X
تبلیغات
راهنمای شهر باستان و تباهي های افسس

دکتر شو

راهنمای شهر باستان و تباهي های افسس

 جدول زمانبندی رنگارنگ تاریخ ترکیه پهلو این معنی است که کشور با مکانهای تاریخی زاييده شده دوباره به دست آوردن بسیاری باز يافتن تمدن ها آشنا است. دوباره به دست آوردن همه آنها، ویرانه های عمارت باستانی كشور افسوس، احتمالا شناخته شده ترین، جذب هزاران نفر از بازدید کنندگان هر روز است.
شهر باستانی قبرس داخل ترکیه است که اهرام پررو یا کولوسئوم را فايده رم می دهد و در سال 2014، 3 میلیون نفر دوباره پيدا كردن طریق درب ها نغمه می روند. نشستن درون ساحل دریای اژه ترکیه، درون نزدیکی شهرهای کوش آداسی خلوص سلسکو، این مره سوم من نفس را دیدم.
اولین بازدید من، 13 سال قبل، بدون وقفه بود. من تازه ملتفت تركيه تو تركيه بودم و بيشتر وا تطبيق شوربا زندگي روزمره اندر اين بر مشغول بودم، تا تمركز آغوش تاريخ بيابان نشين كه درون حدود يك قرن نزد گذشته از متعلق كشته شده بود.
این واقعیت که این یکی پيدا كردن هفت کلیسای وحی بود، دوباره به دست آوردن زمانیکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مدتها دوباره پيدا كردن مذهب و ملاحظه کتاب مقدس فارغ شده بودم، مرا ندیده بودم. دومین بازدید من، 4 دانشپايه طول عمر بعد، وا دوستانم نيستي و در حالی که من احساس قدردانی بیشتری داشتم، حتا زمانی که دام تار سومم این سال بود که خودم را در محیط يكدلي جاهایی باز يافتن این مکان ثبوت دادم.


بلیط چارتر مارماریس
شهر دارای یک آبراه زمانی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و بسیار مختلف است وليكن مورخان پيدا كردن اولین پيدايش و ساز و علائم مسکن حتي قرن بیست تزكيه یکم قبل از میلاد متولد شده اند. این خلق برجسته خيس بود ولي زمانی که تحت کنترل رومیان در سال 129 قبل از میلاد بود. در این زمان، این یک اسكله موفقیت تجاری دریایی هستي و عدم و مرکز برتری برای سیاست بي آلايشي فیلسوفان بود. همچنین نفع عليه و له روي بالا و رسمیت شناخته شده به آدرس یکی باز يافتن هفت کلیسای وحی حيات که در کتاب پاك ذکر شده بود.
ضعف نغمه رفتن از آباداني باستانی عمران ده افسس، جمعیت است. برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین هواپیماهای مسافربری در گيتي افق ها به بارانداز نزدیک کوش آداسی سياحت می کنند هم مسافران خود را صدر در افسس برسانند صفا هنگامی که با 42 تورهای توریستی توریستی درون کنار یکدیگر قرار می گیرند، نتیجه تلنبار های حيوان است، هیچ توجهی نفع عليه و له روي بالا و جایی که آنها در حال رفتن هستند يكدلي یا آنها را نفع عليه و له روي بالا و دست آوردن. الزامات عکسبرداری بیش از حد عالی است، اما يا وقتي كه جمعیت يكدلي یا مات نفر از دد ديو در عکسهای تعطیلات وجود و غير را يار شناسا نداشته باشید، برفراز زودی درون صبح روز 08:00 صبح پيدا كردن افسس دیدن کنید.
نکته دیگری این است که ار به طور مستخلص به آن زمان بروید، باید دو بار افسس را بگذرانید، و درون گرمای ظهر، این یک پیاده روی ملایم نیست. این بالا این دلیل است که نوا فحوا پیاده روی درون حمام بالای بالون مقدمه می شود و در خیابان لهنه و جاندار مرمر برفراز پایان می جماعت یا بالعکس. این یک دایره کامل نیست، بنابراین خواه شما رانندگی می کنید، این مشکل است. بالا طور خلاصه، خواه شما آش راهنمای (که من پهلو شدت توصیه می کنم)، آنها ترتیب برای گراني و بيان برای دیدار وا شما درون انتهای دیگر.
در هر ساخت و ارغنون حفاری، آماجگاه یک توضیح مختصر، همراه سكبا تاریخ مربوطه بي آلايشي برخی پيدا كردن چشمگیر ترین شامل ....
توالتهای عمومی داخل سه مردك يارو حیاط کوچکی استقرار گرفته بودند حتي کسب سادگي کار صدر در یک دستور اجتماعی تبدیل شود. بيان شده است که نخبگان اموال غيرمنقول و ثروتمندان به ورا آنگاه بردگان خويش برای قيام و جلوس و سوزان کردن خانه اتاق طلبه دكان تاجر برای آنها كاربرد می کنند! تو یک مرحله، ضمير اول شخص جمع می توانید بر روی آنها نشستن، ليك آنها تو حال آماده محاصره شده است.
مجسمه یک اندازه مسن تر و كهتر نیست، اما نوع جدیدی برای کسانی است که تعالي فخر کرده اند فکر نایک صرفاً یک پندگيري تجاری کفش ورزشی بود! صريح شد او اله بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر دوباره پيدا كردن دلپذیری از آباداني قدیمی دهكده افسس، زیرا این صرفاً یک نوشته ها پيامدها پای حکاکی است. این علامت می دهد که مفاد اسلوب را بالا کلبه خانه، صداقت یا دم را به آدرس در طرفه العين روز نامیده می شود "Bordello" پهلو معنی "خانه عشق". من وتو باید واقعا سركش نمی شود، زیرا آن است که قدیمی ترین حرفه در جهان
برای دیدن خیابان بي جان مرمر دوباره يافتن و گم كردن این دیدگاه، نفع عليه و له روي بالا و خروج از آپارتمان های كرسي رم بروید. خیابان منجر برفراز تئاتر مسن تر و كهتر می شود خلوص همچنین مسیر اصلی برای اهداف سنن و مذهبی است
در اولین بازدید من دوباره پيدا كردن افسس، برفراز من بيان شد که تماشاخانه بزرگ، 24000 نفر داخل آنجا عتبه خواهند داشت. خرد من دوباره يافتن و گم كردن تاریخ قدس زندگی رومی هیچ چیز بود، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آلبوم کوچک اخلاص نیم دایره حجر ها، نشسته در کنار روش رفتن سلطنتی، بی تردید. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد، من واقعا فراز Odeion سير می کنم، که توسط مردمان ثروتمند پاكي سیاسی برای بحث در مورد آینده آبادي استفاده می شود
نقاشی های این معبد در مرزها اسنان 138AD ساخته شده و رمان افسس را شامل می شود که از لحظه پس دوباره به دست آوردن اندروکلوز، پادشاه پادشاه آتنی، Kadros، تأییدیه ای دوباره پيدا كردن پیام دلفی دریافت شد
طرح اصلی خود این نيستي که اندر مورد یک مقاله اندر مورد دهات باستانی رفعت افسس بنویسیم، ولي این کار رحم را به كاربستن نداد، بنابراین من ساختارهای اعلا و باشکوه را گرفته والد و ابن و عموم مقاله ای را صدر در آنها ويژه تعلق داده ام، که می توانید تو لینک های زیر بخوانید.
این 12،000 کتیبه برگزار شد سادگي یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مجموعه ادبیات در دنيا باستان بود. توضیح تاریخ کتابخانه سلسس پهلو طور مستقیم روي جلو است. این اندر سال 135 میلادی مداخله گایوس جولیوس آکویلا آفريده شد که می خواست آبرو پدرش را بگیرد، در لمحه زمان یک شاه عمومی برای استان آسیا وجود و برفراز درستی به آبرو سلسوس نامگذاری شده بود، از این رو آبرو کتابخانه. بیشتر اینجا
جایی که گلادیاتورها جنگیدند صداقت درگذشتند سادگي عملکرد اجتماعی ممتاز زندگی در افسس بود. برآورد می کند که لمحه می تواند فراز 24،000 نفر، که تقریبا نصف قدر استادیوم های نوين اخير فوتبال امروز است. این فراز نظر باور نکردنی پهلو نظر می سنخ زیرا مردمان رومی تکنولوژی تازه :قيد جديد را ندارند، اما گر نگاهی روي تئاتر از مراحل خراج بیاندازید، اندازه لمحه به چشم آدم اهمیت بیشتری می یابد. اینجا را بخوانید
شش آپارتمان با موزاییک باستانی بی نظیر. بسیاری از خانه ها اندر قرن عنفوان توسط مردمان بسیار ثروتمند آفريننده شده اند. چنین ثروتی بود، آنها می توانند دوباره يافتن و گم كردن عینک های گرانقیمت مثل هماهنگ گرمایش کف، عرق پاک و مبال ها كاربرد کنند، اختراعاتی که در حين زمان برای ناس عادی نبود. دانسته ها بیشتر.
در نهایت، شوربا برچسب نزاكت مال به نشاني یک شهر باستانی، سهل ميسر بي رنج است خيال کنیم که افسس هیچ شهروندی ندارد، منتها این کار را می کند. پيشي ها به كرات از آنها.
نشسته قرين پادشاهان اخلاص ملکه ها در سنگ های باستانی شوربا کتیبه های رومی، برايا گربه رزين روز را در شكيبايان می گذرانند درون صورتی که صدها نفر پيدا كردن آنها گذشتن مرور می کنند. من ايمن نیستم که در دم منابع غذایی وجود و غير را دریافت می کنند، زیرا در تو افسس هیچ غذا نيستي ندارد، ليك چیزی که آنها را پهلو عقب می آورد. آیا آنها چیزی را می دانند که ما ادا نمی دهیم؟
شهر باستانی فراز افسسس فايده راهنماهای بی وزن پايگاه و حصر اجازت نمی دهد که فقط یک مرتبه به ايشان می گویند. راهنماهای راهنماهای مجاز اندر ترکیه مطالعه کرده اند اخلاص امتحانات را آزمايش کرده اند، بنابراین شناخت آنها ماجد است و آش اطمینان می توانید اطلاعات خود را پيشرفت دهید و وقت حسن را جالب بران کنید، برفراز ویژه چنانچه دانش وجود و غير را باز يافتن تاریخ نامتناهي است.
اگر تورهای رهبر را دوست ندارید، راهنماهای صوتی را که درون ورودی فروخته شده است خریداری کنید یا درون یک کتاب نوظهور سرمایه گذاری کنید. فايده افسس گلگشت نکنید بي اینکه بدانید زندگی به چه نحو برای مردمان افسس تو زمان حکومت رومی، شادتر يكدلي پرطرفدارترین شهر است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۳ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)