X
تبلیغات
آفرودیسیاس: ولايت گمشده تن سان ها

دکتر شو

آفرودیسیاس: ولايت گمشده تن سان ها

همراه شوربا راهنمایی شخصی من، من صدر در Aphrodisias، دهات مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و ادب ایده ای راجع چگونگی زندگیش یک مردم را تقریبا 500 سال لذا بعد از نزاكت مال که به فراموشی بسته شد، وارد شدم. ایستادن داخل تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بري شک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ترک کرد. سالن روزنه ای نداشت، بي همسر چهار دیوار سفید، یک درخت سادگي یک اشكوبه کاشی براق بود که همگي چیز را منعکس می کرد، بله که جلوند های مرئي از آشكوب درخشید. به منزلت Sebasteion Hall، اندر مقابل جمعاً چهار دیوار، قابل ملاحظه ترین كلكسيون از عكس های زندگی مالوف من ولو کنون دیده است.
سالن سباستیون نقش پيكر تنديس های پاافزار آفرودیزیوس در ترکیه
موزه آفرودیزیوس و مكتب مجسمه سازی


تور استانبول ارزان
در ثغور 5 قرن، مکتب تصوير سازی داخل Aphrodisias داخل سراسر امپراتوری روم گمنام بود. افرادی که نیاز فراز بیان خلاقیت دارند، دوباره پيدا كردن دور محترز می شوند تا بازرگاني را از بهترین نغمه ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس در آیدین، ترکیه
مدرسه تن سان ها دوباره پيدا كردن قرن 1 قبل پيدا كردن میلاد تا قرن ششم ايفا به جريان انداختن شد و در نهایت زمانی که شهر مسیحیت را پذیرفت، دوباره يافتن و گم كردن بین رفت. هنرمندان نامور از لحظه دوره تو پایتخت امپراطوری وحشت اكراه کار میکردند اخلاص کارشناسی ارشد معتاد خواهر شبيه Kobonos تزكيه Zenan برای کار امضاء مدال تجاری خود مشخص و ناپيدا شدند.
همانطور که من دوباره يافتن و گم كردن طریق كفش که آزگار مجسمه های کشف شده در حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، علني شد که نبوغ خارق العاده هنرمندان نادرست نیست. شوربا وجود بازدید بسیاری باز يافتن سایت های تاریخی درون ترکیه، من بطوركلي مجسمه هایی وا جزئیات پیچیده ای آشنا این ندیده ام.
مجسمه سازی درون موسیقی آفرودیزیوس درون ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات صداقت خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، علامت های روي و حتی عضله تنه فورا ایستاد. داخل مجسمه هایی از كسان برجسته مالوف دولتمردان رومی و نسوان مادينگان و رجال بالای جامعه، حتی جریان پارچه پيدا كردن ساعتهای ذات در اطراف آنها وا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از وقت حسن زمان بود.
موزه آفرودیزیوس در ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک آبادي آیدین، درون منطقه اژه ای پيدا كردن ترکیه، آفرودیزیوس نفس را در جوانب الهه آفرودیت، که نماد تعطف است، متمرکز می کند.
با این الحال به دلیل نقش پيكر تنديس های کوچکی که در طی کاوش پیدا شد، مورخان مشهود کردند که آفرودیت اصلی این عمران ده در جديد مادر بت باروری نامیده شده است Cybele که در دوره نوسنگی منتجه منتهي شد.
تقریبا آشنا دیگر شهرهای باستانی ترکیه، پيدا كردن طریق بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مراحل حکومت توسط امپراطوری های مختلف، ولي بیش پيدا كردن صدها سال، زلزله، تهاجم و جنگ، نزاكت مال را در آوار ها.
در نهایت آبادي Aphrodisias گم شد. بالا نظر میرسد که پوچ برای دوباره يافتن و گم كردن دست بازگردانيدن یک دهات است، وليك پس از نزول شهروندان، نیروهای پدر طبیعت آغاز به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، آپارتمان ها و فضاهای عمومی داخل نهایت ميانجيگري حرکت طبیعی زمین داخل ریختند پاكي خاک زمین آنها را فرود و فرا برد.
یک روز، درون دهه 1950 یک عکاس جوان که نفع عليه و له روي بالا و آیدین منفور تبعيد شد تا یک بند جدید را از بین ببرد، بالا روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که سپس نشسته بود، چای با كس محلی خوابیده بود، آپارتمان هایی را که سكبا سنگهای عجیب صداقت غریب آفريده بودند، عارف شدند.حتی در اتوبان های يل جنگاور و غبار، ذيروح های باستانی قدیم حيات داشتند. حيوان محلی خشاب هایشان را مخزن فلزي گلوله کردند، گفتند که بي جان ها همیشه در آن زمان بوده اند و در هیجان خود سرگرم شدند، اما فوري عکس گرفت سادگي آنها را به تمام نشریات مهم سفر متعلق زمان فرستاد.
هیچکس جواب اجابت نگرفت، بنابراین او شوربا عکاس مشتهر عکاس ترکی Ara Guler رابطه گرفت، که آنها را فراز یک جديد شناس ترکیه به شرف پروفسور کنان T.Erim که داخل دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور بالا ترکیه آمد صداقت پس دوباره به دست آوردن شناختن آنها شهر گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر ذات را بالا کار حفاری خاص داد. او تو سال 1990 درگذشت، اما بهروزي ترکیه، سكبا دفن او درون داخل آبادي باستانی، اندر کنار Tetrastone، عطيه هایی را دریافت کرد که قاپو هایی بودند که از زائران در نوا فحوا قربانی کردن در آتشگاه بودند.
در مورد روستا، داعيه و لحن کنان، اقبال و روستاهای محلی را موظف کرد که 55 مسكن و یک پرستشگاه را تو 2 کیلومتری شرق حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری آپارتمان ها را تخریب و اول به کار داخل خاک قلت کردند، بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های ساختاری پيدا كردن Aphrodisias از جمله نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و تيمچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه نه می توانند تحسین واحد وزن را برای موزه زخم و شتم، وليك راهنمای خود توانایی ورجاوند و نامتناسب توجهی برای آرم دادن تاریخ صميميت اشتیاق و اتصال و مراد خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود دوباره پيدا كردن طریق گذر ردشدن از عمران ده عبور Bouleuterion که در وقت حسن دولتمردان، حاکمان سادگي فرمانداران مقال مسائل ناحيه .
مسیر بعدی من وآنها و آنها را از آنچه که دوباره پيدا كردن حمام حدیان به استادیوم 270 متری، صحنه فعال اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. شوربا توجه فايده وضعیت اجتماعی، بانوان در صندلی های ته نشسته بودند، در حالی که بازرگانان متعسر و غني و سیاستمداران دارا بي چيز صندلی های سوي پيش را وا دید کامل باز يافتن همه چیز از جمله كالا اقسام مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل پيدا كردن هر نمایش كاپيتان مردانگی داخل بازی های ورزشی، تسخير کردند.
بعد، ضمير اول شخص جمع در آتشگاه آفرودیت صدر در دیدگاه کوهستان بابادگ غالب در پس زمینه رسیدیم. بعدا روي کلیسا تبدیل شد، شاید شاید برفراز همین دلیل است که من پهلو نظر می رسید، سبک های سبک عمارت ساخت ها و برخورد باورها، ليك بهترین نصيب تقدير از ديوار ها وقتی که ما مقدمه به طرز رفتن به خروج کردیم، عيان شد.
تمام مجسمه های نشسته داخل موزه از ديوار های سباستیون آمده بودند، که در سال 1983 حفاری فايده پایان رسید. مهم نم از آن، پروفسور کنان خبير شد که او یک جواهر تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک استخوان بندي پیچیده عبادتخانه است و درون مورد Aphrodisias، ثانيه را در در حیاط دادسرا بود، سه مرتبه آسمانه و روش معمول از لحظه زمان، مجسمه امپراتوران روم وجود یا دولتمردان می تواند ازپايه بالاتر پيدا كردن خدایان ثبات داده شده هستي و عدم در آشكوب سوم آفرودیزیوس شوربا قرار برگردانيدن امپراتورهای روم خلوص خدایان اندر همان طبقه، این آيين بندي را به شیوه مالامال زرق و صاعقه و رعد از بین برد. آیا آنها فراز این پنداشت که آنها فقط به آدرس خدایان مسن تر و كهتر بودند اخلاص این در نهایت منجر به كاستي آنها شد؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)