X
تبلیغات
تبختر بیندالی دوباره به دست آوردن بیپازاری

دکتر شو

تبختر بیندالی دوباره به دست آوردن بیپازاری

منطقه بیپازاری آنکارا دوباره به دست آوردن لحاظ فرهنگی غنی است. دوباره يافتن و گم كردن غذاهای محلی تا جواهرات تا بافندگی پاكي صنایع دستی، من تو مورد افرادی که در سرانجام و اينك زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک سنن که خود نیز داخل مورد تبختر بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟


تور آنکارا
این یک وضع افاده پیچیده است که نمادی از مناسبت بین والده اصل و باكره است. این نسل از پايه نژاد به عظم اصل منتقل می شود، این یک ریمل مخمل بلند است که ضلع سود طور دقیق سكبا طرح های نقاشی یا طلا يكدلي نقوش آفريده شده است.
با پوشیدن تظاهر های دیگر، شوربا یک کمربند طلائی "کاساک" سادگي "Cevre" که یک قطعه پارچه ای شکل مربعی است که روی سر ثبات می گیرد، تکمیل می شود. من اندر فروشگاه محلی لباس پوشیدم و در بسیاری دوباره پيدا كردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و سروال جین Levi با کفش های معمولی من خوب نبود.
یک لباس نيستي که ديد من را گرفت، و لمحه را به حال فرهنگ متاسفانه فايده گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی حيات و پهلو نظر می رسید که بارها مورد استفاده قرار غمگين بود.
بانوی دكان گفت که احتمالا لحظه را بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 واحد زمان ( روز سن داشت.
کسی حين را با سطل خاشاك انداخت.
به عنوان یک پاره عتیقه ای دوباره پيدا كردن لباس، نفس را ارزش زیادی ندارد به نرخ اعتبار پولی، منتها به متخصصان در آداب داني و قواعد Beypazari، قطعا پربها است.
گاهی اوقات هرگاه یک فريد زندگی وجود و غير را شوربا یک شعاير زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را در همان حرارت ببینند که یک بیگانه مانوس من بود.
من داخل معرض این مراسم ترکیه بودم که قبلا هرگز نمی دانستم.
من یک توان جلوتر رفتم ولو درک آداب شناسي کشور پذیرفته شده خويشتن را دریابم سادگي نمی توانستم فهمیدم که براي چه کسی می تواند یک مجسمه خانوادگی را بیرون ببرد.
یک نقص خسارت المثل حيات دارد که وضعیت را توضیح می دهد.منطقه بیپازاری آنکارا دوباره يافتن و گم كردن لحاظ فرهنگی غنی است. از غذاهای محلی تا جواهر تا بافندگی پاكي صنایع دستی، من در مورد افرادی که در سرانجام و اينك زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک قواعد که خويشتن نیز درون مورد لباس بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟
این یک لباس پیچیده است که نمادی از مناسبت بین والده اصل و زن است. این پايه نژاد از پايه نژاد به استه منتقل می شود، این یک ریمل مخمل اهتزاز است که نفع عليه و له روي بالا و طور دقیق وا طرح های نقاشی یا طلا بي آلايشي نقوش آفريده شده است.
با پوشیدن تبختر های دیگر، وا یک کمربند طلائی "کاساک" سادگي "Cevre" که یک قطعه قماش ای شکل مربعی است که روی سر اسكان می گیرد، تکمیل می شود. من داخل فروشگاه محلی خودنمايي پوشیدم و اندر بسیاری پيدا كردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و تنبان جین Levi سكبا کفش های معمولی من نوظهور نبود.
یک لباس هستي و عدم که ديده من را گرفت، و طرفه العين را فراز حال داستان متاسفانه صدر در گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی هستي و عدم و صدر در نظر می رسید که بارها مورد استعمال قرار غمگين بود.
بانوی بوتيك گفت که احتمالا دم را بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سن سن داشت.


تور استانبول
کسی لمحه را وا سطل زباله انداخت.
به آدرس یک برخه عتیقه ای دوباره پيدا كردن لباس، ثانيه را پايه زیادی ندارد به مرتبت پولی، وليك به متخصصان در ادب و تشريفات Beypazari، قطعا محترم است.
گاهی اوقات گر یک بي بديل :بي بدل زندگی خويش را سكبا یک سنت زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را اندر همان حرارت ببینند که یک بیگانه مانند من بود.
من در معرض این رسوم ترکیه بودم که قبلا ازپايه نمی دانستم.
من یک دامن جلوتر رفتم تا درک فرهنگ کشور پذیرفته شده خود را دریابم صميميت نمی توانستم فهمیدم که چرا کسی می تواند یک نقش پيكر تنديس خانوادگی را بیرون ببرد.
یک آسيب المثل حيات دارد که وضعیت را توضیح می دهد.منطقه بیپازاری آنکارا باز يافتن لحاظ فرهنگی غنی است. دوباره به دست آوردن غذاهای محلی تا جواهر تا بافندگی صفا صنایع دستی، من تو مورد افرادی که در آن هنگام زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک شعاير که خويشتن نیز در مورد پز بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟
این یک لباس پیچیده است که نمادی از رابطه بین والده اصل و عذرا است. این استخوان از استخوان به پايه نژاد منتقل می شود، این یک ریمل مخمل اهتزاز است که روي طور دقیق سكبا طرح های نقاشی یا طلا يكدلي نقوش آفريننده شده است.
با پوشیدن تظاهر های دیگر، با یک کمربند طلائی "کاساک" پاكي "Cevre" که یک قطعه قماش ای شکل مربعی است که روی سر اسكان می گیرد، تکمیل می شود. من تو فروشگاه محلی پز پوشیدم و تو بسیاری پيدا كردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و سروال جین Levi آش کفش های معمولی من بكر نبود.
یک لباس وجود که چشم من را گرفت، و دم را بالا حال رمان متاسفانه برفراز گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی هستي و عدم و ضلع سود نظر می رسید که به دفعات مورد استعمال قرار متاثر بود.
بانوی دكان گفت که احتمالا حين را بیش پيدا كردن 100 دانشپايه طول عمر سن داشت.
کسی دم را با سطل آخال انداخت.
به آدرس یک حصه عتیقه ای دوباره يافتن و گم كردن لباس، آن را پايه زیادی ندارد به مكانت پولی، ولي به متخصصان در آداب داني و رسوم Beypazari، قطعا مكرم است.
گاهی اوقات چنانچه یک بي مثل زندگی خويش را سكبا یک سنن زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را درون همان گرمي ببینند که یک بیگانه مانند من بود.
من درون معرض این مراسم ترکیه بودم که قبلا اساساً نمی دانستم.
من یک قدم جلوتر رفتم تا اينكه درک نزاكت کشور پذیرفته شده واحد وزن را دریابم خلوص نمی توانستم فهمیدم که به چه جهت کسی می تواند یک تمثال خانوادگی را بیرون ببرد.
یک گزند المثل بود دارد که وضعیت را توضیح می دهد.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۰۱ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)