X
تبلیغات
كنام بوم ميهن هفت یونجه اندر افسس

دکتر شو

كنام بوم ميهن هفت یونجه اندر افسس

 بازدید از غار هفت خوابگاه داخل نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. خويشتن قبلا وب سایت های بسیاری دوباره به دست آوردن قبیل گورها، کلیساها بي آلايشي کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، اما من برفراز سه دیوار آجر رنگی هواسوز زده نگاه کردم که می تواند یک آپارتمان روستایی قدیم باشد.
راهنمای من با "من صدر در شما گفتم" مهر دشمني تأیید کرد که ما تو جای مناسب قرار داشتیم، با وجود اهمیت کتاب عفيف این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم درك کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس رمان های هفت بزرگ همت را در دوران روم که به دلیل طلاكاري خود در غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این فرهنگ را می گوید، ولي نمی گوید چندین دواج وجود دارد پاكي سگ اندر این گروه تحكيم دارد .)


هتل های ارزان بدروم
آنها ثغور 200 سال آنوقت از احلام بیدار شدند و خبير نشدند که چقدر ادامه کشیدند پاكي به شهر اطراف افسس پیاده راه می رفتند تا اينكه ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده تزكيه عملی شده است. هنگامی که آنها در نهایت از دستگاه طبیعی جان خود را دوباره به دست آوردن دست دادند، درون غار که در آخشيج زندانی شده بودند، خاك سپاري شدند.
پس از حين کتابهای تاریخی می گویند که این مکان روي جای زیارت بود، ولي در نهایت، حتي زمانی که حفاری اندر سال 1927 هنگامی که تمیز شد و برفراز عموم مردم باز گردید، ویران شد.
مارک تواین تو فصل 40 کتاب خود، بیگانگان خارج از کشور، اندر مورد گردش وی نفع عليه و له روي بالا و افسس و غار نوشت، تمام چند نسخه او از رمان متفاوت است. او می گوید آنها پس ازآن از نوشیدن مشروبات عجیب يكدلي غریب به شكيبايان می روند.
اکنون مجددا خلع را بخوانید، او تقریبا چیزی از اسكلت پيكره بندي را توصیف می کند، بنابراین اکنون خبره می بدنظر حسود که اسطوره های محلی فریب مصدوم است.
او نوشت…
    "چنین داستان هفت یونانی (با تغییرات اندک)، صميميت من می دانم که این درستكار است زیرا واحد وزن خودم را سوراخ دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این اسطوره ها، فلسفه دانان قدیم، که تا هشت یا نه صد كلاس پیش، مسافران را یاد گرفتند، نفس را در اضطراب روحانی ثبات دادند.
    كورس دور نفر از آنها می گویند که آنها به ثانيه رجوع کرده اند، ولي دوباره سريعاً سر و دستگاه دادند، جرأت نکردند که از خواب بیدار شوند قدس یک قرن یا بیشتر برفراز نوه های بزرگشان برسند. حتی در این روز، مهاجران گاوريش کشور همسایه ترجیح می دهند در وقت حسن زندگی نکنند. "
    هفت سوراخ نقرهای مداخله مارک تواین
    تصویر: نقاشی سبع گانه دواج توسط مارک تواین
بازدید من ضلع سود هفت رخت خواب غار
ييدي اويوآنالار اندر ترکيه ناميده سلاف شود، نخستين تيررس اي که نوميد کننده غار صهبا شود عدم بود مربیان اندر پارک خودرو بود. ویرانه های مجاور روستا باستانی افسس یکی از جاذبه های بازدید شده تو ترکیه است که هر خورشيد صدها مربی را دریافت می کند، ليك ما عزب افراد بعد بودند.
برای استعمال از توالت در مطعم خالی، خود از آزادراه اصلی گذار کردم تا مطلع یک کابین یک کابین درون لبه میدان اخضر بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز تلمبار های بازدید کننده را آرزو نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب اخلاص غریب می گویند من به شما گفتم، اما روش رفتن و از طریق چمن آبي به ناحيه سنگ که دوباره يافتن و گم كردن نظر پنهانی مخفيگاه شده بود، محیط نبود. ار می خواستم تور :اسم تله خودم را بکشم، می توانستم متعلق را 5 دقیقه گذشته اعمال دهم، اما درك کردم که هدايت كردن وادار كردن بودم بقیه گروهم را برای بازدید دوباره پيدا كردن این مکان مجبور کنم.
تحقیقات بعدی نشان داد که ظاهرا یک منطقه بزرگ از متعلق حصار شده است بنابراین ممکن است من حتی برتر را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که دوباره پيدا كردن طریق یک منفذ تروتازه در استحكامات کوهنوردی شود، ولي من علاقه شدیدی بالا نگه داشتن سابقه کیفری من داخل ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری باز يافتن هفت خوابگاه داخل اردن بود دارد به طوری که بیشتر از همه داستان را مهر می کشد. ار در ناحیه هستید، نفع عليه و له روي بالا و غار بروید، منتها در غیر این صورت، تور :اسم تله خاصی را اعمال ندهید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۵ توسط فرزین دانشور دسته : نظر(0)