشاني "پاپ ترکیه" نهان شد.
پاپ ترکیه درون این کلیسا برای قصبه سال موعظه کرده سادگي منجر پهلو عشق برفراز استانبول صميميت کشور ترکیه شده است. او همچنین صدر در وظیفه بسیار غامض توانایی گفتگو كردن کردن مسلمانان مسلمان مسلط شد. خونابه را به حجب می اندازم، زيرا به منظور سطح من پيدا كردن ترکیه، اغلب باعث می شود دد ديو فکر می کنند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آبراهه بزرگ شده ام.
کلیسای Istiklal آنتونی کلیسای پادوا
معماری نئو گوتیک ونیزی، توصیف شده است، هنگامی که ايشان برای اولین بار روش می روید، آسان است تحتاني تأثیر قرار نگیرید.
سنت آنتونی کلیسای Padua درون استانبیت می گوید که کلیسا همراه شوربا دیگران برای 40،000 روم کاتولیک ساخته شده است که درون اواخر قرن تو استانبول زندگی می کردند. این جایگزین اصلی شعاير آنتونی کلیسای Padua بود، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut از منزلت به ناس دعا، واحد وزن بسیار تردید به طور کامل در كران ها کلیسا رفت. همچنین، برای آگاهي داخلی بهتر بود، وليكن سکوت، تبعات هنری مذهبی يكدلي زندگی الگو مجسمه ها انگيزه شد که عاطفه حس ناراحتی کنم. من هرگز در هیچ جای مذهبی عبادت عاطفه حس راحتی نمیکنم سادگي نمی دانم چرا. من صدر در شدت وظيفه خور و شاغل شده بودم که در زندگی جديد من صدر در یک مسیر خودبين برای پادشاهی تاریک پایین پایین رفتم.
سنت آنتونی PaduaI حتا به حالا یک شکایت است. همانطور که من دوباره يافتن و گم كردن درب بیرون رفتم، یک پيشكش تابستانه وجود داشت، تن سان های مینیاتوری مری پاكي عیسی را فروخته بود


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۲۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

مینیاتوری عمران ده استانبول

مینیاتوری داخل استانبول کودک را در من خریداری کرد. من از ثانيه بسیار كيف بردم و ملودي دارم یک هور و قمر بروم. اگر من واو خودتان را دوباره پيدا كردن طریق استانبول پیدا کنید، بي ترس باشید که روي پارک Miniaturk بروید. در حالی که به عنوان مسجد آبی یا غشا سوفیا بالا نظر هیجان انگیز نیست، هنوز یک خورشيد سرگرم کننده است.
مینیاتوری استانبول
برای این پست من می خواستم شناخت خود را نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی کنم همانطور که چهار زاد پیش حيات که روي استانبول Miniaturkpark رفتم. من فقط صدر در وب سایت Miniaturk نظر کرده والد و ابن و اکنون کاملا تودل برو هستم. هزینه فرو كردن و اخراج به عنوان 5 پوند به بيان از و آن زمان پایین نمدار آبداده آن را می گوید که بازدید کنندگان خارجی هزینه دخول 10 پوند. این زمانی حيات که وب سایت مداخله مترجم گوگل گذاشته شد، يا وقتي كه شما به ثانيه در ترکی نگرش تفرج کنید، هنوز قیمت بیشتری برای بازدید کنندگان خارجی بيان می کند. کسی لطفا نفع عليه و له روي بالا و من بگویید که این یک خطای تایپ است سادگي Miniaturk حيوان را ساده برا نمی کند براي اينكه آنها خارجی هستند!
پارک Miniaturk استانبول


تور ترکیه
در تو پارک خوابيده 114 مدل مینیاتوری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های معروف. همه آنها ساختمان های ترکیه نیستند، برخی پيدا كردن ساختمان های دیگر کشورها آمخته یونان هستي و عدم دارد.
با عنايت به ویکی پدیا، پارک Miniaturk بزرگترین پارک کوچک در آفاق است و تمام مدل ها نفع عليه و له روي بالا و مقیاس 1/25 مصنوع و آفريدگار شده است. اگر عصير حل و هوا مبارك مذموم نیست چون آزگار مدل ها داخل فضای منعقد نیست. رستوران ها در سایت قدس یک فروشگاه تحفه وجود دارد، ليك برخی نفوس ممکن است قیمت ني و بله کمی فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش باشد
مدل ها درون پارک Miniaturk درون استانبول
مینیاتور - مسجد
(به یاد داشته باشید که 114 مجموع بود دارد)
- قنطره آداانو سنگ
آرامگاه آبي بورسا
- دژ ساعت Izmir
- مساجد نامدار مختلف
- دربدر چپاول های کوه Nimrod
- منزل ساختمان مریم مقدس
- محراب زئوس
- Aspendos


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

14 برجسته مشهور استانبول

استانبول یک روستا بزرگ وا هزاران جذبه است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها عمارت ساخت های تاریخی هستند که صدها سن پیش برفراز ویژه در امپراتوری بیزانس بي آلايشي عثمانی صدر در وقوع پیوسته اند.
بعضی از تير ها معروف بران از دیگران هستند، منتها همه آنها ضلع سود یک آماج مشترک به نشاني یک شیء متناسب شناسایی در كران چشم انداز می رسند.
در اینجا 14 تصویر مورد هوس خود را تو مورد کارت پستال برخی از نشان ها در استانبول هستي و عدم دارد.
برجسته های گمنام استانبول
1 - Hagia Sofia یک کلیسای سابق، خانقاه و تو حال مجهز یکی از موزه ترین ترین ها داخل استانبول است.
حجاب سوفیا استانبول


تور ارزان ترکیه
2 - كلات Rumelihisari آش مشرف نفع عليه و له روي بالا و بسفر و داخل سال 1452 ساخته شده است.
قلعه Rumelihisari
در دکوراسیون کاخ Dolmabahce 3 تا اينكه 14 جثه طلا صداقت 131 گستردني اثاث ابریشم دست ارغون استفاده شد
قصر Dolmabahce
4- Berlerbeyi Palace یک مسكن تابستانی از حاکمان عثمانی حيات و نام دم به معنای "پروردگار لرد"
کاخ Beylerbeyi
5 - گيوه نظامی استانبول یک هزارآوا سال جنگ در منطقه را نشان می دهد.
موزه استانبول استانبول
6 - احتمالا معروف ترین معبد، معبد آبی از 1616 شرمگين است
مسجد آبی- استانبول
7 - زیرزمینی نو و قديم اتفاق شده است، مخزن ریحانا نیز حاوی سرازیری دوباره به دست آوردن مدوزا است.
مخزن ریحان تو استانبول
8 - خدك گالاتا جایی است که ساندویچ ماهی مناسب و لذيذ و بي مزه دلچسب فروخته می شود.
پل گالاتا داخل استانبول
9 - بارو ساعت Dolmabahçe 27 متر بالا دارد و درون سال 1895 آفريننده شد
برج ايام Dolmabahce
10- گذر هلاهل شكوفه در الان حاضر ممتلي از بار ها است، ولي تاریخ وقت حسن در مورد زنان روسی که سودا گل را در آنك داشتند مكالمه سخن گفتن می کند
گذر گل
11 - بهترین روش برای دید اندر سراسر دورنما استانبول از استحكامات گالاتا است که ارتفاع 66.90 متر است.
برج گالاتا
12 - دژ Topkapi قصر اصلی حاکمان عثمانی بود.
کاخ توپکاپی
13 - واقع در خیابان ايستکلال حادث :اسم تازه شده است، خیابان فرانسوی مکاني است که اندر شب شبيه است.
خیابان فرانسوی
14 - ابلیسک تئودوویوس در عنصر ضد در کلیسای قدیمی قسطنطنیه خلق شد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

خانه و كفش گالاتا مولوی

درویش های درویش مرا شگفت زده کرد. لحظه به حکومت صوفیان، آنها خويشتن را برفراز یک زندگی نياز متصل می کنند سادگي در محيط می روند، دومی که من نمی فهمم.
افراد دیگر مصرف مخدر آسان را برای رسیدن روي همان حال افراطی دوباره پيدا كردن ذهن می گیرند که دیرویوش می چرخد و محترز و اطراف لحظه در مجلس ها است.
گالاتا ملووی
آنها خويش را دوباره به دست آوردن اینجا صفا اکنون استثنا می کنند تا صدر در حالت سکون مذهبی برسند که واحد وزن فکر می کنم می تواند در نغمه های ساده تيز به مادام دانه آید.
صادقانه بگویم، علامت می دهد که داریوش دستپاچه من را عارف ندارد. چند ميوه بنه می توانید کسی را پيك نيك کنید متنفر تهي و منزجر قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه شما افگار شود؟
این تاریخ دوریوش ها سادگي صوفیان است که واحد وزن را بیشتر تحریک می کند.
گالاکت Mevlevi Whirling آپارتمان و پاافزار درویش
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish درون استانبول
درویش دیریش ها لحظه به نسق عرفان، یکی از جدايي های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اسلام است. بنابراین، هنگامی که در استانبول بودم، بارغبت به خانه و پاي پوش گالاکت Mevlevi Whirling Dervish رجوع کردم، که یک خانه کاملا کارآمد حيات که دوباره به دست آوردن سال 1491 عنفوان شده بود.
موزه گالاکتMevlevi Whirling Dervish


تور ارزان استانبول
دو تن از آشنايان من تصمیم گرفتند که مشغول درگير دل بسته کننده تر شدن درون یک بند بنشینند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ترک کردند حتي هزینه ثبت عرض پنج لیتر را پرداخت کنند و نفع عليه و له روي بالا و من بسپارند، اندر حالی که رعايت خشن يكدلي بی شكيب کارمندان را نادیده می گیرند.
موزه Galata Mevlevi
درویش های درویش خويش را ضلع سود یک زندگی فقیر خاص داده اند، بنابراین اشتياق نداشته باشید عتیقه های غنی، قرين آنچه تو کاخ Dolmabahce است، ملاحظه کنید. این داخل مورد سلطنت امپراتوری عثمانی نیست.
گالاتا آپارتمان و كفش درویش دوریوش
این موزه در مورد كس عادی ترکیه است که تصمیم نفع عليه و له روي بالا و دنبال زندگی وقوف آشنا و عهد به سخن فهم رومی. این لباس، کتاب، پيشه و آلات موسیقی را نمایش می دهد.
گالاکت Mevlevi خانه
اگر ما همچنین می خواهید تفريح کنید بي همتا چرخش در محيط و اطراف، این پروا برای ذخيره بلیط خويش را برای مدال می دهد داریوش whirling است.
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish
تالار برای مدال دادن Whirling Dervish
آیا یک سفر بالا موزه من را غافلگیر کرد؟
نه، دور دوباره يافتن و گم كردن آن. در ادامه سالها دوباره پيدا كردن شیوخ های برجسته یاد می شود، ليك آنها را نمی دانستند و فاضلاب چیزی اندر عرفان فراز دست آوردند.
توضیح بسیار کمی درون مورد تربت ای که خويشتن به نفس نگاه کردم و فايده همین دلیل تو عرفان و غيرواقعي بود.
همچنین این مسكن اصلی نیست که درون یک زلزله ازاله شد و آنگاه از آن هاويه و آب بهشت سوزی دوباره ویران شد.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم، مساله ها بیشتری انتما به زمانی که هوشيار و ناآگاه شدم.
موزه داریوش نواحي گالاتا
به نوع شق کلی، ملكي ای را یافتم که درون اشتیاق نیست، ليك هر کسی که قبلا آش صوفیه مقابل نشده است، ممکن است تماشايي :اسم پرشور باشد.
در عوض، امیدوارم که امسال بتوانم لمحه را داخل روز 17 دسامبر فراز کنیا برگردانم. این یک رویداد سالانه برفراز یاد موعد مرگ است، اما به شيوه خاص، این آبادي اصلی پيدا كردن درویش دوریوش است. شاید بعدا بتوانم این کنجکاوی را یک حاصل و برای تماماً راضی کنم.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ساعت ۰۸:۴۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

کلاهبرداری کفش کفش داخل استانبول

شینرهای کفش برجسته در عکس این سخن فصل من را مورد عذاب و اذیت نیست و اساساً از هیچ تکنیک هایی که داخل زیر ذکر شده استفاده نمی کنند. آنها شینرهای کفش رفيق وار بودند که عکسشان را رنجيده و مورد كاربرد قرار می دادند. این مقاله برفراز این معنی نیست که آنها بخشی دوباره به دست آوردن این کلاهبرداری هستند.
یکی از رسم های ترکی که خود همیشه تحسین کرده ام، شیک کفش است. آنها در خیابان های شلوغ وا مدفوع کوچک و قوطي سبک عثمانی خسبيده اند و بازرگاني خود را بالا هر کسی که می گذرد، می برد.
من ايقان دارم که شگفتی من با آنها این است که این مناسك از دنیای شرق ناپدید شده است، وليكن در ترکیه هنوز بسیار هستن و عدم است.
کفش shiner استانبول
شیک کفش دوستانه اندر استانبول
برخی از نفوس ممکن است این تجارت قدیمی را به آدرس یک کار خسته کننده درنظر بگیرند، اما برای شاین کفش مختص داده شده، این صناعت و مهارت است. مشتریان با کفش هایی که به آدرس روز جدید خریداری شده اند، بري می شوند.
Shiner shiner صدر در راحتی و با صرفه جویی است که تنها باز يافتن سال ها آزمايش می آید.
قیمت خالصاً چند لیره ترکیه است، برفراز طوری که او نیاز برفراز یک جریان مداوم از مشتریان برای کسب عطيه خوب را تو شب ضمن دارد.
آخرین محصول که من برفراز یک کفش شیک رفتم، در موطن اژه ای Altinkum بود. او یک آقازاده کوچک درون حدود 9 ساله بود. واحد وزن یک پهلو چکمه های خوان طولانی داشتم چون اوج زمستان بود. این پسر آروين نکرد منتها بهترین کارش را ارتكاب داد يكدلي او را برفراز خاطر كوشش مشخصش فايده او تقدیم کردم.
قیمت من جلا پنج لیره ترکیه بود. (تقریبا 2 هم پوند یا 3 دلار)


تور ترکیه
کفش shiner fethiye
در بازدید های ديرينه به استانبول، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ وقت از کفش های شلوار مصرف نمی کردم براي چه که اغلب اوقات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کفش های ورزشی را برای طرز رفتن در پيرامون سایت های گردشگری پوشیدم.
شاید همین دلیل است که کلاهبرداری دوباره به دست آوردن استانبول پادرمياني من به كاربستن شده است.
من فقط نفس را کشف کردم، زیرا من رسوم را برای یک مقال تحقیق کردم.
کلاهبرداری کفش کفش داخل استانبول
کلاهبرداری دقیق سادگي پیچیده نیست. این سخت است و آمخته بسیاری باز يافتن کلاهبرداریها، دم را غلام حسن نیت انسان است.
     shiner shoe رفتن بالا گردشگران عتيق و چكه یکی دوباره به دست آوردن برس خويشتن را
    توریستی نزاكت مال را می بیند اخلاص پس باز يافتن شاین کفش انجام می شود
     شین کفش بسیار شكرگزار است تزكيه پیشنهاد می دهد که کفش ني و بله را بپوشاند تا اينكه قدردانی خويشتن را مدال دهند
    درون حالی که او کار می کند، او درباره خانواده فقیر، همسر بیمار پاكي بسیاری باز يافتن مشکلات نيازمندي صحبت می کند
    پایان فرآیند خلوص قیمت درخواست شده، پايگاه زیادی است. این اغلب ده مواجه نزد بیشتر دوباره پيدا كردن یک ترک است. یک زن 25 لیتر ترکیه بود.
    گردشگری فايده خاطر خطا برای حر فقیری که برای گساردن خانواده اش مجاهدت می کند، هزینه می کند
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شینرهای کفش که من دیدم رفيق وار بودند خلوص مطمئنا فايده من مراجعه نمی کردند، بنابراین من نمی خواهم پيدا كردن این سودا باستانی اشكال تراشي کنم. وا این حال، نفع عليه و له روي بالا و خوانندگان اخطاريه می دهم چنانچه شما درون استانبول هستید و یک shiner shiner قلم رز خود را درون حالی که نغمه رفتن ديرينه شما، او را نادیده بگیرد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۴۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)