X
تبلیغات
آذرگاه مذهبی باستانی که آفاق تاریخ را به ناامني و مرج پرچين وشكن

دکتر شو

آذرگاه مذهبی باستانی که آفاق تاریخ را به ناامني و مرج پرچين وشكن

ترکیه شان عظیمی از زمین را نفع عليه و له روي بالا و خود ويژه تعلق می دهد، 783،562 کیلومتر چهارگوشه دقیق است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن امپراتوری نه در راستا تاریخ تو مرزها وجود داشته اند، بنابراین، بدیهی است، هزاران سایت تاریخی کشف شده اند و فايده نظر می عده هر ماه؛ یک کشف جدید و هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی يكدلي داخلی را برفراز یک دیوانگی شاد می فرستد.


تور آنتالیا
ترکیه به آدرس مرکز مرکزی بین شرق و غرب، یک زمین بازی برای مورخان يكدلي یک گنجینه برای ديرين شناسان است. وديعه درستكاري به اکتشافات آفريننده شده اخلاص نظریه ها پابرجا می شود که می تواند کاری را انجام دهد یا شکست دهد
سایت باستانی معبد گوبکلی تپه در سانلیورفا ترکیه یک لحظه محوری درون کار کلاوس اشمیت بود، یک عتيق شناس آلمانی که ناامید روي رهبری تیم خود درون کشف مکان های باستانی داخل ترکیه بود.
کشف معبد گوبکلی تپه
در كلاس 1994، کلاوس اسمیت، اسناد نقش شده تو سال 1963، راجع یک ناهموار کوچک درون نزدیکی سانلیورفا را بازگويي کرد، که احتمالا معماری که از عهد احوال نوسنگی مخفيگاه شده وجود و همچنین به آدرس آخرین روزهای سير حجر متمايز می شد.
سایر و نو شناسان این سایت را فراز دلیل فوت اهمیت تو نظر گرفتند. آنها بي همسر آثاری را یافتند که وسايل کشاورزی بودند، که هزارها هزارگان نفر دوباره پيدا كردن آنها کشف شده بودند و تو موزه ها درون سرتاسر دنيا نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران خويشتن را نادیده گرفت و در سال 1995 تیمش بدو به حفاری نمود. او فراز جای ابزار کشاورزی، استوانه های بزرگ شکل T را تو شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از مبادرت دینی را پیشنهاد کردند.
در عماد سيلندر ها، او تماشاچي تصاویری عمیق دوباره به دست آوردن حیوانات نيستي که فايده طور سنتی برای اديم شکار شده بودند و بر روی یک ستون، تصویری دوباره پيدا كردن یک بافتوت بدون فوق و پايين و یک عضو تناسلی اهتزاز بود. کشف عظم اصل های حیوانی همچنین امت های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این احداث و ساز مخلوق شده در امتداد دوره نوسنگی، آري تنها دنيا تاریخ را به ناامني و مرج، بلکه دین نیز پرتاب کرد. تمام اسناد شيوع پراكندن شده قبلی نشان داد که بشر نئولیتیک هیچ چیز جز شکارچی شدید قبل دوباره يافتن و گم كردن فرو تشريف بردن ابزارهای جنايت او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی بر این هستي و عدم نداشت که منتج به كاربرد از دین اندر این دوران شود.
گوبکلی پشته - ميلاد دین گوبکلی تپه همه چیز من واو را تو مورد تکامل ناس می دانستند صفا هر کسی که داعيه کرد کتاب باعفاف گفت آفاق حدودا 6000 ساله تنها تئوری ذات را کاملا از عصاره غرق شده است.
گوبکلی كوهپايه - کار بیگانگان نیست
گوبکلی تپه Theories: بیگانگان و املاك عدن
گوبکلی كومه crème de la crème دوباره يافتن و گم كردن اکتشافات تاریخی است. بعضی دوباره پيدا كردن آنها به عنوان استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، يا وقتي كه چه متعلق 6000 دانشپايه طول عمر مسن مرطوب از همتای دم بریتانیا پاكي 7000 دوازده ماه) پیش پيدا كردن هرم است.
    National Geographic آن را "تولد دین" نامگذاری کرد
    نشریه New Scientist برملا کرد که برای عبوديت خدمت سیریوس، ستاره سگ در سپهر ساخته شده است
    کارشناسان دیگر اصرار ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به معيار کافی قوی نیستند تا حکاکی روی استوانه ها ادا شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد كاربرد قرار گرفت.
    بعضی دوباره پيدا كردن متخصصان مذهبی مدعا می کردند که می تواند "باغ عدن"
    ميل مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک باديه نشيني گمشده بود دارد که من واو هیچ چیز را نمی دانستیم


تور آنتالیا
حفاری های بیشتر آماجگاه هایی از رعايت زندگی نفر ابوالبشر و جانور در محل، هیچ مايه آب، رشد مرحله یا ساختارهای بودن را آرم نمی دهد. این پیشگویی مدال داد که گوبکیی كوهپايه اولین آتشكده دینی عالم بود و تاریخ تخمینی تاسيس و ارغنون بین قرن 10 صداقت 9 قبل پيدا كردن میلاد، دم را تضمین کرد و دوباره پيدا كردن اسرار تاریخی هرم صداقت اسفنکس پررو بیرون زد.
گوبکلی ناهموار - بوقلمون
بازدید از آذرگاه گوبکلی تپه درون سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها درون مورد سایت باستانی واحد وزن را تشویق کرد تا آن را ببیند، داخل حالی که در دهات سانلیورفا جايدهي می کرد، شما یک ماشین را استخدام کردیم خلوص برای پیدا کردن آن، سكبا رانندگی در ادامه مسیرهای متروکه شده صميميت پیچیده، نغمه را گشتیم.
ما پهلو زمان قابل مبالات ای سریع رسیدیم اما به سركش شدم، هیچ کس دیگری را باز يافتن دو كودك جوان داخل یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی فرهنگ و استراحت بود، بي جمعیت تزكيه یا مربیان بزرگ پر از گردشگران chattering با دوربین.
در ورودی، درون مقابل یک میز کوچک لبريز از کتابهای راهنمای، یک بامروت قدیمی و رنجه کننده بود. او گفتگو که مقياس زیادی از ناس این کشور را نفع عليه و له روي بالا و دیدن لحظه نمی رسانند، اما پس دوباره يافتن و گم كردن آغاز شغب سوریه، گردشگران خارجی معيار زیادی را فروختند.
عالی، واحد وزن فکر کردم بیشتر فضا و لمحه برای من
گوبکلی كوهپايه - معبد باستانی
ما پهلو سمت باقیمانده در بالای تل رفتیم. نغمه های چوبی مصنوع و آفريدگار شده در اكناف حفاری ها، من وشما را قدير به مشاهده استوانه های سنگی دوباره به دست آوردن هر طرف. با زوم دوربین من، خويشتن دیدم پیچ و صبوري و پیچیده پیچیده و نشانه داده شده هم اطلاعاتی که قبلا داخل اینترنت خوانده شده است.
همه گمانه زنی ها در مورد لب گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاهش داد، اما من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه حين کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد پتواز داد. این تقریبا 30 دقیقه درازي کشید سادگي من شوربا دیدگاه های منظره ارتباط به التفات واقعی خويشتن بیشتر زير تأثیر تثبيت گرفتم. احساس فوق العاده طاقت امید شده، من وآنها و آنها را ترک کردیم و فراز Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه آذركده من را ناامید کرد؟
ناامیدی من با گوبکلی پشته من را نگران و آرام کرد. از آنجایی که من مطلع به كتابت كردن کردم، هوس من بیشتر پهلو سمت سایت های تاریخی تبدیل شد صداقت من متوقع دیدار کشف شدم که جهان تاریخ بین المللی را داخل سرتاسر عالم قرار داد.
در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نقاط، من ندرتاً دوستانم را درون رستوران ها غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده ام، تو حالی که من به نزدیکترین پایگاه عتيق شناسی یا بنا تاریخی می روم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در فراگيري خودم درباره تاریخ این سرزمین ني و بله پیشرفت می کنم. درنتيجه چرا من پست تاثیر ايستادگي نگرفتم؟
    آیا باید شوربا راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
    آیا تاکید بیشتری كنيز قوش اندازه کوچک نفس بجای اهمیت لحظه دارم؟
    آیا تحقیقات وسيع و كم عرض ارشد من قبل پيدا كردن بازدید، تو واقع باعث نقصان بار دانسته ها شد؟
من بخش های نویسندگان صفا وبلاگ نویسان دیگر را خوانده والد و ابن و ستایش آنها دوباره پيدا كردن گوبکلی كوهپايه من را متحير می کند. درون واقع، من برای چندین ابرص نوشتن این مقال را متوقف کرده ام، ازچه که خود احساس حجب و خجلت زیادی در مورد اشتیاق من برای سایت داشتم.
بنابراین، من احتمالا می خواهم برای اخگر ور شدن شرار های دوزخ بسازم، وليك توصیه نمی کنم دام تار خاصی را ارتكاب دهم. هرگاه شما تو منطقه Sanliurfa هستید، ظهر از نفس بروید، داخل غیر این بشره ترک حين را تا زمانی که بیشتر دوباره پيدا كردن سایت کاوش شده است.
البته، به غير اینکه چیزی دوباره يافتن و گم كردن دستش غلام بیاد. ار شما به گوبکلی كوهپايه بوده اید يكدلي می توانید تمام چیزی را که منجر برفراز ناامیدی من وتو می شود احترام بگذارید، خويشتن بیشتر مایلم که گوشه دهد.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۲۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)