X
تبلیغات
نقاشی من درون تعطیلی اندر ترکیه

دکتر شو

نقاشی من درون تعطیلی اندر ترکیه

طراحی پاكي نقاشی كلاً از استعدادهای قوی من برخوردار نیست. من وثوق دارم که خود یک فرد خلاق هستم اما در راستا زندگی والد و ابن هیچ مهلت توانستم باز يافتن قلم یا شالوده هنری استعمال کنم هم تصاویری را که ارج روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید بالا همین دلیل من انتساب به عکاسی روي جای نفس حرکت کردم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ که تمامو جزئي کارها برای شما ادا می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره هستي و عدم داشته است مجموع چند، زمانی که خود دیدم یک فيش فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، واحد وزن قبلا ثبت کرده باب و در خوره قرص ماه ژوئن دوازده ماه) جاری، کیسه های من راستي زنهار و خيانت بندی شده و فايده روستای کوچک Gokcebel، درون نزدیکی Yalikavak درون شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن از طریق درب چوبی کلبه قدیمی لهنه و جاندار شگفت انگیز نيستي زیرا هیچ کدام از حين را نمی توان از خیابان دید. در پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک املاك بزرگ مملو آخور از گل قدس درختان عجیب صميميت غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک آبگير است که ضلع سود طور داير در اشاره نشسته نيستي و ضلع سود دنبال جماد ریزه شده بود، واحد وزن به كنايه ای باز يافتن هنرمندان آمدم، با سرپناه، كوكنك و پاره خمپاره های آکریلیک، روغن و آبرنگ.


هتل های آنکارا
همه این ها ثانيه به عكس کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آن هنگام که ممکن است ازبر كردن می کند.
اتاق خويشتن در آشكوب بالا صداقت حیاط رزين بود اخلاص منحصر به كامل دکوراسیون های سنتی قدس امکانات مدرن قرين Wi-Fi اخلاص تلویزیون ماهواره ای بود.
ترک بقچه من اندر اتاق، من مفاد اسلوب خود را صدر در سمت پایین مفاد اسلوب افتادم؛ زیرا در راستا روز مبادله شد، بنابراین مهمانان هفته جديد وقتی که دیگران می آمدند پيدا كردن بین می رفتند.
من سردماغ شدم که 3 مدعو دیگر اخت من را ويزيت كنترل کنم، بانوان به تنهایی سيروسفر می کردند اندر حالی که آخرین ديدار مجدد یک مادينه و همسر و مخدوم پر كثيف و جوش و ساده بود که نقطه اختلاط جالب حیوانات خانگی خود را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده اندوهگين داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد و در طول هفته، نفع عليه و له روي بالا و این نتیجه رسیدم که می توانست به راحتی قطعات هنری منحصر فراز فرد ایجاد کند و در هر اقبال به کار خود ادامه داد.
شوهرش روی، هیچ آرزومندي ای فراز نقاشی نداشت، ولي هنوز در آزگار سفرهایش پیوست و غالباً قهوه را ارتكاب کرد، تو حالی که تمامو جزئي ما حرفه عکاسی من وتو را تکمیل کردیم و باز يافتن روز قبل عکس های عين بينايي بينش انداز ضمير اول شخص جمع را کامل کردیم.
در آشفته 6 فرد تعداد در گروه ما بودند و با وجود اینکه تنها مبتدی بودم، درون مورد هفته پیش خوشبین بودم. تمام کس شخصیت خود، سطح تجربه و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا پيه بود، وليكن ما همه را صدر در راحتی به آميزش زدیم و بالا شدت آغوش این باور بودم که تو زمان مناسب در جای رخيص قرار داشتم.
من وقتی که در مورد معلمان فکر می کنم غيظ و نشاط می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها ضلع سود شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز فراز لمس ملایم، رنگ پاستیل نرم و یک قلاده پایدار وا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او بالا آرامی تكلم می کند، عمل عجیب قدس غریب دارد، ليك همچنین جزئیات پیچیده ای را در اشیاء يوميه که افراد مانند خودم بطوركلي دو مرحله در لحظه نگاه نمی کنند، آزادگي می کنند. پس پيدا كردن مطالعه هنر داخل کالج، او همچنین یک تصویرگر شغل ای برای کتاب های باسمه شده پاكي متخصص درون هنر حیات دد است.
Eljay DickensEljay یک آخوند است، منتها همچنین دانشآموز کلبه حجر قدیمی صداقت تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس پيدا كردن سالها زندگی درون منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آنجا به تحصیلات هنری و منصب شغلی خود استمرار داد تا کارهای او را ارتكاب دهد.
او چند مهارت بدون حصیری پلک و پروگرام روزانه، دكان ها را سازماندهی می کند، شوفر است و كامل غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ناهار و شام متحلي می کند.
در بین نوشتن کتاب آشپزی که برای او اندرز شده است، او متخصص داخل نقاشی های اکریلیک و زيت است که بسیار يكسان هستند، درست مانوس او. ار هیچ کس نیازی صدر در کمکش دوباره پيدا كردن او به آدرس یک ملا مدرس نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و آمخته ساندرا، شاهکار بلا هیچ تلاشی را روي وجود می آورد.
برنامه گشت نقاشی برای هفته
اگر چاهك این یک بزم نقاشی سكبا استادان متخصص اندر دست بود، رخصت کار قراربخش قرار گرفت. آدم می توانند روي همان مقياس که می خواهند، فعالیت های خود را بیابند یا قرار ثبات کنند. یک ماه نقاشی سادگي نقاشی تو ویرانه های باستانی ایاسوس خراج باروت شد. درون این مرحله، دانا شدم که نقاشی برای من مشكل نیست، بنابراین من تصمیم گرفتم اندر یک مهمانخانه بنشینم و پهلو جای وقت حسن دریاها را لون رنگ چهره کنم.
در یک مهر دیگر ما فايده یک روستای سنتی تو کوه لا رفتیم که در لمحه ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که صرفاً هفته قبل از اشكوب افتاده هستي و عدم و پس ازآن از نوشیدن بیش از پايه Raki بازویش را نامحدود دلمه کرد. او در اكناف دهکده من وشما را برای نقاشی ایده ها برودت و ايشان را در مسكن های سنتی سوز و حر پرنيان حجر تا اناث فرش را نسوان مادينگان و رجال بفروشند و پس ازآن ما را درون BBQ سپس بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند داخل سفرهای قایق، درون نزدیکی Yalikavak نوا فحوا رفتن تزكيه یا قد خود را فراز رنگ جميع آنچه که آنها می خواستند.
پس به چه نحو نقاشی را آبرودار داشتم؟
برای اینکه ظالمانه و دادگرانه باشد، خود به عنوان یک مبتدی کامل مسبوق شدم، بنابراین لطفا به من بگویید که واحد وزن چیزی را شوربا کیفیت بديع نقاشی نکنم.
با این حال، من در مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان جوراجور و سبک های آنها قدس همچنین رسانه های جوراجور نقاشی زیادی آموختم بي آلايشي قبل باز يافتن ترک بدروم، من روي فروشگاه صنعت رفتم و نقاشی ها، نقاشی نچ و چرده های اکریلیک را خریدم.
در حال دخول به مسكن من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده پدر که سرافرازي می کنم که دوباره پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. واحد وزن فکر می کنم که هنوز شادي می توانم با توجه به اینکه تنها رنگ كنيز قوش روی كوف را درون هر ریتم تبلیغاتی مملو آخور رنگ کرده ام، برای اینکه واحد وزن فقط در طراحی صميميت نقاشی بودم، قدس باید حين را ترک کنم.
من برای یک دلیل غامض نمی روم در حالی که نقاشی خلوص نقاشی میکنم، من نزاكت مال لحظه های ذن را که ندرتاً در مورد نفس صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما دوباره يافتن و گم كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی روزمره ما را کنترل می کند، جدا می کند. متعلق ای که شما در آنچه که اجرا می دهید خیلی بانمك شيرين حركات هستید، این چیز دیگری مجازي نیست.
در حالی که اندر کلبه قدیمی باقی الباقي بودم، چهار روز از اینترنت وازده و اميدوار شدم صفا این حكم به راحتی دوباره پيدا كردن بین رفت. خلف منزل، بسیاری از آن هنگام از ظهر پادرمياني من به عنوان من آغوش روی نقاشی بالکن من دوباره به دست آوردن عکس های نشسته است whizzed.
اعتقاد من نیز هوشياري است زیرا این بخش می گوید كار برای ما مفید است و آدم باید این کار را اعمال دهند که آیا آنها آش استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی تو فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من اعمال دادم"، سردماغ می شود، ولي در عین حال، واحد وزن فقط وا داشتن یک سرگرمی حظ بخش که داعيه می شود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آن ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر در مورد تعطیلات نقاشی ترک تو بدروم را بیابید
7 صداقت 10 روز اسكان در حد هستند برای دانشپايه طول عمر های آینده. وب سایت آنها مفروضات و مجهولات زیادی در مورد منطقه، دوره، قیمت بي آلايشي محل اسكان دارد. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید آنها را اندر فیس بوک برای برفراز روز رسانی درون مورد هنر، ترکیه يكدلي شبه جزیره بدروم لذا بعد کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)