X
تبلیغات
ولايت سلسکو داخل ترکیه: چرا اندر بازار اصلی گردشگری نادیده ملول می شود؟

دکتر شو

ولايت سلسکو داخل ترکیه: چرا اندر بازار اصلی گردشگری نادیده ملول می شود؟

یک نظر ویژه همیشه خويشتن را درون مورد رسته مسافرتی ترکیه متاهل مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی باز يافتن جذاب ترین گيرايي كشش های این کشور است صميميت روزانه هزاران بازدید کننده بالا خصوص در تابستان دریافت می کند. آش این حال، چنانچه به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای شعبه مسافرتی سير کنم، تقریبا هیچ کدام پيدا كردن آنها دهات شهر سلکوک، که در متعلق افسوس مدام است، ذکر نشده است.
من تنها کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، ناس محلی نسبت دهي به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويش را ضلع سود نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آباداني نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته بي آلايشي یک حزب شايق است تا اينكه پیروزی نفس را احضار کند، زیرا شرط داده است که گردشگری را در اذن کار خود تحكيم دهد. بله، من اظهار می کنم که آبادي سلسکو لوکس لوکس بالا با دید دریا ندارد. این نیز قرين هر راه رفت سادگي آمد دیگر پيدا كردن کلاهبرداری جال عجیب يكدلي غریب گزند می برد وليكن مزایا نفع عليه و له روي بالا و مراتب بیشتر باز يافتن منافع است.


تور ترکیه
اگر من واو یکی دوباره يافتن و گم كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را برگزيني می کنید، به آرامی گردش می کنید و تجربه خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه نفع عليه و له روي بالا و افسس که از استانبول یا ازمیر خارج می شوند، واهمه آور هستند و دوباره به دست آوردن بین می روند. پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خود بپرسید ولو شما را به جايدهي شبانه در عمارت سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من غلام این باورند که این واحه باید بیشتر حال حمایت ايستادگي گیرد؟
چیزهایی که باید در شهر Selcuk اجرا شود
Selcuk مجموعه ای كاپيتان از آماج های مسیحی دارد. بدیهی است که پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که سنت جان اعتقاد كنيز قوش این است که انجیل ذات را نتيجه معلول است، وليك همچنین از منزل ساختمان ویرجین مریم، تو بالای كوهپايه ها بازدید کنید. نطق و نوشتار می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز وساطت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، سبع مسیحی که ستم و اذیت و آزار و اذیت آنها را پهلو عهده غمناك بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آن زمان بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را فايده طور کامل پذیرفته اخلاص بیرون از لحظه تمرین کنند. توجه زندان خويشتن را "غار هفت سنی" خوانده است يكدلي در الحال سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از اعلا ترین مسیحیان، بنیاد سنت جان است که رعايت دفن ايلچيان محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها امانت شده اند، ليك بخش مقبره، کلیسا و تطهير تعمید مقفل و باز محدود هستند.
قدم زدن تو اطراف شهر سلسکو، واحد وزن بسیار صبور احساس کردم و بي هیچ زحمتی از مغازه ها یا بار ها گرفتم. خیابان خير برای تماشاگران پاكي مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جنبه های دمدمی مزاج معتاد خواهر شبيه قطار محروم چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که اندر بالای استوانه های باستانی یک آبشار رومی تحكيم دارد، اندر سراسر عمارت پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince مشهور است برای شراب. برای خرم بودن، آن را مانند عرق نوشیدنی نوشیدنی نمونه می کشد، وليك کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها صداقت کلیسای مستقل شده جالب و علاقه مند کننده است.
مسجد شير بی، که در سال 1375 آفريده شده است دارای معماری خیره کننده است صداقت برای بازدید کنندگان بيرون از زمان نماز مقفل و باز محدود است. داخل یک حیاط بزرگ مستحضر شوید و دوباره به دست آوردن طریق یک دروازه اندر جانبی سرچشمه نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده داخل 550 BC، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، ثانيه توسط یک سیل خراب شده است ولي بازسازی شده است. آن هنگام یک زنبور شهد سعی کرد حين را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم ميانجيگري تهاجم گت ها محو شد. این روزها تنها یک ستون تنها نيستي دارد خلوص این یک طنين ضعیف پيدا كردن شکوه قبل فراپيش خود است، ليك قبل دوباره پيدا كردن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید اخلاص تحقیقات آزمايش شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، قلعه سلسکو و ارسي افسس امانت شده اند اما تمايل می استخر که تو آینده نیز ازنو باز شوند.
رستوران ها، عقار چای بي آلايشي میله درون Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای خوش را خودي داشتم، ولي سلسکو داخل مورد سنت، آري مزایای لوکس است. غالبا یک دهكده کارگر، مطعم های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای خوشمزه و رخيص را ارائه می کنند. ضياع های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی نيستي دارد.
جوانان فراز دنبال کلاب های شبانه مبصر بزرگ تر ناامید خواهند شد، وليكن یک خیابان کوچک سكبا مجموعه ای باز يافتن میله های نشسته حيات دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، فقاع مناسب تزكيه موسیقی خارجی بازی می کنند. خود در ركن من بودم، ولي مهمتر از همه به عنوان یک مسافر مونث و ذكر انفرادی، پس از تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک ساحل نیست!
دوستداران ساحل فوراً این شکایت را مطرح می کنند، وليكن تنها 15 دقیقه رانندگی درون اتوبوس، ساحل 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، ازاصل از "ساردین های وديعه درستكاري بندی شده اخت قلع" رنج نمی برد، که در اواسط تابستان ساحلی دیگر دنج می کند.
بله، من افشا می کنم که يا وقتي كه شما می خواهید طولاني روز را برج کنید، مجموع روز در ساحل، تحقيقاً یک رفت پاكي آمد دیگر را گزينش کنید زیرا Selcuk برای دوستداران ساحل نیست. تمرکز صدر روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن كم قيمت قیمت، کافه ها صفا رستوران ها صميميت نیز بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های بازدید و کارهایی است که باید اعمال شود.
چگونه می توانم آنجا را پیدا کنم
فرودگاه: از فرودگاه، می توانید دوباره يافتن و گم كردن قطار یا کتاب كاربرد کنید که تقریبا 45 دقیقه كشش می کشد. سوال در اینترنت برای یک نمايندگي عامل مسافرتی درون Selcuk و تمامو جزئي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی حال هتل ها ملالت همینطور.
حمل و تكرارمطلب اتوبوس: ایستگاه راكب سلکوک. شرکت های اتوبوس قرين "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را باز يافتن مکان های متنوع ترکیه دوباره به دست آوردن جمله استانبول پاكي ازمیر محكم می کنند.
قطار: عمران ده سلسکو دارای ایستگاه ترن است و شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه دوباره به دست آوردن مترجم گوگل وب كاربرد کنید زیرا نسخه انگلیسی این سایت کار نمی کند. فايده نظر می قسم که صاحبان مهمانخانه نیز آش برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا برفراز نظر می جمع یک مفاد اسلوب محبوب ميخانه ثقل و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما برفراز Selcuk بوده اید؟ چنانچه چنین است، سياحت شما داخل مورد آبادي چیست؟


تور دقیقه نود کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)