X
تبلیغات
یاسو: دهكده فراموش شده آبادي بدروم

دکتر شو

یاسو: دهكده فراموش شده آبادي بدروم

یاسو یکی باز يافتن مکانهای تاریخی فروم داخل ترکیه است که به نغمه و نازيدن می آید. این به طور معمول بیش پيدا كردن یک واگويي قول پاراگراف توسط وب سایت ها يكدلي کتابهای راهنمای دریافت نمی کند پاكي این مشکل به طور رسمی شفاعت رئیس تیم حفاری نهان شده است. سكبا این حال، به حيوان محلی صداقت مهاجران وار جزیرۀ بدروم، یاسو یک نشان تاریخی کوچک اما شوربا ارزش است.
من آغاز تلاش کردم تا تو سال 2010 دیدار کنم صفا به قواعد عادت داشته باشم، دوباره يافتن و گم كردن دست دادم و نفع عليه و له روي بالا و واسطه معدنکاری نشستم و خبير شدم که چاه چیزی شرکت خودروی کرایه ای درون مورد وضعیت ماشینش می گوید. کنجکاوی هنوز درون ذهن من وجود هر چند و در سال 2015، من اندر نهایت حين را هنگامی که من اندر تعطیلات نقاشی ترکیه در بدروم بود.


تور دقیقه نود آنکارا
یاسو ويران آواره های باستانی ترکیه
یک روز داخل یاسو بخشی دوباره به دست آوردن سفرنامه نقاشی بود. آماج این وجود که مثل هایی بسازیم که بعدا می توانستیم شاهکارهای نزاكت مال را نقاشی کنیم منتها در این مره یاد گرفتم که نقاشی صميميت نقاشی، استعدادهای قوی من داخل زندگی خويشتن نیست.
پس پيدا كردن یک درایو کوتاه در دوام شبه جزیره و پيدا كردن طریق یک روستای سنتی مسبوق ورودی شدیم و اندر حالی که اعضای دیگر دوردستها مرکزی را برداشتند، سپس سكبا پد های نقشه و مدادشان نشستند؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم که گر دوربین دوباره يافتن و گم كردن جای من مصرف کند، روزم بیشتر خواهد بود.
درباره یاسو
این روستا باستانی کیری دارای یک كانال زمانی تاریخی است که با حوادث تزكيه افراد نامي و بي نام سر خلوص کار دارد. کریا یک منطقه یونانی نيستي که در ادامه قرن 11 ولو 6 امینۀ اکثر اقیانوس ها پاكي بخشی دوباره به دست آوردن سواحل دریای مدیترانه را نهان سازي می داد.
یاسو در نزدیکی روستای جاری خفته بود، یک نوبت جزیره ای نيستي و مايه لیگ دلیان 468 ب.سی.، آماجگاه اصلی نزاكت مال مبارزه آش تهاجم توسط امپراتوری فارسی بود.
با این حال، این تمامو جزئي به خطيئه رفتند، زیرا اسپارتها پهلو هر حال به ایاسوس ايلغار کردند و ار این فیلم چیزی برای رفتن باشد، وقت حسن دسته از افراد زمانی که به غوغا می آیند پاكي مردانگی وجود و غير را باز يافتن طریق خشونت تاييد نمی کنند.
تئاتر داخل یاسو ترکیه
الکساندر بزرگ، که همچنین یک بزرگ همت جوان وا مقدار بیش از پايه تستوسترون بود، قدس خواستن ناامیدانه برای نهب به نیمی از جهان، پهلو سمت مائه چهارم پیش رفت. عرق جایی است که برفراز دلیل وقت حسن است که قاطبه چند ضلع سود دلیل او درون واقع ناكام شد صميميت یک دوره خلوت آرام هستي و عدم قبل پيدا كردن یک امپراتور مقدون می خواستم تکرار تاریخ را نفع عليه و له روي بالا و همان طریقه حمله.
در نهایت فرودين حکومت امپراتوری بیزانس استواري گرفت وليكن در مئه و دهه 15، زمانی که عثمانی ها آبادي را تسخير کرد، متعلق را از دست داد.
بنابراین برای هر کسی تزكيه هر کسی که وا ارتش برای دستیابی روي ایاسوس بود، یک روند هستي و عدم داشت وليكن دو دلیل این وجود که اولا موقعیت استراتژیک نزاكت مال در كناره ها ترکیه دوباره به دست آوردن دریای اژه بود و همچنین نفع عليه و له روي بالا و دلیل اینکه این واحه بندر يكدلي نقطه اعاده دفاع بود .
بنابراین گر اکنون به ناصواب و صواب نباشید، تندتند به سنه پايه 1835 برمی گردید، وقتی ایتالیایی ها بدو به حفاری کردند حتا ساختارهای باستانی را که امروز می بینیم کشف کنیم. هر کس که نفع عليه و له روي بالا و مکان های تاریخی مالوف افسس زبان شده، احيانا تحت تاثیر حفاری هایی است که مشتمل یک تئاتر، آبشار، آگارا، درب شرقی پاكي یک آذرگاه است، وليكن دو دلیل دیگر برای دیدار حيات دارد.
بعد دوباره يافتن و گم كردن تور، ما به رستوران Ceyar رفتیم، 3 دقیقه پیاده روی پيدا كردن ویرانه ها برای آنچه که اندر بین المللی به آدرس غذای دریایی اژه یا مدیترانه شناخته می شود. این یک آيين ماهی تازه، غذاهای دریایی و سالاد است که همگي در هنگام نشستن داخل کنار ساحل مصرف می شوند.
این رستوران شوربا توجه فراز کیفیت اديم از انسان محلی خلوص بازدیدکنندگان بهره ور است و درنتيجه از نفس من تو کنار خط ساحلی قدیمی آپارتمان ها سادگي قایق نچ رفتم، که كل دو سرمشق ایده طايفه برای هوس مندان عکاسی یا هنرمندانی هستند که برفراز دنبال نقاشی، نقاشی یا نقاشی هستند. بنابراین یک روز درون یاسو ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ، خلاقیت بي آلايشي غذای نادره لعنتی است.
این مقاله مداخله پت ییل، نویسنده ترکیه از اندر در منتهااليه و رو و کامل برای جزئیات اندر مورد جايگيري یک شبه درون یاسو سادگي همچنین سياحت در توابع های اطراف آن برای بازدید پيدا كردن ویلاهای رومی باستان با موزاییک سالم است.


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۸ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)