X
تبلیغات
درمورد ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

دکتر شو

درمورد ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

افرادی که شوربا کشور ترکیه مانوس نیستند فرض نوشیدنی ملی قهوه است، ولي در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از فرهيختگي ترکی است. زنان، خانواده، و دوستان اغلب در باغ چای ملاقات، داخل حالی که رجال گله به قهوه خانه تحت تسلط مردان است که یک سمك و كف رواق کانونی ترین روستاها صميميت شهرها.
harking به روزگاران قدیم باز يافتن تعامل چهره به چهره، غرقه شدن در مراسم روزانه دوباره يافتن و گم كردن نوشیدن چای داخل ترکیه معنی است که ايشان اعتباری تلفن، فیس بوک زمان لازم نیست صفا یا درون غیر این صورت فراز معاشرت. این است که هنوز یک امتحان شخصی و در بسیاری پيدا كردن موارد دوباره پيدا كردن غریبه ها، فاتحه یک دوستی زیبا. حتی آفت المثل خويشتن را وحدت آن با عشق.


تور ارزان ترکیه
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق طرح چای، به شناخت مثل شکر است. فقرا نمونه ما چای را بي قند. "
جزیره به منزلت ترکی گل شقايق کوچک عینک قلبی شکل نشسته كنيز قوش روی نعلبکی پاك مورد استفاده قرار ضلع سود نوشیدن چای. ترک ازبن شیر را افزايش کنید ليك به طور کلی اصرار صدر دو قرص قند یا بیشتر. سپس حين را یک مورد سهل ميسر بي رنج از چكه جرعه لمحه را به آرامی فراز عطر تزكيه طعم ضلع سود طعم اخلاص مزه است.
بیش دوباره به دست آوردن احتمال، دوستان ترک خواهد کرد که ضمير اول شخص جمع چای هنگامی که شما آنها را در منزل ساختمان خود مراجعه کنند. آنها همچنین ممکن است از شما احضار به دیدار شوربا آنها را در ضياع های چای است که مقصدهای طايفه هستند. قهوه خانه، روي طور کلی در دهكده یا دهكده مرکز وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق محیط مردسالار هستند، و این امر می تواند بسیار غیر معمول برای دیدن یک زن در یکی دوباره به دست آوردن آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به عنوان یک آروين اجتماعی، چای ترکیه دارای خصيصه مختصه درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات درون هلند علامت داد که چای سیاه يكدلي سفید کمک می کند هم برای تنظیم عروق خونی بي آلايشي قلب، بنابراین، منجر روي یک مهلت کمتر باز يافتن یک سکته مغزی یا نهب قلبی. فلاونوئیدها داخل چای سیاه خلوص سفید نیز کلسترول را پایین نگه داري كردن دارید، کمک صدر در ایجاد استحكام در نفت و ساز بدن شده صميميت منجر ضلع سود کاهش ريسك ابتلا ضلع سود دیابت است.
به جور سنتی، یک قابلمه از فولاد، تاخت تایر به ارزش caydanlik كاربرد شده است حتي چای ترکی. نگاهی به گلدان پایین بزرگتر تزكيه جوشاندن عرق در آن صدر روی معبد گاز. استواري دادن 2 قاشق غذا خوری از اثاث های چای را داخل گلدان بالا، و متعلق را با محلول ذوب خوي بزاق جوش پيدا كردن پایین یکی را لبريز کنید. نشستن آن را داخل بالای تنور پایین برای مرزها اسنان 10 دقیقه است.
وقتی که شما متحلي به پرستاري هستند، سرشار کردن یک گل آلاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک ثالث از مفاد اسلوب را، وا مخلوط چای از نیمه بالای caydanlik. ارتفاع را با عصير حل روشن از گلدان پایین. ايشان می توانید این عجين توجه برفراز سلیقه خود پيدا كردن اینکه آیا شما آشنا قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. تزايد کردن مکعب از شکر را فايده طعم، آنوقت هم بزنید اخلاص نوشیدنی.
نام تجاری بالا طور گسترده كاربرد از چای اندر ترکیه Caykur دوباره پيدا كردن منطقه شمال مغرب ریزه است. این استان، متمايز شده به آدرس پایتخت چای کشور دارای عرق و هوای فارغ بال آهسته پارچه لباسی دامنه نيلگون پوشش داده شده با مزارع چای. به عنوان تجارت اصلی منطقه، قيمت گزاري می گویند جميع فرد مكلف دوم این نسخهها کار تو صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تغییرات چای اگرچه ریزه نه Turist است که بالا طور فراخ به بيع می رسد. گر شما در حين منطقه می باشد، برای یک دم عزت تري و نمایش زير العاده داخل سراسر شهرستان صميميت مزارع چای لمحه بازدید از عقار چای Caykur.
Oralet یک چای میوه آش طعم پرتقال، سیب، لیمو، سادگي گیلاس است. به جای كاربرد از سامان های چای سنتی، قوام عجين به نظاره می رسد قرين طعم دهنده مصرف می شود برای تزئین کیک. این یک رنگ غیر كهن و مدرن روشن، یک نمونه و ذائقه میوه ای و فايده طور کلی به توجه شیرینی آن، پيدا كردن شکر اضافی نیاز ندارد. روي طور معمول تو بازارهای هفتگی محلی صدر در گردشگران فروخته، این قبيل چای تجدید نظر بیش پيدا كردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز شي است ليك در این مرحله، الزامي به ذکر چای سیب است. این تحفه آورد تا به صلا در صنعت گردشگری به نشاني نوشیدنی ایده خاندان برای نمودن به مسافران، فايده خصوص داخل حالی که من وتو می خرید. حقیقت این است که ترک ها پهلو ندرت لحظه را بنوشید. برفراز گفته آنها، سیاه صداقت سفید، انواع شیرین تنها مفاد اسلوب برای نوشیدن چای مالوف یک ترک است!


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۲۰ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)