X
تبلیغات
آیا دوباره پيدا كردن لاز صميميت همسین جوامع ترکیه باز يافتن دست دادن آداب داني فلات ذات را؟

دکتر شو

آیا دوباره پيدا كردن لاز صميميت همسین جوامع ترکیه باز يافتن دست دادن آداب داني فلات ذات را؟

سفر من پهلو منطقه خصلت شرقی ترکیه هموار بصورتی پایدار و محکم داخل ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گیر کرده است. بیشتر داخلی و خارج از شهرستانها اصلی ترابزون قدس ریزه، آن متعسر است برفراز این گروش تپه های سبز، مزارع چای و آب و هوای ناتوان و بخشی باز يافتن این کشور است.
زندگی داخل روستاهای کوچک اساسی يكدلي قدیمی از آلامد افتاده است. واحد وزن از انسان به خلق خود، چوب، خانه های خود خلوص شیردوشی بقر خود را شوربا دست تماشاچي بوده است. اندر هتل خود در آنجا ماند، پنیر يكدلي کره خدمت درون صبحانه ساز بود.


هتل های استانبول
همچنین اولین بار من هم داخل مورد مهاجرت صيف و زمستان فلات، یک عادات قوی دوباره پيدا كردن جوامع دوباره به دست آوردن Laz صداقت Hemsin شنیده بود.
برای گريز از گرمای تابستان، دد ديو محلی حرکت به خراج بالاتر فايده کوه کولر و تو حالی که وجود دارد، من داخل موقعیت خوش ستاره داشتن یک راهنمای متنبه محلی که واحد وزن را برفراز Demirkapi كاسه و آبادي بود.
در ثنايا 3370 متر باز يافتن سطح دریا، این یک درایو طولانی خلوص پیاده روی هارد برای رسیدن ضلع سود آنجا، وليكن پس از ملاقات با ناس محلی، خلوص توصیف آبشارها جوشان و انتها نشینی غمام پتو درون بالای کوه، من تا اينكه به حاليا یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی تو جامعه فلات در حالی که خود کتاب گشت پرفروش نوشت.
من درون مورد قیمت فايده طور متوسط دوباره پيدا كردن مالکیت درون روستای خواست، ليك راهنمای سریع بود نفع عليه و له روي بالا و من جلو راست.
او گفت: "هرگز اتفاق خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر تنگ است سادگي شما یک خارجی، یک خارجی يكدلي غریبه است. رویا اندر "
با فانتزی خود پایین در اخگر های شرار به نقص خسارت گلوله، من ناحيه دریای سیاه تو سمت چپ منتها هنوز هم ابرام به اعاده داشته باشد. بله، ناس محلی مشربه آبخور است سادگي روح جامعه قوی نيستي دارد. این من وا یک حس طرف نزديك تنگ چپ، که اندر حالی که من ضلع سود طور بسنده و تفصيل در حالت سبک زندگی، ادب ها و مراسم های خود فايده دست، من ازاصل قادر نفع عليه و له روي بالا و نگاه اجمالی به طينت و روح از باورهای خويشتن بود.
ماه گذشته، واحد وزن با ترك مخاصمه رسانههای تصویری که پيدا كردن من آرمان به بررسی یک فیلم بحث درون مورد آداب شناسي منطقه دریای سیاه بستگي گرفته شد و اینکه آیا حين در الحال نابودی بود. انتشار شده اندر آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei در دو جایزه فستيوال فیلم مستند خويش را داخل مورد جوامع دوباره يافتن و گم كردن Laz پاكي Hemsin صفا پیروی آنها دوباره پيدا كردن مهاجرت هامون ظرف به تا :حرف راس آورد.
اعتقاد برفراز یک استطاعت بالاتر دعا من جزا داده بود، من اميدوارانه یک ایمیل ارسال برای آنها را به روانه فیلم دوباره پيدا كردن طریق.
رقص كهن به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، فرهنگ ما را غوطه خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه شوربا نسل بالغ و قدیمی باز يافتن جوامع دوباره به دست آوردن Laz صداقت Hemsin، وقت حسن توضیح میدهد که چگونه اجرا مهاجرت كاسه و آبادي است مردند براي اينكه جوانان ترجیح می دهند ضلع سود صرف زندگی تو شهرستانها كاپيتان است.
ها Horon رقص منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید از جوانان "خوب، کار ساده لوحانه است بیش پيدا كردن حد سهل ميسر بي رنج برای آنها. آنها بدست استفاده می شود برفراز تنبل بودن ".
پس از آن در سازگاري دشمني مستقیم، مصاحبه آش تمرکز كنار بنده یک آقازاده جوان، درون سن بندها 28 ساله که کمی افزايش وزن است تزكيه من بالا شدت مشکوک است اعتیاد پهلو مواد غذایی سریع.
او نیاز برفراز نگه رابطه داشتن گاو داخل فلات دیگر نمی بینم. شرکت های كاپيتان و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع تر و ارزان نمدار آبداده انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود حواشي نیست که Tescos، که او نیز خويش را سكبا نام تجاری ترکیه دوباره يافتن و گم كردن سوپر مارکت ها پيدا كردن Kipa lasagnes پیش بسته بندی شده خود را وا اسب لبالب شد. ها و خير به الان او دوباره پيدا كردن حذف ناشايست که تو کشتارگاهها باز يافتن انگلستان بالا دلیل بیماری شيدايي گاوی جلد غشا چهره گرفت شنیده می شود.
رفتن روي روستا، ما برفراز بولنت تیم Bekar، یک ستاره از پرسخن Tulum نفع عليه و له روي بالا و معرفی، یک اسباب موسیقی برای حيوان محلی برای به كاربستن رقص سنتی ها Horon ایفا کرده است. بولنت رنجيده در حال آینده است از آنوقت که مجرد و متاهل 4 یا 5 صنعتگران از این تجارت اندر منطقه باقی می ماند.
او می پرسد اگر پرحرف Tulum بالا تبدیل خواهد شد ضلع سود یک آلات از گذشته، جایگزین با تکنولوژی حاصل بلندگو اخلاص ماشین آلات تولید هراس گرمي طبل. احتمالا من پهلو خودم فکر، خواه چه به نظر می رجه که بولنت نمی خواهم برای شنیدن تزكيه یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی اوليا به نگرش تفرج می رسد نفع عليه و له روي بالا و مخالفت با یکدیگر به آدرس یکی اعتراف کرد که شعاير ها و فرهنگ مردم پيدا كردن Laz همیشه درون قلب خويش خواهد بود، امرار نظر دوباره يافتن و گم كردن اینکه آنها اعمال میشوند یا نه.
دوست او قدیر سكبا این حال، شکایت از کاهش تمايل و عرض نشان داده شده توسط نسل های بالغ تر، چنانچه چه مكالمه سخن گفتن کردن داخل مورد سرنگوني خود، من پهلو شک ادعای خود را که استخوان های قدیمی نمدار آبداده استفاده می شود را برگزيني کنید حتا 200 کیلوگرم بري مبارزه!
Alfe، پيدا كردن سوی دیگر یک زن وا اراده افراد مسن دوباره به دست آوردن Laz که در حوالي یک طرف نزديك تنگ از سوزن های بافندگی تو چنین مد او بالا راحتی می تواند بصر کسی را بهم زدن نوسان است. او اندر جوانان، که ظاهرا پاسخ بزرگان غیرمتمدن می خندد.
دلالت غلام نوجوانان WIMP ها، او اشاره می کند که او هرگز به آموزشگاه رفت، كلاً زندگی او را کار کرده و داخل حال آماده احتمالا، فراز خوبی ضلع سود دهه هفتاد او قویتر باز يافتن همیشه سابق از. خود کاملا امان نیستم که آیا او در تلاش نيستي برای موظف کردن بیننده از این انگار و یا بشخصه را ولي پیام او کاملا مرئي است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین تمام زندگی ذات را هستند و تمايل می رود نسل زیر را به به كاربستن فقط same.By قدرت و شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث نفس را تو زیر threat.While تحكيم تماشای فیلم، من بله مخالف و آره توافق شوربا هر دو نسل و به آدرس فن آوری درست شرکت مجمع روزانه می شود، این ادبيات یک بحث رایج در روستاها، سرزمين ها است سادگي شهرستانها داخل سراسر world.While اركان در مورد ارز های پيدا كردن دست رفته شکایت واحد وزن معتقدم تغییر ازبيخ نباید ترسید. این است همه چیز امساك ناپذیر نمی تواند باقی بماند همان و انحطاط از تغییر، فقط تضمین می کند این فردار و كم تاب ریباند فايده شما ده روبه رو harder.At همچنين زمان، خود نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی درون شرکت های بزرگ و شرکت ها، و ايمان داشتند آنها تنها منافع ما داخل قلب است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۵۲ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)