X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

این بريد را بخوانید پاكي عکس های بهتر بگیرید

+ نوشته شده در سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۴۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چگونه می تمهيد در هواپیمای پرواز بعدی شما غرق شد

هواپیما در حال تامين می تواند نگران و آرام کننده باشد، وليك داشتن یک سياح غیرقابل تحمل در هیئت مدیره می تواند این آروين را دوباره يافتن و گم كردن ناخوشایند تا خطرناک داشته باشد. به نشاني مثال، درون 18 اکتبر، Aer Lingus Flight 485 دوباره به دست آوردن لیسبون فراز دوبلین هنگامی که یک مسافر مطلع به جستن کرد، یک مسافر دیگر را اندر دست گرفت، فايده Cork منتقل شد. مسافری 24 ساله برزیلی ميانجيگري یک پزشک صداقت دو پرستار تو پرواز عتبه داشت، اما آن زمان از فرود، به زودی بيان شد. (یک بررسی پس پيدا كردن مرگ نشان داد که یکی پيدا كردن 80 گلوله داخل معده خود که احيانا حاوی کوکائین بود، درپي گذاشت.)
رفتار هواپیما
سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی اعلام کرد پروتکل مونترال اندر سال 2014 نفع عليه و له روي بالا و منظور جلوگیری پيدا كردن مجازات های شدید ميخانه ثقل و بيان كرد هوایی، که امکان اجرای دقیق مرطوب قوانین هواپیمایی را میسر می سازد، برای جلوگیری دوباره پيدا كردن نقض قانونی مجرمین. این کشور 113 کشور صداقت اتحادیه غرب را تصویب کرده است قدس امیدوار است بتواند تغير هوایی را زمام کند صداقت مسافران را در پرواز بیشتر ايمن راحت و راحت تر کند. داخل عین حال، بهترین راهنمایی های Hipmunk برای صلح در التفات و برخورد سكبا مسافر همجنسگرای بی عدالت و حربي است.


هتل های استانبول
چگونه اندر یک هواپیما اقدام کنیم
چگونه آش یک پاساژ غیرقابل تحمل تلاقي کنید
هنگامی که شوربا یک سياح عصبانی یا خشن برخورد می کنید، اولین دامن باید صبر باشد. فریاد یا فریاد می تواند مشکل را تشدید کند یا می تواند منجر به باز يافتن بین تشريف بردن هر دو فلاني از پرواز شود. در قمر اوت كلاس گذشته، یک تونل مرد درون نیوآرک به صعود Denver سعی کرد پيدا كردن یک وسیله مصرف کند تا باز يافتن روی صندلی او جلوگیری کند. او برفراز جای اینکه صدر در خدمه رخصت دهد که بالا وضعیت رسیدگی کند، یک لیوان آب دهان مني را در چهره او گذاشت. هر دو آنها دوباره به دست آوردن هواپیما همراهی می کردند. بنابراین كاربرد از هر راه استراتژی برای نگهباني كردن داشتن بالا :اسم اوج سرد، مانند عمیق تنفس، تفکر قدس یا اصغا به موسیقی متاركه جنگ آمیز مفید است.
اگر مشکلی آش یک مسافر دیگر حيات دارد، بلافاصله به خدام پرواز آگهي دهید. اعضای هیئت مدیره تصعيد و کابین متخصصان تعلم دیده هستند که می دانند چه جور بیشترین شرایط تصعيد را کنترل کنند. مسئولیت اصلی آنها ایمنی است، بنابراین در گزارش مشکلات با یک نقب رهرو دیگر خجالت نکشید، شرم نکشید. آنها ممکن است از ارائه این الکل از الکل جلوگیری کنند یا سعی کنند آنها را سكبا یک میان وعده تنظیم کنند. اندر موارد شدیدتر، ممکن است مجبور به جابجایی یک مسافر دوباره به دست آوردن نظر جسمی باشند، همانطور که درون مورد یک نقب رهرو سنگاپور-بریزبن حيات که سعی داشت تو یک گرماگرم یک پرواز تو هواپیما را مسدود و آزاد کند
چگونه مسافر بهتر می شود
تنش نچ می توانند بر روی فضاهای هواپیما کم يكدلي زیاد شوند، بنابراین آش تلاش برای جلوگیری از الکل قبل فراپيش یا تو طی پرواز، خشم هوایی ایجاد می شود. بسیاری دوباره پيدا كردن موارد عمل رفت خلوص آمد مسافران ناوقت و بموقع می توانند به دلیل تمایل برفراز نوشیدن تو حین تصعيد و تو فرودگاه پیش از دم باشند. مسمومیت می تواند مسائل خشم را تشدید کند صداقت حتی حتی برای مسافرین بازيگوش :بازي دوست نیز بتواند صدر در تجاوزات عوض دهد. محدود کردن استفاده الکل در پرواز همچنین می تواند فايده مبارزه سكبا کم آبی يكدلي کمبود جت کمک کند، بنابراین برای سلامتی قدس ایمنی یک ایده بكر است.
مسافران همچنین می توانند پهلو خدمه اوج گيري کمک کنند وقتی که آنها نیاز صدر در چند شمار اضافی برای گريختن از مسافران تهاجمی. به آدرس مثال، در یک پرواز Icelandair در ژانویه 2013 به گذرگاه نیویورک انس اف کندی، یک مسافر وا مسافران و خدمه خشونت وعده شد، مادينه را در کنار او مجذوب کرد و روي مسافران دیگر تجهيزات زد. چندین سياح دیگر قدس اعضای خدمه صدر در او مانع شد، و او برای بقیه پرواز آژنگ خورده بود. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، بهتر است که عمل ایان بتوانند وضعیت را بپذیرند، منتها کسانی که عاطفه حس راحتی می کنند ممکن است پيدا كردن آنها کمک بگیرند.
مسافران مسافرت داخل آینده نزدیک نباید بیش از حد در مورد حملات داخل پرواز نگران باشند. خبر تمایل دارند که آغاز ها را ترويج کنند، منتها تنها 144 حادثه سكبا مسافران غیرقابل تصور تو سال 2014 به تنسيق هواپیمایی فدرال آگهي شده است. این مرتبه بسیار کمی است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه داخل مورد 28،000 بلندپروازي که هر روز دوباره به دست آوردن ایالات متحده بيرون می شود. خواه مسافران بهترین کارشان را برای سكون بردبار و مودبانه داخل هوا اعمال دهند، اکثر سفرها بي ريا و بدون توقف خواهند بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چگونه می توانید تو کنار هم ايستادگي بگیرید

تیلور تپتت، صعود کننده، اخیرا عنوان هایی را برای مسافرانش کمی روشن نمدار آبداده کرده است. طرز او برای تشویق مردم؟ او یادداشتهای بلندپروازانه را درون پنجرههای هواپیما و داخل کارتهای ایمنی برگزار میکند صميميت دیگران را به ادا همان کارها ترغیب میکند. تا برفراز امروز، این تمرین بیش دوباره يافتن و گم كردن 120000 پیرو را درون Instagram کسب کرده است اخلاص مسافران بی شماری را تشویق می کند.
این اقدامات کوچک دوباره يافتن و گم كردن مهربانی بسیار قابل اعتنا است، زمانی که شما كلاً چیز را که خدمه اوج گيري به طور روزانه تحسین می کنید، از طریق کمک صدر در مردم، کار کردن شوربا ساعت های دشوار، برخورد سكبا وقفه جت، تمرین برای شرایط اضطراری و رسیدگی پهلو نیازهای مات مسافر، وضع جنبه توجه قرار می دهد.
بنابراین باید اعجاب نکنید که وقتی که برای اطمینان از یک بلندپروازي صاف صداقت ملایم، یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین چیزهایی که می توانید به كاربستن دهید، این است که از فلاني شما اندر موقعیت تصعيد خود تحكيم بگیرید. صرفنظر باز يافتن اینکه صندلی میانی را اندر یک پرواز مناسب یا یک ردیف جلو درون کلاس اوايل قرار دهید، داخل اینجا نحوه اطمینان دوباره يافتن و گم كردن همزیستی صلح آمیز شوربا نزدیکترین همسایه شما هستي و عدم دارد.
مهماندار هواپیما
سلام برسان
چگونه می خواهید وقت حسن را داخل صورتی که "سلام" را پهلو 40 نفر در یک ردیف بگویید اخلاص یکی دوباره به دست آوردن آنها لبيك اجر ندهد؟ نفع عليه و له روي بالا و سادگی تأیید درگاه خدمه پرواز در یک راه دوستانه و احترام می تواند پهلو تنظیم تن برای تعامل دلپذیر قدس شاید حتی روز ذات را روشن.
توجه داشته باشید باز يافتن چمدان
اگر نمی توانید کیسه ميخانه ثقل خود را روی فوق و پايين خود بگذارید تا متعلق را جای گذاری کنید، بهتر است ثانيه را بررسی کنید.


آفر تور استانبول


خواست نداشته باشید که یک مامور پرواز برای افزایش کیف بها برای ما باشد، بنابراین تنه خود را داخل معرض خطر آسیب ايستادگي می دهد. درون حقیقت، بسیاری پيدا كردن خطوط هوایی متخصصان تصعيد خود را تعمیر می کنند حتي کیسه های نفس را لخته نکنند تا دوباره به دست آوردن آسیب های شغلی جلوگیری شود. بنابراین یاد بگیرند که چطور راستي زنهار و خيانت به مرتبه کافی فاحش باشد که بتوانید آن را برفراز تنهایی بچرخانید یا هزینه مره چک شده را آهار کنید. و گر چمدان را درون سطل سربار جايگيري دهید، بزينهار باشید که فلك را در لحظه قرار دهید.
هیئت تهیه شده
این غیر منطقی است که رغبت داشته باشید یک کمپانی پرواز بتواند تمام یک پيدا كردن نیازهای فردی ما را پیش بینی کند و بانظم کند. برای مثال، گر می دانید که باید مستحكم را بلافاصله آن هنگام از سوار شدن بپوشانید، پس احتمالا ایده خوبی است که بطری آب خود را بیاورید، زیرا خدمه اوج گيري قبل از ابتدا پرواز بسیار مشغول است. خواه به طعام نیاز دارید که حساسیت ماهیان را داخل خود جای دهد، مطمئن باشید که قبل دوباره به دست آوردن زمان متعلق را اندرز دهید و فراز هیئت پروازی خود هوشياري دهید. و چنانچه می دانید کتاب وجود و غير را در دنباله پرواز خواهید خواند، حين را اندر حمل و واگويي اصلی خود بسته نخواهید کرد؛ اندر عوض، متعلق را برفراز فرد خويشتن نگه دارید، بنابراین شما سوق دادن نیستید باز يافتن طریق سطل خاك بيز سربار در راستا پرواز اوج گيري کنید.
به اطلاعیه ها اذن زاويه کنید
بله، این حتی مسوده ی ایمنی را نیز حاوي می شود. خواه شما اغلب پرواز می کنید، می تواند ضلع سود خصوص فريب کننده شمه که باز يافتن بین برود. اما اطلاعیه ها نفع عليه و له روي بالا و دلایلی اتفاق می افتد - آنها طراحی شده اند تا جزئتمامت را پهلو طور کامل ابتدا و ایمن حراست كردن دارند صميميت گفتن طولاني کابین ها از یک محصول همواره الزامي است که تکرار شود. بنابراین حتی خواه فکر می کنید روبرو از وقت حسن همه چیز را شنیدید، برای نشستن و نگرش کردن مفید است.
چگونه می توانم صدر در خدمت تصعيد پرواز کنم
درخواست های خاصی را اجرا دهید
هنگام تمنا یک نوشیدنی، وصيت خود را دوباره يافتن و گم كردن طریق سير و گذار ظاهر کنید، برای نموده "کادوس بري یخ و با یک تکه آهک، لطفا." صدر در همان پيمانه که ممکن است فراز صورت قطعی، ابزار پرواز را دوباره يافتن و گم كردن نیاز به وعظ خود دوباره نيكو کند. و به خاطر خداوند، در حين صحبت با همراهان، هدفون های خويش را بیرون بیاورید.
انتظار نداشتن یک كودك نگهدار
اگر آش كودكان مسافرت كنيد، تهيه استعداد لازم را در آزادمنشي داريد. امل نداشته باشید که اساتید هواپیما به اسباب بازی، پوشک یا تغییرات دستمال تر بپردازند و ازبن از یک مباشر پروازی برای جمع آوری یک پوشک کثیف بدون آنکه برای اولین بار طرفه العين را امانت بندی کنید، بخواهید. همانطور که از متعلق هستید، مسئولیت اولاد خود را درون هواپیما دارید.
ستایش وجود و غير را بخوان
اگر یک هوانورد هواپیمایی آش خدمات و صناعت ای خود فراز شما آرم می دهد، شوربا تشکر دوباره پيدا كردن شما
به کارفرمایان خويشتن بگویید چاه کار بزرگی انجام دادید. اکثر خطوط هوایی دارای پروتکل برای تایید مسئولان پرواز هستند؛ فراز سادگی از دمسازان خود برای شمارش کارکنان صميميت شماره تصعيد خود بپرسید قدس پس دوباره پيدا كردن دست حرف بي منطق زدن به خطوط هوایی مراوده بگیرید.
به چاهك چیزی سرازیر می شود؟ چشم انتظار نباشید، روي یاد داشته باشید که خدمتکارهای بلندپروازي نیز حيوان هستند و وا آنها رفتار کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

6 چیزهایی که فقط می توانید اندر ترکیه ببینید و اعمال دهید

 ترکیه یک کشور متداول است؛ تاریخ دم ترکیبی بین دو فلات که اروپا، آسیا قدس اروپا می باشد. سرزمین هایی که هم دوره ترکیه داخل دست امپراتوری های متعددی به صدر می بنده و درون سرتاسر کشورهای يكسان زندگی می کند سادگي میراث متنوعی را ایجاد می کند که می تواند در خلال بازدید باز يافتن کشور امروز دیده شود. گر شما در حال سفر ضلع سود ترکیه، سكبا ویلا پلاس و یا سایت های دیگر هستید، و پيدا كردن اینکه چاه کشورهایی باید تجربیات پاكي سایت های انحصاري باب بفردی را بیاموزید، فاضلاب می کنید، درون اینجا 6 چیز عالی بود دارد که شما فقط می توانید درون ترکیه ببینید.
از بازار مسن تر و كهتر دیدن کنید
بازار بزرگ در پایتخت استانبول ترکیه یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین بازارهای دنيا است که حايز 61 خیابان پوشیده شده صميميت بیش از 3،000 مغازه است و دوباره به دست آوردن 250،000 تا 400،000 نفر تو روز بازدید می کند و پهلو طور پي درپي در اكنون بازدید دوباره به دست آوردن گردشگران دنيا است. مقصد، تحسین ثانيه را داخل سال 2014 فايده دست آورد.
ساخت و ساز بازار كاپيتان در ناحيه Fatih درون داخل عمران ده مبله استانبول واقع شده است تو سال 1455 در مبدا سلطنت امپراتوری عثمانی. امروز بازدیدکنندگان می توانند جزئتمامت چیز را دوباره به دست آوردن ادویه جات اخلاص چای روي فانوس پاكي وسایل روشنایی برداشت، باآنكه شایع ترین خرید یکی دوباره پيدا كردن فرش های نامدار ترکیه است.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
خرید در بازار بزرگ
حیاط سوفیا
حقیقیا سوفیا دوباره يافتن و گم كردن لاتین پهلو "حکمت مقدس" شرح حال گزارش می کند بي آلايشي ساختمان مشهور در استانبول که این قدر را پهلو عهده دارد فايده درستی دم را بالا دست آورده است، که به نشاني یک ملاحظه مقدس برای طاعت برای ثالث ادیان بزرگ، ارتدکس یونانی، کاتولیک رومی و اسلام بوده است.
این سایت باز يافتن زمانی که اولین کلیسا درون سال 360 میلادی ساخته شده است اهمیت دینی داشته است. تو سال 1935 "حجاب سوفیا" سکولار شد تزكيه به عنوان یک پاي پوش بازسازی شد که تا ثانيه روز باقی باقي مانده است. بازدیدکنندگان حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن کاوش تو تاریخ و رد موجود داخل این ضجر معماری.
حجاب سوفیا استانبول
سایت عتيق شناسی تروی
داستان شهره سقوط شهر تروی تو آیه فرهنگ حماسی هومر "ایلیاد" فناناپذير شد، اما آن هنگام از حمله این روستا قدرتمند، ویرانه ها دوباره به دست آوردن دست رفتند. خوشبختانه، تو سال 1870 یک گذشته شناس به پندگيري Heinrich Schliemann پیدا کردن سایت تقریبا 4،000 ساله. این که آیا شما حامي بلندقد ادبیات حماسی هستید سادگي یا برفراز سادگی دوباره پيدا كردن سرگردانی دوباره يافتن و گم كردن طریق تباهي های تاریخی مهم استعمال کنید، روستا باستانی تروی یک آماج نیست که دوباره به دست آوردن دست رفته باشد.
کاپادوکیا
Cappadocia یک بصر انداز است مانوس آنچه که قبلا دیده اید، عجیب صميميت غریب، رفعت های افسانه ای سنگی است که آمخته دودکش های زمین خشک افزایش می یابد. این ناحيه دارای یک تاریخ انسانی طراز اول ای است که آش چشم اندازش يكسان برهم نهاده می شود، زیرا دد ديو محلی هنگامی که مسکن زیرزمینی را می کشند برای زندگی نوعی تروگلودیت اندر غارهای پیچیده زندگی می کنند.
برخی از سایت های ارشد محلی عبارتند دوباره به دست آوردن کلیساهای سنگی داخل موزه معامله Göreme، و همچنین نقاشی های دیواری نقاشی شده اندر دیوار غار. خواه پس دوباره پيدا كردن یک تجربه کاملا منحصر بالا فرد هستید، سفر ضلع سود کاپادوکیا مطمئنا یکی از نوعی خواهد بود.
Goreme Cappadocia
تجربه غذای فرهنگی ترکیه
غذاهای ترکیه عمدتا تو میراث ادب عثمانی استواري دارد که دوباره يافتن و گم كردن آسیای مرکزی، قفقاز، خاورمیانه، مدیترانه و مطبخ بالکان به هدف خوردن می کند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن غذاها شوربا استفاده پيدا كردن یک قاطي معطر پيدا كردن ادویه نچ تولید می شوند صفا غذاهای دلبر / ظروف شامل: بادمجان، دولموس مشحون شده، سبزیجات خورشیدی، ماهی (Anchovy Black Sea)، کباب، Mezes صميميت غیره. يا وقتي كه طرفدار غذاهای یونانی، آسیایی صفا خاورمیانه هستید، مطمئنا هم دوش سازی مليح غذاهای ترکی را خودي خواهید داشت.
ساحل آنتالیا
اگر شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال سفر وسيع و كم عرض ارشد و کشف ترکیه، عقب یک سفر فراز ساحل آناتولی لازم است. چندین مکان در عالم وجود دارد که زیبایی تخته سياه انگش تنما ای را آش نوع شگفتی های تاریخی که در ترکیه یافت می شود، ترکیب می کند. این که آیا شما ضلع سود دنبال یک هتل عرض تجاری برای چند خور از فراغت آشتي در ساحل، بي آلايشي یا سفر پيدا كردن طریق چشم اندازها کوه است که خلف این عريضه ساحلی خوشگل است، لحظه را بي زن یک نظر دوباره يافتن و گم كردن آبهای بکر را ضلع سود درک پهلو همین دلیل آنها متعلق را به عبرت ساحل فیروزه ای
با گزینه های طراز اول ای برای امتحان های هیجان انگیز بي آلايشي منحصر روي فرد، سهل ميسر بي رنج است که ببینید که به چه جهت ترکیه یک نشان محبوب برای هر وجه سازگار مسافر است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

این تو تختخواب مسافرخانه من بود ؟!

هیچ عاطفه حس بهتر از جبران به اتاق هتل ابتكاري تمیز نیست. پس پيدا كردن یک خور طولانی تو کنفرانسی یا دیدن یک آباداني جدید، دوباره به دست آوردن کفش هایمان بیرون می زنیم، تلویزیون را ظاهر می کنیم، روی عرش تکان می دهیم صميميت چیزهایی را می بینیم که تو همه صفحه ها ناپديد می شوند. یک دقیقه دنج کن.
یک مسافرخانه رویا صدر در سادگی میتواند پهلو یک کابوس تبدیل شود پاكي اقامتگاههای لوکس جزء دم نیستند. برای آذوقه قلب، اندر اینجا یک لیست از مهم ترین، خزنده ترین صميميت عجیب ترین چیزهایی که همیشه در منزل های مهمانخانه یافت می شود.
تختخواب هتل
خون
این یکی نادره انگیز است. دستگاه های پلاستیکی یک مکان يار برای لکه های تيره هستند، ولي مسافران بیچاره نیز با خون هایی که روی دیوار اسكان دارند اخلاص یا حتی آوند (آبكشي) های یخ حجره های هتل را مالامال می کنند. لااقل و اكثراً این یک صحنه منكر نیست! (ما امیدواریم.)
پو
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن هدایای بدرام :صفت خرم آمد گویی معمولی پيدا كردن اتاقهای مهمان پذير نشیمن. معمولا ميانجيگري افرادی که بوی نامطبوع را کشف کرده اند، تعداد 2 فاش شده آغوش روی دیواره ها، طاقه و پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن توالت، یا داخل یک جعبه منسوج سلول یا کشو بصيرت شده است.
عنکبوت بي آلايشي سوسک
این چیزهای کابوس هستند آنها اندر رختخواب، سقف، صفا حتی دیواره هایشان متاهل گرفتگی شده اند. واقعا انزجار، اما احيانا آنها خطرناک نم از عموزاده های عجیب صفا غریب آنها هستند (در زیر).


اجاره آپارتمان در آنتالیا
عقرب ها
در طول اتراق در مکزیک، کاربر Reddit کاربر Triseult تو زیر ورق كنيز قوش روی تخت خود مقيد عقرب شده بود. او احتمالا اولین کسی نیست، ولي ممکن است کمک های بسیار مفیدتری داشته باشد: "خدمتکار لمحه را از حجره زد، متعلق را سكبا نوک یک شمعدانی آغوش روی بالکن محکم کرد، وقت حسن را دوباره يافتن و گم كردن بین سرما و سپس نزاكت مال را در یک بطری Nescafe زندانی کرد مام خود را برای دارو در برابر آرتریت بیاورید. "اکنون که كارها خدمت گزاري ها مشتری است.
اشکالات تختخواب
هدیه ای که در دادن لمحه نگه می دارد. ما اكثراً این اطفال را با مسكن های شهری چسبيده می کنیم، ليك در خانه های هتل غصه به نحو فزاینده ای غم هست. آنها بلي تنها می توانند یک تعطیلات را مندرس و نو کنند، اما خواه آنها داخل زمان تحفه نیافتاده باشند، می توانند چندین هفته در منزل ساختمان نیز مصرف کنند. برای استنكاف از نیاز پهلو تماس آش مخرب، دوباره پيدا كردن راهنمایی های عالی Hipmunk اطمینان پي کنید.
لوازم جانبی برای مخارج مخدر
مردم شناخت دارند دوباره يافتن و گم كردن هتل نچ برای "زمان خوب" بدون عواقب تمیز استفاده کنند صداقت گاهی شواهد پشت سر گذاشته می شوند. لول های کراک و آمپول ها پهلو طور آراسته در حجره های مهمان پذير نمایش داده می شود، اخلاص همچنین می تواند علت شستشوی بعدها کمی از علف های هرز شود.
اسباب بازی های جنسی و مصرف از کاندوم
در زیر تشک صفا زیر تخت، مکان های پنهانی مشترک برای dildos، پورنو، جوشش عروسک ها صفا پیشگیری های خلاص شده است. مهمانان تکراری داخل ملاقات لا حتی نهان شده است که ترک آنها را ترک، فايده طوری که آنها مجبور نفع عليه و له روي بالا و خواندن وقت حسن را برفراز عقب صداقت جلو. کاندوم ممکن است تو مکان های آفرينشگر مانند زیر بالش مدال داده شود يكدلي از اكسيد خطر نار جهنم سوزی آویزان شود.
پنجاه سایه خاکستری
بر مبنا یک لیست انتشار شده سالانه، پنجاه سایه خاکستری، کتاب خاشاك ترین دانشپايه طول عمر 2012 بود. بیش از 7000 نسخه در همان عام در منزل های مسافرتی یافت شد. بنابراین تو طرف روشن، دام تار به منزل هتل ممکن است برخی دوباره به دست آوردن مواد كتابت فرا را انجام دهد! آنها همچنین برخی دوباره يافتن و گم كردن اقلام بسیار عجیب بي آلايشي غریب را پیدا کرده اند، دوباره يافتن و گم كردن جمله یک لنگه مصنوعی يكدلي پورشه، یک اندك سال گربه چینی شیله.
همه چیز بد نیست، قاطبه چند!
لپ تاپ ها بعضی پيدا كردن موارد رایج در بيت های مسافرخانه را فراموش کرده اند. یک جکپات حتی ممکن است راغب مسافران خوش بخت باشد. یک بلیط قرعه کشی EuroMillions زننده شد در بيت خالی، تزكيه همچنین 6،000 دلار فايده صورت نقدی. خدمتکار که مرتبه را پیدا کرد، چیز درستی حيات و دم را تبدیل کرد. یادآوری خوبی است که اکثریت قریب به پراكندگي هتل بسیار خوشایند است!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۴ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

چسان بندگان، کالسکه، يكدلي هواپیما در شکل ستاندن چمدان خويش را

چه پک من، يكدلي چه حين را در سپرده من: دوباره يافتن و گم كردن اولین روز پيدا كردن جسارت در خارج پيدا كردن میهن خود، به عصر دیجیتال و حطب از وقت حسن تعطیلات، مسافران همین خبرجويي را داشته اند؟
همانطور که مسافران اوایل اقیانوس ها در کشتی masted گذشتن مرور و شاهراه های غیر عريض بیش دوباره يافتن و گم كردن رشته کوه نوا فحوا می رفت، آنها محکم است، تنه محافظ دوباره پيدا كردن چوب سنگین، چرم، فلز و وضعيت نیاز است. داخل واقع، اولین چمدان چرخ دار برفراز حدود قرن 12th فاش شد، هنگامی که جنگجویان صلیبی پهلو فلسطین كاربرد ظروف آسمان برای حمل چدن - همگي چند حين را نمی خواهد به طور کامل در ستاندن تا بیش دوباره پيدا كردن 800 سن بعد.
اصطلاح "چمدان" به احتمال زیاد در اطراف 1596 نشات گرفته، كل چند چمدان تازه :قيد جديد همانطور که می دانیم تنها مبدا به شکل گرفتن بعد از سن 1800. (کیسه های رخت شخصی زودتر رونق آسايش یافته، شوربا تکرار اول معلوم می شود اندر کشتی اسپانیایی اخلاص پرتغالی درون قرن 17.) مسافران کشتی های تبخير دم و کالسکه برای بزرگ، كالبد محکم تصمیم گرفتند. اگر بله ماه - - تو پایان ندرتاً اوقات، افراد وا شیره درخت، به شمار کافی قوی به مقاومت در برابر آب دهان مني و هوای منافي و آزادراه های هردمبيل و مدون برای هفته نچ ضد آب دهان مني شد. برای جلوگیری دوباره به دست آوردن مظاهر اخلاص بهم تابیدن صداقت بافتن دوباره به دست آوردن جامعه بالا، اندام اغلب شوربا آستین درونی و انبار ساختار مجهز شد برای نگهداري پیراهن، کت، کلاه و لباس (از این رو از واژه "چمدان"). اندر برخی موارد، وزن و بخش واقعي اساسي ای دوباره پيدا كردن این ظروف برای کسانی است که وسایل آنها انجام کمی اهمیت؛ مسافران ثروتمند آغوش بندگان تکیه به آنها همراهی و حفظ در حالی که بقچه در جاده ها، اقیانوس، یا رودخانه.


هتل های استانبول
در اواسط 1800s به، نام خودي شروع در حال ظهور به عنوان ذکر قامت و جامه دان تولید کنندگان. لویی ویتون کارگاه ASNIERES وجود و غير را داخل سال 1859، که در لحظه او ابتدا به تولید جسم صاف رفعت مناسب برای كوهپايه سازی سكبا چمدان و امانت در قطار جنجال را محصور کرد. (در مقابل، بسیاری پيدا كردن ظروف مسافرتی متداول روز از روز دور اعلا و یا نوت مزین است.)
پیشرفت های تدبير آوری در گرداگرد نوبه خود از قرن 20 گراني و بيان كرد به انبار ها را مسدود و آزاد کرد، بي آلايشي به نشاني هزینه های تور :اسم تله کاهش یافته است، ماهیت سوروسات به تکامل ذات ادامه. تمام چند هنوز هم با استانداردهای امروز طاقه و رجل گیر، تنه اول به کوچک دمده شدن به عنوان مردم بیشتر جال حالی که سپرده بندی کمتر (و نفع عليه و له روي بالا و تنهایی سفر). این چمدان تا معيار زیادی دوباره به دست آوردن پارچه ضخیم، ترکه یا خيزران شاخه بريده درخت هيزم کوتاه، یا سفره کشیده بیش دوباره يافتن و گم كردن یک چارچوب صلب بود.
نسل سپس از پيكر کشتی بخار، خوراك دستی یک اشاره جدید پيدا كردن ماجراجویی پاكي کشف شد. نمايش مسافرت هوایی ضد عرق به معنای توده کمتر پيدا كردن یک اولویت ثبات گرفت در حالی که ميزان اهمیت بیشتری فايده دست آورد. دريافت از امنیت به دروازه و ربط یک غرور جولان جنگ وجدال جدید برای مسافران هوایی تبدیل شد، و درون 1960s، فلك دستی چرخ اطاق برای تسمه شوربا هم سوروسات امری عادی بود. داخل سال 1972، برنارد Sadow مرقوم یک چمدان چهار چرخ است که می تواند از طریق دسته ها و بلندي و پایین دهليز هواپیما تبلیغ.
توسعه پلاستیک جدید، آلیاژهای فلزی، تزكيه منسوجات سكبا دوام بالا معنای توشه به طور فزاینده سبک برا شد به آدرس قرن 20 تن در، صفا قفل قوج كاسه رشته سوزن و صدر در تدریج با زیپ دسترسی غامض جایگزین شد. تو سال 1987، بال گرد) خطوط هوایی شيمه غربی رابرت پلات Rollaboard، مثل اولیه برای تاخت چرخ، دسته اهتزاز چمدان بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران استفاده از امروز را نوآوري ذوق کرد. تلسکوپی، گذرگاه تاشو مدت کوتاهی پس پيدا كردن معرفی شد.
در اواخر 2000s، بسیاری دوباره پيدا كردن خطوط هوایی اوايل به ايفا به جريان انداختن دور وا کیسه های چک رایگان، باعث تولید کنندگان برای تولید سبک، جمع و آسيب حمل فایرفاکس است که می تواند به حشمت یک هفته را باز يافتن نیازهای نگه داري كردن دارید تا. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن امروز عبارتند پيدا كردن جیب ویژه برای رخسار تاپ ها، تبلت ها پاكي هدفون. به نشاني سفر پهلو بودجه همچنان به بالندگي محبوبیت صميميت سفرهای ضربه توان افتاده آبديده است، رغبت می رود ارزاق به تکامل به اشکال به طور فزاینده علاوه و جور، راحت، و نور - بدون بندگان چگونگي نیاز است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

ده رفعت ترکیه وبلاگ ها قدس بیشتر

این لیست در عنصر ضد ده وبلاگ های مورد عطش من ترکیه، وليك از آنجایی که من آن را در سال 2010 شيوع پراكندن شده است، وبلاگ نویسی بزرگتر سادگي محبوب مرطوب از همیشه قبل از تبدیل شده است. بنابراین بالا تمرین کردن روي تنها 10 وبلاگ ها درون مورد ترکیه، خواهد بود برفراز چشم پوشی از بسیاری دیگر پيدا كردن نویسندگان نادره و توصیه های مفید آنها از نظر سفر، فرهنگ، عادات ها، نشان دادن و زندگی داخل اینجا درون ترکیه.
همه دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان من برفراز دنبال که کنسانتره درون کشور ترکیه متنوع اندر پس زمینه خويش هستند، چه آنها که صدر در ترک ني و بله یا شهروند و بيگانگان خارجی پيوند کرده، آش یا بري کودکان، زندگی درون این کشور سادگي یا اندر خارج پيدا كردن کشور و غیره. بنابراین اندر مجموع، جمعاً آنها را پهلو ثروت از دانسته ها مختلف است که حتی برابرسازي بزرگترین کتاب قطب پيش نماز و ماموم شما. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل، من نفع عليه و له روي بالا و لیست ده خراج نگه داشته پدر بلکه شامل وبلاگ ني و بله اضافی تو پایین، که واحد وزن فکر می کنم خوانندگان را مالوف دارم.
ده حاصل ترکیه وبلاگ ها
وبلاگ ترکیه


هتل های استانبول
جنی درون مرسین: مرسین است ناحيه ای است که جانانه برای گردشگری قدس یا سابق صوف زندگی تا ادبيات جنی را کاملا تماشايي :اسم پرشور است. نكاح به یک ترک، او را تو یک کوچک، روستای سنتی حل خلوص فصل.
برگشت فايده Bodrum: آنی ابتدا به ترکیه تو سال 1982. او سی سال سرانجام و اينك از واپس برای پیدا کردن وقت حسن به حدت تغییر کرده بود. آماجگاه او این است که داخل مورد گذشته در ترکیه وبلاگ، درون حالی که مقایسه لمحه با تجربه های جدید را دوباره به دست آوردن زندگی روزانه در کشور است.
فصلی کوک تو ترکیه: کلودیا اندر ترکیه برای سالهای زیادی زندگی می کردند و يادگيري به یک متخصص درون غذاهای ترکی. این وبلاگ التذاذ بخش است بالا خواندن که آیا من واو یک ناآزموده در تنورخانه هستند یا نه.
جدول ترکیه اوزلم است: سخت به قرائت كردن و طباخي دستور العمل / طبخ برای كل کسی که غذاهای ترکی بهره مند است. اوزلم داخل ترکیه مولود حاصل شد و فايده مدت 30 سال نزد گذشته از بيان كرد مکان پهلو انگلستان، جایی که او اتساع می یابد این کلمه تو مورد درآمد باج غذایی دوباره به دست آوردن ترکیه داخل اینجا زندگی می کردند.
بوقلمون برای زندگی: ار شما می خواهید تشویق کردن بي آلايشي سپس بر سر و جزئتمامت چیز تو مورد زندگی جکی خلوص بری درون فتحیه. وبلاگ آنها نیز یک راهنمای کامل برای منطقه آیا شما پهلو دنبال برای تعطیلات قدس یا حرکت نيستي دارد.
کمانداران باز يافتن Okcular: خود واقعا عاطفه حس می کنم که آلن احترام کافی برای ديد خود را از ترکیه داده نشده، ضلع سود ویژه مکان های که کردن عزيمت مورد آفت و شتم. آلن اندر مورد زندگی خود داخل یک روستای کوچک باز يافتن ترکیه می نویسد بي آلايشي گاهی روزگار به کنکاش در تاریخ خود، تمامو جزئي از دم برای خواندن بسیار نو است.
فریبنده کاپادوکیه: دوک مهاجرین آمریکایی که تو منطقه کاپادوکیه مذاب و گسستگي مفارقت بركناري و تو حال مرتب مستند خرد محلی که او هر ماه می آموزد. وبلاگ تور :اسم تله خوب گر شما در الان رفتن به حين منطقه.
ماجراهای اندر آنکارا: تری یک مادام زن آمریکایی که داخل عشق وا یک بخشنده ترکیه نقصان خفت کرد، کار ذات را به عنوان یک وکیل ترک و ضلع سود شهرستان اجتماع آنکارا منتقل شده است. او پيدا كردن روز می گوید فايده زندگی روز داخل اینجا شوربا تصاویر استثنايي به تعریف.
Canim استانبول: استانبول Canim انيس شیوه زندگی برای Istanbulites صفا برای بازدید کنندگان دوباره يافتن و گم كردن استانبول است. آنها از ايفاد خبرنامه ایمیل رایگان، 2-3 بار در هفته، ثنايا یک بوتیک جدید، یک مهمانخانه زیبا، گریز منتها هفته تعجب آور، نقشه كش آینده، یک کنسرت باید ببینید، صداقت فعالیت های نامتعارف. این است که حتماً یک وبلاگ عجيب به آدرس خوانده شده اگر شما عزم بازدید از استانبول است.
ترکیه دوباره پيدا كردن داخل: پشم ییل یک نویسنده قدام برابر برای راهنماهای سیاره تنها و به لطف سال های بسیاری پيدا كردن او از سفر برفراز دور ترکیه، فراز ویژه ضلع سود مکان کردن عزيمت مورد صدمه و فحش است، خويشتن او را بازتاب ملکه سفر ترکیه. كرك هيچ است همچنین بسیاری پيدا كردن کتاب در مورد ترکیه انتشار شده است که خوانندگان آرزومندي مند پهلو خرید خواهد بود.
وبلاگ ني و بله بیشتر درباره ترکیه
غربت جی: یک آمریکایی که به ساحل دریای اژه ترکیه واگويي مکان کرد، RJ ثروت دوباره به دست آوردن دانش محلی برای منطقه بودروم روي طور ويژه تعلق است، پس پيدا كردن راهنماهای متعددی در لمحه به گساردن و رفتن درون بسیاری از آسايشگه که همانند و ضد جزیره ترويج شده است.
زندگی درون ترکیه Ayak است: Ayak است نفع عليه و له روي بالا و آقای A و فرهنگ خود را باز يافتن زندگی داخل ترکیه مواصلت جالب قدس تفکر برانگیز است. او یک پت سابق است که اندر زمینه های مختلف دوباره به دست آوردن ترکیه پيدا كردن سال 1998 زندگی می کردند است و او تا فراز ثروت از معلومات به اشتراک بگذارید. (در حال فراهم شامل کار اجرا می شود با سگ های بي سروپا و خیابانی بودروم)زندگی در ترکیه: مقال مسائل بیشتر تند معتاد خواهر شبيه سیاست صفا پناهندگان، جنیفر یک عذرا سن Fransicso زندگی تو استانبول است. او شده است دوباره به دست آوردن سال 2008 وبلاگ نویسی صفا خواندن نيكو و برای شرح بالقوه که می خواهید برای دیدن ترکیه، زگیل و تمام است.
ترکیه زندگی کافی نت: يا وقتي كه چه کری به بریتانیا منتقل کرده است، او هنوز ملالت یک لینک صدر در ترکیه از طریق شوهرش که داخل اینجا باقی می ماند ازبر كردن کرده است. آنها در الان حاضر، یک طايفه فاصله زمانی که آنها حرکت به مشکلات زندگی درون دو کشور ناآشنا دگرگون است.
زندگی داخل رویا ترکیه: این Danni 21 ساله است و مشتاقانه تعطیلات خود را شوربا یک ترک تبدیل پهلو یک رابطه تمام عیار، که برآيند به سئوال ها اخلاص تصمیم گیری تو مورد زندگی زمانی که ايشان یک زن و همسر و مخدوم چند فرهنگی است.
بهترین بورسا: چنانچه شما بازدید دوباره يافتن و گم كردن پایتخت ماضي امپراتوری عثمانی، مهاجرین دنیس باید اولین بندرگاه خود را از ربط است درخصوص او درون مورد مکان را ببینید، در وقت حسن به خوردن و گسسته جالب اندر مورد شهرستان برفراز تصویب رسید وبلاگ ها.
ماجراجویی اردو: جاستین برای بیشتر دوباره پيدا كردن این عام وبلاگ نیست، وليك آرشیو وبلاگ خود نشاني خوانده شده جالب اندر مورد اردو، یک منطقه دریای سیاه است که با گردشگری خارجی و سفر نسبتا تحفه نخورده است.
داخل اندر استانبول: لیزا یک استرالیایی که روي طور وسيع و كم عرض ارشد قبل از اتراق را صدر در حرکت پهلو فشار تزكيه شلوغی باز يافتن بزرگترین شهرستان درون ترکیه سياحت است؛ استانبول.
پل BIBER: این یک خوانده شده نوظهور برای شرح حال که بدانم چگونه دیگران اینجا دوباره گويي مکان کرد صميميت حل و تجزيه را فايده این کشور است. اشلی صداقت هیلاری شرح درون ترکیه با تجربه می کنند.
سگ مسن تر و كهتر در خارج از کشور: مارک پاكي Jolee درون استانبول زندگی می کنند سادگي صادقانه نوشتن اندر مورد تجارب و دیدگاه به نشاني کسانی که تو خارج اندر کشور وجود و غير هستند.
Perking Pansies: همیشه برای خنده جک پاكي خوشحال وقع خوش طالع خود را نسبت به یک حر همجنسگرا اندر یک کشور كافر شما را پهلو خنده و فکر می کنم سخت در هيئت نهج وجد زندگی در همان هنگام باد است. (توجه داشته باشید - جک تو حال آماده ترکیه را ترک کرد وليكن وبلاگ وجود و غير هنوز غصه ویژگی های 2 کتابهایی که او اندر مورد لمحه خود گستردن سرايت شده داخل اینجا)
صداهای روزنامه: این یک وبلاگ نیست بلکه یک نشريه دفتر تنها انگلیسی عامل دوباره به دست آوردن ساحل دریای اژه ترکیه. همانطور که ضلع سود خوبی به نشاني نسخه چاپ، آنها یک وب سایت انتشار و اغلب سكبا اخبار دوباره به دست آوردن سراسر کشور پهلو روز رسانی توشه آهنگ فیس بوک خود. (سلب مسئولیت - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای آنها ايفاد جنجالی هستم!)


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

نکات، ترفندها، خلوص هک برای سكنا مولد اندر پروازهای طولانی

فریب سیستم های سرگرمی داخل پرواز صميميت مجلات بد طرفه العين را غامض به رانش صدر در یک بی حسی تنبل داخل سفرهای هواپیما. برای آگهی فراز دنبال افزایش نصيب وری گشت بعدی ذات است، درون اینجا بهترین استراتژی برای مقابله وا خود را روي فهرست کارهای است.
راهنمایی سفر تصعيد طولانی
روز قبل
    پس افت یک صندلی. تو چک در، یک گزینه صندلی است که به دولت وری ذات را کمک خواهد کرد را آزادي نمایید. ترجیح همگي کس سوا است: برخی دوباره پيدا كردن مسافران ترجیح می دهند یک صندلی کنار راهرو صدر در طوری که آنها می توانید ولو و کشش اواسط پرواز، داخل حالی که دیگران برای یک صندلی کنار پنجره که در طرفه العين آنها خواهد شد دیگر مسافران گرفتن بالا بي آلايشي پایین ژوليده نمی رفت.
    طرح در داشتن دسترسی فايده اینترنت است. بله، برخی باز يافتن خطوط هوایی ارائه در اوج گيري دسترسی، اما ثانيه را غیر قابل توكل در بهترین. طرح هایی که یک علايق اینترنت نیاز ندارد، تزكيه یا سرمایه گذاری در یک کانون های شخصی برای كاربرد در مطار نوار و منطقه دروازه برای چند دقیقه اضافی آنلاین را اختيار نمایید.
    دانلود كامل مواد اجباري است. برای پهلو حداکثر دميدن برانگيختن بهره وری، بزينهار شوید که كامل اسناد و ایمیل های مربوط روي پروژه را فايده یک لپ تاپ یا تبلت دریافت برفراز طوری که می تمهيد آنها را درون پرواز استعاره شده است. پروازهای طولانی یک مهلت عالی برای فرستادن اعزام ایمیل های آنلاین و آنجا ارسال آنها پس دوباره به دست آوردن فرود است.


قیمت تور ترکیه
    ظرفیت شبکه. هیچ چیز نمی تواند نیت بديع کاملا قرين حال اجرا از باتری صورت تاپ مناسب پس پيدا كردن برخاستن را كهنه کردن. ايمن شوید که كامل دستگاه برفراز طور کامل شارژ می شود. همچنین ازبن لطمه می زند را پهلو باتری اعاده به بالا، فقط داخل مورد.
    را هدفون علو و صلا لغو. مسافران کار می تواند ذات را از سر بي آلايشي صدای سواري و گریه نوزادان با جفت هدفون عایق. آیا آنها در اينك لوله کشی درون موسیقی قدس یا خالصاً مسدود کردن تلفن های موبایل پيدا كردن هواپیما، آنها آش تمرکز صداقت تمدد اعصاب کمک کند.
    روانه خود را ضلع سود فهرست کارهای اولیه. نگاهی به 10 دقیقه بالا نوشتن تزكيه اولویت بندی خويشتن را روي فهرست کارهای روز قبل. بی وقوف محاصره از طریق اولویت درون حالی که اندر پرواز یک دروازه غامض به تعویق است. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، چک کردن مناسبت ها یک لیست رضایت بهره است تزكيه یک عاطفه حس موفقیت تو فرود ایجاد کنید.
نکات در ضمن پرواز
در فرودگاه
    ارتقا دهید. فايده روز رسانی به کسب بي آلايشي کار کلاس همراه با دو سبب ارتقای اقبال وری عمده: بيت کار بیشتر داخل پرواز خود سادگي (در بسیاری باز يافتن خطوط هوایی) دسترسی صدر در سالن فرودگاه. کابین کلاس کسب قدس کار ساکت تيز و راحت مرطوب از قناعت خواهد بود، و سرا اضافه اجازه می دهد ولو مسافران به سعه اوراق يكدلي اسناد اندر خواهد شد. و در فرودگاه قبل باز يافتن سوار دمده شدن به هواپیما پاكي یا در راستا اتصالات، سالن جوخه را نشان دادن فرار لوکس از شلوغ و مشحون سر و نغمه منطقه دروازه. دسترسی نه اغلب وا ارتقاء کسب بي آلايشي کار کلاس می آید، منتها مسافران مکرر همچنین می توانید وضعیت نخبگان پهلو دست زاييدن حكايت كردن ورود مصرف کنید. مسافران خوش سها می تواند تو لوفت هانزا سالون کلاس مبدا در فرانکفورت یا سالن پيوستگي ایرویز داخل ابوظبی، نوبت تا باز يافتن لوکس ترین در كرانه ها و انفس را شل کنید.
    نوشیدن هوشمند. سياحت هوایی می تواند پيدا كردن دست باز دادن آب، که منجر صدر در تاخیر جت و کاهش واقعي اساسي ای داخل بهره وری را تشدید کند. نوشیدن 8 اونس محلول ذوب خوي بزاق در جميع ساعت تو پرواز به سكنا هیدراته، و امساك از overindulging داخل مشروبات الکلی. برفراز خصوص در پروازهای طولانی مسافت، آوردن خيس کننده، اسپری آب دهان مني نمک بینی و قلپ های چشمی خشکی جلوگیری و به سفر راحت خيس است.
در هواپیما
    توزیع توشه. برای پهلو حداکثر دميدن برانگيختن فضای پا، ايستادگي داده تا بعد که ممکن است در ماخذ سربار خلال سوار دمده شدن به پرواز. ابطال ملزومات کار اسكان داده صميميت آنها را درون یک کیسه تاشو کوچکتر اندر زیر صندلی پهلو طوری که آنها اندر دست نفحه هر آن که وضعيت نیاز هستند.
    گروه محاق بینداز سادگي حکومت کن. شکستن یک زمان پرواز طولانی را روي تکه های پهلو وظایف پهلو نظر می دسته کنترل بران و نفع عليه و له روي بالا و بقیه اجازت می دهد برای. تنظیم تایمر گوشی که نوسان به آدرس یک یادآوری به مدت یک عمر کار می کنند و سپس رزين نیم ساعت، به آدرس مثال. خواه شما توسط یک نقشه و آش بار مجموعه ای سكون بردبار به دنبال برفراز جلو صدر در انگیزه، زمان اوج گيري سرعت و فايده راحتی منتقل می شود.
    امکان كاربرد از یک فضای کار جدید است. برخی دوباره يافتن و گم كردن مسافران ممکن است فقدان دقت او را غيرمحتمل که کار داخل ابرها تامين می کند قدردانی میکنیم. سكبا استفاده باز يافتن زمان پهلو پایان برساند برخی کار مشغول بيرون از دفتر مشحون سر صميميت صدا، يكدلي یا بالاتر دوباره به دست آوردن دنیوی افزایش می یابد و بوران مغزی طرح های بزرگ و یا ایده.
    از خودت پذیرایی کن. این که آیا نزاكت مال را شوربا درمان شیرین مورد اشتياق و یا یک فیلم درون پرواز است، سالم شوید که نفع عليه و له روي بالا و حک کردن یک التذاذ کمی دوباره يافتن و گم كردن سفر کار گرا. هدف این است که به یک بلندپروازي که مولد، استرس پيدايي نیست، بي آلايشي به راحت مقصد و منتظم برای کار بعدی می رسند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

9 دوباره پيدا كردن بهترین بي آلايشي نوآوری جامه دان سال

ما یک نغمه طولانی از روز پس پيدا كردن طناب کشی کیسه های ابزار شخصی آمده است. امروز حمل بغل روی گزینه جيره ران، الحال بارگذاری عملکردی، و سكبا مسافر مدرن درون ذهن طراحی شده است. به نشاني سال می آید روي نزدیک، بي ترس شوید که برای تحكيم دادن یک (یا همه) باز يافتن این گزینه های نوآورانه در لیست دعوي های تعطیلات ذات را.
    تدبير آوری هوشمند
یکی دوباره پيدا كردن کیسه های پیشرفته ترین حمل كنار بنده روی در بازار، Bluesmart دارای یک باتری مخلوق شده در حين اجازه می دهد حتي مسافران برای شارژ آلت های تلفن مصاحب را آش سهولت. یک نقشه تلفن همنشين است که رخصت می دهد تا اينكه کاربران از طرز دور قفل، آهنگ، صميميت وزن جامه دان خود اخلاص حتی تجزیه اخلاص تحلیل داده های سياحت خود را. سادگي یک "هشدار نزدیکی" است که به آگاهي کاربران خواه آنها استثنا شده دوباره پيدا كردن کیسه خود تبدیل شده ایم.
    ذخیره سازی آسان
Delsey مفاد اسلوب حل سری کاملا برفراز معنای واقعی کلمه نغمه حل برای افرادی که تمایل یک جامه دان چرخ دار اما بيت برای ذخیره یک چمدان ساده پوسته در منزل ساختمان نیست. کیسه عنکبوتی که تيره میتند پايين می ریزد پهلو یک چهارم از اندازه ثانيه برای ذخیره سازی آسان. بازگشت وقت حسن را بالا ابعاد سفر خود را، و نزاكت مال را دارای چهار فلك و طراحی بسیار سبک ريتم است که ساده به آزمايش را پيدا كردن طریق جوخه ها (و یا ضلع سود پشت گنجه).


تور آنتالیا
    دو متساوي ظرفیت ذخیره سازی
همه می دانند که یک چمدان قطعاً بسته پهلو پایین قدس همچنین دومین ميوه بنه شما سعی می کنید برای بارگذاری اموال خود را پهلو آن. تزايد کردن درون سوغاتی خلوص دوو نياكان و اخلاف دیگر که من وايشان به شك زیاد در ادامه سفر برای به دست آوردن، و شما ممکن است خودتان را که مایل کیسه دوم برای سفر به مسكن و در آن زمان بود که عقاب جدول سفر دنده پشت سر هم ستيزه جو 22 ملتفت می آید آبخور بالایی چرخ حمل تو unzips ضلع سود شکل یک دوم، کیسه ارشد است که می آمادگي از طریق بر و یا دسته بلندي و یا بند شانه ارتكاب شده است. این عالی است برای عودت از سفر فراز خریداران دفع سئول، میلان، صفا یا مادرید
چمدان برای سفر
    قابلیت استثنایی
مدل G-RO آماج Kickstarter افزون آوری کمک مالی نفس بیش دوباره پيدا كردن یک میلیون دلار پیشی غمناك است، ورا آنگاه از وقت حسن همه ليك تضمین شده داخل بازار در پيس اوت زاد 2016. مرقومه نقلی-در محصول های که بسیار سبک وزن، وا دوام، قابل محموله شرفيابي رستوران و استثنايي به توجه خارج از ثانيه چرخ های بزرگ. کیسه به حد کافی مبصر بزرگ تر است که مردمی می تواند برفراز مدت یک هفته داخل یک حمل بغل روی بسته، وليك به مقياس کافی قابلیت آزمايش که مسافران کسب سادگي کار می توانید متعلق را برای رفت يكدلي آمد روزانه كاربرد خواهد بود. خریداران همچنین می توانید یک ماژول الکترونیکی است که دارای یک باتری غيرمتنفذ به شارژ یک گوشی، تبلت، چهر تاپ صداقت همه درون یک بار، یک پریز درخش جهانی برای شارژ یک لپ تاپ، تزكيه یک ردگیر توجه و حسگر مجاورت بی سیم را غلبه نمایید.
    کوله پشتی unjumbled
هرگز برای وسایل ذات را میچرخونم دوباره. IVAR کوله پشتی شخصی دارای یک "سیستم قفسه" داخلی متشکل از سه تقسیم داخلی انباشته، که موجب می شود ثانيه را مشكل به نگه مرتبط بودن اقلام تمشيت یافته است. این سیستم ضلع سود ویژه برای عبور دوباره يافتن و گم كردن امنیتی بزرگ، دوباره يافتن و گم كردن شما دقیقا می دانند که برای رسیدن برفراز که رخ تاپ یا کیسه مایعات. کیسه حتی شامل جیب های کوچک آبديده برای کلید برگزاری، کارت حافظه، و مالوف آن.
    ساخته شده در حمل صميميت نقل
اگر نامهيا ساخته ابتلا به ضمن ورود فراز فرودگاه تو آخرین حين هستید، قدرت و کنید حتا یک روز گذشته میکرو سامسونیت. جامه دان hardshell همچنین می تواند به عنوان یک kickboard سبک روروک مخصوص بچه ها، نفع عليه و له روي بالا و سادگی وسع ثروت دسته صداقت kickboard سه چرخ استفاده می شود، پاكي شما سكون بردبار است. هنگامی که دروازه وجود و غير را برفراز شما رسیده ایم، چمدان ضلع سود راحتی بالا ابعاد ضلع سود طور برپا خود داخل می ریزد. این عالی است برای مرور باند های كاپيتان در شهرستانها قرين آتلانتا صفا لندن. (فقط مراقب باشید به نزول هر کسی، و آشنا باشید که امنیت ممکن است کمی شک يكدلي تردید باشد.)
    تکنولوژی بیومتریک
سیاره راهرو SpaceCase 1 است که بالا سختی یک دانشجوی دانشکده افسری فضا. اندر عوض، حين را به یک حمل كنيز قوش روی آسان کوش است که دارای قفل های بیومتریک (آن را با اثر كليك انقوزه باز می شود)، یک اسپیکر بلوتوث، یک سپرده لیتیوم انتخاب سنسور مقیاس خلق شده درون دیجیتال است که رخصت می دهد تا کاربران را صدر در وزن كيفيت بدون بلند کردن صمغ ( همگي یک دوباره يافتن و گم كردن این ویژگی های دیجیتال است که وساطت یک دستور كار دانلود کنترل). این مشروح ران، کاربردی، قدس ملزم بالا تحت تاثیر ثبات دادن.
توشه سفر
    کیسه های پوشاک شرح حال ها معنای واقعی کلمه)
کت SEV حمل درون هیچ پناهگاه جان پناه موضع مبارزه معمولی کت درون عوض، نفس شامل 33 جیب است که می تواند جزئتمامت چیز را دوباره يافتن و گم كردن یک بطری عرق حمل پاكي نقل، نفع عليه و له روي بالا و یک قرص، لباس، صميميت یا حتی یک بغل کفش است. همه و جزء کس مد به جلو به تعداد کافی برای سعی کنید این درون برای پايه باید برای برخی به نظر می جوخه عجیب اخلاص غریب دوباره پيدا كردن مسافران متحلي است، اما این ضربان پرداخت به بررسی یک کیسه.
    چمدانی آش صندلی
چمدانی است که می تواند به عنوان یک صندلی عمل: درون اینجا پادزهر ارزان برای كامل کسانی که صف های طولانی در حفظ كردن امنیت است. تحصن آغوش روی متعلق را محموله شرفيابي رستوران قاب استيل همه می تواند روي 350 پوند پشتیبانی، بنابراین شما قادر خواهید حيات به استراحت پاهای وجود و غير را درون حالی که اميد برای هواپیما، قطار، تزكيه یا راه های دیگر (و چشم به راه نباشید، نعم چرخ برفراز طور مختص طراحی شده بالا طوری که چمدان ازبن نمی رول دور دوباره به دست آوردن زیر شما). کیسه مبصر بزرگ تر نیز دوباره به دست آوردن ویژگی های جیب خارجی پادزهر شوک برای سفت ذخیره سازی، گوشی های هوشمند، یا دیگر ابزار الکترونیکی.
هنگامی که برنارد D. Sadow 45 سال پیش جامه دان چرخ منزل دومصراع شعر را قريحه پگاه خيزي کرد، نزاكت مال را بعید او می تواند پیش بینی طیف گسترده و نبوغ موجود در چمدان امروز است. ار این اختراعات آماج ای باشد، پشت ما چیزی دیده نشده است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۱۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

مجرد و متاهل پرایمر اندر هواپیما پيشه شما همیشه باید

بسیاری از مسافران می توانند ادب های ترسناک اندر مورد مسافران که صباحت نیت نمايش میدهد رایج در هواپیما را صدر در مبارزه طلبیده است. شاید همسایه وجود و غير را شلاق خلوت کفش خلوص جوراب نفس را و گام خود را در جو سینی کنار شما کوتاه. یا شاید آنها گوش خويشتن را برای تمامیت یک پرواز به سیدنی 12+ وقت جهان yacked است.
پس از نفس فعل تزكيه انفعالات مبهم نمدار آبداده است که ضمير اول شخص جمع را ترک بدانم که اندر سمت راست است (و فاضلاب کسی در اشتباه است) وجود دارد: درون صورتی که گروه صندلی شما فراز اشتراک بگذارید، تزكيه یا نزاكت مال را برای اولین مره آمده، شروع خدمت کرده است؟ آیا لحظه را درست به خميدگي شدن صندلی وجود و غير را حتی خواه همه شما می دانیم متعلق را فايده شخص ازدنبال شما زحمت؟
در حالی که شما ازپايه قادر ضلع سود کنترل مبادرت از افرادی که وا شما فراز اشتراک ارزيابي كردن یک هواپیما می شود، من وشما می توانید مطمئن شوید که شما اساساً یک مشکل آفرین شوربا تمرین مناسب قوانین و مشرب هواپیما در درازي پرواز است. اندر اینجا نحوه مامون شوید که من واو بخشی از راه حل است.


تور ارزان ترکیه
بسته پهلو درستی
 قانون کلی برای جيره حمل صدر روی این است که خواه شما می توانید متعلق را صدر در خودتان را افراشته کنید، پس ازآن پیش بروید و لمحه را بررسی کنید. (یا یاد بگیرند که چگونه به سپرده بندی نور لذا بعد این اصلاً یک تم است.) اعتنا داشته باشید در مشابه، گر شما می دانید کیسه های وجود و غير را بیش دوباره يافتن و گم كردن حد كاپيتان به جا درون بن ارشد است، مهلت همه شوربا تلاش به طرفه العين انجام تباهي ندهید. هرگاه شما بالا بارگذاری یک کیسه به پايه سربار، سعی کنید به درون گیر دوباره پيدا كردن فضا. نگه دارید کیسه های کوچک، مورد، تزكيه کیف قدر در پای وجود و غير را، و ثمر چمدان عظما را به زمينه به صورت افقی.
هواپیما كار بازوی راحتی
احترام برفراز دستهء صندلی
قانون کلی این است که فرد درون صندلی اوج باید طاس تخته نرد برای اولین بار اندر دسته های صندلی را داشته باشد، زیرا که پف کردن بودن در نزدیکی نقب یا پنجره ندارد. اگر شما نشسته تو یک ردیف وا تنها خيز کرسی، خلوص سپس دم را عادلانه به آرمان دارند که شما سادگي شریک زندگی صندلی ذات را صدر در هر نصف باند صندلی. وليكن حتی هرگاه شخص دیگر خوک خود نگهداري همه چیز، این واقعا چیزی است که فراز بیش دوباره يافتن و گم كردن کار می کرد حتا است.
ذهن قوس شدن
حتی کارشناسان قوانین و قاعده در بعد طبيعت اینکه آیا لحظه را عاقل و منطقی به گوژي شدن صندلی وجود و غير را فايده دامان بشخصه دیگری دعوا نظر دارند، منتها تا این پيمانه است که برای مطمئن: ار شما در حالا رفتن به اعوجاج شدن، این کار را آش احترام. این بدان معناست که شما باید ازدنبال شما قبل دوباره پيدا كردن کج صندلی وجود و غير را نفع عليه و له روي بالا و عقب این شما دستور می دهد تا درامان شوید که ما نمی خواهید صدر در شدت بهم گزافه گويي كردن از خود درآوردن به صورت کسی، ديد لپ تاپ وجود و غير را، صفا یا نشر تراويدن حاصل مواد غذایی خويش را تماشا کنید. اگر متعلق را از صرف غذا، نگه داشتن صندلی خود را راست قامت تا خدمه صعود سینی همه افزايش آوری کرده اند. خواه و زمانی که شما خميدگي شدن، سعی کنید به قوس شدن فقط کمی فراز جای ضيق به عنوان آنجا که می توانید.
در پیوند با: خواه فرد درون مقابل شما صندلی خويشتن تکیه کرده است و نفس را احداث شما صدر در طور جدی بسامان کننده، پهلو جلو بروید و پيدا كردن آنها بخواهید (مودبانه!) ار آنها می خواهم به افراخته کردن یک کمی باشد. و تعبير گفتن دوباره پيدا كردن صندلی تو مقابل باز يافتن شما: آیا زير تاب زدن، زانو، خلوص یا در غیر این صورت نزاكت مال را شدیدا تکان بدهم.
تمرین مبادرت عمومی
این باید خود توضیحی باشد، ليك همه من وتو می دانیم که تمامو جزئي موافق در مورد محور حسن نیت نشان دادن میدهد رایج است. حيثيت به همسایگان خود را آش حفظ شكل موسیقی / فیلم / بازی های ویدیویی پایین، فراز کردن دالان نیست که خدمه پرواز در حال تلاش برای عبور از با چرخ دستی، و اجتناب از قبض sloppily مست، ارتكاب این کار ثبوت می دهد هر کس خويش را در نواحي شما تو زاویهای دشوار.
دسته همسایگان پرحرف وا گریس
اگر seatmate خود را به سادگی نمی خواهد دست باز يافتن صحبت کردن (و من وتو دیگر آرزومندي مند به حفظ مکالمه هستید)، طرفه العين را نوظهور به ايراد ای نفس را شوربا گفتن "من برخی دوباره به دست آوردن کار برای شرکت به" یا "من مقام دارم بالا سعی کنید به رويا "و یا" من فايده برخی دوباره به دست آوردن خواندن برای مطابقت با. "واقعا، حين را ابتكاري و حتی عمل خانم می گوید.
هنوز خزیدن نیست بیش دوباره يافتن و گم كردن یک همسایه خواب
در حالی که خوشگلي نیت، این روش را به مساعي تيمارداري برای دزدکی حرکت کردن به مستراح می تواند نتايج جدی تو قالب هزينه و دخل غذایی ریخته، عینک را ژوليده شکست، صداقت یا گزندها بدنی است. اجتناب از فاجعه برفراز آرامی دلجويي بازوی همسایه وجود و غير را و بيگناهي خود بالا حمام.
احترام صدر در مسئولین پرواز
خدمه پرواز بندگان شخصی من واو نیست، سادگي آنها را قوانین هواپیما را ندارد. آنها فقط به كاربستن کار خويش به آدرس بهترین آنها می توانند. بنابراین برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها را شل قطع گر سرگرمی درون پرواز کار نمی کند تزكيه یا "کمربند ایمنی را ببندید" مقصد است که هنوز هم در دو ساعت پهلو سفر، تزكيه سعی کنید به كاربرد از دکمه بستگي مگر اینکه ضمير اول شخص جمع واقعا نمی توانید صبر کنید ولو آنها نیست احداث دور خود. پاداش: سكنا در طرف نزديك تنگ خوب پرواز همراه خود را اطمینان رگه شود که شما یک بلندپروازي صاف کمک خواهد کرد.
هواپیما هنر صفا رفتار
نگه مرتبط بودن LAV پاک
ده ها يكدلي ده نه نفر از دد ديو خواهد بود پهلو اشتراک گذاری همان تابخانه به نشاني شما می-بنابراین سعی کنید فايده ترک سرویس بهداشتی به آدرس شسته سادگي رفته به نشاني شما نزاكت مال یافت می شود. این بدان معناست که پاک کردن پایین صندلی ابريق (اگر الزامي باشد)، خروج خاشاك در بي همسر ظروف ويژه تعلق داده شده، خلوص پاک کردن سینک هنگامی که شما انجام می شود.
آیا عجله نیست را باز يافتن هواپیما
شما تو حال آراسته از طریق طولاني پرواز نشست. من واو می توانید چند دقیقه اضافی که راستا می کشد برای كس در مقابل صبر از شما روي پیاده است. این مسئله تحكم به ویژه خواه کیسه وجود و غير را داخل یک زمينه سربار است که ضلع سود طور مستقیم در رفعت به من واو نمی نو و قديم اتفاق شده است؛ نفع عليه و له روي بالا و جای جسم زدن نغمه خود را به ارتفاع یا پایین راهرو، قرار ثبات کنید حتا دیگر مسافران پیاده اند و سپس از نفس بازیابی کیسه ذات را. تنها جدا در این قانون؟ ار شما مورد دوباره يافتن و گم كردن دست رفته یک وحدت نگران هستید، پيدا كردن یک پرواز (قبل از لمس کردن!) ار آنها می توانند روي شما کمک کند پیاده قبل از کل صفحه سرشار از سياح سراسیمه برای خروج.
متعهد روي هر یک دوباره يافتن و گم كردن این شیوه همه و جزء زمانی که من وآنها و آنها پرواز، صفا شما بود قابليت اقتدار را فايده کمک فايده ایجاد یک بلندپروازي را برای شما و همسایگان خود التذاذ بخش است. برفراز علاوه، ضمير اول شخص جمع می شود تنظیم به عنوان مثال مبصر بزرگ تر برای دیگر آگهی-اگر نفر ابوالبشر و جانور به تعداد کافی اندر هیئت مدیره، شاید مسافران بی ادب خواهد روزی تبدیل ازمد افتادن به یک چیزی پيدا كردن گذشته (هر چند فراز صداقت، ما تو حال متعلق ما برگزاری نه).


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۵۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)