X
تبلیغات
موزه حمام ترکی بیپازاری

دکتر شو

موزه حمام ترکی بیپازاری

موزه آبزن ترکی بیپازاری، یک بنيان زیرزمینی دو آشكوب است که داخل خیابان والد و ام در آباداني اصلی واقع شده است.


تور مارماریس
هدف متعلق این است که مراسم باستانی را نفيس و ادني کنید و كسان گذشته را که زمان ذات را در پاک سازی پاكي شستن داخل حمام قدیمی گذرانده اند، درخصوص بسپارید.
موزه تابخانه ترکی بیپازاری
عکس قدیمی از حمام ترکی بپیپاز
به جای اینکه منحصراً یک سفر ضلع سود موزه داشته باشم، برفراز جای آن، به جای آن، یک واقعیت كاپيتان از اینکه زندگی من تغییر کرده است، دوباره يافتن و گم كردن زمان فرو كردن و اخراج به ترکیه به آدرس یک گردشگر غامض و معصوم، بسیار مجازي بود.
اولین آروين من دوباره پيدا كردن Hamams ترکی
برای پنج دانشپايه طول عمر اول، من هوس ای به فرهيختگي و سنن نداشتم. واحد وزن اینجا بودم تا اينكه مست، حزب و هرگاه من می توانم داخل طول طرز خورشید دریافت، نفس بود پاداش.
من همچنین برای گرمابه ترکی رفتم اما ازبن از همان گرمابه های محلی نگذاشتم. واحد وزن یک سفر تعطیلات بودم که بلیط های موجود اندر مراکز توریستی را به ابتياع می رساند، بنابراین به طور طبیعی من سرانجام و اينك رفتم.
کارکنان به زبان انگلیسی صحبت می کردند بي آلايشي مشتریان دیگر خارجی های انگلیسی زبان بودند. ماساژور مردی که در حالا جوشاندن اناث بود، پذیرفته شد سادگي هیچکس پلک نزده حيات مگر اینکه مالش دهنده انگشتان وجود و غير را برای روش رفتن تو جهت ريب برداشت.
این یک وضعیت پیروزی گويا و بي آب تمام متنفر تهي بود.
اما این فقط داخل مورد خلق پول نبود
حمام ترکی من شناخت داشتم آروين و نتیجه پوست ابداعي و تمیز باشد. برای 10 لیار اضافی خود همچنین یک ماساژ کامل داشتم که تو انگلستان سه مساوي ارزش نزاكت مال را داشته باشد.
این كل چند بود.
من در شعاير باستانی رومیان منزلت نداشتم و وجد مند بالا یادگیری حين نبودم.
این جهت نگرانی من نشد که ماساژورها سخاوتمند بودند. منش من در بریتانیا هیچ دلیلی برای اینکه ازچه نمی توانستند، توضیح داد.
وقتی که آش رومئو ترکیه پيوند کردم، جمعاً چیز تغییر کرد. ببینید، راهی عالی برای تبدیل شدن به زمينه شایعات محلی، بازدید پيدا كردن همان آبزن توریستی ترکیه بود.
مشکل چی بود؟
ماساژور مردانه
خانم های بديع ترکیه اجازه نمی دهند دیگران لاش خود را شوربا صابون پاکسازی کنند، سپس دم را داخل روغن مشت ومال داده و حين را مالش دهند.
این راهی عالی است که پشتوانه خود را به نشاني شلخته برزن ی خود آزادگي کنید خلوص در نوا فحوا خود بالا دادگاه جدايي بپردازید.
در حال بسيجيده این محدودیت در سبک زندگی خود من را مضطرب نکرد، زیرا ماساژور مردانه بطوركلي به عقب خوبی نبود.
به نام "Tellak" به اصطلاح ترکی، من وشما می توانید قاطبه گلادیاتور صداقت یا عجیب صميميت غریب اسپارتان را فراموش کرده اید، و بالا جای آن تصور کنید یک سخي مو شوربا وزن بیش از شمار که به معيار کافی مسن تر و كهتر باشد تا پدر بزرگ من وآنها و آنها باشد.
مطمئنا، خود اطمینان دادم که رسوم مشابه برای شوهر ترکیه من ادا می شود تزكيه او آش استفاده دوباره پيدا كردن ماساژور زنانه روي یک گرمابه ترکی نمی رود.
او پس باز يافتن لبخند مودبانه اخلاص شاید لعنت صدر در نادری من، توضیح داد که قوانین غیر رسمی اجتماعی جميع دو نغمه را كاربرد می کنند. ماساژ دهنده های زن قطعاً مردان را مشت ومال نمی دهند.
او همچنین توضیح رحم که اگر من بخواهم مجدد یک آبزن ترکی را ببینم، یک جایگزین حيات دارد.
روزهای عليامخدره در حومه محلی ترکیه - هیچ مردی شايست نیست


تور آنتالیا
زن اخلاص کودک ترکیه فراز حمام می روند
در نمایشگاه كفش حمام ترکی بیپازاری. یک مادينه و کودک در نغمه به مادام زن ها روز.
هر پنجشنبه روزهای كدبانو شهربانو ها داخل حمام های محلی اندر مرکز عمران ده بود.
این یک مؤسسه کاملا قانونی صفا اجتماعی حيات که توسط بشر محلی و آري گردشگران مورد كاربرد قرار گرفت.
در روزهای خانمها هیچ مردی شايست نیست و ماساژ دهنده (Tellak) مادينه است.
من فراخواني شدم که وا مادرم فايده دادگاه بروم و فراز من زبان شود که می توانم یک لباس شنا بپوشم یا منحصراً یک گرفتار کافی است.
من یک اتاق آكنده از زنان برهنه را پنداشت کردم که كلاً در اصطلاح دوم من كلمه ترکی ترجیح دادند و دوباره يافتن و گم كردن بین رفتند.
این آروين از منطقه راحتی من بيرون شد.
از نفس زمان، من پشت سر گذاشتم صفا بیش دوباره به دست آوردن شش دانشپايه طول عمر است که آبزن ترکی ندارم.
شوهر من دوباره پيدا كردن بی میلی من گستاخ شده است، نشان می دهد که من اكثراً در جال خود به ترکیه به خودم نیست، ولي می تواند دلاوري به طرز رفتن 500 متر راه و روز بالا روز عيال ها نفس من.
موزه بمبئی ترکیه داخل بمبئی
خوشبختانه موزه حمام ترکی بیپازاری واقعا روی تاریخ صميميت نه آزمون زندگی واقعی متمرکز بود.
هرچند روزهای من دوباره يافتن و گم كردن تجربیات توریستی مناسك های باستانی منهل روزي می گیرد، خاطره ها را مجدد به یاد می آورد.
به آدرس راهنمای من پهلو من اندر مورد خاطرات روزگار کودکی ذات را دوباره پيدا كردن بازدید دوباره به دست آوردن حمام محلی ترکیه با مادرش داخل روز كدبانو شهربانو به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفت، من پهلو یاد بسیاری از رفقا ترکیه واحد وزن دقیقا همان.
موزه تابخانه ترکی تو بیپازاری
قبل دوباره به دست آوردن اینکه این ساختمان بالا یک ارسي تبدیل شود، این یک حمام ترکیبی کاملا کاربردی بود. عکس های قدیمی تحت پنهان سازي دیوارها سادگي کابینت های نمایش شوربا مواردی از ثانيه روزها پر شده بود.
حوله، شانه ها، روپاك ها و رخت آرایشی که توسط آدم محلی عمران ده اهدا شده است.
یک مجموعه از کلاهک هایی که برای جلوگیری باز يافتن افتادن مردم روی سطوح خيس استفاده می شود بالا من یادآوری کفش های قدیمی که گاهی اوقات در گیشس های چین دیده می شود.
کفش موزه حمام ترکی
کت و شلوار حمام ترکی قدیمی درون نمایش
من نفع عليه و له روي بالا و سمت نردبام ها سوار شدم و وارد اتاق های بخار شدم که سكبا اندازه آنها حيران شدم. آنها بسیار کوچک بودند و درون مرکز مراکز ذيروح مرمر مسن تر و كهتر نبودند که وافراً و به ندرت در آبزن توریستی ترکیه دیده می شدم.
این قطعا یک جایی نیست که تنهایی بتوان طرفه العين را پیدا کرد، بالا طور هدفمند برای اجتماعات اجتماعی تنظیم شده بود.
من سرا بخار را گويا کردم که کاملا کار کند. تابش گرم و نفوس نیمه برهنه فايده این فضای کوچکی بي انتها شدند تو حالی که مكالمه سخن گفتن کردن فقط موجب ناراحتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شد.
هدف پاي پوش این است که تاریخ محلی و همچنین سنت ها و ادب را نفيس و ادني سازد. این قطعا من را نفع عليه و له روي بالا و یاد تاریخ ذات من ضلع سود یاد داشته باشید.
زندگی من دوباره پيدا كردن بسیاری پيرامون تغییر کرده است. من حاليا هم به نشاني همسر یک بامروت ترکیه نظاره می کنم و داخل فضای اجتماعی که من درون زمانی که برای اولین بار ملتفت کشور شدم، دوباره پيدا كردن هم استثنا شدم.
در دفاع پيدا كردن من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آن زمان یک توریست بودم سادگي پیش بینی نکردم که من همتا آینده یک جواد سنتی ترکیه هستم.
بنابراین این سال، آیا گستاخي برای پیوستن به نسوان مادينگان و رجال محلی تو روزهای خانم ها درون حمام های ترکیه را می گیرم؟


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)