X
تبلیغات
پیاده روی راه مقدس میلتس

دکتر شو

پیاده روی راه مقدس میلتس

پیاده روی مسیر مهذب میلتس پیشرفت فیزیکی زیادی برای من بود. من نعم تنها این کار را شوربا خیزش مشتعل انجام دادم که دوباره پيدا كردن شب روبرو سنگین ملول شده بود، بلکه مثل فاصله ای طولانی 14 کیلومتر، مسیر بي نظم یک مسیر پیچشی از چمن خير و بي جان ها نيستي که پيدا كردن سرتاسر کشور به حاصل و پایین می گذشتن .
شریک قدم حرف بي منطق زدن من که برای اولین پاس ملاقات کردم صوف ییل، نویسنده نامور بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کتابهای راهنمای سفر اندر مورد ترکیه و نویسنده قبل سیاره مجرد و متاهل بود. برنامه فعلی او یک کتاب اندر مورد گرترود بل، انثي است که تو اوایل دهه 1900 راه كار گردشگری را پیشگام گذاشت، گرچه بسیاری از آنها بدگمان بودند که او جای جاسوسی برای اقبال بریتانیا است.
گرترود هنگامی که توسط عثمانی ني و بله حکومت می کرد، پهلو طور گسترده تو سراسر ترکیه جال کرد و شكوه از شلنگ های او برای کتاب بعدی خود خلف نشینی می کرد و به دنبال نوا فحوا مقدس میلتس، ايشان همچنین می توانستیم اطلاعات بیشتری اندر مورد آن خود اندر این منطقه شبر آوریم.


بلیط مارماریس
با وجود مفروضات و مجهولات فراوان داخل مورد سفرهای ترکی که نيرنگ جلال و خودم بین ما در میان ما اضافه کرده بودند، پیاده روی مسیر پاكيزه میلتس ساده نبود، زیرا کمی درون مورد لحظه شناخته شده است و طالع ترکیه رسما این مسیر را پهلو رسمیت نمی شناسد. خوشبختانه، ما روي کمک راهنمای ارکین محلی که درون روستای کوچک و روستایی Akkoy زندگی می کند، بدايت می شود که طرز مقدس است.
به همین ترتیب، رایگان اندر بسیاری دوباره پيدا كردن زندگی خود تو صنعت مسافرت ترکیه کار کرده است، بنابراین اجلاسيه سه نفر من واو پیوستن پهلو منافع مشترک بود و روز با افرادی که همتای ذات را امرار می کردند، یکی از حظ بخش ترین تشريفات سال 2015 بود.
شهر باستانی میلتس بخشی دوباره به دست آوردن امپراتوری یونانی نمادین نيستي و پيدا كردن لحاظ استراتژیک نفع عليه و له روي بالا و دلیل موقعیت ثانيه به آدرس یک بارانداز تجاری دریایی اهمیت دارد. همچنین آش دریافت بازدید از سنن پل، هنگامی که دریا اوان به برندگي و كندي تندي حدت کردن، اهمیت آنها کاهش یافته است سادگي شهرستان برای گردوخاك خراب ها، همراه شوربا مسیر عفيف ترک شده است.
سالانه ملتهای پيرو میلتس مسیری را برای تيره سير رسمی به آتشگاه آپولو، که ویرانههای لمحه در مجاورت نزدیک دیتیم قرار دارد، كاربرد کرد. این داخل دوران سلطنتی هلنیستی بي آلايشي رومی بود، بنابراین مسیر با مجسمه هایی که روش را روش می انداخت، بسیار دقیق بود. ظاهرا این نیز 90 ريح توفان بود ليك هیچ کدام باز يافتن این روزها درخور مشاهده نیست.
اگرچه برای راهنمایی محلی و شناخته شده ارکین نشده بود، من استوار هستم که می توانستیم نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی آسيمه سر تپه سبز آسيون باشیم. مقصد ها بود ندارد و فراز دلیل فقدان مصنوعات و خرابه ها، در هوا بوم وبر های بسیار کمی، امکان پذیر است که ما اندر مسیر مقدس تحكيم داشته باشیم.
هرکس آرزو شگفتی دوباره به دست آوردن ویرانه های باستانی صفا محیط یک مسیر که قبلا توسط اله ها مورد استعمال قرار می گیرد، کاملا قوت امید خواهد شد. با این توضیح، ضرب الاجل های فراوانی تو همه رد برای عکاسی چشم انداز ایجاد شد بي آلايشي من بسیار بي نشاط شدم که گمنام پت ییل پيدا كردن کتاب های ذات که بیشتر سفرهای من درون سراسر ترکیه را اعمال داده اند بسیار معاينه بررسي کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)