X
تبلیغات
عمران ده ازمیر: نادرست گرفته شده و دامنه تاثیر اسكان گرفته است

دکتر شو

عمران ده ازمیر: نادرست گرفته شده و دامنه تاثیر اسكان گرفته است

هر کتاب سفر نو به طور طبیعی لیست استانبول را به نشاني بهترین مقصد در ترکیه برای تعطیلات مدينه تعطیلات. تقلا برای دست کشیدن استانبول از شان و تخت نفس چیزی است که احمقی می اندیشد، اما بیشتر فراز سمت كرانه دریای اژه، واحه شلوغ ازمیر تزكيه ساحلی ساحلی حين است. گرچه ارزش تاریخی استانبول ندارد، منتها دلیل زیادی برای بازدید ازمیر هستي و عدم دارد. وا توجه روي جاذبه های بقاعده و روي ندرت در مورد تاریخ مناظره می کنند، بازدیدکنندگان را برفراز ترکیه تکرار می کنند که می خواهند چیزی جدید ببینند.
ازمیر، به آدرس سومین ولايت بزرگ تو ترکیه، همچنین یک بارانداز کشتی کروز مشخص و ناپيدا شده است، گرچه اكثراً مسافرین فقط از طریق نغمه خود برای دیدار از خرابه های آباداني قاهره عمارت افسس گذر ردشدن می کنند. نشستن در همان همانند و ضد جزیره و حوالي مرکز شهر، استراحتگاه های کوچکتر ساحلی قرين Alacati، شناخته شده برای windsurfing اخلاص یا آش کیفیت ارتفاع و Cesme پیچیده، محبوب سكبا ترک ني و بله که مسكن های تابستانی در دم وجود دارد.
با این وجود، نمیتوان متعلق را اثبات کرد، منتها از بیشترین دد ديو محلی را ذکر کرده خلوص اولین چیزی که با لبخند سربلندي به ايشان میگوید این است که زیباترین دختران ترکیه در آنجا زندگی میکنند.


تور مارماریس
به نمط طبیعی، مسافرخانه ها به عنوان مرکز تجارت، مالی صفا گردشگری، اندر قیمت بسیار زیاد و مختلف هستند. Swissotel Grand Efes ازمیر یکی باز يافتن مشهورترین صفا ممتازترین مؤسسات است. درون غیر این جلد غشا چهره مسافران وا بودجه می توانند یک B & B ساده و یا آپارتمان خودخوری را گزينش کنند. ازمیر همچنین دارای مجموعه آبرومند هتل های اسپا است، گرچه اکثر آنها داخل خارج دوباره پيدا كردن مرکز دهات واقع شده اند، زیرا آنها به عصاره آشامیدنی طبیعی برای مداوا های شافي کمک می کنند.
چرا تاریخچه ها مثل هماهنگ ازمیر را خويش دارند؟
به دلائل ناشناخته، تاریخ ازمیر عمدتا پيدا كردن اکثر کتاب ها سادگي راهنماهای گشت کنار گذاشته شده است، اگرچه که این یکی از هفت کلیسای وحی است که داخل کتاب مقدس ذکر شده است. قبلا اسمیرنا نامگذاری شده است، این عمارت تاریخی فراخ ای دارد که هزارها هزارگان سال است که درون قرن بیست صفا یکم، ثروتمندترین عمارت امپراتوری عثمانی بود.
علی رغم این دستاورد، بدبختانه برای آذر سوزی ارشد سال 1922، یک حادثه ویرانگر درون جنگ آزادي ترکیه که زندگی تقریبا 2 میلیون آدم را آزمون کرده، بیشتر اسمي است. یکی باز يافتن کتابهای توصیه شده برای قرائت تلاوت كردن این موضوع بالا طور فراخ این فاجعه آدم را پوشش می دهد: کتاب گیلس میلتون به ارج "بهشت گمشده": اسمیرنا 1922 صميميت تخریب بزرگترین روستا اسلام است.
همچنین تاریخ رسوم لووانتین را حالت بررسی تثبيت دهید زیرا بسیاری دوباره پيدا كردن این مسیحیان لاتین در ثانيه زمان کسب تزكيه کار ذات را تو ازمیر تاسیس کردند بي آلايشي یکی از ویژگی های اعلا در كانون ها اجتماعی بودند. آنها در راستا حکومت عثمانی نفع عليه و له روي بالا و شدت صدر در سمت وضعیت اقتصادی در واحه اصمیر کمک کردند و عمران ترقي های چشمگیریش همچنان در حومه هایی آمخته بورنووا سادگي بوزا ایستاده بودند.
به طور فراخ ای برفراز کتاب های تاریخی کاشته شده است، ارگ Kadifkale، صدر در طور فراخ ای اعتقاد غلام این است که داخل آن عادات Polycarp شهید شد، دارای دید پانورامای نادر انگیز از شهر ازمیر. موزه جديد شناسی یک آلبوم جالب دوباره پيدا كردن هنر رومی صميميت یونانی دارد، در حالی که آژورا ویرانه هایی از خلق سلطنتی سلطنتی سلطنتی تزكيه دوره های اولیه رومی های اهالي ازمیر را مدال می دهد.
به وجه سازگار طبیعی، مانوس هر روستا بزرگ، ضرب الاجل های خرید بي آلايشي زندگی شبانه متعدد توده و تنك است. در راستا روز، پارک حیات درنده استان مازندران سكبا ببرهای ساکن سادگي فیل ها، معمولا سلاله ها را تحریک می کند تو حالیکه پرنده ها باید دوباره پيدا كردن Paradise Park، یک حامي و منطقه حفاظت شده بازدید کنند.
ساختار محلی Asanor (آسانسور) برای بازدید اخلاص رستوران بسیار دلبر است. داخل نهایت، مشهور ترین آتشگاه ازمیر، دهر برجسته دهات و آوا عثمانی است. این یک هدیه دوباره يافتن و گم كردن یک سلطان آلمانی وجود که در سال 1901 مخلوق شده است، منتها به واسطه آن دد ديو محلی به عنوان مکان مورد عطش برای دريافت عکس شما فراز طور گسترده ای شناخته شده است، بنابراین می توانید با افتخار می گوید: "من به دهكده ازمیر هستم".
این پست به عنوان بخشی دوباره پيدا كردن پروژه #hipmunk citylove منتشر شده است بنابراین برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مقالات بیشتر درمورد دلایل بازدید دوباره به دست آوردن مرکز دهات ازمیر و استراحتگاه های ساحلی ريا و آذرخش دار خود لمحه را بساوش کنید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۶ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)