X
تبلیغات
آوار های تئاتر افسس

دکتر شو

آوار های تئاتر افسس

برای باصفا بودن، تئاتر آوخ محل مورد آرزومندي من نیست. من احساس مهرباني می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته واحه گرین تزكيه روم باستان، بله که نفس نیز كانا زودباور برای مبارزه آش گلادیاتورها خلوص حیوانات بود. من نمیخواهم نفع عليه و له روي بالا و جایگاه حيثيت بگذارم، جایی که هنگام و ته مانده تفاله بی زيان فقط برای التذاذ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از متعلق گفت که جریان طبیعی تکامل بشر این روزها را خاك سپاري کرده است و درون حال پرداخته تئاتر افسس یکی پيدا كردن بزرگترین آثار زنده ماندگار آفاق رومیان است که از تحسین و عرض فراوان برخور است.
تئاتر، که در سرآغاز در دوران ملكت هلنیستی آفريده شده هستي و عدم و اندر کنار رومیان نیز، در سواحل اژه ای ترکیه، درون نزدیکی کوش آداسی تزكيه سلسکو استواري داشت، همچنین جایی بود که مجموعه ای دوباره پيدا كردن رویدادهایی را برای هدایت رسم پل خارج از آبادي اجرا می شود! بنابراین داخل کنار اهمیت تاریخی نفس نیز دارای اهمیت مذهبی است صفا شایسته بخش ای است که صرفا فايده خود اختصاص دارد.


بلیط آنکارا
برآورد می کند که لمحه می تواند فايده 24،000 نفر، که تقریبا نصف مرتبه استادیوم های موخر فوتبال امروز است. این صدر در نظر وثوق نکردنی بالا نظر می جمعيت زیرا مردمان رومی تکنولوژی نوين اخير را ندارند، اما گر نگاهی بالا تئاتر پيدا كردن مراحل بالا بیاندازید، اندازه دم به چشم مردم اهمیت بیشتری می یابد.
در ثلاث بازدید من نفع عليه و له روي بالا و افسس، من فقط ضلع سود یک بار خراج رفتم. آخرین بار، پس از پیاده روی بقیه شهر، تو تابستان خورشيد تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره پيدا كردن صحنه غريزي کافی هستي و عدم و شاید بیشتر نمادین فراز زمان های مدرن، از نزاكت مال است که قبلا مداخله خوانندگان بي آلايشي نوازندگان آمخته استینگ، پاوروتی صفا التون جان استعمال شده است. همه آنها دوباره پيدا كردن آکوستیک های جراتمند تشکیل شده توسط مدل 30 متر نیمی پيدا كردن دایره تئاتر برخور بودند.
این قدر تئاتر است که مردم را می کشد، زيرا به منظور متاسفانه، معماری نازک برا از طرفه العين باقی الباقي است. تئاتر سالهاست که پيدا كردن بسیاری باز يافتن زمین تزلزل ها رنج می برد، اما من پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب توسط ایده آکانی آتیلا، گذشته شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی داخل تکثیر نژاد شخصيت نمایش سوي پيش تئاتر داشت، بسیار هیجان منزجر بود. این یک مسوده اسکن شده دوباره به دست آوردن نقاشی او است، همانطور که درون کتاب خويش با عنوان "افسس، پریین، میلتس قدس دیدیما"
من به شعر های کتاب مقدس وثوق ندارم، ليك هیچ دلیلی حيات ندارد که آنها هرگز همبستگي و اختلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من درون ذهن من داستان از ايفا به جريان انداختن رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که اندر این داستان مشهود می شود فاش کنید، تصویری محسوس از این که هزارها هزارگان نفر در تئاتر جمع می شوند بي آلايشي یکدیگر را روي حالت شگفتی پيدا كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، حافظه تفکر هوشمندانه دوباره پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا تو مورد شعاير پل، خشم شاق خالص.
داستان عنفوان می شود به ما اندر مورد یک متخصص سینمایی که به ارزش Demetrius خوانده می شود. او از مجسمه های بت دیانا (آرتمیس)، از اسكلت پيكره بندي مجاور معبد آرتمیس (یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این حاليا پولس گفت ...
"خدایان شفاعت دست نفر ابوالبشر و جانور ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این قضا كار جريان به معیشت خويش تهدید شد. او ضلع سود جمعیت رو نفع عليه و له روي بالا و رشد اندر خیابان بندرگاه گفت ...
"خطر بود دارد که نعم تنها تجارت ما شرف خود را از دست می دهد، بلکه همچنین آذركده آرتمیس رب النوع بزرگ، بی عرض خواهد شد"
مردم مقدمه به فریاد "Artemis افسسیان مبصر بزرگ تر است!" و اضافه آوری ان معصيت در تئاتر، منتظر پولس چهر اش را نشان می دهد، ليك شاگردان او، از بيم زندگی او توصیه او را فايده دور ماندن.
تئاتر هيهات ترکیه را مندرس و نو می کند
وکلای آباداني مردم را صبر کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه عالم نمی داند که آبادي افسس نگهبان آتشكده آرتمیس مبصر بزرگ تر و تصویر او، که از گردون فضا افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را روي خاطر التهاب از امنیتش ترک کرد، هرچند برخی دعوي داشتند که او در پس ازآن زندانی است. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، فكر پنداري کنید که این داستان، آیا من وايشان مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که پهلو جای آنکه دريافتن کنید که شما فراز شمع سنگ های باستانی سياحت می کنید، فايده جای آن، اهمیت اجتماعی صميميت سیاسی صريح و متداول جان افسس، یکی باز يافتن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)