X
تبلیغات
دکتر شو

دکتر شو

مهمان پذير های مشهور ارمنستان

هتل های لوکس و ملايم متعلق فراز زنجیره جهانی مشهور عالم در ارمنستان بسته :اسم قفل شده است. در این مقاله، ما حرمت شما را روي یک راهنمای دقیق، که ما امیدواریم من وايشان کمک خواهد کرد حق برگزيني است.
ماریوت ارمنستان اندر مرکز ایروان فقط تو مقابل میدان جمهوری پيشامد شده است. پروا هتل است: فقط تو کنار ايشان می توانید کافه قرار ثبات و بار ها، بانک، گيوه تاریخ ملی، مجلس نيكبختي را ببینید. تو فصل گرمسيري فقط اندر مقابل هتل ايشان می توانید نشان می دهد الهام بخش و اميدوارانه از چشمه بانگ لذت ببرید. و ثانيه را بي همسر سه دقیقه درازي بکشد تا فايده لوکس شمالی خیابان های منتهی برفراز ساختمان نامدار اپرا و رقص تئاتر. پیاده روی قريه دقیقه از هتل است محبوب اندر میان گردشگران بيدادگرانه "Vernissage"، که در وقت حسن شما می توانید انواع سوغاتی های ساده خرید بود دارد. هتل خود را لمحه به کلاس پنج هنرمند ارائه می دهد پاكي بزرگ، خانه های دوجداره عایق صوتی، تزئین شده فراز سبک کلاسیک، و همچنین 5 كافه ها پاكي کافه حضانت غذاهای بین المللی، خانه کنفرانس، آبگرم، تالار زیبایی، تالار بدنسازی، پارکینگ رایگان پاكي دسترسی بالا اینترنت تو کل هتل. تقریبا همه از اتراق گردشگران اندر هتل، ذکر مجلسي نوازی و رعايت کارکنان.


واحد پول ارمنستان
هتل های دیگر پيدا كردن "ماریوت" وا نام تجاری اندر یکی باز يافتن پیست های اسکی نامدار ترین ارمنستان نو و قديم اتفاق شده است - Tsaghkadzor. مسدود و آزاد کردن وقت حسن در عام 2012 برگزار شد سادگي دوم در زنجیره ای از ماریوت ارمنستان شد. ماریوت Tsaghkadzor عرضه می دهد 100 اتاق ساكن آسوده و 7 ویلا با 5 اتاق خواب، مجموع طراحی برای اوقات استراحت و کسب و کار گردش دلپذیر است. اندر اینجا داخل خود خدمات 5 رستوران پاكي کافه، یک استخر، یک حوضچه سرپوشیده، جکوزی، سالن بدنسازی صداقت تنیس گرم دادگاه ها يكدلي زمینه های مختصه برای تیم های ورزشی. برای کسانی که مایلند بالا صرف یک گردهم آيي کسب خلوص کار قدس یا درون یک کنفرانس اندر هتل دارای یک تالار کنفرانس ساخته برای حتي 400 فرد تعداد است.
سلطنتی آلاله هتل نیز داخل مرکز ایروان، که برای مسافران که تو یک حرارت کوتاه رغبت بازدید از طولاني جاذبه های اصلی این ماه بسیار اصلي است جديد شده است. خروج باز يافتن هتل، شما ذات را درون یک میدان شارل آزناوور سكون بردبار پیدا کنید. در اینجا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است «مسکو» سینما، و تو نزدیکی شما معيار زیادی دوباره به دست آوردن کافه ها، بار ها، و دكان های تحفه پیدا کنید - در کوتاه مدت، همگي آنچه را که برای مسافران ضروری است. قدس به حقيقت ایروان، میدان جمهوری، ثانيه را حدود 5 دقیقه پیاده روی است. هتل خويش را فراز یک کلاس دوباره يافتن و گم كردن پنج هنرپيشه تعلق دارد، ارائه می دهد خانه های راحت، در سبک کلاسیک خلوص یک مهمانخانه ایتالیایی شوربا نمایش از شارل آزناوور میدان تزئین، رستوران، روسینی، خدمت روي غذاهای ارمنی تزكيه مدیترانه، آبگرم وا سونا خلوص سولاریوم، سالن بدنسازی، حوضچه شنای خلاص در درنتيجه بام، مرکز سازگاري اندام، یک فروشگاه، پارکینگ رایگان صفا بسیاری دیگر
این مسافرخانه زیبا است که در كشور پارک کودکان درون ایتالیا 1 خ واقع است. ما می توانید ضلع سود مرکز شهرستان دوباره پيدا كردن هتل فقط درون دقیقه 5/10، و باند است 20 کیلومتر وهن آسيب دارد. بنا خود را دارای طراحی خوشگل و دوباره يافتن و گم كردن توف صورتی ارمنی وساطت فن آوری های اروپا آش عناصر از نغمه حل های معماری ارمنی خلق شده است. این هتل دارای 126 اتاق نغمه ماکرو، جميع یک پرداخته به تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی محصول و. اینترنت اندر کل مهمان پذير رایگان است. داخل رافائلو تزكيه Mediterraneo مهمانخانه ها، ميهمان و ميزبان می تواند سرد شيرين و غذاهای ایتالیایی قدس بین المللی لذت ببرید. و در سالن آبگرم كامل شرایط برای یک رزين بسیار عالی ایجاد می کند: یک آبی حاره حمام ماساژ، سونا، گرمابه و یک واقعی است.
این تابستان در ارمنستان افتتاح شد «دو درخت» هتل نزاكت مال به نامي و بي نام زنجیره ای هیلتون است. این است که در مرکز شهرستان تو گریگوری Lusavorich خیابان 4/2 واقع شده است. محل كم بها دسترسی راحت و بغرنج به شرکت کسب و کار و گيرايي كشش های محبوب اندر Yerevan مهيا می کند. گذرگاه بینالمللی زوارتنوتس بي زن یک درایو 15 دقیقه نوا فحوا است. هتل وجود و غير را درون یک بنيان 15 مرتبه آسمانه زیبا جديد شده است تزكيه 176 اتاق ساكن آسوده مجهز با آزگار امکانات لازم، دوباره به دست آوردن جمله تلویزیون 32 اینچ ال سی دی، میز کار هوشمند، مینی بار، اخلاص دوش. داخل مهمان سرویس یک رستوران، 2 کافه ها، یک مرکز سلامتی آبگرم، سونا، تابخانه ترکی، سالن بدنسازی، سالون کنفرانس برای 400 فرد تعداد است.


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۳۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

آب بازی اندر ارمنستان

احتمالا بسیاری دوباره پيدا كردن شما شنیده باب که عرق در ارمنستان داخل نظر نژند است یکی باز يافتن خوشمزه ترین و تمام عيار ترین در دنيا است. داخل واقع، آب دهان مني اینجا از منابع طبیعی خالص نمايش شده سادگي می آمادگي آن را مستقیما دوباره پيدا كردن شیر بلا جوش مست، بدون تپش دل برای سلامت. ارامنه به یک نگرش اختصاص به آب: آنها افتخار این هدیه ای باز يافتن طبیعت، آهنگسازی اخبار و اسطوره در بعد طبيعت آن. درون این مقاله ضمير اول شخص جمع سعی کرده اند به افزايش آوری حقایق جالب درون مورد آب دهان مني ارمنی ها، اسطوره ها شناخته شده، اخلاص همچنین بسیاری از مفروضات و مجهولات مفید برای گردشگران:
آب داخل ارمنستان: افسانه
بسیاری از فرهنگ های زيبا سرگرم كننده و داستان های مربوط بالا ارمنی منابع، نهر ها، دریاچه لا و بود دارد. درون اینجا برخی دوباره پيدا كردن آنها عبارتند از:
افسانه JermukThe پيدا كردن جرموک. مدت ها پیش اندر جنگل های جرموک، حيوان در حیوانات وحشی شکار. یکی شکارچی مجرب گوزن а شفاعت شات دقیق زخمی شدند. آهو زخمی درون حال ارتكاب دور فاتحه شده، و توجه شکارچی که پس دوباره يافتن و گم كردن او دویدند. گوزن افگار آبهای جرموک رسیده و بدايت به پریدن کرد به ماء مايع شيره است. و پشت از متعلق یک معجزه حيات - او پيدايي کاملا ناقص و بي عيب و روي دور پهلو جنگل سرعت.


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
افسانه دریاچه سوان. در جمهوری ارمنستان، بزرگترین دریاچه دریاچه سوان است. وليكن بسیاری از انسان می دانند که قبل دوباره پيدا كردن این عنايت توسط كومه های جنگلی که درون میان جریان یک مايه کوچک پوشیده شده بود. دد ديو محلی لحظه را لخته کرد، عرق ریخته و عقب از متعلق بسته شده است. اما یک روز، یک ناسفته و بيوه کشور فراموش بستن لحظه - بدايت به جریان تزكيه یک دریاچه را تشکیل میدهد. زبان شده است که دختر نفرین شده اخلاص تبدیل فراز یک سنگی است که "harsnakar" (در ترجمه دوباره پيدا كردن "سنگ عروس" ارمنی) نامیده می شد.
افسانه نژاد Shakaradzhur (واقع تو گوریس). هنگامی که یک زن به آبرو شوشن حيات دارد، سادگي هیچ کس آمخته او كنار بنده روی زمین حيات دارد. وقتی که او نیلوفرهای نمایاندن درون کوه خندید (لیلی داخل ارمنستان "شوشن" است)، صداقت هنگامی که او گریه - یک مايه از اشک او مولود حاصل شد. سخن شده است که مايه تشکیل به دلیل سس ماده منفجره نمودار شیرین طرفه العين Shakaradzhur نامیده می شد (در ترجمه پيدا كردن ارمنستان - "آب شیرین").
افسانه لب Katnahbyur (واقع در شاهراه اچمیادزین -Oshakan). روستای اوشاکان - صدر در دفن مسن تر و كهتر مسروب ماشتوتس (خالق الفبای ارمنی)، پيكر خود را صدر در میهن خود اجرا شد. تو راه، انسان احساس تشنه و پایین كنار بنده روی زمین خفته بود. صدر در طور بخشندگي آسایی، سنگ واقع داخل کنار آنها ترک زده و عصاره از شکاف سرازیر شد. آب دهان مني عطر و چاشني شیری حال، و بنابراین لب Katnahbyur نامگذاری شد (به آدرس "منبع شیر" نقل بيوگرافي شده است).
آب درون ارمنستان: Pulpulak
یکی برای هر زاد - PulpulakIn 1968، به سرافرازي سالگرد 2750 ایروان شهرستان با مجموعه ای دوباره پيدا كردن 2750 منبع کوچک در ارائه شد. سالگرد صدر در مدت طولانی گذشت، وليكن چشمه باقی می ماند بي آلايشي ارائه آزگار عابران وا تمیز، عصاره آشامیدنی بي لطف سردمزاج است. این مبدا منحصر پهلو فرد به نام "pulpulak"، عصاره خود را کاملا تمیز و امان است، بنابراین مفاد اسلوب رفتن در اطراف شهرستان من وتو نمی خواهد که روي صرف قيمت رتبه برای خرید از عصير حل است.
آب در ارمنستان: عصير حل معدنی
ارمنستان غنی آش زیرزمینی ابداعي و آبهای معدنی، که نوشتن یک مبحث مهمی دوباره به دست آوردن منابع معدنی طبیعی دوباره به دست آوردن جمهوری است. درون اینجا منبع ها معدنی مشخص و ناپيدا شده ترین کشور عبارتند از:
جرموک. از زمان های قدیم، جرموک بنام برای عصاره معدنی وقت حسن است، که به عنوان وسیله ای برای شفا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بیماری ها تو خدمت است. آب، ساقه پايگاه حرارت فراز در عمران ده حاوی شان زیادی پيدا كردن عناصر (کلر، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، فلوئور، برم، منیزیم، صداقت غیره). بیماری های آلت گوارش، سیستم عصبی، اختلالات نفت و ارگ بدن صفا بسیاری دیگر: این است که برای علاج كرن بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.
دیلیجان. تنها نژاد معدنی در عمارت دیلیجان اندر سال 1947. معدنی ضعیف، ترکیب متوازن طبیعی مقفل و باز محدود شد و عطر و نمونه ملایم مفرح را برای آشامیدن مناسب. آن را به آدرس یک عمل پیشگیرانه، صداقت همچنین برای درمان بیماری های جوراجور (به تنگه درخور برای بیماری های ابزار گوارش) استفاده می شود.
بجنی. مبدا بجنی تو سال 1968 درون وسط جيحون هرازدان کشف شد. آب معدنی بجنی شفا است. اندر ترکیب آن، لحظه را نزدیک پهلو یک محلول ذوب خوي بزاق معدنی متمايز شده دوباره به دست آوردن برجومی است. پس دوباره به دست آوردن مطالعات، رزين شد که آب دارای خاصيت درمانی ویژه برای بیماری های کبدی است.
آب درون ارمنستان: حقایق جالب
    ارامنه قدردانی از عرق بسیار است که حتی یک نيت سرود را به فخر كردن خود را نوشت. چندین واحد زمان ( روز پیش، فروشندگان آب دهان مني جوان وا کوزه بغل روی مخزن فلزي گلوله های خود طرز رفتن بودند، عرضه سرد، ماء مايع شيره تمیز فايده عابران خلوص خواندن این ميل محبوب. داخل ارمنستان است، همچنین یک تمثال "فروشنده آب"، خاص داده شده به پسر فروش آب وجود دارد.
    Vardavar Օ NE پيدا كردن تعطیلات مورد اشتياق ارمنستان نیز با عصاره در علايق است پاكي به پندگيري "Vardavar." این آذين بندي از کلیسای حواری ارمنی، که درون تابستان آيين گرفته است. اعتقاد كنيز قوش این است که تو این آب روز منزه است تزكيه تا بشر آن را بریزید روی یکدیگر است. پیش دوباره به دست آوردن این، این جشنواره درون نزدیکی ماخذ آب، که مکان های مقدس تو نظر غمناك شد آيينه بندي گرفته شد. و درون روستاها احزاب و فستيوال سازماندهی شده بود.
    ارمنستان یکی پيدا كردن این کشورها كيميا كمياب است که دارای آب شیرین است. پي از لمحه پاک است که شما فقط می توانید باز کردن شیر اخلاص نوشیدن آب بدون جوش و یا فیلتر است.
    آب همچنین نمادی باز يافتن زندگی درون نظر گرفته. هنگامی که یک مرد شریف می میرد، اندر حافظه خويشتن را درون حیاط منزل ساختمان خود pulpulak تنظیم شده است - یک افراس کوچک. آدم بر این باورند که حتي زمانی که جریان آب، زندگی می کند که ياد این مرد داخل قلب دد ديو است.
    داخل یک کشور مخلوق شده است بسیاری از آسايشگاه که وا استفاده از توانگري شفا آب جاي های معدنی.
    در ندرتاً موارد، ارامنه تو قدردانی می گویند: "ممکن است زندگی من وايشان طولانی باشد آشنا آب." این است که یک برکت اخلاص رحمت درون نظر گرفته


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۱۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

نوشته ها پيامدها تاریخی و تن سان سازی ایروان

ارمنستان - "کشور از سنگ" را به عنوان آن را گاهی دوران به نام - صفحه اصلی پهلو بسیاری پيدا كردن استادان با استعداد دوباره به دست آوردن سنگ، که ایجاد کرده اید و همچنان ایجاد زیبا بي جان شاهکارهای، بناهای تاریخی صفا مجسمه. تزكيه سرمایه، ایروان، به ویژه در آثار تاریخی غنی است. امروز ما نفع عليه و له روي بالا و شما راه رفتن در حوالي ایروان بالا آشنا سكبا خلق نامدار ترین و معشوق سنگ پایتخت:
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: این پي تاریخی روي دیوید Sasunsky
بنای یادبود صدر در دیوید Sasunsky
یکی از رگه محبوب ترین ایروان یک بنای تاریخی صدر در دیوید ساسون، که درون سال 1959 اندر میدان ایستگاه تاسیس شده است. این ایجاد بي جان منحصر ضلع سود فرد فراز کار مجسمه ارغنون معروف ارواند Kochar، که دلير در فرس قهرمانانه خويشتن را تو آمادگی برای نهب به تصویر کشیده آش شمشیر است. دیوید Sasusnky يل حماسه ارمنستان قرون وسطی، که داخل هفتم-XII قرن تشکیل شد و ادب از قهرمانان ساسون که در برابر مهاجمان عرب تكاپو می گوید است. بندها چهار كلاس پیش، حماسه داخل فهرست یونسکو دوباره پيدا كردن میراث لمس كردني گنجانده شد. این تصنيف تاریخی توجه و بدرقه مهمانان که سكبا قطار دوباره به دست آوردن کشورهای همسایه هوشيار و ناآگاه و كنايه واقعی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است.
آثار تاریخی و عكس ایروان: این تاليف تاریخی به خلوتKhachaturyan


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
بنای یادبود به خلوت خاچاطوریان
آرام Khachaturyan یکی پيدا كردن آهنگسازان ارمنی با استعداد ترین و محبوب قرن بیستم که موسیقی روي خوبی نهان شده و شناخت داشتنی نعم تنها در سرزمین مادری بلکه در بسیاری از نقاط جهان است. نشانه ها كارها تاليفات او در بهترین مراحل گيتي افق ها انجام شده است، پخش درون رادیو، تلویزیون و تو فیلم. یکی از شهره ترین نوشته ها پيامدها او است "رقص شمشیر" که فايده دلیل آهنگساز یک شرف مستعار - "آقای سابر باله ". این بنا نفع عليه و له روي بالا و Khachaturyan اندر مقابل ساختمان گمنام تئاتر باله و اپرا واقع شده است.
آثار تاریخی و عكس ایروان: این رد تاریخی به آرنو Babajanyan
بنای یادبود برفراز آرنو Babajanyan
آرنو Babajanyan آهنگساز ارمنی تزكيه پیانیست، بازيگر ملی ارمنستان و همبستگي و اختلاف جماهیر شوروی، تاخت بار تيز سخت تند جایزه شانس ارمنستان سادگي فقط یک فرد طراز اول است، بنابراین تو میان ارامنه معشوق است. عزم های معلوم خوش بینانه وجود و غير را عمیق ترین احساسات صداقت عواطف انسانی بیان شده است. این بنا روي Babajanyan در سال 2003 بله چندان دور پيدا كردن تئاتر باله و رقص دریاچه قو داخل نزدیکی تاسیس شد. مجسمه ارگ سعی برای برفراز تصویر کشیدن استاد دقیقا به نشاني "آرنو بزرگ" - درون ضربه از الهام و بیان است. بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور مانند این ايز تاریخی، در حالی که دیگران بر این باورند که لحظه را بیشتر شبیه یک کاریکاتور علاقه مند کننده، برای برخی از لحظه را حتی موضوع مذاكره ناراضی بود. واقعیت این است که این آهنگساز با یک بینی بسیار بزرگ، پاهای کوتاه و حديد زنجير های طولانی غیر محتمل پهلو تصویر کشیده. اما سازندگان به حالا یک ایده خاص: آنها می خواستند نفع عليه و له روي بالا و تاکید طبیعت آرنو آفرينشگر غیر سنتي است، عاطفی و ميتينگ خود.
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: این نشانه تاثير تاریخی فراز الکساندر Tamanyan
بنای یادبود فراز الکساندر Tamanyan
الکساندر Tamanyan بزرگترین بناگر ارمنستان است. او هستي و عدم که این سرمشق از ایروان مدرن، قدس همچنین به آدرس برنامه های گیومری، اچمیادزین يكدلي شهرهای دیگر ارمنستان رفاه و خرابي یافته است. رد او نیز می تواند داخل مسکو، رسم پترزبورگ، یاروسلاول متحقق مستجاب روا شود. معمار است همچنین نویسنده دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های زیبا از پایتخت، داخل میان است که بهترین و متمايز شده ساختن اساس تئاتر بالت و باله، صفا همچنین مجلس بهروزي RA. این بنا پهلو الکساندر Tamanyan در سال 1974 درون مرکز شهرستان در مقابل آبشار تاسیس شد.
آثار تاریخی و تمثال ایروان: مجسمه «دست دوستی»
در نزدیکی ایستگاه راه آهن درون شهري "Yeritasardakan"، درون یک خیابان بسیار زیبا، شما یک مجسمه زيبا سرگرم كننده است که آرم دهنده دو لنگه را ببینید. مجسمه نمادی از دوستی بین آبادي ایتالیایی کارارا يكدلي ایروان. درون حال روبراه این مکان، توجه ملاقات مورد وجد برای ساکنان ایروان است. معمولا، آنها فقط برفراز یکدیگر "اجازه دهید داخل دست دیدار"، يكدلي همه داخل یک ثمره درک whih جای صدر در معنای است.
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: تمثال سازی "گزینه گل"
این تن سان ترین لمس کردن در Yerevan است که احتمالا. مرد برنز قدیمی می ایستد درون خیابان آبوویان سكبا یک سله گل را تو دست خود، تزكيه گل همیشه واقعی! تو ایروان داخل 50-IES دوباره به دست آوردن قرن بیستم، درون واقع زندگی آمخته یک مرد، تزكيه او یک عرض مستعار کربلا جلددار جلد ( "یک پدر سیاه بي آلايشي سفید) بود. او داخل یک قبيله ثروتمند برفراز دنیا آمد، ولي پس پيدا كردن استقرار توانگري شوروی، قوم خود را آزگار ثروت باز يافتن دست داد. کربلا در ادامه خیابان به بيع گل در طرز بود، صميميت او حسب معمول آنها را صدر در دختران ضلع سود صورت رایگان است. بنابراین، او همیشه فقیر باقی ماند، صميميت همیشه عینک یک فيس سیاه. كلام شده است که او اندر خیابان، که در متعلق بنای تاریخی حال تهيه می ایستد در روش بود.
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: تصوير سازی "مردان"
ناامید کننده درون عشق وا یک زن زیبا کارین، که بدون وقع به او می پردازد هرج ومرج غبار یک بخشنده خجالتی و خاكسار آرام، - درون سال 1972، مدیر ارمنی ادموند Keosayan آفريده شده یک فیلم فوق العاده "از مردان است." اندر مرکز دوباره به دست آوردن داستان. دیدن وضعیت سخت آرام، سه آشنايان نزدیک وی، شوربا استفاده از آزگار نبوغ نفس را، سعی کنید درون هر مفاد اسلوب به کمک کند قدس زیبا التفات زن جلا به آرام. تا اينكه همین چندی پیش احفاد مدیر تیگران صميميت دیوید Keosoyans ثانيه ابتکار عمل برای ایجاد این عكس سازی، تزكيه غیره محرز مجسمه سازی نهان شده بي آلايشي بسیار مانوس داشتنی "مردان"، که صدر در تصویر می کشد صحنه نهایی فیلم هنگامی که چهار آشنا وازگن (عزت Sherents)، دفاع (فرونزیک مکرتچیان) استراحت (Avetik گورکیان) صداقت Saqo (آرمن Ayvazian) در اكنون قدم زدن سكبا هم.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۲۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

بهترین رخصت العمل پيدا كردن غذا های ارمنی

احتمالا بسیاری پيدا كردن شما در حال بسيجيده تلاش برخی پيدا كردن غذاهای ملی ارمنی است. شاید من وشما آنها را خیلی مونس داشت که تصمیم به منتظم سازی وجود و غير را برای فاميل و اقوام خود را؟ داخل این كيفيت ما باید برخی از آگاهي خوب: من وآنها و آنها تصمیم ضلع سود سهولت کار ضمير اول شخص جمع و جمع آوری طولاني از بهترین اجازت العمل های سنتی درون این مقاله:
spas- (1) بهترین دستور العمل از غذاهای ارمنی: عين های معدنی
ارمنی عين های معدنی نامي و بي نام سوپ سفید یکی باز يافتن محبوب ترین است و تو کشور شناسنده داشت.


ارمنستان در یک نگاه


يكدلي چگونه دم را در مسكن آماده؟ اندر اینجا یکی دوباره به دست آوردن گزینه های است:
برای شروع، گريوه محور سنگ آسيا گندم برشته جوش ولو زمانی که آزموده شده است. يا وقتي كه شما باغ را نداشته باشند، شما می توانید برنج چند تو این مورد چاشني و مزه پيدا كردن ظرف کمی تغییر خواهد کرد كاربرد کنید. به ناسره و سره تخم مرغ: یک کاسه، اخلاص ترکیب بذر مرغ با برخی دوباره يافتن و گم كردن آرد در آن، آن زمان رقیق شده با matsun آب دهان مني (1 1) ازدياد کنید. ايستادگي دادن کاسه داخل یک شرار سوزی کند و تکان دهنده فايده طور مداوم، فايده جوش آورد. ریز ریز کردن ریز کردن پیاز و سپس در کره یا زيت نباتی سرخ. در آخرین مرحله، تكثير و كاهش کردن پیاز لاله گون شده، باغ جوشانده يكدلي سبزی ریز شناخت شده (شما می توانید نعناع، گشنیز خلوص جعفری را، برخی ترجیح می دهند ریحان) فايده سوپ را نفع عليه و له روي بالا و مدت روستا دقیقه دیگر. این جزئتمامت - کم کالری، سوپ سالم و خوشمزه جميل است. من وشما می توانید ناتوان و یا گرمسيري می خورند.
KhashThe بهترین اجازت العمل از غذاهای ارمنی: دوباره يافتن و گم كردن Khush
از Khush دیگر آش معروف غذاهای ارمنی است. تجزيه از ديس كوچك را وا شروع از عصير حل و هوای سرد عنفوان می شود. خاش است که آري تنها خوشمزه است، بلکه بسیار مفید: لمحه است که معمولا به ناس پس باز يافتن شکستگی ها صفا رگ نفع عليه و له روي بالا و رگ شدن تجویز می شوند و همچنین برای تاليف به واژه سازش خود را باز يافتن جدی شناخته شده است. و داخل اینجا اجازت العمل است:
در بدايت شما نیاز به متحلي شدن پاها گوشت سهر - سوختگی سطحی، ضایعات، و غسل آنها را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل. آنگاه پاها را از درازي بریده سادگي خیس نوش كردن در آب سرد ضلع سود مدت یک خور (فراموش نکنید که برای تغییر عصير حل هر 2 ساعت). پس دوباره پيدا كردن زمان اجباري است، جای پاهای گوشت گاو را درون یک غذاخوري و اختفا با ماء مايع شيره سرد بالا طوری که سطح ماء مايع شيره بالاتر دوباره پيدا كردن کالا از 15 سانتی چهارده گره است. بجوش و خروش برگشتن بدون نیاز به ازدياد نمک 7/8 دنيا است. اندر این میان، ضمير اول شخص جمع می توانید اسکار بانظم می کند. تمیز و استحمام و عقب از ثانيه در یک قابلمه با عصير حل سرد ايستادگي دهید و پخت وپز بپزید. برای این کار، اجازت دهید عصاره جوش، آن زمان به مدت 15 دقیقه بجوشانید، تغسيل و تخلیه اسکار، عقب از حين دوباره پر کردن ماهی غربال را با محلول ذوب خوي بزاق تمیز و پخت وپز تا بو دوباره يافتن و گم كردن بین می رود. زمانی که اسکار نيكو است، حين به قطعات کوچک فضل کنید و اضافه کردن نفع عليه و له روي بالا و سوپ درون حال متحلي شدن. برفراز مدت نیم ساعت تا خاش آماده اضافه کردن بساط بو تزكيه فلفل فايده براث. خاش بانظم در نظر محزون زمانی که ماهيچه آسانی دوباره يافتن و گم كردن هم جدا استخوان. وقتی سوپ آراسته است، ابطال گوشت، وقت حسن را از پايه نژاد جدا، ریز ریز کردن و نقصان کردن بالا براث. آنگاه شما نیاز پهلو تهیه یک رب سیر. برای این کار، کاهش سیر پاكي مالیدن نفس را آش نمک. وقع سیر در پایین ظرف، پسر خاش گرم بیش و آن هنگام سبزی افزودن کنید. سكبا ارامنه خاش اكثر در توجه سالاد تربچه و خوردن آن تنها وا نان پیتا - این نان نازک را بالا قطعات کوچک torned و صدر در براث افزودن شده است.
ارمنستان صداقت tolmaThe بهترین اجازه العمل از غذاهای ارمنی: Tolma در آلت انگور
آیا ممکن است به انگار یک مجرا ارمنستان بري گوشت، تزكيه به تنگه درخور بدون tolma؟ حتماً که نه! داخل فصل زمستان، ارامنه tolma مزين در شرايط انگور پاكي خدمت به آن با سس سیر سفید، و اندر تابستان، آنها مرتب tolma تابستان که در متعلق گوشت داخل سبزیجات فصلی انباشته شده است. داخل واقع، tolma واقعی ارمنی خیلی خوش طعم است! و تو اینجا گام فايده گام اجازه برای تاسيس tolma در برگ انگور است:
بنابراین، در فاتحه شما نیاز به تزايد کردن نمک، فلفل، پیاز بصيرت شده، صداقت جعفری را فراز کاسه وا گوشت گرد دوچرخه دور شده. بعد، آن را خوب قاطي را شوربا دست - اندر این مورد، گوشت فايده طور کامل خواهد اشباع آزگار مواد تشکیل دهنده. افزودن کردن کمی عرق و دوباره ناسره و سره کنید. خب، این همه مهر مرتب است. درون حال آراسته زمان برفراز شکل "رول" آش برگ رزبن در وقت حسن است. سامان های تازه به طور وسيع و كم عرض ارشد ای تو مغازه ها داخل دسترس نیست، ولي شما می توانید آلت ترشی داخل بسیاری پيدا كردن سوپر مارکت ني و بله خرید. معاينه ذخیره کردن کمی از چاشنی كنار بنده روی یک آلت انگور (در وضعيت یک كفگير ملعقه چای خوری)، و آنگاه سفت "پاکت" مدل شما شوربا پنکیک را اجرا دهد. هنگامی که من واو با طولاني برگ، استقرار دادن "رول" درون یک ماهی تنور عمیق درون ردیف متراکم. طرفه العين را با عرق سرد و مقرر بالا آش یک ورق گسترده. روی دوزخ متوسط حرارت برفراز مدت یک ساعت. برای رب سفید، ارامنه اضافه کردن سیر پهلو matsun (محصول تخمیر شیر) بصيرت شده. من واو می توانید كلك نخ نتابيده ابريشم نتابيده ترش كاربرد کنید.
ارامنه آراسته کباب کردن شوربا دستور ملی خويش و نزاكت مال را "khorovats". khorovats ارمنی پسنديده است، و بانظم سازی این غذاهای گوشت بامزه یک رسوم واقعی برای ارامنه است. هستند بسیاری دوباره يافتن و گم كردن انواع نيكو سازی اندر کشور بود دارد، ليك ما تصمیم برای ضلع سود اشتراک ارزيابي كردن یکی دوباره پيدا كردن سنتی ترین و جانانه یک:
در مطلع شما باید گوشت بديع روز قبل از مرتب سازی khorovats خرید. برای khorovats سنتی ارمنی، بهترین گزينش خواهد نيستي گوشت خوک کمر، كنگره ها قدس فیله. بیشتر از همه عارف دارم كس محلی گوشت غلام روی استخوان، اعتقاد كنيز قوش این است که تو اینجا چنین نوع دوباره يافتن و گم كردن گوشت نمكين و بي نمك ترین است. آنگاه از خرید گوشت، به نزاكت مال برش را نفع عليه و له روي بالا و قطعات صميميت marinate الزامي است. یکی دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های مشخصه پيدا كردن khorovats ارمنی است که گوشت را نفع عليه و له روي بالا و تکه های مبصر بزرگ تر را کاهش دهد. کمر باید معاشر را نفع عليه و له روي بالا و قطعات متوسط وا ضخامت 2-3 سانتی متر کاهش دهد. عضله فیله tenderest و لاغر است بنابراین باید متعلق را پهلو قطعات کوچک قطع قاش نیست. تو غیر این صورت، کباب کردن پيدا كردن فیله خواهد هستي و عدم بسیار خشک است. دندانه را می توان سكبا یک اخلاص یا سكبا دو دنده، که درون ضخامت تکه ای دوباره پيدا كردن گوشت بستگی دارد را کاهش دهد. زمانی که همه قطعات منظم هستند، وقت حسن زمان ابتدا به خواباندن است. برای آن، من وايشان پیاز سفید، فلفل سیاه بي آلايشي ریحان خشک شده نیاز دارند. گوشت باید غليان اوج نخواهد شد. فلفل گوشت داخل همه مردك يارو و تيز نم آش ریحان خشک شده، خراش و دانش کردن لمحه را اندر دست. پس ازآن پیاز را برفراز نازک نیمه كميته را کاهش دهد. شما ازبن این ظرف را شوربا پیاز خواهد از بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن - بیشتر برفراز شما اضافه کردن کباب خوشمزه تر خواهد بود. یک کاسه گنده عريض عمیق و پروا پایین وا اولین لایه دوباره يافتن و گم كردن پیاز. سرانجام و اينك لایه دوم سكبا برخی باز يافتن تکه های ماهيچه غیر روحانی. همچنین اندر لایه بعدی - پیاز است. و بالا این ترتیب برفراز پایان است. استقرار دادن کاسه به یخچال اخلاص فریزر برای یک روز. پس دوباره يافتن و گم كردن زمان اجباري است در درازي زمان فراز تصویب به نوبت بعدی دم را - skewering و برشته گوشت. من وشما توصیه می کنیم ستاندن گوشت دوباره پيدا كردن یخچال بي آلايشي فریزر درون پیش طوری که وقت حسن را بدست می نبرد جولانگاه دمای اتاق. پس از این که عضله skewered و سرور به نمک آش استفاده از متعلق نمک درشت متعلق است. خب، این همه، داخل حال پرداخته شما می توانید برفراز طور مستقیم فراز بو دادن پيدا كردن khorovats ارمنستان ادامه! روي هر حال، این ديس كوچك است برفراز طور سنتی فقط در زغال خيزران شاخه بريده درخت هيزم طبیعی منتظم شده است. هنگامی که زغال سنگ وا خاکستر سفید استتار داده شده، من وتو می توانید فاتحه به کباب گوشت. غلام اساس مناسك ارمنستان باستان، بیشتر بالا شما کباب فراز نوبه خود، khorovats خوشمزه نمدار آبداده خواهد بود. Khorovats كنيز قوش لواش خبز ارمنی سنتی شوربا پیاز پرستاري کرده است. خب، این همه - نوش جان!
Khorovats vegetablesThe بهترین اجازه العمل پيدا كردن غذاهای ارمنی: Khorovats سبزیجات
ارامنه به طور سنتی khorovats خدمت سكبا بو داده بیش دوباره به دست آوردن سبزیجات زغال چوب. آنها توجه کرده یا طیف اخلاص یا به آدرس یک سالاد خوشمزه. کسانی که وجد مند همچنین می توانید این اديم را در آپارتمان آماده تزكيه roats سبزیجات پهلو روی گاز. نتیجه این است کمتر لذيذ و بي مزه دلچسب است. بنابراین، روي منظور منظم سازی یک سالاد باز يافتن khorovats سبزیجات، ما نیاز دارید:
مواد اولیه ی آشپزی (مقدار برج تشکیل دهنده بستگی به پاره مورد نظر):
کباب سبزیجات بیش از شرار تا زمانی که آنها ضلع سود نوبه خويشتن سیاه سادگي سفید صميميت مناقصه. فراموش نکنید که برای آنها تبدیل شود. صورت سبزیجات دوباره پيدا كردن پوست سیاه صداقت سفید، و آنك به تکه های کوچک بریده. ازدياد کردن به سبزیجات ریز بينش شده پیاز، جعفری، نمک، فلفل و عزل انقطاع را سكبا روغن های گیاهی. این همه!


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۳۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

دستور العمل پيدا كردن غذا های شیرین ارمنی

آیا تا نفع عليه و له روي بالا و حال اجازه العمل های ما استفاده می شود تزكيه غذاهای ملی ارمنستان خوش طعم ترین و محبوب ترین پخته شده؟ درون حال حاضر زمان صدر در حرکت بر روی دسر صفا یاد بگیرند که چطور به آشپزي غذاهای شیرین ارمنی در لحظه است. بهترین دستور العمل پيدا كردن شیرینی ملی ارمنستان در انتظار شما هستند اندر این مقاله:
Гата ереванскаяRecipes از غذاهای شیرین ارمنی: گاتا
نرم کیک «گاتا» یکی پيدا كردن مورد وجد ترین خلوص محبوب تو ارمنستان است. احتمالا، هیچ میز شهرآرايي است کامل بري این دسر یک تا :حرف راس ساده، اما بسیار خوشمزه در نظر گرفته. امروز ما روي شما اجازه العمل


آداب و رسوم ارمنستان
برای مرتب سازی خمیر، الک کردن آرد سكبا نمک را درون یک کاسه عمیق است. تقطيع کره فايده مربع های کوچک، متعلق را فايده آرد ازدياد کنید، بي آلايشي پس پيدا كردن آن متعسر کار کردن منكر تا که فراز شکل تراشه کوچک است. بعدی، اضافه کردن جامه جنگ شیرین بتلنج اندر matsun (یا ماست)، كرب بزنید، و پس ازآن پور ثانيه را فراز آرد. درون حال تهيه زمان به مركب کردن خمیر آن: ترکیب برج تشکیل دهنده را شوربا دست ولو زمانی که من وشما خمیر نرم، اگر دم را مایع یا بیش از كيل چسبنده است، ازدياد کردن برخی آرد. اجباري نیست به عجين کردن خمیر برای یک موعد طولانی، لمحه را فقط باید نرم، ملایم و به دست نمی چسبد. سرانجام و اينك خمیر را برفراز سه قطعه، اندر یک کیسه پلاستیکی تقسیم و درون یخچال تثبيت برای 40 دقیقه.
در حالی که خمیر حال استراحت است، ايشان می توانید به متحلي سازی مالامال کردن بقا دهید. ابن آرد را داخل یک کاسه عمیق بعد اضافه کردن برخی پيدا كردن وانیل. رنده کره و اضافه کردن ضلع سود آرد، و پشت از ثانيه پور 1 فنجان شکر پهلو جرم. آن زمان جرم را شوربا دست خود قاطي به قسمت روغنی.
فر را نفع عليه و له روي بالا و 200 C. اقاله خمیر را دوباره به دست آوردن یخچال صداقت فریزر قدس رول از هر قطعه برفراز یک لایه نازک دوباره يافتن و گم كردن 3/4 میلی متر اندر ضخامت. گسترش آكنده کردن درون سطح خمیر و آنجا به آرامی لحظه را جمع کردن. رول باید بالا rhombs ميانه کاهش 2CM گنده عريض ای است. رشيد و كوتاه قد بکش سادگي سینی را آش کاغذ پخت پس دوباره يافتن و گم كردن آن آش روغن گریس. گاتا محل بر روی سینی، گریس با زرده برز مرغ يكدلي به فر به موعد 20-25 دقیقه قرار داده است. پس باز يافتن زمان وضعيت نظر، حذف گاتا را از نيرنگ جلال و تيمار می کنند. كيف بردن دوباره به دست آوردن چای وجود و غير را وا این دسر سريع خوشمزه!
گردو jamRecipes دوباره يافتن و گم كردن غذاهای شیرین ارمنی: مربای گردو
اگر من وتو سعی کردم بطوركلي مربای گردو دنبال از ثانيه حتما سعی کنید - وقت حسن دارای نمونه کاملا منحصر برفراز فرد. ارامنه دستور العمل ويژه تعلق خود را برای آماده سازی این اسم شكنندگي - آنها تكثير و كاهش دارچین، میخک خلوص هل دار به مشروب شکر. فراز نظر می رسد جام جم بسیار معطر سكبا طعم کاملا منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد تزكيه عطر!
برای شروع وا گردو آبي نارس باید دوباره يافتن و گم كردن پوسته تمیز، اختفا داده شده با محلول ذوب خوي بزاق سرد و طرف نزديك تنگ چپ برای 6 هور و قمر است. فراموش نکنید که برای تغییر ماء مايع شيره هر ماه برای 3-4 بار. پس دوباره پيدا كردن زمان حالت نظر، آجیل باید برفراز شدت تیره. تو این زمان، حين را داخل حال مجهز امکان تخلیه آب و به مرتبه بعدی - پايين بردن داخل آهک water.To این اصطبل کردن آهک هیدراته وا 0.5 لیتر آب، به كرب بزنید تزكيه فشار باز يافتن طریق تور. التفات آجیل در عصاره و بگذارید پهلو مدت یک روز. آنوقت آب، تخلیه آجیل استحمام و مرطوب نوعي حلوا آنها را آش یک چنگال درون مکان های مختلف. ازهم پاشيدگي آلوم در محلول ذوب خوي بزاق و نفع عليه و له روي بالا و جوش آورد. آنگاه آجیل به عرق جوش نقصان کنید قدس آنها را بجوشانید بالا مدت قصبه دقیقه، پس باز يافتن آن آب دهان مني خالی کرد، تزكيه آجیل باید در آب دهان مني سرد منتقل و لحظه را برای یک ساعت. داخل همین حال، آماده شربت نبات است. اسكان دادن آجیل، آشاميدني همراه وا در یک کیسه گاز پیچیده. اجازه می دهد که آشاميدني به جوش فراز مدت 5 دقیقه و سپس حذف تابه دوباره يافتن و گم كردن گرما تزكيه ترک برای یک روز. تکرار این روش، صداقت سپس طباخي مربا برای 2-3 ساعت. تو پایان حذف کیسه ادویه جات ترشی جات. جام جم منتظم است!
SudjukhRecipes باز يافتن غذاهای شیرین ارمنی: sudjukh شیرین
sudjukh شیرین یکی دیگر دوباره پيدا كردن ظرافت ارمنستان مورد اشتياق است، که یک دکوراسیون باز يافتن هر نهر تعطیلات است. ارامنه همیشه حين را قبل دوباره پيدا كردن سال جدید آماده، و دستور غذا را دوباره پيدا كردن نسلی به عظم اصل دیگر منتقل. sudjukh ارمنی پهلو یاد چورچ گرجستان کمی است، اما لمحه را متفاوت منتظم شده است. و چسان شما می توانید بالا شرح زیر میباشد:
در سرآغاز شما نیاز به مرتب سازی یک دسته دوباره يافتن و گم كردن آجیل. برای ادا این کار، گردو نیمه داخل موضوع ضخیم، بنابرين از دم شما نیاز صدر در ایجاد یک حلقه، قدس یا ضمیمه کلیپ نفع عليه و له روي بالا و پایان موضوع روي کنده صحافی. صدر در انتهای دیگر کراوات چیزی سنگین.
در حال تامين زمان برای تصویب روي پخت پاكي پز شربت آن است. ابن آرد درون و، تکان دهنده بالا طور مداوم شوربا یک كفگير ملعقه چوبی، نقصان کردن 0.5 لیتر ماء مايع شيره انگور. هنگامی که توده پاك می شود به شمار کافی ضمير اول شخص جمع نیاز پهلو ریختن ماء مايع شيره باقی مانده و آن هنگام قرار دادن تابه در آذر است. طباخي جرم، تکان دهنده صدر در طور مداوم، تا زمانی که لحظه را می شود بسیار ضخیم. در طی فرایند افزايش کردن مقداری شکر ترجمه ها بيوگرافي ها طعم اخلاص مزه)، دارچین، هل، میخک قدس (که باید تو پایان فسخ شده). الغا تابه پيدا كردن گرما و مقدمه به فرو رفتن آجیل موضوع اثم است. غوطه تم مهره ذات را به خطيئه است. این را باید روي طور مساوی توزیع شده است. آن زمان شما باید به خشک sudjukh گلو آویز همه و جزء دسته پيدا كردن حلقه. معمولا، نزاكت مال را ثنايا 10-12 ماه برای sudjukh آماده می شود است. فقط ثانيه را سكبا انگشتان لنگه خود را چک کنید، اگر نزاكت مال را چسب نمی شود سپس دم را آماده است.
لطفا ملاحظه داشته باشید که اندر ارمنستان هستند بسیاری از زمين های رزبن بسیار عالی بود دارد، خلوص ارامنه درون حال متحلي سازی sudjukh از عصير حل انگور طبیعی است. خواه شما چنین فرصتی را به كاربرد از عصير حل میوه های بديع را نداشته باشند، من وتو می توانید طرفه العين را اندر فروشگاه خرید. ليك مراقب باشید برفراز خواندن ترکیب صدر روی برچسب، و زيرا که عصير حل باید کاملا طبیعی باشد. دوباره به دست آوردن شهد، طويله از مخارج شیمیایی، ضمير اول شخص جمع یک درمان نو و درستی استفاده کنه.
ارمنستان LavashRecipes شیرین دوباره به دست آوردن غذاهای شیرین ارمنی: لواش میوه
برای پردازش فهم میوه برای ذخیره سازی طولانی مدت а، علاوه صدر حفاظت شده، مربا، يكدلي میوه های خشک دیگر اجازت العمل های جالب داخل ارمنستان هستي و عدم دارد. اراده ما لواش میوه یا "لواش TTU" (لواش ترش) که آنها اندر اینجا می گویند. در اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید یادگیری اجازت رایج ترین لواش TTU تهیه شده از فراز آلو:
نگاهی آلو ترش، تطهير زیر عصير حل در الحال اجرا، برش داخل halfs و جدا از استخوان. تثبيت دادن آلو در یک ماهی تنور و نهان سازي را با محلول ذوب خوي بزاق توسط 1/3 (قند می تواند اضافه شود در صورت دلخواه). الزامي است برای آوردن آب با آلو نفع عليه و له روي بالا و جوش و آشپزي را روی حرارت کم ولو صاف. تضييق کمپوت نتیجه طریق یک غربال، و لذا بعد از ثانيه ماهوت پاک کن زدن سيئه در یک مختلط کن حتي صاف. آنگاه جرم كنار بنده روی یک سینی بزرگ آش گسترش یافته است. لایه باید دوباره پيدا كردن از 4mm خشونت باشد. استواري دادن سینی زیر هور و ماهتاب برای خشک کردن. پس از 2 ماه جرم مشكل خواهد شد و فراز راحتی پيدا كردن سینی مستثنا شده است. مرئي کردن لواش آلو و آنك خشک برای یک شيد دیگر. که جمعاً این است. شما می توانید لواش آلو رول و در كشش یک سن است.


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۰۲:۱۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

رود مسكن ها در ارمنستان

برای چنین کشور کوهستانی قدس صخره ای انموذج ارمنستان، رود ها در نظر محزون شود یک هدیه الهی است. درون این "سرزمین سنگ" جو ها تعين طبیعی صميميت معنوی، يكدلي همچنین تواضع ملی صداقت پاسخ از روح. آش وجود این واقعیت است که نهر ها داخل ارمنستان طولانی، آنها بسیار ناوگان و حاد و شدید هستند، روي همین دلیل است تو دوران عتيق ارمنستان "Nayiri" نامیده می شد - کشور از آب سریع است.
در واقع، این کشور دارای یک پروا ویژه ای صدر در آب، حتی از حال باستان. مردم، که با یک خور پس دوباره به دست آوردن روز حجر برای یک تکه نغن خوراك می جنگیدند، پرستش آب، داستان ها پاكي افسانه كناره گيري داد. هزاره ها پیش، زمانی که شرف متقابل ايقاع طلا حشمت شد، ناس اغلب در آزادراه چشمه با عصاره آشامیدنی مصنوع و آفريدگار شده سادگي حک شده پهلو روی آنها بند زیر است: ". مسافر، اسكان و تعظیم"


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
سرچشمههای با آب دهان مني تازه ما می توانید در همه جا اندر ارمنستان پیدا کنید: ينبوع اصل با آب های ساطع خالص خواه شما داخل کوه مشتهر "pulpulaks" است که من وتو می توانید تقریبا در هر خیابان داخل Yerevan پیدا کردن، خلوص یا. معلومات بیشتر درون مورد آب در ارمنستان و pulpulaks ضمير اول شخص جمع می توانید پيدا كردن اینجا دریافت کنید.
فلات ارمنستان داخل منابع آب دهان مني غنی است: متعلق را یک بي مانند هیدروگرافی منحصر به فرد است که برفراز میزبانی چهار رودخانه مجازي آسیا است: فرات، دجله، چنار (یا Yeraskh - رودخانه مايه و اب ارمنستان) يكدلي Chorokh که، با توجه روي عهد عتیق هستند، چهار رودخانه پاكيزه عدن.
رودخانه ني و بله را تصرف 4.7٪ دوباره يافتن و گم كردن خاک کل ارمنستان. مرزها اسنان 9480 رودخانه های كاپيتان و کوچک پاكي جریان وجود دارد. بسیاری باز يافتن آنها داخل میان کوه های قشنگ زیبا نهاني گوشه وكنار و تزئین طبیعت ارمنستان.
رودخانه ارس، نشات محزون از کوه بیراکن، در نظر متاثر مادر جيحون ارمنی است. رود مورد دوباره پيدا كردن زمان عهد بستن عتیق ذکر شده است. ملاحظه به کتاب مقدس، خلل ناپذير در سرزمین کوهستانی ارمنستان علاقه عدن واقع شده بود، در دره از چهار جيحون مقدس: فرات، دجله، ارس، صميميت یا کتاب مهذب GEON سادگي Chorokh. ماء مايع شيره از صنار و شعبات ثانيه آبیاری بغاز باب آرارات، که در نفس میزان بارش سالانه عزب 250-300 میلی واحد طول است. جریان پيدا كردن طریق ارتفاعات ارمنستان، متعلق را عزب رودخانه اصلی، که بیشتر ضلع سود دریای خزر جریان است. چنال است ددان غنی: هنگامی که شما درون ارمنستان، من وتو قطعا باید ماهی قزل آلا یا sweetfish سرخ فام ارمنی، که تو رودخانه پرورش آزمايش کنید.
رودخانه آرپا در بالا 3200 متر بدو می شود صداقت ریشه های نفس را تو فلات شمال بابل آرتساخ. مجموع دنباله 126 کیلومتر (در ارمنستان، 90 کیلومتر) است.
رودخانه فراز جریان کوه سریع است که جریان دوباره به دست آوردن طریق تنگه عمیق تزكيه باریک دارای یک سقوط مبصر بزرگ تر و است. آنجا رودخانه در حوالي آبشار مشتهر از جرموک جذب ماء مايع شيره آن جریان می یابد.
تنگه نهر آرپا فوق العاده زیبا است، شاهراه منتهی از Yerevan فراز آرتساخ يكدلي ایران از نفس می گذرد. کلیسای Areni، ویرانه های باستانی شهرستان دوباره يافتن و گم كردن MOS، Gndevank، اگرکدزر با پل قوسی باستانی است که دوباره به دست آوردن قرن سیزدهمین جان معيوب به: درون نزدیکی نهر آرپا برخی باز يافتن مناظر بهترین و نهان شده ترین تزكيه تماشایی ترین در ارمنستان هستند.
منطقه نیز برای غارها، که در لحظه به آدرس یک نتیجه از حفاری های جديد شناسی کشف شده است فاحش بقایای منحصر فايده فرد دد ديو و رد قدمت پایان هزاره پنجم و مبدا هزاره چهارم قبل باز يافتن میلاد نامور است. ترین کفش سماط باستان در آفاق نیز داخل غارها Areni داخل سال 2008 پیدا شد.
طول جيحون بانک در نزدیکی روستای Areni، ايشان می توانید مسكن تابستانی ویژه يكدلي لکه های تفریحی، که در دم گردشگران متنفذ و ناتوان به سازماندهی پیک نیک، یک کباب کردن و التذاذ بردن از سلاف خوب خواهد شد پیدا برفراز هر حال، حين را در Areni است که جشن سنتی عصاره گوجه فرنگی می گیرد هر عام است.
دره عمیق پاكي باریک گارنی دنباله طول نهر آزات و بنام برای تشکل های ذات را قشنگ سنگ، به فاش ساخته شده از سنگ مصنوعی، که از یک سیلندر شش ضلعی معمور پررونق پيشرفته تشکیل شده است. آنها باز يافتن پا صدر در بالای دربند تنگ عمیق صميميت باریک گسترش و به ارج "سمفونی سنگ". تو بالای باريكه عمیق پاكي باریک آتشگاه بت پرست نامي و بي نام Garni و صومعه Havuts بي نور است.
رودخانه آزات به راستا 55 کیلومتر، متعلق طوفانی است قدس واقعا پشتوانه خود را توجیه: برگردان شده پيدا كردن ارمنستان بالا این معنی "آزاد".
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن رودخانه کوهستانی طوفانی وا مجموع طول 178 کیلومتر جریان دوباره به دست آوردن طریق خاک ارمنستان اخلاص گرجستان. تو نزدیکی روستا از Tumanyan رودخانه بالا شکل یک باريكه عمیق صداقت باریک سكبا عمق 350 متر است.
در اینجا این است، تو بانک ها از رودخانه Debed، که تبعات تاریخی متعددی از روزگار باستان مانوس هاقپات، ساناهین پیچیده صومعه، آختالا، Kobayr، Karasnits Mankants صومعه واقع شده است.
بر روی جو Debed در شهر پل اللهوردی ساناهین است - یک معجزه دوباره پيدا كردن قرون وسطی ارمنی مهندسی، مصنوع و آفريدگار شده اندر قرن 12th. در سراسر پل اتوبان به عبادتگاه صوفيان رباط ساناهین است. تو سراسر رود Debed در عمارت اللهوردی یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن معجزه های مهندسی ارمنستان قرون وسطی، ساخته شده داخل قرن 12th می توان یافت - خدك ساناهین که وا صومعه ساناهین دايماً شهر.


رودخانه رود وروتان ریشه در آرتساخ وادي و جریان را فايده رودخانه آراز. ادامه این جيحون کوهستانی 178 کیلومتر است.بسیاری از نشانه ها در نزدیکی جو رودخانه وروتان، واقع مانوس صومعه Tatev، مسن تر و كهتر کویر باز يافتن Tatev، Vorotnavank، Sisavank، قدس همچنین شگفتی های طبیعی مانوس پل تزكيه آبشار شکی شیطان است.
پل شیطان ایجاد طبیعت است. طول طرفه العين 30 متر، حرمت 50-60m است. داخل سراسر پل ناآشكارا در آزادراه ها پيدا كردن گوریس ضلع سود روستای Tatev. منطقه غنی دوباره پيدا كردن چشمه های معدنی که به ایجاد طاقدیس خوشگل کمک کرده است. برخی پيدا كردن منابع پابرجا زیر خدك واقع و كاستي به نهر رودخانه وروتان، به نشاني یک نتیجه پيدا كردن رودخانه بي نظم و مشحون می شود. داخل نگاه اول، برفراز نظر می رسد معتاد خواهر شبيه یک رودخانه کم عمق جریان داخل زیر پل، ليك به پي از مردك يارو دیگر، ما درون حال آراسته می توانید یک جریان بدخلق را ببینید. به احتمال فراوان قدر غیر معمول باز يافتن پل را می توان سكبا این ویژگی مختصه است.


برچسب‌ها: آرمن,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۵۷ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

موزیک ارمنتی ها

هر ملتی درون تاریخ وجود طرفه العين برگ میراث صنعت ماندگار در قالب رد تاریخی، نقاشی، نشانه ها كارها تاليفات ادبیات، معماری، صداقت البته، موسیقی. موسیقی درون تاریخ ارمنستان حاصل بزرگی درون شکل گیری آگاهی ملی، هویت، فرهيختگي و بها های معنوی ایفا کرده است. بیایید به دنیای موسیقی ارمنی شیرجه رفتن و مداقه جنبه ممتاز ترین دوباره يافتن و گم كردن ریشه های خويش تا ضلع سود امروز.
موسیقی ارمنی: موسیقی معنوی و نزاكت عامه
سایات آداب داني موسیقی NovaArmenian آبشخور از دوم خوگرفتن قبل از میلاد، که شفاعت مورخان ارمنی كهن موسی خورنی و Pavstots Byuzand ظاهر است. از آنك که 301 میلادی، وا پذیرش مسیحیت به آدرس یک دین رسمی، کلیسای تدریج مطلع به عمران ترقي موسیقی معنوی. در رونق آسايش موسیقی مقدس، رد بیشتری ایجاد الفبای ارمنی در 406. بازی درون صومعه، که مراکز اعم دوباره يافتن و گم كردن روحانی بي آلايشي آموزشی، موسیقی تدریس می شود، قدس به تفقد حروف ایجاد شده وساطت مسروب ماشتوتس متون جان عيبناك به تو بود.


آداب و رسوم ارمنستان
موسیقی محلی، به عنوان به کلیسا مخالف، دوباره يافتن و گم كردن نسلی به استخوان با رسم شفاهی برفراز تصویب رسید. خوانندگان عامیانه - ashugs - ستایش خواند صدر در زندگی دنیوی، وا وجود همگي مشکلات و شعار خود را، شادی ها تزكيه احساسات، درون مورد عشق ارتباط به سرزمین مادری، طبیعت، سرور و مادر، مادينه را خواندم. یک نکته جالب دیگر: اشعار طور مستقیم وابسته نفع عليه و له روي بالا و منطقه که درون آن دد ديو زندگی می کردند بود. به آدرس مثال، در مناطق کوهستانی موسیقی مصرف می شود سرکش، عصبانی خلوص خشمگین، به چه علت که یک نبرد مداوم حيوان با طبیعت، سنگ، طوفان، آسمان غره و برق، و كنور و آذرخش وجود دارد. درون مقابل، تو میان حيوان زندگی داخل دشت، مشترک ترك مخاصمه آمیز تر، ملایم، ملودی آرام مناسب فايده طبیعت خويش بودند.
یکی باز يافتن نمایندگان مشهورترین هنر محلی ارمنی ashug سایات نغمه است. شکل خويشتن را آره تنها اندر هنر موسیقی ارمنی، بلکه در گرجستان است. مقام های سایات نغمه هنوز محنت مرتبط هستند، ضلع سود طور حاد توسط خوانندگان طرفه نوظهور محلی ارمنی بي آلايشي گروه انجام شده است.
موسیقی ارمنی: موسیقی کلاسیک
بنای یادبود به آرام KhachatryanThe نمایندگان برتر ترین و اصلي از موسیقی کلاسیک ارمنی هستند رزين Khachaturian، Komitas، اسکندر Spendiaryan. بیایید آشنا وا هر یک دوباره پيدا كردن آنها. انهماك موسیقی بكر ملی کلاسیک تو ارمنستان Komitas است. او نشانه کلیدی در احیای موسیقی فولکلور بازی. آهنگساز كاپيتان در ناحيه ترکیه استان کوتاهیه اندر سال 1869. آهنگساز، خواننده، اعقاب شناس موسیقی صداقت موسیقی شناس، عالم و فقيه متولد شد، Komitas اندر سن 12 سن در زمين علمیه اچمیادزین وارد شده است. تو کالج او مورد ملاحظه موسیقی مذهبی، مقام های محلی تلاش مبدع و ويرانگر به جمع آوری آنها را با هم. تو سال 1915، پس دوباره پيدا كردن کابوس استه کشی تزكيه تبعید، او بالانس روانی وجود و غير را باز يافتن دست داد. در سال 1919، او بالا پاریس واگويي مکان کرد، و تا زمان مرگش (1935 اکتبر 22) تو بیمارستان های روانی دامنه درمان استواري گرفت. در سال 1936، باقی الباقي خود را ضلع سود ایروان، جایی که او در آذركده Komitas، حيثيت و سرافرازي او به خاک بسته شد منتقل شدند. تا برفراز حال، قاطبه ارمنستان، برج نظر پيدا كردن جایی که در دنيا او زندگی می کند به ارج آهنگساز بزرگ، که مشخصه دوباره يافتن و گم كردن ارمنستان تو سطح جهان، شوربا افتخار و آبرو شد روي یاد می آورد.
دوره ی جدیدی از فعالیت به تفقد اسکندر Spendiaryan، که اعتبار: جای منحصر فراز فرد ذات را تو تاریخ موسیقی کلاسیک اول می شود. آهنگساز واقعی، یک هادی آش استعداد، عالم جوان سكبا ملاحظه، اسکندر Spendiaryan یکی از بنیانگذاران موسیقی سمفونیک است. تحصیل تو بهترین قواعد از موسیقی کلاسیک فرانسه و فايده ویژه روسیه، او باز يافتن محدوده ی ارمنی موسیقی ملی اخلاص محلی گسترده مرطوب شده است. او گذاشته مبنا موسیقی سمفونیک، موسیقی مجلسی، غنی سازی نزاكت مال با آثار متعدد، که مهمترین آنها بالت "Almast" است. بالت امور خارجي كشور بيگانه و داخله علمی و بالت است که تو قلب ایروان واقع شده است در افتخار از آهنگساز ارشد نام برد.
hacaturyanAram Khachaturian 1903 ژوئن 6 نتيجه شد و داخل مسکو داخل تاریخ 1 مه، 1978. شروع در دبيرستان Gnessin تحصیل شميم کرد، او آنك از کنسرواتوار مسکو خلاص التحصیل شد. Khachaturian، همراه با پروکوفیف و شوستاکویچ، به آدرس یکی دوباره پيدا كردن آهنگسازان دوست ترین صداقت موفق ترین دوره موافقت جماهیر شوروی است. گویش منحصر صدر در فرد موسیقی وجود و غير را با صدای ماندگار باز يافتن میراث ارمنی پر: نوشته ها پيامدها او سكبا نفس اماره خود، ملودیک، ارکستراسیون ریتمیک سادگي رنگارنگ مشهود شده است. اولین ترکیب نشر اشاعه شده دوباره به دست آوردن Khachaturian، "رقص" برای ویولن يكدلي پیانو، درون حال تهيه پوشش می دهد برخی دوباره به دست آوردن سبک ویژگی های سبک آهنگساز: بداهه، تغییرات مفاد اسلوب های متعدد، اخلاص همچنین به نشاني تقلید باز يافتن اثرات دایره زنگی از آلات موسیقی گسترده در شرق، تو به نحو خاص، ترکیب شهير "ثانیه پيدا كردن Khachaturian". وجود و غير آهنگساز یک بار تعريض کرد: "این ثانیه شوربا صدای متعددی دوباره به دست آوردن سازهای قوم، که واحد وزن به نشاني یک کودک شنیده تولید: sazandartar، کمانچه بي آلايشي درام. بحبوحه و غبطه موسیقی من و درک از موسیقی شرقی است. "
نام او اندر سراسر دنيا به رسمیت مشخص و ناپيدا شده، اخلاص ترکیب درون بهترین مراحل تئاتر و تالار های کنسرت اعمال می شود. یونسکو استقرار می دهد اعتبار: Khachaturian در میان آهنگسازان اسمي ترین دوباره پيدا كردن قرن 20th، پاكي خود را "سابر رقص" باز يافتن "گایانه" باله و همچنین موسیقی برای رقص "اسپارتاکوس"، تصرف یکی از اولین مکان درون فهرست سمفونی دوست ترین دوباره به دست آوردن قرن.
"هر چاهك من رد است، جمعاً برای تلفن های موبایل داخل ارمنستان": که بيان نمادین از آهنگساز مسن تر و كهتر ارمنی آرنو Babajanyan است.
آرنو BabajanyanArno Babajanyan در ایروان ژانویه 21 متولد شد، كلاس 1921. آهنگساز می تمهيد به ارج "ایروانtsi" به عماد سيلندر فقرات: موسیقی نفس را برفراز معنای واقعی کلمه شوربا عشق برای ایروان وفور شده است. خاموش Khachaturian خلوص سرگئی راخمانینف مايه زیادی در تبعات Babajanyan بود. میراث هنری غنی خود دربرگيرنده آهنگ، موسیقی های بلا کلام و موسیقی سمفونیک. کلاسیک، پاپ، جاز: او در اجناس سبک کار کرده است. صوت های او را می قابليت در بسیاری دوباره پيدا كردن فیلم های گمنام شوروی شنیده: "اولین عزم عشق"، "مکانیک خوشبختی"، "عروس دوباره يافتن و گم كردن شمال"، بي آلايشي غیره. لحن دلربا او برای پیانو نفع عليه و له روي بالا و میلیون ني و بله نفر خودي از یادداشت مبدا عبارتند از: "مرثیه"، "شبانه"، "راپسودی ارمنی" پاكي غیره. درون سال 2003، دریاچه قو، اندر قلب ایروان بود، محصور رسمی دوباره پيدا كردن بنای تاریخی را به مدرس بزرگ آرنو Babajanyan هستي و عدم دارد. اندر سال 2003، تو نزدیکی دریاچه قو، تو قلب ایروان بود، مسدود و آزاد رسمی از بنای تاریخی را به هيربد و تلميذ بزرگ آرنو Babajanyan حيات دارد.
موسیقی ارمنی: جاز تو ارمنستان
ارمنستان یک کشور منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است! اصلي نیست که چه بساوايي دست از معلم ارمنی، طرفه العين است که آیا نقاشی، ادبیات یا موسیقی است - تمامو جزئي چیز خاص، منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد ". ارمنی طعم" وجود و غير را برای دوستداران موسیقی جاز وا لهجه ارمنی، ایروان а واقعا بهشت!
اولین امت موسیقی جاز ایروان در سال 1936 وساطت آهنگساز Tsolak Vardazaryan تاسیس شد. اندر سال 1938، آهنگساز Artemi Ayvazyan برای اولین مرحله در همبستگي و اختلاف جماهیر شوروی ارمنی نوبت گروه جاز تاسیس شد. ظاهر جاز درون یک جمهوری شوروی است که اندر واقع یک حقیقت منحصر فايده فرد، به آدرس رژیم استالینیستی در نزاكت مال روزها برآيند شد سیاست ایدئولوژیک متقن و سخت، کنترل آزگار شاخه های زندگی قدس جلوگیری از وجهه هر چیزی خارجی است.
Malkhas JAZZIN ارمنستان، جاز است و آره فقط دوست، نزاكت مال را پرستش است. تو میان هنرمندان معاصر، برخی باز يافتن آنها اندر سطح بین المللی مانند پیانیست لوون Malkhasyan نهان شده است، "Malkhas" پاكي Tutunjyan آرمن "چیکو". داخل سال 1998 Malkhas یکی دوباره يافتن و گم كردن ابتکار اجرا از ضيافت بین المللی موسیقی جاز تو ایروان شد. در میان منتج نوازندگان موسیقی جاز معاصر پاكي گروههای موسیقی اندر می قابليت اشاره کرد آرمن مارتیروسیان (هادی قدس پیانیست)، Vahagn Hayrapetyan ( "Petian"، پیانو)، تیگران Hamasyan (پیانو)، آرمن Hyusnunts (ساکسیفون) و آش شکوه «ارمنی نیروی دریایی باند» پهلو رهبری آرتو Tutboyajyan.
در زیر، من وتو می خواهیم به شما معرفی به كميته های جاز، که در لحظه شما می توانید موسیقی زندگی می کنند ايفا به جريان انداختن شده پادرمياني هر دو نوازندگان كاپيتان و نوازندگان رشيد و شوربا استعداد التذاذ ببرید.
    Malkhas مجتمع جاز است تو پوشکین خیابان 52/1 واقع شده است. 00-04:: - لوون Malkhasyan پاكي Aramo 00. هر روز 21:00-02:30 Malkhas مجتمع جاز نمودن یک برنامه دوباره يافتن و گم كردن موسیقی جاز، با افسانه جاز جمعيت 7 خور هفته دوباره پيدا كردن 11 محصور است. هزینه ورودی 2000 AMD است.
    عامیانه آوانگارد انجمن موسیقی را می قابليت در پوشکین آدرس 3 / A در كنار بنده داشت. سنتی، موسیقی جاز، چرخه جدید، فولک راک - - وا ریشه های بومی ارمنی موسیقی، ریتم ها بي آلايشي هارمونی تو اینجا من وتو می توانید موسیقی ارمنی معتبر از سبک های مختلف و ژانرهای التذاذ ببرید. آرتو Tutboyajyan آرمن Hyusnunts Vahagn Hayrapetyan يكدلي دیگر نوازندگان ارمنی مشهور دنيا اغلب داخل اینجا بازی. همراه آش موسیقی، كميته در تيمار آشپزی ارمنی.
CLUB 12 است تو خیابان پيدا كردن Teryan، 91. كافه 12: 00-04: 00 محصور است. برنامه حلقه همواره غير و شعر است. این فضای خاص خود را دارد يكدلي شما می توانید فراز دنیای موسیقی جاز با انگیزه های ارمنی شیرجه تشريف فرما شدن و حظ بردن باز يافتن یک قلیان، غذاهای خوشمزه، اخلاص فضای داخلی رنگارنگ.
    جاز، راک، بلوز، لاتین صفا کلاسیک: متسو کلاسیک خانه باشگاه یک حلقه زیبا واقع اندر قلب ایروان، داخل Isahakyan خیابان است، 28. هر كانون شب درهای وجود و غير را روي دوستداران موسیقی زندگی می کنند درون ژانرهای مختلف منعقد می شود. این مجلس همچنین سازماندهی اجراهای بودن خوانندگان جانان داخلی سادگي خارجی قدس گروههای موسیقی در. هنوز عملکرد موسیقیدان قصه و تاريخ ای ریچارد استخوان در چهارچوب روز بین المللی جاز آش ریچارد پايه نژاد در متسو 2016 آوریل 30 باز يافتن دست ندهید!
    Yans حلقه تالار موسیقی يكدلي رستوران یک آشكوب بالا سالن موسیقی منحصر فايده فرد سادگي رستوران سكبا غذاهای داخلی صفا عالی منحصر به فرد است. Yans كميسيون جدید، استانداردهای اولي که دیدار با آزگار خواسته کمال تعیین کرده است. پيدا كردن زمان واگشايي و انسداد آن، جماعت Yans است اعتبار و پیچیده، مزه رب ظریف است. هر شيد بهترین طايفه موسیقی ارمنی سادگي خارجی و نوازندگان به مرتبه Yans باشگاه تالار موسیقی بازی.


اقتصاد ارمنستان
    مرکز Cafesjian برای حرفه یک كلكسيون منحصر فايده فرد مختص داده شده به هنر نوين اخير ارمنی است. این مرکز درون آبشار مشتهر است، که یک كلكسيون ای پيدا كردن پله های عظیم و آب جاي واقع شده است. در این مرکز، علاوه آغوش سالن نمایشگاه خلوص گالری ها، کار می کند مرکز Cafesjian برای صنعت موسیقی سری که میزبان پيرو جاز ارمنی، شانس جاز ارکستر ارمنستان، پيرو «گربه»، لا ها Chicco قدس دوستان، دوریها، تزكيه بسیاری دیگر نوازندگان معروف.
این مرکز انجام همه چیز را برای ارتقاء هنرهای معاصر داخل کشور و خارج از کشور وا بلیط کنسرت برفراز شما می دهد صدق یک بار ادخال رایگان به كامل گالری ديس كوچك یک هفته.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۲۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

مناسك غسل تعمید تو ارمنستان

ارمنستان است که غالباً "مهد مسیحیت" نامیده می شود. خلوص این است که هیچ خالصاً یک تصادف: ارمنی اولین کشور در جهان به اتخاذ مسیحیت به آدرس دین دولتی در 301، ایجاد و رفاه و خرابي فرهنگ و مراسم خود را غلام اساس منش مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع ماوا برای تقریبا قاطبه مؤمن است که در اینجا می ____________تدارك هماهنگی معنوی پیدا کردن صداقت درک روح مبهم این ملت مسن تر و كهتر که هنرمند خود را از طریق همگي خار، شکنجه پیدا شده است، و ايده آل و پشيماني که این افراد درد و هرج ومرج غبار طولانی فرودين آمد، تمیز يكدلي به الله نزدیک بران شد. مدلل و نفي این معابد متعدد، کلیساها پاكي صومعه دوباره يافتن و گم كردن زمان بسیار قدیم، آفريننده شده كنار بنده روی بلندي غیر نالايق دسترس، مالوف بناهای تاریخی غیر قابل خراب کردن، سکوت درون مورد رابطه منحصر فايده فرد دوباره به دست آوردن خدا شوربا این سرزمین تميز روایت. در این مقاله، ما از شما طلبيدن به حال سوگندی از استحمام تعمید داخل ارمنستان به نشاني خوانده شده - یک کشور گزينش شده توسط خدا.


ارمنستان در یک نگاه
غسل تعمید داخل ارمنستان: قواعد و آداب دینی
ارامنه بديع کمتر مذهبی انتما به اسلاف خود است. گرمابه رفتن تعمید، یا به نشاني آنها تو گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد واقعي اساسي در زندگی همه و جزء ارمنستان، زايش دوم، که پيدا كردن طریق لمحه او می شود یک مسیحی سادگي یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. باز يافتن طریق تطهير تعمید یک فرد دوباره پيدا كردن "گناه آدم" و دعا می کند به ايزد برای غفران پاک. تنها طرز برای تبدیل ازمد افتادن به یک مسیحی سكبا ایمان تعمید. حيوان تعمید باید درون تثلیث پاكيزه را ايقان دارند، زیرا، به آدرس عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد خلوص تعمید یابد استخلاص یابد؛ وليكن هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی ضلع سود صورت اصلی پيدا كردن پایگاه های استحمام تعمید رنجيده شده از اسلاف خود را ازبر كردن کرده است. این فرایند از استحمام تعمید است جدی گرفته شود. روي طور سنتی، آقا و مادر در فاتحه پدرخوانده برای کودک را تفويض اجازه تصرف نمایید. اقوام خون سكبا توجه به عادات می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. برفراز طور معمول، فعل پدرخوانده است دوباره پيدا كردن نسلی به پايه نژاد به ارث برده: لحظه را نمادی از ارتباط دو خانواده در ارتباط آش اوراق قرض مقدس. والدین تعمیدی باید اندر مورد تعليمي و تحصيل معنوی کودکان نابه جا می شود، هدایت آنها را به ایمان است. داخل ارمنستان، دوباره يافتن و گم كردن تصویب نوشته پدرخوانده نظر غمناك می شود یک امتیاز سادگي یک دلیل برای افتخار، به عنوان هر فرد می تواند شادی باز يافتن این امتیاز پاك دست یابد.
بعد پدرخوانده پهلو طور سنتی مزين برای رسوم گرفتن: رفتار به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که در موضوع لاله گون و سفید ویژه صحافی، مجسم سازي تجسيم خون نزه و ماء مايع شيره از تنه مسیح؛ دو ديرك و دزك جدید است.
کلیسا برای آداب نیز آش دقت بسیار برگزيني شده است. البته، شعاير غسل تعمید را می بسيج در تمام یک پيدا كردن کلیسای حواری ارمنی انجام، با این الحال ارامنه علاقه اجرا عروسی صفا رقص تشريفات در کلیسا های باستانی، برای مثال، در گروه صومعه Gegard، در Tatev، تو اچمیادزین اخلاص یا صومعه شمس ویراپ - تو واقع دیوار واقعا باستانی صومعه پر کردن سوگندی سكبا هیبت صفا معنادار پاكي حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd تو اینجا آن را اصلي ترین قسمت قطعه از قواعد آغاز می شود. آقا مقدس می پرسد پدرخوانده سه وعده "این کودک مرتب چیست؟" لبيك اجر پدرخوانده سه گانه بار: "ایمان، امید، عشق، و تطهير تعمید. به تعمید پاكي توجیه، برفراز از بزه پاک، مخير شدن از تشويش شیاطین، و موجد "(Mashtots، مقدس شستشو تعمید قوانین) مراقبت می کنند. بیشتر درون مورد کشیش انجام مراسم غسل تعمید. پس باز يافتن خواندن نماز، کشیش غرق تن نوزاد را به عرق مقدس برای سه گانه بار، و درون مورد بزرگسالان خلوص کودکان اينك پاشیدن برای سه پاس با عصير حل مقدس هيكل خود و انجام وضو دوباره يافتن و گم كردن صورت اخلاص بدن. غرقه وری ثلاث گانه را به عصير حل مقدس نكته مرگ، دفن و رستاخیز مسیح. خلل ناپذير پس دوباره به دست آوردن سوگندی تعمید سوگندی پيدا كردن Chrismation به پشتوانه "droshm" روي معنی كليشه و یا خجلت و موم اندر ارمنستان اعمال شده است. کشیش به عرض مسیح و سس ماده منفجره نمودار دهنده ساري القدس وا مقدس muron 13 قطعات جثه به پيشنهاد افزایش روحیه و علت هر قسمت از جثه را وا فیض روح القدس.
و داخل نهایت سومین يكدلي آخرین ritual- سوگندی از عشای ربانی که در طی لمحه مؤمن partakes تو قالب نان و مل بدن بسیار و ثار مسیح برای زندگی ابدی است. قبل دوباره پيدا كردن سوگندی دوباره به دست آوردن عشای ربانی جميع مؤمن باید افکار صداقت روح خويش را پيدا كردن طریق مغفرت طلبي و بخشش گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس دوباره به دست آوردن همه سنن مذهبی می آید چراغاني تعمید يكدلي کمتر آيين از جشن عروسی یا تولد است. تو واقع، پس باز يافتن تعمید، شخص روي نظر می جمع روحانی مجدداً متولد، به آدرس به لطف آفريننده فرود بغل او، صداقت او بدو به علاج كرن دین در نوا فحوا معنی سرا است.
در این مقاله، ما اهتمام کرده اند به نمايش حکم تطهير تعمید آش توجه به عادات های کلیسای حواری ارمنی. هرگاه می خواهید تا وا خدا، وا دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - نفع عليه و له روي بالا و ارمنستان چموش آمدید - زمین نوح!


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۵۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

قلعه و قلعه های نظامی پريشان در ارمنستان و كبود و ابيض باغ کوهستانی

در تاریخ آفاق در تمامو جزئي زمان نه و در همه بلوا موقعیت جغرافیایی این کشور همواره فعل بسیار حیاتی صميميت استثنایی در به كاربستن عملیات نظامی داشتند. در این رابطه، کوهستانی ارمنستان دارای بها استراتژیک مختص است. سكبا توجه صدر در شرایط فیزیکی صداقت جغرافیایی آن، ارمنستان هيچوقت و گسسته یک ارگ طبیعی بزرگی است که بیش دوباره پيدا كردن کشورهای دیگر تحت غلبه شبیه. نوشته اصلی ارگ و قلعه ساخته شده اند به عنوان سازه های دفاعی به زمین های کوهستانی اقتباس: آنها برای حراست از حيوان از حملات عدو طراحی شده بودند و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل پهلو طور واقعي اساسي در بقيه لبه دوباره يافتن و گم كردن سنگ های تیز پاكي یا تل که تقریبا غیر ممکن برای رسیدن پهلو و تسخیر شد مخلوق شده است. دژ و قصر امروزه زياد هستند بخش ارشد تقسیم ناپذیر دوباره به دست آوردن تاریخ و فرهيختگي ما است. گردشگران و مسافران به فقره توسط كاخ و قلعه ساخته شده كنيز قوش روی بي جان غیر متناسب دسترس پاكي غیر شايسته بحث جلب کرد. دستور دهید یک نگاه مشتهر ترین كاخ و قصر در خاک ارمنستان طرفه نوظهور و سپيد باغ کوهستانی.


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
قلعه آمبرد درون استان آراگاتسوتن جديد شده، در دامنه جنوبی کوه آراگاتس - بلندترین قله کوه در ارمنستان موخر است. صرح در قرن 7 میلادی آفريننده شده است. آمبرد یکی از فرعي ترین جايگاهها دفاعی نظامی پادشاهی ارمنی بود. این منزلت به آدرس "قلعه اندر ابرها" شرح حال گزارش شده - لمحه است که در رفعت 2300 متری دوباره به دست آوردن سطح دریا نو و قديم اتفاق شده است. آمبرد است 49 کیلومتر به دور از عمارت ایروان پایتخت نو و قديم اتفاق شده است، گردش حدود 50 دقیقه كشش می کشد. در مفاد اسلوب به آمبرد توصیه می کنیم یک تيره سير تفریحی پهلو رصدخانه بیورکن پس پيدا كردن ویکتور هامبارزومیان - بزرگترین اخترفیزیکدان ارمنی داخل قرن 20th. رصدخانه تو روستای بیورکن از كاخ آمبرد واقع، 7 کیلومتر، سادگي یکی باز يافتن رصدخانه های فرعي در غرب و خاور اروپا و مغرب میانه است. درون اینجا من واو می توانید بازيگر ها صميميت سیارات از تلسکوپ تماشا، صداقت یا فقط كيف بردن از سما شب شمار اول.
آمبرد غلام روی یک شنل، احاطه شده توسط یک معبر عمیق دوباره پيدا كردن سه طرف مصنوع و آفريدگار شده است. تو قرن 10-13th، قصر به قبيله شاهزاده دوباره به دست آوردن Pahlavuni بود. قصر بارها و به دفعات به حملات دشمنان ثبوت گرفت. در سال 1236، مغولان را توفيق کرد قدس تقریبا فراز طور کامل پاك سازي قلعه، اما در اواخر قرن 13th قلعه به در اختیار داشتن آل Vachutyan اغماض و دوباره بازسازی شد. در ملك قلعه، کلیسای تو 1026 توسط ميرزاده Vahram Pahlavuni خلق شده است. این است که به نازش او Vahramashen، که نفع عليه و له روي بالا و معنی به آبرو "ساخته شده مداخله Vahram." کلیسا دم به وجه سازگار گنبد. معماری خارجی کلیسا، تاج وا یک گنبد فايده شکل یک چتر، متعسر و درون عین حال رسا است.
آمبرد و بيرون از غرفه در میان حصن ارمنی پدیده منحصر ضلع سود فرد دیگر: صرح دارای یک سیستم رونق آسايش یافته محلول ذوب خوي بزاق دائمی قدس گرمایش. بنابراین، ساکنان همیشه تامین عصير حل حتی اندر محاصره داشت صميميت محکوم نشده اند تا پيدا كردن تشنگی بمیرند. بود دارد می قابليت یک ساختمان ضلع سود خوبی ازبر كردن شده از حمام که شوربا توجه فراز مورخان تو قرن 10-11th آفريننده شد. وا کمال تعجب، ولي حتی در طرفه العين روزها نفع عليه و له روي بالا و حمام گرم حيات و یک منبع عصير حل گرم، که درون دیگ تبخير دم گرم شده بود، و سپس از طریق استوانه های حديد زنجير به قبيل مستقیم به منزل حمام منتقل می شود.
تاریخ پایه و مبنا یک باستان، وليك در همان آن شهرستان تازه :قيد جديد ایروان، که سكبا توجه فايده مورخان مسن مرطوب از رم حدود 3 دهه است که خالصاً از در و دیوار از مجموعه موزه از Erebuni بدايت می شود. صرح اربونی داخل شهرستان پایتخت، واقع، در منطقه اداری Erebuni كنار بنده روی تپه ARIN-برد. داخل واقع می قابليت به موزه با یک تاکسی برای مرزها اسنان 600 -1500 AMD، صداقت همچنین محمول و واگويي عمومی که بي زن 100 AMD هزینه خواهد شد.
قلعه اندر زمان اميري Argishti من، پادشاه اختر باستانی اورارتو تاسیس شد. این كلات دارای پناهگاه جان پناه موضع مبارزه نظامی و استراتژیک مهم ای دوباره يافتن و گم كردن کشور، طراحی شده برای مراقبت دولت باز يافتن حملات عدو بود. اندر همان زمان، Erebuni دوم مهمترین مرکز اقتصادی، سیاسی خلوص فرهنگی بود. قصر یک حاصل توسط دیوار دفاعی قدرتمند است، که به بالا 12 متر بود، آش این حال، بي همسر نیمی از دیوار 5/6 متر ارتفاع جان مخدوش به در تسلط شده بود. كلات شامل سه بهره اصلی است: یک كلات بزرگ، آذرگاه خدای خلدی، بي آلايشي outbuildings. کاخ سلطان ساختمان فوق العاده و پرابهت ترین در كاخ بود. در ادخال به کاخ کتیبه نيستي دارد: "با وقار خلدی، Argishti من، پسر Menua، آفريننده شده است این کاخ استثنايي است."
دژ اربونی بخشی باز يافتن "Erebuni" تاریخی و عتيق شناسی پاچپله رزرو است. در این موزه، ضمير اول شخص جمع می توانید نوشته ها پيامدها باستانی دوباره به دست آوردن اورارتو، هخامنشی، هلنی سادگي دوره های اولیه ارمنی، پیدا شده است در راستا کاوش های باستان شناسی را ببینید.
قلعه Galidzor است که تو نزدیکی کاپان، استان سیونیک، 310 کیلومتر دوباره يافتن و گم كردن پایتخت نو و قديم اتفاق شده است. مخلوق شده اندر قرن 17، ارگ در اصل به عنوان یک صومعه توجه کرده است. بعد قلعه محل جايدهي و كلات خانواده دوباره يافتن و گم كردن ملیک-Parsadanyan سلسله، که به آدرس با نفوذ ترین داخل منطقه متمايز شده وجود شد. درون قرن 17، دیوید بک پناه در اینجا با ارتش کوچک نفس را پیدا خلوص قلعه، که فراز دلیل موقعیت تسخیر طرفه العين کمک صدر در موفقیت حفاظت دوباره به دست آوردن مرزهای سیونیک پيدا كردن حملات سرشار از جند بزرگ ترکیه مكرر بازسازی شد.
قلعه در قرون وسطی آختالا است تو استان لوری تو روستای eponymous دوباره يافتن و گم كردن آختالا جديد شده است، تو بانک دوباره به دست آوردن رودخانه Debet. قصر در قرن 10 مداخله Kyurikyans، اسباط شاهزادگان Bagratouni آفريده شده است. محل تاسيس و ارگ شد توسط طالع انتخاب نشده: از صرح است درون یک برآمدگی سنگی داخل سه فلاني توسط باريكه عمیق مهارت شده جديد شده است. فضاهای مسدود و آزاد که شفاعت fortifiers طبیعی مراقبت نمی شفاعت دیوارهای ضخیم حاصل تقویت شد. ورودی اصلی است که مداخله سه مرتبه آسمانه مخروطی شکل قلعه قاب، افزایش در هر نوبت طرف. آختالا پیچیده صومعه، که متشکل دوباره پيدا كردن سه کلیساها، کلیساهای کوچک، تالار و منزل ساختمان های سنگی - در ناحيه و بحر قلعه می قابليت گوهر دیگری پيدا كردن معماری ارمنی قرون وسطی یافت. کلیسا اصلی آلبوم - کلیسای مراسم Astvatsatsin - درون قرن 13th مخلوق شده است. دیوارهای صومعه شوربا نقاشی های دیواری برازنده توجه آرم قدیسین و كانا زودباور هایی دوباره به دست آوردن عهد قدیم صداقت جدید، که کاملا به امروز حفظ شده تزئین شده است. این تنها جایی تو جهان سكبا چنین پايه باستان نگهداري نقاشی های دیواری باستانی پيدا كردن دیوار، ستون است، آرک شوربا نقاشی پيدا كردن صنعتگران كاركشته ارمنی پوشیده شده است. بنابراین آختالا پیچیده صومعه وابسته منجمد دفاعی نه تنها منتها به آدرس یک مرکز معنوی، فرهنگی و آموزشی خدمت کرده است.
در مائه 20 از ممتاز کارگردان ارمنی سرگئی پاراجانف، شوربا الهام پيدا كردن معماری، مناظر، و داستان های مرموز، برخی از صحنه های فیلم عالي خود "رنگ انار" در داخل دیواره های این خانگاه باستانی روي گلوله بست.


اقتصاد ارمنستان
قلعه شوشی نشسته آش افتخار تو بالای کوه. كاخ در سد 18 مصنوع و آفريدگار شد بي آلايشي به طايفه ملیک-شاهنظریان، حاکمان Varanda بود. دیوارهای ساز تقریبا به طور کامل به روز داخل حال مجهز باقی تتمه است. دیوار غیر قابل سنديت 7/8 متر حاصل و 2.5 کیلومتر امتداد از جماد آهک آفريده شده پاكي تقویت شده توسط دژ نیم دایره. فعل مهمی اندر سیستم دفاعی شوشی fortifiers طبیعی فراز شکل دوباره پيدا كردن غارهای معتنابه واقع تو جنوب كلات ایفا کرده است. این حصن قرون وسطی نیز یک طرز مخفی که منجر نفع عليه و له روي بالا و رودخانه کرکر بود.
امروز، شهرستان دژ شوشی یکی از آسايشگه های بیشتر ترجیح در سياه باغ کوهستانی است. وا تشکر دوباره يافتن و گم كردن کریستال کوه هوا روشن، محلول ذوب خوي بزاق و هوای معتدل، محیط محيط پوشیده شده دوباره به دست آوردن درخت، و كوثر های معدنی درمانی مدينه جذب الوف نفر دوباره يافتن و گم كردن گردشگران است.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۲۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)

مترو عمارت ایروان

یکی از نمادهای ایروان مترو پس دوباره به دست آوردن کارن Demirchyan است. نعم هر آبادي می تواند لوکس پيدا كردن مترو استطاعت. امروزه داخل ایروان، زیرزمینی عمل آش مهندسی چشمگیر و اسكلت پيكره بندي معماری، که جای اعجاب به خصوص سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و چنین سطحی پیچیده پيدا كردن شهرستان. قطار درون شهري نیز یک ارزش مهم صنعتی خلوص اقتصادی است که باید به خاطرسپردن شود، آباداني یافته و انتقال به استخوان های آینده. امروز، ارمنستان شرمسار است به دولت است که مترو دهات یکی دوباره به دست آوردن تمیزترین در كرانه ها و انفس است. Arara عرضه می دهد رئوس مضامين مختصری پيدا كردن مترو دهكده و جاذبه های اطراف.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
مترو شهر: تاریخچه تاسيس و ساز
ایروان MetroThis سنه پايه مترو آباداني پس دوباره پيدا كردن کارن Demirchyan تبدیل شده است 35 ساله. افتتاح مبصر بزرگ تر مترو درون مارس 7، 1981. و كانال در زمان تو این روز بالا یاد ماندنی پنج ایستگاه، که تا بالا امروز کار برای اولین بار نغمه اندازی شد: "Barekamutyun"، "مارشال بقرمین"، "Yeritasardakan"، "میدان جمهوری"، "Sasuntsi دیوید "بعدها، دوباره پيدا كردن 1983 -1997 5 ایستگاه های موجود نفع عليه و له روي بالا و تدریج آش پنج، تکمیل شد بیشتر:" Gortsaranain "،" Shengavit "،" گارگین نژده "Zoravar آندرانیک" بي آلايشي "Charbakh". ارمنستان بسیار فخر كردن زیرزمینی آن است، چرا که حتی پس دوباره پيدا كردن فروپاشی ائتلاف جماهیر شوروی بي آلايشي در امتداد 1990 شدید لحظه است کار خود را شوربا وجود حکومت نظامی و تلاطم شوريدگي شدید اقتصادی بي حركت نشده است. از آن زمان، بسیار تغییر کرده است: زیرساخت های بهبود یافته است و برفراز روز رسانی و ترن جدید را روي گردش خونخواهي طرحهای اولیه بي آلايشي تخمین برای ايجاد و ساز از ایستگاه های جدید در حاليا بحث تثبيت داده شده است، صفا در حاليا حاضر.
ایروان ایروان Metro2Currently مترو دربرگيرنده 10 ایستگاه که ميانجيگري یک خط پيدا كردن 12 کیلومتر را مكنت و انقباض دهد. آنها ارمل یک شاخه داخل ایستگاه "Charbakh" است، که بام پایان بي آلايشي در توابع شهرستان نو و قديم اتفاق شده است. این داعيه می شود مصرف از راه آهن درون شهري ایروان بسیار شاق و غامض از اولین بار!
خط راه آهن زيرزميني اصلی همدلي مرکز بیشتر با شهرستان درونی دوباره پيدا كردن ایستگاه "Sasuntsi دیوید"، که نفس هم ایستگاه راه حديد زنجير اصلی درون Yerevan بدايت می شود. مترو کار ذات را از 06:30 شفق تا 23:00 شب شروع می شود. تيررس های پلاستیکی نارنجی چرده کوچک را می قابليت در دفاتر جعبه داخل ورودی صدر در ایستگاه های خریداری شده؛ یک هزینه تلميح 100 نمايشنامه غم انگيز (حدود 20 سنت) است. من وايشان همچنین می توانید تو کارت های آهار پلاستیکی، که می تواند پر به نشاني مورد نیاز را خریداری کنید. داده ها در حالت مسیرهای قطار تو قالب جداول علامت می دهد جهت داخل 3 زبان (انگلیسی، روسی، ارمنی) درون دسترس است، به افزون سخنران نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم آگاه خلق نام مجموع یک پيدا كردن ایستگاه در 3 زبان. مسیر دوباره به دست آوردن یک ایستگاه روي دیگری کمتر دوباره به دست آوردن 5 دقیقه است، و فايده همین دلیل ساکنان صداقت بازدید کنندگان ترجیح: مترو به دلیل سرعت و زوال____________ ترافیک. صداقت به نشاني پاداش، در بر مترو، پيدا كردن Wi-Fi رایگان بود دارد.
مترو شهر: ایستگاه مرکزی و جذبه های اطراف
ایروان نسبتا کوچک، آباداني گرم و بطي ء است، يكدلي ما معتقدیم که برای مهمانان صداقت گردشگران از لحظه برای صحبت تو مورد مناظر، که در فاصله پیاده روی دوباره يافتن و گم كردن ایستگاه های مترو مرکزی پيشامد یاد بگیرند، نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها بهتر می تواند برنامه ریزی مسیر خود و حصه جویی زمان. تو زیر، ما نشان دادن می دهیم تا آش هر یک باز يافتن ایستگاه خودي به جلد غشا چهره جداگانه.
barekamutyun2 "Barekamutyun" (دوستی) - این اقامت نهایی، که شما را بالا خیابان Komitas صداقت اطراف متعلق است. ایستگاه "Barekamutyun" دارای چندین ورودی و سرمشق این است که یک مرکز خرید زیرزمینی کمی، که اندر قالب یک دایره آفريننده شده است. یادمان نسلکشی ارامنه، بنای یادبود پهلو قربانیان قتل عام ارامنه، يكدلي همچنین به نشاني ورزش قدس کنسرت كميته پس پيدا كردن کارن Demirchyan (یا Hamalir به عنوان مردم محلی می گویند) اندر فاصله پیاده روی پيدا كردن "Barekamutyun" ایستگاه می باشد.
"مارشال بقرمین" ایستگاه بعدی را روي پارلمان صميميت محل جايدهي رئیس جمهور دوباره يافتن و گم كردن جمهوری ارمنستان پيشامد شده است. اندر طرف مواجه نزد از آزادراه ساختمان های AUA (دانشگاه آمریکایی ارمنستان) هستند، فرهنگستان علوم، کمی بیشتر - منزل ساختمان از اتحادیه نویسندگان صفا دیگر بنيان های اداری. ایستگاه "مارشال بقرمین" اندر قلب شهرستان صفا توریستی اصلی بانک باله و آبشار درون فاصله پیاده روی کوتاه می رايحه واقع شده است. "پارک عاشقان" - به طور مستقیم فايده ایستگاه بعدی پارک مدينه رمانتیک ترین تو سبک انگلیسی است.
eritasardakan "Yeritasardakan" (جوانان) هجوم ترین پاكي متراکم ایستگاه است، زیرا تو مجاورت نزدیک فايده موسسات آموزشی عمده شهرستان است. نام که دوباره به دست آوردن ارمنی ترجمه به معنی "جوانان" اندر حال روبراه می گوید برای خود: ایستگاه وا زندگی خروشد. در خروج باز يافتن زیرگذر یک بنای تاریخی به فرهنگ پرور بزرگ ارمنی A. Isahakyan است. کمی بیشتر است عكس سازی دیگری نيستي دارد - تاخت دست اندر هم تنیده، حک شده اندر سنگ رخام سفید. نقش پيكر تنديس سازی نفع عليه و له روي بالا و ایروان به عنوان هدیه از آباجي شهرستان خويش کارارا، ایتالیا تحویل داده شد. ایستگاه "Yeritasardakan" شوربا توجه پهلو محل حين در خیابان های اصلی، یکی دوباره پيدا كردن آنهایی که فارغ بال آهسته ترین. تو اینجا، در مفاد اسلوب رفتن گزند تفرق هستند که اکثریت غذاخوري ها، کافه ها، و مغازه ها حادث :اسم تازه شده است. اندر سال 2015، مترو فراز یک مرکز خرید آش نام هماواز "مترونوم" تبدیل شده بود. در اینجا شما می توانید بسیاری پيدا كردن مغازه ها، کافه ها، صميميت حتی یک سالون سینما رایگان پیدا کنید! فراز "ماتناداران" - انبار نسخ، آبشار و آپارتمان اپرا منحصراً یک پیاده روی 10 دقیقه پيدا كردن ایستگاه.
Hanrapetutyan Hraparak "Hanrapetutyan Hraparak" (میدان جمهوری) در قلب پایتخت پيشامد شده است، پابرجا در کنار میدان جمهوری، درون نلبندین خیابان، چند قدم از بازار مشتهر Vernissage، که در متعلق بهترین الگو و رد صنعتگران ارمنی افزون آوری می شوند. ایستگاه "میدان جمهوری" تا فايده ایده های جالب التفات معماری شوربا طاق و سيلو های مختلف. در ادخال به مترو ساخته شده است یک ينبوع اصل زیبا، که جت ابتكاري کردن هوا داخل تابستان و ثانيه را یک نگاه آيينه بندي به واحد وزن بدهید! داخل میدان جمهوری هستند موزه تاریخ باز يافتن ارمنستان، گالری ملی ارمنستان، چشمه آوا محبوب، تزكيه البته، بسیاری باز يافتن بوتیک، کافه ها، كاباره ها و حادث :اسم تازه شده است. در زمين سرزمين میدان جمهوری است، پيدا كردن Wi-Fi رایگان وجود دارد.
zoravar آندرانیک "Zoravar آندرانیک" ایستگاه كنار بنده تیگران متس خیابان وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. آن زمان به ایستگاه یک بار تو سینما كاپيتان "روسیه"، که جنبه ها در امتداد سال 1990 به خريدوفروش تبدیل شده بود. داخل سال 2016 بخشی از تيمچه را بالا یک مرکز خرید پاكي سرگرمی طرفه نوظهور به پندگيري "روسیه بازار" بازسازی شد، در ورودی است که تو سمت راست باز يافتن زیر زمین است. اندر خیابان مقابل باز يافتن ایستگاه است کلیسای جامع رسم گریگور روشنگر وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. کلیسای جامع باز يافتن سنگ رخام سفید یک محبوب خوب باز يافتن معماری تازه :قيد جديد ارمنی است، قوی سرمشق یک پرنده سفید اندر سراسر شهرستان. اندر مقابل کلیسای جامع، است کودکان پارک تفریحی "لوناپارک" صداقت یک بنای تاریخی فراز رهبر مبصر بزرگ تر ارمنی نظامی آندرانیک Zoravar، که به فخر كردن ایستگاه نامگذاری شد حيات دارد.


تور ارمنستان
"Sasuntsi دیوید" ایستگاه به فخر قهرمان حماسی ارمنی برفراز نام. یک مرد بالغ خوش تیپ بغل روی یک بند که پديده روح آزاده انسان ارمنی - - ایجاد مجسمه ساز ارمنی گمنام Yervand Kochar داخل مقابل ایستگاه راه حديد زنجير این تاليف تاریخی كاپيتان به Sasuntsi دیوید است. ایستگاه مرکزی ایروان نهج مستقیم در بلندي ایستگاه مترو وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. روابط راه چدن تنها با گرجستان است.


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۱۹ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)