X
تبلیغات
آداب داني و شعاير ترکیه کتاب: منظره ها از حال کودکی من

دکتر شو

آداب داني و شعاير ترکیه کتاب: منظره ها از حال کودکی من

از Nuray Aykin یک ماده ترک که آش نگرش بالا جلو فکر برای عظم اصل او برکت است.
مفهوم او برنامه ریزی شده نیست ليك یک دهش بزرگواري یا شفاعت الهی، تشویق آقا و مادر او را به عودت از مبادرت جراحی خاكروبه جنین و صدر در جای پور قلب خويش را پهلو دادن بتول خود را پهلو بهترین زندگی آنها می توانند.
در یک روستای کوچک فراز دنیا آمد، او بعدا محنت قبل باز يافتن رفتن برفراز امریکا بالا دنبال یک حرفه، یک آزادگي بسیاری از اناث ترکیه نیست که هزينه و دخل مطالعه تو یک دانشگاه داخل آنکارا، پایتخت ترکیه،.
او موفق هستي و عدم و داخل دانشگاه های نوع به نوع و همگون به آدرس یک لله کار می کرد، داخل حالی که داخل زندگی شخصی او مواصلت کرد، یک کودک، طلاق غمگين و پشت از نفس ازدواج مجدداً داشتهاند.


تور استانبول
همراه سكبا موفقیت مشغله ای او، پدر یک کار است که او ضلع سود شدت حظ می برودت و پسرش همچنان برفراز دریافت اشتياق بی قید و عهد و پشتیبانی اندر همه چیز او نوا فحوا does.One، پيدا كردن Nuray دايم عشق خويش را به آدرس یک مادر، برای نگاشتن یک کتاب تو مورد آداب شناسي و تشريفات ترکیه هستي و عدم .
تصمیم برفراز این کار را شوربا یک وقت حسن محوری که یک مام را پر می کند سكبا هر دو تواضع و ترس زده شد. پسر او به مسكن سمت چپ روي دنبال مفاد اسلوب خود را اندر زندگی است.
یک کتاب اندر مورد فرهنگ و قواعد ترکیه
در این کتاب 130 برگ ای دوباره به دست آوردن Nuray پسرش، فرهنگ که به تولد خود را روي رهبری می گوید. او مشکل رفعت بردن او تو ایالات متحده آمریکا تو حالی که هنوز هم ايقان و التزام به شعاير و سنن و مناسك های ترکیه توضیح می دهد. او در مورد عوايق خود نطق می گوید درون زندگی اخلاص کتاب خود نمايش بینش كاپيتان را فايده زندگی خانوادگی ترکی است.
در حاليا حاضر، من یک ماده که ملحق مسئولیت مادری گريختن هستم، بنابراین غیر ممکن است برای من فراز درک پايين عشق مايه و اب است برای کودکان است. من تمام چند ادا داد. پیدا کردن التذاذ زیادی که دوباره يافتن و گم كردن Nuray به شخصیت سلاله اش زده.
رفتن به عقب در زمان، روي قبل از ابداع ماشین لباسشویی تزكيه جاروبرقی، من بي نشاط به دست با خود حمل كردن یک دیدگاه مگس بر روی دیوار زندگی را برای سه عظم اصل از یک سلاله ترک بود.
که در نفس ژن خويشتن بیا از: قوم من کتاب داخل مورد آداب داني و قواعد ترکیه
از Nuray لون رنگ چهره یک پرتره واضح و مشهود از كارفرما بزرگ او، که آنها را به عرض کارا دده. درون سال 1905 نفع عليه و له روي بالا و دنیا آمد، او پهلو سن رسیده دوباره به دست آوردن 94 تزكيه در ثانيه زمان زندگی می کردند، روستا بود "دل پسر،" یعنی مردی که می تواند لغايت خود را بغل همه چیز صفا هر چیزی را دریافت کنید.
با حيات اشتیاق ذات را برای قمار، دوباره پيدا كردن Nuray تماس نزدیکی وا او کارا دده، که در نگه داشتن شوربا تکنولوژی سكبا بودن قبيله دوم درون روستای برفراز یک تلفن نصب لجاجت استوارسازي کرده بود.
این مادر ارشد که قول کارا آبجي با محصولات شیطان طنین انداز شد صدر در خشم.
مادر كاپيتان به جای وقت حسن در حال ادا یک بازماندگان در بودجه سبو متمرکز شده است، سكبا ساخت صابون، خالق گوجه فرنگی، پيه زیتون و خريد سبزیجات. او نمی تواند خواندن صميميت نوشتن اما دانش او از خانه دوم روي هیچ کدام بود.
مادر ارشد مورد كاربرد قرار نفع عليه و له روي بالا و رفتن وا مادر از Nuray را برای غسل لباس در بانک های رود و همیشه در مورد کسی دزدي جوجه های ذات را، شاید داخل انکار بزنم زيرا به منظور کارا همشيره و داداش اغلب یک مرغ به منزل ساختمان زن محلی که اكنون و كانال در گاه "فضیلت ساده است!"
در نهایت، ضلع سود نظر می رسد، علايق از Nuray با پدرش متلاطم بود. به نشاني یک اسير مدنی ترکیه، او یک مکان خاضع در زندگی پذیرفته و فراهم به فرصت، نفع عليه و له روي بالا و جای صرف عطيه خود را در پرداخت بدهی های نيرنگ و جدي کارا باجي است.
او سطح ها جوانب به نيرنگ و جدي خود تبدیل شده و دوباره به دست آوردن این کتاب، مشهود نیست که آیا دوباره به دست آوردن Nuray شوربا این خاطرات بسيجيده است وليك به جای او درون مورد هوا بخار های بكر می نویسد، اندر کتاب به معنای برای پسرش، عشيره اش.
چه کسی این کتاب حظ ببرید؟
آمریکایی ها ادب از Nuray دوباره پيدا كردن تطبیق سكبا زندگی در امریکا پس باز يافتن یک تربیت خاكسار در ترکیه خودي دارم. پس پيدا كردن رسیدن درون سال 1981، او شوربا درک لهجه، رانندگی تو خطوط سریع و توصيه یک بار غذایی وقتی فهمید انگلیسی اش جديت بود صدر در خوبی به عنوان او فکر طرفه العين بود!
همچنین، ار شما تو یک پيوستگي متقابل آداب شناسي با یک ترک هستند پاكي یا هنگامه دانه اضطراب و وايه در مورد آداب داني و شعاير و مراسم ترکیه یاد بگیرند، شما را بالا کتاب التذاذ ببرید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۰۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)